میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کلینیک لیزر اندرزگو
کلینیک لیزر اندرزگو

لیست موضوعات

کلینیک لیزر اندرزگو

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع کلینیک لیزر اندرزگو بپردازیم. لیزر مو در اصطلاح به عمل حذف موهای زاید در نقاط مختلف بدن اعم از صورت، گردن، دست، شکم، ناحیه تناسلی و تقریبا تمام اعضای بدن می­گویند. امروزه تعداد زیادی از افراد جامعه برای از بین بردن موهای زائد بدن خود به لیزر مو رو آورده ­اند.

کلینیک لیزر اندرزگو
کلینیک لیزر اندرزگو

به سوالات زیر باید پاسخ دهیم:

  • مکانیسم عمل لیزر موهای زائد در اساس چگونه است
  • ویژگی­های کلینیک لیزر درمانی خوب را عنوان کنید
  • کلینیک لیزر دکتر زرگنج فرد چه خدماتی به مشتریان می­دهد
  • اقدامات قبل و بعد از لیزر موهای زائد کدامند

مکانیسم عمل لیزر موهای زائد در اساس چگونه است:

در اصل باید گفت که لیزر مو نوعی فوتوترمولیز است که در اصطلاح به آن SPTL می­گویند و مکانیسم عملکرد آن به این صورت است که حد مشخصی از طول موج نور را با مدت زمان مشخصی پالس، برای از بین بردن موی زائد بر روی بافت مورد نظر قرار می­دهند و باید حداقل اثر را بر روی بافت مجاور داشته باشد.

مکانیسم عمل لیزر موهای زائد در اساس چگونه است:
مکانیسم عمل لیزر موهای زائد در اساس چگونه است:

هنگام لیزر ممکن است بدن به شکلی برعکس عمل کند و انجام لیزر بر محل مورد نظر که در معرض اشعه لیزر قرار گرفته با آسیب به ملانین باعث شود فولیکول ­های رشد مو در این قسمت تحریک و بیشتر از پیش رشد کنند.

در حالت کلی نور به وسیله اجسامی که اطراف آن هستند و رنگ تیره دارند جذب می­شود. در بافت بدن انسان نیز عمل جذب نور به همین صورت است که به وسیله موهای تیره رنگ موجود در پوست جذب شده و عملیات تخریب مو از ریشه صورت می­گیرد.

موهای رنگ تیره

لیزر تنها می­تواند موهایی که رنگ تیره دارند (مشکی و قهوه­ ای) را از بین ببرد و باید گفت که عملکرد آن در موهای ضخیم و خشن تا حدی زیادی بهتر از موهای ظریف است. افرادی که پوست روشن دارند و موی تیره می­توانند از این کار بهترین نتیجه را کسب کنند چون پوستی به رنگ روشن و موی تیره بهترین ترکیب برای اثر بخشی لیزر است.

بسیاری از کاربران اعلام کرده­اند در بخشی که لیزر صورت گرفته رشد مجدد مو را پس از گذشت چند سال شاهد بوده­اند و این یعنی با این که لیزر تعداد موهای زائد در بدن را کم می­کند اما باعث از بین بردن دائمی آن­ها نمی­شود. این روش به خاطر عملکرد سریع آن تا حد زیادی بین تمامی افراد محبوب شده است اما باید بدانید که میزان تاثیر پذیری آن به مهارت و تخصص پزشک مورد نظر و انتخاب بهترین نوع دستگاه تا حد زیادی وابسته است.

 

این مقاله در رابطه با کلینیک لیزر اندرزگو می باشد. اگر مایل به یافتن یک کلینیک لیزر  معتبر نزدیک به اندرزگو هستید، پیشنهاد ما کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید

 

 

ویژگی­ های کلینیک لیزر درمانی خوب را عنوان کنید:

کلینیک­ لیزر  سرویس­های متعددی را در حوزه ­های مختلف به مشتریان خود ارائه می­دهد و از روش­های متفاوتی سعی در جذب مشتری می­کند. کلینیک لیزر درمانی خوب تمام اطلاعات لازم را به صورت درست به مشتریان خود ارائه میدهد.

اما باید بدانید که تعدادی از کلینیک­ ها برای مشتریان بیشتر از روش­های غیر اخلاقی استفاده می­کنند و با دادن اطلاعات نادرست در این زمینه سبب می­شوند تا افراد بیشتری را جذب خود کنند. باید دقت کنید که لیزر باعث از بین رفتن صدرصد موهای زائد نمی­شود و تنها می­تواند پس از طول درمان تراکم موها را تا حد زیادی به نسبت قبل از این عمل کاهش دهد.

ویژگی­ های کلینیک لیزر درمانی خوب را عنوان کنید:
ویژگی­ های کلینیک لیزر درمانی خوب را عنوان کنید:

تضمین به مشتری

اگر کلینیکی این تضمین را به مشتریان خود بدهد که به صورت صدرصد می­تواند موهای زائد را از بین ببرد باید بدانید که اطلاعات اشتباهی را به شما داده و قصد سو استفاده از شما را با دادن چنین وعده­ هایی دارد. زمانی که به کلینیک مراجعه نمودید بهتر است در مورد گواهینامه صلاحیت کلینیک راجع به لیزر مو اطمینان حاصل کنید و با نوع دستگاهی که از آن برای درمان استفاده می­کنند به صورت کامل آشنا شوید.

رنگ پوست

حتما به این موضوع دقت کنید که زمان مشاوره از پزشک خود در مورد رنگ پوستتان سوال کنید و مطمئن شوید که نوع پوست شما نسبت به این عمل زیبایی جوابگو هست و پوستتان برای انجام لیزر درمانی و حذف موهای زائد مناسب است.

باید در مورد نتیجه احتمالی که بعد از انجام لیزر درمانی قابل مشاهده است و از هزینه و میزان درد آن اطلاعاتی را به دست بیاورید که به راحتی بتوانید در این مورد تصمیم درست را بگیرید.

قبل از این که برای انجام لیزر اقدام کنید بهتر است تست حساسیت را بر روی بخشی از پوست خود که کمتر قابل مشاهده است امتحان کنید و پس از گذشت یک هفته تا 10 روز واکنش ­های پوست خود را نسبت به انجام لیزر مشاهده کنید. این تست یکی از رایج­ترین نوع آن­هاست که در کلینیک لیزر اندرزگو برای اطمینان بیشتر مشتریان صورت می­گیرد.

 

 

شما درحال مطالعه مقاله کلینیک لیزر اندرزگو هستید

کلینیک لیزر اندرزگو چه خدماتی به مشتریان می­دهد:

لیزر درمانی با استفاده از جدیدترین و موثرترین دستگاه ­های لیزر موی زائد که دارای تائیدیه از سازمان غذا و دارو است در این مرکز صورت می­پذیرد و خدماتی از جمله جوان سازی پوست، روشن سازی لکه ­های پوستی، رفع موهای زائد بدن، رفع تیرگی بدن و درمان جای زخم و جوش با استفاده از این روش درمان در کلینیک لیزر اندرزگو انجام می­شود.

کلینیک لیزر اندرزگو چه خدماتی به مشتریان می­دهد:
کلینیک لیزر اندرزگو چه خدماتی به مشتریان می­دهد:

اقدامات قبل و بعد از لیزر موهای زائد کدامند:

قبل از لیزر درمانی:

  1. قبل از انجام لیزر بیمار حدود 15 روز موی زائد بدن خود را با استفاده از موم و بند نباید بگیرد و اقداماتی نظیر تزریق کلوژن بر روی پوست و دوش آفتاب را نباید طی این مدت زمان انجام دهد.
  2. نباید از هیچ نوع ادکلن، خشبوکننده و مواردی از این دست را قبل از لیزر استفاده کند چون ممکن است باعث بروز حساسیت در ناحیه­ای که لیزر صورت گرفته شود.
  3. داروهایی نظیر آسپرین، مکمل گیاهی یا هر نوع دارویی که خطر خونریزی در ناحیه تحت درمان را تا حدی بالا می­برد 24 ساعت قبل از انجام لیزر نباید استفاده شوند.

بعد از لیزر درمانی:

  1. بعد از انجام این عمل مراقبت از ناحیه تحت درمان بسیار حائز اهمیت است چون ممکن است محل لیزر دچار ورم و قرمزی شود و بیمار می­تواند با قرار دادن یخ در این نقطه درد ناشی از حرارت لیزر را تا حدودی کم کند.
  2. در تعداد معدودی از افراد مشاهده شده که اطراف محل تحت درمان بین 7 تا 10 روز پوست بدن دلمه می­بندد که در چنین حالتی می­توان از آنتی بیوتیک استفاده کرد تا هر چه زودتر از بین بروند.
  3. بعد از انجام لیزر بیمار باید تا مدتی از دوش آفتاب پرهیز کند چون تیرگی رنگ پوست عملکرد لیزر را تا حدی پایین می­آورد.

در نگاهی کلی باید گفت که لیزر درمانی فرایندی است که حتما قبل از انجام آن باید اطلاعاتی نظیر تعامل و عملکرد آن را در کلینیک انتخابی، مد نظر قرار دهید.

 

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید