میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

عمل زیبایی واژن حین زایمان
عمل زیبایی واژن حین زایمان

لیست موضوعات

عمل زیبایی واژن حین زایمان

در این نوشتار به توضیح عمل زیبایی واژن حین زایمان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

اگر قصد انجام عمل زیبایی واژن دارید پیشنهاد می کنیم به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

عمل زیبایی واژن حین زایمان
عمل زیبایی واژن حین زایمان

همچنین می توانید قبل از مطالعه این مقاله بدانید، هزینه عمل زیبایی واژن چقدر؟

یکی از اصل های مهم در زندگی بانوان، حفظ زیبایی ظاهری می باشد که عمل زیبایی واژن نیز به یک دغدغه بزرگ در بین بانوان تبدیل شده است.

در حال حاضر در کشور، عمل های مختلفی برای برطرف کردن هر نقصی در بدن انجام می شود که یکی از مهم ترین آن ها مربوط به همین ناحیه از بدن می باشد و به عبارتی دیگر می توان گفت که از پرطرف دارترین عمل های زیبایی شناخته شده در جهان می باشد.

سوالات زیادی در مورد عمل زیبایی واژن حین زایمان در ذهن افراد وجود دارد که به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

-آیا می توان در حین زایمان، عمل زیبایی واژن رابه طور همزمان انجام داد؟

-آیا پس از انجام این عمل، عوارضی هم افراد را تهدید می کند؟

-بهترین زمان ممکن برای انجام این عمل بعد از زایمان چه زمانی است؟

-منظور از عمل جراحی زیبایی واژن چه می باشد؟

-آیا این عمل دارای روش ها و انواع مختلفی می باشد؟

-زمان لازم برای انجام این عمل چقدر می باشد؟

– چه اقداماتی بعد از عمل لازم است تا انجام شود؟

-هزینه ی لابیاپلاستی حدودا چقدر است؟

-آیا انجام این عمل شامل پوشش بیمه نیز می شود؟

-آیا جراحی لابیاپلاستی با درد همراه است؟

-آیا پس از انجام این عمل، میل جنسی زنان کاهش می یابد؟

حال در ادامه به پاسخ هر یک از این سوالات مطرح شده در خصوص عمل زیبایی واژن حین زایمان می پردازیم که ممکن است، سوال خیلی از شما عزیزان باشد.

 

آیا می توان در حین زایمان، عمل زیبایی واژن رابه طور همزمان انجام داد؟

در مورد جواب این سوال، نظریه پزشکان بسیار متفاوت از هم می باشد و برخی از آن ها بر این باورند که در زایمان طبیعی و یا حتی سزارین، به دلیل اینکه رحم تحت فشار می باشد، در نتیجه بافت های واژن نیز بسیار پرخون هستند و کار را برای پزشکان جهت انجام عمل سخت تر می کند و از همین رو برخی انجام آن را به چند ماه بعد از زایمان موکول می کنند.

این درحالی است که انجام عمل زیبایی واژن حین زایمان، هیچ آسیبی به فرد وارد نکرده و خطری برای او ندارد و هیچ پزشکی انجام آن را ممنوع نکرده است و به راحتی می توان با هماهنگی قبلی، حین زایمان این عمل را نیز به طور همزمان بر روی فرد انجام داد.

در واقع عمل زیبایی واژن حین زایمان به جهت تنگ کردن واژن انجام می شود که علاوه بر زیبایی ظاهری، رضایت بیشتر در رابطه ی زناشویی را با خود به همراه دارد و در نتیجه بیشتر افراد حین زایمان، انجام این عمل زیبایی را نیز از پزشک خود درخواست می کنند.

آیا می توان در حین زایمان، عمل زیبایی واژن رابه طور همزمان انجام داد؟
آیا می توان در حین زایمان، عمل زیبایی واژن رابه طور همزمان انجام داد؟

آیا پس از انجام این عمل، عوارضی هم افراد را تهدید می کند؟

عوارض بخشی از یک عمل جراحی می باشد و نمی توان به طور صد در صد ادعا کرد که هیچ عوارضی بعد از عمل جراحی، شخص را تهدید نمی کند اما…

هیچ نگران نباشید، عمل زیبایی واژن حین زایمان یکی از بی خطرترین عمل هایی به شمار می رود که در حال حاضر در جهان انجام می شود و تنها عوارضی که بعد انجام این عمل افراد را تهدید می کند، احساس درد و ورم به صورت بسیار اندک در آن ناحیه از بدن می باشد که به راحتی قابل تحمل بوده و به مرور زمان از درد و تورم آن کاسته می شود و تنها چیزی که برای شخص عمل کننده برجای می ماند، زیبایی بیش از پیش در بخش مذکور می باشد که درنتیجه آن رضایت افراد را با خود به همراه دارد.

لازم به ذکر است که تورم به وجود آمده در نتیجه ی این عمل، به دلیل وجود رگ ها و بافت های عصبی فراوان در این ناحیه از بدن می باشد که در واکنش به عمل جراحی این تورم ایجاد می شود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

آیا پس از انجام این عمل، عوارضی هم افراد را تهدید می کند؟
آیا پس از انجام این عمل، عوارضی هم افراد را تهدید می کند؟

بهترین زمان ممکن برای انجام این عمل بعد از زایمان چه زمانی است؟

از نظر پزشکی انجام این عمل حداقل دو ماه بعد از انجام عمل زایمان توصیه می شود که دلیل آن، ترمیم یافتن بافت های آسیب دیده واژن در اثر انجام این عمل می باشد و به عقیده ی آن ها نتیجه عمل شاید بیشتر باشد،

اما نکته ای که وجود دارد، صرفه جویی در وقت، هزینه و نیز تحمل درد و ورم ناشی از عمل نکاتی است که برای مراجعه کنندگان بسیار حائز اهیمت می باشد

و آن ها ترجیح می دهند تا عمل زیبایی واژن را حین زایمان انجام دهند تا در وقت و هزینه ی آن ها صرفه جویی شده و نیز درد و تورمی که در نتیجه عمل متوجه آن ها خواهد شد، برای هر دو عمل ادغام شده و فقط یک بار مجبور به تحمل آن باشند و در نتیجه بسیاری از افراد، بهترین زمان ممکن برای انجام این عمل را همزمان با زایمان می دانند.

نباید از انجام این عمل ترسی داشته باشید

(نکته ای که در این بین وجود دارد، این است که نباید از انجام این عمل ترسی داشته باشید و در لحظه ی انجام نیز لحظه ای تردید به خود راه ندهید، درحال حاضر عمل زیبایی یکی از پردرخواست ترین و رایج ترین عمل ها در کشورهای مختلف جهان به شمار می رود که خوشبختانه پرطرف دار ترین آن ها نیز همین عمل می باشد. )

با توجه به مطالب بالا در مورد بهترین زمان انجام این عمل اطلاعاتی را کسب کردیم و نیز می توان نتیجه گرفت که انجام عمل زیبایی واژن حین زایمان، بهترین زمان ممکن برای انجام این عمل می باشد و امید است، مطالب ارائه شده برای شما عزیزان، مثمر ثمر باشد.

حال که درک بهتری از این عمل و زمان انجام آن به دست آوردید، زمان آن رسیده که به دنبال اطلاعات جامع تری درمورد چگونگی انجام عمل و نیز اقداماتی که طی آن انجام می شود، برویم و به سوالاتی که در این مورد به وجود می آید، پاسخ منطقی ارائه دهیم.

در این بخش از مقاله به تعریف کامل تر و تخصصی تر این عمل خواهیم پرداخت و به دنبال آن به سوالات مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

در بخش بالا نیز اشاره کردیم که منظور از عمل زیبایی واژن، تنگ کردن واژن می باشد که انجام آن نیازمند اقداماتی می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، اما در این بین سوالاتی ممکن است، ذهن مخاطبان را به خود درگیر کند که برخی از این سوالات به شرح زیر می باشد:

منظور از عمل زیبایی واژن حین زایمان چه می باشد؟

انسان به طور طبیعی، قبل از انجام هرکاری نیاز به کسب اطلاعات کافی و لازم درمورد آن دارد تا با خیالی آسوده تر به سراغ آن کار برود و نیز به این واسطه بتواند نتیجه ی بهتری نیز به دست آورد. زمانی که مسئله ی عمل جراحی به پیش می آید، حساسیت افراد برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آن بیشتر شده و نیز سوالاتی در ذهن آن ها به وجود می آید که همواره به فکر رسیدن به پاسخ این سوالات می باشند.

منظور از عمل زیبایی واژن حین زایمان چه می باشد؟
منظور از عمل زیبایی واژن حین زایمان چه می باشد؟

البته تمامی این کارها طبیعی بوده و معقول به نظر می آید، چراکه فرد با قبول انجام عمل جراحی، ناحیه ای از بدن خود را به دست پزشک خود می سپارد و قبل از آن، طبیعی است که به اطلاعات بیشتری در آن مورد نیازمند باشد.

مهم ترین سوالی که در مورد این نوع از عمل جراحی، ذهن متقاضیان را به خود جلب کرده است، فهم بیشتر درمورد هدف از انجام این عمل بوده و می خواهند بدانند که طی آن، چه اقداماتی بر روی فرد انجام می شود.

همانطور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره شد، عمل زیبایی واژن، به منظور تنگ تر و زیباتر کردن واژن انجام می شود که به آن در اصطلاح پزشکی، عمل لابیاپلاستی، گویند.

تکرار در انجام رابطه ی زناشویی به مدت طولانی

معمولا در اثر تکرار در انجام رابطه ی زناشویی به مدت طولانی و نیز زایمان، لایه های گوشتی اضافی بر روی لبه های داخلی ناحیه ی واژن نمایان می شود که هم از نظر ظاهری زیبایی لازم را ندارند و هم حین انجام رابطه جنسی، رضایت و لذت کافی را برای شریک زندگی فرد به همراه ندارد و در نتیجه برای حذف این لایه های اضافی از این ناحیه از واژن، نیاز است که عمل جراحی انجام شود.

در واقع پس از برش دادن این لایه ها، بخش نام برده دارای فرم دهی خاصی می شود که زیبایی دوچندانی را به آن قسمت می بخشد. وجود این لایه ها در بخش داخلی واژن باعث بیرون زدن از بخش خارجی آن می شود و در نتیجه از زیبایی آن کاسته و اعتماد به نفس بانوان را از بین می برد.

از لحاظ علم پزشکی هیچ اندازه مشخص و دقیقی برای لبه ی داخلی واژن خانم ها وجود ندارد

از لحاظ علم پزشکی هیچ اندازه مشخص و دقیقی برای لبه ی داخلی واژن خانم ها وجود ندارد، اما مسئله ای که وجود دارد، درخواست آن ها برای تنگ کردن این ناحیه به منظور کوچک تر شدن لبه ی داخلی نسبت به لبه ی خارجی می باشد که در این صورت هیچ گونه بیرون زدگی نداشته و در نتیجه زیبایی ظاهری و درونی خود را حفظ می کند.

گفتنی است که در گذشته بانوان برطبق عقایدی که در آن زمان حاکم بود، رسیدگی زیاد به خود را عیب دانسته و نوعی دوری از حیاء تلقی می کردند، اما در حال حاضر زیبایی یکی از فاکتورهای اصلی برای بانوان به شمار می رود و با گذشت زمان نیز اهمیت آن ها به زیبایی ظاهری خود بیشتر از قبل قوت می گیرد.

از لحاظ علم پزشکی هیچ اندازه مشخص و دقیقی برای لبه ی داخلی واژن خانم ها وجود ندارد
از لحاظ علم پزشکی هیچ اندازه مشخص و دقیقی برای لبه ی داخلی واژن خانم ها وجود ندارد

آیا عمل زیبایی واژن حین زایمان دارای روش ها و انواع مختلفی می باشد؟

مشخصا هر عملی در انواع مختلفی انجام می شود. عمل زیبایی نیز علاوه بر این که در شاخه های مختلفی انجام می شود، عمل زیبایی مربوط به هر بخش نیز دارای انواع زیادی می باشد که با درنظر گرفتن فرم بدن، نوع واژن و شرایط بدنی هر فردی انجام می شود و خود فرد نیز حق انتخاب دارد و می تواند به سبک دلخواه خود، اقدام به انجام این عمل کند.

در ادامه به برخی از انواع این عمل ها اشاره می کنیم تا شما مخاطبان عزیز پس از خواندن این متن، قادر به انتخاب روشی صحیح برای انجام این عمل بر روی خود باشید.

آیا عمل زیبایی واژن حین زایمان دارای روش ها و انواع مختلفی می باشد؟
آیا عمل زیبایی واژن حین زایمان دارای روش ها و انواع مختلفی می باشد؟

عمل واژینوپلاستی

یکی از رایج ترین عمل های جراحی در شاخه زیبایی واژن، عمل واژینوپلاستی می باشد که در بین بانوان بسیار رواج داشته و پزشکان نیز این نوع عمل را بیشتر توصیه می کنند.

در واقع این عمل همان تنگ کردن دهانه ی واژن می باشد که معمولا بیشتر برای زنانی توصیه می شود که عمل زایمان طبیعی داشته اند و در اثر آن، بافت های واژن آسیب دیده و دچار شل شدگی شده و به عبارتی درون واژن گشاد شده و در روابط زناشویی افراد تاثیر به سزایی دارد و به دنبال آن نارضایتی همسر را به همراه دارد،

اما با انجام این عمل، سطح رضایت همسرتان بالا رفته و رابطه ی خوبی را با یکدیگر تجربه خواهید کرد. (قبل از انجام عمل زیبایی با دکتر خود مشورت کنید و برای معاینه ی قبل عمل مراجعه کنید تا بهترین روش را برای شما پیشنهاد دهند و بتوانید بهترین نتیجه را از این عمل بگیرید. )

عمل لابیاماژوپلاستی

یکی دیگر از عمل های زیبایی واژن که یک عمل بسیار نادر در بین بانوان می باشد، عمل لابیای واژن می باشد. شاید برایتان سوال پیش بیاید که لابیا چیست؟؟؟؟

لابیا در واقع یک لایه پوستی می باشد که به عنوان محافظ کلیتوریس عمل می کند و در دو نوع ماژور و مینور می باشد که لابیای ماژور نسبت به مینور بسیاز بزرگ تر می باشد و به عبارتی می توان گفت لایه ی مینور به لای ماژور تنیده شده است.

این عمل زیبایی برای از بین بردن لایه های لابیا به کار گرفته می شود که به جهت از بین بردن و کاهش دادن دردهای ناشی از ورزش کردن و یا رابطه ی جنسی می باشد و پس از انجام این عمل، درد شما به هنگام برقراری رابطه بسیار کاهش می یابد.

(رابطه ی جنسی یکی از نیازهای اولیه و مهم هر زندگی مشترکی می باشد که کیفیت برقراری این رابطه، در روند زندگی طرفین موثر بوده و رضایت دو طرف را به همراه دارد و عضو برقرارکننده این رابطه، واژن می باشد که زیبایی و تنگی این ناحیه مهم ترین عامل برای افزایش کیفیت رابطه، افزایش اعتماد به نفس بانوان و در نتیجه لذت طرفین از این رابطه می باشد. پس به زیبایی این ناحیه از بدن اهمیت بیشتری دهیم. )

عمل لابیاماژوپلاستی
عمل لابیاماژوپلاستی

عمل پرینورافی

یکی دیگر از عمل های زیبایی که برای تنگ کردن واژن انجام می شود، عمل پرینورافی می باشد که نسبت به سایر روش ها رواج بیشتری دارد. افزایش وزن، زایمان های متعدد و پشت سرهم، رواط جنسی طولانی مدت و مکرر و نیز سایر دلایلی که می توان به آن ها اشاره کرد، باعث گشاد شدن دهانه ی واژن می شود و نیز تاثیرات خود را بر روی روابط جنسی که در قسمت بالا نیز به آن اشاره شد می گذارد.

عوامل ذکر شده در بسیاری از موارد باعث زخمی شدن و یا افتادگی لایه های بیرونی واژن می شوند که می توان با استفاده از عمل جراحی پرینورافی این مشکل را حل کرد.

در این روش از عمل جراحی زیبایی، واژن را به صورت موضعی بی حس می کنند و با برش های موضعی، زخم ها و اضافات پوشتی را برش داده و با استفاده از نخ بخیه، دیواره های واژن را به یکدیگر نزدیک تر کرده و به وسیله ی دوخت این کار انجام می شود و تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهری واژن گذاشته و لذت برقراری رابطه جنسی را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

عمل پرینورافی
عمل پرینورافی

عمل لابیامینورپلاستی

عمل زیبایی لابیامینورپلاستی یکی از پرخطرترین روش های عمل زیبایی به منظور تنگ کردن واژن می باشد که این عمل پس از انجام عمل زایمان انجام می شود، چون دهانه ی واژن شل شده و نیاز به جراحی دارد. عمل لابیامینورپلاستی به صورت بیهوشی کامل انجام می شود و با خطر بسیار بالایی روبرو می باشد.

عمل های جراحی که با بی هوشی همراه است، دارای عوارض بسیاری می باشد که این عوارض ناشی از داروهای بیهوشی می باشد و از این جهت توصیه می شود، برای انجام این عمل، از عمل زیبایی واژن حین زایمان استفاده کنید که دارای عوارض کمتری نسبت به سایر روش های جراحی زیبایی می باشد.

عمل لابیامینورپلاستی
عمل لابیامینورپلاستی

زمان لازم برای انجام این عمل چقدر می باشد؟

زمان انجام یک عمل جراحی برای هر فرد متقاضی بسیار حائز اهمیت می باشد و قبل از عمل ترغیب شخص به دانستن مدت زمان لازم برای تکمیل فرآیند عمل واجب می باشد.

زمان هر عمل جراحی به ناحیه ی عمل، نوع وخامت، نوع پوست و حتی نوع عمل جراحی بستگی دارد. حساسیت ناحیه ی واژن باعث شده است تا این عمل با ظرافت و نیز حساسیت بالایی انجام شود و به همین منظور مدت زمان آن بستگی به نوع عمل و نیز میزان لایه های اضافی پوستی دارد.

در قسمت بالا به انواع روش های مختلف این عمل اشاره کردیم، هر یک از این جراحی ها به روش های مختلفی انجام می شود که مدت زمان انجام آن ها نیز نسبت به یکدیگر کاملا متفاوت می باشد. به طور مثال در نوعی از این عمل ها هیچ گونه بی حسی و نیز بی هوشی نیاز نمی باشد که در این صورت به سرعت و در کمتر از نیم ساعت، عمل با موفقیت به پایان می رسد،

اگر عمل جراحی از نوع مینولابیاپلاستی باشد، نیاز به بی هوشی فرد دارد

در حالی که اگر عمل جراحی از نوع مینولابیاپلاستی باشد، نیاز به بی هوشی فرد دارد که این پروسه زمان بر می باشد و نیز به دنبال آن برش دادن و دوخت این ناحیه مستلزم زمان زیادی می باشد و بین یک تا یک و نیم ساعت زمان برای انجام عمل و نیز ریکاوری بیمار به حالت هوشیار نیاز می باشد.

توصیه می شودکه قبل از انجام این عمل، حتما یک جلسه قبل به پزشک خود مراجعه نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و معاینات لازم برای عمل را انجام دهد و با توجه به شرایط، بهترین نوع جراحی را برای شما در نظر بگیرد.

چه اقداماتی بعد از عمل لازم است تا انجام شود؟

بعد از انجام هرعملی، پروسه ای مشخص برای طول درمان نیاز است و این دوره درمان برای هر ناحیه ای بدن متفاوت بوده و نیز بستگی به بدن هر شخصی دارد.

هر عمل جراحی حتی اگر بسیار ساده و بدون خطر باشد، به طول درمان نیاز دارد. حتی زمانی که شما دچار سرماخوردگی می شوید، برای درمان کامل نیاز به چند روز استراحت مستمر دارید.

حال تصور کنید که بر روی بخشی از بدن خود جراحی انجام داده باشید و در طی این عمل، برش هایی بر روی بدن شما زده شده و به دنبال آن بخیه زده شود، پس واضح است که نیاز است، بدن شما برای مدتی استراحت کند تا بهبودی کامل برای شما حاصل شود.

عمل جراحی لابیاپلاستی، جزو یکی از بی خطرترین عمل ها می باشد و می توان گفت جزو عمل های سرپایی به شمار می رود که روند درمانی آن بسیار سریع بوده و می توان کمتر از یک هفته به فعالیت های روزمرگی خود ادامه داده و درمان کامل را شاهد بود، اما به طور کلی می توان با انجام اقداماتی، روند درمان را سرعت بخشید و خیلی زودتر از حالت طبیعی به روند متعادل زندگی رسید.

چه اقداماتی بعد از عمل لازم است تا انجام شود؟
چه اقداماتی بعد از عمل لازم است تا انجام شود؟

اقدامات لازم جهت تسریع در دوره درمان پس از عمل جراحی زیبایی واژن:

-معمولا یک تا دو روز بعد از انجام عمل، درد و تورمی که دارید، طبیعی می باشد و نیاز به استراحت لازم و کافی دارید و توصیه می شود که از موادغذایی متنوع و نیز مایعات فراوان استفاده کنید، اما اگر بعد از گذشت سه تا چهار روز همچنان درد و تورم با شما همراه بود و از این مسئله رنج بردید، می توانید با استفاده از قرص های مسکن درد خود را تا حد زیادی تسکین دهید تا اینکه پروسه ی درمانی شما به راحتی طی شود.

پس از گذشت چند مدت از عمل جراحی می توان به حمام رفت؟

-بعد از گذشت یک روز کامل، یعنی 24ساعت، از روز جراحی، به هیج عنوان دوش نگیرید و پس از طی این مدت زمان تعیین شده، می توانید دوش بگیرید، اما توجه داشته باشید که به هیچ عنوان ناحیه جراحی شده را مالش ندهید و از رسیدن آب زیاد به این بخش جدا خودداری کنید،

چرا که آب رسانی به این ناحیه باعث عفونت بخیه شده و درد و مشکلاتی را برایتان به همراه دارد، همچنین لازم به ذکر است که از حمام کردن به مدت طولانی زیر دوش جدا خودداری نمایید و از همه مهم تر، تحت هیچ شرایطی درون وام حمام ننشینید که در این صورت بخیه های شما عفونت کرده و اثرات منفی برای شما بر جای خواهند گذاشت.

با ادامه ی مقاله ی عمل زیبایی واژن حین زایمان با ما همراه باشید.

پوشیدن چه نوع لباسی بعد از جراحی مناسب می باشد؟

-مورد بعدی که نیاز است، بعد از عمل به آن جامه عمل بپوشانید و از انجام آن خودداری کنید، استفاده از لباس نامناسب می باشد. اگر لباس های تنگ و چسبان بپوشید، به محل جراحی آسیب وارد شده و ممکن است، التهاب و درد زیادی را برایتان به همراه داشته باشد، پس نیاز است که بعد از انجام جراحی، از لباس های گشاد برای پوشش خود استفاده کنید تا آسیب جدی به محل بخیه وارد نشده و متحمل درد نشوید.

پوشیدن چه نوع لباسی بعد از جراحی مناسب می باشد؟
پوشیدن چه نوع لباسی بعد از جراحی مناسب می باشد؟

چه زمانی می توان رابطه جنسی را از سر گرفت؟

در رابطه جنسی، آلت تناسلی مرد به طور مستقیم با محل جراحی شده در تماس است و در نتیجه برقراری رابطه جنسی بعد از چند هفته از زمان جراحی برای بانوان اصلا توصیه نمی شود، چرا که باعث آسیب رسانی به ناحیه واژن شده و نیز نتیجه ی مطلوبی به همراه نخواهد داشت.

زمان مطلوب برای برقراری مجدد رابطه جنسی بعد از جراحی، بین 6 تا 8 هفته بعد از این عمل می باشد که باید این زمان طی شود و قبل از آن نتایج منفی به همراه خواهد داشت.

برخی از افراد این رابطه را بعد از گذشت 3 تا 4 هفته از زمان انجام عمل، برقرار می کنند که شاید عوارضی را با خود به همراه داشته باشد، البته همانطور که گفته شد، بدن افراد با یکدیگر متفاوت است و مدت زمان درمان در هر فردی کاملا متفاوت می باشد و برای از سرگیری رابطه جنسی خود حتما به پزشک معالج خود مراجعه کرده و به توصیه های ایشان در این باره عمل کنید.

چه زمانی می توان رابطه جنسی را از سر گرفت؟
چه زمانی می توان رابطه جنسی را از سر گرفت؟

آیا ورزش کردن می تواند در روند درمان موثر باشد؟

جواب این سوال منفی است. پس از انجام عمل جراحی تا مدتی نباید هیچ گونه فعالیت ورزشی داشته باشید و نیز لازم به ذکر است که از سوارکاری، دوچرخه سواری و… تا مدتی طولانی دوری کنید.

مهم تر ازهمه هرگز به استخر نروید. تا دوره درمان شما به طور کامل تکمیل نشده است، از رفتن به استخر و تماس مستقیم با آب استخر با ناحیه ی واژن شدیدا خودداری کنید. پس از گذشت چند ماه که بهبود کامل را حاصل کرده و به حالت طبیعی قبل از عمل خود بازگشتید، می توانید به فعالیت های ورزشی خود نیز ادامه دهید.

بهترین سن برای انجام عمل جراحی زیبایی چه سنی می باشد؟

برای بهبود سریع تر جای بخیه خود و جلوگیری از التهاب آن، می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید که در این صورت هم از تورم ناحیه ی واژن کاسته می شود و هم اینکه درد ناشی از جراحی نیز تا حد بسیار زیادی کاهش یافته و قابل تحمل می باشد.

انجام عمل زیبایی واژن از سنین 20 تا 50 سال برای افراد توصیه می شود و هیچ خطری برای فرد ندارد و به راحتی می توان به جراحی ناحیه واژن جهت زیبایی تفکر کرد.

دخترانی که سن آن ها زیر 20 سال می باشد، به دلیل اینکه بلوغ جنسی آن ها به طور کامل انجام نشده، انجام این عمل برای آن ها با ریسک بالایی همراه است و توصیه می شود تا سن 20 سالگی صبر کنند و پس از آن اقدام به جراحی نمایند.

از طرفی انجام این عمل برای افرادی که بالای 50 سال سن دارند، معایبی را با خود به همراه دارد که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرده که:

بهترین سن برای انجام عمل جراحی زیبایی چه سنی می باشد؟
بهترین سن برای انجام عمل جراحی زیبایی چه سنی می باشد؟

بافت های پوستی زنان بعد از سن 50 سال

بافت های پوستی زنان بعد از سن 50 سال به بالا دچار پیری شده و مدت زمان زیادی جهت ترمیم آن ها نیاز است و در نتیجه انجام عمل زیبایی واژن برای این افراد، سختی هایی را به همراه دارد و پروسه ی درمانی آن ها طولانی مدت بوده و بخیه ها برای ترمیم شدن به مدت زمان بیشتری نیاز دارند. بهترین زمان برای انجام این عمل زیبایی واژن، در همان زمان زایمان می باشد.

تا به این جا در مورد انواع روش های انجام عمل جراحی زیبایی واژن اشاره کردیم و به اقداماتی که پس از انجام این عمل نیاز است، انجام شود تا فرد بهبودی کامل خود را به سرعت به دست آورده و به فعالیت های روزمره خود بازگردد اشاره کردیم،

همچنین به مدت زمان انجام این عمل و زمان بهبودی کامل فرد توضیحاتی را ارائه دادیم و حال به سراغ سوالاتی می رویم که افراد قبل از عمل، برای تصمیم گیری بهتر در ذهنشان به وجود می آید که باید آمادگی لازم را داشته باشند. با ما همراه باشید.

هزینه ی لابیاپلاستی حدودا چقدر است؟

یکی از دلایل مهمی که زنان از انجام این عمل سر باز می زنند، عدم آگاهی از هزینه ی این عمل می باشد که برای افراد متقاضی بسیار حائز اهمیت می باشد و ترجیح می دهند، قبل از هراقدامی، هزینه ی حدودی که برای این جراحی نیاز است، صرف شود، را بدانند.

هزینه ی جراحی در ابتدا به نوع مشکل فرد و میزان حاد بودن آن بستگی دارد و در مرحله ی دوم به نوع جراحی که قرار است، بر روی او انجام شود، بستگی دارد و در هر فردی متفاوت از هم می باشد.

در واقع می توان گفت که بانوان قبل از هراقدامی نیاز است که به پزشک جراح مراجعه کنند و معاینات اولیه را انجام دهند تا پزشک معالج هزینه ی حدودی عمل را با توجه به شرایط فرد و نیز نوع عمل مورد نیاز برای وی را مشخص کند،

هزینه ی لابیاپلاستی حدودا چقدر است؟
هزینه ی لابیاپلاستی حدودا چقدر است؟

آیا انجام این عمل شامل پوشش بیمه نیز می شود؟

جراحی لابیاپلاستی که به منظور تنگ کردن واژن انجام می شود، در زمره ی جراحی زیبایی به شمار می رود. عمل زیبایی برای از بین بردن درد و یا رفع بیماری نمی باشد و از همین جهت شامل هیچ پوشش بیمه ای نمی باشد.

در واقع بیمه درصورتی هزینه های درمانی فرد را تحت پوشش قرار می دهد که فرد برای بروز مشکلی جدی در ناحیه ای از بدن خود که به موجب آن متحمل درد و ضعف و… بسیاری شده و شرایط آناتومی بدنی وی از حالت عادی خود خارج شده است.

زیبایی یک جراحی برای داشتن ظاهری بهتر بوده و فرد به خواسته خود این کار را انجام می دهد و هیچ نقص و یا کم کاری در بدن او وجود ندارد و در نتیجه بیمه برای عمل دل به خواهی افراد، هیچ پوششی درنظر نگرفته است. پس با توجه به این مطلب دریافتید که تمامی هزینه های لابیاپلاستی به عهده ی خود افراد می باشد.

آیا انجام این عمل شامل پوشش بیمه نیز می شود؟
آیا انجام این عمل شامل پوشش بیمه نیز می شود؟

آیا جراحی لابیاپلاستی با درد همراه است؟

طبیعتا هر عملی با خود ترسی را نیز به همراه دارد که بیشتر افراد نیز به دلیل ترسی که از درد این عمل دارند، هیچ اقدامی برای انجام آن نمی کنند.

درد یکی از دغدغه های افراد می باشد که همواره در برخورد با هرگونه نیازی به جراحی، ترس از آن به سراغشان می آید. به عبارتی دیگر می توان گفت که بیش از 50 درصد زنان، نیاز فاحشی به این جراحی زیبایی واژن دارند و به شدت از بابت این مشکلی که برایشان پیش آمده است، رنج می برند.

( منظور این که دچار گشاد شدن واژن شده و از رابطه ی جنسی با شریک جنسی خود هیچ لذتی نبرده و به طور متقابل، شریک جنسی آن ها نیز با همین مشکل با درصد بالاتری موجه است که همین امر باعث بروز مشکلاتی جدی در روابط آن ها شده و در برخی موارد باعث جدایی زوجین از هم می شود،

تنها با یک عمل یک ساعته می توان به تمامی این مشکلات خاتمه داد

در حالی که تنها با یک عمل یک ساعته می توان به تمامی این مشکلات خاتمه داد و لذت دوباره ای به روابط جنسی زوجین بخشید. ) در این مورد حق با بانوان عزیز می باشد، چرا که وقتی فرد در مورد اتفاقی که قرار است، برایش بیفتد، هیچ تصور قبلی از میزان درد، تاثیر و… آن نداشته باشد، دچار ترس می شود

و از طرفی هم دهانه ی واژن دارای تعداد بالایی از عصب های حساس می باشد و در نتیجه از حساسیت بالایی برخوردار است و بانوان عزیز تصور می کنند که ایجاد برش در آن ناحیه با درد بسیاری همراه است که همین تابوی ذهنی ایجاد شده برای آن ها، مانع از اقدام به جراحی در آن ها می شود.

هیچ جای نگرانی نیست

برای بانوان عزیز کشورمان خبر خوشی داریم و باید بگویم که هیچ جای نگرانی برای شما عزیزان از بابت درد و… وجود ندارد و باید بگوییم که در حال حاضر این عمل جراحی، با استفاده از بروزترین متدهای روز دنیا و نیز با استفاده از بروزترین دستگاه های جراحی زیبایی انجام می شود که قبل از شروع به جراحی، طی چند مرحله، ناحیه ی واژن بی حس شده و حسن عمل هیچ گونه دردی متوجه شما عزیزان نمی باشد.

در این مورد هیچ ترسی به دل خود راه ندهید، جراحی زیبایی واژن یکی از ساده ترین و روتین ترین عمل هایی است که در حال حاضر در کشور رواج یافته و به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

دستگاه های لیزر و نیز سایر دستگاه های مشابه به آن جهت انجام عمل های تخصصی زیبایی ساخته شده و در تمامی کلینیک های درمانی از آن ها به جهت سرعت بخشیدن به زمان انجام این عمل و نیز کاهش درد ناشی از آن استفاده می شود.

آیا پس از انجام این عمل، میل جنسی زنان کاهش می یابد؟

یکی دیگر از مهم ترین دغدغه های فکری بانوان قبل از عمل جراحی زیبایی واژن، کاهش میل جنسی آن ها بعد از انجام این جراحی می باشد. همانطور که گفته شد در ناحیه واژن تعداد عصب های زیادی وجود دارد و در نتیجه بانوان ترس از این دارند که حین این عمل، بافت های عصبی آن ها آسیب دیده و در نتیجه در آینده روابط زناشویی آن ها را تاثیر به سزایی بگذارد.

برای رفع این استرس، توضیحاتی را برایتان ارائه می کنیم که دیگر هیچ ترسی از این بابت هم در شما وجود نداشته باشد.

در ناحیه ی واژن بانوان دو نقطه ی حساس وجود دارد که یکی به عنوان نقطه ی حساس G درون واژن قرار دارد و دیگری ناحیه ی کلیتوریس می باشد که در لایه ی بیرونی واژن قرار دارد و در صورت تحریک آن، بانوان از قسمت بیرونی دچار ارگاسم می شوند،

حذف لایه های لابیا

اما باید بدانید که عمل جراحی زیبایی در این ناحیه، در واقع حذف لایه های لابیا می باشد که دارای هیچ نوع عصب جنسی در این بخش نمی باشند و در نتیجه در حین عمل نیز این ناحیه برش داده شده و به وسیله ی نخ دهانه های واژن به هم دوخته می شوند که پس از پایان جراحی، هیچ آسیبی به نقاط تحریک جنسی زنان وارد نمی شود و در نتیجه هیچ خطری آینده ی جنسی آن ها را تهدید نمی کند.

حتی انجام این عمل نکات مثبتی را با خود به همراه دارد که به واسطه ی آن، میل جنسی آن ها نیز بسیار بیش از پیش افزایش می یابد. پس از این جراحی، بانوان واژنی تنگ خواهند داشت و از لحاظ ظاهری نیز نسبت به قبل بهبود خواهد یافت و در نتیجه اعتماد به نفس بانوان افزایش یافته و میل بیشتری به برقراری رابطه ی جنسی با شریک جنسی خود خواهند داشت.

همین نکته ی مثبت باعث شده است تا اکثر بانوان در سرتاسر دنیا تمایل بیشتری به انجام عمل زیبایی واژن داشته باشند و از همین جهت این نوع جراحی در حال حاضر، به یکی از مرسوم ترین و مشهور ترین عمل های زیبایی در بین بانوان جهان مبدل شده است. دیگر وقت آن رسیده که تمامی ترس های خود را در این مورد کنار گذاشته و برای انجام عمل جراحی خود را آماده کنید.

حذف لایه های لابیا
حذف لایه های لابیا

سخن آخر

به طور کلی در این مقاله به تعریف کلی عمل جراحی زیبایی واژن، یا به عبارتی لابیاپلاستی پرداختیم و از روش های مختلف این جراحی برایتان صحبت کردیم و نیز آموختیم که چه اقداماتی برای بهبود سریع تر نیاز است که انجام دهید و به عنوان سخن آخر برای شما پیشنهاد می کنیم که عمل زیبایی واژن، حین زایمان انجام شود تا برای بار دیگر دردی تحمل نکنید و پروسه درمانی طولانی مدت آن را تحمل نکنید.

در این جا مقاله ی عمل زیبایی واژن حین زایمان به پایان رسید. امید است به خوبی اطلاعاتی در خصوص عمل زیبایی واژن حین زایمان کسب نموده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

۴۳ پاسخ

  1. سلام خانم دکتر . من با دکتر …. انجام دادم این کار رو و اصلا راضی نبودم. می تونم بیام خدمتتون برام یک بار دیگه چک کنید اگر می شه انجام بدم؟

  2. خانم دکتر سلام. من ۲۵ سالمه و می خوام همزمان با زیمانم که حدود اسفند ماه می شه جراحی زیبای هم انجام بدم . چطور میتونم مشاوره بگیرم؟

  3. من به دنبال برخی از پست های شما در این وب سایت بودم و فکر می کنم این وب سایت واقعا آموزنده است! به ارسال پست های عالیتون ادامه دهید.

  4. معتقدم خواندن این مقاله بسیار آموزنده است. من از اینکه وقت و انرژی خود را برای جمع آوری این مقاله صرف کردید ، سپاسگزارم.

  5. من خیلی نوشتن شما را دوست دارم،من برای حل مشکل خودم به یک متخصص در این زمینه نیاز دارم، آیا شما این کار را انجام میدید؟

  6. می خواهم بگویم مقاله شما به اندازه ای حیرت انگیز است، که من می توانم تصور کنم که در این زمینه متخصص هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید