میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

ژل الانسه برای لب
ژل الانسه برای لب

لیست موضوعات

ژل الانسه برای لب

در این مقاله به ژل الانسه برای لب میپردازیم و اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرا میدهیم

یکی از بیشترین عمل های زیبایی که چند سال اخیر در جهان صورت می گیرد و دارای طرفداران زیادی است تزریق ژل است. ژل الانسه برای لب ها یکی از بهترین انتخاب های ممکن در میان چندین برند دیگر می باشد این تزریق می تواند جایگزینی عالی برای افرادی باشد که به تزریق فیلر دست می زنند.

هدف ما از طراحی این مقاله پاسخ سوالات شما همراهان گرامی است امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

سوالات رایج شما درمورد فیلر کردن لب با ژل الانسه ی لب

-1 ژل لب الانسه چیست و چگونه محصولی است؟

-2 دلیل بهتر بودن الانسه نسبت به دیگر فیلرهای موجود در بازار چیست؟

-3 آیا فیلر لب با ماندگاری بیش تر خطرناک است؟

-4 تزریق ژل برای چه کسانی خطر به دنبال دارد؟

ژل الانسه برای لب
ژل الانسه برای لب

ژل لب الانسه چیست و چگونه محصولی است؟

یکی از انواع فیلرهای تزریق لب است که اسیدهیالورونیک در آن استفاده نشده که این باعث می شود پوست شاداب و جوان تر به نظر برسد.ماده ی اصلی که دراین ژل استفاده شده است پلی کاپرولاکتون بجای اسیدهیالورونیک است که باعث می شود فرآیند پیری پوست کند تر شود وطی مدتی بعد شاهد جوان شدن آن باشید.

به دلیل انتقال به سلول مجاور و هم اندازه کردن  تمامی سلول ها با یکدیگر از غیر متقارن بودن لب ها دیگر خبری نیست  چون با سایر مولکول ها حل می شود ماندگاری بالایی دارد اما این از حجم آن کم نمی کند و تا پایان دوره حجم اولیه ی خود را حفظ می کند.

مقادیر بالایی از این ژل درون مایع تشکیل دهنده ی چشم و غضروف های بدن یافت می شود که دربسیاری از نواحی بدن به خصوص لب ها استفاده می شود همچنین می تواند خط لبخند چروک های ریز و درشت اطراف لب ها وسایز لب ها را تغییر دهد و باعث طراوت پوست بگردد میزان ماندگاری این ژل از 5 ماه تا دو سال متغیر است که بستگی به بدن هر فرد و شرایط مراقبت از آن دارد.ژل الانسه دارای مجوز اف-دی-ای از سازمان بهداشت آمریکا و اروپا می باشد.

ژل لب الانسه چیست و چگونه محصولی است؟
ژل لب الانسه چیست و چگونه محصولی است؟

دلیل بهتر بودن الانسه نسبت به دیگر فیلرهای موجود در بازار چیست؟

وقتی از فیلر های دیگر برای لب استفاده می کنید فقط برجستگی حاصل می شود و از لحاظ ایمنی و سلامت تضمینی وجود ندارد اما ژل الانسه در بین مولکول های دیگر لب حل می شود که باعث طول عمر بیشتر وماندگاری بالاتری می گردد وهم از لحاظ امنیت وسلامت تضمین بالاتری دارد.

فرآیند حل شدن مولکول ها باعث کلاژن سازی می شود که این نیز باعث طبیعی دیده شدن بیشتر لب ها می گردد و ماندگاری خیلی بالاتری نسبت به دیگر فیلرهای بازار دارد که مدت زمان آن 2الی5سال است.

دلیل ارزان بودن برخی از ژل ها ماندگاری پایین آن ها می باشد عموما ژل های کشورهای اروپایی ماندگاری بالاتری تری دارند که آن هم به این دلیل است که برای شرایط آب وهوایی سرد درنظر گرفته شده است.

 

آیا فیلر لب با ماندگاری بیش تر خطرناک است؟

اولین و تنها ژل تزریقی در دنیا که خاصیت تولید کلاژن را دارد الانسه می باشد به همین علت است که متخصصان می گویند بالاتر بودن دوره ی ماندگاری این ژل برای بافت لب تهدیدی جدی به حساب نمی آید. این ژل برای افرادی که در تصادفات و حتی به صورت مادرزادی دارای درصد پایینی از نقص عضو لب هستند می تواند پیشنهاد خوبی باشد و به راحتی وبا کمترین عوارض جاهای خالی لب را با الانسه پر کرد.

آیا فیلر لب با ماندگاری بیش تر خطرناک است؟
آیا فیلر لب با ماندگاری بیش تر خطرناک است؟

  تزریق ژل برای چه کسانی خطر به دنبال دارد؟

*افرادی که قند خون دارند و انسولین مصرف می کنند.

*کسانی که سابقه ی سکته و بیماری های قلبی را دارند.

*افرادی که که قبلا دچار سرطان شده اند و بهبود پیدا کرده اند.

 

این ژل ها درحالت عادی خطرناک نیستند و می توان باعث پوشاندن برخی از نواقص بدن نیز شوند اما درافرادی که به مواد اسیدی حساسیت دارند ویا دارای سیستم ایمنی پایینی هستند توصیه نمی شود چون باعث به وجود آمدن سرطان می گردد البته نوع ژل نیز بستگی دارد که می توان با مشورت پزشک معالح بهترین گزینه را انتخاب کرد برخی از ژل ها بعد از گذشت چندین ماه به طور غیرعادی سفت می شوند وباید تخلیه شود در غیر این صورت باعث پاره شدن پوست صورت می گردد.

  تزریق ژل برای چه کسانی خطر به دنبال دارد؟
تزریق ژل برای چه کسانی خطر به دنبال دارد؟

فراموش نکنیم که نحوه ی تزریق ژل هم بی تاثیر نمی باشد و اگر در محیط استریل و بدون میکروب انجام نگیرد با ورود میکروب هم باعث بیماری در بدن می شود هم به راحتی عفونت می کند که این موارد بعد از چندهفته از انجام تزریق ژل خود را نشان می دهد تزریق ها بسته نوع ژل ها در عمق های مختلفی انجام می گیرد

به عنوان مثال از ژل هایی که خاصیت کلاژن سازی دارند باید به لایه ی میانی بافت لب تزریق شود درغیر این صورت ممکن است شاهد نتیجه ی مطلوب نباشیم.در بیشتر مطب ها تزریق لب با بی حسی توسط ژل لب موضعی صورت می گیرد اما با این وجود اینگونه تزریق ها دارای درد بسیاری است که برخی افراد به خاطر ترس از همین مشکل از انجام این عمل صرف نظر می کنند .

برخی دیگر از پزشکان این تزریق را با بی هوشی کامل انجام می دهند با اینکه هزینه ی عمل بیش تر می شود اما دیگر خبری از درد نیست.

توصیه های مهم

توصیه های به بیماران و کسانی که ژل تزریق کرده اند از طرف پزشکان می شود که در مواردی نادیده گرفته می شوند و باعث مشکلات زیادی می گردند. برخی از این توصیه ها عبارت اند از

-مصرف نکردن غذا های تند وداغ.

-ورزش نکردن و حضور پیدا نکردن در مکان های شلوغ و عمومی.

-پرهیز از محیط های مرطوب و گرم مانند سونا.

– دست کاری بیش از حد لب ها وآرایش نکردن آن.

-مصرف نکردن داروهای مسکن وضد التهابی.

چون 3الی 5 روز ممکن است التهاب ایجاد شود که آن هم به دلیل تزریق هایی است که انجام گرفته اما اگر این تورم ها به صورت غیرعادی ادامه یافت باید به پزشک معالج مراجعه کنید و درصورت نیاز ژل را خارج کنند.

اخیرا نارضایتی زیادی در میان کسانی که این عمل را انجام داده اند به چشم میخورد که آن هم فقط به دلیل نحوه ی تزریق ژل و هماهنگ نبودن اندازه ی لب ها بوده است که این کار باید براساس اصول و تقارن دیگر اجزای صورت انجام گیرد که متاسفانه رعایت نمی شود.

توصیه های مهم
توصیه های مهم

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید