مزایای استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد

لیست موضوعات

مزایای استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد

مزایای استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد :لیزر ها برای از بین بردن موهای ناخواسته از صورت، پا، بازو، زیر  بغل، خط بیکینی و سایر قسمت های دیگر مفید هستند.

مزایای حذف موی لیزر عبارتند از:

دقت

لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تاریک و درشت را هدف قرار دهند در حالی که موهای اطراف آن منطقه از پوست هم تحت الشعاع قرار می دهد.

سرعت

هر پالس لیزر قطعه ای از یک ثانیه را می گیرد و می تواند در همان زمان موهای بسیاری را  از بین ببرد. لیزر می تواند یک منطقه تقریبا به اندازه یک چهارم هر ثانیه را تحت تاثیر قرار دهد.

لیزر موهای زائد

مناطق کوچک مانند لب بالا می توانند در کمتر از یک دقیقه درمان شوند و مناطق بزرگ مانند پشت و یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.پیش بینی  می شود اکثر بیماران دچار ریزش موی دائمی پس از سه تا هفت جلسه لیزر می باشند.

چگونگی آماده شدن برای برداشتن مو با لیزر

برای اینکه لیزر شما درست به نتیجه برسد باید اقداماتی قبل و بعد از آن انجام دهید. اگر شما در حال برنامه ریزی  برای انجام لیزر مو هستید باید اپیلاسیون، الکترولیز  را به مدت شش هفته قبل از درمان محدود  کنید.

این به این دلیل است که لیزر ریشه های موها را هدف قرار می دهد که  این کار به طور موقت توسط موم برداشته می شود. شما همچنین باید قبل و بعد از شش هفته از قرار گرفتن در معرض آفتاب  اجتاب کنید.قرارا گرفتن قبل و بعد از لیزر ممکن است شما را دچار عوارض کند.

سوال مهم در باره لیزر مو های زائد

با توجه به منبع لیزر یا منبع نور مورد استفاده، شما و تکنسین باید از محافظ مناسب چشم استفاده کنید. همچنین لایه های بیرونی پوست شما با ژل سرد و یا دستگاه خنک کننده مخصوص محافظت می شود. این به نور لیزر کمک می کند تا پوست را نفوذ کند.

نکات قبل از لیزر موهای زائد

بعد، تکنسین یک پالس نور را به منطقه درمان می دهد و برای چندین دقیقه منطقه را تماشا می کند تا مطمئن شود بهترین تنظیمات مورد استفاده قرار گرفته است و برای بررسی واکنش های بد است.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

هنگامی که در هر جلسه لیزر شما تمام می شود ممکن است به  شما بسته های یخ، کرم ضد التهاب یا لوسیون، یا آب سرد برای کاهش هر گونه ناراحتی و درد داده شود. جلسه بعدی چهار تا شش هفته بعد ممکن است باشد  لیزر خود را تا زمانی که موها متوقف نشوند، دریافت خواهید کرد.

با یک کلیک تماس بگیرید