کدام دستگاه لیزر موهای زائد برای بدن شما مناسب است؟

لیست موضوعات

کدام دستگاه برای لیزر موهای زائد برای بدن شما مناسب است؟

دستگاه لیزر موهای زائد: افرادی که می خواهند لیزر موهای زائد خود را شروع کنند فاکتور های مختلفی را برای انتخاب محلی که میخواهند لیزر کنند در نظر میگیرند یکی از فاکتور هایی که برای آن ها مهم است.دستگاهی است که در کلینک یا پزشک مورد نظر به کار می برد.

دستگاه لیزر برای موهای زائد

دستگاه هایی که برای لیزر موهای زائد مورد استفاده قرارا میگیرند سه نوع هستند که در ادامه به شرح هریک از دستگاه ها می پردازیم:

  1. IPL
  2. Elight
  3. RF

دستگاهIPL:

این دستگاه لیزر نیست بلکه پالی شدید نور لامپ های زنون می باشد.بیشتر برای از  بین بردن لک های سطح جوش, کک و مک,آکنه,موهای زائد استفاده می شود.مهمترین ویژگی که این دستگاه ها دارند این است که ارزان می باشند و بسیار سریع عمل می کنند.یکی از نکات مهم در لیزر موهای زائد این نکته است که موهای تیره زودتر به لیزر پاسخ می دهند و موهای روشن از لیزر به سادگی پاسخ نمی گیرند.اما خبر خوش این است که دستگاه IPL برای موهای روشن جواب گو می باشد.و برای از بین بردن موی زائد در منطقه وسیع بسیار مناسب است بدون عارضه و خطر می باشد.

لیزر-ایلایت

مقاله مرتبط:فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

مقاله مرتبط:مزایای استفاده از لیزر برای حذف مو های زائد

مقاله مرتبط:آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

دستگاه RF:

این دستگاه از فرستادن چند میلیون در ثانیه امواج رادیویی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کند.

دستگاه RF چگونه کار می کند؟

این دستگاه با فرستادن این امواج سلول های بدن را تحریک می کند که باعث تحریک میکرونی پوست می شود.تحریک میکرونی پوست باعث انقباض در  پوست و ترشح کلاژن و الاستین می شود که این کار باعث انعطاف و استحکام در پوست می شود.مهمترین اتفاقی که بعد از ترشح کلاژن و الاستین در پوست می شود این است که باعث رویش مجدد پوست جدید در بازه زمانی شش ماه می شود.

دستگاه RF در بدن مخصوصا قسمت پوست تولید گرما می کند و این گرما گردش خون در مویرگ را موجب می شود که این گردش خون اکسیژن رسانی  و در نهایت شادابی پوست را منجر می شود.

ویژگی دستگاه RF:

  1. محدودیت سنی برای استفاده ندارد
  2. همه انرژی که تولید می کند در سطح پوست بدون اتلاف استفاده می کند.
  3. مناسب برای از بین بردن خطوط گردن و پیشانی
  4. مناسب برای سفت کردن پوست در هنگام وزن کم کردن و لیپوساکشن

نکته مهم:بعد از استفاده از این دستگاه حتما منطقه مورد نظر را با کمپرس یخ بپوشانید.

دستگاه Elight:

این دستگاه ترکیبی از دو دستگاه دیگر است.شیوه کار این دستگاه هم این است که ابتدا از امواج پالسی IPL استفاده می کند  و این کار بستر استفاه از امواج RF را فراهم می کند.کارایی این دستگاه سه برابر IPL می باشد.

با یک کلیک تماس بگیرید