منو
لوگو دکتر زرگنج

میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

161 930 22 021

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

تاثیر گرما بر ژل لب

زیبایی به سبک را امتحان کنید

تاثیر گرما بر ژل لب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع تاثیر گرما بر ژل لب مطالبی را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.

یکی از عمل های زیبایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است وطرفداران زیادی دارد تزریق ژل لب می باشد.این عمل به صورت سرپایی وتوسط پزشک متخصص زیبایی وجراحان پلاستیک انجام می گیرد.

تزریق ژل لب نیز همانند سایر روش های زیبایی نیازمند یک سری مراقبت های قبل وبعد از آن می باشد که رعایت آن ها باعث می شود فرد زودتر به بهبود کامل برسد.تزریق ژل دارای مزایا و معایبی نیز هست که بهتر است قبل از اقدام به انجام آن اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید تا با تمام حقایق موجود در رابطه با تزریق ژل آشنا شوید.

تاثیر گرما بر ژل لب
تاثیر گرما بر ژل لب

در ادامه به سوالات مطرح شده در این بخش خواهیم پرداخت؟

 • ژل لب چیست؟
 • آیا گرما می تواند بر ژل لب تاثیری داشته باشد؟
 • چگونه اثر وماندگاری تزریق ژل را افزایش دهیم؟
 • آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

 

 

ژل لب چیست؟

این ژل از ماده ای به نام اسید هیالورونیک تشکیل شده است که در بافت همبند نفوذ می کند ودر طی یک پروسه 9 الی 12 ماهه به صورت کامل توسط بدن جذب می شود و از بین می رود ودر صورت نیاز باید مجددا اقدام به تزریق ژل نمایید.ژل لب توسط برند های متفاوتی با قیمت های متفاوت تولید وبه بازار عرضه می شوند که هر کدام دارای ویژگی هایی هستند .

در انتخاب ژل لب حتما باید توجه داشت که مورد تایید سازمان استاندارد جهانی باشد تا عوارض کمتری را به دنبال داشته باشد. با توجه به اینکه در لب شبکه های عصبی فراوانی وجود دارد هنگام تزریق ژل لب ، باید آن محل کاملا بی حس گردد تا بیمار هیچگونه دردی را احساس ننماید.

ژل لب چیست؟
ژل لب چیست؟

آیا گرما می تواند بر ژل لب تاثیری داشته باشد؟

طبق بررسی های انجام شده میزان گرما نمی تواند هیچگونه تاثیری بر ژل لب داشته باشد وآن را از بین ببرد.اما جراحان معمولا پس از تزریق ژل لب توصیه می کنند که از رفتن به سونا، انجام هرگونه ورزش سنگین مصرف مشروبات الکلی جدا خود داری نمایید زیرا به نوعی مرتبط با گرما می باشند اما در حالت کلی گرما نمی تواند هیچگونه اثر سوئی بر ژل تزریق شده داشته باشد.

اما در مواردی بهتر است که توجه بیشتری نسبت به گرما پس از تزریق ژل داشته باشید .مانند

 • تورم آن ناحیه: وجود گرمای فراوان بعد از عمل تزریق ژل می تواند اثر نامطلوبی بر تورم داشته باشد وآن را تحت تاثیر قرار دهد.
 • کبودی اطراف موضع تزریق ژل: بعضی مواقع پس از تزریق ژل کبودهای خفیفی در آن ناحیه ایجاد می شود که گرمای بیش از حد بدن می تواند اثر ژل را تحت تاثیر خود قرار دهد.

به طور کلی می توان گفت که حرارت بالا تقریبا هیچگونه اثری بر کیفیت تزریق ژل وآثار آن ندارد.

آیا گرما می تواند بر ژل لب تاثیری داشته باشد؟
آیا گرما می تواند بر ژل لب تاثیری داشته باشد؟

چگونه اثر وماندگاری  تزریق ژل را افزایش دهیم؟

چگونه اثر وماندگاری  تزریق ژل را افزایش دهیم؟
چگونه اثر وماندگاری  تزریق ژل را افزایش دهیم؟

 

 • جلوگیری از قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید

اشعه مامورا بنفش می توانداثرات نامطلبوبی بر ژل و بوتاکس داشته باشد وآن ها را کاهش دهد از این رو توصیه می شود  که پس از تزریق ژل از قرار گیری به طور مستقیم در زیر نور آفتاب خودداری نمایید وحتما از کلاه و کرم های محافظت کننده و ضد آفتاب استفاده نمایید.

 

 • حفاظت و نگهداری از پوست

مراقبت از پوست ورسیدگی به آن در ماندگاری بیشتر اثر تزریق ژل بسیار موثر می باشد پس توصیه می شود که همواره از کرم های مرطوب کننده و آشامیدن آب  به اندازه کافی مصرف شود تا بدن دیرتر این ژل را جذب نماید واثر ماندگاری آن طولانی مدت شود.

 

 • استفاده از مواد غذایی سالم

همانطور که می دانید تغذیه وپوست رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند وهرچقدر میزان کیفیت وسلامت مواد غذایی بیشتر باشد به طبع ماندگاری واثر ژل تزریق شده نیز بیشتر خواهد شد و ادامه دارد.

از این رو از خوردن مواد غذایی کنسروی وغیره که مواد نگهدارنده در آن ها به کار رفته است جدا خودداری نمایید وهمچنین استفاده از قند وشکر را به شدت کاهش دهید تا شاهد ماندگاری طولانی مدت ژل لب خود باشید.

 

 • استفاده از روی به عنوان مکمل

مقدار روی موجود در بدن  رابطه مستقیمی بر میزان ماندگاری اثر بوتاکس وژل دارد وهرچقدر میزان روی بدن شخص بیشتر باشد دیرتر اثرات ژل از بین میرود.از دیگر مزیت های روی می توان به اثر آن در کند کردن روال پیری پوست اشاره نمود که از بروز چین وچروک ها جلوگیری می نماید.

 

 • کنترل استرس

استرس بخش جدانشدنی زندگی های امروزی می باشد که می تواند اثرات نامطلوبی بر سلامت افراد داشته باشد به طوری که منشا بسیاری از بیماری ها به استرس بر می گردد.

استرس موجب می شود که روند پیری با سرعت بیشتری اتفاق بیافتد وافراد دچار پیری زود رس شوند.استرس می تواند اثر ژل وبوتاکس را نیز تحت تاثیر قرار دهد و ماندگاری آن ها را کاهش دهد پس همیشه سعی کنید که با استفاده از روش هایی مانند یوگا از میزان استرس خود بکاهید وآن را کنترل نمایید.

 

 • ورزش کردن به طور مرتب

فعالیت منظم و ورزش می تواند تاثیر مثبتی بر سلامت جسم وروح هر فردی داشته باشد وماندگاری اثر ژل وبوتاکس را نیز طولانی تر می کند پس به شما توصیه می کنیم که حتما ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

 • ترمیم و تزریق مجدد ژل

یکی ازبهترین کارها برای طولانی تر شدن اثر ژل وبوتاکس تزریق مجدد مقدار کمی ژل قبل از بین رفتن آثر کامل تزریق قبلی می باشد این عمل موجب می شود که اثر ژل همیشه ماندگار باشد.

آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

یکی از مهمترین عارضه های تزریق ژل که ممکن است به وجود آید گلوله شدن ژل در لب می باشد که به دلیل انتخاب نادرست میزان ونوع ژل تزریقی وغلظت آن معمولا رخ می دهد که برای جلوگیری از این عارضه باید از ژل هیالورونیک با غلظت کم استفاده شود ودر نحوه تزریق آن باید بسیار دقت نمود.

خون مردگی عارضه دیگر تزریق ژل لب می باشد که به دلیل خونرسانی زیاد رگ ها در لب اتفاق می افتد که بهتر است پس از تزریق ژل لب حتما از کمپرس های یخ استفاده کنید و از مصرف داروهای ویتامینه وضد انعقاد خون خود داری نمایید.

آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟
آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

 

از اینکه تا انتهای این مطلب ما را همراهی کردید متشکریم و در ادامه موضوعاتی مانند همه چیز در مورد تزریق ژل لب و راه های از بین بردن ژل لب و تزریق ژل لب درد دارد ؟را برای شما تدارک دیده ایم

 

اگر به دنبال دانستنانواع ژل لب و اقدامات پس از تزریق ژل لب و ژل لب پرنسس و ژل لب رووفیل و ژل لب نورامیسهستید باید خدمتتان عرض کنیم که با کلیک بر روی هر موضوع می توانید آن موضوع را مطالعه کنید

 

هزینه تزریق ژل لب و مدل ژل لب و ژل لب پرفکتا و انواع تزریق ژل لب موضوعاتی که گفته شد در واقع مرتبط با موضوع اصلی هستند از این رو خواندن این مطالب خالی از لطف نیست

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

زیبایی اتفاقی نیست ! حاصل یک انتخاب درست است.

جهت دریافت نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

شماره تماس

زیبایی اتفاقی نیست ! حاصل یک انتخاب درست است.

جهت دریافت نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

شماره تماس

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید