میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

دکتر زنان خوب منطقه ۱
دکتر زنان خوب منطقه ۱

لیست موضوعات

دکتر زنان خوب منطقه ۱

امروز با مطالبی در رابطه با دکتر زنان خوب منطقه ۱ با شما همراه هستیم امیدواریم تا پایان این مطالب با ما همراه باشید و از مطالعه آن بهره کافی را ببرید.

اگر مایل به دکتر زنان خوب مراجعه کنید و یا مایلید که در این زمینه مشاوره دریافت کنید، پیشنهاد ما کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلینیک می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید.

دکتر زنان خوب منطقه ۱
دکتر زنان خوب منطقه ۱

سوالاتی در رابطه با موضوع مورد نظر وجود دارد که در این مقاله به برخی از آن ها پاسخ می دهیم:

بهترین متخصص های زنان و زایمان چه کارهایی را انجام می دهند؟

باید چه نکاتی را برای شناخت بهترین متخصص زنان زایمان و نازایی رعایت کرد؟

متخصصان زنان و زایمان چه خدماتی به مراجعه کنندگان ارائه می دهند؟

 

بهترین متخصص های زنان و زایمان چه کارهایی را انجام می دهند؟

متخصصان زنان زایمان و نازایی که انجام غربالگری بیماری‌های گوناگون را برعهده دارندو مراجعه کنندگانی که قصد تشکیل خانواده را دارند، در زمینه های کمک به بارداری یا پیش گیری از بارداری، راهنمایی کرده و مشکلات و ناراحتی هایی که در قسمت تناسلی دارند را درمان می‌کنند. به همین منظور زمان مراجعه به متخصص زنان باید معاینه خصوصی‌ترین بخش بدن را نیز انتظار داشت، پس بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که کاملاً با او در هنگام معاینه راحت باشید.

مراکز کمی وجود دارند که به اندازه اتاق معاینه متخصص زنان زایمان و نازایی خصوصی و کاملا محرمانه باشند. در ارزیابی و بالا بردن سطح سلامتی و آسایش حال بیمارن نباید از کوچکترین جزییاتی که خوشایند نیست، مثل اسپکولوم که به اندارزه کف دست یا سوال درمورد رابطه جنسی چشم پوشی کرد هرچند که این سوالات باعث القا کردن حس ناآرامی و تنش در دل بیمار می‌ شود،  این مسائل حقیقت است و نباید آن هارا نادیده گرفت.

بهترین متخصص های زنان و زایمان چه کارهایی را انجام می دهند؟
بهترین متخصص های زنان و زایمان چه کارهایی را انجام می دهند؟

باید چه نکاتی را برای شناخت بهترین متخصص زنان زایمان و نازایی رعایت کرد؟

اولویت های شخصی که هر فرد دارد و تجربه های او می تواند معیار مناسبی برای هر بیمار در جهت شناسایی یک پزشک زنان خوب باشد. صلاحیت داشتن یک متخصص به خودی خود برای مناسب بودن او لازم نیست. بیشتر افراد متخصصان آموزش دیده‌ و باتجربه ای که با دقت و دلسوزی به درد هایشان گوش می‌دهد و رفتاری مناسب، انسان دوستانه و محترمانه دارد را ترجیح می دهند.

در متن پایین به چند مورد از یژگی‌های بهترین متخصص زنان زایمان و نازایی اشاره می کنیم:

 • تحصیلات : آموزش دیدن پزشک در کجا و چه مدت و یا اینکه  تخصوصی داشته باشد یا خیر.
 • تجربه: چه مدتی است که پزشک به طبابت مشغول است.
 • تخصص: پزشک در چه زمینه ‌هایی، از جمله مراقبت بارداری، زایمان، نازایی و یائسگی متخصص است. سن و وضعیت زندگی که بیماران دارند تاحدودی در تخصص تعیین کننده است.
باید چه نکاتی را برای شناخت بهترین متخصص زنان زایمان و نازایی رعایت کرد؟
باید چه نکاتی را برای شناخت بهترین متخصص زنان زایمان و نازایی رعایت کرد؟

عوامل زیر نیز می تواند هنگام انتخاب متخصص زنان زایمان و نازایی تاثیر داشته باشد:

جنسیت: 

راحت بودن با متخصص مرد یا زن، یا این که جنسیت متخصص اصلا برای شما مهم نمی باشد.

موقعیت مطب: 

مکان مطب با توجه به تعداد دفعاتی که بیمار به پزشک مراجعه می کند مهم می باشد. آیا مطب در مسیر خوبی قرار گرفته است؟ آیا زمان زیادی وقت لازم است تا به آنجا برسید؟ آیا مسیری که طی می کنید پرترافیک است یا خیر؟ آیا از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به مطب می توانید استفاده کنید یا پارکینگ در آن محل وجود دارد و آیا هزینه‌ای در قبال آن دریافت می گردد یا خیر؟

دیدگاه مشترک:

اگر قصد شما از مراجعه به متخصص زنان و زایمان مواردی مثل پیشگیری از بارداری و درمان‌های جایگزین باشد، بهترین راه این  است که نظر مشترکی با متخصص معالج داشته باشید تا جریان درمان برای شما راضی کننده باشد.

پزشک زنان و زایمان و نازایی یک پزشک متخصص می باشد که انجام مراقبت های پزشکی و جراحی را برای زنان فراهم کرده و تخصص ویژه ای در بارداری، زایمان و اختلالات سیستم تولید مثل را دارا می باشد. پزشک زنان و زایمان خوب تخصص‌هایی مانند مراقبت هایی به منظور پیشگیری، مراقبت هایی برای قبل از زایمان، تشخیص دادن بیماری هایی که از راه روابط جنسی قابل انتقال است، تست پاپ اسمیر (pap test)، انجام برنامه ریزی خانواده و … می باشد.

پزشک زنان و زایمان (OB / GYN) به عنوان یک پزشک عمومی نیز می تواند عمل کند و در برخی موارد نیز به عنوان مشاور پزشکان دیگر نیز فعالیت می کنند.  OB / GYN ها از روش های خصوصی، مانند کار در تنظیمات بیمارستان و یا کلینیک می توانند بهره مند شده و موقعیت های که برای تدریس در بیمارستان های دانشگاه را نیز دارند حفظ کنند. OB / GYNs همچنین امکان دارد در اداره های بهداشت عمومی و پزشکی پیشگیرانه فعالیت کنند.

OB / GYNs یک پایگاه وسیعی از دانش می باشد که از لحاظ تمرکز حرفه‌ای، مختلف است؛ راه های ویژه و متنوع در جهت ارائه دادن مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا برای زنان می باشد. OB / GYN ها در حوزه های پایین باید متخصص باشند:

 • بیماری هایی که  حاد و مزمن است.
 • فعالیت هایی در رابطه با زنان و زایمان نوجوانان
 • مشکلات و مسائل رفتاری
 • سرطان
 • غدد درون ریز
 • مراقبت از سلامتی در زمان بارداری
 • نازایی
 • انجام جراحی زنان
 • بارداری و زایمان
 • سلامت پیشگیرانه

توجه به این نکته بسیار مهم وکلیدی است که باید با متخصص زنان زایمان راحت بوده و به او اعتماد کنید. پس بهتر است زمان گذاشته و بهترین و مناسب ترین پزشک متخصص زنان و زایمان را انتخاب کنید.

متخصصان زنان و زایمان چه خدماتی به مراجعه کنندگان ارائه می دهند؟

زایمان

انجام زایمان طبیعی و سزارین یکی از خدمات متخصصان زنان و زایمان می باشد. تجربه داشتن و تخصص به مراجعین محترم کمک کرده که زایمانی سالم و بدون نقص را تجربه کنند.

انجام معاینات تخصصی

معاینه کردن پستان، غربالگری سرطان در دستگاه تناسلی، معاینه زنان، آزمایش پاپ اسمیر، کرایو، گرفتن نوار قلب جنین NST و سونوگرافی دوران حاملگی- تراس واژینال

انجام معاینات تخصصی
انجام معاینات تخصصی

درمان کردن ناباروری

خانواده ها برای درمان کردن ناباروری باید به مراکز سرشناس و معتبر در زمینه درمان ناباروری فعالیت می کنند، مراجعه کنند. مراکزی که در آن ها متخصصان ناباروری مردان، متخصصان ناباروری زنان و هم چنین جنین‌شناس وجود دارند.

مشاوره تخصصی

انجام مشاوره های قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری و مراقبت های زمان بارداری که تحت نظر پزشک متخصص و باتجربه است بهترین نتیجه را به همراه دارد.

سایر جراحی های تخصصی زنان

جراحی های تخصصی مانند هیسترکتومی، لاپاراسکوپی، پرینورافی و جراحی سیتوسل و ریکتوسل

لیزر تخصصی زنان

برخی از دستگاه های لیزر جزء اولین و تنهاترین دستگاه ها می باشد که به زنان در همه سنین مژده بازیابی شور و هیجان جوانی را خواهد داد تا روابطی عاشقانه را جایگزین روابط سرد قبلی با همسر خود کنند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید