میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

نظر مردم در مورد هایفو
نظر مردم در مورد هایفو

لیست موضوعات

نظر مردم در مورد هایفو

امروز در این مقاله قصد داریم به بررسی نظر مردم در مورد هایفو بپردازیم.

نظر مردم در مورد هایفو
نظر مردم در مورد هایفو

اگر قصد انجام هایفوتراپی دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مقاله درج شده است تماس بگیرید

امروزه روش های بسیاری برای از بین بردن چین و چروک پوست وجود دارد. یکی از این روش ها، روش هایفوتراپی می باشد که به دلیل اینکه این روش درمانی نیازی به جراحی ندارد، یکی از روش های موثر و پرطرفدار برای رفع پیری پوست می باشد. در سال های اخیر استفاده از روش های درمان سرپایی بسیار رایج شده است.

این درمان ها باید به صورتی باشند که ضمن دارا بودن کمترین عوارض، نتایج خوبی نیز داشته باشند. به همین دلیل استفاده از روش هایی مانند هایفو دارای محبوبیت می باشد. از طرفی برای آگاهی از نتایج یک روش درمانی مراجعه به نظرات افرادی که قبلا از این روش استفاده کرده اند نیز بسیار مفید است.

به همین منظور در این مقاله ابتدا به سوالاتی که در مورد روش درمانی هایفو وجود دارد پاسخ می دهیم و درنهایت نظرات افرادی که در این زمینه تجربه دارند را بررسی می کنیم:

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

1- هایفوتراپی چیست؟

2- روش درمانی هایفو تراپی به چه صورت می باشد و طی چه مراحلی انجام می شود؟

3- آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

4- چه کسانی نباید هایفو انجام دهند؟

5- برندهای معتبر هایفو که در ایران نیز موجود می باشند، چه برندهایی هستند؟

6- دستگاه هایفو دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

7- بهترین دستگاه هایفو چیست و چگونه می توان از میان برندهای مختلف بهترین برند دستگاه هایفو تراپی را پیدا کرد؟

8- دستگاه مینی هایفو چه کاربردی دارد و طرز کار دستگاه مینی هایفو به چه صورت می باشد؟

9- چه عواملی بر قیمت دستگاه هایفو سالنی تاثیرگذار می باشد؟

10- مراکز معتبر هایفوتراپی تهران که طبق تبادل نظر بهترین دکتر برای هایفو را در کادر درمانی خود دارند، دارای چه ویژگی می باشند و چگونه می توان این مراکز را شناسایی کرد؟

11- هزینه هایفو با توجه به چه عواملی تعیین می شود؟

12- بر طبق تبادل نظرها، همه چیز درباره ی هایفو تراپی که لازم است بدانیم، شامل چه مواردی می باشند؟

13- بر طبق تجربیات هایفوتراپی افرادی که عنوان کرده اند که من هایفو انجام دادم، به چه نکاتی درباره ی هایفو پی می بریم؟

14- چه کسانی هایفو انجام داده اند (کی هایفو کرده)؟

15- جلسه مشاوره پیش از انجام هایفو چه فوایدی دارد؟

16- به چه منظوری عکس های قبل و بعد از هایفو از بیماران گرفته می شود؟

 

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی یکی از روش های جوان سازی پوست می باشد. هایفوتراپی که در زبان انگلیسی High-Intensity Focused Ultrasound  ، به اختصار HIFU خوانده می شود، با استفاده از اشعه های فراصوت قوی به کلاژن سازی پوست کمک می کند. این روش یکی از خدمات سرپایی برای رفع مشکلات پوست مانند چین و چروک و افتادگی می باشد.

هایفوتراپی چیست؟
هایفوتراپی چیست؟

برای رفع مشکلات پیری پوست با کمک هایفوتراپی دیگر نیازی به سایر روش های درمانی نیست. در این روش و با کمک دستگاه هایفوتراپی جوان سازی پوست با سرعت بالاتری نسبت به سایر روش ها انجام می شود.

این روش درمانی را می توان یک روش طبیعی برای درمان دانست، زیرا در هایفوتراپی از عملکرد طبیعی بدن یعنی کلاژن سازی کمک می گیرند.

هایفوتراپی یکی از روش های مطمئن و سریع لیفت پوست می باشد. این شیوه درمانی که از شیوه های جدید رفع مشکلات پوستی می باشد، به دلیل راحتی در بسیاری از کلینیک ها استفاده می شود.

در این روش به هیچ وجه خبری از تیغ جراحی و یا تزریق ژل های زیبایی نمی باشد و تمامی فرآیند جوان سازی پوست، از طریق سلول های بدن انجام می شود. به همین دلیل این روش دارای مزیت نسبت به سایر روش ها می باشد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

روش درمانی هایفو تراپی به چه صورت می باشد و طی چه مراحلی انجام می شود؟

دستگاه هایفو با تاباندن اشعه ی فراصوت قوی برروی ناحیه ای از صورت و یا گردن (ناحیه درمانی)، درمان را انجام می دهد. این اشعه از لایه های پوست عبور می کند تا در زیر پوست، بافت های صورت را گرم کند.

در دمای خاصی که توسط دکتر بر روی دستگاه تنظیم می شود، بافت های بدن آسیب سلولی می بینند. این آسیب سلولی باعث تحریک بافت های سلولی بدن برای تولید بیشتر کلاژن می شود.

کلاژن در واقع پروتئینی می باشد که بافت و ساختار پوست را به وجود می آورد. چون اشعه ی دستگاه هایفو قابلیت عبور از لایه های پوست را دارد، به لایه های مجاور آسیب نمی رساند و سطح پوست نیز دچار مشکل نمی شود.

روش درمانی هایفو تراپی به چه صورت می باشد و طی چه مراحلی انجام می شود؟
روش درمانی هایفو تراپی به چه صورت می باشد و طی چه مراحلی انجام می شود؟

مراحل انجام هایفو در مراکز هایفوتراپی، به صورت زیر می باشد:

  1. پزشک ابتدا ناحیه موردنظر درمانی را کاملا ضدعفونی و تمیز می کند.
  2. به منظور کاهش درد ناشی از درمان از بی حسی موضعی برروی ناحیه درمانی استفاده می کنند.
  3. سپس پزشک از ژل مخصوص اولتراسوند بر روی ناحیه درمانی استفاده می کند.
  4. دستگاه بر روی پوست قرار می گیرد.
  5. در جهت عضلات صورت دستگاه بر روی ناحیه درمانی کشیده می شود.
  6. در این حالت، به مدت 30 دقیقه الی 1 ساعت، انرژی لازم از طریق اشعه به بافت صورت وارد می شود.
  7. در نهایت درمان کامل انجام شده است.

معمولا پزشک با توجه به شدت مشکل پوست، تعداد جلسات درمانی را تعیین می کند. البته فرآیند طبیعی بدن فرد نیز در این امر موثر است، هرچه قدر فرایند کلاژن سازی در بدن فرد به خوبی انجام شود، نیاز به تکرار جلسات درمانی نیز کاهش می یابد.

مراحل انجام هایفو در مراکز هایفوتراپی، به صورت زیر می باشد:
مراحل انجام هایفو در مراکز هایفوتراپی، به صورت زیر می باشد:

آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

با وجود اینکه هایفو تراپی یکی از روش های درمانی ایده آل برای رفع پیری و مشکلات پوست محسوب می شود اما برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟ برای پاسخ به سوال این دسته از افراد کافیست به روش درمانی هایفو توجه کرد.

در روش درمانی هایفوتراپی، کلاژن های پوست بازسازی می شوند. این کلاژن سازی به این صورت می باشد که، اشعه ی اولتراسوند که توسط دستگاه ساطع می شود، با تمرکز بر روی ناحیه ی درمانی، موجب فعال شدن کلاژن های پوست و بازسازی آن ها می شود.

آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟
آیا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

با توجه به اینکه کلاژن سازی یک روند طبیعی در بدن می باشد و کلاژن های ساخته شده در طی این فرایند برخلاف ژل های تزریقی یا کرم های تقویت کننده، کاملا با بدن سازگار هستند. به همین دلیل می توان هایفوتراپی را یک فرایند طبیعی برای درمان پیری پوست دانست.

پس از انجام درمان به روش هایفوتراپی، نتایج اولیه بعد از حدود 3 ماه به طور کامل، قابل رؤیت می باشند

زیرا روند طبیعی کلاژن سازی در بدن به زمانی در این حدود نیاز دارد. اینکه مدت زمان ماندگاری درمان چه مقدار می باشد، بستگی به روش های مراقبت بیمار دارد، زیرا این کلاژن های پوست در اثر گذشت زمان و افزایش سن از بین می روند.

پس با توجه به توضیحات گفته شده، در پاسخ سوالی که در ابتدا پرسیده شده است می توان گفت درصورتی که روند درمان به درستی توسط پزشک انجام گیرد، هایفوتراپی برای رفع مشکلات پوستی و جوان سازی پوست، مؤثر می باشد.

با مراقبت درست از پوست خود می توانید روند پیری پوست را به تعویق بیندازید. اگر پوست شما دچار افتادگی شدید می باشد، روش درمانی هایفوتراپی اثرگذار نیست و بهتر است از سایر روش های درمانی استفاده کرد.

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند؟

روش درمانی هایفوتراپی مانند سایر روش های درمانی برای برخی از افراد توصیه نمی شود. در این بخش به شما خواهیم گفت که چه کسانی نباید هایفو انجام دهند.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

کسانی که عمل تزریق ژل را انجام داده اند:

اگر شما قصد دارید از روش هایفو برای سفت کردن پوست خود استفاده کنید، نباید به هیچ وجه در ناحیه درمانی تزریق ژل انجام داده باشید. در این نواحی اگر بوتاکس انجام داده باشید و یا از فیلتر های پوستی استفاده کرده باشید

ممکن است در حین درمان پروتئین های استفاده شده در این روش های درمانی و ژل های تزریقی، تجزیه شوند و از بین می روند. پس می توان گفت این دو روش جوان سازی پوست با یکدیگر سازگار نمی باشند.

کسانی که عمل تزریق ژل را انجام داده اند:
کسانی که عمل تزریق ژل را انجام داده اند:

خانم هایی که در زمان قاعدگی به سر می برند:

در طول دوره قاعدگی ممکن است آستانه ی تحمل درد برخی از خانم ها کم شود. در این حالت بهتر است هایفوتراپی را به زمانی بعد از اتمام دوره ی قاعدگی خود اختصاص دهید. روش درمانی هایفوتراپی با درد زیادی همراه نیست اما ممکن است در ناحیه ای که عمل هایفوتراپی انجام می شود کمی احساس درد کنید.

این درد قابل تحمل می باشد به گونه ای که نیازی به بیهوشی برای انجام هایفوتراپی نمی باشد. اما در زمان قاعدگی به دلیل برخی از فرآیندهای طبیعی بدن، آستانه تحمل درد کاهش می یابد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

زنان باردار:

بهتر است زنان باردار از این روش درمانی استفاده نکنند، زیرا در طول دوره ی بارداری، نتیجه درمان قابل مشاهده نیست و در این حالت ممکن است بیمار و یا پزشک دچار اشتباه در درمان شود. همچنین در زمان بارداری ممکن است صورت و بدن دچار تورم های غیرطبیعی شوند و مدت زمان زیادی لازم است تا این عوارض از بین روند.

کسانی که ایمپلنت های فلزی در بدن خود دارند:

با توجه به اینکه اساس روش درمان پیری پوست با استفاده از هایفوتراپی از طریق تاباندن اشعه ی متمرکز اولتراسوند بر ناحیه ی درمانی می باشد، لذا بهتر است کسانی که ایمپلنت های فلزی در بدن خود دارند از روش دیگری برای درمان استفاده کنند. وجود ایمپلنت های فلزی در بدن ممکن است موجب انحراف اشعه ی دستگاه و آسیب به فرد بیمار شود.

افرادی که در قلب خود ضربان ساز دارند:

برای انجام درمان به روش هایفوتراپی لازم است فرد از سلامت عمومی برخوردار باشد. لذا برای این دسته از افراد این روش توصیه نمی شود. میزان دردی در افرادی که هایفوتراپی انجام داده اند متفاوت بوده، زیرا تحمل آستانه درد افراد متفاوت می باشد. البته این درد موقتی می باشد و تنها در هنگام درمان حس می شود.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

کسانی که دارای عفونت پوستی می باشند:

در روش درمانی هایفوتراپی، دستگاه هایفوتراپی مستقیما با پوست در ارتباط می باشد. اشعه های حاصل از دستگاه از پوست عبور کرده و در لایه های عمیق عمل کلاژن سازی انجام می شود.

پس اگر دچار مشکل عفونت پوستی هستید، بهتر است تا زمان رفع مشکل از این روش استفاده نکنید، زیرا ممکن است طول درمان عفونت پوستی شما را طولانی تر کند.

افرادی که از بیماری هایی مانند نقص سیستم ایمنی بدن (ایدز)، سرطان و یا سرطان پوست رنج می برند:

در این افراد به دلیل اینکه سیستم ایمنی بدن شان ضعیف می باشد و بدن توانایی بازسازی درست سلول های خود را ندارد، بهتر است هایفوتراپی انجام نشود. زیرا در این روش علاوه بر اینکه در حین درمان باید عمل کلاژن سازی توسط بدن انجام شود، پس از درمان نیز پوست دچار تورم و قرمزی می شود.

کسانی که دچار شل شدگی یا افتادگی شدید پوست هستند:

درمان با استفاده از روش هایفوتراپی برای رفع افتادگی خفیف پوستی و برای رفع چین و چروک های پوستی استفاده می شود و برای موارد شدید کاربردی ندارد. در این حالت شما می توانید از سایر روش های جوان سازی پوست استفاده کنید.

به طور کلی می توان گفت این روش درمانی برای افرادی که در رده ی سنی 30 تا 60 سال قرار دارند مناسب است. با این روش می توان برای پوست هایی که دچار شل شدگی کم یا متوسط هستند لیفت انجام داد اما این لیفت معادل انجام لیفت به روش جراحی نمی باشد.

افرادی که از مشکلاتی مانند اختلال خون ریزی رنج می برند:

این دسته از افراد نیز به دلیل آسیب پذیری بالا، بهتر است از روش درمانی هایفو استفاده نکنند.

با توجه به نکات ذکر شده می توان گفت که برای انجام هایفو، لازم است فرد از سلامت عمومی برخوردار باشد. معمولا در جلسه های مشاوره که پیش از انجام هایفو تشکیل می شود، پزشک معاینات لازم را برای بررسی سلامت بیمار انجام می دهد و موارد ذکر شده را به اطلاع بیمار برساند.

برندهای معتبر هایفو که در ایران نیز موجود می باشند، چه برندهایی هستند؟

با توجه به اینکه در عمل هایفوتراپی، بخش بزرگی از کار توسط دستگاه انجام می شود. به گونه ای که استفاده از یک دستگاه بی کیفیت ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات جدی برای بیمار شود.

به همین دلیل شناسایی برند های معتبر دستگاه های هایفوتراپی و بررسی ویژگی های آن ها بسیار مهم می باشد. در این بخش به معرفی برخی از برندهای دستگاه هایفو که در ایران نیز موجود می باشند، می پردازیم:

برندهای معتبر هایفو که در ایران نیز موجود می باشند، چه برندهایی هستند؟
برندهای معتبر هایفو که در ایران نیز موجود می باشند، چه برندهایی هستند؟

دستگاه هایفو اولترا کلینیکال:

این دستگاه ساخت کشور آمریکا می باشد. این دستگاه دارای 3 کارتریج در ابعاد 1.5، 3 و 4.5 می باشد. کارتریج بخشی از دستگاه می باشد که انرژی فراصوت دستگاه از طریق این قسمت از دستگاه، بر روی پوست تابیده می شود. همچنین این برند دارای مجوز سازمان غذا و دارو(FDA) می باشد.

این دستگاه از سال 2008 در بین متخصصان زیبایی برای انجام هایفو شهرت یافت و این برند تاکنون موفق به فروش بیش از 4200 دستگاه هایفو در سراسر جهان شده است.

طی آمارهای گرفته شده، حدود یک میلیون بیمار توسط این دستگاه معالجه شده اند. بیش از 50 عنوان مطالعاتی برروی این دستگاه به منظور بررسی ایمن بودن آن انجام شده است.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

دستگاه هایفو سالنی:

این دستگاه ساخت کشورکره می باشد. این دستگاه بر اساس فناوری SMAS ساخته شده است. از این دستگاه برای از بین بردن چین و چروک صورت استفاده می شود.

دستگاه هایفو دابلو:

از دیگر برندهای معتبر دستگاه های هایفوتراپی، می توان برند دابلو را نام برد. این دستگاه با قابلیت تخریب بافت کلاژن های قدیمی و تحریک سلول های بدن برای تولید کلاژن های جدید، در زمینه جوان سازی پوست استفاده می شود.

برندهایی که در بازار ارائه می شوند، معمولا دارای نسخه های مشابه و غیر اصل می باشد و این دستگاه ها ارزان قیمت نیز هستند. پس در هنگام خرید و استفاده از دستگاه هایفو، توجه داشته باشید که دستگاه اصل باشد.

یکی از ویژگی دستگاه های هایفو، قابلیت عکس برداری از لایه های پوست در زمان درمان می باشد، با این ویژگی پزشک معالج می تواند دید بهتری برای انجام درمان داشته باشید.

دستگاه هایفو دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

همان طور که می دانید استفاده از یک دستگاه با کیفیت می تواند در نتیجه ی هایفو بسیار موثر باشد. دستگاه های هایفو معمولا به دو دسته ی دستگاه های زیبایی و بالینی تقسیم می شوند.

دستگاه های زیبایی را می توان در منازل و یا مراکز زیبایی استفاده کرد اما دستگاه های بالینی در کلینیک های معتبر و تنها با داشتن مجوز درمان قابل استفاده می باشند.

دستگاه هایفو دارای چه ویژگی هایی می باشد؟
دستگاه هایفو دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

معمولا کلینیک های معتبر به دلیل حساسیت و اهمیت بالای دستگاه از دستگاه های مجهز استفاده می کنند و در فواصل زمانی مشخص دستگاه هایفو را به کمک نمایندگی های معتبر بازبینی می کنند تا از سالم بودن آن مطمئن باشند و در صورت نیاز آن را تعمیر کنند.

بخش هایی از دستگاه مانند کارتریج لازم است گاهی تعویض شوند. زیرا این کارتریج ها دارای عمر محدود می باشند و پس از چند بار تابانیدن اشعه به ناحیه درمانی، این کارتریج ها از کار می افتند.

علاوه بر کارتریج بخش های یکبار مصرف دستگاه مانند دهانه کارتریج که با پوست بیمار درارتباط است، پس از اتمام جلسه درمانی باید تعویض شود. به طور کلی مهم ترین بخش دستگاه هایفو کارتریج آن می باشد. کارتریج انواع متفاوتی دارد:

کارتریج 1.5:

این نوع کارتریج قابلیت انتقال اشعه با فرکانس 10 مگا هرتز را دارد. با توجه به نام گذاری کارتریج می توان دریافت که اشعه خارج شده از این کارتریج تا عمق 1.5 میلی متری پوست نفوذ می کند به این لایه از پوست اپیدرم می گویند. نفوذ به این لایه برای رفع چین و چروک و خطوط لبخند می باشد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

کاتریج 3 میلی متر:

این کاتریج می تواند اشعه حاصل از دستگاه را به عمق 3 میلی متری پوست یعنی لایه میانی یا همان درم بفرستد. نفوذ به این لایه به منظور تحریک رشته های اولیه کلاژن ها می باشد. از این کارتریج برای سفت کردن پوست و رفع چروک های عمیق تر استفاده می شود. فرکانس تولیدی این کارتریج نیز 8 مگا هرتز می باشد.

کارتریج 4.5 میلی متر:

این کاتریج قابلیت انتقال اشعه دستگاه با فرکانس 4 مگاهرتز را دارد. با استفاده از این کارتریج می توان به عمق 4.5 میلی متری پوست نفوذ کرد. این لایه از پوستSMAS نام دارد.

معمولا در جراحی های لیفت صورت این لایه را می کشند تا پوست سفت شود. این کارتریج می توان کار لیفت پوست را انجام دهد و مشکل شل شدن پوست را برطرف نماید.

کارتریج 8 میلی متر:

این کارتریج توانایی انتقال اشعه ی فراصوت دستگاه با قدرت 2 مگاهرتز را دارد. از این کاتریج برای نفوذ اشعه به لایه های 8 و 13 میلی متری پوست استفاده می کنند. نفوذ اشعه ی دستگاه به این لایه ها می تواند موجب تحریک کلاژن ها برای سفت کردن پوست شود و همچنین چربی های اضافه را از بین ببرد.

بهترین دستگاه هایفو چیست و چگونه می توان از میان برندهای مختلف بهترین برند دستگاه هایفو تراپی را پیدا کرد؟

هایفو را می توان یکی از تکنولوژی های پیشرفته ی اخیر در زمینه زیبایی دانست. برای دستیابی به بهترین نتیجه از طریق هایفوتراپی که یکی از روش های ایمن در 50 سال اخیر برای لیفت صورت می باشد، لازم است از میان برند های مختلف، بهترین برند دستگاه هایفوتراپی را برای انجام درمان انتخاب کنیم.

بهترین دستگاه هایفو چیست و چگونه می توان از میان برندهای مختلف بهترین برند دستگاه هایفو تراپی را پیدا کرد؟
بهترین دستگاه هایفو چیست و چگونه می توان از میان برندهای مختلف بهترین برند دستگاه هایفو تراپی را پیدا کرد؟

علاوه بر اینکه لازم است بدانیم بهترین دستگاه هایفو چیست و هم چنین لازم است پزشکی که درمان را انجام می دهد نیز با تجربه باشد. زیرا تنظیم پارامتر های دستگاه به صورتی درست و دقیق در روند درمان بسیار مهم و حساس می باشد.

دستگاه های هایفوتراپی بر اساس دو روش اولترا و HIFU طراحی و ساخته شده اند. در دستگاه های اولترا ضمن تابش اشعه ی دستگاه بر روی ناحیه ی مورد نظر برای درمان، قابلیت عکس برداری از ناحیه ی درمانی را نیز دارد.

این قابلیت باعث می شود که پزشک در هنگام انجام درمان بداند اشعه در چه لایه ای از پوست قرار دارد. پس از دستگاه هایفوی اولترا، دستگاه های HIFU به بازار آمدند.

این دستگاه ها اکثرا در دو کشور چین و کره تولید می شوند. در مقایسه ی این دو دستگاه می توان گفت که نتایج هایفوتراپی با اولترا به نسبت بهتر می باشند. دستگاه های HIFU نیز از تکنولوژی تابش اشعه استفاده می کنند، اما این اشعه به صورت متمرکز بر روی ناحیه ی درمانی تابیده می شود.

برندهای معتبری که برای دستگاه های هایفو به کار می روند، اکثرا ساخت کشور آمریکا می باشند. شما می توانید با کمی تحقیق در این باره، این برند ها را شناسایی کنید. البته برندهای چینی و کره ای نیز موجود می باشند، که در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته اند.

دستگاه هایی با قیمت ارزان تر در بازار موجود می باشند که ساخت کشور چین هستند.این دستگاه ها گرچه دارای کارایی می باشند و از لحاظ قیمت به صرفه تر هستند، اما کیفیت دستگاه های اورجینال و اصلی را ندارند.

این دستگاه ها به دلیل اینکه با لایه های مختلف پوست درگیر هستند، باید کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار باشند تا باعث ایجاد حساسیت در افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند، نشوند.

زیرا اگر از دستگاهی با کیفیت برای درمان استفاده نشود، در بهترین حالت این دستگاه ها نتیجه ای برای درمان ندارند اما در بدترین حالت ممکن است باعث عوارضی مانند سوختگی و ایجاد حساسیت در ناحیه درمانی شوند.

دستگاه هایی نیز تحت عنوان دستگاه مینی هایفو در بازار وجود دارند که برای استفاده راحت تر در منازل و مراکز زیبایی استفاده می شوند، که در ادامه ی مقاله درباره ی آن ها بیشترتوضیح خواهیم داد.

 

دستگاه مینی هایفو چه کاربردی دارد و طرز کار دستگاه مینی هایفو به چه صورت می باشد؟

دستگاه مینی هایفو نمونه کوچک دستگاه هایفو می باشد. هایفو یکی از روش های رفع افتادگی پوست، گودی چشم و رفع خطوط گردن می باشد. روش درمانی هایفو به کمک دستگاه هایفو به کار می رود. با استفاده از این دستگاه فرم صورت به شکل V حفظ می شود.

طرز کار دستگاه مینی هایفو همانند دستگاه بزرگ و بر اساس تابش اشعه فراصوت متمرکز بر روی ناحیه ای که مورد درمان قرار می گیرد، به منظور عبور اشعه از لایه های پوست و رسیدن به لایه ی پوست که در آن کلاژن تولید می شود، است.

دستگاه مینی هایفو چه کاربردی دارد و طرز کار دستگاه مینی هایفو به چه صورت می باشد؟
دستگاه مینی هایفو چه کاربردی دارد و طرز کار دستگاه مینی هایفو به چه صورت می باشد؟

دستگاه مینی هایفو برای کشیدن پوست برای رفع افتادگی پوست و رفع زبری پوست می باشد. البته توجه داشته باشید که در ناحیه ای که پوست به شکل پینه بسته باشد، استفاده از دستگاه هایفو موجب رفع پینه نمی شود و امکان دارد آن را بدتر کند.

دستگاه مینی هایفو دارای قابلیت عکس برداری فراصوت از لایه های مختلف پوست می باشد. این دستگاه همچنین قابلیت ارسال امواج پر انرژی و متمرکز بر روی پوست را دارد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سهولت در استفاده:

استفاده از این دستگاه به دلیل ساختار ساده و در عین حال پیشرفته، به سادگی ممکن است. اما نکته ی مهمی که باید در استفاده از این دستگاه رعایت شود این است که حتما فردی متخصص که به نواحی صورت تسلط کامل دارد از این دستگاه استفاده کند.

زیرا فرد متخصص به راحتی می تواند نواحی از صورت که دارای چربی می باشد را شناسایی کند، به لایه های مختلف پوست آشنایی کامل دارد و به این شکل استفاده از دستگاه بی خطر و عوارض جبران ناپذیری به وجود نمی آید. هم چنین انجام هایفو در برخی از نقاط بدن ممنوع می باشد که در هنگام استفاده از این دستگاه، در نظر داشتن این نکته الزامی است.

جا به جایی و حمل آسان:

دستگاه مینی هایفو به دلیل کوچک بودن برای جا به جایی و حمل و نقل مشکلی ندارد و به آسانی حمل می شود.

لیفت صورت:

همان طور که توضیح دادیم از این دستگاه برای لیفت صورت نیز استفاده می شود. به طور کلی می توان گفت دستگاه مینی هایفو در رده ی محصولات زیبایی می باشد و بیشتر متقاضیان این دستگاه، قصد جوان سازی پوست خود را دارند.

لیفت صورت:
لیفت صورت:

کاهش چربی صورت:

از دیگر ویژگی های دستگاه می توان به قابلیت رفع چربی های اضافه صورت مانند غبغب اشاره کرد. با تنظیم درست درجه ی اشعه ی دستگاه می توان چربی های زیر پوست را کاهش داد. در این حالت ممکن است پوست کمی دچار افتادگی شود که این مشکل نیز در یک جلسه‌ی درمانی دیگر توسط دستگاه مینی هایفو قابل رفع می باشد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

دستگاه مینی هایفو مجهز به تکنولوژی های اولتراسوند و هایفوتراپی و آر اف می باشد:

همانگونه که قبلا ذکر کردیم دستگاه مینی هایفو دارای تکنولوژی مشابه دستگاه های بزرگ بوده و از لحاظ کارکرد با هم تفاوت چندانی ندارند و عمده تفاوت آن ها در سایز دستگاه می باشد.

چه عواملی بر قیمت دستگاه هایفو سالنی تاثیرگذار می باشد؟

دستگاه هایفو سالنی محصول کشور کره می باشد. این دستگاه را می توان یکی از برندهای خوب در بین دستگاه های هایفو دانست. ویژگی ها و مزایای این دستگاه و همچنین تکنولوژی به کار رفته در ساخت دستگاه هایفو سالنی، سبب شده است که این دستگاه لقب تخصصی ترین دستگاه هایفوی ساخت کشور کره را به خود اختصاص دهد.

تکنولوژی ساخت این دستگاه بر اساس فناوری SMAS می باشد. این فناوری بر اساس لایه ی SMAS پوست نامگذاری شده است. این لایه در عمق 4.5 میلی متری پوست قرار گرفته است.

چه عواملی بر قیمت دستگاه هایفو سالنی تاثیرگذار می باشد؟
چه عواملی بر قیمت دستگاه هایفو سالنی تاثیرگذار می باشد؟

در این لایه چربی های زیر پوست انباشته شده است. دستگاه هایفو سالنی با تابش اشعه ی فراصوت به مدت 0.5 ثانیه بر روی لایه ی SMAS تابانده می شود و این اشعه می تواند تا دمای 65 درجه را در این لایه به وجود آورد. این افزایش دما سبب تحریک کلاژن های پوست و بازسازی مجدد آن ها می شود.

(البته نیازی نیست از آخرین درجه افزایش دما استفاده کرد!) امواج فراصوت به کار رفته در دستگاه دارای فرکانس 20000 هرتز می باشد که این صوت با ارتعاش مکانیکی 10 الی 20000 بار در ثانیه به وجود می آید.

مزایا

از مزایای این فناوری می توان به بی خطر بودن این روش درمانی و عدم نیاز به بیهوشی یا جراحی برای رفع مشکلات پیری پوست اشاره کرد. همچنین پس از انجام این روش برای درمان، دوره نقاهت کوتاه می باشد و ماندگاری آن به طور متوسط در حدود 3 سال می باشد. این دستگاه به دلیل اینکه دارای دقت بالایی در تاباندن اشعه ی فراصوت بر روی لایه ی درمانی را دارد، شما را از تکرار درمان بی نیاز می کند.

 

از ویژگی های دستگاه هایفو سالنی همچنین می توان به درمان سریع و کوتاه در مدت زمان 30 دقیقه اشاره کرد. این دستگاه دارای عوارض جدی بر روی پوست نمی باشد. ممکن است قدری پوست بعد از انجام درمان قرمز شود اما این قرمزی کوتاه مدت می باشد و بعد از نهایتا یک روز از بین می رود.

همچنین از دیگر ویژگی های این دستگاه اثر گذاری سریع آن می باشد. معمولا بیماران بعد از انجام درمان توسط دستگاه هایفو سالنی از نتیجه ی درمان راضی می باشند.

دستگاه هایفو سالنی دارای کیفیت بالایی است و استفاده از این دستگاه از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر می باشد.

پس می توان گفت که قیمت دستگاه هایفو سالنی علاوه بر تکنولوژی ساخت، با توجه به عملکرد و مزایا و معایب دستگاه توسط شرکت سازنده تعیین می شود.

در کشور ایران به دلیل اینکه این محصول وارداتی می باشد، علاوه بر موارد موثر بر قیمت که ذکر شد، تعرفه گمرک و هزینه های حمل و نقل و واردات نیز در قیمت دستگاه هایفو سالنی موثر می باشند.

برای اطلاع دقیق تر از قیمت  دستگاه هایفو سالنی می توانید به سایت های فروش دستگاه مراجعه کنید و در نهایت از اصل بودن کالا نیزمطمئن شوید.

 

مراکز معتبر هایفوتراپی تهران که طبق تبادل نظر بهترین دکتر برای هایفو را در کادر درمانی خود دارند، دارای چه ویژگی می باشند و چگونه می توان این مراکز را شناسایی کرد؟

با توجه به اینکه هایفوتراپی درمانی می باشد که بر روی پوست قرار انجام می شود و پوست یکی از نقاط حساس بدن بوده که سلامت آن از اهمیت بالایی برخوردار است، لازم است به بهترین دکتر برای هایفو مراجعه کنیم. که در این جا با توجه به تبادل نظر بهترین دکتر برای هایفو به توضیح نکات و ویژگی های لازم برای یک پزشک خوب می پردازیم.

مراکز معتبر هایفوتراپی تهران که طبق تبادل نظر بهترین دکتر برای هایفو را در کادر درمانی خود دارند، دارای چه ویژگی می باشند و چگونه می توان این مراکز را شناسایی کرد؟
مراکز معتبر هایفوتراپی تهران که طبق تبادل نظر بهترین دکتر برای هایفو را در کادر درمانی خود دارند، دارای چه ویژگی می باشند و چگونه می توان این مراکز را شناسایی کرد؟

یک دکتر خوب در نتیجه ی هایفو و کاهش عوارض بسیار موثر می باشد. از طرفی با توجه به این مورد که درمان به روش هایفوتراپی با لایه های پوست در ارتباط است و این لایه ها بسیار حساس و نزدیک به هم می باشند، لازم است حتما دکتری با تجربه عمل هایفوتراپی را انجام دهد. زیرا یک اشتباه کوچک می تواند موجب آسیب دیدن لایه ی بیرونی پوست شود.

یکی دیگر از دلایل اهمیت مراجعه به دکتر خوب این است که در زیر پوست صورت انسان عصب های بسیاری وجود دارند که این عصب ها برای حرکت و کنترل عضلات صورت به کار می روند، به همین دلیل مراقبت از این عصب ها بسیار مهم می باشد. پس بسیار مهم است که یک متخصص موقعیت اعصاب پوست را به درستی بشناسد تا موجب آسیب رسیدن به آن ها در حین استفاده از دستگاه هایفوتراپی نشود.

علاوه بر موارد ذکر شده لازم است دکتر به جز داشتن تخصص، توانایی و مهارت استفاده از دستگاه هایفو را داشته باشد.

پارامتر های این دستگاه بسیار حساس می باشند و لازم است با دقت تنظیم شود. همچنین باید با توجه به ناحیه درمانی مدت زمان درمان رعایت شود.

به عبارت بهتر برای انجام هایفو در نواحی مختلف صورت، زمان درمان متفاوت می باشد. پس رعایت این زمان بسیار مهم است به گونه ای که اگر کمتر از زمان مورد نیاز باشد، نتایج خوبی به دست نمی آید و اگر بیشتر از زمان لازم درمان را طول دهیم ممکن است باعث آسیب به بافت های صورت شود.

علاوه بر مراجعه به دکتر باتجربه برای انجام درمان، لازم است به کلینیک های معتبری که خدمات با کیفیت به بیمار ارائه می دهند نیز مراجعه کرد. برای شناسایی مراکز معتبر هایفوتراپی تهران، لازم است علاوه بر تحقیق درست درباره ی مرکز، ویژگی های یک مرکز خوب را نیز شناسایی کنیم.

یک مرکز معتبر باید دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه باشد. همچنین این مراکز نباید دارای هیچگونه منعی برای انجام هایفوتراپی باشند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید

کلینیک های معتبر معمولا دارای دستگاه های با کیفیت و به روز برای انجام هایفو می باشند. این کلینیک ها همچنین با استفاده از بهترین پزشکان سعی در ارائه بهترین خدمات به بیماران خود را دارند.

علاوه بر این کلینیک های معتبر دارای جلسات مشاوره ی پیش از درمان برای بیماران خود می باشد و در این جلسات تمام نکاتی که بیمار باید قبل و بعد از انجام هایفو رعایت کند را به بیمار اطلاع می دهند.

همچنین در صورت لزوم مجوز کار خود را به بیمار نشان می دهند، او را از کیفیت و هزینه ی خدماتی که ارائه می دهند آگاه می کنند. با توجه به موارد ذکر شده می توان یک کلینیک معتبر را شناسایی و برای درمان به آن مراجعه کرد.

هزینه هایفو با توجه به چه عواملی تعیین می شود؟

هزینه هایفو در ایران دارای قیمتی مشخص نمی باشد. معمولا پس از انجام جلسه مشاوره و بررسی ناحیه درمانی توسط پزشک، هزینه درمان مشخص می شود.

البته مواردی مانند خدماتی که بیمار ارائه می شود، کیفیت دستگاه هایفوتراپی، اندازه ناحیه ی درمانی، تعداد جلسات لازم برای تکمیل درمان و مدت زمان یک جلسه درمان هم بر روی هزینه ی انجام هایفو تاثیرگذار می باشند. یک جلسه درمانی هایفوتراپی حداکثر یک ساعت زمان می برد. در برخی از بیماران با توجه به شدت افتادگی پوست، لازم است در فاصله زمانی معین درمان تکرار شود.

در مراکز تهران هزینه ی انجام هایفو نسبت به مراکزی که در شهرستان ها واقع هستند، بیشتر می باشد. البته در مراکز تهران کیفیت کار نیز بالاتر و بهتر است.

دستگاه هایی که در این مراکز برای انجام هایفوتراپی به کار می روند، دارای کیفیت بالاتر و به روز تری هستند. البته برخی از مراکز هایفو در تهران در برخی از ایام تخفیف هایی برای هزینه های انجام هایفوتراپی درنظر می گیرند که با انجام عمل در این زمان ها می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد.

نکته

دقت داشته باشید که نکته مهم در انجام هایفو کیفیت کار و نتیجه ی مطلوب است. لذا شما می توانید با کمی تحقیق درباره ی مراکز معتبر و بررسی هزینه ها و خدماتی که ارائه می دهند، به مرکزی برای انجام هایفو مراجعه کنید که ضمن دارا بودن کیفیت در حد مطلوب، از لحاظ اقتصادی نیز برای شما به صرفه باشد و شما توانایی پرداخت هزینه ها را داشته باشید.

به طور کلی می توان گفت که درمیان روش های جوان سازی و زیبایی پوست، روش هایفو از قیمت بیشتری نسبت به سایر روش ها برخوردار است.

اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که این روش شما را از انجام سایر روش های جوان سازی پوست بی نیاز می کند. شما می توانید با توجه به توان اقتصادی خود از یک کلینیک معتبر و متخصص ماهر برای انجام هایفو استفاده کنید.

بر طبق تبادل نظرها، همه چیز درباره ی هایفو تراپی که لازم است بدانیم، شامل چه مواردی می باشند؟

داشتن اطلاعات کافی قبل از انجام هر کاری، از نکات ضروری می باشد که بهتر است رعایت شود. هایفو که به منظور جوان سازی پوست به کار می رود، یکی از مواردی می باشد که به دلیل حساسیت و اهمیت بالای پوست، لازم است قبل از انجام هایفوتراپی اطلاعات کامل را در این زمینه داشته باشیم.

در بخش های قبل به معرفی روش هایفوتراپی، تاثیر هایفو و اینکه این روش برای چه کسانی مناسب نمی باشد پرداختیم، اما در این بخش ما قصد داریم علاوه بر مطالب گفته شده، همه چیز درباره هایفوتراپی را که لازم است از آن اطلاع داشته باشید ، برای شما شرح دهیم:

نقاطی از صورت و بدن که هایفو بر روی آن ها انجام می شود:

هایفوتراپی را می توان برای بالا کشیدن ابرو، رفع افتادگی پلک ها، از بین بردن چروک های کنار چشم ها، لیفت گونه، از بین بردن افتادگی گوشه لب و محو کردن خط لبخند، از بین بردن غبغب و رفع افتادگی چانه استفاده کرد. همچنین برای لیفت سینه ها نیز می توان از روش هایفوتراپی استفاده کرد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

هایفو جایگزین لیفت صورت:

هایفو را می توان یک روش درمانی غیر تهاجمی دانست، به این معنا که در این روش نیازی به بیهوشی و جراحی نمی باشد. این روش برای کسانی که آمادگی انجام عمل های زیبایی برای لیفت صورت را ندارند، جایگزین مناسبی می باشد.

اگرچه نتایج عمل جراحی برای لیفت صورت قابل توجه تر از نتایج هایفو می باشد، اما هایفوتراپی دارای دوره ی نقاهت کوتاه تری می باشد.

تفاوت هایفوتراپی و لیزر درمانی:

در روش درمانی هایفوتراپی از امواج فراصوت برای تحریک سلول های پوستی استفاده می شود. اما در روش لیزر درمانی اساس کار برپایه استفاده از انرژی نورانی برای رفع مشکلات پوستی می باشد.

در هایفوتراپی، می توان با کمک اشعه ی فراصوت به لایه های پوست نفوذ کرد اما در لیزر درمانی تنها درمان برروی سطح پوست انجام می شود. اگرچه این دو روش دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند، اما کاملا با یکدیگر سازگارند و اثر منفی بر یکدیگر نمی گذارند.

تولید کلاژن در روش هایفوتراپی:

اساس روش درمانی هایفوتراپی تابش اشعه فراصوت بر روی ناحیه درمانی به منظور بازیابی و تولید مجدد کلاژن های پوست می باشد. به منظور تولید کلاژن اشعه ی فراصوت از لایه های پوست عبور می کند و دمای مناسب را در آن لایه ایجاد کرده و درنهایت کلاژن های پوست مجدد بازیابی می شوند.

چون کلاژن سازی فرایندی طبیعی در بدن است، لذا زمانی در حدود 2 تا 3 ماه برای دستیابی کامل به نتیجه باید سپری شود. پس از گذشت این مدت نتایج به خوبی قابل مشاهده هستند.

 مدت زمان یک جلسه درمان به روش هایفوتراپی:

با توجه به ناحیه ای که درمان بر روی آن صورت می گیرد، مدت زمان لازم برای یک جلسه درمانی در حدود 30 دقیقه الی 1 ساعت می باشد. درمان ناحیه سینه به زمان کمتری نسبت صورت و گردن نیاز دارد. زیرا صورت و گردن دارای حساسیت بیشتری هستند و لازم است در حین درمان بسیار دقت شود.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه:

در اکثر موارد یک جلسه درمانی کافی می باشد. اما در مواردی که شدت افتادگی پوست بالا می باشد نیاز به چند جلسه درمانی می باشد.

به طور کلی با توجه به واکنش بدن برای تولید و بازسازی کلاژن، تعداد جلسات مشخص می شود. همچنین پیری روندی طبیعی در بدن می باشد که در اثر گذشت زمان به وجود می آید، به همین دلیل ممکن است پس از گذشت چند سال مجددا نیاز به درمان داشته باشید.

مراقبت های پیش از انجام هایفو:

پیش از انجام هایفوتراپی فرد نیاز به مراقبت خاصی ندارد. اما باید توجه داشت که در دسته ی افرادی که نباید هایفو انجام دهند نباشید!

 

استراحت پس از انجام هایفوتراپی:

پس از انجام هایفوتراپی نیازی به مراقبت خاص و یا بستری شدن و استراحت نمی باشد. شما می توانید پس از انجام هایفوتراپی فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.

استفاده از مواد آرایشی نیز منعی ندارد. برای مراقبت از پوست خود لازم نیست از کرم خاصی استفاده کنید، استفاده از کرم های معمولی و ضد آفتاب کافی می باشد.

استراحت پس از انجام هایفوتراپی:
استراحت پس از انجام هایفوتراپی:

احساس درد در هنگام هایفوتراپی:

انجام هایفوتراپی با درد غیرقابل تحمل همراه نیست. این روش با اندکی درد همراه است که در هنگام شروع فرایند درمان و استفاده از دستگاه، ممکن است توسط بیمار حس شود. با توجه به این نکته که آستانه درد تمامی افراد یکسان نمی باشد، درمواردی پزشک از بی حسی موضعی بر روی ناحیه درمانی استفاده می کند.

 

هایفوتراپی روشی ایمن می باشد:

سالانه در سرتاسر جهان از هایفوتراپی برای رفع مشکلات پیری پوست استفاده می شود و تا به امروز هیچگونه مشکل جدی در این مورد گزارش نشده است. پس می توان با اطمینان خاطر گفت که هایفوتراپی یک روش کاملا ایمن می باشد. از طرفی دستگاه های استاندارد برای بیمار هیچ مشکلی را به وجود نمی آورند.

هایفوتراپی روشی ایمن می باشد:
هایفوتراپی روشی ایمن می باشد:

عوارض هایفوتراپی:

از عوارض هایفو می توان به قرمز شدن ناحیه درمان اشاره کرد که معمولا چند ساعت پس از درمان از بین می رود. در برخی موارد سوزش و حساسیت به لمس و کبودی و درد نیز وجود دارد که این عوارض نیز موقتی هستند. ممکن است مانند هر روش دیگری در برخی افراد عوارض نادری رخ دهد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

سن مناسب برای انجام هایفو:

برای انجام هایفوتراپی سن خاصی معیار نمی باشد و با توجه به نیاز فرد و نظر پزشک هایفو انجام می شود. معمولا افراد میانسال برای این روش درمانی به پزشک و کلینیک های مربوطه مراجعه می کنند.

سن مناسب برای انجام هایفو:
سن مناسب برای انجام هایفو:

برای اطلاع دقیق از سایر نکات می توانید به تبادل نظر در سایت های اینترنتی مراکز هایفو بپردازید. در این بخش ما به معرفی نکات کلی که برای اکثر بیماران سوال می باشد پرداختیم. اگر مورد خاصی برای شما سوال می باشد، می توانید به مراکز هایفو مراجعه کنید و از پزشکان متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

بر طبق تجربیات هایفوتراپی افرادی که عنوان کرده اند که من هایفو انجام دادم، به چه نکاتی درباره ی هایفو پی می بریم؟

افرادی که در مراکز معتبر هایفو، هایفوتراپی انجام داده اند، در رابطه با تجربیات هایفوتراپی خود در این زمینه به این نکات اشاره داشته اند:

بر طبق تجربیات هایفوتراپی افرادی که عنوان کرده اند که من هایفو انجام دادم، به چه نکاتی درباره ی هایفو پی می بریم؟
بر طبق تجربیات هایفوتراپی افرادی که عنوان کرده اند که من هایفو انجام دادم، به چه نکاتی درباره ی هایفو پی می بریم؟

بسیاری از بیماران ذکر کرده اند که پس از انجام هایفو نیازی به مرخصی برای استراحت نداشته اند. همچنین این افراد ذکر کرده اند که دوره ی نقاهت و رفع عوارض هایفوتراپی کوتاه بوده است.

یکی از بیماران در این باره بیان کرده است که:

” یکی از دلایلی که من روش هایفو را برای درمان انتخاب کردم، این بود که پزشک معالج در جلسه مشاوره برایم توضیح داد که پس از انجام هایفو می توانم فعالیت های خود را بدون مشکل انجام دهم.”

یکی از بیماران در این رابطه بیان می کند که:

“به منظور انجام لیفتینگ صورت من هایفو انجام دادم، پیش از شروع جلسه درمان، پزشک نکات لازم برای آمادگی به منظور شروع جلسه درمانی را به من یادآوری کرد.

پس از جلسه درمانی که به مدت 40 دقیقه طول کشید، به خانه بازگشتم و از روز بعد مجدد فعالیت های روزانه خود را بدون هیچ مشکلی انجام دادم.”

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

یکی از بیماران در رابطه با ایمن بودن روش هایفو بیان کرد که:

” برای انجام لیفتینگ گونه قصد داشتم عمل جراحی انجام دهم، اما پس از آشنایی با روش درمانی هایفوتراپی تصمیم گرفتم از این روش برای لیفت گونه استفاده کنم. پس از انجام درمان بازیابی کلاژن های صورتم در حدود 3 هفته طول کشید.

اما پس از گذشت این مدت توانستم نتایج درمان را به خوبی مشاهده کنم. این روش درمانی یکی از روش های ایمن است که عوارضی به همراه ندارد. برای کسانی که قصد عمل جراحی ندارند یک روش مطمئن و مناسب می باشد.”

یکی از دیگر از بیماران در رابطه با درد ناشی از انجام هایفوتراپی می گوید:

” من همیشه فکر میکردم که آستانه تحمل درد پایینی دارم، اما در هنگام انجام هایفو حس کردم که یک جریان الکتریکی ضعیف در زیر پوستم وجود دارد.

دکتر در جلسه مشاوره به من توصیه کرد که در صورت احساس شدید درد از مسکن های معمولی استفاده کنم، اما خوشبختانه درد قابل تحمل بود و نیازی به مصرف مسکن نداشتم.”

در خصوص دستگاه هایفو برخی از بیماران ذکر کرده اند که :

” استفاده از این دستگاه برای رفع مشکلات افتادگی پوست، یک راه مطمئن است. زیرا تنها عوارضی که پس از درمان مشاهده کردم، قرمزی پوست بود. البته برای دستیابی به نتیجه ی کامل، باید مدتی صبور بود تا روند طبیعی کلاژن سازی توسط بدن، طی شود.”

یکی از بیماران درباره ی اثر استفاده از دستگاه هایفو ذکر کرد:

” ده سال پس از انجام عمل جراحی که برای لیفتینگ صورت داشتم، خطوط صورتم دوباره نمایان شد.

این بار به جای جراحی مجدد تصمیم گرفتم از روش هایفو برای رفع خطوط استفاده کنم. اگرچه نتایج استفاده از هایفو نسبت به انجام جراحی کمتر چشمگیر است اما به دلیل اینکه فرایندی طبیعی است و نیازی به مراقبت های پس از جراحی ندارد، شیوه بهتری می باشد. ”

بیماری که برای رفع مشکل غبغب خود به کلینیک مراجعه کرده بود، درباره ی تجربه ی خود این گونه می گوید:” پس از وارد شدن به اتاق درمان، پزشک از کرم بی حسی برای کاهش درد استفاده کرد.

پس از 30 دقیقه جلسه درمان تمام شد. بعد از دو روز تورم و قرمزی پوستم از بین رفت و پس از درمان هیچگونه دردی حس نکردم. آثار اولیه درمان را پس از یک هفته مشاهده کردم و اکنون از نتیجه درمان خود کاملا راضی هستم.”

بیماری که برای رفع گردی صورت هایفو انجام داده است درباره ی تجربه خود این چنین می گوید: ” به دلیل چاقی چربی جمع شده در زیر پوست صورتم، باعث شده بود صورتم گرد باشد.

با مراجعه به مرکز هایفوتراپی و پس از انجام درمان، فرم صورتم به شکل V تغییر پیدا کرد. در طول درمان در عضلات صورتم احساس کشیدگی میکردم.

پس از حدود 3 هفته توانستم اولین تغییرات را مشاهده کنم. با توصیه پزشک جلسات درمانی را چند بار دیگر تکرار کردم و درنهایت به فرم دلخواه و مطلوب صورتم دست یافتم. اکنون پس از 2 سال همچنان درمان ماندگاری خود را دارد.”

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

بیمار دیگری درباره ی نتیجه ی هایفو تراپی نظر خود را این گونه بیان می کند:

” با انجام هایفو صورتم شادابی خود را دوباره به دست آورد. علاوه بر این فرم صورتم بر خلاف کسانی که عمل لیفت را انجام داده اند، کاملا طبیعی می باشد و من از این موضوع بسیار راضی هستم.”

با توجه به موارد ذکر شده توسط بیماران (که از وب سایت های مراکز هایفو در قسمت پرسش و پاسخ به دست آمده اند) می توان دریافت که روش درمانی هایفوتراپی، روشی مطمئن است که دارای عوارض جبران ناپذیر نمی باشد.

بیمار دیگری درباره ی نتیجه ی هایفو تراپی نظر خود را این گونه بیان می کند:
بیمار دیگری درباره ی نتیجه ی هایفو تراپی نظر خود را این گونه بیان می کند:

چه کسانی هایفو انجام داده اند (کی هایفو کرده)؟

هایفو در سال های 2009 و 2014 توسط سازمان غذا و دارو FDA برای لیفت ابرو و گردن سینه تایید شد. به منظور اطمینان کافی از بی خطر بودن این روش درمانی، چندین کارآزمایی بر روی روش درمانی هایفوتراپی انجام شده است که در نتیجه ی هیچ کدام از این آزمایش ها عوارض جبران ناپذیر و خطرناکی گزارش نشده است. به همین دلیل در سال های گذشته این روش جایگزین مناسبی برای جراحی لیفتینگ می باشد.

چه کسانی هایفو انجام داده اند (کی هایفو کرده)؟
چه کسانی هایفو انجام داده اند (کی هایفو کرده)؟

همچنین استانداردهایی مشخص برای دستگاه های هایفوتراپی وجود دارد که لازم است تمامی دستگاه های تولید شده در این زمینه این استاندارد ها را رعایت کنند. در این بخش ضمن معرفی کاندیداهای انجام هایفو، نظرات افرادی که در پاسخ به سوال کی هایفو کرده، تجربیات خود را به اشتراک گذاشته اند را خواهیم داشت.

هایفو برای تمامی افرادی که قصد دارند مشکلات پوستی خود را که در اثر پیری به وجود آمده است رفع کنند، مناسب می باشد.

این روش معمولا برای گروه های زیر دارای نتیجه بهتری می باشد:

روش هایفو برای افرادی که در رده سنی 30 سال به بالا قرار دارند بهتر نتیجه می دهد. البته با وجود این نکته می توان گفت که محدودیت سنی برای این روش وجود ندارد و درنهایت با تشخیص دکتر متخصص افراد می توانند هایفو انجام دهند.

افرادی که دچار آفتاب سوختگی هستند، لازم است جلسات درمانی را چند بار تکرار کنند تا درنهایت بتوانند نتیجه را مشاهده کنند. تکرار جلسات برای کسانی که دارای افتادگی پوست هستند نیز الزامی می باشد. معمولا تعداد جلسه لازم به تشخیص پزشک در فواصل زمانی معین، تعیین می شود.

افرادی که دارای غبغب می باشند می توانند با استفاده از هایفو مشکل خود را حل کنند. غبغب ممکن است در اثر چاقی و یا به صورت ارثی در فرد وجود داشته باشد.

کسانی که پلک های آویزانی دارند، کاندید مناسبی برای انجام هایفو هستند. البته با توجه به حساسیت چشم و نواحی اطراف آن بسیار مهم است که دکتر متخصص با دستگاهی با کیفیت هایفو را انجام دهد

در اطراف چشم، عصب های حساسی وجود دارند که در صورت آسیب دیدن، مشکلات جدی برای فرد بیمار به وجود می آورند.

کسانی که دچار قرمزی و خشکی پوست هستند نیز می توانند از هایفو برای درمان این مشکل استفاده کنند. همچنین هایفو برای محو کردن چین و چروک های صورت نیز یک روش موثر است. از این روش همچنین برای از بین بردن چربی های اضافه ی صورت استفاده می شود.

افتادگی ابرو باعث می شود که چهره افراد عبوس و گرفته بنظر برسد. با روش هایفوتراپی می توان لیفت ابرو را انجام داد و در نتیجه شادابی صورت دوباره بر می گردد. با انجام جراحی برای لیفت ابرو، ممکن است خط جراحی برروی پیشانی و صورت به حدی مشخص باشد اما با انجام هایفو از این نشانه ها خبری نیست.

به طور کلی هایفو برای لیفت صورت و گردن و سینه ها روش موثری می باشد. انجام هایفو به کسانی که به دنبال روش جایگزین برای انجام عمل جراحی هستند بسیار مفید است. اگرچه کسب نتیجه از هایفو به صبر و زمان نیاز دارد.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

از جمع بندی نظرات افرادی که از هایفو برای درمان استفاده کرده اند، می توان به نکات زیر پی برد:

  • این روش برای افراد میانسال بسیار مناسب است و بسیاری از بیمارانی که هایفو انجام داده اند، آن را به این دسته از افراد پیشنهاد کرده اند. البته برای افرادی که دچار پیری شدید پوست هستند، این روش جوابگو نمی باشد.
  • درد ناشی از هایفو را به دردی خفیف که ناشی از پالس های کوچک الکتریکی می باشد، توصیف کرده اند. احتمال دارد که پس از انجام درمان این دردها پس از درمان نیز ادامه داشته باشند، در این حالت با مصرف مسکن های خوراکی درد کاهش پیدا می کند.
  • عده ای بیان کرده اند که با انجام عمل جراحی و بوتاکس، صورت غیر طبیعی به نظر می رسد، به همین دلیل استفاده از هایفو در حفظ فرم طبیعی صورت موثرتر می باشد. به همین علت نیز می باشد که هایفو را یک فرایند طبیعی می داند که کمترین ضرر را دارد.
از جمع بندی نظرات افرادی که از هایفو برای درمان استفاده کرده اند، می توان به نکات زیر پی برد:
از جمع بندی نظرات افرادی که از هایفو برای درمان استفاده کرده اند، می توان به نکات زیر پی برد:

جلسه مشاوره پیش از انجام هایفو چه فوایدی دارد؟

روش هایی مانند هایفوتراپی که از روش های جدید جوان سازی و زیبایی پوست می باشد، به جلسه مشاوره پیش از انجام هایفو نیاز دارند. زیرا بسیاری از افراد از این روش ها اطلاعات درست و دقیقی ندارند و مراجعه به پزشک به منظور مشاوره و پاسخ به سوالات بیمار پیش از انجام هایفو از جمله خدمات مراکز معتبر هایفوتراپی می باشد.

جلسه مشاوره پیش از انجام هایفو چه فوایدی دارد؟
جلسه مشاوره پیش از انجام هایفو چه فوایدی دارد؟

در این جلسات پزشک با ارائه اطلاعاتی بیمار را از نحوه ی درمان آگاه می کند. علاوه بر این بیمار را از عوارض احتمالی درمان مطلع می سازد.

همچنین در این جلسات خدماتی که به بیمار ارائه می شود، شرح داده می شود و هزینه درمان نیز در این جلسات مشاوره تعیین می شود.

به طور کلی تحقیق درست درباره ی یک موضوع از طریق پرسش از متخصص امکان پذیر است. به همین دلیل این جلسات مشاوره پیش از درمان می تواند در رابطه با تمامی مواردی که در پیرامون بیماری و نحوه ی درمان او وجود دارد، دید درستی به بیمار بدهد. بهترین حالت در این موارد مراجعه به پزشک متخصص می باشد. معمولا برخی از مراکز هایفوتراپی به منظور ارائه خدمات به بیمار خود این جلسات مشاوره را رایگان برگزار می کنند.

شما در حال مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو هستید

به چه منظوری عکس های قبل و بعد هایفو از بیماران گرفته می شود؟

معمولا در مراکز هایفوتراپی و در کلینیک ها از بیمارانی که قصد انجام هایفو را دارند، عکس هایی گرفته می شود. این عکس ها تحت عنوان عکس قبل و بعد هایفو در سایت این مراکز قرار می گیرد.

به چه منظوری عکس های قبل و بعد هایفو از بیماران گرفته می شود؟
به چه منظوری عکس های قبل و بعد هایفو از بیماران گرفته می شود؟

این عکس ها معمولا برای مشاهده ی دقیق روند درمان می باشد. روند درمان در مدت زمانی در حدود چند هفته طول می کشد و این امر ممکن است باعث شود که بیمار از روند بهبود خود به خوبی آگاهی پیدا نکند.

در حالت با مقایسه ی عکس های قبل و بعد هایفو بیمار به خوبی می تواند متوجه روند درمان شود. همچنین بسیاری از مراکز هایفو به منظور  تبلیغات برای مرکز خود از این عکس ها استفاده می کنند.

معمولا پزشکان به منظور افزایش اطمینان خاطر مراجعه کنندگان به مرکز از این عکس ها که در پرونده بیماران قبلی موجود است، استفاده می کنند.

توجه داشته باشید که قبل از مراجعه به هرکدام از این مراکز به خوبی تحقیق کنید تا دچار مشکل نشوید. معمولا مراکز معتبر علاوه بر دارا بودن مجوز های لازم از پزشک متخصص نیز استفاده می کند.

یک پزشک خوب نیز سعی در ارائه بهترین درمان را به بیمار خود دارد تا ضمن حفظ خوش نامی و سابقه ی پزشکی خود، مشکل بیمار خود را به بهترین شکل ممکن رفع کند.

علاوه بر این موارد پزشک خوب هزینه های درمانی را منصفانه تعیین می کند. هرچند هزینه ی درمان های زیبایی معمولا بالا می باشد.

با تشکر از زمانی که به مطالعه مقاله نظر مردم در مورد هایفو اختصاص داده اید، امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما کاربردی و راهبردی بوده باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید