میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه لیزر وایتنینگ
هزینه لیزر وایتنینگ

لیست موضوعات

هزینه لیزر وایتنینگ

امروز با موضوع هزینه لیزر وایتنینگ در خدمت شما هستیم.

لیزر وایتنینگ در چند سال اخیر به یکی از موضوعات مهمی بدل شده است که اکثر بانوان ترجیح می ‌دهند برای از بین بردن چین و چروک صورت و سیاهی بدن خود از آن استفاده کنند.

هزینه لیزر وایتنینگ
هزینه لیزر وایتنینگ

برای آگاهی از هزینه لیزر وایتنینگ پیشنهاد می کنیم به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

02122930161

اما موضوع دیگری هم که در مطرح است، هزینه این لیزر است که در بسیاری از مواقع مناسب و در بعضی شرایط بر اساس منطقه بررسی می‌ شود. از این رو قصد داریم در این مقاله ابتدا به لیزر وایتینگ و دلایل استفاده از آن اشاره کنیم و سپس هزینه‌ های وارد بر آن را بسنجیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

وایتینگ چیست؟

چرا باید از وایتینگ استفاده کنیم؟

عوامل موثر در تیره شدن رنگ پوست و تاثیرات آن ها

رابطه اگزما با لیزر وایتینگ چیست؟

چرا لیزر وایتینگ و هزینه کردن برای آن؟

آیا پوست روشن بر روی لیزر وایتینگ تاثیر خواهد داشت؟

چگونه می توان بدن را از لیزر وایتینگ بی نیاز کرد؟

لیزر وایتینگ واژن چیست و چگونه صورت می گیرد؟

از دلایلی که باید لیزر وایتینگ را انتخاب کنید

مدت زمان انجام لیزر وایتینگ چقدر است؟

پرتوهای لیزر وایتینگ؛ آری یا خیر؟

بایدها و نبایدهای لیزر وایتینگ

مواردی که باید در هنگام لیزر جدی بگیرید

استفاده کردن از لیزر وایتینگ چه مزایایی دارد؟

روش های خانگی برای انجام وایتینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

وایتنینگ چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد، بسیاری از بانوان به سبب در معرض قرار گرفتن آفتاب به مدت طولانی، نوع پوست و شرایط آب و هوایی بر روی پوست خود شاهد لکه، چین و چروک و حتی سیاهی دور چشم می ‌باشند.

از این رو استفاده کردن از لیزر وایتینگ می تواند یکی از موثرترین راه ها برای از بین بردن این موارد باشد تا در نهایت احساس خوشایندی را هم به بانوان بدهد و اعتماد به نفس ایشان را بالا ببرد.

در ابتدا ممکن است که با این موضوع مواجه شوید که اصلا برای چه چیزی از این لیزر استفاده می شود؟ مهم ترین پاسخ به این سوال، بررسی نواحی از بدن است که معمولا توسط چند لایه پوشانده می شود و دسترسی چندانی به آفتاب ندارد.

وایتنینگ چیست؟
وایتنینگ چیست؟

از این رو قادر به دریافت ویتامین D نمی باشد و در نتیجه رنگ پوست به تدریج تیره و تیره تر می شود. یکی از دلایل مرسوم استفاده از لیزر وایتینگ، سفید کردن واژن است که اکثر بانوان با مشکل تیرگی پوست این ناحیه مشکل دارند.

تا اینجا با مبحث وایتنینگ چیست آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا پایان پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

وایتینگ و عوامل موثر در تیره شدن

به طور کلی تر اگر بخواهیم به وایتینگ و موارد وابسته به آن اشاره کنیم، متوجه می شویم که وایتینگ کردن به معنای سفید کردن و روشن سازی نواحی از پوست است که در یک سری از نقال مخصوص انجام می شود. این عمل تاثیر مستقیمی بر روی سلول های رنگدانه پوست خواهد داشت و امروزه به طور گسترده در بین افراد انجام می شود. از انواع نواحی که امروزه وایتینگ برای آن ها صورت می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زیر بغل
 • گردن
 • زیر سینه
 • پاها
 • نواحی واژن
 • زیر چشم

که البته با استفاده از روش های مخصوص و گسترده ای صورت می گیرد. اینکه چرا باید از این روش برای جوانسازی و روشن کردن پوست اتفاده کنیم هم دلایل متنوع خودش را دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

وایتینگ و عوامل موثر در تیره شدن
وایتینگ و عوامل موثر در تیره شدن

تا اینجا با مبحث وایتینگ و عوامل موثر در تیره شدن آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا پایان پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

چرا باید از وایتینگ استفاده کنیم؟

همانطور هم که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم وایتینگ کردن برای روشن سازی نواحی تیره پوست انجام می شود. در برخی موارد با استفاده از دستگاه های مخصوص و در برخی دیگر هم با استفاده از لیزر کردن می توان این کار را انجام داد.

هر کدام از این روش ها می تواند مزایا و معایب خودش را داشته باشد که قطعا طبیعی ترین و کم ریسک ترین روش همواره می تواند بهترین راه برای افراد باشد.

برای سفید کردن واژن معمولا از لیزر وایتینگ استفاده می کنند که در حال حاضر بهترین روش برای سفید کردن این قسمت از بدن نیز همین روش است. جالب است بدانید که وایتینگ می تواند سه تاثیر مستقیم برای از بین بردن تیرگی پوست داشته باشد:

 1. وایتینگ کردن با لیزر گاهی می تواند مستقیم بر روی رنگ پوست اثر بگذارد.
 2. در مورد بعدی با لایه برداری از سطح پوست می تواند به جوانسازی و روشن کردن آن کمک کند.
 3. در مورد سوم هم می تواند بر روی رنگدانه اثر بگذارد و اینگونه به سفید کردن پوست کمک کند.

هر سه این موارد بسته به میزان تیرگی پوست و نوع پوست می توانند متغیر باشند.

چرا باید از وایتینگ استفاده کنیم؟
چرا باید از وایتینگ استفاده کنیم؟

عوامل موثر در تیره شدن رنگ پوست و تاثیرات آن ها را بشناسید

البته سیاه شدن پوست و نیازمند بودن به وایتینگ نه تنها به عوامل محیطی بستگی دارد بلکه بر اثر برخی عوامل ژنتیکی نیز بوجود خواهد آمد. در ادامه بیشتر با این موارد آشنا خواهیم شد:

 • معرض نور خورشید قرار نگرفتن به مدت مورد نیاز
 • عوامل ژنتیکی
 • کم خونی
 • مصرف توتون و تنباکو
 • ناراحتی های مربوط به کلیه و معده
 • اختلالات و نامیزون بودن دوران قاعدگی
 • کم آبی بدن و عرق کردن بیش تر از آب مصرفی بدن
 • اگزما
 • بیماری و مشکلات تنفسی مربوط به بینی در هنگام سیاهی دور چشم

موارد ذکر شده از عوامل شایع سایه شدن بدن، صورت و همچنین نواحی تناسلی می باشد. برای اینکه با هزینه لیزر وایتنینگ آشنا شوید باید دلایل بوجود آمدن هرکدام از این موارد را بدانید. پس در ادامه به بررسی تک تک آن ها خواهیم پرداخت تا به هزینه آن برسیم.

عوامل موثر در تیره شدن رنگ پوست و تاثیرات آن ها را بشناسید
عوامل موثر در تیره شدن رنگ پوست و تاثیرات آن ها را بشناسید

در معرض قرار گرفتن نور خورشید؛ یکی از دلایل موثر

منظور از قرار گرفتن در معرض نور خورشید این نیست که باید به طور مداوم آفتاب بگیرید و وجودتان را سرشار از ویتامین کنید. زیرا نور خورشید هم به دلایل مختلفی در صورت افزایش مضر خواهد بود و تاثیرات جبران ناپذیر پوستی بر جای خواهد گذاشت. اما اینکه اصلا هم از آن استفاده نکنیم هم درست نیست.

اما در برخی از موارد بهت است که با رعایت فواصل و بازه مورد نیاز پوست خود را در مقابل آن قرار دهید تا نشاط و شادابی برای چند لحظه به سلول های تشکیل برسد.

البته همانطور که به سیاهی دور چشم و رابطه مستقیم آن با لیزر وایتینگ اشاره شد، اگر در مدت زمان طولانی زیر نور خورشید و به طور مستقیم قرار بگیرید، باف های آسیب پذیر نواحی چشم از بین می روند که نتیجه چیزی جز سوختن و سیاه شدن اطراف آن نخواهد بود.

البته امروزه روش های خانگی وایتینگ کردن رد منزل برای از بین بردن تیرگی این نواحی وجود دارد که آسیبی برای چشم ندارد زیرا استفاده از لیزر وایتینگ اصلا توصیه نمی شود.

عوامل ژنتیکی چه رابطه ای با سیاه شدن پوست و ایجاد چین چروک دارند؟

بله همانطور هم که اشاره کردیم ممکن است همه این عوامل تنها به محیط بستگی نداشته باشد و بخشی از آن مربوط به ژنتیک باشد. عوامل ژنتیکی که در بسیاری از بیماری ها دخیل هستند در این مورد هم نقش موثری از خود نشان داده اند.

برخی از مطالعات انجام شده توسط دانشمندان نشان می دهد که معمولا رگ های پوست های برخی از نواحی مانند زیر بغل، واژن و زیر چشم نازک است و به همین دلیل است که خیلی زود این نواحی تیره می شوند.

البته همانطور که گفته شد این موضوع ژنتیکی است و از والدین به فرزند می رسد. جمع شدن ملانین که یکی از هورمون های مهم در بدن است، یکی دیگر از عوامل ژنتیکی سیاه شدن پوست در بدن است.

کم خونی؛ یکی از عوامل زمینه ساز برای استفاده از وایتینگ

خونریزی های نامنظمی که تحت عنوان آنمی هم شناخته می شوند، باعث سیاه شدن پوست می شوند. یکی از عواملی که این مشکل را در پوست ایجاد می کند تجمع گلوبین خون در نواحی بدن و در نتیجه از بین بردن سلول ها مفید در پوست است.

البته زمانی این موضوع تشدید پیدا می کند که آنمی همراه با خونریزی زیاد همراه شود و نتیجه ای جز تیره شدن به همراه نداشته باشد.

توتون و تنباکو؛ تشدید کننده عوارض سیاهی پوست

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به مصرف توتون، تنباکو، سیگار و قهوه اعتیاد دارید، پس حتما با تیرگی پوست مواجه خواهید شد. مصرف این چهار مورد با یکدیگر و یا حتی جدا باعث می شوند تا رگ های نازک طول حیات خود را از دست بدهند و در نتیجه جریان خون هم در طول بدن کاهش پیدا کند. توجه داشته باشید که هر چقدر این رگ ها در سرتاسر بدن کاهش پیدا کنند در نتیجه تیرگی نواحی نام برده شده هم افزایش پیدا می کند.

توتون و تنباکو؛ تشدید کننده عوارض سیاهی پوست
توتون و تنباکو؛ تشدید کننده عوارض سیاهی پوست

ناراحتی های موثر کلیه و معده در نیازمند شدن به لیزر وایتینگ

البته همانطور که اشاره کردیم از لیزر وایتینگ در برخی موارد خاص برای اطراف چشم استفاده می کنند و یا در برخی موارد پزشکان اصلا این مورد را برای پوست اطراف چشم توصیه نمی کنند. به هر حال برخی دیگر از نواحی بدن هستند که به رغم نازک بودن اما از حساسیت های جانبی کمتری برخوردار هستند که نمونه ای از آن واژن است.

ناراحتی های کلیه و اختلالاتی که در معده بوجود می آید باعث می شود تا نارسایی خون به اطراف و ناحیه کاهش پیدا کند که در برخی از مواد این مشکل به قدری حاد می شود که شاید فرد به مرز مرگ هم برسد.

اختلالاتی هم که در معده بوجود می آید می تواند بر روی رگ های عصبی بدن تاثیر منفی کذاشته و در نتیجه تمامی سیستم مربوط به آن را مختل کند. اگر به چهره این دسته از افراد دقت کنید همیشه صورت رنگ پریده و تیره ای دارند.

روتین نبودن دوران قاعدگی؛ یکی دیگر از دلایل سیاه شدن پوست

معمولا افرادی که دارای قاعدگی منظم و به موقع هستند، پوست شاداب و سفید تری نسبت به افرادی دارند که در هنگام قاعدگی طبق برنامه بدنی و سیکل منظم جلو نمی روند. سنگین شدن رحم در این دوران حتی باعث سیاه تر شدن پوست ناحیه تناسلی در بانوان خواهد شد.

کم آبی بدن؛ مشکلی که درمانش از خودتان است

در واقع کم آبی در بدن به طور قابل توجهی به مصرف آب و میزان از دست دادن تعریق بستگی دارد. اینکه فرد در مقابل آبی که مصرف می کند، چه مقدار از آن را از دست می دهد. کم آبی در بدن باعث می شود تا از غلظت خونی که در رگ جریان دارد کاسته شود و در نتیجه باعث مردن رگ های نازک شود که متورم شدن اطراف چشم و سیاه شدن آن یکی از نتایج ناخوشایند آن است.

کم آبی بدن؛ مشکلی که درمانش از خودتان است
کم آبی بدن؛ مشکلی که درمانش از خودتان است

رابطه اگزما با لیزر وایتینگ چیست؟

اگزما یکی دیگر از بیماری های پوستی است که در صورت تشدید عوارض ناخوشایند زیادی را برای فرد به همراه دارد. در صورتی که این بیماری در فرد ایجاد شود پوست شروع به ملتهب شدن می کند و باعث بوجود ایجاد خارش و خشکی می شود.

زمانی که خارش در بدن تشدید می شود نا خود اگاه فرد متمایل به تشدید ان می شود و همین باعث نازک شدن پوست و در نتیجه سیاه شدن آن می شود. به همین دلیل است که در صورت بهبود اگزمای پوستی برای از بین بردن تیرگی سطح پوست باید از لیزر وایتینگ استفاده کرد.

حساسیت های تنفسی و بیماری های مربوط به بینی

در آخر بد نیست که به تاثیر این موضوع بر روی تیره شدن پوست صورت بپردازیم. زمانی که به تعداد دفعات بالا عطسه می کنید و یا دچار پلیپ هستید، تیره شدن پوست را در چهره خود تشدید می کنید. مخصوصا زمانی که پس از عطسه کردن به مدت طولانی بینی خود را نگه می دارید.

خب تا اینجای مقاله به بررسی عواملی که بر روی تیره شدن شدن پوست اثر داشتند پرداختیم. تمامی این موارد باعث می شوند تا نیاز فرد به استفاده از لیزر و دانستن هزینه لیزر وایتنینگ بیشتر شود.

اما همانطور که گفته شد به دلیل عوارضی که ممکن است لیزر وایتینگ برای نواحی حساس پوست داشته باشد، معمولا از آن برای واژن و سفید کردن پوست زیر بغل استفاده می شود.

هرکدام از روش هایی که گفته شد ویژگی ها، معایب و مزایای خودشان را دارند که باید پیش از عمل به همه آن ها اشاره کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا شرح مختصری از این موضوع را برای شما بیان کنیم.

حساسیت های تنفسی و بیماری های مربوط به بینی
حساسیت های تنفسی و بیماری های مربوط به بینی

چرا لیزر وایتینگ و هزینه کردن برای آن؟

در دنیای امروز که همه چیز به یک سرچ کوچک در اینترنت و جستجو در دنیای مجازی ختم می شود باید دقت کنید که از چه روشی برای زیباتر شدن استفاده می کنید. باید از خودتان بپرسید که اصلا پزشک معرف مناسب این کار است یا لیزر وایتینگ چه تاثیراتی بر روی شما خواهد داشت.

آیا نتیجه برای شما خوشایند خواهد بود؟ این ها همه سوالاتی است که باید پیش از انجام لیزر به آن پاسخ دهید. باید در مورد تکنیک ها و هزینه ها تحقیق کنید.

مزایا و معایب وایتینگ با استفاده از لیزر را بشناسید زیرا برخی از خانم ها به دلیل حساس بودن پوست بدن ممکن است در صورت انجام لیزر وایتینگ برای واژن دچار مشکل شوند.

قاعدتا همه بانوان دوست دارند که همواره به زیبایی و سلامت پوست خود اهمیت دهند و همیشه آراسته به نظر برسند. همین موضوع هم می تواند تاثیر مثبتی بر روی نگرش شما داشته باشد. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا به طور جزئی تر به توضیح لیزر وایتینگ بپردازیم.

چرا لیزر وایتینگ و هزینه کردن برای آن؟
چرا لیزر وایتینگ و هزینه کردن برای آن؟

باید به اهمیت لیزر وایتینگ بر روی پوست توجه کنید

خب قاعدتا زمانی که در یک جمع حاضر می شوید اولین چیزی که از شما به چشم می آید آراستگی و منظم بودن شما است. اهمیت دادن به این موضوع از جانب شما از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه چیزی باشید که خودتان از آن راضی هستید.

اما به طور کلی سلامت پوست و زیبایی آن به اعتماد به نفس شما کمک زیادی می کند. به همین دلیل به هیچ وجه بی دلیل زیر عمل های جراحی نروید و همواره از کمترین ریسک برای انجام عمل استفاده کنید.

پوست یکی از اعضای مهم در بدن است و نقش بسیار زیادی در سلامت بدن شما خواهد داشت. لایه بیرونی که از شما در برابر آسیب دیدن جلوگیری می کند. همانطور هم اشاره کردیم اشعه های مضر و تاثیرگذار بر روی پوست بدن مانند اشعه فرا بنفش در تیرگی پوست تاثیر مثبت دارند پس باید برای اینکه عوامل درونی سالم بمانند، لایه محافظتی که پوست نام دارد را هم در برابر بروز هرگونه آسیب محافظت کنیم.

دیگر موضوع مهم این است که پوست بر روی دمای بدن هم تاثیر مثبت دارد و یک منبع مهم برای جذب ویتامین است. خب از موضوع اصلی که هزینه وایتینگ لیزر است دور نشویم و بیاید با هم به ماهیت این عمل بیشتر بپردازیم.

باید به اهمیت لیزر وایتینگ بر روی پوست توجه کنید
باید به اهمیت لیزر وایتینگ بر روی پوست توجه کنید

آیا پوست روشن بر روی لیزر وایتینگ تاثیر خواهد داشت؟

موضوع اصلی که مطرح است، این می باش که همه ما دوست داریم پوستی شاداب و همواره بدن لک و تیرگی داشته باشیم. مخصوصا اگر پوست ما سفید باشد این موارد خیلی جلوه بیشتری پیدا می کنند.

برای همین است که بیشتر مراجعه کنندگان برای انجام لیزر وایتینگ دارای پوست های روشن هستند. معمولا هم بانوان تمایل بیشتری برای انجام لیزر وایتینگ دارند. زمانی که قصد دارید تا با استفاده از وایتینگ پوست خود را زیباتر کنید، نه تنها بر روی جلوه آن تاثیر می گذارید بلکه بر سلامتی آن هم تاثیرگذار خواهید بود.

قدم اولی که با استفاده از لیزر وایتینگ برای شما در نظر گرفته می شود جوانسازی پوست شما است. در واقع در اولین مرحله برای اینکه تیرگی پوست شما را از بین ببرند با جوانسازی پوست شروع می کنند.

با برداشتن پوست های مرده می توانید کمک زیادی در سلامت پوست و همچنین ظاهر خود بکنید. همچنین همانطور که گفته شد لایه های زیرین پوست هم از اهمیت بالایی برخوردار هستند که با استفاده از جوانسازی می توانید نقش مهمی در حیات آن ها داشته باشید.

لیزر کردن پوست با استفاده از وایتینگ تنها باعث جوانسازی و از بی بردن تیرگی نمی شود

البته لیزر کردن پوست با استفاده از وایتینگ تنها باعث جوانسازی و از بی بردن تیرگی نمی شود بلکه از مرغی شدن پوست شما و همچنین مواردی از این قبیل نیز محافظت می کند. همانطور هم که در ابتدا اشاره کردیم تیرگی پوست به عوامل مختلفی بستگی دارد که افزایش سن هم یکی دیگر از این موارد است.

افراد با افزایش سن شاهد ایجاد لکه های پوستی بر روی پوست خود خواهند بود و در کنار آن چروک شدن پوست هم باعث از بین رفتن شادابی پوست می شود. همچنین افزایش سن یکی دیگر از دلایل برای تیرگی واژن است.

تیره شدن ناحیه تناسلی معمولا در زمان هایی با بازه های زیاد اتفاق می افتد که در برخی افراد اما به دلایل ژنتیکی ممکن است خیلی زودتر این اتفاق رخ دهد.

چگونه می توان بدن را از لیزر وایتینگ بی نیاز کرد؟

موضوع مهمی که باید به عنوان یک نکته بپذیرید و به آن عمل کنید این است که فراموش نکنید ورزش های سنگین که باعث افزایش اصطحاک ناحیه تناسلی می شوند نیز یکی دیگر از عوامل موثر برای تیره شدن ای نواحی هستند.

برای مثال دوچرخه سواری! به مین دلیل است که برای جلوگیری از تیره شدن واژن باید در پوشیدن لباس و جنس آن دقت داشته باشید. استفاده از لباس ها و شورت های تنگ که معمولا از جنس نایلون می باشند نیز تاثیر زیادی بر روی تیره شدن پوست شما خواهند داشت.

البته با توجه موارد گفته شده همه آن ها نمی توانند تاثیر مثبت و صد در صدی بر روی تیرگی پوست داشته باشند. بلکه تمامی آن ها احتمالی هستند و برای هر نفر هم متغیر؛ برخی از آن ها خیلی راحت از بین می روند و برخی دیگر با انجام عمل و لیزر هم بر طرف نمی شوند.

استفاده کردن مواد غذایی سالم و مراقبت های اصولی

اما با استفاده کردن مواد غذایی سالم و همچنین مراقبت های اصولی و درست می توان از پیشرفت آن ها جلوگیری کرد. این موضوع هم مانند خیلی دیگر از بیماری ها که با استفاده از دارو و مراقبت می توان از تشدید آن جلوگیری کرد.

توجه داشته باشید که پوست شما ممکن است بر اثر تجمع سلول های مرده در یک قسمت تیره شود. البته اگر در همان ابتدا برای از بین رفتن این تیرگی ها فکری بکنید خیلی راحت تر می توان آن ها را از بین برد.

در غیر اینصورت اگر مدت زمان زیادی از این موضوع بگذرد و شستشوی مناسبی هم برای از بین بردن در نظر گرفته نشود و همچنین از لباس هایی با جنس خوب هم استفاده نشود، در نتیجه سلول های مرده رفته رفته در یک جا جمع می شوند و در نتیجه آن قسمت از پوست را تیره می کنند.

استفاده کردن از کرم های موبر؛ یکی دیگر از عوامل تشدید کننده تیرگی

همانطور هم که گفته شد از نقاطی که مستعد این موضوع هستند می توان به ناحیه تناسلی، ران، زیر سنه و زیر بغل اشاره کرد چون این قسمت ها بیشتر در تجمع سلول های مرده در بافت خود هستند.

یکی دیگر از عواملی که باید از آن پیشگیری کنید استفاده از کرم های موبر است. این کرم ها به دلیل اینکه چند لایه بر روی پوست قرار می گیرند باعث تجمع سلول در سطح پوست می شوند و در نتیجه آن ها را بر روی لایه های رویی پوست شما قرار می دهند که نتیجه ای جز تیرگی برای شما نخواهد داشت.

البته یکی دیگر از مواردی که تشدید کننده است استفاده کردن از مواد ضد تعریق مانند مام برای زیر بغل است که بسیاری از افراد هزینه لیزر وایتنینگ را برای آن در نظر می گیرند. موادی که در مام وجود دارد منجر به ایجاد پیگمانتاسیون در پوست و همچنین اختلالات پوستی می شود.

ملانین پوست که رنگ دانه های موثری برای شفاف سازی و روشن کردن پوست دارند، تعیین کننده رنگ پوست افراد را به عهده دارند و زمانی که از این مواد برای جلوگیری از تعریق استفاده می کنید در واقع فعالیت سالم آن ها را متوقف می کنید که این خود دلیلی برای از بین بردن شادابی پوست است.

سلول های پوستی سالم پوستتان را در نظر بگیرید

سلول هایی که در پوست به ظاهر هموار و طبیعی به نظر می رسند، از آن دسته از سلول های سالم در بدن هستند. اما زمانی که پوست شما آسیب پیدا می کند بدن شما وظیفه تولید ملانین برای پوست را به عهده می گیرد.

از طرفی سلول هایی که رنگدانه تولید می کنند هم تحت تاثیر آسیب پذیری قرار می گیرند و در واقع تولید ملانین را متوقف می کنند. از این رو ممکن است در برخی از نواحی پوست شما دچار سفیدی (هیپوپیگمانتاسیون) و یا تیره تر (هیپرپیگمانتاسیون) شود که هر دوی آن مشکلات جدی پوستی را به وجود می آورند.

همانطور هم که گفتیم ممکن است مواد ضد تعریق باعث می شود که پوست تیره شود اما عرق کردن بیش از حد به خصوص در نواحی تناسلی نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که روند تیره کردن پوست را افزایش می دهد.

به خصوص که رطوبت در این نواحی نیز نسبت به دیگر مناطق بدن بیشتر است و در نتیجه از دست رفتن سلول های سالم افزایش می یابد. حساسیت و آلرژی در کنار داروهای مصرفی مانند قرص های ضد بارداری هم باعث بروز این مشکل می شوند که توصیه ما به شما این است که تا حد امکان از این قرص استفاده نکنید و به جای آن روش های جایگزین طبیعی را پیگیری کنید.

سلول های پوستی سالم پوستتان را در نظر بگیرید
سلول های پوستی سالم پوستتان را در نظر بگیرید

استفاده از قرص های ضد بارداری و رابطه ی آن با لیزر وایتینگ

قرص های ضد بارداری در برخی از موارد باعث عدم تعادل هورمونی در افراد می شوند و همانطور هم که اشاره کردیم باعث می شود که پوست رفته رفته تیره شود. این تیرگی حتی بر پوست زیر گردن، زیر بغل و همچنین کشاله ران تاثیر می گذارد.

پس می توان نتیجه گرفت که همواره باید نظافت فردی و بهداشت را رعایت کنید تا باکتری هایی که در این نواحی تجمع می یابند را از بین ببرید. تیرگی واژن علت های زیادی دارد و از طرفی راه درمان آن هم کم نیست که لیزر وایتینگ هم یکی از این موارد است.

لیزر وایتینگ واژن چیست و چگونه صورت می گیرد؟

در طول مقاله همواره قصد داشتیم تا لیزر وایتینگ و عواملی که باعث می شوند به این نوع عمل نیاز پیدا کنید را توضیح دهیم. اگر که تصمیم گرفتید برای شادابی پوست از این لیزر استفاده کنی پس بهتر است که با شرایط اتاق عمل و خلاصه شیوه های انجام آن نیز آشنایی پیدا کنید.

چرا به موضوع لیزر واژن اشاره کردیم؟ چونکه این ناحیه از پوست از حساسیت بالاتری برخوردار است و همانطور هم که گفته شد بیشتر افراد برای از بین بردن سیاهی این قسمت به لیزر وایتینگ روی می آورند.

از طرف دیگر هم رفع تیرگی در این قسمت از بدن خیلی راحت است و به همین خاطر نباید برای ترمیم آن درنگ کرد. برای رفع تیرگی واژن از پماد و انواع ژل استفاده می کنند تا لیزر وایتینگ که یک روش صد در صدی است.

اما مواد شیمیایی موجود در این ژل و پمادها خود عامل دیگری برای بروز حساسیت و برگشت دوباره تیرگی خواهد بود. به همین دلیل اگر به دنبال یک روش همیشگی و پایدار هستید توصیه ما به شما استفاده کردن از لیزر است.

لیزر وایتینگ یک روش جدید برای از بین بردن تیرگی سطح پوست است که عده ای نیز آن را با از بین بردن موهای زائد بدن اشتباه می گیرند. در این روش هیچگونه بیهوشی ، جراحی و شکافتن وجود ندارد و در واقع یک عمل بدون ریسک است. از این جهت خطری شما را تهدید نخواهد کرد. جالب است بدانید که این روش یک عمل بدون درد می باشد.

لیزر وایتینگ واژن چیست و چگونه صورت می گیرد؟
لیزر وایتینگ واژن چیست و چگونه صورت می گیرد؟

از دلایلی که باید لیزر وایتینگ را انتخاب کنید

استفاده از این روش برای از بین بردن تیرگی پوست یک روش بدون درد و ناراحتی است. البته به دلیل جلوگیری از بیهوشی در هنگام عمل تنها ممکن است که فرد متوجه سوزن سوزن شدن پوست شود. در مرحله اول ممکن است پزشک شما اقدام به بی حسی های موضعی بکند تا همین سوزن سوزن شدن پوست در بدن شما را هم کاهش دهد.

اشعه لیزر این روش بی خطر است و هیچ نگرانی بابت دستگاه و عوامل تاثیرگذار آن نداشته باشید. در این روش برداشتن لایه های پوستی که غلظت کلانین پوست در آن بیشتر است به پوست کمک می کند تا روشن سازی را از سر بگیرد و حتی واژن دچار حساسیت نشود. بعد از مدتی شما خیلی راحت می توانید به زندگی عادی و بدون حساسیت خود برگردید.

مدت زمان انجام لیزر وایتینگ چقدر است؟

یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه لیزر وایتنینگ ، مدت زمان مراجعه و انجام این عمل است. لیزر کردن با وایتینگ معمولا در طی جلساتی با مدت زمان کوتاه صورت می پذیرد که معمولا هم 30 دقیقه ای می باشد.

البته این شرایط هم بستگی به میزان تیرگی در پوست بدن و همچنین جنس پوست دارد و از این رو این پزشک است که تعیین می کند تا چه زمانی باید به این عمل ادامه دهید. معمولا تا 3 جلسه برای انجام این لیزر روالی است که خیلی از افراد پیش می گیرند.

دستگاه های مختلفی نیز برای انجام این عمل وجود دارد که هرکدام مزایای خاص خودش را دارد اما هدف از این عمل برای فرد تنها روشن سازی پوست است. از این رو جایی برای نگرانی باقی نمی ماند. همانطور هم که گفته شد معمولا برای بی حسی از کرم موضعی استفاده می کنند که البته در برخی از افراد ممکن است با بیهوشی هم همراه باشد که همانطور هم که اشاره کردیم این عمل درد و نگرانی برای شما به همراه نخواهد داشت.

پرتوهای لیزر وایتینگ؛ آری یا خیر؟

پرتوهای این لیزر به نواحی مختلفی از بدن تابیده می شود که بستگی به نوع تیرگی و پوست شما دارد. برای مثال در بازه ای مشخص به نواحی واژن یعنی لبه های کوچک و لبه های بزرگ واژن، در بازه ای دیگر به محیط مقعدی و میان دوراهی تابیده می شود. همانطور که گفتیم معمولا در یک جلسه تمامی اینکارها انجام می شود و در اکثر موارد هم نتیجه خوشایندی به همراه خواهد داشت.

ممکن است افزایش تعداد جلسه به نوع پوست شما و تیرگی هم بستگی داشته باشد که در طول جلسات مختلف اینکار انجام می شود پس جای نگرانی نیست و با خیال راحت از این روش استفاده کنید.

رنگ پوست هم تاثیر زیادی بر روی افزایش تعداد جلسات خواهد داشت. برای مثال اینکه شما دارای پوست گندمی باشید یا پوستی روشن، در تعداد جلسات و طول انجام درمان موثر خواهد بود. برای از بین بردن سوختگی از این روش استفاده نمی شود ولی جالب است بدانید اگر دچار سوختگی شده اید و قصد دارید از این روش برای سفید کردن نواحی بدن استفاده کنید باید بدانید که هیچگونه خطر و تشدیدی برای شما نخواهد داشت و حتی سوختگی هم بر جای نمی گذارد.

بایدها و نبایدهای لیزر وایتینگ

هر چقدر هم که از نتیجه یک روش مطمئن باشید باز باید تمامی جوانب آن را بسنجید و به مواردی که ایمنی کار را بالا می برد دقت کنید. این موضوع تجربه و رضایت شما از لیزر وایتینگ را افزایش می دهد. همچنین این عمل ممکن است برای برخی مفید باشد و برای برخی هم اصلا توصیه نمی شود.

به همین دلیل است که باید در ابتدای انجام آن از بدن خود به اندازه کافی آشنایی داشته باشید. همانطور هم که گفته شد تیرگی در ناحیه واژن به برخی از عوامل محیطی و ژنتیکی بستگی دارد که ممکن است با لیزر از بین برود و یا هیچ وقت با استفاده از لیزر از بین نرود. در هر صورت نظر پزشک برای انجام این عمل خیلی مهم است.

اگر شما از نظر ژنتیکی مستعد به تیره شدن پوست هستید استفاده کردن از لیز وایتینگ می تواند تجربه جالب و مفیدی باشد. افرادی هم که دارای بیماری های شیمیایی هستند هم می توانند از این روش برای سفید شدن پوست استفاده کنند

اما باید توجه داشته باشید که قبل از لیزر به بیماری های پوستی مانند لوپوس، پسوریازیس، تبخال و زگیل تناسلی مبتلا نباشید. در اینصورت نتیجه رضایت بخشی برای شما وجود نخواهد داشت.

در این زمان حتما باید به پزشک مراجعه کنید و حتما این موضوع را با ایشان در میان بگذارید. اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دلیل تیرگی واژن در هنگام مقاربت احساس خوشایندی ندارید این روش یکی از موثرترین روش ها برای کم کردن این اضطراب و بالا بردن اعتماد به نفس است.

تیره تر شدن پوست به دلیل استفاده از تیغ

یکی دیگر از عواملی که شخص فرد هم در تیره شدن پوست موثر است، استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زائد است. پس اگر با استفاده از تیغ پوست خود را تیره کردید، استفاده از این روش یکی دیگر از موارد موثر برای از بردن این تیرگی است. باید برای اینکه نتیجه مداوم بخشی داشته باشید یک سری مراقبت های پیش از عمل و بعد از عمل را رعایت کنید.

به مواردی که در حین عمل نیز انجام می شود هم دقت کنید و از این عمل انتظار زیادی داشته باشید. البته نه انتظار معجزه بلکه سفید شدن پوست تنها چیزی است که لیزر وایتینگ برای شما به ارمغان می آورد.

تیره تر شدن پوست به دلیل استفاده از تیغ
تیره تر شدن پوست به دلیل استفاده از تیغ

مواردی که باید در هنگام لیزر جدی بگیرید

انتخاب کردن یک کلینیک مناسب و تحقیق در مورد پزشک انجام دهنده این کار نیز یکی دیگر از موارد پر اهمیت است. پس قبل از انجام آن حتما از پزشک متخصص، کلینیک، نوع دستگاه و کیفیت آن، محیط امن و همچنین بهداشت آن نیز یکی دیگر از مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین از انجام دادن موم و برنزه کردن در نواحی ذکر شده جلوگیری کنید. قبل از ورود به اتاق عمل بهتر است که از لوسیون های ضد باکتری استفاده کنید تا از ایجاد عفونت های ناشی از آن نیز جلوگیری کنید. در صورت بروز هر مشکلی حتما آن را به پزشک خود بگویید.

همچنین اگر از سوابق حساسیت های پوستی نیز برخوردار هستید باید تیم پزشکی را در جریان بگذارید. توصیه های پزشک را قبل از لیزر وایتینگ جدی بگیرید و آن ها را رعایت کنید. پوشیدن شلوار و دامن گشاد هم در حین انجام لیزر توصیه می شود.

در حین عمل حتما هرگونه نارحتی بیش از اندازه را به پزشک اطلاع دهید. اگر هم که از این عمل می ترسید می توانید از تیم پزشکی بخواهید که از بیهوشی استفاده کنند تا عمل برای شما راحت تر شود. از عواملی هم که به مراقبت های پیش از عمل اشاره دارد هم توجه کنید.

تا اینجا با مبحث مواردی که باید در هنگام لیزر جدی بگیرید آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا پایان پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

استفاده از کرم های بی حسی و روش های مراقبتی

پس از عمل برای اینکه از درد و سوزش پس از عمل در امان باشید و حساسیتی را تجربه نکنید می توانید از کرم های بی حسی هم استفاده کنید. این کرم باید حتما از سوی پزشک تجویز شده باشد. همانطور هم که گفته شد حتما لباس شما گشاد و ترجیحا نخی باشد.

نیازی ندارید که از آنتی بیوتیک ها ی خوراکی هم استفاده کنید اما اگر می خواهید که از ایجاد عفونت های احتمالی جلوگیری کنید استفاده از آنتی بیوتیک موضعی ایرادی ندارد. حتما توجه داشته باشید که اگر زخم و یا عفونتی در ناحیه ی لیزر کردن دارید، باید قبل از انجام عمل ان را به پزشک خود ارجاع دهید.

معمولا بعد از عمل انجام ورزش و از این دسته از فعالیت ها مانعی ندارد اما بهتر است که چند ساعت اول پس از عمل کردن استراحت کنید. نواحی لیزر شده نیاز به توجه و تمیز نگه داشتن دارد زیرا همانطور که در ابتدا اشاره شد این نواحی رطوبت زیادی دارد و به همین دلیل ممکن است که دچار عفونت شود.

حتما بهتر است که از پزشک خود برای چگونگی تمیز کردن ناحیه لیزر شده مشورت بگیرید. تا مدت دو روز از رابطه جنسی پرهیز کنید. موضوعی که برای شما مهم تر خواهد بود عوض کردن سبک زندگی است. در صورتی که تغییری در نحوه بهداشت و زندگی شما ایجاد نشود ممکن است دوباره شاهد تیرگی بر سطح پوست خود باشید.

استفاده از کرم های بی حسی و روش های مراقبتی
استفاده از کرم های بی حسی و روش های مراقبتی

تا اینجا با مبحث استفاده از کرم های بی حسی و روش های مراقبتی آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا پایان پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

استفاده کردن از لیزر وایتینگ چه مزایایی دارد؟

همانطور که گفته شد این روش ریسک پذیری کمی دارد و به همین دلیل نباید هیچگونه نگرانی بابت نتیجه آن داشته باشید. لیزر وایتینگ نتیجه ماندگاری دارد که معمولا می توان گفت که پایدار خواهد بود. در بازه زمانی کوتاه مدت می توانید نتیجه این عمل را مشاهده کنید. همانطور که گفته شد استفاده از لیزر وایتینگ مزایای خاص خودش را دارد که در ادامه به تمامی آن ها اشاره خواهیم کرد:

هزینه لیزر وایتنینگ معمولا نسبت به دیگر روش های از بین بردن تیرگی پوست کمتر است و در نتیجه تاثیرات مثبتی خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که عمل وایتینگ برای واژن ممکن است به تیرگی و پوست شما بستگی داشته باشد و از این رو دلایل شخصی دارد و باید با توجه به برآوردهای پزشک متخصص هزینه آن در نظر گرفته شود.

همانطور هم که گفته شد اولین قدم برای ثابت نگه داشتن این عمل تغییر سبک زندگی به یک سبک پایدار و سالم است و در قدم بعدی حفظ بهداشت فردی می باشد.

تا اینجا با مبحث استفاده کردن از لیزر وایتینگ چه مزایایی دارد آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا پایان پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

روش های خانگی برای انجام وایتینگ

البته که موضوع این مقاله در مورد روش لیزر برای انجام وایتینگ است اما بهتر است بدانید که روش های خانگی هم برای وایتینگ کردن وجود دارد که در کنار هزینه مناسب، طبیعی هستند و به هیچ وجه دارای عوارض ناشی از لیزر نخواهند بود.

همانطور هم اشاره شد اشعه لیزری که برای دستگاه وایتینگ در نظر گرفته می شود به هیچ وجه دارای عوارض نیست اما تجربه ثابت کرده که احتیاط شرط عقلانی است.

اما باید به این نکته هم اشاره کرد که خیلی از تیرگی های پوست با روش خانگی از بین نمی رود و تنها باید از لیزر برای رفع آن ها استفاده کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به عنوان سخن آخر در مورد روش های خانگی انجام وایتینگ هم صحبت داشته باشیم. نکته قابل توجه این است که باید قبل از انجام دادن این عمل آن را تست کنید و سپس به صورت صد در صدی ان را بر روی پوست امتحان کنید.

روش های خانگی برای انجام وایتینگ
روش های خانگی برای انجام وایتینگ

روش اول؛ استفاده از گوجه فرنگی

گوجه فرنگی یکی از خوراکی های سفید کننده به حساب می آید که شما حتی در صورت پوست کردن و استفاده کردن در غذا نیز متوجه سفید شدن پوست خود خواهید شد.

اما یکی از نکته هایی که باید به آن اشاره کرد این است که از گوجه فرنگی برای سفید کردن زیر بغل، زیر سینه، دور چشم و همچنین دور گردن استفاده می شود. در ادامه دستور العملی که باید در این مورد رعایت کنید را ذکر خواهیم کرد:

در ابتدا باید مقداری گوجه فرنگی را با استفاده از آب لیمو با یکدیگر ترکیب کنید. حتما دقت کنید که آبلیمو باید نصف قاشق چای خوری باشد، پس از اینکه این دو ماده خوراکی به خوبی ترکیب شدند بر روی قسمتی از پوست آن را تست کنید و پس از گذشت 10 دقیقه اگر حساسیتی در پوست ایجاد نشد می توانید از آن در نواحی زیر سینه، پشت گردن، دور چشم و زیر بغل استفاده کنید.

حداقل روز دو بار این کار را در طول هفته انجام دهید تا شاهد نتیجه عالی آن باشید. به طور کلی گوجه فرنگی از ان دسته از مواد خوراکی است که خواص زیادی دارد برای مثال می توانید برای تاثیر گذاری بیشتر آن را با دو برگ نعناع مخلوط کنید و بنوشید. البته زیاد آن را تکرار نکنید.

روش اول؛ استفاده از گوجه فرنگی
روش اول؛ استفاده از گوجه فرنگی

پیشنهاد دوم؛ استفاده از لیمو ترش

قرار دادن لیمو ترش در برنامه غذایی می تواند به شما در سلامت پوست، مو و ناخن کمک کند. خاصیت اسیدی که در این میوه وجود دارد باعث براق شدن ناخن و افزایش رشد آن خواهد شد.

اما یکی دیگر از نقش های موثر این میوه می تواند وایتینگ نواحی تیره شده در بدن باشد. ویتامین ث از آن دسته از ویتامین هایی است که درخشندگی پوست را به همراه دارد. از این رو می تواند در از بین بردن تیرگی دور چشم هم موثر باشد. برای اینکه نتیجه رضایت بخش آن را ببینید بهتر است که یک تکه پنبه را به آن آغشته کنید و سپس بعد از گذشت 10 دقیقه آن را با آب سرد بشورید.

همچنین تهیه یک خمیر مناسب که از لیموترش، زرد چوبه، گوجه فرنگی و کمی آرد تهیه شده است نیز می تواند راه کار مناسبی برای یک وایتینگ بدون لیزر باشد. پس از گذشت 10 تا 15 دقیقه این ترکیب را از روی پوست با استفاده از ب سرد بشورید و دقت داشته باشید که در هفته تنها کافی است دو بار اینکار را تکرار کنید.

پیشنهاد دوم؛ استفاده از لیمو ترش
پیشنهاد دوم؛ استفاده از لیمو ترش

شما در حال دیدن مقاله هزینه لیزر وایتنینگ هستید.

گام سوم؛ روغن نارگیل را در سبد مواد غذایی خود قرار دهید

روغن نارگیل نیز یکی دیگر از روش های موثر است تا با استفاده از آن بتوانید از درخشندگی در پوست بهره مند شوید. تاثیر فوق العاده نارگیل مانند نرم کنندگی پوست نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از این میوه با ارزش و خوش طعم است.

چین و چروک، لکه های پوستی با استفاده از روغن نارگیل از بین می رود و استفاده از آن هم روش های خاص خودش را دارد. برای اینکه از تیرگی دور چشم که به طور محدود از لیزر برای رفع آن استفاده می کنند خلاص شوید می توانید در روز به مدت ده دقیقه این روغن را به نواحی اطراف چشم ماساژ دهید تا نتیجه شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

گام سوم؛ روغن نارگیل را در سبد مواد غذایی خود قرار دهید
گام سوم؛ روغن نارگیل را در سبد مواد غذایی خود قرار دهید

تا اینجا با مبحث روش های خانگی برای انجام وایتینگ آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا پایان پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه باشید.

جمع بندی

هزینه لیزر وایتنینگ از موضوعات مهم این مقاله بود که به تمام ابعاد آن و همچنین عوامل موثر بر روی قیمت آن نیز اشاره کردیم. همانطور هم گفته شد شرایط مکانی و نوع پوست دو عامل تاثیرگذار بر روی هزینه این عمل می باشند.

از اینکه تا انتهای پست هزینه لیزر وایتنینگ با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم از خواندن پست هزینه لیزر وایتنینگ بهره لازم را برده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید