Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد :این روزها به غیر از خانه درای و تربیت بچه ها خانم ها در جامعه شانه به شانه مردان کار می کنند و زمان آن ها بیشتر از قبل برایشان حساس و حیایت است و در این مشغله کاری زمانی را هم برای سلامتی و زیبایی خوشان باید در نظر بگیرند به خاطر همین یکی از سوال های که مراجعه کنندگان برای لیزر موهای زائد از پزشک خود دارند این است که علت قرار دادن این فاصله ها برای هر جلسه لیزر چیست؟ و آیا می شود این پروسه را کوتاه تر کرد؟

  مقاله مرتبط:نکات قبل از لیزر موهای زائد

 

در پاسخ به این سوال باید گفت که در هر زمان درصد خاصی از موها فعال می باشد و برای آماده شدن همه موها برای لیزر باید به این بین جلسات فاصله باشد تا همه این موها از بین بروند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

اگر میخواهید برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید شاید این سوال را داشته باشید که فاصله بین جلسات چند روز است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت به طور معمول این فاصله زمانی ثابت می باشد و بستگی به قسمتی دارد که لیزر یم کنید مثلا صورت با پا تعداد جلسات آن فرق دارداما به شکل معمول مثلا در جلسات اولیه این فاصله معمولا 4 هفته می باشد ولی در جلسات بعد از آن این فاصبه به 6 هفته می رسد.پس این ذهنیت را کنار بگذارید که لیزر موهای زائد را می توان در پروسه کوتاه مدت انجام داد.