سوالاتی در باره کربوکسی تراپی

لیست موضوعات

آیا انجام کربوکسی تراپی درد دارد؟

بدلیل اینکه در این روش از جوانسازی پوست از سوزن های بسیار ریز و کوچکی استفاده می شود فرد درد بسیاری را حس نمی کند ممکن است فقط درد اندک همراه با سوزش داشته باشید که می توان با استفاده از بی حسی های موضعی قبل ازکربوکسی تراپی این درد را کاهش داد.

آیا کربوکسی تراپی می تواند سیاهی دور چشم را برطرف کند؟

بسیاری از افراد از سیاهی دور چشم خود رنج می برند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و جذابیت چهره آن ها گردیده است. یکی از مزایای کربوکسی تراپی رفع سیاهی دور چشم است که امروزه استفاده از این روش در میان افرادی که با این مشکل مواجه هستند و اطراف چشم آن ها تیره رنگ است طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

گاز دی اکسید کربن با استفاده ازسوزن های ریزی در اطراف چشم تزریق می شود و موجب افزایش گردش خون و رفع سیاهی دور چشم می شود. برای انجام این کار باید در انتخاب پزشک خود دقت نمایید زیرا این کارباید با دقت بالایی صورت گیرد.

به چند جلسه درمانی برای ازبین بردن سیاهی چشم با استفاده از کربوکسی تراپی نیاز است؟

باید توجه نمایید که با یک جلسه کربوکسی تراپی سیاهی اطراف چشم بطور کامل برطرف نمی شود و دوره ی درمان باید کاملا سپری شود تا مطلوب ترین نتیجه را دریافت نمایید . تعداد جلسات کربوکسی تراپی در هر فردی متفاوت است اما بطور معمولا کربوکسی تراپی باید در 6 جلسه صورت گیرد تا نتیجه مطلوبی را بتوان با استفاده از این روش دریافت کرد.

با یک کلیک تماس بگیرید