لیزر موهای زائد زیر بغل

لیست موضوعات

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر برای از بین بردن موهای زائد چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد زیر بغل :شاید بخواهید بدانید لیزر موهای زائد بدن را چگونه از بین می برد؟ لیزر به صورت پالس های نور و به صورت متمرکز تابیده می شود.بر اثر گرمایی که لیزر تولید می کنند فولیکول مو که در ریشه قرار دارد و مسئول رشد مو می باشد را در چند جلسه تخریب و از بین می برد این کار باعث می شود که رشد موهای  زائد شما متوقف شود.

لیزر موهای زائد زیر بغل

نکاتی که باید در لیزر موهای زائد مورد توجه قرار داد این نکته است که:

 1. افرادی که دارای پوست روشن و موهای تیره می باشند لیزر برای آنها درمان خوبی است اما افرادی که دارای پوست تیره می باشند احتمال اینکه از لیزر جواب بگیرند خیلی پایین است.
 2. افرادی که دارای پوست تیره می باشند احتمالا بعد از لیزر دچار قرمزی و سوختگی خفیف در ناحیه لیزر شده را تجربه می کنند.
 3. عمق نفوذ لیزر حدودا 5 میلیمیتر در زیر پوست می باشد پس ایجاد ناباروری و سرطان در بدن انسان نمی کند

یکی از نواحی در بدن که مراجعه کنندگان برای از بین بردن موهای زائد آن به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند زیر بغل می باشد.خیلی از افراد که می خواهند زیر بغل خود را لیزر کنند همیشه دو سوال برای آن ها وجود دارد؟

1-لیزر موهای زائد زیر بغل خطرناک است؟

2-آیا  لیزر موهای زائد زیر بغل عوارض دارد؟

در پاسخ به این سوال ها باید گفت که لیزر , درمانی ایمن و غیر تهاجمی در دنیا شناخته شده است و از کاربردهای آن برای لیزر موهای زائد, آکنه ,از بین بردن جای جوش و لک های سطحی  پوست می باشد.

با همه این ها باید این نکته را در نظر گرفت که لیزر موهای زائد زیر بغل دارای عوارضی نیز می باشد.ما در این مقاله به همه نکات مربوط به عملکرد لیزر بر موهای زائد زیر بغل می پردازیم:

 1. آیا لیزر زیر بغل باعث التهاب در غدد لنفاوی این ناحیه از بدن می شود؟
 2. آیا لیزر این ناحیه از بدن خطرناک است؟
 3. آیا لیزر موهای زائد باعث ناباروری و سرطان می شود؟

افردی که دارای مشغله کاری زیادی می باشند و دوست دارند زیر بغل خود را لیزر کنند این نکته را هم باید یادآور شد که امکان عوارض جانبی لیزر هم وجود دارد اگر شما پزشک مناسب و دستگاه مناسب را انتخاب نکنید.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد:

 1. خارش
 2. سوزش
 3. درد
 4. بی حسی
 5. سوختگی خفیف

استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد در حدود 25 سال رایج و متداول شده است و تا به حال هیچگونه خبری مبنی بر اینکه باعث التهاب غد لنفاوی شده باشد دریافت نشده است.

لیزر موهای زائد دکتر زرگنج فرد با سال های سال تجربه در این زمینه در خدمت شماست.

با یک کلیک تماس بگیرید