میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

در مورد ژل هایومکس
در مورد ژل هایومکس

لیست موضوعات

در مورد ژل هایومکس

هر آنچه که باید در مورد ژل هایومکس بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

مراحل تولید ژل هایومکس چیست؟

روش تزریق ژل هایومکس بر روی لب ها چگونه است؟

ویژگی های استفاده از ژل هایومکس چیست؟

در مورد ژل هایومکس
در مورد ژل هایومکس

مراحل تولید ژل هایومکس

شرکت هایومکس دارای بخش ها و کارخانه های تحقیق و توسعه در شنزن و ژوئیای چین ، سوئیس ، هلند است و با بسیاری از دانشگاه ها در داخل و خارج از کشور برای پروژه های تحقیقاتی همکاری کرده و محصولات جدیدی را برای ارتباطات با خصوصیات های مختلف پوست ایجاد کرده است.

در ارتفاع 4500 متری بالای آلپ ، جلبک ها در تمام طول سال در برف پوشیده شده اند. محیط رشد طبیعی خالص برای کاهش مواد مغذی طبیعی عبور جلبک های برفیست ،و  این مواد می توانند حداکثر اثر را در بهبود شکنندگی و تقویت توانایی خود تنظیم کننده پوست ، در مقابل محیط خارجی ایجاد کنند.

مراحل تولید ژل هایومکس
مراحل تولید ژل هایومکس

در عین حال این ترکیبات می توانند بازسازی طبیعی سلولها را ایجاد کنند ، و باعث شوند که پوست حالت  جوان ، سالم و زیبایی را داشته باشد. تیم Hyamax و R&D سوئیس و تیمی از متخصصین پزشکی سوئیس ، برای پیشرفت های جدید علمی ، به منظور توسعه یک سری محصولات مراقبت از پوست ، بهبود پوست و با تأکید بر اثر طولانی مدت سلول های پایه و مدت ترمیم و برای دستیابی به اثر مراقبت سریع ، عمیق و ماندگار پوست شروع به مطالعه و تحقیق کردند.

تمرکز تیم Hyamax در مورد یک محصول برای مرطوب کننده ، پوست ضد چروک و ترمیم حساس و تغذیه پوست ،و راه حل هایی را برای سالن های زیبایی پزشکیست که به پوست کاربر کمک می کند تا ، براق و درخشنده شود  و پوست را جوان نگه دارد.

 

روش تزریق ژل هایومکس بر روی لب ها

لب ها در درک زیبایی شناختی صورت نقش مهمی دارند و تقویت لب یکی از رایج ترین روش های زیبایی شناختی است. از پرکننده های پوستی غیر دائمی مانند اسید هیالورونیک (HA) برای تقویت لب استفاده می شود. در این مقاله نتایج فاز دوم ، قبل و پس از مطالعه طراحی شده ، ارزیابی ایمنی و اثربخشی یک پر کننده HA با بافت نرم ، برای تقویت لب فوقانی ارائه شده است.

روش تزریق ژل هایومکس بر روی لب ها
روش تزریق ژل هایومکس بر روی لب ها

مواد و روش ها:

محققان با استفاده از تزریق یک ماده پرکننده بافت نرم Hyamax Kiss (یک محصول از آزمایشگاه های Hyamax  آزمایشگاه ، سوئیس) با استفاده از یک تزریق منفرد از ماده پر کننده Hyamax Kiss ، تزریق کردند.

نتیجه نهایی اثربخشی درافزایش میزان پر بودن لب به میزان حداقل یک درجه در مقیاس کامل بودن Medicis در هفته 2 ، 12 و 24 بعد از درمان بود. علاوه بر این ، اثربخشی و دوام پرکننده با استفاده از یک ارزیابی جهانی (IGA) ارزیابی شد.

از بین رفتن حجم صورت ، ناشی از پیری ، بیماری یا شرایط ارثی ممکن است منجر به تغییرات چشمگیر در ظاهر شود. استفاده از مواد پر کننده برای تقویت سطحی و عمیق بافت نرم یکی از چهار مداخله اصلی است که معمولاً برای یک چهره سالخورده استفاده می شود ، که شامل قرار گرفتن مجدد مواد در محل تزریق ، تغییر شکل مجدد ، آرامش و ترمیم پوست است. لب های بالا و پایین نقش مهمی در ادراک زیبایی شناسی صورت دارند.

لب ایده آل

“لب ایده آل” لب کاملی است ، با مرز کاملاً مشخص. علاوه بر این ، تعادل صحیح بین لبهای بالا و پایین از نظر زیبایی شناختی حائز اهمیت است. استانداردهای زیبایی شناسی در فرهنگ ها و با گذشت زمان متفاوت است ، اما در حال حاضر لب های کامل ایده آل در فرهنگ های غربی هستند.انواع پرکننده های متنوع و مناسب برای تقویت بافت نرم وجود دارد. پرکننده های طبیعی ، مانند کلاژن ، اسید هیالورونیک (HA) و هیدروکسیلاپاتیت کلسیم ، از مواد بیولوژیکی تولید و یا مشتق می شوند.

پرکننده های مصنوعی ممکن است دائمی باشند مانند آکریلات ها و سیلیکون و یا تجزیه تخریب پذیر مانند اسید پلی L- لاکتیک باشد.HA در حال حاضر ماده اصلی فعال برای تقویت لب است.

این ماده در روش های مختلفی از جمله افزایش حجم کلی لب یا تقویت مرز ورمیلیون و و برجسته سازی لب مورد استفاده قرار می گیرد.HA یک پلی ساکارید است (به طور خاص گلیکوزامینوگلیکان که از تکرار واحدهای D- گلوکورونیک اسید و D-N-acetylglucosamine disaccharide تشکیل شده است) که به طور طبیعی در درم یافت می شود.

 

اتصال آب به هیدراتاسیون

توانایی آن در اتصال آب به هیدراتاسیون کمک می کند و باعث ایجاد نوعی پر کننده در پوست می شود.پرکننده های HA از مواد بر پایه باکتری یا حیوانات تشکیل می شوند. در سال 2004 ، این پرکننده ها مجوز اداره غذا و داروی (FDA) را برای استفاده در تقویت بافت  دریافت کردند و در این زمان ، دوازده پرکننده HA تأیید شده با FDA که در ایالات متحده استفاده می شوند وجود دارد.

پرکننده HA که در این مطالعه مورد استفاده قرار گرفت ، یک ژل آبی استریل ، چگالی و شفاف ویسکوزیته بالا از HA متقاطع با منشا مصنوعی و خاصیت غیر پیروژنیکی بود. این ماده از HA ، بدون باکتری ، از نظر پزشکی و باکتری با منبع باکتری (Streptococcus equi) ساخته می شود و هر 1 میلی لیتر از پرکننده حاوی 22 میلی گرم HA (با اندازه ذرات 500 میکرومتر)استفاده شده است.

بلافاصله پس از تزریق ژل هایومکس، برای به حداقل رساندن اکسیسموز احتمالی در محل تزریق ، فشار مستقیم با کمپرس یخ اعمال می شود ، تا زمانی که هیچ نشانه ای از خونریزی وجود نداشته باشد. ماساژ ناحیه تزریق شده نیز وقتی پوست مورد تزریق قرار گرفت ، انجام می شود.

 

ویژگی های استفاده از ژل هایومکس

  • ژل هایومکس اسید هیالورونیک شفاف زیست تخریب پذیر و غیر حیوانی است که به آن توانایی لازم برای پر کردن حجم برای لب ها می دهد.
  • ژل هایومکس دوام زیادی دارد که برای صاف کردن چین و چروک های متوسط ​​و برابر مانند چین های کوچک بینی قابل استفاده است. نتیجه استفاده افزایش حجم و نگاه طبیعی و ماندگار تر از پرکننده های دیگر است.
  • Hyamax ایمن ، موثر و ایده آل برای نرم کردن پوست و چروک های عمیق است..
  • Hyamax پس از گذشت حدود 9-12 ماه بطور طبیعی در محل کاشت شکسته می شوند بدون اینکه محصولات جانبی مضر داشته باشند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید