میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بوتاکس گردن
بوتاکس گردن

لیست موضوعات

بوتاکس گردن

ما قصد داریم در این مقاله درباره ی بوتاکس گردن برای شما عزیزان صحبت نماییم.

بعضی اشخاص عضله پلاتیسما در قسمت گردن آن ها بسیار قدرتمند می باشد و با بالا رفتن سن آن ها خط هایی به صورت عمودی در روی پوست گردن آن ها به وجود می آید. این خط ها باعث می شوند گردن آن ها زیبایی خود را از دست بدهد.

عمل هایی که در ناحیه ی گردن صورت می گیرد حتما باید جراحی لیفتینگ برای آن ها انجام شود در غیر این صورت عمل جراحی صورت نمی گیرد که قیمت این عمل بسیار زیاد می باشد و در آخر باید بدانید برای رهایی از این هزینه ها و عمل های جراحی بوتاکس گردن بهترین گزینه است.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

  • در چه مواردی از تزریق بوتاکس گردن استفاده می شود؟
  • در چه مواردی نباید بوتاکس گردن را انجام داد؟
  • تزریق بوتاکس گردن برای درمان چه بیماری مفید است؟
  • مراحل صحیح تزریق بوتاکس گردن به چه ترتیب می باشد؟

بوتاکس گردن
بوتاکس گردن

در چه مواردی از تزریق بوتاکس گردن استفاده می شود؟

امروزه بیشترین مراجعه ها به پزشک های متخصص به جهت انجام بوتاکس  و رفع چین و چروک های صورت بوده که تاثیر زیادی در زیبایی اشخاص دارد. اما برای تزریق بوتاکس دلایل مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها زیبا ماندن و ساختن ظاهری با طراوت است که در واقع این عمل بر روی صورت و گردن انجام می شود.

خارج از اینکه بوتاکس برای زیبایی به کار می رود در موارد دیگری از جمله درست شدن بیماری هایی مثل کج بودن سر یا گردن، قوی شدن عضله ها درگردن، رفع کردن درد های ناحیه ی گردن و… استفاده می شود که همگی به علت محکم بودن عضله ها در این ناحیه می باشد، همچنین با تزریق بوتاکس در قسمت گردن می توانید از افتادگی پوست جلوگیری نمایید.

به همین خاطر است که بوتاکس گردن نسبت به قسمت های دیگر بدن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همین اهمیت باعث محبوبیت در میان افراد شده است.

بوتاکس در ناحیه ی گردن باعث جوان سازی می شود  و نسبت به دیگر قسمت های بدن موثرتر است.

در چه مواردی از تزریق بوتاکس گردن استفاده می شود؟
در چه مواردی از تزریق بوتاکس گردن استفاده می شود؟

در چه مواردی نباید بوتاکس گردن را انجام داد؟

در بالا برای شما کابران گرامی از خواص تزریق بوتاکس مطالبی را نقل کردیم. اما باید این مطلب را نیز متذکر شویم که تزریق بوتاکس برای همگان انجام پذیر نمی باشد و عده ایی از علاقمندان به انجام عمل بوتاکس باید به خاطر وجود پاره ایی از مشکلات از تزریق بوتاکس گردن جدا خودداری کنند.

افرادی که از ممنوعیت انجام عمل بوتاکس برخوردار هستند به چند دسته تقسیم می شوند:

دسته ی اول افرادی هستند که سن آن ها برای انجام عمل بوتاکس کفاف نمی دهد یا سن آن ها از حد نرمال برای این عمل گذشته است:

اشخاصی که سن آن ها بیشتر از 70 می باشد و همچنین اشخاصی که سن آن ها زیر 18 سال می باشد نباید تزریق بوتاکس را انجام دهند.

دومین دسته ای که برای انجام این کار از ممنوعیت برخوردارند، اشخاصی می باشند که از بیماری هایی مانند بیماری عصبی میاستینا گراویس و بیماری ضعف عضلانی رنج می برند.

سومین دسته ایی که تزریق بوتاکس نباید برایشان انجام شود اشخاصی هستند که از داروهای به خصوصی مثل:  آنتی بیوتیک، تتراسایکلین، جنتامایسین و…. استفاده می کنند.

دسته ی چهارم شامل خانم هایی بوده که یا باردار هستند یا در دوران شیردهی به سر می برند.

در چه مواردی نباید بوتاکس گردن را انجام داد؟
در چه مواردی نباید بوتاکس گردن را انجام داد؟

تزریق بوتاکس گردن برای درمان چه بیماری هایی مفید است؟

بیماری ایی به نام تورتیکولی وجود دارد که در این بیماری گردن کج می شود، در این حالت سر فرد به سمت چپ یا راست، جلو یاعقب خم می شود. این بیماری یا به صورت ارثی و یا به صورت مادر زادی بوده و دلیل آن این است که عضله های گردن صدمه می بینند و خونرسانی به این عضلات کاهش می یابد. همچنین این بیماری در علم پزشکی با نام لکسیا نیز شناخته می شود.

در میان متخصصین بوتاکس بیماری لکسیا به نام دیگری به اسم دیستونی گردن شناخته می شود. این بیماری امکان دارد در هر سنی که هستید در بدن شما ایجاد شود، اما بیشتر، افرادی که در سن 30 سالگی تا 50 سالگی به سر می برند به این بیماری مبتلا می شوند.

همچنین باید بدانید که درمان و راهکار این بیماری به صورت دقیق و حتمی یافت نشده است ولی با مصرف داروها و پیشنهاداتی مثل همین تزریق بوتاکس گردن از بیشتر شدن این بیماری جلوگیری شده است و در بعضی اشخاص که به این بیماری مبتلا هستند با انجام عمل تزریق بوتاکس بیماری ایجاد شده در شخص کاملا درمان می شود.

تزریق بوتاکس گردن برای درمان چه بیماری هایی مفید است؟
تزریق بوتاکس گردن برای درمان چه بیماری هایی مفید است؟

مراحل صحیح تزریق بوتاکس گردن به چه ترتیب می باشد؟

باید ناحیه و قسمتی که می خواهید بوتاکس را تزریق نمایید منطقه ی امنی باشد که در علم پزشکی این منطقه را با نام sefty zoneمی شناسند. برای اشخاصی که در این حرفه تازه کار هستند و به تازگی قصد انجام این کار را دارند باید حتما با ناحیه ی sefty zone آشنایی کامل داشته باشند.

محدوده ی این ناحیه به صورت عرضی یک سانتی متر به سمت بیرونی نای و هم تراز با کناره ی لب می باشد.

محدوده ی این ناحیه به صورت عمودی دو سانتی متر زیر لبه تحتانی استخوان فک زیر و چهار سانتی متر بالاتر از لبه فوقانی استخوان ترقوه است.

برای تزریق بهتر بوتاکس می توانید از روش داخل عضله ها بهره بگیرید. در این روش از بیمار بخواهید عضله های گردن خودش را محکم نگه دارد و حالت سخت و سفتی را به آن بدهد و سپس شما تزریق را شروع کنید.

همان طور که گفته شد تزریق بوتاکس فقط برای زیبایی به کار نمی رود بلکه برای درمان بیماری های خاص خود نیز کاربرد دارد. اما در کنار تمام مزیت های گفته شده از تزریق بوتاکس، نکات منفی ایی در رابطه با این عمل وجود دارد که مهم ترین مورد موقتی بودن بوتاکس می باشد، از این رو شخص باید حدود 3 تا 5 ماه بعد از تزریق اولیه، دوباره تزریق بوتاکس را انجام دهد.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده و بتوانید بهره ی لازم را از این مقاله ببرید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

اینستاگرام:dr_zarganj

09127379893

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

 

آیا میدانید دقیقا بعد از بوتاکس چند ساعت نباید خوابید و یا از بین بردن اثر بوتاکس چگونه انجام می شود؟ و از مطالبی مثل رفع چروک گردن با بوتاکس چگونه انجام می شود و انجام تاتو بعد از بوتاکس ایرادی ندارد؟ و انتخاب بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس زیر بغل و قیمت بوتاکس نورونوکس و بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس اطلاع دارید؟

 نحوه تزریق بوتاکس گردن و تزریق ژل و بوتاکس در میرداماد چگونه انجام می شود و انجام بوتاکس ابرو و درمان قطعی پتوز ناشی ازبوتاکس و تزریق بوتاکس برای دیستونی گردن و نکات مهم قبل و بعد از بوتاکس مقاله هایی که تک به تک نام برده شد برای شما کاربران عزیز سایت دکتر زرگنج فرد آماده شده اند .

به یاد داشته باشید که همه چیز درباره اثرات مثبت و منفی بوتاکس و بوتاکس صورت برای کدام چروکها موثر است و بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در قیطریه و بوتاکس خط گردن و آیا ورزش بعد از بوتاکس درست است؟ و درمان واژینیسموس با بوتاکس حامل نکات خوبی در مورد بوتاکس هستند که پیشنهاد می کنیم این مقالات را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید