میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

مراکز مزوتراپی در شرق تهران
مراکز مزوتراپی در شرق تهران

لیست موضوعات

مراکز مزوتراپی در شرق تهران

امروز با بررسی موضوع مراکز مزوتراپی در شرق تهران با شما همراهیم.

مراکز مزوتراپی در شرق تهران دارای ویژگی های برجسته ای هستند که همین ویژگی ها سبب می شود که متقاضیان استفاده از این روش رو به افزایش باشد و افراد زیادی ترجیح بدهند از طریق این مراکز برای انجام این عمل اقدام کنند.

پیشنهاد ما برای بهترین مرکز مزوتراپی در شرق تهران ، کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلینیک می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید و یا با مشاوران ایشان تماس بگرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

مراکز مزوتراپی در شرق تهران
مراکز مزوتراپی در شرق تهران

در ادامه مقاله به سوالاتی که برای شما نیز پیش بیاید پاسخ می دهیم.

کاربرد های انجام مزوتراپی پوست چیست؟

داروهای به کار برده شده برای مزوتراپی کدامند؟

مزیت های استفاده از مزوتراپی  کدامند؟

آیا استفاده از مزوتراپی عوارضی در پی دارد؟

کاندیداهای مناسب برای استفاده از مزوتراپی چه افرادی هستند؟

روش مزوتراپی به چه صورتی انجام می شود؟

آیا استفاده از مزوتراپی درد دارد؟

نتایج دریافت شده از روش مزوتراپی بعد از چند مدت نمایان می شود؟

استفاده از مزوتراپی تا چه مدت ماندگاری دارد؟

نکات مهمی که قبل از انجام مزوتراپی باید به آن دقت کرد کدامند؟

روش  مزوتراپی برای چه مواردی به کار می رود؟

مراکز مزوتراپی در شرق تهران چه ویژگی هایی دارند؟

 

کاربرد مزوتراپی پوست چیست؟

امروزه استفاده از روش های مختلفی برای درمان مواردی چون جوانسازی و بازسازی پوست کاربرد زیادی دارد، معمولا مزوتراپی روشی است که استفاده از آن کاربرد یافته ، همچنین برای سفت کردن پوست نیز به کار می رود.

مزوتراپی را درمانی برای تزریق کردن داروها، ویتامین ها و همچنین مواد معدنی به صورت کاملا مستقیم به لایه میانی پوست می دانند، که به قسمت مزودرم تزریق انجام می شود.

این روش می تواند هم به عنوان  تغذیه مفیدی برای پوست استفاده شود و هم متابولیسم موجود در پوست را تحریک کند، البته این جوانسازی آن به وسیله کلاژن انجام می شود.

کاربردهای دیگر این درمان برای هر نوع افتادگی پوست نیز به کار می رود، در درمان کردن چاقی های موضعی در صورت و  جاهای دیگر استفاده می شود، اگر دور چشم تیرگی هایی داشته باشد می توان با این شیوه آن را از بین برد، افتادگی های پلک را کاهش می دهد، اگر در دور چشم نیز پف وجود داشته باشد این پف را می توان از بین برد. خط هایی ریز که در پوست وجود دارد را درمان کرد و لکه های پوستی را از بین برد.

کاربرد مزوتراپی پوست چیست؟
کاربرد مزوتراپی پوست چیست؟

نواحی مورد نظر که به وسیله مزوتراپی می توان از آن بهره برد به نواحی مانند صورت، گردن و همچنین سینه و دست افراد استفاده می شود.

داروهای به کار برده شده برای مزوتراپی کدامند؟

معمولا از داروهای خاصی پزشکان می توانند درباره مزوتراپی استفاده کنند از جمله این داروها به آنتی اکسیدان ها می توان اشاره کرد، آمینواسیدها نیز هستند که کارآیی خاص خود را دارند، موادی به عنوان مواد معدنی نیز که پزشک آن را تأیید کند نیز مهم هستند

ویتامین هایی که بدن کمبود آن را احساس کرده و پزشک تشخیص می دهد که آن را باید اضافه کرد، چند نوع عصاره های گیاهی مفید نیز هستند که به عنوان داروهایی در تزریق مزوتراپی کاربرد دارد، هورمون های ویژه ای چون کلیستونین نیز به کار می رود و آنزیم هایی مانند هیالورونید نیز استفاده می شود.

داروهای به کار برده شده برای مزوتراپی کدامند؟
داروهای به کار برده شده برای مزوتراپی کدامند؟

مزیت های استفاده از مزوتراپی چیست؟

روش درمانی مزوتراپی مزیت های زیادی دارد، از مزیت های این روش می توان به مواردی اشاره کرد از جمله:

داروهایی که در این روش  به کار می رود کاملا بدون خطر هستند و قدرت جذب بالایی در بدن دارند.

ماندگاری بالای این روش از مزیت های دیگر آن است.

در استفاده از این روش به زمان بهبودی نیاز نیست و بهبودی به راحتی رخ می دهد.

این روش مزیت دیگری که دارد این است که پوست را روشن تر می کند، اگر قسمتی از پوست

قسمت هایی از آن آسیب دیده را می توان درمان کرد.

مزیت های استفاده از مزوتراپی چیست؟
مزیت های استفاده از مزوتراپی چیست؟

آیا استفاده از مزوتراپی عوارضی در پی دارد؟

معمولا استفاده از مزوتراپی مانند انجام هر درمان دیگری عوارض محدودی دارد و امکان دارد که بعد از این تزریق در پوست شاهد هر گونه قرمزی باشند، همچنین حساسیت هایی که به ورم و لمس مشاهده می شود، برخی افراد نیز در موارد محدودی احساس خارش نیز می کنند، البته باید بیان کرد که این عوارض در مدت خیلی کوتاهی  از بین می رود.

استفاده از این روش در برخی افراد کبودی نیز ایجاد می کند، سوزش های مختصری در پوست نیز رخ می دهد و در بعضی بیماران حالت های تهوع ایجاد می شود، اگر مراقبت های لازم انجام نشود احتمال اینکه این روش سبب ایجاد زخم ها و عفونت هایی در نقاطی از بدن شود زیاد است.

آیا استفاده از مزوتراپی عوارضی در پی دارد؟
آیا استفاده از مزوتراپی عوارضی در پی دارد؟

کاندیداهای مناسب برای استفاده از مزوتراپی چه افرادی هستند؟

برای این روش درمانی نیز کاندیدادهایی وجود دارند که درمان بر روی آنها بیشتر نتیجه می دهد، در حالت کلی این روش در افرادی به کار می رود که در سن بالای 20 سال هستند و کم کم از این سن به بعد عوارضی چون چین و چروک بر روی پوست آنها ظاهر می شود و برای درمان این چین ها به فکر انجام روش درمانی می باشند کاربرد دارد

بهتر است که این درمان در هر سال چندبار در نواحی که مدنظر است انجام داد، البته پیشنهاد می شود که افرادی که به بعضی ویتامین ها و آنزیم ها حساسیت دارند قبل از استفاده از این روش با پزشک مشورت کرده و پزشک در جریان این مسأله باشد تا با به کار بردن این روش باعث ایجاد مشکلات حادتری در آنها نشود.

کاندیداهای مناسب برای استفاده از مزوتراپی چه افرادی هستند؟
کاندیداهای مناسب برای استفاده از مزوتراپی چه افرادی هستند؟

روش مزوتراپی به چه صورتی انجام می شود؟

در زمان درمان پزشک سعی می کند از حدود یکساعت قبل از شروع کردن آن به وسیله کرم هایی که بی حس کننده هستند پوست را ماساژ داده  و بر روی پوست آن را به کار ببرد تا از این طریق نواحی مدنظر برای انجام دادن درمان بی حس باشند و فرد بیمار دردی را حس نکند.

روش مزوتراپی به چه صورتی انجام می شود؟
روش مزوتراپی به چه صورتی انجام می شود؟

هدف این روش همانطور که بیان شد این است که جوانسازی پوست شکل بگیرد، و این جوانسازی در روش مزوتراپی از طریق هر گونه مواد معدنی تأیید شده و آمینواسیدهایی انجام می شود که هر چه سن بیشتر می شود وجود این مواد مفید در بدن و پوست به شدت کاهش بیشتری می یابد.

با به کار بردن این روش پزشک سعی در آن دارد که داروهای خاص و مختلف را به نواحی تحت درمان تزریق کرده و درمان را شروع کند. معمولا استفاده از این مخلوط اینطور است که برای هر ناحیه ای که مدنظر باشد فقط می توان از یک قطره از ماده موردنظر به کار برد.

تزریق ها را بر اساس درمان مورد نظر در عمق متفاوتی بر روی پوست انجام می دهند و پزشک لازم است برای تزریق دست را در زاویه های مختلف تغییر دهد.

با انجام دادن این تزریق توسط پزشک متخصص داروهای ویژه به پوست می رسد و مواد کاملا مستقیم به صورت مواد فعال در خدمت بافت های بدن هستند.

روش انجام اینگونه است که در تزریق از سوزنی خیلی نازک استفاده می کنند که می تواند این تزریق ها باعث تقویت کردن گردش خون به طور فعال شود، و ویتامین هایی که در بدن از دست رفته را به پوست برگرداند.

 

آیا استفاده از مزوتراپی درد دارد؟

در انجام دادن مزوتراپی درد خیلی کمی احساس می شود، پزشک برای اینکه این درد نیز تجربه نشود معمولا از کرم های بی حس کننده استفاده می کند تا بیمار در حین درمان با خیالی آسوده این کار را انجام دهد.

نتایج دریافت شده از مزوتراپی بعد از چند مدت نمایان می شود؟

خوشبختانه نتایجی که از درمان مزوتراپی دریافت می شود را به راحتی پس از انجام درمان می توان مشاهده کرد، تأثیر آن هم در جوانسازی پوست است که به وسیله هر گونه تحریک کردن پوست به وسیله آن سوزن که تزریق می شود انجام می شود.

باید اضافه شود که نتایج این روش را بسته به شرایطی که بدن هر فرد دارد و عارضه هایی که به نسبت بر روی پوست نمایان می شود می تواند کاملا متفاوت باشد.

خیلی از افراد از همان جلسه اول نتایج مورد نظر را از مزوتراپی دریافت می کنند اما برای اینکه این روش ماندگاری خاص خود را نشان دهد استفاده کردن از طول درمان برای چند بار اهمیت دارد، معمولا پوست افراد از سومین جلسه ای که برای درمان مزوتراپی ترتیب داده شده است عملکرد خود را نشان می دهد و پوست را صاف تر می کند و بعد از آن فرد تا چند ماه این بهبود را مشاهده می کند، بعد از آن اثراتی که به صورت طبیعی بر روی پوست ماندگار می شود نمایان می شود.

بهتر است بیمار بعد از اینکه جلسه اول درمان را انجام داد در اسرع وقت بتواند با مشورت با پزشک خود فاصله های دیگری را نیز برای درمان در نظر گرفته و در زمان مشخص انجام دهد، در ماه های اول لازم است که مزوتراپی را با فاصله های زمانی کمتر مانند فاصله ای چون دو یا سه هفته در میان انجام داد، اما بعد از اینکه چند مرحله آن انجام شود نتایج کم کم نمایان شد بهتر است که به فاصله هر 6 ماه در میان مزوتراپی را مجددا انجام داد.

در بعضی افراد فاصله انجام این تزریق می تواند یکسال در میان باشد و به شرایط بدنی بستگی دارد.

استفاده از مزوتراپی تا چه مدت ماندگاری دارد؟

معمولا ماندگاری این روش زیاد است و به صورت سریع تأثیرات خاص خود را بر پوست می گذارد، ماندگاری این روش به صورت موقتی بوده و در حفظ کردن نتایج باید دقت کرد که به فاصله لازم این درمان را انجام داد و توصیه شود که روش اینطور باشد که برای استفاده بهتر از آن در طی ماه دو بار این کار رخ دهد و بعد از اینکه چند بار درمان شکل گرفت بعد از آن به فاصله هر سه ماه این کار را انجام داد.

نکات قابل توجه برای انجام مزوتراپی قبل از آن چیست؟

برای انجام دادن مزوتراپی توجه به نکاتی حائز اهمیت است، معمولا پزشک متخصص درمان را به وسیله یک جلسه مشاوره با بیمار شروع می کند و  در مورد این روش، خاصیت آن، ویژگی های این درمان و کاربرد آن توضیحات لازم را ارائه می دهد و از این طریق هم انتظارات واقع بینانه ای را در بیمار به وجود می آورد و هم او را از نیاز مناسب به این درمان آگاه می کند.

استفاده کردن از این روش به هیچ نوع آماده سازی نیاز ندارد، ولی لازم است قبل از انجام دادن این عمل، پوست در ناحیه مورد نظر کاملا تمیز باشد. در روز انجام دادن عمل مزوتراپی از کرم های مختلف استفاده نشود، بهتر است  رفتن به سولاریوم و سونا را به عقب بندازند، با انجام دادن این مراقبت ها خود فرد نتیجه بهتری دریافت می کند، چون هم روزنه های موجود در پوست بسته هستند و  هم از این طریق پوست حساس تر نمی شود.

علت اینکه بیان می شود پوست تمیز باشد این است که از این طریق سلول هایی که مرده هستند از سطح پوست برداشته شده و درمان بتواند با سرعت خیلی مناسب تری به لایه های پوست برسد  و از این لحاظ عملکرد خود را نشان دهد.

 

روش  مزوتراپی برای چه مواردی به کار می رود؟

از مزوتراپی برای درمان خیلی از نقاط بدن استفاده می شود، برای از بین بردن هر گونه چین و چروکی که در پوست وجود دارد یا جوانسازی پوست شکل می گیرد.

خط های موجود در پوست را محو می کند و از بین می برد.

پوست هایی که ملتهب هستند و قرمز می باشد را می تواند بهبود دهد.

در زمینه پوست هایی که شل هستند می تواند این پوست را مجددا سفت کند.

در صورتی که تجمع چربی در نقاطی از بدن وجود داشته باشد با این شیوه آن را کاهش می دهند.

چربی هایی که در ناحیه هایی چون معده، باسن و همچنین بازوها و صورت وجود دارد را از بین می برد.

از مزوتراپی در حال حاضر برای درمان کردن بیماری هایی چون ریزش مو نیز استفاده می شود.

مراکز مزوتراپی در شرق تهران چه ویژگی هایی دارند؟

برای اینکه بتوان مزوتراپی را انجام داد مراجعه به مرکزی که اعتبار خاص دارد مورد توجه است و افرادی که در مناطق شرق تهران و شهر تهران زندگی می کنند ترجیح می دهند که برای درمان خود به مرکزی اطمینان کنند که چند ویژگی مهم را داشته باشد، از جمله اینکه مرکز بتواند تأییدیه لازم را برای انجام مزوتراپی کسب کند، خدماتی که ارائه می دهد در حد مطلوب و مورد توجه مشتریان باشد، از پزشکان متخصصی که در این زمینه تبحر دارند به کار ببرند، آشنایی با تکنیک های مدرن نیز توسط پزشکان صورت گیرد.

اگر در مراکز مزوتراپی درمان هایی انجام شده و عکس های از بیماران برای قبل و بعد از انجام عمل وجود دارد بتوان این عکس ها را به بیماران نشان داد.

بعضی مراکز مشاوران ویژه ای دارند که در این زمینه تخصص کافی دارند که هم به صورت حضوری پاسخگوی سوالات بیماران هستند و هم مشاوره های تلفنی نیز ارائه می دهند و از این طریق در مورد تحصیل پزشک، هر گونه سابقه کاری مرتبط اطلاعات مفیدی در اختیار افراد قرار می دهند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید