میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

ژل ردکسیس
ژل ردکسیس

لیست موضوعات

ژل ردکسیس

امروز با بررسی موضوع ژل ردکسیس با شما همراهیم.

ژل ردکسیس یکی از انواع تزریق ژل می باشد که در صورتی که مردان از عوارض کم این ژل اطلاع پیدا کنند، می توانند از آن به راحتی استفاده کنند .

روش هایی که مردان برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی خود به کار می برند روز به روز افزایش می یابد و خیلی از افراد در تمام زندگی خود درگیر حس ناخوشایند در مورد بدن خود می باشند و به فکر راه های کم خطر هستند که یکی از این روش ها استفاده  از تزریق ژل است.

در ادامه مقاله به سوالاتی که شاید ذهن شما را نیز درگیر کند با شما همراهیم.

ژل چیست؟

ژل ردکسیس چیست؟

آیا مراقبت های لازم قبل از تزریق ژل لازم است؟

تزریق ژل آیا می تواند درد داشته باشید؟

دلایل ناشی از عوارض تزریق ژل چیست؟

نکات مهم قبل از انجام تزریق ژل چگونه است؟

متقاضیان تزریق ژل عموما چه کسانی هستند؟

 

ژل چیست؟

ژل ها خاصیت پرکنندگی در پوست را دارند و معمولا به وسیله ی تزریق استفاده می شود، این ژل ها می توانند در سطوح مختلف پوست تزریق شود و به قسمتی که فرد در نظر دارد حجم خاصی ببخشد، این حجم خاص در خیلی از موارد به دلیل تزریق این ژل چین های بعضی ناحیه ها را از بین می برد و در قسمت های دیگری که فرد قصد داشته باشد مانند لب و یا گونه برجسته تر می شود.

ژل چیست؟
ژل چیست؟

ژل ردکسیس چیست؟

ژل ردکسیس عملی راحت و ساده  و بدون جراحی است که در مردان برای بزرگ کردن قطر آلت تناسلی شان به کار می رود، در خیلی از موارد مردان در ارتباط با افزایش  طول آلت خود نیز از این عمل استفاده می کنند.

معمولا این تزریق ژل شاید به نسبت جراحی های دیگر در ارتباط با افزایش دادن آلت تناسلی مردان عوارض کمتری دارد و به استراحت کردن تا مدت زیادی مانند چند هفته احتیاج ندارد و درحال حاضر مناسب ترین روش برای این مورد می باشد زیرا با این تزریق فرد می تواند از روابط جنسی خود بیشتر لذت ببرد و حس اعتماد به نفس را بیشتر در خود بیاید.

 

آیا مراقبت های لازم قبل از تزریق ژل لازم است؟

بهتر است قبل از انجام تزریق ژل افراد از داورهای خاصی به طور معمول استفاده می شود خودداری کنند مانند داروی آسپرین که شاید خون را رقیق کند و هم چنین اگر فرد از الکل و مواد مخدر چند روز قبل از انجام عمل خودداری کند بهتر است.

تزریق ژل آیا می تواند درد داشته باشد؟

معمولا در ارتباط با تزریق ژل بیمار می تواند دردی را احساس نکند، چون با نظر پزشک متخصص در خیلی از موارد میتوان از بی حسی استفاده کرد تا بیمار کاملا در درک درد بی حس شود و یا اینکه در بعضی ناحیه های دیگر میتوان از کرم های خاص بی حسی استفاده کرد ناحیه های حساسی مانند صورت اگر در آن از کرم های بی حسی کاربرد داشته باشد می تواند مفیدتر باشد. میتوان گفت که اگر دردی هم برای فرد به وجود آید بعد از اینکه تزریق انجام شد تا چند ساعت بعد به کلی از بین می رود.

تزریق ژل آیا می تواند درد داشته باشید؟
تزریق ژل آیا می تواند درد داشته باشید؟

دلایل ناشی از عوارض تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل و عوارض ناشی از آن به نوع ژل استفاده شده بستگی دارد، امکان دارد که ژل هایی وجود داشته باشند که در اولین روزها با بدن فرد سازگار باشد و هیچ مشکلی را ایجاد نکند، اما بعد از چند روز فرد شاهد اثرات و مشکلات این ژل باشد، باید فرد در صورت مراجعه به پزشک متخصص از او مشورت لازم را دریافت کند تا دچار این عوارض بعد از تزریق نشود.

در مواردی دیگر هم ما شاهد هستیم که بدن فرد به ژل واکنش منفی نشان نمی دهد و همه چیز عادی است، اما بعد از مدتی به خاطر تزریق غلطی که شاید توسط پزشک انجام نشود، فرد درگیر این عوارض شود، مثلا در جای عمل عفونت به وجود آید .

عارضه عادی که در بیشتر افراد هم پیش می آید عوارضی مانند ورم و خون مردگی و قرمزی است.

نکات مهم قبل از انجام تزریق ژل چگونه است؟

در ارتباط با تزریق ژل توصیه هایی می شود که رعایت آنها می توانند عمل تزریق را بدون مشکل و عارضه کند، ما به چند مورد از این موارد مهم اشاره می کنیم:

اولا ناحیه ای که قرار است ژل در آن تزریق شود توسط پزشک معاینه شود تا اگر اختلالی در عملکرد آن قسمت وجود دارد پزشک در جریان باشد.

در بعضی از تزریق ها در صورت معاینه پزشک می تواند بررسی کند که آیا فقط قسمت های خاصی از آن ناحیه عمل تزریق انجام شود یا قسمت های دیگر هم درگیر می باشند و بهتر است عمل تزریق برای آن قسمت نیز انجام شود.

اینکه بیمار به پزشک بیان کند که قصد دارد که چه عملی انجام دهد، آیا فقط فرم دهی اولیه ی خود آن ناحیه را مد نظر دارد هم چنین به فکر بزرگ کردن و برجستگی نیز می باشد.

نکات مهم قبل از انجام تزریق ژل چگونه است؟
نکات مهم قبل از انجام تزریق ژل چگونه است؟

ارائه اطلاعات کامل به فرد متقاضی

پزشک از اینکه چه نوع ژلی را به کار می برد، اسم ژل، تأییدیه آن توسط وزارت بهداشت ، مقداری که به بیمار تزریق شود و هزینه ای که بیمار باید پرداخت کند اطلاعات کاملی به فرد متقاضی ارائه دهد.

در خیلی از مواقع افراد برایشان پیش آمده که از کارکرد ژل بر روی پوست خود رضایت نداشته اند در این موارد افراد می توانند به راحتی از طریق پزشک به وسیله ی آنزیمی خاصیت آن را از بین ببرند.

هزینه های ژل برای ناحیه ها و قسمت های  مختلف بدن متفاوت است و بهتر است بیمار در این مورد با پزشک بحث کند .

روش تزریق حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد .

فرد بعد از تزریق از ماساژ ناحیه ای که ژل را تزریق کرده خودداری کند، ورزش را تا چند روی انجام ندهد و…

لازم نیست فرد قبل از تزریق داروی ضد درد استفاده کند، زیرا داروی ضد درد خون را در ناحیه ای که قرار است تزریق انجام شود کم می کند و احتمال خون مردگی بیشتری در آن ناحیه به وجود می آید.

عملکرد و خاصیت یک ژل به پوست فرد نیز بستگی دارد و لازم نیست که فرد حتما اگر از ژلی استفاده می کند شبیه عکس یک پوستر شود و باید توجه داشت که این ژل روی پوست او  تا چه حدی می تواند تأثیر خود را داشته باشد.

ارائه اطلاعات کامل به فرد متقاضی
ارائه اطلاعات کامل به فرد متقاضی

متقاضیان تزریق ژل عموما چه کسانی هستند؟

معمولا استفاده از تزریق ژل افزایش چشمگیری یافته است و افراد در پی این می باشند که اطلاعات کاملی را از روش این تزریق به دست بیاورند تا در زمانی که لازم بود بتوان با آگاهی درست این کار را انجام داد.

اما امروزه متقاضیان تزریق ژل بیشتر افرادی هستند که به فکر ایجاد ظاهر بهتر برای خود هستند، افرادی که در فکر از بین بردن چین های یک ناحیه از بدن ( مانند زیر چشم، پیشانی)   خود هستند، افرادی که سلامت جسمی مناسبی دارند و به فکر بهتر کردن حالت جسمی و روحی خود از طریق آرامش می باشند و هم چنین کسانی که از عملکرد و کارکرد این تزریق اطلاع دارند و انتظار منطقی از این عمل دارند .

متقاضیان تزریق ژل عموما چه کسانی هستند؟
متقاضیان تزریق ژل عموما چه کسانی هستند؟

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94 :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

 

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید