میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران

لیست موضوعات

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران

در این مقاله قصد داریم شما مخاطبان محترم را با بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران آشنا کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را دنبال کنید.

مواردی که در این مقاله شرح خواهیم داد به صورت زیر می باشد :

  • لیزر موهای زائد چیست ؟
  • یک دستگاه های لیزر موهای زائد باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟
  • بهترین مرکز تخصصی لیزر موهای زائد در شرق تهران کجاست ؟

 

لیزر موهای زائد چیست ؟

از جمله مشکلات همیشگی که همراه با افراد می باشد مسئله ی موهای زائد بدن می باشد که همواره افراد به دنبال راه حل از بین بردن آن می باشند ، استفاده از روش های قدیمی مانند: شیو و  اپلاسیون و کرم های موبر ، هم چنین استفاده از دستگاه های اصلاح علاوه بر وقت گیر بودن، باعث بروز حساسیت های پوستی و موهای زیر پوستی می شود.

با پیشرفت علم و به وجود آمدن دستگاه های لیزر موهای زائد، افراد بسیار زیادی به آن تمایل پیدا کردند. این دستگاه ها با استفاده امواج نور و حرارتی که با استفاده از اشعه ی لیزر به پوست می تابانند  فولیکول های مو را مورد اصابت خود قرار می دهند و با تخریب فولیکول های مو به توقف رشد مو کمک می کنند .

تعداد جلسات لیزر درمانی موهای زائد بین سه تا هشت جلسه می باشد که بعد ازطی کردن جلسه ی دوم کاهش چشمگیر موهای زائد قابل مشاهده می باشد . تعدادجلسات درمانی و از بین رفتن موهای زائد برای افراد مختلف ، متفاوت می باشد.

لیزر موهای زائد چیست ؟
لیزر موهای زائد چیست ؟

یک دستگاه های لیزر موهای زائد  باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟

هر دستگاه لیزر موهای زائد باید دارای ویژگی های دقت و سرعت و هم چنین اثردهی زیاد باشد که در زیر شرح مختصری از این ویژگی ها را بیان می کنیم.

با استفاده از ویژگی دقت دستگاه های لیزر می توانند فولیکول های موهای ضخیم و تیره زائد بدن را مورد اصابت قرار دهند ، به گونه ای که هیچ آسیبی به ناحیه های اطراف پوست و زیر پوست وارد نشود و با استفاده از ویژگی سرعت بالا، دستگاه های لیزر موهای زائد می توانند در مدت زمان کوتاهی موهای زائد کل بدن را از بین ببرند.

مدت زمان هر پالس لیزر در کمتر از یک ثانیه انجام می گیرد و در هر پالس لیزر بسیاری از فولیکول های مو مورد اصابت قرار می گیرند. با استفاده از ویژگی اثردهی زیاد  دستگاه های لیزر موهای زائد می توانند پس از گذشت سه تا هشت جلسه موهای زائد بدن را از بین ببرند .

یک دستگاه های لیزر موهای زائد  باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟
یک دستگاه های لیزر موهای زائد  باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟

بهترین مرکز تخصصی لیزر موهای زائد در شرق تهران کجاست ؟

به طور کلی نمی توان یک مرکز را به عنوان بهترین مرکز لیزر در شرق تهران معرفی نمود، زیرا هر کلینیک و مرکز دارای نوع خاصی از تجهیزات و دستگاه های به روز و پیشرفته ی لیزر می باشد و جوابدهی هر دستگاه برای نوع متفاوتی از پوست ها متغیر می باشد. باید در جواب این سوال اینگونه پاسخ داد که بهترین مرکز در دید افراد مختلف چگونه است؟

برخی از افراد دارا بودن کلینیک و مراکز را با نوع دستگاه و جدید بودن آن دستگاه معیار قرار می دهند، برخی دیگرپایین بودن قیمت را برای بهترین مرکز معیار می دانند و برخی دیگر جوابدهی را به عنوان معیار بر می گزینند و این به معنای این است که نمی توان به طور مشخص یک مرکز را به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد معرفی نمود

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه  کار از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار از سال 94 در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزاتاچ:

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zarganj


ایمیل :
[email protected]

 

همچنان با ما همراه باشید چون ما برای مطالعه هرچه بیشتر شما پیشنهادات دیگری داریم همچون  و مرکز لیزر جردن و مرکز لیزر در تهرانپارس و مرکز لیزر نوین اصفهان و مرکز لیزر به سیما در تهران و مرکز لیزر تهران و بهترین مرکز لیزر مو در تهران

تلاش ما برای رضایت شما کاربران گرامی می باشد از این رو مقالاتی را در رابطه با مرکز لیزر تهیه کرده ایم که در اختیار شما قرار می دهیم مقالاتی مانند مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران و  مرکز لیزر پونک و  بهترین مرکز لیزر تهرانپارس  و بهترین مرکز لیزر تهران و مرکز لیزر خیابان پیروزی و مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید