میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

لیفت مانکنی ابرو
لیفت مانکنی ابرو

لیست موضوعات

لیفت مانکنی ابرو

در این مقاله قصد داریم انواع روش های لیفت ابرو و لیفت مانکنی ابرو مفصلا توضیح دهیم

جهت دریافت قیمت روز و مشاوره اولیه همین الان با ما در زرکلینیک تماس بگیرید.

02122930161

برای لیفت مانکنی ابرو می توانید به کلینیک دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و با دریافت مشاروه رایگان در این زمینه اطلاعات خود را قبل از انجام این عمل بیشتر کنید شماره تماس کلینیک در انتهای همین مطلب قرار دارد

لیفت مانکنی ابرو
لیفت مانکنی ابرو

شاید شما هم از ظاهر همیشگی ابروهای خود خسته شده باشید یا دچار افتادگی ابروها شده باشید ، در این مطلب قصد داریم روش های لیفت ابرو را برای شما عزیزان معرفی کنیم و توضیحاتی در این باره ارائه کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

  • لیفت ابرو چیست؟
  • روش های لیفت ابرو چیست؟
  • لیفت مانکنی ابرو چیست؟
  • هزینه لیفت مانکنی ابرو چه قدر است؟
  • مراقبت های قبل از لیفت ابرو چیست؟
  • مراقبت های بعد از لیفت ابرو چیست؟
  • لیفت مانکنی ابرو خانگی چگونه است؟
  • ورزش هایی برای لیفت مانکنی ابرو چیست؟
  • لیفت ابرو مناسب چه کسانی است؟

 

لیفت ابرو چیست ؟

تکنولوژی و علم هر دو در راستای کمک به بشریت هر روزه با دستاوردهایی تازه در علم پزشکی به کمک انسان می آیند. چند سالی هست که انواع لیفت های صورت ، از جمله بوتاکس در بین مردم رواج پیدا کرده است. در این بین متقاضیان لیفت ابرو مانکنی بسیار زیاد هستند ، و همه به دنبال زیبایی بیشتر میباشند.

لیفت ابرو به معنای بالا کشیدن ابروهاست ، با بالا رفتن سن کم کم پلک ها افتادگی پیدا میکنند و چروک هایی در پیشانی به وجود می آیند که باعث پایین کشیده شدن ابروها میشود ، در این حالت فرد دیگر هیچ شادابی نداشته و به نظر بسیار اخمو می آید.

در این حالت لیفت ابرو به کمک شما می آید ، با تزریق ژل ویا عمل های زیبایی میتوانید ابروهای خود را بالا برده و چهره جوان و شادابی داشته باشد. در ادامه به روش های لیفت ابرو اشاره خواهیم کرد.

لیفت ابرو چیست ؟
لیفت ابرو چیست ؟

 

روش های لیفت ابرو چیست؟

عمل جراحی :

در این روش فرد را کاملا بیهوش میکنند و با برش هایی در بالاترین قسمت پیشانی در محل رویش موها ، ابروها را بالاتر کشیده و چین چروک های مد نظر را صاف میکنند ، این روش ماندگاری بالایی دارد و چهره را بسیار جوان میکنند البته برای آقایانی که دچار ریزش مو هستند مناسب نیست.

جراحی لیفت به دلیل حساسیت هایی که دارد مستلزم رعایت قوانینی است که قبل و بعد از عمل باید رعایت شود ، توجه داشته باشید در این عمل شما بیهوش هستید پس این عمل تفاوت زیادی با باقی عمل های ممکن ندارد ، در همین راستا باید قبل از عمل تمام جوانب و سوال های مد نظر خود را از پزشک بپرسیدو شما نیز جوابگوی سوالات دکتر خود باشید.

 

لیفت آندوسکوپی :

در این روش هم با برش هایی محدود در سطح پیشانی ، دستگاهی را وارد برش ها کرده و چین و چروک های اطراف پیشانی را از بین میبرند ، همچنین پوست پیشانی بالاتر کشیده میشود. این روش مناسب افتادگی های سطحی است و دوره درمان آن بسیار کوتاه است.

این روش با بی حسی موضعی انجام خواهد شد ، و به دلیل راحتی در نوع اجرای در مقایسه با باقی لیفت های ابرو ، اهمیت موضوع کم نخواهد شد ، سعی کنید بعد از عمل هم نکات مهم مراقبتی را رعایت کنید تا دچار مشکلات عفونی نشوید.

 

تزریق با ژل :

در این روش که با بی حسی انجام میشود ، با تزریق ژل های صورت ابروها به بالا کشیده شده و چهره جوان میشود. این روش که زمان بسیار کوتاهی دارد بین 9 تا 12 ماه ماندگاری خواهد داشت ، بعد از تزریق ممکن است چهره فرد کمی کبود به نظر برسد که بعد از چند روز برطرف خواهد شد و کاملا طبیعی است.

در این روش حتما توجه داشته باشید که مایعی در صورت شما تزریق خواهد شد ، واین مایع هست که چهره شما را تغییر خواهد داد ، در این دوره 9 تا 12 ماهه شما دارای تغییرات ظاهری بسیاری خواهید شد زیرا هر ماه تغییرات به اوج رسیده و کم کم شروع به کاهش در چهره شما میکند ، لازم است حتما سوالات مهمی که در این باره برای شما مطرح هست را پرس و جو و تحقیق کنید.

 

بوتاکس :

این روش با بی حسی موضعی انجام میشود و بوتاکس در اطراف عضلاتی که ابرو را به پایین میکشند تزریق شده و شل میشوند ، سپس عضلاتی که مربوط به بالا کشیدن ابروها هستند قدرتی دو چندان میگیرند ، در این روش ابروها کاملا به بالا کشیده خواهند شد ماندگاری این روش نیز بین 4 تا 6 ماه خواهد بود.

تزریق بوتاکس نامی آشناست اما شما واقعا از ماهیت آن خبر دارید ؟ باید قبل از عمل از دکتر متخصص خود درباره نتیجه کارهای فعلی و تمامی عواقبی که ممکن است در پی داشته باشد را جویا شوید ، با توجه به دوره کوتاهی که شما تجربه خواهید کرد ، باید سنجید این روش برای شما مناسب هست یا خیر؟

 

لیفت ابرو با لیزر :

در این روش با استفاده از لیزر برای از بین بردن خطوط پیشانی و بالا کشیدن ابروها به کار می رود ، این روش زیاد شناخته شده نیست و لیزر خطری برای ندارد.

این روزها بیشتر عمل ها با لیزر انجام میشوند ، عمل با لیزر بسیار راحت و دوره نقاهت خیلی کوتاهی خواهد داشت ، باید همواره تحقیق کنید ، مراقبت های بعد از عمل مخصوص لیفت ابرو مانکنی با لیزر چه خواهد بود ؟ و ممکن است چه خطراتی شمارا تهدید کند؟

لیفت ابرو با لیزر :
لیفت ابرو با لیزر :

لیفت با نخ :

در این روش با استفاده از رشته هایی باعث بالا کشیده شدن پوست صورت مخصوصا پیشانی میشوند ، این روش عوارضی ندارد و علاوه بر ابرو میتوان برای محل های دیگر صورت استفاده شود همچنین باعث تقویت کلاژن در صورت خواهد شد.

لیفت ابرو مانکنی با نخ بسیار جالب و پرطرفدار است ، در این روش نخ هایی که وارد بدن میشوند قابل جذب هستند و عوارضی برای بدن نخواهند داشت همچنین ریسک های لیفت تزریقی در این روش نخواهد بود ، اما لازم است از دکتر بخواهید برای شما شیوه عمل را کاملا شرح دهد.

 

لیفت مانکنی ابرو چیست؟

نوعی از لیفت ابرو است که به آن لیفت شقیقه ای هم میگویند در این روش چسبندگی های ابرو و استخوان زیرینش آزاد میشود تا ابروها بالا کشیده شوند ، این نوع لیفت ابرو با بیهوشی انجام شده و بیمار یک هفته تا ده روز بعد قادر است به سرکار برود. در این روش معمولا یکبار نیاز به عمل خواهد بود و نتیجه ای طولانی مدت خواهد داشت.

لیفت مانکنی ابرو چیست؟
لیفت مانکنی ابرو چیست؟

هزینه لیفت مانکنی ابرو چه قدر است؟

هزینه این گونه لیفت مانکنی ابرو ها با توجه به درخواست فرد و شرایط جسمی ، نحوه لیفت متفاوت است ، پزشک متخصص با توجه به تمامی جوانب هزینه های لازمه را اعلام خواهد کرد. با توجه به شرایط اقتصادی ممکن است این هزینه ها دارای نوسانات زیادی باشند.

هزینه لیفت مانکنی ابرو چه قدر است؟
هزینه لیفت مانکنی ابرو چه قدر است؟

مراقبت های قبل از لیفت ابرو چیست؟

عمل لیفت ابرو عمل ساده ای است اما با توجه به دستورات پزشک باید مراقبت هایی را قبل و بعد از آن انجام دهید. در این مراقبت های عمومی قبل از عمل لیفت ابرو را برای شما مهیا کرده ایم.

حتما باید از سلامت کامل جسمی برخوردار باشید ، در صورتی که هر گونه سابقه بیماری داشته اید و یا دارویی مصرف میکنید باید به پزشک مروبطه اعلام کنید ، دقت کنید گاهی یک سهل انگاری کوچیک ممکن است عواقبی جبران ناپذیر برای شما داشته باشد.

مراقبت های قبل از لیفت ابرو چیست؟
مراقبت های قبل از لیفت ابرو چیست؟

استعمال سیگار را از یک ماه قبل از عمل لیفت ابرو و صورت قطع کنید ، استعمال سیگار نیز در این دوره ممکن است برای شما خطرآفرین باشد.

مصرف داروهایتان را قطع کنید ، پزشک شما با توجه به وضعیت جسمانی شما ممکن است دستور قطع بعضی از داروها را بدهد ، مصرف قرص آسپرین باعث خون ریزی در شما خواهد شد. هر گونه دارویی را به پزشک اطلاع دهید.

سعی کنید موهای خود را کوتاه نگه دارید ، داشتن موهای بلند مخصوصا در ناحیه مد نظر پزشک ممکن است باعث تداخل در روند عمل لیفت شما شود ، پس با مشورت پزشک حتما موها را کوتاه نگه دارید.

در صورتی که دارای پوست کلوئیدی (پوست هایی که در اثر برش یا زخم و… دارای گوشت اضافی هستند ، این محل ها به دلیل تجمع کلاژن در ناحیه زخم یا و… باعث برآمدگی هایی بر سطح پوست میشود) هستید حتما این مورد را به پزشک گزارش دهید تا مشکلی هر چند کوچک متوجه عمل شما نشود.

اگر در دوره قبل از عمل دچار مشکلات ناگهانی شدید حتما به پزشک خود اطلاع دهید و هیچ گونه علائمی را از پزشک مخفی نکنید.

 

مراقبت های بعد از لیفت ابرو چیست؟

در انتخاب دکتر دقت کنید ، عمل لیفت ابرو مانکنی نیاز به تخصص دارد ، سعی کنید تحقیقات لازم درباره دکتر و گزارش کارهای قبلی را حتما انجام دهید.

کبودی و ورم اطراف چشم تا یک یا دو هفته اول کاملا طبیعی است در صورتی که این علائم بیشتر از زمان ذکر شده به طول انجامید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

امکان دارد در ماه اول شکل ابروها فراتر از تصور شما بالا رفته باشد ، شبیه تعجب کردن ، این فرم صورت طبیعی است و از ماه دوم ابروها به جای خود باز میگردند.

ممکن است علائمی شبیه لخته شدن خون ، جای زخم ها ، خونریزی  و … شوید علاوه بر گزارش دهی به دکتر سعی کنید مراقبت های لازم را انجام دهید.

همواره سعی کنید از پوست صورت خود محافظت کنید ، بعد از اتمام دوره نقاهت هر کدام از روش ها ، حتما پوست خود را همیشه تمیز و مرطوب نگهداری کنید ، روش نگهداری شما از پوست صورتتان است که نتیجه نهایی و زمان ثابت آن را تعیین خواهد کرد ، سعی کنید بعد از انجام این روش ها ، کمتر اخم کنید و ابروهای خود را حرکت دهید.

مراقبت های بعد از لیفت ابرو چیست؟
مراقبت های بعد از لیفت ابرو چیست؟

توجه داشته باشید شما خواهان زیبایی خود بوده اید ، پس با حرکات و عدم مراقبت ها برگشت پذیری روش ها را سرعت نبخشید.

حتما روزی هشت لیوان آب مصرف کنید ، زیرا آب رسانی به پوست بسیار مهم است و کلاژن سازی پوست را افزایش میدهد.

همچنین همیشه ورزش کنید ، مخصوصا ورزش هایی برای پوست صورت را حتما انجام دهید.

سیگار نکشید

از استعمال سیگار دوری کنید و از ماسک های طبیعی برای حفظ زیبایی و جوانی خود استفاده کنید. اگر دارای پوستی چرب هستید حتما روزانه چندین بار پوست صورت خود را شست و شو دهید و اگر پوستی خشک دارید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

مراقبت های شما از صورتتان بعد از لیفت بسیار مهم است ، پس به پوست خود توجه کنید.

بعضی از لیفت ها با توجه به شرایط مراقبتی پوست بعد از عمل ، ماندگاری طولانی یا دائمی خواهند داشت.

استفاده از یخ بر روی صورت بسیار مهم است ، سعی کنید در هفته سه روز این حرکت را تکرار کنید. یخی را درون پنبه یا دستمال تمیز قرار دهید و آرام بر روی صورت خود به حالت دورانی یخ را ماساژ دهید.

استفاده از این روش ها شما را برای پوستی زیبا و جذاب یاری خواهد کرد.

 

لیفت مانکنی ابرو خانگی چگونه است؟

حتما شما هم چیزهایی درباره لیفت مانکنی ابرو به شیوه های خانگی شنیده اید. و میدانید هر چیزی که در علم پزشکی هست شیوه های خانگی هم برای آن موجود است. قصد داریم در این بخش از مقاله شیوه خانگی لیفت ابرو را برای شما عزیزان شرح دهیم. البته نتیجه روش های سنتی و خانگی ممکن است ماه ها طول بکشد ، پس توصیه میکنیم حتما صبور باشید و کوچکترین تغییرات ظاهری خود را ثبت و با روز اول مقایسه کنید.

لیفت مانکنی ابرو خانگی چگونه است؟
لیفت مانکنی ابرو خانگی چگونه است؟

با استفاده از پودر ژلاتین ( همانطور که میدانید مصرف ژلاتین به هر صورتی برای زیبایی ظاهری شما فواید بسیار زیادی دارد و باعث کلاژن سازی فوق العاده صورت خواهد شد )

و روغن اسطوخودوس قادر خواهید بود ظاهری متفاوت را بدون جراحی و انواع لیفت مانکنی ابرو داشته باشید.

پودر ژلاتین را در آب گرم حل کنید به صورتی که گوله گوله نشود و بعد روغن اسطوخودوس را اضافه کنید ، محلول را 4 تا 8 ساعت در جای خشک و خنک قرار دهید. بعد ازخنک شدن این محلول میتوانید آن را بر روی ابروها و پیشانی استفاده کنید. استفاده از این محلول تا یک ماه بعد بلامانع است.

 

ورزش هایی برای لیفت مانکنی ابرو چیست؟

همیشه ورزش برای سلامتی و زیبایی مفید بوده و هست ، ما هم در اینجا میخواهیم شما را با نتیجه شگفت انگیز ورزش های صورت و ابرو آشنا کنیم. تا به حال به این فکر کردید با ورزش بتوانید صورت خود را تغییر دهید و زیباتر شوید ؟ بلکه این امکان وجود دارد.

کافیست در روز دقایقی را برای زیبایی خود صرف کنید ، شاید نتیجه ای که در عمل ها و انواع لیفت ها دنبالش هستید ، همین جا با ورزش و سلامتی صورت ممکن باشد . در این بخش با ورزش هایی برای لیفت ابرو و جلوگیری از افتادگی ابروها در خدمت شما هستیم.

 

تمرین شماره 1

هر دو دست را به روی چشم ها بگذارید به گونه ای که انگشت های وسط هر دو دست زیر ابروها قرار بگیرد. در همین حالت که چشمان شما باز است با دست ابروهای خود را به سمت بالا و بیرون بکشید ، این تمرین فوق العاده را چندین بار در روز هم در جهت بالا و هم در جهت پایین تکرار کنید ، بعد از مدتی تمرین شاهد تغییرات شگفت انگیز آن بر ظاهر ابروهای خود خواهید بود.

 

تمرین شماره 2

در این تمرین شما باید چشمان خود را ببندید و به پایین نگاه کنید ( باید به گونه ای پایین را نگاه کنید که چشمان شما بسته شود ) در این حالت چشم ها باید کششی را روی خود احساس کنند ، بعد از احساس کشش بر سطح پوست چشم ها 5 ثانیه در این حالت باقی بمانید ، حال نوبت آن است که باقی تمرین را در جهت بالا انجام دهید.

چشمان خود را بسته و به بالا نگاه کنید مجددا باید کشش را روی چشمان خود حس کنید ،  تلاش  کنید 5 ثانیه در این حالت بمانید.

 

تمرین شماره 3

در این تمرین  باید  شما چشمانتان  را باز نگه دارید. با چشمان باز بدون حرکت سر به بالا نگاه کنید چند ثانیه در این حالت بمانید و این بار به پایین نگاه کنید ، زمانی که این تمرین به پایان رسید همین تمرین را در جهت چپ و راست خود تکرار کنید.

تکرار این روش بسیار تاثیر گذار است و در مدت زمانی کوتاه نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد ، سعی کنید از قبل و بعد خود عکس بگیرید و مقایسه کنید.

شاید اوایل تغییرات بسیار جزیی باشند اما در دراز مدت شاهد تغییرات چشم گیری خواهید شد.

 

تمرین شماره 4

در این تمرین شما باید با چشمان بسته ابروهای خود را به بالا بکشید ، انگار که در حالت تعجب هستید اما با چشمان بسته ، این تمرین فوق العاده را حتما چندین بار در روز تکرار کنید.

اگر با انجام این تمرینات دچار چشم درد یا سردرد شدید ، حتما تمرین را متوقف و از دکتر کمک بخواهید.

 

تمرین شماره 5

در این تمرین لازم است چشمان خود را ببندید و با تا جایی که امکان دارد اخم کنید ، در این حالت لازم است تا حد ممکن ابروهای خود را پایین بکشید طوری که به چشمان شما فاصله ای نداشته باشد ، در این حالت چشمان خود را باز کنید و تا جایی که امکان دارد ابروهای خود را بالا بکشید.

تمامی تمرین هایی که در بالا اشاره شد ، ورزش هایی برای تقویت عضلات صورت مخصوصا ابروها و پیشانی است ، این روش ها مستلزم صبر و ممارست شماست ، اگر میخواهید بدون هزینه و عمل های جراحی زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید یا از علائم پیری در صورت خود جلوگیری کنید ، سعی کنید این ورزش ها را در برنامه روزانه خود انجام دهید.

این ورزش ها را یک هر روز چندین بار تکرار کنید ، نتیجه روز اول را با روز آخر مقایسه کنید . شما نه تنها زیباتر شده اید بلکه ابروهایی بالا و چهره ای جوان و شاداب خواهید داشت.

توصیه ما به شما اجرای ورزش ها به صورت متوالی و استفاده از ژل لیفت ابرو به روش خانگی است ، اجرای این دو در کنار هم میتواند شما را برای رسیدن به زیبایی طبیعی و شگفت انگیزی که برای خود تصور میکنید ، همراهی کند.

 

لیفت ابرو مناسب چه کسانی است؟

داشتن ظاهری زیبا حق طبیعی تمام انسان هاست ، اما این گونه لیفت ها بیشتر مناسب کسانی است که بنا به دلایلی دچار مشکلات ظاهری شدند یا با بالا رفتن سن دچار افتادگی ابرو و پلک شدند ، البته تمام سنین میتوانند لیفت مانکنی ابرو را انجام دهند ، اما ظاهر جوان و شاداب نیازی به عمل های ترمیمی نداشته و مناسب کسانی که با گذشت زمان عضلات مربوط به ابروهایشان شل شده است.

 

جمع بندی مطلب

لیفت به معنای بالا بردن ابروهای شماست ، برای لیفت مانکنی ابرو روش های زیادی به صورت علمی و غیر علمی وجود دارد.

استفاده از ورزش های صورت و ماسک های خانگی یکی از ایده آل ترین روش های کم هزینه با نتیجه جادویی میباشد.

لیفت مانکنی ابرو به معنای چهره ای جوان و زیبا است. استفاده از روش های علمی مستلزم تحقیقات فراوان و انتخاب دکتری متخصص و حاذق است ، سعی کنید نتایج عمل های پیشین دکتر را ببینید و تمامی جوانب را بسنجید.

اگر دچار بیماری هستید و یا دارویی مصرف می کنید این مورد را  با دکتر خود در میان بگذارید  ، شما باید با شرایط جسمانی سالم عمل شوید و یا لازم باشد داروهایی که مصرف میکنید را قطع کنید.

افتادگی ابرو و پلک

لیفت ابرو مناسب کسانی است که دچار افتادگی ابرو و پلک شده اند ، در فرآیند جوان سازی ابروها ممکن است چهره شما تغییراتی داشته باشد ، حتما قبل از انجام عمل نتیجه را از دکتر بخواهید.

هزینه لیفت ابرو با توجه به شرایط فعلی شما و درخواست خود دست خوش تغییرات قرار میگیرد.

بعد از عمل سعی کنید از پوست خود به خوبی مراقبت کنید و در جوانی و شادابی پوست خود کوشا باشید، همیشه پوست صورت را مرطوب نگه دارید و از تمیز کننده های مجاز برای پاکسازی پوست چرب خود استفاده کنید.

تمامی این موارد ذکر شده باید تحت نظر دکتر متخصص باشد ، از دکتر برای مراقب از پوست خود راهنمایی بخواهید ، استفاده از اسکراب ها  ، و انواع کرم ها مستلزم تایید دکتر است.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید