میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

مرکز خرید ژل ژوویدرم
مرکز خرید ژل ژوویدرم

لیست موضوعات

مرکز خرید ژل ژوویدرم

در این مقاله درباره ژل ژوویدرم و مرکز خرید ژل ژوویدرم  توضیحاتی خواهیم داد ضمن اینکه درباره ژل ژوویدرم بطور کامل صحبت خواهیم کرد.

لازم به ذکر است در این مقاله مراکز خرید معرفی می شوند و لطفا از تماس با کلینیک دکتر زرگنج جهت خرید ژل خودداری کنید و صرفا با مراکز معرفی شده تماس بگیرید.

خوب است بدانید تمامی ژل های مورد استفاده در کلینیک دکتر زرگنج از مراکز مجاز خریداری شده و مورد تایید وزارت بهداشت هستند

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

ژل ژوویدرم چیست؟

افرادمناسب اینکار چه کسانی هستند؟

انواع ژل ژویدرم کدامند؟

نحوه تزریق این ژل چگونه است؟

عوارض و موارد استفاده این فیلر چیست؟

مرکز خرید ژل ژوویدرم
مرکز خرید ژل ژوویدرم

ژوویدرم

ژوویدرم یک فیلر است بر مبنای اسیدهیالورونیک که در بدن انسان وجود دارد .اسید هیالورونیک ماده ای طبیعی در بدن است که موجب آبرسانی و حجم دهی به پوست میشود.

این اسید خیلی زود در بدن تجزیه میشود در نتیجه اثر مرطوب کنندگی و سفتی این اسید کمتر میشود. با استفادع از این فیلر میتوان این کمبود را جبران کرد.این برند مجموعه ای از فیلرهای پوستی است برای جوانسازی پوست .

که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا نیز است.با تزریق این ژل به پوست صورت چین و چروکهای کاهش پیدا کرد.با بالا رفتن سن اسیدهیالورونیک موجود در بدن کاهش پیداکرده و موجب ایجاد چین و چروک میشود با تزریق این ژل کمبود این ژل جبران میشود.مدت زمان این ژل به عواملی مختلف بستگی دارد مانند نوع حصول یا محل تزریق آن.اما بطور کلی میتوان گفت مدت زمان ماندگاری این ژل به 6ماه تا 2 سال است.

 

داوطلبان این تزریق :

اکثر افراد میتوانند از این تزریق استفاده کنند زیرا این اسید از منابع انسانی استفاده کرده در نتیجه غیرآلرژیک است.پس همه افراد میتوانند از این تزریق استفاده کنند.

بهتر است قبل از تزریق درباره هدفتان از تزریق با پزشک خود صحبت بکنبد و قبل از تزریق خود را برای این کار آماده کنید بعنوان مثال چند روز قبل از تزریق از داروی ضدالتهاب استفاده نکنید تا میزان کبودی ورم پس از تزریق کمترباشد.

اما خانمهایی باردار و شیرده مناسب این تزریق نیستند.اگر سابقه اسکار و زخم شدید داریدو یا بیماری رنگدانه ای دارید و یا از درمان لیزری و یا از لایه بردارهای شیمیایی استفاده میکنید این موارد را به پزشک خود بگویید.

اگر ازدرمانهای تضعیف ایمنی بدن یا آیبوپروفن، اسپرین،او یا داروهایی که رقیق کننده خون هستند استفاده میکنیدقبل از تزریق با پزشک خود مشورت کنید.

تا 24 ساعت بعد از تزریق فعالیت شدید نداشته باشید و کمتر در مقابل نور آفتاب قرار بگیرید.اسید هیالورونیک بعد از چند ماه در داخل پوست بدن تجزیه خواهدشد طوریکه هیچ اثری از ان بجا نخواهد ماند اما ژل اولترا دارای مقاومتی حدودا 12 ماهه در مقابل تجزیه و متابولیسم بدن میباشد

بعضی از ژلهای ژوویدرم دارای محدودیت سنی هستند برای مثال ژل ژوویدرم وولور ایکس سی برای اصلاح خطوط در افراد بالای 21 سال مناسب است و یا ژل اولترا ایکس سی برای افزایش حجم لب در سنین بالای 21 سال مناسب میباشد.

داوطلبان این تزریق :
داوطلبان این تزریق :

کلینیک دکتر زرگنج فرد بخش فروش این ژل را ندارد و تنها کلینیک تخصصی پزشکی و زیبایی می باشد و در صورت لزوم این ژل را برای شما تزریق می کند، به همین جهت برای خرید این ژل با کلینیک تماس نگیرید. در عین حال د ر صورت هر گونه نیاز به مشاوره تزریق ژل می توانید با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید.

انواع ژل ژوویدرم

ژل ژوویدرم وولیفت : این ژل برای پر کردن خط لبخند بسیار مناسب است

ژل ژوویدرم وولبلا: این ژل برای حجیم کردن لبها بصورت طبیعی گزینه ای مناسب است.

ژل فیلر ژوویدرم ولوما: برای لیفت چانه، گونه و و رفع خطوط صورت از این ژل استفاده میشود.

ژل فیلر ژوویدرم اولترا: برای درمان چین و چروکهای عمیق پوست میتوان از آن استفاده کرد ضمن اینکه این ژل خود حاوی لیدوکایین است و بیمار کمتر درد را احساس خواهد کرد.این فیلر مناسب ناحیه بین دو ابرو و زیر چشمها نیست.

نحوه تزریق ژل ژوویدرم

این ژل از دسته فیلرها محسوب میشود که حاوی اسید هیالورونیک است که بصورت طبیعی در تمام انسانها وجود دارد اما با گذشت سن و با افزایش سن میزان آن بطور طبیعی در بدن انسان کاهش پیدا خواهد کردو در نتیجه موجب ایجاد چین و چروک میشود.

و استفاده از این ژل این کاهش را جبران کرده و موجب کاهش این چین و چروک میشود.اگراین تزریق بخوبی انجام نگیرد عوارض نامطلوبی دارد .اما این عوارض را میتوان با تزریق آنزیم هیالورونید حل کرد.فرآیند این تزریق بدین شکل است که ابتدا پزشک از داروی بی حسی موضعی استفاده میکند و 30 دقیقه بعد تزریق انجام میگرد.

که زمان لازم برای تزریق بین 15 تا 30 دقیقه است.که محل موردنظر ممکن است دچار کمی کبودی و ورم بشود این عوارض بعد از یک هفته کاملا از بین میرود.

بلافاصله بعد از تزریق شما نتیجه کار را خواهید دید.هزینه این تزریق معمولا به تعدا سرنگهای استفاده شده و میزان تخصص پزشک بستگی دارد و قیمت ثابتی برای آن نمیتوان تعییین کرد.بهتر است این تزریق توسط فردی متخصص انجام شود زیرا ممکن است نتایج نامطلوبی ایجاد شود و یا سلامت شما به خطر بیفتد.

نحوه تزریق ژل ژوویدرم
نحوه تزریق ژل ژوویدرم

عوارض تزریق ژل ژوویدرم

این ژل بدلیل نرم بودن آسیب رسانی کمی دارد.

قرمزی در ناحیه

کمی درد در ناحیه ای که تزریق انجام شده

خارش آن ناحیه

التهاب پوستی

ایجاد توده در زیرپوست

اختمال عفونت

این علائم بعد از 2تا4 هفته برطرف میشوند اما این تزریق عوارض جدی تری نیز دارد مثل اسکارهای دائمی،مشکلات بینایی،سکته ،در نتیجه حتما در انتخاب متخصص خود دقت نمایید .اگراحتمالا این تزریق زمانیکه برای رفع خطوط لبخند استفاده شود و سهوا تزریق به رگهای اطراف انجام شود میتوان از آنزیم این اسید برای رفع غوارض جانبی آن استفاده کرد.

بعد از گذشت 9 ماه از تزریق باید تزریها را تمدید کرد زیرا ژل ژوویدرم بطور دائمی چین و چروکهای پوست را از بین نمیبرد. زیرا که این ژل در آب حل شده و توسط بدن جذب میشود.اما میتوان گفت که فیلر در بدنهای مختلف با سرعتی متفاوت از بین میرود که در نتیجه طول عمر آن نیز متفاوت است.

موارد استفاده ژل ژوویدرم: افزایش حجم و اصلاح چروکهای عمیق پوستی،افزایش حجم لب،افزایش حجم گونه ها و چانه

عوارض تزریق ژل ژوویدرم
عوارض تزریق ژل ژوویدرم

مزایای ژل ژوویدرم

مدت زمان ریکاوری بیمار کم است

ماندگاری نسبتا طولانی مدتی دارد.

تزریق ژل به زمان کمی نیاز دارد.

از این ژل میتوان برای برجسته سازی لبها و گونه هاو رفع تمامی چین و چروکها استفاده کرد.استفاده این ژل برای تمامی افرادی که میخواهند چین و چروک خود را از بین ببرند بی خطر و مناسب میباشد.

در این مقاله سعی شد درباره ژل ژوویدرم ،محصولات آن موارد استفاده آن توضیحاتی به شما داده شود.اینکه این ژل از اسید هیالورونیک ساخته شده است و برای رفع چین و چروک عمیق پوست و یابرجسته سازی بسیار مناسب است.ای فیلز عوارضی خطرناک ندارد.و بیمار بعد ار تزریق میتواندبه فعالیت روزانه خود بپردازد.و درباره چگونگی تزری این فیلر اینکه از بی حسی موضعی استفاده میشود.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

 

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

اینستاگرام:dr_zarganj

09127379893

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید