میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

اقدامات پس از تزریق ژل لب
اقدامات پس از تزریق ژل لب

لیست موضوعات

اقدامات پس از تزریق ژل لب

امروز با مقاله ی اقدامات پس از تزریق ژل لب در خدمت شما هستیم. اغلب خانم ها برای اصلاح فرم لب خود و همینطور برای  پر حجم کردن لب ها  از تزریق ژل استفاده می کنند. این ژل ها انواع  متفاوتی دارد و هر نوع مختص به یک برند می باشد اما همه ی آنها یک کار مشخص را انجام می دهند و آن حجم دادن به لب می باشد.

ژل هایی که بی کیفیت هستند ممکن است باعث واکنش های آلرژیک در فرد بشوند و همینطور در لب گوله گوله شده و منظره ی زیبایی را ایجاد نمی کند

اقدامات پس از تزریق ژل لب
اقدامات پس از تزریق ژل لب

در ادامه ی این مقاله به سوالاتی در ارتباط با اقدامات پس از تزریق ژل لب پاسخ خواهیم داد.

  • تزریق ژل لب چه مدت زمانی طول می کشد و چه عوارضی را در پی دارد؟
  • پس تزریق ژل در لب نیاز به انجام چه اقداماتی هست؟
  • پس از تزریق ژل لب با دیدن چه نوع مشکلاتی باید پزشک خود را مطلع کنید؟
  • چرا مدتی قبل از تزریق ژل نباید از قرص هایی که خون را رقیق می کنند استفاده کرد؟
  • آیا پس از مدت زمانی که اثر ژل از بین می رود فرم اولیه ی لب ها بر هم می خورد؟
  • پزشک معالج چقدر در نتیجه ی حجیم سازی لب ها موثر می باشد؟

اقدامات پس از تزریق ژل لب
اقدامات پس از تزریق ژل لب

1-تزریق ژل لب چه مدت زمانی طول می کشد و چه عوارضی را در پی دارد؟

تزریق ژل لب توسط پزشک در حدود 15 دقیقه زمان نیاز دارد و قبل از اینکه ژل را تزریق کنند می بایستی حتما از سر کننده تزریق شود تا از ایجاد درد مضاعف در بیمار جلوگیری شود و عمل تزریق به خوبی انجام گیرد، نتیجه ی تزریق ژل در لب به سرعت قابل مشاهده می باشد اما در ابتدا به دلیل اثرات ژل مقداری دچار ورم می شود که مسئله ی نگران کننده ای نمی باشد، نتیجه ی نهایی و فرم قطعی لب را در حدود دو هفته پس از تزریق مشاهده خواهید کرد.

2-پس تزریق ژل در لب نیاز به انجام چه اقداماتی هست؟

در دقایق اولیه ی پس از تزریق، لب شما نباید با محیط بیرونی هیچ گونه ارتباطی داشته باشد به همین منظور باید یک گاز استریل را روی لب ها قرار دهید تا از ایجاد خطرات احتمالی جلوگیری شود –تا مدت زمان ی ک هفته پس از تزریق ژل لب از رژلب استفاده نکنید – با توجه به نظر پزشکتان لب های خود را روزانه در هفته ی اولیه ی پس از تزریق ماساژ دهید –  در دو هفته ی اول پس از تزریق از مصرف کردن دخانیات و نوشیدن مایعات داغ خودداری کنید چون این کار باعث از بین رفتن و تحلیل ژل لب می شود.

2-پس تزریق ژل در لب نیاز به انجام چه اقداماتی هست؟
2-پس تزریق ژل در لب نیاز به انجام چه اقداماتی هست؟

3-پس از تزریق ژل لب با دیدن چه نوع مشکلاتی باید پزشک خود را مطلع کنید؟

با مشاهده کردن هر آنچه که از نظر خودتان طبیعی نمی باشد حتما با پزشک معالج در میان بگذارید و به خصوص اگر مناطقی  را در لب هایتان دیدید که خیلی کبود می باشند حتما به پزشک مراجعه کنید.

4- چرا مدتی قبل از تزریق ژل نباید از قرص هایی که خون را رقیق می کنند استفاده کرد؟

در حدود دو هفته قبل از  تزریق به هیچ وجه از دارو هایی که باعث رقیق شدن خون می شوند استفاده نکنید چون ممکن در حین تزریق ژل لخته ی خون ایجاد شود و احتمال اینکه خونریزی محل تزریق افزایش یابد خیلی زیاد است بنابراین قبل از تزریق به این موضوع دقت کافی داشته باشید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

4- چرا مدتی قبل از تزریق ژل نباید از قرص هایی که خون را رقیق می کنند استفاده کرد؟
4- چرا مدتی قبل از تزریق ژل نباید از قرص هایی که خون را رقیق می کنند استفاده کرد؟

5- آیا پس از مدت زمانی که اثر ژل از بین می رود فرم اولیه ی لب ها بر هم می خورد؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که بعد از به پایان رسیدن اثر ژل فرم لب بر هم میخورد یا به حالت اولیه باز می گردد اما تحقیقاتی که پیرامون این ژل ها انجام شده است حاکی از پیامی بر خلاف باور های مردم می باشد و نتیجه ی تحقیقات این گونه بیان شده است که این ژل ها در محلی که تزریق می شوند باعث ایجاد کلاژن سازی در همان محل می شوند و این کلاژن ها جذب شده و فرمی بهتر از قبل به لب می دهند.

و این نگرانی در ارتباط با بر هم خوردن فرم لب کاملا غلط است و پس از پایان اثرات ژلی که تزریق شده لب یا به حالت اولیه باز می گردد و یا اینکه حالتی بهتر از قبل به خودش می گیرد.

6- پزشک معالج چقدر در نتیجه ی حجیم سازی لب ها موثر می باشد؟

انتخاب پزشکی حرفه ای و کار بلد در روند حجیم سازی لب ها بسیار موثر می باشد و حتما برای اطمینان حاصل کردن از این نکته که  پزشکتان کار بلد می باشد از او بخواهید که تصویر بیمارهای قبلی و کار های قبلی اش را به شما نشان دهد و شما بعد اینکه از کار وی و نوع مواد مصرفی اش اطمینان کامل به دست آوردید بعد کار حجم دهی به لب هایتان را به وی بسپارید و خودتان نیز مراقبت های بعد از تزریق را به درستی و خوبی انجام دهید تا نتیجه  ی مورد نظرتان را به دست آورید. و وقت و هزینه هایی که برای این کار متقبل شدید از بین نرود.

به طور کلی در جوامع امروزی رسیدگی به پوست و انجام کارهای زیبایی توسط خانم ها و برخی از آقایان به شدت مورد استقبال قرار گرفته است وهمین استقبال سبب رونق بخشیدن به کسب و کار پزشکان متخصص و بسیاری از افراد سود جو شده است.

جز وظایف هر شخصی است که قبل از انجام کار های زیبایی و به خصوص مراکز تزریق ژل از اطمینانی بودن و حضور پزشک در آن مرکز مطمئن شود و بعد کار خود را به آن ها بسپارد زیرا اگر این کار را افراد غیر متخصص انجام دهند خسارت های مالی و جانی بسیاری را به همراه دارد همانطور که این کار نیازمند انجام یک سری اقدامات پس از تزریق می باشد قبل از تزریق نیز باید اقداماتی جهت حفظ سلامتی و مال و جان خود انجام دهید.

6- پزشک معالج چقدر در نتیجه ی حجیم سازی لب ها موثر می باشد؟
6- پزشک معالج چقدر در نتیجه ی حجیم سازی لب ها موثر می باشد؟

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه موفق از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه درخشان از سال 94 در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

0912737893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

 

ما همیشه برای کاربران سایتمان احترام زیادی قائل هستیم و برای درک بهتر موضوع ما شما را دعوت به خواندن مقالاتی مانند راه های از بین بردن ژل لب و ژل لب رووفیل و ژل لب پرنسس و تاثیر گرما بر ژل لب

هدف از خواندن موضوعاتی مانند همه چیز در مورد تزریق ژل لب و ژل لب پرفکتا و انواع تزریق ژل لب و ژل لب نورامیس برای دست یافتن به اطلاعات دقیق در رابطه با ژل لب می باشد

هزینه تزریق ژل لب و تزریق ژل لب درد دارد ؟ و مدل ژل لب و انواع ژل لب اهمیت موضوع ژل لب ما را بر آن داشت تا موضوعاتی که در ابتدا عنوان شد را برای شما مهیا کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید