میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت ژل اسکین فیل ایتالیا
قیمت ژل اسکین فیل ایتالیا

لیست موضوعات

قیمت ژل اسکین فیل ایتالیا

تحقیق درباره ی قیمت برای انتخاب یک محصول اهمیت بالایی دارد. بررسی قیمت ژل اسکین فیل ایتالیا نیز در انتخاب ژل های تزریق مهم است. این ژل ها که به منظور جوان سازی پوست، رفع چین و چروک و حجم دادن به قسمت های مختلف صورت کاربرد دارند

از کشورهای مختلف و با قیمت های متفاوتی وارد کشور می شوند و فردی که قصد تزریق دارد باید از قیمت و کشور سازنده آن ها اطلاع داشته باشد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد.

کلینیک دکتر زرگنج فرد بخش فروش این ژل را ندارد و تنها کلینیک تخصصی پزشکی و زیبایی می باشد و در صورت لزوم این ژل را برای شما تزریق می کند، به همین جهت برای خرید این ژل با کلینیک تماس نگیرید. در عین حال د ر صورت هر گونه نیاز به مشاوره تزریق ژل می توانید با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید

ما در این مقاله قصد داریم به سوالات زیر پاسخ دهیم:

  1. ژل اسکین فیل چیست؟
  2. ژل های تزریقی چه مدت ماندگار هستند؟
  3. تزریق ژل برای چه مواردی استفاده می شود؟
  4. تزریق ژل در لب ها و گونه ها چه تأثیری دارد؟
  5. چند نوع ژل تزریقی وجود دارد؟
  6. ژل چه برندها و کشور هایی در ایران وجود دارد؟

 

ژل اسکین فیل چیست؟

امروزه راه های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک وجود دارد که به راحتی این مشکل را حل می کنند یکی از راه های موجود تزریق ژل یا فیلتر است. به این صورت که ژل به زیر پوست تزریق می شود این ژل فضای بین بافت ها را پر می کند و با این کار چین و چروک از بین می شود

ژل ها مدل های متفاوتی دارند که هر یکاستفاده مخصوص به خود را دارد کلاً می شود ژل ها را به سه گروه ژل های قابل جذب، ژل های دیر جذب و ژل های غیر قابل جذب تقسیم کرد.

– ژل های قابل جذب از جنس مولکول های بدن خود انسان است که به سهولت جذب پوست انسان می شود

– ژل های دیر جذب آنهایی هستند که عمل بافت سازی را تحریک کرده و تأثیرگذاری آن ها در مدت 1 تا 5 سال نمایان می شود این نوع ژل ها در زیر پوست  به گلوله در می آیند که همین امر از عیوب این نوع ژل ها است.

ژل اسکین فیل چیست؟
ژل اسکین فیل چیست؟

ژل های غیر قابل جذب

– ژل های غیر قابل جذب به هیچ وجه توسط بدن جذب نشده و جذب پوست نمی شوند این نوع از ژل ها را نمی شود به خود پوست تزریق کنند، که این از معایب این گونه از ژل ها است از دیگر ایرادات این ژل ها این است که در زیر پوست گلوله شده و بعد از طی زمان مشخصی در زیر پوست قابل لمس هستند و نیز در مدت زمان در حدود 3 الی 5 سال اثر خود را می گذارند.

ژل فیلر اسکین فیلیک گونه از ژل های تزریقی دارای هیالورونیک اسید است که شاملگروه اول می شود یعنی از نوع ژل های قابل جذب است که به راحتی جذب پوست شده و دردسر گلوله شدن را ندارد

از این ژل می شود برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت، حجیم کردن لب و گونه ها استفاده کرد ژل فیلر اسکین فیلیک محصول استریل، با مزیت تجدید پذیری است که دوام بالایی دارد از مزیت خیلی عالی این فیلر سازگاری بسیار بالای آن با بدن انساناست.

ژل های تزریقی چه مدت ماندگار هستند؟

ماندگاری ژل ها از فردی به فرد دیگر تفاوت دارد و ژل های با هزینه تزریق بالا و دوام متوسط ولی با عوارض کمتر فرم دهی بهتری دارند. ولی به صورت میانگین ژل هایی که از جنس اسید هیالورونیک اسیدهستند و مارک معتبری دارند و زمان دوام آنها بین 6 تا 9 ماه است.

معمولاً چند ماه پس از تزریق ژل از حجم آن کم می شود و بیمار تغییری احساس نمی کند زیرا این ژل ها آب های موجود در بافت های صورت را جذب می کنند و به محض به اتمام رسیدن زمان ماندگاری ژل فرد متوجه کم شدن حجم آن می شود. تزریق ژل یک روش دائمی نیست و باید پس از پایان زمان ماندگاری تکرار شوند.

ژل های تزریقی چه مدت ماندگار هستند؟
ژل های تزریقی چه مدت ماندگار هستند؟

تزریق ژل برای چه مواردی استفاده می شود؟

استفاده از ژل برای برجستگی دادن به لب های،حجیم کردن صورت های لاغر، از بین بردن چین و چروک های زیر چشم و پیشانی، و بهتر کردن جای زخم ها کاربرد دارند.

استفاده از ژل عمدتاً در این موارد به کار می روند:

صاف کردن چین و چروک: ژل های تزریقی همه نوع چین و چروک را از بین می برند مثل خط خنده و اخم، جای جوش و خط های روی لب ها که می شود اینها را با تزریق ژل به طور موقت از بین برد و یا لب ها را برجسته کرد مزیت روش تزریق ژل بی خطر بودن آن است.

تزریق ژل در لب ها و گونه ها چه تأثیری دارد؟

راه مناسبی که با آن بتواند لب ها حجیم کرد به گونه ای که شکلی طبیعی داشته باشند استفاده از ژل های تزریقی است، لب ها با بالا رفتن سن باریک می شوند و خط های عمودی در اطرافشان به وجود می آید این از نشانه های پیری است. لب های حجیم و برجسته ظاهر جوانی و شادابی را به فرد باز می گرداند.

تزریق ژل در لب ها و گونه ها چه تأثیری دارد؟
تزریق ژل در لب ها و گونه ها چه تأثیری دارد؟

چند نوع ژل تزریقی وجود دارد؟

هیالورونیک اسید: این ژل به دلیل از جنس مواد موجود در بدن بوده به همین جهت زودتر با پوست سازگار می شود و عوارض کمی دارند.

Cama: این ژل در تحریک کلاژن سازی اثر می گذارد و ماندگاری زیادی دارد این ژل ایمنی بالایی دارد و امکان آلرژی آن هم بسیار کم است

محصولاتی که در آن ها هیالورونیک اسید وجود دارد از پرکاربردترین ژل های تزریقی در دنیا است. ماندگاری ژل های دارای هیالورونیک اسید حدود 6 ماه تا یک سال است. البته این به عواملی مانند سن پوست، شدت اثر پیری و اندازه ناحیه ای که ژل باید به آن تزریق شود و نوع ژلی که استفاده می شود، بستگی دارد.

ژل چه برندها و کشور هایی در ایران وجود دارد؟

امروزه مارک های شناخته شده ای از ژل های تزریقی وجود دارد از جمله ژل های ساخت آمریکا که با غلظت بالا volumu که اثر آن 2 سال است و شامل هیالورونیک و لایه های عمقی مناسب است کشورهای سوئیس، المان، ایتالیا و فرانسه نیز این ژل ها را تولید می کنند که کیفیت ها و ماندگاری خوبی دارند، اما ژل های تزریقی محصول کشور چین ماندگاری و کیفیتپایینی دارند.

ژل چه برندها و کشور هایی در ایران وجود دارد؟
ژل چه برندها و کشور هایی در ایران وجود دارد؟

از اینکه تا پایان مقاله قیمت ژل اسکین فیل ایتالیا ما را همراهی کردید متشکریم

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید