میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه عمل زیبایی واژن در کرج
هزینه عمل زیبایی واژن در کرج

لیست موضوعات

هزینه عمل زیبایی واژن در کرج

در این مطلب در تلاشیم تا در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج برای شما اطلاعاتی داشته ‌باشیم. همراه شما هستیم.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه عمل زیبایی واژن می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای همین پست درج شده است تماس بگیرید.

با توجه به این ‌که افزایش سن و زایمان‌ های مکرر می ‌تواند سبب به وجود آمدن مشکلاتی بر روی ظاهر دستگاه تناسلی بانوان و واژن باشد و به ‌مرور زمان افتادگی ‌ها و گشادی برای واژن اتفاق بیفتد، این عملکرد در زندگی افراد تاثیرگذار می‌ باشد و در نهایت ممکن است کیفیت روابط جنسی آن ‌ها را با مشکلاتی مواجه کند.

هزینه عمل زیبایی واژن در کرج
هزینه عمل زیبایی واژن در کرج

به ‌همین دلیل است که زیبایی واژن برای افراد مهم شمرده می ‌شود و در صددند تا از شرایط متعددی استفاده کنند و بتوانند زیبایی واژن خود را به حالت اولیه بازگردانند. با توجه به این امر است که امروزه انواع عمل ‌های زیبایی واژن، بسیار پرطرفدار شناخته شده‌اند و در بین بانوان زیاد دیده می ‌شود.

با توجه به این ‌که مزایا و فواید بسیاری برای عمل‌ های زیبایی واژن وجود دارد، لازم است در ادامه این مطلب، آن ‌ها را برای شما ذکر کنیم تا بتوانید استفاده ‌ی بهینه‌تری از این ‌دست عمل ‌ها داشته باشید و کیفیت روابط خود را بهبود ببخشید.

مسئله هزینه عمل زیبایی واژن مهم شمرده می ‌شود

به ‌غیر از در نظر گرفتن این موارد، مسئله هزینه عمل زیبایی واژن مهم شمرده می ‌شود و اغلب افراد، نیازمند کسب اطلاعات بهتری در این زمینه می‌ باشند. با توجه به این‌ که انواع عمل ‌های زیبایی، هزینه‌ های مختلفی دارند؛

در ادامه در تلاشیم تا مقایسه کاملی در رابطه با این موارد برای شما داشته باشیم و در آخر، سوالات ذهنی شما را برای هزینه عمل زیبایی واژن در کرج برطرف کنیم.

با توجه به این ‌که مطالب زیر در روند زیبایی واژن ذکر می ‌شوند، در نهایت می ‌توانید اطلاعات بسیاری در رابطه با آن داشته باشید و تصمیم بگیرید که چگونه، هزینه ‌های موجود آن ‌ها را پرداخت کنید. حال در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانیم اطلاعات بهینه ‌تری در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

از طریق فهرست زیر می ‌توانید دسترسی لازم را به سوالات مربوطه خود داشته باشید:

آناتومی واژن به چه صورت می‌ باشد؟

عمل زیبایی واژن چیست؟

چرا بانوان به ‌دنبال انجام عمل زیبایی واژن می ‌باشند؟

دلایل اصلی بانوان برای انجام عمل زیبایی واژن

دلایل تغییر شکل و گشاد شدن واژن در چیست؟

عوارض جانبی گشاد شدن واژن

انواع عمل زیبایی واژن چیست؟

روش ‌های مختلف تنگ کردن واژن به چه صورت انجام می‌ گیرد؟

مزایای لیزر واژن

عمل زیبایی لابیاپلاستی چیست؟

راه ‌حل برطرف نمودن بزرگی لابیا‌ها

لابیاپلاستی بار لیزر

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل زیبایی واژن در کرج چقدر می ‌باشد؟

آیا بیمه ‌ها هزینه ‌های عمل زیبایی واژن را متقبل می ‌شوند؟

آیا می‌ توان به همراه عمل زیبایی واژن، دیگر عمل ‌های لابیاپلاستی را انجام داد؟

تاثیر هزینه عمل‌ های تکمیلی در کنار لابیاپلاستی

مقایسه هزینه عمل زیبایی واژن در ایران و خارج از ایران

چه عواملی بر روی هزینه عمل زیبایی واژن، تاثیرگذار هستند؟

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

کدام یک از روش‌ های لیزر و جراحی برای عمل زیبایی واژن، هزینه بیشتری دارد؟

بهترین متخصص زنان برای عمل زیبایی واژن چه کسی می ‌باشد؟

جمع بندی مطالب

 

آناتومی واژن به چه صورت می‌ باشد؟

در نظر داشته باشید، به سیستم داخلی دستگاه تناسلی بانوان واژن گفته می‌ شود. این در حالی ذکر می‌ شود که برخی از افراد بخش بیرونی دستگاه تناسلی را با نام واژن می‌ شناسند.

اما اگر بخواهیم از طریق علم پزشکی، اطلاعات منحصر به‌ فردی در اختیار شما قرار بدهیم، بخش داخلی دستگاه تناسلی به اسم واژینال شناخته‌ شده است و دارای لوله داخلی بدن می ‌باشند.

آناتومی واژن به چه صورت می‌ باشد؟
آناتومی واژن به چه صورت می‌ باشد؟

مهم ‌ترین عملکرد این لوله، اتصال به رحم می ‌باشد که در نهایت به آن لوله واژن گفته می ‌شود. مهم ‌ترین عملکردی که لوله واژن دارد، برقراری روابط جنسی می ‌باشد و در هنگام زایمان، جنین از این لوله به دنیا می‌ آید که به آن واژن گفته می ‌شود.

توجه داشته باشید که قابلیت مشاهده برای بخش بیرونی ناحیه تناسلی و قسمت بیرونی آن وجود دارد و دارای چندین جزء متفاوت می ‌باشد.

بخش ورودی واژن از لابیاها تشکیل‌ شده است

بخش ورودی واژن که از لابیاها تشکیل‌ شده است، به دو دسته لابیای ماژور و لابیای مینور بخش ‌بندی شده است و بخش دیگری از ناحیه تناسلی بیرونی و در قسمت بالایی آن، کلیتوریسم نام دارد.

در نظر داشته باشید، بخش تناسلی زنان از چهار قسمت تشکیل ‌شده است که با نام ‌های ناحیه داخلی، ناحیه بیرونی، لابیاها، کلیتوریسم و ورودی واژن شناخته می ‌شود.

حال با توجه به این موارد، اطلاعات کلی در رابطه با آناتومی واژن را برای شما مطرح کردیم تا در نهایت بتوانیم به انواع عمل ‌های زیبایی که برای واژن صورت می ‌گیرد، بپردازیم و اطلاعات بهینه ‌تری در این ‌مورد برای شما داشته‌ باشیم.

با ما همراه باشید تا در ادامه در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج نیز بیشتر برای شما بگوییم. با توجه به این موارد، دکتر زرگنج فرد توانایی لازم را برای برقراری انواع عمل‌ های زیبایی در ناحیه واژن دارد و از مهارت و تخصص کافی در این زمینه برخوردار می ‌باشد و می ‌تواند برآورد هزینه ‌های موجود عمل زیبایی واژن را برای شما صورت بدهد.

بخش ورودی واژن از لابیاها تشکیل‌ شده است
بخش ورودی واژن از لابیاها تشکیل‌ شده است

عمل زیبایی واژن چیست؟

برای این ‌که به موضوع هزینه عمل زیبایی واژن در کرج بپردازیم، لازم است در ابتدا عمل زیبایی واژن را برای شما شرح دهیم. هنگامی ‌که جراحی‌ هایی بر روی نواحی بیرونی و داخلی صورت می‌ گیرد و هدف اصلی آن ‌ها زیبائی اندام تناسلی بانوان می ‌باشد، با عنوان جراحی زیبایی واژن نام گرفته ‌شده است.

با توجه به این ‌که امروزه بخش بیرونی حائز اهمیت بسیاری است و لازم است جراحی ‌های زیبایی برای آن صورت بگیرد، سه نوع عمل زیبایی واژن برای آن در نظر گرفته می‌ شود که شامل جراحی‌ های لابیاپلاستی، تزریق چربی به لابیاها، جراحی کلیتوریسم شناخته ‌شده اند.

مهم‌ترین عمل زیبایی واژن برای بانوان، لابیاپلاستی می ‌باشد

در نظر داشته باشید مهم‌ترین عمل زیبایی واژن برای بانوان، لابیاپلاستی می ‌باشد و به ‌عنوان یکی از پرطرفدارترین عمل‌ های زیبایی در بین بانوان شناخته‌ شده و می ‌تواند عملکرد بسیاری را به دنبال داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که در برخی مواقع، زیباسازی داخلی واژن نیز صورت می‌ گیرد که تنگ کردن واژن و کلاژن سازی بافت ‌های آن می ‌باشد و می ‌تواند سایز نرمالی را برای واژن در نظر بگیرد و اجزای گشاد شده‌ی آن را تنگ کند.

با توجه به این‌ موضوع، برای این‌ که بتوانید از تخصص ‌های یک پزشک با مهارت در زمینه عمل زیبایی واژن استفاده کنید، ما به شما دکتر زرگنج فرد را به‌ عنوان بهترین دکتر معرفی می ‌کنیم تا بتوانید با استفاده از خدمات منحصر به ‌فرد و تخصص ‌های ایشان، به نتیجه دلخواه خود در رابطه با عمل زیبایی برسید.

مهم‌ترین عمل زیبایی واژن برای بانوان، لابیاپلاستی می ‌باشد
مهم‌ترین عمل زیبایی واژن برای بانوان، لابیاپلاستی می ‌باشد

چرا بانوان به ‌دنبال انجام عمل زیبایی واژن می ‌باشند؟

با توجه به این‌ که آناتومی واژن در برخی از زنان و دختران با یکدیگر تفاوت ‌هایی دارد، به ویژه تغییرات هورمونی که در بدن آن‌ ها رخ می ‌دهد، می ‌تواند سبب تغییراتی در شکل ظاهری واژن شود.

ناهمواری و یا لب‌ های واژن بزرگ می ‌تواند در راستای زیبایی واژن تاثیرگذار باشد. اما مهم‌ ترین عملکردی که برای زیبایی واژن در نظر گرفته می ‌شود، بافت‌ های عضلانی و ناهموار و چین ‌و چروک می ‌باشد.

برخی از افراد، نارضایتی از ابعاد لابیا‌های خود دارند و یا از گشاد بودن ناحیه تناسلی خود رنج می ‌برند که این می ‌تواند در مقابل شریک جنسی آن‌ ها سبب کاهش اعتماد به ‌نفس باشد و در هنگام انجام روابط جنسی، کیفیت و لذت آن از دست می‌رود.

همین‌ طور در برخی مواقع، امکان دارد به دلیل این ‌که لابیا‌های مینور افراد، بزرگتر می ‌باشد، استفاده از لباس ‌های تنگ برای آن‌ ها آزاردهنده ‌باشند و برای این ‌که بتوانند به ‌صورت دائمی، لباس‌ های مد نظر خود را استفاده کنند، لازم است از عمل زیبایی واژن استفاده کنند که این می‌ تواند مؤثر و مفید واقع شود.

دلایل اصلی بانوان برای انجام عمل زیبایی واژن

 • داشتن درد در حین رابطه جنسی
 • داشتن ظاهری تمیز
 • تصحیح کردن تقارن ظاهری واژن
 • کم شدن تحریک کلیتوریسم به دلیل وجود پوست ‌های اضافه
 • ناراحتی در هنگام فعالیت ‌هایی همانند دوچرخه‌ سواری
 • درد در هنگام پوشیدن لباس‌ های زیر تنگ
 • احساس سایش، سوزش و کشیدگی در هنگام ورزش
دلایل اصلی بانوان برای انجام عمل زیبایی واژن
دلایل اصلی بانوان برای انجام عمل زیبایی واژن

دلایل تغییر شکل و گشاد شدن واژن در چیست؟

با توجه به این ‌که عمل ‌های زیبائی مهم شمرده می ‌شوند و مبحث اصلی در این مقاله می ‌باشند، قبل از این که به موضوع هزینه عمل زیبایی واژن در کرج بپردازیم، لازم است دلایل متعددی که سبب گشاد شدن واژن می ‌شوند را برای شما ذکر کنیم و در این ‌باره اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار بدهیم.

با توجه به این ‌که از لحاظ زیبایی و سلامت، هر کدام از بخش‌ های مختلف واژن امکان درمان و ترمیم را دارد، دلایل متعدد و تاثیرگذاری بر روی گشادی آن مؤثر هستند.

با توجه به این ‌که ناحیه‌ی واژینال، بخشی است که اثر بخشی بسیاری بر روی رابطه جنسی می ‌گذارد و همین امر می ‌تواند منتقل‌ کننده حس جنسی برای مردان و زنان باشد، این نکته از اهمیت بسیاری برخوردار می ‌باشد.

یکی از مهم ‌ترین مشکلاتی که زنان اقدامات لازم را برای عمل زیبایی واژن تحت نظارت دکتر زرگنج فرد انجام می‌ دهند، گشاد شدن بیش ‌از اندازه واژن می ‌باشد و ممکن است شرایط رابطه جنسی آن ‌ها کیفیت کافی را نداشته باشد. حال در ادامه، بیشتر از علت‌ های گشاد شدن واژن می‌ گوییم تا با استفاده از عمل زیبایی واژن بتوانید آن‌ ها را برطرف کند.

ژنتیک

یکی از مهم ‌ترین عواملی که می ‌تواند در راستای گشاد شدن واژن تاثیرگذار باشد، مسئله وراثت و ژنتیک می ‌باشد. با توجه به این‌ که برخی از افراد به‌ صورت ارثی، لوله‌ی واژینال بزرگتری به نسبت دیگر افراد دارند، این عملکرد بر روی گشاد شدن ناحیه تناسلی آن‌ ها تاثیرگذار است و به‌ مرور زمان ممکن است ظاهر اصلی خود را از دست بدهد.

توجه داشته باشید، در برخی از نژادها، بزرگ بودن لوله واژینال امری طبیعی می ‌باشد و هیچ‌ گونه تداخلی بر روی ناحیه تناسلی به وجود نمی ‌آورد. همین ‌طور امکان دارد برخی از نژادها، واژن تیره‌تری به نسبت دیگر افراد داشته باشند که این عملکرد از طریق عمل‌ های زیبایی واژن می ‌تواند برطرف گردد و به راحتی روشن شدن بخش ‌هایی از ناحیه تناسلی صورت می ‌گیرد.

زایمان طبیعی

یکی دیگر از مهم ‌ترین دلایلی که می ‌تواند سبب گشاد شدن بخش تناسلی بانوان باشد، زایمان ‌های طبیعی مکرر و پی‌ در پی می ‌باشد.

توجه داشته باشید، ممکن است برخی از افراد با وجود این ‌که از زایمان ‌های سزارین استفاده کرده‌اند، همچنان دچار مشکلات گشادی واژن باشند که این اتفاق برای آن ‌ها به این دلیل رخ می ‌دهد که دلایل دیگر گشاد شدن واژن را دارا هستند و مستعد گشادی واژن می ‌باشند و بهتر است که از عمل زیباسازی واژن استفاده کنند و تحت نظارت یک متخصص قرار بگیرند.

زایمان طبیعی
زایمان طبیعی

تغییرات هورمونی

یک عامل مؤثر دیگر که می ‌تواند در رابطه با افزایش سایز واژن تاثیر گذار باشد، تغییرات هورمونی است که می ‌تواند در دوران بارداری برای افراد صورت بگیرد.

این تغییرات به‌ خصوص در هنگام زایمان‌ های طبیعی بیشتر می‌ شود و ممکن است گشادی واژن را به ‌دنبال داشته باشد که در نهایت، استفاده از عمل ‌های زیبایی تأثیرات بسیاری بر روی این عملکرد به دنبال خواهد داشت. البته در نظر داشته باشید که بعد از زایمان طبیعی و بارداری مجدد، لازم است این عمل صورت بگیرد.

افزایش سن

یک نکته‌ی مؤثر دیگر که می ‌تواند در رابطه با گشاد شدن واژن بانوان تاثیرگذار باشد، بیشتر شدن سن می ‌باشد. با توجه به این ‌که تغییرات مؤثر در بافت واژن می ‌تواند حالت شل شدگی آن را بیشتر کند، سبب می ‌شود که گشادی واژن با افزایش سن به ‌مرور بیشتر شود و دیگر حالت اولیه خود را نداشته باشد و به ‌مرور زمان آن را از دست بدهد.

روابط جنسی

در نظر داشته باشید، اشخاصی که رابطه‌ های جنسی متعددی دارند، سبب می ‌شود که واژن آن ‌ها از شکل ظاهری اولیه خود دچار تغییراتی شده و اندکی گشادتر از حد معمول شود که ممکن است لذت‌ های جنسی دیگر برای آن ‌ها صورت نگیرد و کیفیت روابط جنسی آن ‌ها کاهش بیابد. برای این‌ که بتوان درمان لازم را برای این مشکل انجام داد، عمل زیبایی واژن توصیه می شود.

با توجه به این ‌که دلایل متعدد برای گشاد شدن واژن را ذکر کردیم، اگر بخواهید درمان مؤثری برای آن داشته باشید، استفاده از عمل زیبایی واژن می ‌تواند تاثیر بسیاری داشته باشد و در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسید. برای این عملکرد، پزشکی که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد، مهم شمرده می ‌شود.

ما به شما دکتر زرگنج فرد را به ‌عنوان بهترین دکتر برای عمل زیبایی واژن پیشنهاد می‌ کنیم تا با توجه به مهارت‌ های ایشان، بتوانید از نتیجه عمل خود راضی باشید.

ممکن است میزان هزینه عمل زیبایی واژن در کرج نیز نکته مهمی باشد که در ذهن شما شکل‌ گرفته باشد و نیاز داشته باشید تا در رابطه با آن بیشتر بدانید. در ادامه، بیشتر به این ‌موضوع خواهیم پرداخت و اطلاعات بهتری در این زمینه برای شما به‌ دنبال خواهیم داشت.

روابط جنسی
روابط جنسی

عوارض جانبی گشاد شدن واژن

در مطالب بالا، دلایل گشاد شدن واژن را برای شما ذکر کردیم. اما در نظر داشته باشید که این گشاد شدن می ‌تواند عوارضی را با خود به‌ دنبال داشته باشد و در زندگی افراد، مشکلاتی به وجود بیاورد. عوارض آن عبارتند از:

هنگامی ‌که واژن یک زن گشاد می ‌شود، عملکردهای رابطه‌ ی جنسی با کیفیت انجام نمی‌ شوند و در هنگام رابطه، نارضایتی‌ های بسیاری به چشم می ‌خورد. به دلیل این ‌که هر دو شخص لذت کافی را از انجام برقراری رابطه جنسی نمی ‌برند. همین ‌طور به‌ دلیل عدم اعتماد به ‌نفس و در نهایت استرس بسیار، در روابط جنسی آن ‌ها مشکلاتی مشاهده می شود.

به ‌غیر از در نظر گرفتن این موارد، گشاد شدن واژن از نظر زیبایی می ‌تواند عدم اعتماد به ‌نفس بانوان را به دنبال داشته باشد و مشکلات متعددی را به وجود بیاورد. با توجه به این ‌که اندام جنسی بانوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اگر از لحاظ ظاهری زشت به ‌نظر برسد، می ‌تواند در عملکردهای بانوان تاثیر گذار باشد.

نکته دیگری که از طریق شل شدگی و گشادی واژن اتفاق می‌ افتد

توجه داشته باشید، نکته دیگری که از طریق شل شدگی و گشادی واژن اتفاق می‌ افتد، این است که ابتلا به انواع عفونت ‌ها برای افراد بیشتر است. همین امر سبب می ‌شود که ترشحات عفونی در واژن بانوان بیشتر اتفاق بیفتد و سلامت واژن آن ‌ها را به خطر بیاندازد.

با توجه به ذکر کردن عوارض جانبی گشاد شدن واژن، بهتر است عمل‌ های زیبایی برای واژن صورت بگیرد تا بتواند از لحاظ ظاهر و عملکرد، شرایطی را همانند گذشته پیش بگیرد.

با توجه به این امر، عمل ‌های زیبایی واژن مهم شمرده می ‌شوند و لازم است که در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن اطلاعاتی داشته باشید تا از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. با ادامه موضوع هزینه عمل زیبایی واژن در کرج، همراه شما هستیم.

نکته دیگری که از طریق شل شدگی و گشادی واژن اتفاق می‌ افتد
نکته دیگری که از طریق شل شدگی و گشادی واژن اتفاق می‌ افتد

انواع عمل زیبایی واژن چیست؟

همان ‌طور که پیشتر نیز ذکر کردیم، روش ‌های متعددی برای عمل زیبایی واژن وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار و صلاحدید پزشک شما، انتخاب هر کدام از عمل‌ های زیبایی برای واژن متفاوت می ‌باشد. حال برای این ‌که بتوانید درک بهتری از موضوع عمل زیبایی واژن داشته باشید و از آن ‌ها شناخت کافی داشته باشید، با ما همراه باشید تا از انواع عمل زیبایی واژن بیشتر برای شما بگوییم.

عمل زیبایی واژن با لیزر

یکی از راهکارهای مهم برای زیبایی واژن استفاده از لیزر می‌ باشد و به ‌عنوان یکی از رایج ‌ترین عملکردهای مهم برای زیباسازی واژن شناخته ‌شده است.

مهم ‌ترین فعالیتی که عمل زیبایی واژن با لیزر انجام می دهد، این است که بتواند تحریک کلاژن سازی بافت‌ های همبند و بافت ‌های زیرین بدن را به دنبال داشته باشد و در نهایت از طریق این عملکرد، سبب استحکام یافتن بافت ‌های بدن شود و آن ‌ها را مقاومتر کند.

توجه داشته باشید، اگر بانوان قصد استفاده از عمل زیبایی واژن با لیزر را برای تنگ کردن واژن داشته باشند، ممکن است برای آن ‌ها تاثیر زیادی نداشته باشد.

مهم‌ ترین نتایجی که استفاده از عمل زیبایی واژن به دنبال دارد، این است که می ‌تواند سبب به وجود آمدن سلول‌ های جدیدی در بدن شود و در نهایت سلول‌ های به ‌وجود آمده سبب خونرسانی بهتر در ناحیه واژن می‌ گردند و می‌ توانند زیبایی واژن را به‌ دنبال داشته باشند.

با توجه به این ‌که عملکرد زیبایی واژن با لیزر نیز مقدور می‌ باشد، لازم است با صلاحدید پزشک نسبت به شرایط موجود شما سنجیده شود. سپس اگر کاندید مناسبی برای عمل زیبایی واژن با لیزر بودید، از این عملکرد برای شما استفاده می‌ شود تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

عمل زیبایی واژن با لیزر
عمل زیبایی واژن با لیزر

عمل زیبایی واژن با آر اف

یکی دیگر از راهکارهایی که می ‌توان از طریق آن زیبایی واژن را به دنبال داشت، استفاده از روش زیبایی آر اف می‌ باشد. توجه داشته باشید، شرایط موجود بیمار می ‌تواند تعیین‌ کننده نوع استفاده از عمل زیبایی واژن باشد و پزشک، در این رابطه می تواند شما را یاری کند که آیا زیبایی واژن با آر اف می ‌تواند عملکرد مناسبی برای شرایط موجود شما در نظر گرفته شود یا بهتر است از راهکارهای مؤثر دیگری استفاده کرد.

تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر

در شرایطی که دستگاه تناسلی بانوان در بخش ورودی واژن بسیار گشاد شده ‌باشند، درمان جراحی می ‌تواند یک گزینه مناسب برای آن در نظر گرفته شود. استفاده از این عملکرد به گونه‌ای است که می ‌توان بافت‌ های اضافه را توسط جراحی حذف کرد و مجدداً آن ‌ها را ترمیم کرد تا عملکرد تنگی واژن صورت بگیرد.

حال اگر بخش ورودی واژن اندکی گشاد شده باشد و تغییرات گشادی آن در اندازه هورمون‌ های بارداری باشد، استفاده از لیزر نیز ممکن است برای این شرایط مفید و مؤثر باشد.

به دلیل این ‌که حجم گشادی در نظر گرفته ‌شده برای واژن آن ‌ها کم می ‌باشد و استفاده از لیزر می‌ تواند نواحی گشاد را تنگ کند. هنگامی‌ که از طریق لیزر تنگی واژن اتفاق می‌افتد، برای مردان و زنان قابل قابل ‌درک می ‌باشد که می ‌توانند عملکردهای جنسی بهتری را تجربه کنند.

تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر
تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر

روش‌ های مختلف تنگ کردن واژن به چه صورت انجام می‌ گیرد؟

با توجه به این ‌که عمل زیبایی واژن مهم شمرده می ‌شود، داشتن اطلاعات در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج یک نکته حائز اهمیت در ادامه این مطلب محسوب می ‌شود. لازم است راهکارهای تنگ کردن واژن را نیز برای شما ذکر کنیم تا در رابطه با این امر، اطلاعات کافی را داشته باشید.

مواردی همانند جراحی و غیر جراحی می ‌توانند در تنگ کردن واژن مؤثر و مفید واقع شوند و با توجه به شرایط موجود شما، پزشک تصمیم می ‌گیرد که کدام یک از راهکارها می ‌تواند عملکرد بهتری در این عمل زیبایی واژن به دنبال داشته باشد. به‌ طور کلی راهکارهای تنگ کردن واژن عبارتند از:

روش‌ های جراحی

تنگ کردن واژن از طریق روش ‌های جراحی امکان ‌پذیر است. راهکارهایی همانند پرینورافی واژن و لابیاپلاستی که از طریق بیهوشی ‌های عمومی و یا بی ‌حسی ‌های موضعی صورت می ‌گیرد و برای تنگ کردن واژن توصیه می‌ شود. در روش‌ های جراحی، نیاز است که دو تا سه روز بیمار در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت باشد.

همین ‌طور مراقبت‌ هایی که پزشک متخصص بعد از عمل زیبایی برای بیمار به دنبال دارند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می ‌باشد و موظف هستند تا به آن‌ ها عمل کنند. داروهای تجویز شده توسط دکتر زرگنج فرد در این موارد مهم شمرده می‌ شود و لازم است مرتباً استفاده شود.

روش‌ های جراحی
روش‌ های جراحی

روش‌ های غیر جراحی

راهکارهای متعدد دیگری به‌ غیر از جراحی وجود دارند که می ‌توانند در تنگ کردن واژن مؤثر واقع شوند. استفاده از نخ ‌های واژینال و روش لیزر، از راهکارهایی است که بدون انجام جراحی توسط پزشک معالج شما صورت می ‌گیرد.

اگر بخواهید بیشتر در رابطه با نخ ‌های واژینال بدانید، این نخ ‌ها عملکردی همانند لیفت کردن واژن را بر عهده دارند و شل شدگی ها و افتادگی‌ های واژن را از این طریق برطرف می‌ کنند.

باید بدانید که در این راهکار، عملکرد تنگ شدن واژن در ابتدای آن بیشتر صورت می‌ گیرد. اما راهکار استفاده از تنگ کردن واژن با لیزر می‌ تواند تا انتهای واژن را تنگ کند و بسیار مسرت ‌بخش می ‌باشد.

این روش کاملاً ایمن و غیر تهاجمی به حساب می آید. استفاده از آن توسط بسیاری از دکتران و پزشکان پیشنهاد می ‌شود و می ‌توان از این عملکرد استفاده کافی را برد.

مزایای لیزر واژن

با توجه به این ‌که یکی از راهکارهای مؤثر برای تعیین کردن دستگاه تناسلی بانوان لیزر می ‌باشد، مزایایی برای آن در نظر گرفته می ‌شود که افراد با توجه به آن می ‌توانند از این عملکرد استفاده کنند.

 • درمان از طریق لیزر به ‌غیر از برطرف نمودن تنگی واژن می ‌تواند درمان خشکی واژن را نیز بر عهده بگیرد.
 • بی ‌اختیاری های استرسی در بانوان از طریق استفاده از لیزر رفع می‌ گردد.
 • محدودیت ‌های کمتری در روابط جنسی به نسبت دیگر روش ‌های تنگ کردن واژن صورت می ‌گیرد.

با توجه به این ‌که انواع راه ‌های تنگ کردن واژن را برای شما ذکر کرده‌ایم، اگر شما نیز قصد داشته باشید از این عمل استفاده کنید، نیاز است تحت مراقبت یک پزشک با تخصص و با مهارت باشید تا شرایط شما سنجیده شود و صلاح دیده شود که کدام یک از راهکارهای تنگ کردن واژن می ‌تواند در راستای عمل زیبایی واژن برای شما مؤثر و مفید واقع شود. تشخیص این عملکرد از طریق تخصص‌ های دکتر زرگنج فرد به بهترین نحو ممکن صورت می‌ گیرد.

به دلیل این ‌که دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین پزشک برای عمل زیبایی واژن شناخته‌ شده است و می ‌تواند در مدیریت هزینه عمل زیبایی واژن در کرج برای شما مفید باشد و در نهایت، نتیجه‌ اثربخشی را از این عمل به دنبال داشته باشد.

مزایای لیزر واژن
مزایای لیزر واژن

عمل زیبایی لابیاپلاستی چیست؟

با توجه به این ‌که انواع عمل‌ های متفاوتی برای زیبایی واژن وجود دارند، برای این ‌که بتوان درک بهتری از این‌ موضوع داشت، لابیاپلاستی نیز مهم شمرده می ‌شود.

لابیاپلاستی یکی دیگر از راهکارهای عمل زیبایی واژن می ‌باشد که با هدف افزایش اعتماد به ‌نفس و افزایش زیبایی ظاهری واژن صورت می ‌گیرد. مهم ‌ترین عملکردی که پزشک برای این عمل در نظر می ‌گیرد، کوتاه کردن لابیا‌های مینور واژن می ‌باشد. حتما می ‌دانید که بخش داخلی واژن از دو دسته لابیا‌های مینور و لابیا‌های ماژول شکل ‌گرفته اند.

در برخی مواقع ممکن است لابیاهای مینور افراد دچار مشکلاتی شده باشد و تقارن موجود را با یکدیگر نداشته باشد. همین ‌طور برخی از افراد از بیش ‌از اندازه بزرگ بودن لابیا‌های مینور خود رنج می‌ برند و با مشکلاتی مواجه هستند.

این عملکرد از طریق عمل زیبایی واژن با نام لابیاپلاستی قابل برطرف ‌شدن می‌ باشد

این عملکرد از طریق عمل زیبایی واژن با نام لابیاپلاستی قابل برطرف ‌شدن می‌ باشد و در تمامی کشورهای جهان، طرفداران بسیار زیادی دارند. مهم ‌ترین دلیلی که سبب استقبال افراد از جراحی لابیاپلاستی می ‌باشد، این است که نتیجه آن بسیار مهم و ضروری می‌ باشد و می‌ تواند کیفیت روابط زناشویی افراد را به‌ دنبال داشته باشد.

به ‌طور کلی، در کشور ما ایران بعد از عمل زیبایی بینی، عمل زیبایی واژن که با نام لابیاپلاستی شناخته می ‌شود، بسیار پرطرفدار و رایج است و تأثیرات بسیار مفیدی در رابطه با بیشتر شدن اعتماد به ‌نفس افراد دارد و در نهایت می ‌تواند در بهبود یافتن روابط زناشویی آن ‌ها موثر باشد.

این عملکرد از طریق عمل زیبایی واژن با نام لابیاپلاستی قابل برطرف ‌شدن می‌ باشد
این عملکرد از طریق عمل زیبایی واژن با نام لابیاپلاستی قابل برطرف ‌شدن می‌ باشد

راه ‌حل برطرف نمودن بزرگی لابیا‌ها

حال با توجه به این مطلب، تکنولوژی و علم روز دنیا برای برطرف نمودن لابیا‌های بزرگ و نامتقارن در نظر گرفته، از روش‌ های جراحی و روش‌ های استفاده از لیزر استفاده می کند. این روش به ‌غیر از این ‌که می ‌تواند سایز لابیا‌ها را در نظر داشته باشد، در موارد دیگر و زیبایی واژن تاثیر گذار است. حال در ادامه از انواع روش ‌هایی که می ‌توان از طریق آن لابیاپلاستی را انجام داد، برای شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لابیاپلاستی با لیزر

استفاده از لیزر می‌ تواند در برش لابیاهای مینور تاثیرگذار باشد و ابعاد آن‌ ها را به حداقل برساند. استفاده از این عملکرد، در نهایت برش اضافی لابیاها را به دنبال دارد و از این طریق چین‌ و چروک‌ های لابیاها برطرف می‌ گردند و می ‌توان برای زیبایی بیشتر، تزریق چربی به واژن را مورد استفاده قرار داد.

در راستای انتخاب لابیاپلاستی با لیزر، شرایط موجود شما و پزشک متخصص شما مهم شمرده می‌ شود. برخی از افراد این راهکار را جایگزین مناسبی برای استفاده از تیغ جراحی و برش بخش ‌های اضافی لابیا می ‌دانند.

با توجه به این‌ که استفاده از لابیاپلاستی با لیزر یک روش کم تهاجمی به حساب می ‌آید، می ‌تواند مدت‌ زمان کمتری را در هنگام عمل به نسبت لابیاپلاستی با جراحی در پی داشته باشد.

دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای انجام عمل لابیاپلاستی

با توجه به این‌ موضوع، دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای انجام عمل لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن از طریق جراحی و لیزر شناخته شده است.

به دلیل این‌ که سابقه فعالیت او در این زمینه بسیار زیاد می ‌باشد و توانسته از این طریق سلامت واژن بسیاری از بانوان را به همراه داشته باشد. عملکردهای مفید دکتر زرگنج فرد در این موارد بسیار دقیق و حساب ‌شده می‌ باشد و مطابق با علم روز دنیا می ‌تواند در راستای عمل زیبایی واژن اقدامات مؤثری را برای افراد انجام بدهد.

حال با توجه به این ‌موضوع، امکان دارد هزینه عمل زیبایی واژن در کرج سوال بسیاری از شما عزیزان باشد که در ادامه قصد داریم در رابطه با این‌ موضوع بیشتر صحبت کنیم و اطلاعات بسیاری از عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل زیبایی واژن در کرج را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا بتوانید از تخصص ‌های دکتر زرگنج فرد در این حیطه استفاده کنید.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

لازم به ذکر است که استفاده از عمل لابیاپلاستی با لیزر دارای مزایایی می ‌باشد که شامل موارد زیر هستند:

 • لابیاپلاستی با لیزر زخم بسیار کمی بر روی واژن به وجود می‌ آورد.
 • لابیاپلاستی با لیزر به نسبت لابیاپلاستی با جراحی دوران نقاهت کمتری دارد.
 • روند بهبودی برای افراد با استفاده از لابیاپلاستی با لیزر فوراً انجام می‌ گیرد.
 • بعد از لابیاپلاستی، افراد می ‌توانند به فعالیت ‌های روزانه خود بازگردند.
 • لابیاپلاستی از طریق لیزر، درد و تورم کمتری را به همراه دارد.
مزایای لابیاپلاستی با لیزر
مزایای لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل زیبایی واژن در کرج چقدر می ‌باشد؟

با توجه به این‌ که مهم‌ ترین مبحث در این مقاله در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج می ‌باشد، لازم است عوامل مؤثری که می ‌توانند در این عملکرد تاثیرگذار باشند را عنوان کنیم.

به دلیل این ‌که اغلب بانوان هنگامی ‌که قصد مراجعه به منظور عمل زیبایی واژن را دارند، همیشه مسئله هزینه ذهن آن‌ ها را مشغول می ‌کند و سؤالاتی در این ‌باره از دکتر زرگنج فرد می ‌پرسند.

به همین دلیل است که هزینه‌ های لابیاپلاستی و عمل زیبایی واژن، یک دغدغه مهم برای بانوان به حساب می آید و لازم است که به طور مفصل در رابطه به این ‌موضوع اطلاعاتی در اختیار آن‌ ها قرار دهیم.

قبل ‌از این‌ که بتوان برآورد هزینه‌ های موجود عمل زیبایی واژن را در نظر گرفت، لازم است معاینات کلی توسط پزشک حاذقی همانند دکتر زرگنج فرد از شما انجام شود.

به‌ طور کلی، معاینه اولیه می ‌تواند تعیین کند که کدام یک از روش ‌های عمل زیبایی واژن می ‌تواند برای شما مؤثر و مفید واقع شود و شرایط خاص شما برای انجام عمل زیبایی در نظر گرفته می ‌شود.

تشخیص فرم لابیا‌های شما از طریق معاینه

با توجه به این ‌که فاکتورهای تاثیرگذار در عمل لابیاپلاستی مهم شمرده می‌ شود، لازم است تشخیص فرم لابیا‌های شما از طریق معاینه پزشک صورت بگیرد و سپس انجام عمل زیبایی واژن صورت بگیرد.

برای این‌ که بتوان عمل زیبایی لابیاپلاستی را ‌انجام داد، فرم بدن هر شخص با دیگری تفاوت‌ هایی را دارد و این می ‌تواند یک نکته حائز اهمیت در راستای برآورد هزینه عمل زیبایی واژن در نظر گرفته شود و آن را با مشکلات مواجه کند.

با توجه به این‌ موضوع، مهم ‌ترین عملکردی که می ‌توان سبب برآورد هزینه عمل زیبایی واژن گردد، معایناتی است که توسط پزشک حاذق صورت می‌ گیرد.

به ‌همین دلیل برای این ‌که بتوانید هزینه عمل زیبایی واژن را برآورد کنید، از یک پزشک حاذق وقت مشاوره بگیرید و تا بتواند بهترین راهکارهای درمانی را برای عمل زیبایی واژن به شما نشان بدهد.

در همین راستا، دکتر زرگنج فرد از تخصص و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار می ‌باشد و می ‌تواند راهکارهای مؤثر و مفیدی را به‌ جهت بهبود زیبایی واژن شما برایتان ارائه بدهد.

علاوه بر این عوامل، فاکتورهای بسیار مهمی می ‌توانند بر روی هزینه ‌های عمل زیبایی واژن تاثیرگذار باشند و هزینه آن را متفاوت کنند. حال اگر در تلاشید تا در رابطه با پارامترهای مهم تاثیرگذار بر روی هزینه عمل زیبایی واژن در کرج اطلاعات کسب کنید، لازم است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا در این رابطه بهتر بدانید.

آیا بیمه ‌ها هزینه ‌های عمل زیبایی واژن را متقبل می ‌شوند؟

یک سوال دیگر که در ذهن بانوان شکل می ‌گیرد و دغدغه اصلی آن‌ ها برای هزینه عمل زیبایی واژن در کرج می ‌باشد، پوشش دهی بیمه ها از هزینه عمل زیبایی همانند لابیاپلاستی می ‌باشد.

از آنجا که این دسته از عمل ‌ها جزو عمل ‌های زیبایی به حساب می‌ آیند، بیمه‌ های تکمیلی و بیمه‌ های تامین اجتماعی نمی ‌توانند پوشش ‌دهنده هزینه‌ های موجود آن باشند.

به ‌طور کلی، بیمه‌ های درمانگر، استفاده از عمل زیبایی واژن را به ‌منظور درمان دسته‌بندی نکرده ‌اند. با توجه به این‌ که بیمه‌ ها فقط شرایط پرداخت هزینه‌ های درمانی را دارند و با فعالیت ‌ها و عمل ‌های زیبایی کاری ندارند، نمی ‌توانند پوشش ‌دهنده هزینه‌ های موجود برای عمل زیبایی واژن باشند.

آیا بیمه ‌ها هزینه ‌های عمل زیبایی واژن را متقبل می ‌شوند؟
آیا بیمه ‌ها هزینه ‌های عمل زیبایی واژن را متقبل می ‌شوند؟

به دلیل این ‌که عمل لابیاپلاستی در مجموعه عمل ‌های زیبایی واژن قرار دارد نیز؛ بیمار نمی ‌تواند تحت پوشش بیمه، هزینه ‌های موجود را پرداخت کند.

آیا می ‌توان به همراه عمل زیبایی واژن، دیگر عمل ‌های لابیاپلاستی را انجام داد؟

توجه داشته باشید، هنگامی ‌که معاینات در نظر گرفته‌ شده از طریق دکتر زرگنج فرد انجام می ‌شود، ممکن است شخصی نیازمند انجام چندین عمل زیبایی واژن باشد. به ‌عنوان نمونه؛ لابیاپلاستی یک عمل مؤثر و مفید می‌ باشد. اما در راستای برطرف کردن آن می ‌توان به عمل های دیگر پرداخت.

آیا می ‌توان به همراه عمل زیبایی واژن، دیگر عمل ‌های لابیاپلاستی را انجام داد؟
آیا می ‌توان به همراه عمل زیبایی واژن، دیگر عمل ‌های لابیاپلاستی را انجام داد؟

به دلیل این ‌که اغلب بانوان به ‌دنبال راهکارهایی هستند که واژن زیباتری داشته باشند و از این طریق اعتماد به ‌نفس از دست ‌رفته خود را بازگردانند و در رابطه ‌های جنسی خود عملکرد بهتری داشته باشند، عمل ‌های تکمیلی که در کنار عمل لابیاپلاستی صورت می‌ گیرد، می ‌تواند نتیجه مؤثری برای آن‌ ها به دنبال داشته باشد.

البته در نظر بگیرید که این دسته از موارد می ‌تواند بستگی به نظر شخصی فرد بیمار داشته باشد. پزشک مد نظر می ‌تواند راهنمایی ‌های لازم را برای عمل ‌های تکمیلی در کنار عمل زیبایی واژن به بیمار بدهد و در صورت لزوم، با رضایت شخصی او این عمل ‌ها را انجام بدهد.

به‌ طور کلی، سوالی که برای افراد به وجود می ‌آید، این است که آیا عملکرد زیبایی واژن به ‌همراه دیگر عمل‌ ها امکان ‌پذیر می‌ باشد؟ پاسخ این سوال مثبت است. می ‌توان در کنار عمل لابیاپلاستی، دیگر جراحی‌ های ترمیمی همانند روشن ‌سازی واژن، پرینورافی واژن، تزریق ژل به واژن و دیگر موارد را انجام داد.

تاثیر هزینه عمل‌ های تکمیلی در کنار لابیاپلاستی

حال ممکن است سوال دیگر افراد این باشد که استفاده از عمل‌ های تکمیلی در کنار عمل زیبایی واژن می ‌تواند چه تأثیری در هزینه لابیاپلاستی به دنبال داشته باشد؟ مهم ‌ترین نکته برای این امر این است که هزینه‌ های موجود برای هر کدام از عمل‌ ها به ‌صورت جداگانه در نظر گرفته می ‌شود.

اما به دلیل این ‌که پزشک فعالیت‌ های لازم را برای عمل زیبایی واژن انجام می‌ دهد، تخفیفات قابل ‌قبولی در راستای عمل‌ های ترکیبی برای بیماران خود قائل خواهد شد.

اما مزیت‌ های کلی که می ‌تواند عمل ‌های ترکیبی برای بیمار به ‌دنبال داشته باشد، می ‌تواند به‌ عنوان ویژگی‌ ها و خصوصیات آن به حساب بیاید. به دلیل این ‌که در یک روز و با یک ‌بار مراجعه می ‌توانید چندین عمل را در یک هزینه ثابت پرداخت کنید و در هزینه ‌های عمل زیبایی واژن نیز صرفه‌ جویی کنید.

حال اگر می خواهید اطلاعات دقیقی از هزینه عمل زیبایی واژن در کرج داشته باشید، لازم است با خانم دکتر زرگنج فرد تماس حاصل فرمایید و مطابق با تخصص و مهارت ‌هایی که او به‌ عنوان بهترین دکتر برای انجام عمل زیبایی واژن به دنبال دارد، از تعرفه‌ های هزینه او آگاه شوید.

تاثیر هزینه عمل‌ های تکمیلی در کنار لابیاپلاستی
تاثیر هزینه عمل‌ های تکمیلی در کنار لابیاپلاستی

مقایسه هزینه عمل زیبایی واژن در ایران و خارج از ایران

با توجه به این ‌که عمل زیبایی واژن یک عمل جهانی می ‌باشد و اغلب بانوان در کل دنیا علاقه‌ مند به استفاده از آن هستند، هزینه عمل زیبایی واژن در کشورهای مختلف تفاوت ‌های بسیاری دارد.

به ‌عنوان نمونه؛ هزینه ‌های عمل‌ های زیبایی و خدمات پزشکی، محدوده قیمت بالایی را در سطح دنیا شامل می ‌شوند. اگر بخواهیم مقایسه هزینه عمل زیبایی واژن در کرج و خارج از ایران را ذکر کنیم، باید بگوییم تفاوت بسیار بالایی در آن دیده می ‌شود.

مهم ‌ترین دلیلی که سبب به وجود آمدن این تفاوت بالای هزینه می ‌شود، این است که شرایط موجود هر کشور با توجه به قوانین آن در نظر گرفته می ‌شود.

اما افرادی که در خارج از ایران قرار دارند نیز، می ‌توانند برای انجام این دسته از عمل ‌های زیبایی به ایران بیایند و تحت نظارت دکتر زرگنج فرد، هزینه عمل زیبایی خود را در بهترین شرایط انجام بدهند.

به دلیل این ‌که هزینه‌ هایی که در ایران برای عمل زیبایی واژن در نظر گرفته می ‌شود، در مقایسه با تگزاس آمریکا بسیار کمتر می ‌باشد و می ‌توانند از خدمات بهتری بهره‌مند شوند.

مقایسه هزینه عمل زیبایی واژن در ایران و خارج از ایران
مقایسه هزینه عمل زیبایی واژن در ایران و خارج از ایران

چه عواملی بر روی هزینه عمل زیبایی واژن تاثیر گذار هستند؟

عنوان کردن نکته اصلی در این مقاله در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج و فاکتورها و عوامل بسیاری که تاثیر گذار هستند و می‌ توانند هزینه آن را تعیین کنند، حائز اهمیت است. حال؛ در ادامه به مسائل مهمی که می ‌تواند از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه عمل زیبایی واژن در کرج باشند، اطلاعاتی برای شما خواهیم داشت.

تکنیک‌ های جراحی

با توجه به این ‌که امروزه، علم و تکنولوژی بسیار پیشرفت داشته‌ است و روز به ‌روز شرایط جدیدتری برای عمل زیبایی واژن پدید می ‌آید، استفاده از این تکنیک‌ ها مؤثر واقع می ‌شوند. همین ‌طور تکنیک ‌های قدیمی ‌تر، از راهکارهای متنوعی استفاده می ‌کنند تا بتوانند عملکرد بهتری را برای بیمار به ‌دنبال داشته باشند.

به ‌طور کلی، هدف از به روز رسانی این دسته از تکنیک ‌های جراحی این است که بتوان شرایط عمل برای بیمار را راحت ‌تر کرد و در راستای کاهش عوارض و سرعت بهبودی بیمار، مؤثر واقع شد.

با توجه به این موضوع، دکتر زرگنج فرد از مهم ‌ترین و به روز ترین تکنیک‌ هایی که برای عمل زیبایی واژن وجود دارد، استفاده می‌ کند.

این دسته از تکنیک ‌ها شامل موارد زیر می‌ شوند:

 • Wedge Resection / Modified V-Wedge Resection
 • Seculped Linear resection
 • De-Epithelialization Technique
 • Z-Plasty Technique
 • Stem-Iris Scissors
 • Superior – inferior pedicle flap

اگر شما برای انتخاب این دسته از تکنیک ‌ها تردید دارید، بهتر است از تخصص ‌های یک دکتر با مهارت در زمینه عمل زیبایی واژن کمک بگیرید و استفاده از این مقاله نیز می ‌تواند به ‌طور کامل در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج شما را یاری کند.

با توجه به این‌ موضوع، برای انتخاب روش عمل زیبایی واژن بعد از این ‌که تحت نظارت دکتر زرگنج فرد معاینه می ‌شوید، پیشنهاد روش موجود برای شرایط مد نظر شما نیز از طریق ایشان صورت می‌ گیرد و می ‌توانید با خیالی آسوده اقدامات لازم را برای عمل زیبایی واژن انجام دهید.

شکل و فرم لابیا‌های مینور

یکی دیگر از مهم‌ ترین عواملی که می‌ تواند بر هزینه عمل زیبایی واژن در کرج تاثیرگذار باشد، فرم و ابعاد در نظر گرفته ‌شده برای لابیا‌های افراد می ‌باشد.

لابیا‌های مینور به لبه ‌های داخلی واژن گفته می‌ شود که در برخی مواقع در هنگام انجام عمل زیبایی واژن لازم است کوچک‌ تر شوند و تقارن در آن ‌ها پدید آید. مهم ‌ترین عملکرد در راستای هزینه عمل زیبایی واژن، ضخامت فرم و اندازه لابیا‌های مینور می ‌باشد و می ‌توانند به ‌عنوان عامل مؤثری بر هزینه شناخته شود.

شکل و فرم لابیا‌های مینور
شکل و فرم لابیا‌های مینور

بنابراین‌ هنگامی ‌که تکنیک ‌های جراحی برای واژن صورت گرفته می ‌شود، می‌ت وان تشخیص و ظاهر و ضخامت مورد نظر برای لابیا‌ها را نیز تعیین کرد.

مهم ‌ترین پیشنهاد دکتر زرگنج فرد در این زمینه این است که بتوانید مشاوره و معاینه ای را در یک جلسه با او داشته باشید. سپس برآورد هزینه ‌ها با توجه به شرایط موجود در نظر گرفته می‌ شود.

از آنجا که در جلسه معاینه و معارفه، جزئیات و تکنیک‌ هایی که برای عمل نیاز است، بررسی می ‌شود، در نهایت هزینه عمل زیبایی واژن نیز به شما اعلام می‌ شود.

میزان برش ‌های مورد نیاز در عمل

یکی از مهم ‌ترین عواملی که می ‌تواند تاثیر مهمی در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن داشته باشد، شرایط عدم تقارن لابیا‌های مینور می ‌باشد. زیرا در برخی مواقع نیاز است تا اندازه کلیتوریس و میزان چروکی لابیا در جراحی سنجیده شود.

سپس عمل لابیاپلاستی برای زیبایی واژن صورت بگیرد. از آنجا که اهداف اصلی بانوان از انجام عمل زیبایی واژن، جوانسازی آن می ‌باشد؛ بنابراین نحوه تقارن آن نیز مهم می ‌باشد.

میزان برش ‌های مورد نیاز در عمل
میزان برش ‌های مورد نیاز در عمل

به همین دلیل، لازم است در برخی مواقع به ‌غیر از این ‌که پزشک در عملکرد لابیاها تغییراتی به وجود بیاورد، مشکلات دیگر واژن همانند پوست کنار کلیتوریس را کاهش بدهد و این می ‌تواند در هزینه عمل زیبایی واژن تاثیر گذار باشد.

این امری طبیعی است که اگر عمل‌ های اضافه‌ ای در کنار عمل زیبایی واژن صورت بگیرد، تا حد امکان سبب افزایش هزینه عمل زیبایی واژن می‌ گردد. البته در نظر داشته باشید، در برخی از موارد هنگام انجام عمل زیبایی واژن، اصلاح زیبایی کلیتوریس نیز لازم است انجام بگیرد.

استفاده از مواد مصرفی و ابزار عمل

استفاده از مواد و ابزار در راستای انجام عمل زیبایی واژن می ‌تواند بر روی هزینه آن موثر باشد. موارد زیر در این زمینه تاثیرگذار هستند.

استفاده از مواد مصرفی و ابزار عمل
استفاده از مواد مصرفی و ابزار عمل

نخ بخیه

هنگامی ‌که پزشک، قصد انجام عمل زیبایی واژن را دارد، استفاده از نخ بخیه برای عمل نیاز می ‌باشد. شرکت‌ های ایتالیایی معتبری برای نخ بخیه وجود دارند که می ‌توانند با جذب بسیار بالا در بدن، هیچ رد و نشانی از خود بر روی پوست نگذارند و این می ‌تواند در راستای هزینه عمل زیبایی واژن در کرج تاثیرگذار باشد.

با توجه به این ‌که دکتر زرگنج فرد از بهترین نخ بخیه استفاده می‌ کند و زیبایی واژن بیماران برای او مهم می ‌باشد، می‌ توانید برای برآورد هزینه عمل زیبایی واژن، با ایشان مشورت کنید.

استفاده از لیزر

گفتنی است که در عمل زیبایی واژن، استفاده از لیزرها تنها به برش زدن لابیاها و دیگر موارد محدود نمی ‌شود. به‌ طور کلی امکان دارد شرایط بیمار به ‌گونه‌ ای باشد که برای موارد دیگر همانند تنگ کردن، سفید کردن ناحیه تناسلی و … از لیزر استفاده شود.

توجه به این ‌موضوع مهم است  که برای انجام این دسته از موارد، استفاده از لیزر چشم امکان‌ پذیر نیست و توصیه نمی ‌شود. حتما بانوانی که قصد انجام عمل زیبایی واژن را دارند، نگرانی ‌ها و استرس ‌هایی در این زمینه دارند.

اما به دلیل این ‌که دکتر زرگنج فرد در این زمینه مهارت کافی را دارد، تحت بی ‌حسی کامل، عمل زیبایی واژن صورت می‌ گیرد و با خیالی آسوده می ‌توانید از خدمات منحصر به‌ فرد دکتر زرگنج فرد در این زمینه استفاده کنید.

استفاده از لیزر
استفاده از لیزر

همراه شدن عمل‌ های جراحی دیگر با عمل زیبایی واژن

همان‌ طور که در مطالب بالا ذکر شد، ممکن است با توجه به شرایط افراد، از دیگر عمل ‌های زیبایی واژن برای بیمار استفاده شود.

به دلیل این ‌که در برخی مواقع، هنگامی‌ که دکتر زرگنج فرد بیمار را معاینه می ‌کند، نیاز است ترکیب چندین عمل جراحی برای او صورت بگیرد تا بتواند به زیبایی دلخواه خود برای واژن برسد و اعتماد به ‌نفس از دست ‌رفته او در روابط جنسی بازگردد و عملکردهای بهینه ‌تری را ببیند. از دیگر جراحی‌ هایی که می‌ تواند به ‌همراه عمل زیبایی واژن بر روی زنان صورت بگیرد، موارد زیر را می توان نام برد:

واژنو پلاستی به‌ عنوان تنگ کردن واژن شناخته می ‌شود.

تزریق کردن ژل به نواحی واژن هنگامی ‌که کاهش چربی در بخش واژن صورت ‌گرفته است.

روشن‌ سازی واژن هایی که بسیار تیره هستند.

تنگ کردن واژن از طریق نخ که بدون خونریزی انجام می ‌شود.

اگر عمل زیبایی واژن با هر کدام از دیگر عمل‌ ها ترکیب شود، می ‌تواند در هزینه عمل زیبایی واژن در کرج تاثیرگذار باشد و به ‌عنوان عمل ‌های ترکیبی به حساب می ‌آید. این اتفاق فقط در شرایطی می‌ افتد که پزشک تشخیص بدهد، بیمار بعد از معاینات نیاز به چندین عمل جراحی دارد تا بتواند زیبایی دلخواه واژن خود را به دست بیاورد.

ویزیت ‌های قبل و بعد از عمل

در مطالب بالا ذکر کردیم، قبل‌ از این ‌که عمل ‌های زیبایی واژن صورت بگیرد، نیاز است تا پزشک جلسات معاینه ‌ای را برای شما در نظر بگیرند. قبل ‌از انجام این عملکرد، لازم است بدانید که باید از بهترین دکتر برای انجام عمل‌ های زیبایی کمک بگیرید.

ما به شما دکتر زرگنج فرد را در راستای این عملکرد توصیه می ‌کنیم تا بتوانید با استفاده از مهارت و تکنیک ‌هایی که انجام می ‌دهد، به نتیجه دلخواه خود برسید.

ویزیت ‌های قبل و بعد از عمل
ویزیت ‌های قبل و بعد از عمل

هنگام انجام عمل زیبایی واژن، معاینات بسیاری لازم است صورت بگیرد

هنگام انجام عمل زیبایی واژن، معاینات بسیاری لازم است صورت بگیرد. معاینات اولیه، قبل ‌از انجام عمل صورت می ‌گیرد و شرایط موجود شما برای عمل سنجیده می ‌شود.

معاینات بعدی نیز پس از انجام عمل صورت گرفته و زمانی است که قصد دارید رابطه ‌ زناشویی خود را آغاز کنید. بعد از تأییدیه پزشک مد نظر، شما می ‌توانید اقدامات لازم در این راستا را انجام بدهید.

در نظر داشته باشید، اگر در طول این زمان با مشکلی مواجه نشده باشید، لازم به مراجعه به پزشک نمی‌ باشد. اما اگر از یک دکتر که در این زمینه مهارت کافی ندارد، استفاده کرده باشید؛ مراجعات مکرر به متخصصان دیگر می ‌تواند شامل هزینه‌ های بسیاری برای عمل زیبایی واژن شما گردد.

نکته‌ ی دیگری که می ‌تواند بر روی هزینه عمل زیبایی واژن تاثیرگذار باشد، انجام تست انعقاد خون می ‌باشد. در جلسات اول معاینه و مشاوره، هنگامی ‌که تحت نظارت پزشک خود هستید، انجام تست انعقاد خون شما صورت می گیرد تا در هنگام انجام عمل، هیچ‌ گونه مشکلی برای بیمار رخ ندهد. پزشکی که در این عمل مهارت کافی را داشته باشد، تمامی جوانب را برای سلامت بیمار خود رعایت می ‌کند.

هنگام انجام عمل زیبایی واژن، معاینات بسیاری لازم است صورت بگیرد
هنگام انجام عمل زیبایی واژن، معاینات بسیاری لازم است صورت بگیرد

محل انجام عمل (بیمارستان، درمانگاه، مطب)

از دیگر عوامل مؤثری که می ‌تواند در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن تاثیرگذار باشد، محلی است که قرار است در آنجا عمل زیبایی صورت بگیرد. شرایط موجود ایجاب می ‌کند که هزینه ‌های بیمارستان، درمانگاه و مطب نیز به‌ عنوان هزینه عمل زیبایی واژن برای شما در نظر گرفته شود.

با توجه به این ‌که این عمل به ‌صورت سرپایی انجام می‌ گیرد و نیاز به بیهوشی‌ های بسیار ندارد و از طریق بی ‌حسی نیز امکان ‌پذیر است، اغلب مواقع مطب شخصی پزشک مورد نظر، مکان مناسبی است که می ‌توان عمل زیبایی واژن را در آن انجام داد.

به ‌طور کلی، مدت ‌زمان در نظر گرفته ‌شده برای انجام این عمل یک ساعت می ‌باشد و بعد از انجام آن، می ‌توانید به محل زندگی خود برگردید.

میزان دستمزد و تخصص ‌های پزشک

یک عامل مؤثر دیگر که می ‌تواند بر روی هزینه عمل زیبایی واژن در کرج تاثیرگذار باشد، میزان تخصص ‌های پزشک مد نظر شما می‌ باشد. این امری طبیعی است که هر چه پزشک، تخصص بیشتری برای انجام عمل زیبایی واژن داشته باشد و از تبحر بالایی برخوردار باشد، هزینه‌ های مربوط به آن نیز بالاتر می شود.

همین ‌طور موادی که برای بی ‌حسی موضعی و بیهوشی شما استفاده می شود، در راستای هزینه تاثیرگذار هستند. توجه داشته باشید که کیفیت و مهارت پزشک با تخصص را فدای قیمت و هزینه کم عمل زیبایی واژن نکنید. به دلیل این‌ که ممکن است تبلیغات گسترده‌ای در این زمینه انجام شود که هزینه‌ های بسیار اندکی را بازگو کنند.

اما این می ‌تواند در سلامتی شما تاثیرگذار باشد و در نهایت زندگی شخصی شما را با مشکلاتی مواجه کند. به ‌همین دلیل است که لازم است از تخصص ‌های یک دکتر با مهارت در زمینه عمل زیبایی واژن استفاده کنید تا با خیالی آسوده از نتیجه آن راضی باشید. ما برای این امر به شما دکتر زرگنج فرد را به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی واژن پیشنهاد می ‌کنیم.

میزان دستمزد و تخصص ‌های پزشک
میزان دستمزد و تخصص ‌های پزشک

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

با توجه به این‌ که امروزه  تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده‌ است و انواع جراحی ‌های زیبایی واژن با لیزر امکان ‌پذیر می ‌باشد، می ‌تواند جایگزین مناسبی برای انجام جراحی ‌های با چاقو باشد.

همین عملکرد باعث می‌ شود که دقت بالای لیزر در هنگام برش لابیاها توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند و نتیجه اثربخشی در شکل‌ دهی لابیاها به‌ دنبال داشته باشد. تشخیص و تبحر پزشک مد نظر شما برای بخیه ‌های نهایی و استفاده از لیزر مؤثر واقع می‌ شود.

این‌ که پزشک از چه جنس نخ بخیه و تکنیکی برای عمل زیبایی واژن استفاده کند، نکات مهمی است که به ‌عنوان هزینه عمل زیبایی واژن ذکر می ‌شود.

در نظر داشته باشید، اگر مراجعه ‌کننده درخواست کند که قصد دارد تا عمل زیبایی واژن را با لیزر انجام بدهد، ممکن است هزینه ‌های موجود آن با توجه به نوع دستگاه مد نظر و شارژری که برای آن استفاده می‌ شود، متغیر باشد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می ‌توانید به دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و مشکلات خود را با او در میان بگذارید. به دلیل این ‌که دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی واژن شناخته می ‌شود و می‌ تواند برآورد هزینه‌ عمل زیبایی واژن در کرج را برای شما ذکر کند.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر
هزینه لابیاپلاستی با لیزر

کدام یک از روش‌ های لیزر و جراحی برای عمل زیبایی واژن هزینه بیشتری دارد؟

از آنجا که هزینه عمل زیبایی واژن در کرج امری بسیار مهم و حیاتی شمرده می ‌شود، امکان دارد انتخاب گزینه مناسب برای افراد، لیزر و جراحی برای این عمل باشد.

هنگامی ‌که از لیزر برای عمل لابیاپلاستی استفاده می ‌شود، دوران نقاهت افراد کاهش می ‌یابد و بهبودی آن‌ ها سریع ‌تر انجام می ‌شود و ممکن است هزینه در نظر گرفته ‌شده برای آن کمتر از جراحی باشد.

به دلیل این ‌که عمل جراحی زیبایی واژن از طریق چاقوی جراحی و تکنیک‌ های زمانبر انجام می‌ شود، ممکن است تعداد زیادی از متخصصان در اتاق عمل را مشغول کند و این اندکی دشوارتر به ‌نظر می ‌رسد.

انتخاب جراحی که در این زمینه دوره‌ های خاصی گذرانده باشد، هزینه‌ های عمل زیبایی واژن را بیشتر می ‌کند. به‌ همین دلیل است که ممکن است گزینه جراحی یا لیزر بر روی هزینه عمل زیبایی واژن تاثیرگذار باشند و در نهایت سبب افزایش هزینه ‌های موجود در آن شوند.

کدام یک از روش‌ های لیزر و جراحی برای عمل زیبایی واژن هزینه بیشتری دارد؟
کدام یک از روش‌ های لیزر و جراحی برای عمل زیبایی واژن هزینه بیشتری دارد؟

بهترین متخصص زنان برای عمل زیبایی واژن چه کسی می ‌باشد؟

دغدغه تمامی بانوان قبل ‌از این ‌که عمل‌ های زیبایی واژن را انجام بدهند، انتخاب مناسب پزشک می ‌باشد. به طور قطع نمی ‌توان تشخیص داد که چه پزشکی در حیطه کاری خود فعالیت‌ های خاصی انجام می ‌دهد. اما مهم ‌ترین مواردی که لازم است برای انتخاب پزشک در نظر بگیرید، نکات زیر می ‌باشد:

بهترین متخصص زنان برای عمل زیبایی واژن چه کسی می ‌باشد؟
بهترین متخصص زنان برای عمل زیبایی واژن چه کسی می ‌باشد؟

مهارت و سابقه کاری

یکی از مهم ‌ترین دلایلی که می‌ تواند در انتخاب پزشک مد نظر و مهارت ‌هایش مهم واقع شود، سابقه کاری در نظر گرفته‌ شده پزشک می ‌باشد.

رضایتمندی بیماران قبلی

با مراجعه به مطب پزشک و یا سایت اینترنتی او می ‌توانید با بیمارانی که تحت نظارت پزشک مورد نظر اقدام به عمل زیبایی واژن کرده‌اند، گفت‌ و گو کنید تا با اطمینان خاطر از مهارت و تخصص ‌های او، عمل زیبایی واژن را به دست او بسپارید.

رعایت اصول حرفه‌ای و استانداردهای جدید

تکنیک‌ های در نظر گرفته‌ شده پزشک مد نظر به‌ عنوان تخصص ‌های او به حساب می‌ آید و این عملکرد می ‌تواند بر روی مهارت او تأثیرگذار باشد.

پاسخگویی و حمایت بعد از درمان

یکی از مهم ‌ترین مواردی که به ‌عنوان تخصص پزشک در نظر گرفته می‌ شود، این است که بعد از طول درمان، سلامت بیمار برای او اهمیت بسیاری داشته باشد و در این رابطه تلاش کرده باشد و اگر بیمار نیاز به راهنمایی دارد، پاسخگوی سؤالات بیمار خود باشد.

با توجه به ذکر کردن این‌ دسته از موارد، اگر شما نیز به ‌دنبال یک متخصص هستید تا بتوانید عمل زیبایی واژن را با تخصص‌ های او انجام بدهید، ما به شما دکتر زرگنج فرد را به ‌عنوان بهترین دکتر برای انجام این عمل نام می ‌بریم. زیرا دکتر زرگنج فرد از تمامی خصوصیات بهترین دکتر برخوردار می‌ باشد و می ‌تواند نتیجه اثربخشی را برای شما از عمل زیبایی واژن به‌ دنبال داشته باشد.

پاسخگویی و حمایت بعد از درمان
پاسخگویی و حمایت بعد از درمان

جمع بندی مطالب

در تمامی نکات بالا از ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد عمل زیبایی واژن گفتیم که مهم ‌ترین دغدغه آن، هزینه عمل زیبایی واژن در کرج می ‌باشد. با توجه به این‌ موضوع، عوامل و پارامترهایی که می ‌توانند در رابطه با هزینه عمل زیبایی واژن در کرج تاثیرگذار باشند را ذکر کردیم تا بتوانید برآورد هزینه ‌ها را به‌ درستی انجام بدهید.

جمع بندی مطالب
جمع بندی مطالب

اما اگر نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه عمل زیبایی واژن در کرج هستید، می ‌توانید به کلینیک دکتر زرگنج فرد که به‌ عنوان بهترین دکتر برای انجام عمل زیبایی واژن شناخته ‌شده است، مراجعه کنید و با معاینات مربوطه، شرایط ویژه برای هزینه عمل زیبایی واژن در کرج را بیشتر بدانید. امیدواریم استفاده از مطالب بالا برای شما مفید بوده باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید