میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بوتاکس ابرو
بوتاکس ابرو

لیست موضوعات

بوتاکس ابرو

هر چیزی که نیاز دارید در مورد بوتاکس ابرو بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ  می دهیم

روش بوتاکس ابرو چیست؟

بوتاکس ابرو برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

هزینه تزریق بوتاکس ابرو چقدر است؟

روش بوتاکس ابرو به چه شکلی انجام می شود؟

عوارض جانبی انجام بوتاکس ابرو چیست؟

توصیه های ضروری برای انجام بوتاکس ابرو چیست؟

بوتاکس ابرو
بوتاکس ابرو

 

روش بوتاکس ابرو

روش بوتاکس ابرو نوعی روش است که خطوط اخم بین ابروها را درمان می‌کند. همچنین ابروها را با تزریق بوتاکس (type)و تزریق بوتاکس (botulinum)نیز بالا میبرد.

این روش با بی حس کردن ماهیچه‌ها برای صاف کردن پوست صورت و بی حس کردن ماهیچه‌ها بین ابروها کار می‌کنند. این کار به ماهیچه‌ها اجازه می‌دهد تا از افتادگی ماهیچه‌های سست بین ابروها جلوگیری شود و در نتیجه ابروها را بالا و چشم‌ها را باز کنند.

 

تزریق بوتاکس اضافی را می توان در انتهای ابروها قرار داد تا به تسکین این ماهیچه‌ها کمک کند. این کار به ماهیچه‌های پیشانی این اجازه را می‌دهد که آن منطقه را هم کشش دهند. میزان تاثیرات بسته به سن و نوع ماهیچه‌های شما که فعال هستند، متفاوت خواهد بود.

این روش می‌تواند به صاف کردن چین و چروک عمیق بدون عمل جراحی کمک کند.

برای جلوگیری از افتادگی و بالا بردن ابرو و پلک یک نوع جراحی زیبایی وجود دارد که شامل بریدگی‌ و از بین بردن پوست شما است.

بوتاکس ابرو برای چه کسانی توصیه نمی شود

 • بوتاکس، برای افراد بالای 18 سال توصیه می‌شود. هم مردان و هم زنان که خطوط اخم شدید دارند می توانند برای بالا بردن ابروها از این روش بهره‌مند شوند.
 • قبل از این که این کار را انجام دهید، ابتدا باید به پزشک خود مراجعه کنید. در این زمان، آن‌ها هر عامل ریسک فردی را که ممکن است برای شما ایجاد شود را ارزیابی خواهند کرد.
 • اگر باردار هستید و یا شیرده هستید، ممکن است کاندیدای خوبی برای تزریق بوتاکس نباشید. سموم مورد استفاده در بوتاکس می‌توانند به نوزاد و جنین‌های متولد نشده آسیب برسانند
بوتاکس ابرو برای چه کسانی توصیه نمی شود
بوتاکس ابرو برای چه کسانی توصیه نمی شود

هزینه تزریق بوتاکس ابرو

 • هزینه تزریق بوتاکس به دو روش محاسبه می‌شود: یا توسط تعداد واحدهای مورد استفاده، یا به محل تزریق شده. مثلا برای تزریق بوتاکس بر روی پیشانی، ممکن است پزشک شما کمی بیشتر در مقایسه با یک عمل کوچک، مانند چین و چروک در اطراف چشمان و ابروها، تزریق کند.
 • همچنین به خاطر داشته باشید که بیمه پزشکی شخصی عمل بوتاکس را پوشش نمی‌دهد  زیراکه این عمل به دلایل زیبایی استفاده می‌شود
 • همچنین پزشک متخصص و کلینیک محل انجام بوتاکس نیز می تواند بر سطح هزینه تاثیر گذار باشد.

روش بوتاکس ابرو به چه شکلی انجام می شود

 • روش بالا بردن ابروها از طریق بوتاکس،عمل نسبتا ساده است. ظرف چند دقیقه این پروسه انجام می شود، ولی در ابتدا چند مرحله مقدماتی را باید انجام دهید. ممکن است پزشک شما توصیه کند که مصرف داروهای کم خونی ، همچنین مصرف داروهایی مثل آسپرین را متوقف کنید.

 

 • قبل از تزریق بوتاکس ، ممکن است پزشک شما برای کاهش درد از یک کرم بی‌حسی استفاده کند. ، این روند بی حسی نیز فقط چند دقیقه طول می‌کشد.
 • هم نتایج و هم بهبودی از روش‌های تزریق بوتاکس، نسبتا سریع هستند. این فرآیند فقط چند دقیقه طول می‌کشد و شما می‌توانید نتایج را در عرض یک هفته ببینید. با این حال، یک مطالعه در سال ۲۰۱۷ نشان داد که نتایج قابل ‌توجهی تا حدود یک ماه پس از تزریق نیز میتواند ایجاد شود.

 

 • طبق گفته آکادمی پوست آمریکا (AAD)،تاثیر تزریق بوتاکس (Botox)در حدود سه‌تا چهار ماه به طور متوسط باقی می ماند. بعضی از درمان‌ها می‌توانند تا 6 ماه ادامه داشته باشند.

 

 • یکی از دلایلی که چرا بسیاری از مردم بوتاکس را در مورد جراحی انتخاب می‌کنند به دلیل زمان ریکاوری کوتاه است. بعد از این روند، شما قادر به بازگشت به برنامه روتین روزمره خود هستید. حتی می توانید به محل کار یا تحصیل خود برگردید. با این حال، AAD توصیه می‌کند که حداقل دو ساعت پس از تزریق از فعالیت بپرهیزید.
روش بوتاکس ابرو به چه شکلی انجام می شود
روش بوتاکس ابرو به چه شکلی انجام می شود

عوارض جانبی انجام بوتاکس ابرو

به طور کلی، تزریق بوتاکس برای بسیاری از مردم ایمن تلقی می‌شود. با این حال، خطر عوارض جانبی هم وجود دارد. شما ممکن است قرمزی، تورم و کبودی در محل تزریق را ببینید. طبق گفته AAD، این نشانه‌ها در عرض یک هفته از بین می‌روند.

 

عوارض جانبی ملایم از بوتاکس، شامل:

 • سردرد
 • بی‌حسی
 • تورم

 

عوارض جانبی جدی نادر هستند. با این حال، اگر هر کدام از موارد زیر را تجربه کردید، باید به پزشک خود اطلاع دهید:

 1. مشکلات تنفسی
 2. افتادگی ابرو و پلک
 3. مشکلات خوردن و بلعیدن
 4. تغییرات گفتاری
 5. پس از تزریق بوتاکس، ممکن است در معرض خطرات ناشی از عمل جراحی مانند عفونت باشید.

 

توصیه های ضروری برای انجام بوتاکس ابرو

 1. هرگز بوتاکس را به صورت آنلاین خریداری نکنید و حتما از مارک معتبر با تاریخ مصرف درست استفاده نمایید. رعایت نکردن این نکات می‌تواند منجر به مشکلات جدی و حتی فلج ماهیچه صورت شما گردد.
 2. انجام عمل بوتاکس را حتما توسط پزشک متخصص که دارای مجوز و تجربه ی کافی در انجام این نوع عمل ها می باشد انجام دهید تا از هرگونه عوارض جانبی احتمالی جلوگیری نمایید.
 3. نتایج روش بوتاکس می‌تواند در عرض چند روز ایجاد شود. با این حال برای حفظ نتایج ، باید هر چند ماه یک ‌بار برای تزریق بیشتر برگردید. هرچه زمان بیشتری مواد بوتاکس در داخل پوست شما باقی بماند، این احتمال وجود دارد که ماهیچه‌های زیر ابروها تقویت شود و نتایج ضد پیری بهتر تولید کند.
 4. پزشک به شما توصیه خواهد کرد که چه زمانی نیاز است برای درمان مجدد مراجعه کنید اگر دیدید چین و چروک دوباره بین ابروهای شما دیده می‌شوند، وقت آن است که برای تمدید بوتاکس به پزشک خود مراجعه کنید.
توصیه های ضروری برای انجام بوتاکس ابرو
توصیه های ضروری برای انجام بوتاکس ابرو

به خاطر داشته باشید که بوتاکس روش همیشگی برای از بین بردن خطوط اخم شما نیست. تکنیک‌های خوب مراقبت از پوست می‌توانند به حفظ ظاهر جوان کمک کنند. در مورد تمام انتخاب‌های خود برای بالا بردن ابرو و پلک های خود با پزشک متخصص صحبت کنید تا بتوانید بهترین روش برای خود را انتخاب کنید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 86 :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

مشاوره در زمینه مراقبت بعد از تزریق ژل لب

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :info@drzarganj.com

 

ما تصمیم داریم برای شما مطالبی همچون نکات قبل و بعد از بوتاکس و تزریق ژل و بوتاکس در میرداماد و درمان واژینیسموس با بوتاکس و قیمت بوتاکس نورونوکس و انتخاب بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس زیر بغل و بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس و ورزش بعد از بوتاکس آماده کنیم تا شما با کلیم بر روی هر موضوعی که علاقه دارید آن را مطالعه کنید

چگونگی رفع چروک گردن با بوتاکس و بوتاکس گردن و بعد از بوتاکس چند ساعت نباید خوابید و تاتو بعد از بوتاکس و کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در قیطریه و بوتاکس صورت برای کدام چروکها موثر است با مطالعه ی دقیق این موضوعات که قبلا یادآور شدیم می توانید در مورد بوتاکس اطلاعاتتان را بروز کنید

از موضوع هایی نظیر تزریق بوتاکس برای دیستونی گردن و همه چیز درباره اثرات مثبت و منفی بوتاکس و درمان پتوز ناشی ازبوتاکس و از بین بردن اثر بوتاکس و نحوه تزریق بوتاکس گردن و بوتاکس خط گردن همگی برای اینکه شما با کم و کیف تزریق بوتاکس آشنا شوید آماده شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید