میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

مرکز ماساژ تهرانپارس
مرکز ماساژ تهرانپارس

لیست موضوعات

مرکز ماساژ تهرانپارس

در این مقاله قصد داریم با بررسی موضوع مرکز ماساژ تهرانپارس با شما همراه باشیم.

مرکز ماساژ تهرانپارس
مرکز ماساژ تهرانپارس

اگر به دنبال یک مرکز ماساژ معتبر و استاندارد در نزدیکی تهرانپارس هستید، پیشنهاد ما مرکز تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مرکز می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید.

مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد از کیفیت بالایی برخوردار هستند که در این مقاله می توانید از نحوه خدمات این مرکز باخبر شوید، اگر می خواهید با بهترین مرکز ماساژ شرق تهران آشنا شوید بهتر است انواع خدمات این مرکز را بدانید و بتوانید به با کیفیت ترین مرکز ماساژ مراجعه کنید.

در این بخش می خواهیم به سوال هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ دهیم، با ما همراه باشید.

 1. آیا می دانید مراکز ماساژ چه ویژگی هایی باید داشته باشند ؟
 2. آیا با بهترین مرکز ماساژ شرق تهران آشنا هستید ؟
 3. آیا می دانید مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد چه خدماتی را ارائه می دهند ؟
 4. آیا مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد تنها در زمینه ماساژ به مشتریان خود خدمات عرضه می کنند ؟
 5. از چه طریقی می توانید با مرکز ماساژ زرگنج فرد در ارتباط باشید ؟
 6. آیا از فواید ماساژ خبر دارید ؟

 

 1. آیا می دانید مراکز ماساژ چه ویژگی هایی باید داشته باشند ؟

اگر می خواهید به مراکز ماساژی مراجعه کنید که از نظر کیفیت حرف اول را می زنند، باید به چند نکته توجه کنید :

مراکز ماساژ باید محیط آرامش بخشی داشته باشند و از موارد مهم برای مراکز ماساژ داشتن محیط مناسب می باشد که باید ویژگی های خاصی داشته باشد و در مکان مناسب ماساژ را انجام داد.

دکور اتاق ماساژ بسیار مهم است و باید رنگ های خنثی را در دکور اتاق ماساژ به کار برد، رنگ های خنثی موجب ایجاد آرامش می شوند و باعث می شوند در آن مکان احساس راحتی داشته باشید.

آیا می دانید مراکز ماساژ چه ویژگی هایی باید داشته باشند ؟
آیا می دانید مراکز ماساژ چه ویژگی هایی باید داشته باشند ؟

در طراحی دکور اتاق ماساژ باید از وسایل چوبی و پارچه ای استفاده شده باشد و تابلوهای هنری در اتاق ماساژ قرار داشته باشد، پخش کردن یک آهنگ آرامش بخش در اتاق ماساژ بسیار مهم است.

عمل ماساژ باید به آرامی انجام شود و در آن نباید عجله و شتاب وجود داشته باشد، وسایلی مانند روغن و حوله باید نزدیک شخص ماساژ دهنده قرار داشته باشند که اگر نیاز داشت آنها را بردارد دست خود را کامل از بدن شخص ماساژ شونده جدا نکند و نباید در حین عمل ماساژ توقفی وجود داشته باشد.

پاکیزگی بسیار مهم است و قبل از اینکه عمل ماساژ انجام شود دست ها باید شسته شده باشند و همچنین ناخن های شخص ماساژ دهنده نباید بلند باشد و همچنین نباید از جواهراتی که باعث زخم شدن بدن می شود استفاده کند.

محیطی که ماساژ در آن انجام می شود باید دارای دمای مناسب باشد، یعنی نه زیاد گرم و نه زیاد سرد باشد اگر دمای اتاق ماساژ پایین باشد شخص ماساژ شونده نمی تواند احساس راحتی کند  و همچنین دست های شخص ماساژ دهنده باید گرم باشند.

 1. آیا با بهترین مرکز ماساژ شرق تهران آشنا هستید ؟

اگر به دنبال بهترین مرکز ماساژ هستید باید بدانید یک سالن ماساژ خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد، یک مرکز ماساژ عالی، باید محیط مناسب برای انجام ماساژ را داشته باشد و از تجهیزات کامل برخودار باشد.

در یک محیط مناسب برای ماساژ باید آرامش و سکوت وجود داشته باشد، محیط پاکیزه ای باشد و دمای محیط مناسب برای انجام ماساژ باشد، همچنین رنگ آمیزی سالن ماساژ بسیار مهم است بهتر است از رنگ های صورتی کم رنگ، آبی، سبز کم رنگ و بنفش روشن استفاده شود.

آیا با بهترین مرکز ماساژ شرق تهران آشنا هستید ؟
آیا با بهترین مرکز ماساژ شرق تهران آشنا هستید ؟

مرکز ماساژ خوب باید دارای ماساژور های حرفه ای باشد :

ماسور حرفه ای باید صبر و حوصله داشته باشد و همه ی تکنیک های ماساژ را بر روی فرد ماساژ شونده انجام دهد، باید با لوازم ماساژ آشنا باشد و نحوه ی کار با آن ها را کامل بداند، یک ماساژور حرفه ای باید به کار خود علاقه داشته باشد و در کار خود بهداشت را رعایت کند.

ماساژ دهنده ها باید بتوانند با مراجعه کنندگان احساس همدردی داشته باشند و شرایط مناسب روحی و جسمی را برای آن ها فراهم کند و در حین انجام کار خود لباس هایی با رنگ های مناسب،ترجیحا سفید، بپوشند که شخص ماساژ شونده احساس آرامش کند.

ماساژ دهنده باید مطالعه زیادی در زمینه ماساژ انجام دهد و هر روز اطلاعات خود را افزایش دهد.

مرکز ماساژ خوب باید دارای ماساژور های حرفه ای باشد :
مرکز ماساژ خوب باید دارای ماساژور های حرفه ای باشد :
 1. آیا می دانید مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد چه خدماتی را ارائه می دهند ؟

برای اینکه بتوانید به سالن ماساژ دارای کیفیت بالا بروید باید بدانید چه خدماتی را به مشتریان خود عرضه می کنند، مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد انواع ماساژ به شرح زیر را انجام می دهند :

 • ماساژ درمانی
 • ماساژ آرام بخش
 • ماساژ نشاط آور
 • ماساژ لوکس
 • ماساژ ویژه
 • ماساژ دست و پا
 • مراقبت از پوست بدن
 • مراقبت از پوست صورت

شما در حال مطالعه مقاله مرکز ماساژ تهرانپارس هستید

ماساژ درمانی :

ماساژ درمانی را از هزاران سال پیش انجام میدادند، با فشار دادن عضله ها و پوست این ماساژ انجام می شود و در کاهش درد کمر بسیار موثر است.

بسیاری از ورزشکاران از این ماساژ بهره می برند و باعث بهتر شدن درد عضلات در آسیب های ورزشی می باشد.

ماساژ های آرامش بخش :

در این ماساژ روغن های گیاهی استفاده می شود فشار دست گاهی زیاد و و گاهی کم می شود این نوع ماساژ موجب آرامش و کم شدن استرس می شود ماساژ های آرام بخش انواع مختلفی دارند که شامل ماساژ سوئدی، تایلندی، روسی و…

ماساژ سوئدی :

از مورد استقبال ترین ماساژهای دنیا می توان به ماساژ سوئدی اشاره کرد این ماساژ با استفاده از انواع مختلف روغن مانند روغن بادام انجام می شود این ماساژ باعث آرام تر شدن اعصاب می شود، در ماساژ سوئدی معمولاً تمام اعضای بدن گردن تا پا ماساژ داده می شود.

ماساژ روغن تایلندی :

ماساژ تایلندی یک ماساژ خشک است اما ماساژ تایلندی ریشه در ماساژ آیورودا دارد که در آن از روغن گیاهی استفاده می شود، پس ماساژ روغن تایلندی نیز مورد استفاده بسیاری از مردم است در واقع همان ماساژ تایلندی است که در آن از روغن هم استفاده می شود، این ماساژ بر روی تمام اعضای بدن انجام می شود و می توان روی تخت و هم روی زمین انجام داد ؛ این ماساژ با استفاده از حرکت های ضربانی انجام می شود و باعث کاهش یافتن درد های عضلات می شود و باعث بهتر شدن جریان خون در بدن می شود.

ماساژ روسی :

به ماساژ روسی ماساژ ورزشی هم گفته می شود ، این ماساژ به صورت نرم و آهسته انجام شده و در جهت از بین بردن انقباض عضلانی به کار می رود و استرس را کاهش می دهد، باعث بهبود یافتن سیستم عصبی و تنفسی می شود و در بعضی از موارد باعث از بین رفتن بیماری می شود، تعدادی از حرکاتی که در ماساژ روسی انجام می شود از ورزش یوگا الهام گرفته است.

شما در حال مطالعه مقاله مرکز ماساژ تهرانپارس هستید

ماساژ سنگ داغ :

در این ماساژ سنگ های صاف مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل گرمایی که سنگ دارد، عضلات انبساط می یابند، جنس سنگ هایی که در این ماساژ استفاده می شود بازالت می باشد. این سنگ ها در آب داغ می گذارند تا گرم شوند و دمای آن ها بین 48 تا 54 درجه سانتی گراد می رسد، و بعد از گرم شدن سنگ ها، آن ها را روی بدن می گذارند.

این ماساژ باعث آرامش، کاهش اضطراب، کاهش درد کمر و… می شود. افرادی که بیماری هایی مانند دیابت، بیماری های قلبی، میگرن دارند و یا اگر عمل جراحی انجام داده اند و بیماری خاصی دارند، به ماسور وضعیت خود را توضیح دهند، زنان باردار و کودکان این نوع ماساژ را نباید انجام دهند.

ماساژ سنگ داغ :
ماساژ سنگ داغ :

 

ماساژ کیسه گیاهی :

این ماساژ موجب کاهش درد های عضلانی می شود و در فرهنگ تایلند دارای پیشینه طولانی می باشد. در این ماساژ از گیاهانی ماننده بابونه، زنجبیل، زردچوبه علف لیمو و… استفاده می شود که آن ها را در کیسه گیاهی قرار می دهند، و بعد از قرار دادن این گیاهان کیسه را گرم می کنند و ماساژ را انجام می دهند. از فواید دیگر این ماساژ می توان به درمان کردن بی خوابی، سر درد کاهش استرس و… اشاره کرد. کسانی که دارای بیماری اس ام هستند می توانند از این ماساژ استفاده کنند و از فواید آن بهره ببرند.

ماساژ برای زنان باردار :

زنان در هنگام بارداری از لحاظ روحی و جسمی تحت فشار قرار می گیرند برای بهبود یافتن حال روحی و جسمی در زمان بارداری می توان از فواید ماساژ بهره برد و استرس ها و درد های ناشی از بارداری را کاهش داد، همچنین این ماساژ می تواند در کاهش دادن حالت تهوع های دوران بارداری مناسب باشد.

این ماساژ با توجه کردن به موقعیت زنان باردار انجام می شود پس موجب ایجاد هیچ خطری نمی شود. با انجام دادن این ماساژ و بهبود یافتن شرایط روحی و جسمی مادران، جنین هم در شرایط بهتری قرار می گیرد و روی آن اثر می گذارد و بهتر رشد می کند. اگر دارای شرایط خاص و غیر طبیعی هستید باید برای انجام این ماساژ با دکتر خود مشورت کنید.

شما در حال مطالعه مقاله مرکز ماساژ تهرانپارس هستید

ماساژ رایحه درمانی :

ماساژ رایحه درمانی یا ماساژ آروماتراپی با استفاده از روغن های گیاهی و لوسیون های مختلف انجام می شود، این ماساژ مانند ماساژ سوئدی انجام می شود و تفاوت آن استفاده از روغن های معطر است. استفاده از روغن های معطر برروی سیستم اعصاب اثر می گذارد، تنفس کردن این رایحه ها بر روی مرکز کنترل احساسات مغز تاثیر گذاشته و همچنین باعث تنظیم شدن ضربان قلب و فشار خون و کاهش استرس می شود.

این روغن ها برای پوست هم مفید هستند و می توان از فواید آن ها بهره برد. گیاهانی مانند بابونه، گل رز، شکوفه پرتقال، رزماری و… در این ماساژ به کار می رود. ماساژ رایحه درمانی در مواردی مانند : استرس، بی خوابی، درد های ناحیه سر و کمر و… به شما در رفع آن ها کمک می کند. اگر دارای بیماری خاص و یا مشکلات پوستی هستید قبل از انجام ماساژ با ماسور مشورت کنید.

ماساژهای نشاط آور :

این نوع ماساژ در جهت رفع خستگی انجام می شود که با انجام فشارهای عمیق همراه است.

ماساژ کتف پشت گردن :

در این ماساژ نواحی پشت، گردن، شانه و در برخی موارد سر، ماساژ داده می شوند که تاثییرات بسیار زیادی در کاهش درد های عضلانی و استرس دارد، در این قسمت ها اعصابی که قسمت های بالاتنه را کنترل می کنند از قسمت بالایی ستون مهره ها خارج می شود، همراه شدن ماساژ صورت با این ماساژ تاثیرات چشم گیری در جهت از بین رفتن خستگی و درد ها دارد.

ماساژ سنتی تایلندی :

در این ماساژ از ترکیب طب فشاری، یوگا و آیورودا استفاده می شود. این ماساژ خشک است و در آن از روغن و لوسیون استفاده نمی شود، در این ماساژ ماسور از دست، زانو و پای خود برای انجام ماساژ استفاده می کند، این ماساژ با درد همراه نیست و در جهت از بین بردن استرس، کمر درد و سر درد بسیار موثر است. افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند و یا عمل جراحی انجام داده اند قبل از انجام ماساژ با دکتر خود مشورت کنند و همچنین به ماسور اطلاع دهند.

ماساژ لوکس :

این ماساژ ها شامل خدماتی که مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد عرضه می کنند می شود و در آنها از ماساژ های زیبایی لاغری استفاده می کنند که شامل ماساژ های شمع، خاویار و… است.

ماساژ پاکسازی پوست و لاغری :

این ماساژ در جهت لاغری انجام می شود، باعث زیبا تر شدن پوست هم می شود . با استفاده از این ماساژ بدون انجام جراحی های دردناک می توانید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید و اندام ایده آل خود را داشته باشید.

ماساژ زیبایی صورت :

پوست خوب نشانه سلامتی ما است و داشتن یک پوست شفاف اهمیت زیادی در زندگی ما به خصوص روابط اجتماعی ما دارد. موارد زیادی مانند نور آفتاب، تیک های عصبی، استرس و… باعث به خطر افتادن پوست صورت ما می شوند، با انجام دادن ماساژ های صورت به طور مداوم می توانید این خطر هارا بر طرف کنید و پوستی شاداب و سالم داشته باشید.

شما در حال مطالعه مقاله مرکز ماساژ تهرانپارس هستید

ماساژ با خاویار :

خاویار جز مواد غذایی حساب می شود که فایده های زیادی دارد و روی پوست تاثیرات بسیاری می گذارد. چربی های مفید و اسید آمینه موجود در خاویار در جهت سلامتی سلول های بدن و سلول های عصبی بسیار مفید است، این ماساژ باعث روشن تر شدن پوست، از بین رفتن چین و چروک ها و جلوگیری از پیری، نرم تر شدن پوست و… می شود.

ماساژ شکلات :

با توجه به تحقیقات انجام شده، شکلات تاثیرات مثبتی بر روی پوست دارد، به دلیل خواص های آن در بسیاری از سالن های ماساژ از شکلات استفاده می شود. کافئین موجود در شکلات تاثییرات زیادی بر کیفیت پوست به همراه دارد که باعث بهبود گردش خون و جوان تر شدن پوست می شود.

روغن زیتون موجب رطوبت عمیق پوست می شود و آن را با شکلات ترکیب می کنند و برای ماساژ استفاده می کنند، این ترکیب برای پوست های خشک بسیار مفید است و می توان آن را در قسمت هایی مانند زانو، آرنج و کف پا استفاده کرد.

ماساژ شکلات :
ماساژ شکلات :

ماساژ شیر و عسل :

ترکیب ماساژ و حمام شیر و عسل تاثیرات زیادی بر روی بدن ما دارد. عسل اثر تسکین دهنده ای بر روی بدن داشته و خاصیت ضد قارچ دارد، در شیر ویتامین های A، B، D ، کلسیم و پروتئین وجود دارد، ترکیب شدن این دو ماده با هم تاثیرات چشمگیری بر روی پوست خواهد داشت.

حمام شیر و عسل باعث صاف شدن و نرمی پوست می شود و برای جلوگیری از خشک شدن پوست بسیار مفید است و سلول های مرده را بازسازی می کند. افرادی که به عفونت های پوستی مبتلا هستند می توانند از فواید حمام شیر و عسل استفاده کنند. ترکیب عسل و شیر باعث جوان تر شدن پوست و جلوگیری از پیری و به وجود آمدن چین و چروک بر روی صورت می شود.

ماساژ شیر و عسل :
ماساژ شیر و عسل :

ماساژ شمع :

این ماساژ با استفاده از روغن های مختلف انجام می شود و این روغن ها مانند شمع شکل می گیرند. این ماساژ با استفاده از شمعی که ساختار آن موم عسل و چربی های مختلف است انجام می شود، چربی هایی که در این ترکیب بکار رفته است شامل : روغن سویا، نارگیل، گلسرخ و… است.

برای انجام این ماساژ فتیله را روشن کرده و بعد از گرم شدن موارد جامد موجود، به آرامی روی بدن ریخته می شود. ویتامین های موجود در این ترکیب موجب شفاف شدن پوست می شود و بوی خوب این ماده اثر آرامش بخشی دارد، این شمع موجب لطیف تر شدن و شفافیت پوست می شود. از دیگر مزیت های آن می توان به جوان سازی و بازسازی پوست اشاره کرد.

شما در حال مطالعه مقاله مرکز ماساژ تهرانپارس هستید

ماساژ دست و پا :

این ماساژ موجب آرامش، کاهش درد، بهبود یافتن جریان خون ، بالا رفتن تمرکز و بهتر شدن عملکرد سیستم ایمنی می شود

ماساژ دست و پا :
ماساژ دست و پا :
 1. آیا مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد تنها در زمینه ماساژ به مشتریان خود خدمات عرضه می کنند؟

مرکز ماساژ علاوه بر فعالیت در زمینه ماساژ در زمینه های دیگری مانند مراقبت از پوست بدن و پوست صورت، خدمات عرضه می کنند.

اگر اجزای داخلی بدن ما دچار آسیب شده باشند پوست هم آسیب می بیند و از سلامت کامل برخوردار نخواهد بود، پوست از بدن ما محافظت می کند.

با رسیدگی به پوست خود به سلامت خود کمک می کنید و زیباتر دیده می شوید، زمانی که دوران افسردگی و پر استرسی دارید  پوستتان پژمرده می شود و چین و چروک ظاهر می شود.

مرکز ماساژ، خدماتی مانند ماساژ و پاکسازی پوست صورت به مشتریان خود عرضه می کنند که از فواید آن می توان به نرم شدن و درخشان شدن پوست، قرینه سازی اعضای صورت، کاهش درد ها و کم تر شدن چین و چروک های صورت اشاره کرد.

آیا مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد تنها در زمینه ماساژ به مشتریان خود خدمات عرضه می کنند؟
آیا مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد تنها در زمینه ماساژ به مشتریان خود خدمات عرضه می کنند؟
 1. از چه طریقی می توانید با مرکز ماساژ دکتر زرگنج فرد در ارتباط باشید ؟

اگر می خواهید به مرکز ماساژ مراجعه کنید می توانید به صورت اینترنتی رزرو کنید، در عین حال میتوانید با شماره هایی که در انتهای همین مقاله هم ارائه شده است ، تماس بگیرید و زمان مناسب را رزرو کنید. همچنین بدانید که این مرکز در زمان های مختلف برای مشتریان خود تخفیف های شگفت انگیز ارائه میدهد که میتوانید از آنها استفاده کنید، به عنوان نمونه مرکز دکتر زرگنج فرد به مناسبت یلدا تخفیف های بسیار عالی ارائه داده است

شما در حال مطالعه مقاله مرکز ماساژ تهرانپارس هستید

 1. آیا از فواید ماساژ خبر دارید ؟

با مطالعه کردن در مورد فواید ماساژ به این نکته پی خواهید برد که ماساژ برای هر کسی ضروری می باشد.

ماساژ راهکاری تاثیر گذار است که با تحریک کردن جاهای مختلف بدن صورت می گیرد. ماساژ موجب ارامش و در خیلی از موارد باعث کاهش درد می شود، با فرا گرفتن نحوه ی صحیح ماساژ می توانیم خیلی از مشکلات مانند درد و گرفتگی های عضلانی و اضطراب را درمان کنیم.

ماساژ باعث بهتر شدن گردش خون در بدن می شود و در بسیاری از موارد باعث خارج شدن مواد سمی از بدن می شود. از راهکار های مهم برای داشتن بدنی سالم انجام ماساژ درمانی است که با فشردن عضلات انجام می شود، ماساژ درمانی باید در حضور افراد متخصص و با تجربه انجام شود در این صورت خطری نخواهد داشت.

اطلاعات علمی زیادی در مورد چگونگی تاثیر ماساژ وجود ندارد و نمی دانیم در صورت درمان برخی بیماری ها، درمان آن ها چگونه انجام می شود، اما با انجام ماساژ های مختلف درمان هایی مشاهده شده است، ماساژ درمانی در کاهش درد و درمان برخی بیماری ها مانند استرس و افسردگی بسیار موثر است.

 

امیدوارم مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید