میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

لیست موضوعات

لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

امروز با موضوع لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی در خدمت شما هستیم.

بعضی افراد در برخی نواحی بدن مثل نواحی تناسلی از پوست تیره ‌تری برخوردار هستند. که یکی از دغدغه ‌های بانوان می باشد، زیرا به سبب آن جذابیت ظاهری و زیبایی که در ناحیه تناسلی آن‌ ها می ‌باشد گرفته می‌ شود و از این جهت اعتماد به ‌نفس آن‌ ها نیز در روابط جنسی خود کم‌ ‌تر می شود.

اگر قصد انجام لیزر مونالیزا را دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید

02122930161

لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

 

این افراد همیشه دنبال راه کار مناسبی می‌ گردند تا بتوانند از دست این تیرگی ‌ها رهایی پیدا کنند. ما در این مقاله قصد داریم بگوییم اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که از تیرگی ناحیه تناسلی خود رنج می ‌برید و این تیرگی ‌ها را معضلی برای زیبایی خود می ‌دانید ، دیگر نگران نباشید.

به دلیل این‌که علم پزشکی توانسته راه کار های بسیار مناسبی برای بر طرف نمودن این تیرگی ها برای تمامی افراد در نظر بگیرد تا از این طریق بتواند اعتماد به ‌نفس از دست ‌رفته  را به آن ‌ها بازگرداند.

یکی از روش ‌های مؤثری که می توان برای بر طرف نمودن تیرگی‌ های ناحیه تناسلی و واژن استفاده کرد

لیزر مونالیزا می باشد که تاثیر به سزایی بر روی زیبا سازی ناحیه تناسلی خواهد داشت.

این لیزر نام پرآوازه‌ای در دنیا دارد و چندین سال می باشد که در مطب‌ های زنان در حال استفاده است. اگر شما نیز قصد دارید در رابطه با لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی نواحی واژن خود استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطالب ما را همراهی بفرمایید تا از این طریق بتوانید اطلاعات مفیدی در رابطه با این لیزر داشته باشید.

آنچه در ادامه این مطالب قرار است مطالعه کنید :

 1. رنگ طبیعی ناحیه تناسلی
 2. بر طرف نمودن تیرگی‌ های واژن
 3. دلایل تیرگی ناحیه تناسلی
 4. راه کار های مختلف برای بر طرف کردن تیرگی واژن
 5. لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 6. روش انجام لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 7. اقدامات مورد نیاز برای استفاده از لیزر مونالیزا
 8. مزایای لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 9. عوارض جانبی لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 10. پروسه درمان به واسطه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 11. مراقبت‌ های بعد از لیزر مونالیزا
 12. نتیجه درمان لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 13. تعداد جلسات لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 14. چه افرادی می توانند از لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی استفده کنند
 15. آیا همه افراد می‌توانند از لیزر مونالیزا استفاده کنند
 16. می توان به همراه لیزر مونالیزا از لیزر موهای زائد نیز استفاده کرد ؟
 17. هزینه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 18. سوالات متداول در رابطه با لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 19. سخن آخر

 

رنگ طبیعی ناحیه تناسلی

نگرانی بسیاری که در تمامی بانوان وجود دارد ، استرس تیره شدن رنگ پوست آلت تناسلی آن ‌ها می باشد. این افراد به دلیل این‌ که در جذابیت‌ های جنسی ممکن است عملکرد پایین ‌تری داشته باشند و برای شریک زندگی خود زیبایی به همراه نداشته باشند ، بسیار نگران هستند.

این امر در افرادی که پوست تیره تری دارند ، بیشتر رخ می‌دهد. به ‌طورکلی رنگ پوست آلت تناسلی در بانوان متفاوت است.

رنگ طبیعی ناحیه تناسلی
رنگ طبیعی ناحیه تناسلی

این رنگ می ‌تواند قرمز ، صورتی و حتی تیره ‌تر و رو به قهوه ای باشد.

حتی در طول زمان ، ممکن است تغییر رنگ داشته باشد که این یک امر طبیعی در نظر گرفته می‌شود و نمی ‌توان عوض شدن رنگ آن را به رعایت نکردن بهداشت و عفونت ‌ها نسبت داد.

عوامل بسیاری هستند که باعث ایجاد تغییر رنگ در قسمت ناحیه تناسلی در بانوان می شوند و لازم است که با رعایت کردن آن ‌ها از تیرگی ناحیه تناسلی خود جلوگیری کنند.

از نظر علمی تغییر رنگ واژن هیچ ‌گونه تأثیری بر روی سلامت بانوان نخواهد گذاشت. اما به دلیل این ‌که زنان به زیبایی خود اهمیت ویژه ‌ای می ‌دهند ، ممکن است از این طریق بتواند اعتماد به ‌نفس آن ‌ها را کاهش دهد. اما جای هیچ‌گونه نگرانی در این باره وجود ندارد.

زیرا امروزه با وجود روش ‌های مختلفی مثل لیزر مونالیزا می ‌‌توان این تیرگی ‌ها را به‌ راحتی بر طرف کرد و دیگر نگران زیبایی‌ های از دست ‌رفته دستگاه تناسلی خود نباشید.

بر طرف نمودن تیرگی‌ های واژن

مسئله تیره بودن نواحی تناسلی بانوان یک مسئله بسیار حیاتی می‌ باشد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در سال‌ های اخیر بسیاری از افراد راه‌ های گوناگونی را برای بر طرف نمودن تیرگی های موجود در این ناحیه استفاده کرده ‌اند.

بر طرف نمودن تیرگی‌ های واژن
بر طرف نمودن تیرگی‌ های واژن

اما این درمان‌ ها نتوانستند راه‌ های مناسبی برای بر طرف نمودن تیرگی ‌های این نواحی باشد و اثراتی دائم برای آن‌ ها به همراه نداشته است.

بسیاری از افراد به واسطه مواد شیمیایی قبلاً راه‌ حل روشن‌سازی واژن و مقعد را امتحان کردند. اما نتیجه مورد پسندی به همراه نداشته ‌اند و این روش نه‌ تنها ممکن است برای بر طرف نمودن تیرگی ‌ها مناسب نباشد ، بلکه امکان مشکلات پوستی دیگری را به دنبال خواهد داشت.

لازم است بدانید از آنجایی که پوست در نواحی واژن بسیار حساس می باشد ، استفاده کردن از لوازم شیمیایی بسیار پر ضرر می باشد و نتیجه ‌ای برای شما حاصل نمی‌گردد.

امروزه پزشکان و متخصصان پوست توانستن از تکنولوژی لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی استفاده کنند و نتایج بسیار مؤثری در روند آن به همراه داشته باشند.

این روزها سفید کردن واژن یک روش بسیار پرطرفدار در بین خانم‌ ها می باشد. به همین دلیل لیزر مونالیزا می ‌تواند به کمک این افراد آمده و مشکلات تیرگی واژن را برای آن‌ ها بر طرف کند.

دلایل تیرگی ناحیه تناسلی

به وجود آمدن تیرگی در ناحیه تناسلی ممکن است دلایل بسیار مختلفی داشته باشد و از این طریق به تشدید شدن تیرگی نواحی تناسلی کمک کنند. در ادامه برای شما عنوان می‌کنیم که چه عواملی ممکن است بر تیرگی این نواحی تاثیرگذار باشد.

دلایل تیرگی ناحیه تناسلی
دلایل تیرگی ناحیه تناسلی

افزایش سن :

وقتی سن رو به افزایش می باشد ، تغییرات هورمونی در بدن باعث ایجاد تیرگی در نواحی تناسلی می‌گردد.

عوامل ژنتیکی :

پوست بسیاری از افراد به ‌صورت ژنتیک در بسیاری از نواحی تیره ‌تر می ‌باشد و ممکن است با به بلوغ رسیدن فرد این نواحی تیرگی خود را بیشتر نشان دهد.

رطوبت زیاد در ناحیه تناسلی :

رطوبت نیز یکی از عوامل مهم تیرگی واژن می باشد.

استفاده زیاد از لباس‌های زیر تنگ و غیر نخی :

این لباس ها نیز باعث ایجاد عرق و رطوبت بسیار در نواحی تناسلی می‌گردد.

اصطکاک زیاد :

سابیده شدن پوست بر اثر برخی از ورزش‌ هایی که انجام می ‌دهید ، ممکن است باعث تیرگی در ناحیه تناسلی گردد.

استفاده از لباس ‌هایی که از مواد مصنوعی ساخته شده است :

لازم است بدانید بسیاری از بانوان به شلوار های جین و برخی از پارچه ها حساسیت دارند ، از این جهت می ‌تواند بر روی تیرگی پوست آن‌ ها تأثیرگذار باشد.

استفاده کردن از تیغ یا ژیلت به‌ صورت دائم :

بسیاری از افراد برای از بین بردن مو های زائد خود از ژیلت و تیغ ها استفاده می‌کنند که این روش نیز بر روی تیرگی پوست بسیار تاثیرگذار می باشد.

استفاده کردن از تیغ یا ژیلت به‌ صورت دائم :
استفاده کردن از تیغ یا ژیلت به‌ صورت دائم :

کمبود بعضی ویتامین ‌ها و مواد معدنی در بدن :

برخی افراد به دلیل این‌که ویتامین ‌های مورد نیاز در بدن آن ‌ها تامین نمی‌گردد ، ممکن است دچار تیرگی پوست شوند.

 تولید زیاد ملاتونین در واژن :

این نیز ممکن است بر روی تیرگی واژن اثرگذار باشد.

استفاده زیاد از پودر تالک :

بسیاری از افراد از پودر های خاصی در نواحی تناسلی خود استفاده می‌کنند. مواد های آرایشی لوسیون ‌ها و پودر های مخصوص بدن ممکن است باعث ایجاد تیرگی در این ناحیه شود.

اختلالات فوق کلیوی هم ممکن است غدد فوق کلیوی در بدن آن‌ها بدرستی کار نکند.

بارداری :

ممکن است بارداری نیز باعث تیرگی پوست واژن شود و در برخی از بانوان این روش برگشت‌ ناپذیر باشد.

اضافه ‌وزن و چاقی بیش از حد :

در افراد چاق تیرگی‌های ناحیه تناسلی بیشتر دیده می‌شود.

استفاده کردن از برخی صابون ‌ها :

امکان دارد استفاده از کرم ‌ها و شامپو های بدن و مابقی محصول های بهداشتی باعث تیرگی در نواحی مختلف پوست گردد.

بیماری‌ های مختلف :

امکان دارد بعضی بیماری‌ ها برای تیرگی پوست تاثیرگذار باشند. مانند: سرطان معده ، سندرم تخمدان پلی کیستیک ، اختلالات پوستی ، کم‌ کاری و یا پرکاری تیروئید.

باکتری و عفونت : عفونت‌ های پوستی و قارچی ناحیه تناسلی نیز بر روی تیرگی این نواحی بسیار اثر گذار است.

راه کار های مختلف برای بر طرف کردن تیرگی واژن

در نژاد ما ایرانیان تیرگی در ناحیه نواحی تناسلی نسبت به بقیه اندام‌ های بدن یک امر بسیار طبیعی می باشد. همه افراد برای بر طرف کردن تیرگی های این نواحی دنبال راه کار های مناسبی می‌گردند

و علاقمند هستند که به واسطه این راه کار ها بتوانند تیرگی های نواحی واژن خود را بر طرف کنند تا از این طریق جذابیت بیشتری داشته باشند. در ادامه برای شما راه کار های متفاوتی از بر طرف کردن تیرگی های واژن نام می‌بریم :

رفع تیرگی ناحیه تناسلی با استفاده از صابون :

همان ‌طورکه می‌دانید صابون یک مواد شیمیایی می باشد و استفاده از آن برای نواحی تناسلی باعث بهم خوردن تعادل  PH واژن می‌گردد

رفع تیرگی ناحیه تناسلی با استفاده از صابون :
رفع تیرگی ناحیه تناسلی با استفاده از صابون :

و از این طریق باعث می شود تیرگی بیشتری برای ناحیه تناسلی شما به همراه داشته باشد. به همین جهت باعث تیرگی بیشتر در ناحیه تناسلی شما می‌گردد و پزشکان آن را توصیه نمی کنند.

رفع تیرگی به واسطه کرم‌ های موضعی شیمیایی یا گیاهی :

با استفاده از این کرم‌ های موضعی گیاهی و یا شیمیایی مشکلات پوستی ممکن است برای شما به همراه داشته باشد و نتیجه به دست آمده از بر طرف کردن تیرگی ناحیه تناسلی زود گذر می باشد و دوام زیادی ندارد.

همچنین لازم است ذکر کنیم این کرم ‌ها و محلول ‌های روشن‌ کننده شامل ماده‌ های سرطان ‌زا می باشند و پزشکان اصلاً استفاده از آن‌ ها را توصیه نمی‌کنند.

استفاده از لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی :

استفاده کردن از این لیزر یک روش نوین و جدید می ‌باشد که بسیاری از پزشکان توانستند از این روش تأثیرات به سزایی مشاهده کنند. هر کدام از راه ‌حل‌ هایی که در بالا برای شما ذکر کردیم تا به واسطه آن بتوانید برای بر طرف کردن تیرگی های ناحیه تناسلی خود موفق باشید ، دارای مزایا و معایب خاص می باشند.

اما در این میان استفاده از روش لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی یک روش کاربردی و به ‌روز می ‌باشد که بسیاری از پزشکان استفاده کردن از آن را توصیه می‌کنند.

همچنین افرادی که از این روش استفاده کرده‌ اند ، توانسته‌اند تأثیرات به سزایی در رابطه با سفید سازی ناحیه واژن داشته باشند و از نتیجه آن راضی بوده ‌اند.

طبق تحقیقات نشان داده شده موفقیت به واسطه دستگاه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی حداقل ۸۰ درصد می‌ باشد و می‌تواند بیشترین تیرگی‌ ها را بر طرف کند.

لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

یکی از جدیدترین و نوین ‌ترین روش ‌هایی که برای برطرف کردن تیرگی واژن در زنان استفاده می شود ، لیزر مونالیزا می ‌باشد که مورد تایید پزشکان بسیاری بوده است.

نام دیگر این روش لیزر بلیچینگ واژن نیز می باشد. ممکن است برخی او را با این نام بشناسند. لازم است بدانید که انجام لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی کاملاً بدون درد می ‌باشد و یک عمل سرپایی بوده و نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارد.

لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

به طور کلی طبق تحقیقات نشان داده شده هر جلسه لیزر درمانی مونالیزا برای رفع تیرگی نواحی تناسلی میزان ۱۰ دقیقه به طول می ‌انجامد و تعداد جلساتی که برای استفاده کردن از این لیزر وجود دارد بستگی به میزان تیرگی مورد نظر در آن نواحی دارد و میزان جلسات آن تحت نظر پزشک متخصص صورت می‌گیرد .

پزشک تشخیص می ‌دهد که چه میزان جلسات لازم است تا تیرگی‌ های به‌ وجود آمده در ناحیه تناسلی به واسطه دستگاه لیزر مونالیزا بر طرف گردد.

بانوان بسیاری تا قبل از به وجود آمدن دستگاه لیزر مونالیزا از نواحی تیرگی دستگاه تناسلی خود رنج می ‌بردند ، اما با روی کار آمدن لیزر مونالیزا مشکلات این دسته از افراد به‌ خوبی بر طرف شد.

لیزر مونالیزا یکی از دستگاه‌ های معجزه آور در عرصه پزشکی می‌ باشد که توانسته خدمات بسیار متنوعی برای مراجعین زن و پزشکان و متخصص زنان داشته باشد.

مهم‌ ترین کاربرد آن سفید کردن واژن می باشد. دستگاه مونالیزا با توجه به تکنولوژی لیزرهایی CO2 می ‌تواند مشکلات زیادی از جمله : گشادی واژن ، تیرگی واژن و غیره را نیز بر طرف کند.

تیرگی‌ هایی که در سطح دستگاه تناسلی به وجود می آیند ، به علت غلظت بسیار بالای ملانین در زیر لایه اپیدرم پوست می باشد.

با استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا می‌‌توان در ناحیه لایه اپیدرم به راحتی تیرگی ‌های لازم برداشته شود و روز به ‌روز پوست به حالت اولیه خود برگردد.

این روش دارای عوارضی نمی ‌باشد و با حداقل عوارض برای بانوان در نظر گرفته شده است و می ‌تواند سفید کردن پوست ، بخش ‌های بیرون ناحیه تناسلی ، لب‌ های کوچک و بزرگ ، اطراف مقعد و غیره را در بر داشته باشد.

روش انجام لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

برطرف کردن تیرگی های ناحیه تناسلی به واسطه دستگاه لیزر مونالیزا یک روش سریع و آسان می باشد و زیاد به طول نمی‌ انجامد. در حداکثر زمان ۳۰ دقیقه این لیزر برای شما انجام می‌ شود.

به‌ طور کلی همه افراد نگرانی از درد دارند ، ولی لازم است بدانید که این روش بسیار بی ‌خطر بوده و شامل کمترین درد می ‌شود.

روش انجام لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
روش انجام لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

اما برای این‌که شما با خیالی آسوده این روش را انجام دهید ، متخصص مورد نظر روی نواحی که قصد دارد با لیزر مونالیزا تیرگی آن را برطرف کند را کرم مخصوص بی حس کنند می‌ زند تا از این طریق فرد مورد نظر هیچ‌ دردی را حس نکند.

سپس اشعه بی‌خطر دستگاه مونالیزا را به دستگاه تناسلی شما می‌تاباند تا از این طریق بتواند اشعه‌ های رنگدانه ‌های پوستی ملانین را از بین ببرد و موجب رفع تیرگی واژن می‌گردد.

اقدامات مورد نیاز برای استفاده از لیزر مونالیزا

اولین گزینه که برای شما قصد داریم مطرح کنیم این است که اگر شما نیز قصد استفاده از عمل ‌های زیبایی را دارید ، به طور دقیق باید از آن اطلاع کامل داشته باشید.

به همین سبب مطالبی که برایتان فراهم کرده ایم را مطالعه کنید تا از این جهت اطلاعات بسیاری کسب کنید. حال برای شما ذکر می‌کنیم که اقدامات مورد نیاز برای رفع تیرگی ‌ها به واسطه لیزر مونالیزا چیست :

 1. اولین اقدام خواندن مطالب این مقاله می باشد.
 2. اگر شما قصد انجام لیزر مونالیزا را دارید و شرایط لازم را دارید باید به دنبال یک پزشک متخصص باشید تا از این روند بتوانید درمان خود را تکمیل کنید.
 3. اگر شما در شهر های بزرگ ایران و کلان شهر هایی مثل : تهران ، اصفهان ، مشهد سکونت دارید. انتخاب کردن پزشکی که بتواند قابل اطمینان باشد ، کار زیاد زیاد دشواری نمی ‌باشد. این عمل ریسک بالایی ندارد و شامل خطر نمی‌شود. ولی اگر شما قصد داشته باشید می ‌توانید به همراه این عمل زیبا سازی های دیگر مانند : تنگ کردن واژن ، لابیاپلاسی و یا جوان‌ سازی را انجام دهید.
 4. بعد از این‌که پزشک مورد نظر خود را انتخاب کردید مشاوره رزرو می‌کنید.
اقدامات مورد نیاز برای استفاده از لیزر مونالیزا
اقدامات مورد نیاز برای استفاده از لیزر مونالیزا

مزایای لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

استفاده کردن از لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی دارای مزایای بسیاری می باشد که در ادامه برای شما به‌ طور خلاصه ‌وار مزایای این روش را ذکر می‌کنیم.

مزایای لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
مزایای لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
 • روشی غیر تهاجمی بوده و بدون درد و خون ‌ریزی انجام می‌گیرد.
 • احتیاج به بستری شدن در بیمارستان و همراه داشتن ندارد و بیمار بعد از لیزر بلافاصله می ‌تواند به کار های روزانه خود بپردازد.
 • علاوه ‌بر این‌که می ‌تواند تیرگی های مورد نظر در دستگاه تناسلی را برطرف کند ، باعث جوان‌ سازی و شادابی پوست نیز پوست واژن نیز می گردد.
 • اثرات لیزر درمانی مونالیزا طولانی‌ مدت می ‌باشد.
 • نتیجه مفیدی دارد و بسیار سریع و کاربردی می‌ باشد.
 • میزان زمان استفاده از لیزر درمانی بسیار کم است و به سرعت انجام می‌گیرد.

همچنین بهتر است بدانید افرادی که به واسطه لیزر مونالیزا تحت درمان قرار می‌گیرند می‌توانند بهبود فرم واژن خود را داشته باشند و از این طریق بتوانند روابط جنسی بهتر و ارگاسم را تجربه کنند

همچنین از این جهت می‌‌توان افزایش کیفیت و کشش بافت واژن را بیشتر کرد و جریان خون ورودی به واژن بیشتر می‌شود و سفت شدن کانال واژن و جوان‌سازی پوست نیز برای آن‌ها اتفاق می‌افتد این روش می‌تواند به عادی شدن پی اچ واژن کمک بسیاری کند و از این جهت عفونت های مربوط با دستگاه تناسلی برطرف گردد

عوارض جانبی لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

طبق مطالعات نشان داده شده توسط متخصصین استفاده از لیزر مونالیزا عارضه خاصی ندارد. امکان این‌که به مدت چند روز احساس کمی سوزش در ناحیه واژن داشته باشید ،وجود دارد.

ولی این یک امر طبیعی می باشد و هیچ جای نگران نیست و با استفاده از دستورات پزشک و پماد های مخصوص می‌ توانید این مشکل را حل کنید.

البته لازم به ذکر است بگوییم به دلیل این‌که حساسیت ‌های ویژه ‌ای در رابطه با ناحیه تناسلی وجود دارد ، شما می بایست حتماً این روش را تحت درمان پزشک متخصص و در کلینیک‌ های معتبر انجام دهید تا بتوانید از نتیجه خوبی برخوردار شوید

 

پروسه درمان به واسطه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

این روش بسیار ساده و کاربردی می باشد و به سرعت انجام می‌گیرد. در ادامه مراحل انجام روش درمان به واسطه لیزر مونالیزا را برای شما ذکر می‌کنیم :

 • درمان به واسطه موم و یا اپیلاسیون برنز کردن و اصلاح های پوستی تا ۳ روز قبل از درمان لیزر مونالیزا نباید صورت بگیرد.
 • استفاده از لوسیون ‌های ضد باکتری قبل از انجام لیزر مونالیزا توصیه نمی‌ شود.
 • برای لیزر مونالیزا احتیاج به لباس جراحی ندارید و با یک شلوار گشاد و دامن می‌توانید حاضر شوید.
 • کرم‌ های موضعی بی‌ حسی برای حذف کردن احساس درد در روش لیزر مونالیزا برای شما انجام می شود.
 • لیزر مونالیزا می تواند برای مقعد، واژن ، لب ‌های بزرگ ، لب ‌های کوچک استفاده شود تا لایه ‌های تیره آن را برطرف کند.
 • این روش با تکنولوژی بسیار پیشرفته لیزر مونالیزا تاچ صورت می‌گیرد.
 • تعداد جلسات بستگی به شرایط بیمار از ۳ جلسه ممکن است صورت بگیرد.
 • بعد از جراحی دارو های ضد عفونی استفاده می ‌شوند و پیشنهاد می‌ شود از لباس‌ های زیر نخی استفاده کنید.
 • بعد از ۲ ساعت از انجام لیزر مونالیزا می‌ توانید از کلینیک خارج شوید.
پروسه درمان به واسطه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
پروسه درمان به واسطه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

مراقبت‌ های بعد از لیزر مونالیزا

بعد از اتمام روش لیزر مونالیزا در نواحی تناسلی برای این‌که نتیجه مطلوب ‌تری از آن دریافت شود ،پزشک متخصص از شما می‌خواهد که به توصیه‌های زیر عمل کنید:

 • شما باید ۲ تا ۴ روز بعد از لیزر آلت تناسلی خود را خشک و پاکیزه نگه دارید و اگر پزشک مورد نظر شما صلاح دانست از آنتی ‌بیوتیک ‌های خوراکی و موضعی برای این‌که بتوانید از عفونت جلوگیری کنید استفاده کنید.
 • به دلیل حساس بودن اندام تناسلی سوزش اندکی تا چند روز بعد از لیزر درمانی در اطراف دستگاه تناسلی صورت می‌گیرد.
 • پوست ناحیه تناسلی بعد از لیزر مونالیزا تازه و حساس می باشد. برای این‌که بتوانید این سوزش را رفع کنید امکان دارد پزشک مورد نظر کرم‌ های کاهش التهاب برای شما در نظر بگیرد.
 • بعد از لیزر مونالیزا تا حدود ۱۰ روز از انجام ورزش ‌ها و فعالیت‌ های شدید دوری کنید.
 • تا انتهای دوره درمان به واسطه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی باید دقت بسیاری در رابطه با پاکیزه نگه داشتن آلت تناسلی خود داشته باشید.
 • ۳ الی ۵ روز از روابط جنسی پرهیز کنید.
 • در استخر شنا نکنید و بهتر است از وان نیز استفاده نکنید.
 • بعد از هر بار شستشوی ناحیه تناسلی با استفاده از سشوار آن را خشک کنید.

نتیجه درمان لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

ما قبل از استفاده از لیزر مونالیزا برای شما نگران بر طرف کردن تیرگی های اندام تناسلی شما هستیم. از این جهت می‌توانیم به شما اطمینان بدهیم که با یک روش بسیار ساده و تکنولوژی مؤثر می‌ توانید ، روشن‌ سازی ناحیه تناسلی خود را تضمین کنید و بعد از درمان شاهد نتیجه مؤثر آن باشید.

به‌ طورکلی نتیجه اصلی بعد از گذشت ۲ هفته از درمان اصلی شروع به پدیدار شدن می‌کند و بعد از این جلسات شما نیز می‌توانید تحت نظر پزشک خود باشید و دوباره معاینه شوید تا دوباره بتوانید همچنان سلامتی دستگاه تناسلی خود را حفظ کنید و نتیجه رضایت ‌بخشی از لیزر مونالیزا داشته باشید.

 

تعداد جلسات لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

تعداد جلسات لازم بستگی به میزان تیرگی پوست شما دارد و طبق دستور پزشک انجام می‌گیرد اما به‌ طور کلی بین ۱ تا ۳ جلسه ممکن است این روش برای شما صورت بگیرد و تا بتوان نتیجه مطلوب تری نسبت به روشن شدن پوست شما در نظر گرفت.

اما لازم است بدانید که شما با انجام حتی ۱ جلسه از روش لیزر مونالیزا می‌ توانید شاهد نتیجه چشمگیری باشید و تغییرات را به خوبی حس کنید.

همون ‌طور که گفته شد نتیجه اصلی بعد از گذشت ۲ هفته از آخرین جلسه لیزر درمانی شما صورت می‌گیرد و می ‌توانید از نتیجه آن راضی و خشنود باشید.

با تمام توضیحاتی که داده شد برای این‌ که بتوانید بهترین نتیجه را در بر بگیرید پیشنهاد می‌کنیم ۳ جلسه با فاصله‌ های ۳۰ تا 45 روزه را انجام دهید تا از این طریق بتوانید زیبایی پوست خود را به دست آورید و از اعتماد به ‌نفس بالایی برخوردار باشید.

چه افرادی می توانند از لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی استفده کنند

 • کسانی که قصد دارند در کمترین زمان ممکن ، بهترین اثر بخشی را برای برطرف نمودن تیرگی‌ های دستگاه تناسلی خود داشته باشند.
 • کسانی که فکر می‌کنند تیره بودن نواحی واژن و دستگاه تناسلی از زیبایی آن ‌ها کم می‌کند و اعتماد به ‌نفس آن ‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
 • افرادی که به دلیل تیره بودن پوست واژن خود از برقرار کردن رابطه جنسی شرم دارند و اعتماد به ‌نفس ندارند.
 • دختران مجردی که نگران رابطه با همسر آینده خود هستند و نیاز دارند جذابیت بیشتری در ناحیه تناسلی خود داشته باشند.
 • کسانی که دوست دارند پوست واژن آن ‌ها نرم‌ تر و شفاف ‌تر باشد و زیبایی بهتری داشته باشد.
 • کسانی که در پرداخت هزینه‌ های جلسات لیزر مونالیزا مشکلی ندارند.

 

آیا همه افراد می‌توانند از لیزر مونالیزا استفاده کنند

طبق نظریه پزشکان متخصص  محدودیتی در رابطه با استفاده از لیزر مونالیزا برای بر طرف نمودن تیرگی اندام تناسلی بانوان وجود ندارد.

خانم ‌ها می ‌توانند برای سفید سازی پوست واژن خود از آن استفاده لازم را به عمل بیاورند. اما افرادی که دارای بیماری‌ های سیستمیک یا موضعی حاد می باشند ، بهتر است از این روش استفاده نکنند.

همچنین افرادی که از بیماری ‌های پوستی ، زگیل‌ های تناسلی ، تب‌ خال های تناسلی رنج می ‌برند توصیه می‌شود که از روش لیزر مونالیزا استفاده نکنند. بسیاری از پزشکان نیز پیشنهاد می‌ دهند افرادی که از قرص راکوتان استفاده می‌کنند از روش لیزر مونالیزا و پرهیز کنند.

آیا همه افراد می‌توانند از لیزر مونالیزا استفاده کنند
آیا همه افراد می‌توانند از لیزر مونالیزا استفاده کنند

می توان به همراه لیزر مونالیزا از لیزر موهای زائد نیز استفاده کرد ؟

در رابطه با این مسئله که از لیزر مونالیزا برای بر طرف نمودن تیرگی ‌های ناحیه تناسلی و لیزر برطرف نمودن موهای زائد نمی‌توان هم‌ زمان استفاده کرد.

زیرا پزشکان توصیه می‌کنند که این ۲ روش از هم مجزا می باشند و اگر از هر ۲ هم‌ زمان استفاده شود ، نتیجه حاصل ‌شده موفقیت‌آمیز نخواهد بود و نمی‌‌توان از لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی نتیجه خاصی گرفتن است.

همین جهت پزشکان توصیه می‌کنند که این ۲ روش را هم‌ زمان با هم انجام ندهید. وقتی که برای موهای زائد خود از روش لیزر استفاده می‌کنید فولیکول مو تحت تاثیر قرار می‌گیرد تا به واسطه آن مو های زائد دیگر رشد نکند.

از سمتی دیگر لیزر موهای زائد روی پوست روشن تر که موهای ضخیم ‌تر و تیره‌تر دارند جواب بهتری می‌دهد. پیشنهاد می‌ کنیم ابتدا به واسطه لیزر مونالیزا تیرگی ‌های به وجود آمده در ناحیه تناسلی را برطرف کنید ، سپس از لیزر موهای زائد استفاده لازم را به عمل بیاورید تا از این طریق بتوانید نتیجه بهتری دریافت کنید.

هزینه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

افراد زیادی به واسطه استفاده از لیزر مونالیزا توانستند نتیجه ‌های چشمگیری از روند تیرگی ‌های دستگاه تناسلی خود داشته باشند .

به همین دلیل این دستگاه خواهان بسیاری دارد و اغلب بانوان ترجیح می ‌دهند برای بر طرف نمودن تیرگی ‌های موجود در دستگاه تناسلی خود از این دستگاه استفاده کنند. یکی از سوالات پرتکرار این است که هزینه لیزر مونالیزا برای برطرف نمودن تیرگی‌ های دستگاه تناسلی چقدر می ‌باشد.

لازم دانستیم که در رابطه با این موضوع برای شما صحبت کنیم تا بدانید عوامل زیادی بر قیمت این لیزر تأثیرگذار هستند. به دلیل این‌که این لیزر در چندین جلسه می‌تواند تیرگی های ناحیه تناسلی را برطرف کند باعث می‌شود که هزینه آن برای افراد مختلف با توجه به شرایط آن ‌ها متفاوت باشد.

هزینه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی
هزینه لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

میزان تیرگی های موجود :

بر طرف نمودن تیرگی ‌ها می ‌تواند در ناحیه لابی ، مقعد ، کشاله ران و نواحی مختلفی که در اطراف ناحیه تناسلی هستند ،مفید باشد و از این جهت تیرگی ‌های موجود را برطرف کند. از همین جهت کسی که قصد دارد تیرگی ‌های مد نظر خود را برطرف کند باید طبق نظریه پزشک نواحی مورد نظری که قصد دارد برطرف نمودن تیرگی ‌ها بر روی آن صورت بگیرد را بسنجد.

ممکن است این افراد هزینه بیشتری نسبت به فرد دیگر پرداخت کند. از همین جهت شرایط و محل مورد نظر که شما قصد دارید تیرگی‌ های موجود را برطرف کنید یک امر بسیار مهم در روند هزینه لیزر مونالیزا هم می‌باشد.

شدت تیرگی:

میزان تیره بودن ناحیه تناسلی یکی از عوامل مهمی است که بر هزینه و تعداد جلسات موجود تاثیر گذار هست. زیرا این افراد به واسطه تیرگی‌ های بیشتری که در ناحیه تناسلی خود دارند

از جلسات بیشتری برخوردار می شوند تا بتوانند این تیرگی ‌ها را بر طرف کنند. به همین جهت این افراد نیز با توجه به تعداد جلسات ملزم به پرداخت هزینه بیشتری هستند.

میزان پاسخ‌ گویی پوست به لیزر مونالیزا :

با توجه به تشخیص پزشک لیزر مونالیزا برای بر طرف شدن تیرگی دستگاه تناسلی شما انجام می‌گیرد. ممکن است پوست یک فرد با ۱ جلسه  نتیجه عالی به همراه داشته باشد.

اما برخی دیگر از افراد میزان پاسخ‌ گویی پوست آن ‌ها به لیزر دیرتر می ‌باشد و احتیاج به تعداد جلسات بیشتری دارند از همین جهت نیز ممکن است هزینه ‌های این افراد متفاوت با بقیه باشد.

پزشک متخصص :

با توجه به مهارت پزشک نیز ممکن است دستمزد ها متفاوت باشد. هرچه تبحر و مهارت پزشک مورد نظر شما بیشتر باشد مسلماً دستمزد بالاتری برای انجام لیزر مونالیزا از شما دریافت می‌کند.

از جهتی دیگر امکان دارد برخی از پزشکان هزینه‌ های کمتری از شما دریافت کنند و تعداد جلسات را برای شما بیشتر کنند.

سوال بسیاری از افراد نیز این است که آیا بیمه هزینه‌ های لیزر مونالیزا را متقبل می شود. درجواب به این سوال باید بگوییم ، خیر. زیرا لیزر مونالیزا یک عمل زیبایی محسوب می شود ، بیمه موظف نیست که هزینه ‌های مربوط به آن را پرداخت کند.

با توجه به مواردی که برایتان در مطالب بالا ذکر کردیم ممکن است هزینه ‌های لیزر مونالیزا متفاوت باشد.

سوالات متداول در رابطه با لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی

آیا برطرف نمودن تیرگی‌ های ناحیه تناسلی ماندگار می باشد؟

بسیاری افراد سوال می ‌پرسند که ماندگاری این روش چه مقدار است؟ باید عنوان کرد که ماندگاری این روش به دلیل این‌ که در کلینیک ها از دارو ها نیز کمک گرفته می‌شود ، بسیار بالا می‌ باشد و می‌‌ توان از طریق لیزر مونالیزا بیشترین ماندگاری را برای برطرف نمودن تیرگی به‌ همراه داشت.

آیا استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا با درد همراه است؟

جواب این سوال منفی می باشد. زیرا این روش بسیار کم ‌خطر و بدون درد می ‌باشد و در هنگام انجام این روش از بی‌حسی ‌های موضعی بر روی پوست استفاده می‌شود و فرد بیمار کمترین دردی را احساس نمی‌کند.

آیا استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا با درد همراه است؟
آیا استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا با درد همراه است؟

دستگاه مونالیزا چند درصد پوست را روشن می کند ؟

به واسطه استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا می توان تا ۸۰ درصد میزان تیرگی های پوست را برطرف کرد و پوست را به حالت اولیه برگرداند. همان‌ طورکه ذکر کردیم این روش ماندگاری بسیار بالایی نسبت به تمامی موارد دیگر ، برای روشن‌ سازی ناحیه تناسلی دارد.

دختران باکره هم می‌توانند از دستگاه آنالیز استفاده کنند؟

طبق گفته پزشکان و متخصصان دختران باکره هم می‌توانند از لیزر مونالیزا برای بر طرف کردن تیرگی های دستگاه تناسلی استفاده کنند. زیرا سفید کردن این ناحیه ربطی به پرده بکارت ندارد و مشکلی برای آن به وجود نمی‌آورد. به همین دلیل دختر باکره نیز می‌توانند از این روش برای برطرف نمودن تیرگی‌های موجود در دستگاه تناسلی استفاده کنند تا بتوانند جذابیت بیشتری داشته باشند.

 

کرم های خاصی برای سفید کردن دستگاه تناسلی معرفی می‌کنید؟

به ‌طورکلی هیچ‌ یک از کرم‌ های روشن‌کننده نمی‌توانند به ‌صورت دائم باعث بر طرف نمودن تیرگی‌های در ناحیه تناسلی شود. اما شما به واسطه دستگاه لیزر مونالیزا می‌توانید تیرگی ‌هایی به وجود آمده در ناحیه تناسلی خود را با ماندگاری طولانی به همراه داشته باشید.

ممکن است بسیاری از افراد از راه‌ های سنتی برای بر طرف نمودن این تیرگی ‌ها استفاده کنند. ما توصیه می‌کنیم به دلیل حساسیت ‌های پوستی که ممکن است برای شما ایجاد شود از این روش ‌ها استفاده نکنید و به جای آن از لیزر مونالیزا برای برطرف نمودن دائمی تیرگی‌ها با ماندگاری بالا استفاده لازم را به عمل بیاورید.

علت تست پاپ اسمیر قبل از انجام سفید کردن ناحیه تناسلی

ممکن است بسیاری از خانم ‌ها به بیماری ‌های خاصی مبتلا می باشند و علت آن را ندانند و از بیماری در درون خود بی‌خبر باشند.

به همین دلیل پزشکان توصیه می‌کنند که برای اطمینان بیشتر تست پاپ اسمیر انجام دهند تا بتوانند از نوع بیماری ‌هایی که امکان دارد داشته باشند ، مطلع شوند و از این طریق اقدام‌ های مربوط به درمان را نیز برای آن ‌ها انجام دهد.

علت تست پاپ اسمیر قبل از انجام سفید کردن ناحیه تناسلی
علت تست پاپ اسمیر قبل از انجام سفید کردن ناحیه تناسلی

سوال بسیاری از بانوان این است که اگر به بیماری ‌های خاصی ابتلا داشته باشیم امکان این‌که نتوان از دستگاه لیزر مونالیزا برای برطرف نمودن تیرگی‌ های ناحیه تناسلی استفاده کرد، وجود دارد ؟

پزشکان و متخصصان در این رابطه پاسخ می‌دهند بانوانی که به واسطه تست پاپ اسمیر تشخیص داده شده که از بیماری رنج می برند ، نگران این موضوع نباشند. زیرا بعد از درمان بیماری ‌ها می‌توانند به آسانی سفید سازی ناحیه تناسلی خود را انجام دهند.

سخن آخر

همان ‌طورکه در مطالب بالا ذکر شد تیره بودن ناحیه تناسلی یکی از عارضه‌ های بسیار مهمی است که اکثر بانوان از آن رنج می ‌برند و نگرانی ‌هایی از این جهت به همراه دارند.

سخن آخر
سخن آخر

زیرا به واسطه رابطه با همسرشان اعتماد به ‌نفس زیادی ندارند و باعث ایجاد سرخوردگی در آن ‌ها می ‌شود. در مطالب بالا برای شما ذکر کردیم که راه‌ های زیادی برای از بین بردن تیرگی‌ های موجود در ناحیه تناسلی وجود دارد ، اما این هیچکدام از این راه‌ ها نمی‌تواند به اندازه لیزر مونالیزا برای برطرف کردن تیرگی ناحیه تناسلی اثرگذار باشد.

این روش به واسطه چند جلسه کوتاه‌ مدت در زمان ‌های بسیار کم و با کمترین عارضه و بدون درد می ‌تواند جایگزین روش ‌های سنتی باشد.

همین ‌طور این روش از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می ‌باشد و اکثر پزشکان متخصص توصیه می‌کنند که اگر قصد برطرف نمودن تیرگی‌ های مورد نظر در نواحی ناحیه تناسلی خود را دارید ، از دستگاه مونالیزا که بدون عوارض و خطر می باشد استفاده لازم به عمل بیاورید.

در تمامی مطالب بالا ذکر کردیم که مراقبت ‌های بعد از استفاده از لیزر مونالیزا چگونه می باشد و چه مزایایی از استفاده لیزر مونالیزا برای شما به‌ همراه خواهد داشت.

امیدواریم که با استفاده از این مطالب توانسته باشیم سوالات شما را پاسخ داده باشیم و برای بر طرف نمودن تیرگی ناحیه تناسلی به شما کمک کرده باشیم. همچنین می توانید با در نظر گرفتن مشاوره ‌های یک پزشک خوب از دستگاه مونالیزا استفاده کنید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید