نخ جوان ساز

لیست موضوعات

روند پیر شدن پوست صورت ، حدوداً از سی سالگی شروع می شود ؛ تا سن 25 سالگی با توجه به پر بودن گونه ها و وضعیت ساختمان های استخوانی صورت، زیبایی آن حفظ می شود ولی پس از آن با گذشت زمان و بر اثر نیروی جاذبه زمین نسوج نرم و استخوان های آن به سمت پایین صورت کشیده می شوند و نتیجتاً چین و چروک ایجاد می شود .

نخ های pdo نسوج نرم آویزان شده را بالا برده و با معکوس کردن روند پیری میتواند ظاهر شدن چین و چروک را به تعویق بیاندازد .

نخ های جذبی  (PDO: polydioxanone) که طرف داران بیشتری را به خود اختصاص داده است داخل یک سوزن قرار داشته و به کمک سوزن وارد ناحیه مورد نظر می شوند. زمانی که سوزن از پوست خارج می شود نخ در پوست با دقت فراوانی جا گذاری می شود . بر روی این نخ ها ضایعات خار مانندی قرار داده شد که در ساختمان عمقی پوست گیر می افتد  و فیبروز ایجاد می کند و نتیجتاً نسج نرم بالا کشیده شده و چهره فرد ظاهری شاداب تر و جوان تر پیدا می کند. با اینکه نتیجه عمل بلافاصله پس از عمل رویت می شود ، اما این نخ ها به کلاژن سازی ، و بهبود بافت پوست کمک کرده ، عضلات صورت سفت شده و چروک کمتر می شود به همین علت نتیجه نهایی بعد از چند هفته به خوبی قابل مشاهده است .

ضخامت و طول نخ ها بسته به ناحیه مورد درمان متفاوت است.

برخی از انواع این نخ ها حاوی املاح طلا بوده و علاوه بر کلاژن سازی سبب روشن شدن پوست و برطرف شدن لک ها هم میشود.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید