میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت لیفت بینی
قیمت لیفت بینی

لیست موضوعات

قیمت لیفت بینی

موضوعی که در مقاله پیش رو مورد بررسی قرار خواهد گرفت قیمت لیفت بینی است که با بررسی و شناخت اینکه لیفت چیست و لیفت بینی چگونه است به قیمت آن دست پیدا خواهیم کرد.

مهم: اگر چه لیفت بینی روشی کاربردی است اما لازم است قبل از آن از توسط پزشک متخصص معاینه شوید تا بهترین روش ممکن برای شما تشخیص داده شود.

شماره تماس با کلینیک : 02122930161

 

 

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

لیفت یعنی چه؟

لیفت بینی چگونه است و آیا با عمل جراحی بینی تفاوت دارد؟

لیفت چند نوع دارد؟

چه کسانی مناسب عمل لیفت بینی می باشند؟

قیمت لیفت بینی چه قدر است؟

قیمت لیفت بینی
قیمت لیفت بینی

تعریف لیفت

لیفت و یا لیفتینگ عمل زیبایی صورت بدون عمل جراحی می باشد. لیفت کردن جوانسازی پوست با روشی نوین است. چهره و زیبایی آن برای هر فردی حائز اهمیت است برای اینکه افراد زیباتر و جوان تر به نظر برسند می توانند از این شیوه استفاده کنند.

با افزایش سن کم کم از شادابی و زیبایی چهره کاسته خواهد شد بنابراین برای بدست آوردن دوباره ی جوانی و زیبایی لیفتینگ روشی مناسب به نظر می رسد.

تعریف لیفت
تعریف لیفت

تفاوت لیفت بینی با عمل جراحی

لیفت بینی روشی جدید برای عمل بینی است که بدون جراحی انجام می شود. بینی به وسیله ی نخ مخصوص لیفت بینی و یا روش های دیگر لیفت مثل تزریق ژل، پلاسما جت و…  فرم داده می شودکه بدون بیهوشی و جراحی و برش و شکستگی بینی، بیمار به بینی مورد دلخواه خود می رسد. این روش ها نیاز به استراحت و مراقبت طولانی مدت نخواهد داشت.

روش جراحی و یا رینوپلاستی تقریباً برای همه ی افراد امکان پذیر می باشد و محدودیتی برای افراد ندارد اما لیفت بینی با نخ روشی است که نامزد مخصوص به خود را خواهد داشت.

در عمل جراحی پزشک مربوطه حتماً باید بیمار را بیهوش کند و سپس بینی او را مورد جراحی قرار دهد اما این در حالی است که در لیفت بینی نیازی نیست که بیمار بیهوش شود و با یک بی حسی موضعی عمل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

زمان مراقبت و استراحت در عمل جراحی زیاد است و امکان دارد چند هفته و یا چند ماه به طول بیانجامد در صورتی که عمل لیفت بینی نیازی به استراحت طولانی ندارد و شخص می تواند خیلی سریع به زندگی روزمره خود برسد.

عمل جراحی روشی است که در آن استخوان بینی شکسته می شود تا بینی فرم داده و زیبا شود اما در لیفت بینی نیازی به شکستن استخوان بینی نیست و تنها با استفاده از نخ مخصوص و یا روش های دیگر که بعداً به آن اشاره خواهد شد، انجام می شود.

لیفت بینی روشی موقتی و کوتاه مدت به حساب می آید که پس از چند ماه و نهایتاً دو سال به حالت اولیه باز می گردد اما روش در جراحی، اگر بینی پس از عمل برایش مشکلی ایجاد نشود که از فرم خارج نشود تا نیاز به ترمیم داشته باشد، روشی دائمی محسوب می شود.

لیفت با تزریق ژل

لیفت بینی به وسیله ی ژل از راه های ساده و کم هزینه از شیوه های زیبایی بینی می باشد. در این روش از بیهوشی و جراحی استفاده نمی شود.

پزشک بعد از اینکه بینی فرد مورد نظر را با ژل بی حس کرد اسید هیالورونیک را به نقاطی که مد نظرش است تزریق می کند؛ اگر از این ماده در اطراف بینی تزریق شود بینی دارای نوک تیز، دارای تقارن و ظاهری زیباتر می شود.

البته از این روش برای فرورفتگی و پر کردن انحنای بینی نیز استفاده می گردد. ژل هیالورونیک اسید ژلی بدون عوارض است که بعد از حدو یک سال کاملاً جذب بدن می شود.

بنابراین بیماران نگران تزریق این ژل نباشند. زمان مورد نیاز برای این عمل 10 دقیقه می باشد و نتایج آن سریعاً حاصل می شود.

تزریق ژل بوتاکس نیز می تواند در تغییر فرم بینی مؤثر باشد اما دوام چندانی ندارد و فقط تا 12 ماه دوام خواهد داشت.

ویژگی های لیفت با ژل

عوارضی مانند شل شدن غضروف ندارد

نیاز به بیهوشی کامل ندارد

درمان بسیار سریع

نیاز به دوره ی نقاهت ندارد

هزینه ی بسیار پایین

ویژگی های لیفت با ژل
ویژگی های لیفت با ژل

لیفت با استفاده از نخ

بالا رفتن نوک بینی بدون بیهوشی و عمل جراحی یکی از اتفاقاتی است که این روزها در بین مردم بسیار همه گیر شده است که پزشکان جراحی زیبایی نیز با آن رو به رو می شوند.

که روش لیفت با نخ یکی از پرطرفدار ترین آن ها است. لیفت بینی با استفاده از نخ یکی از شیوه هایی است که طرفداران زیادی دارد.

این روش نسبت به شیوه ی ژل ماندگاری بیشتری دارد. با استفاده از این زوش شخص می تواند به راحتی به بینی دلخواه خود برسد.

لیفت با استفاده از نخ
لیفت با استفاده از نخ

استفاده از نخ

استفاده از نخ می تواند برای کسانی که بینی خود را عمل کرده اند اما از فرم آن راضی نیستند نیز بسیار مناسب است. پزشک بعد از اینکه بینی را بی حس کرد، چند سوراخ را روی بینی او ایجاد می کند تا نخ لیفت را از آن عبور دهد.

جنس این نخ ها از پروتئین است و با بافت بدن انسان طراحی و ساخته می شود که بسیار سازگاری دارد. بعد از حدود دو سال این نخ ها کاملاٌ جذب بدن می گردد و بینی به حالت اولیه حود می رسد. پس از این اتفاق می توان شکلی جدید برای بینی در تظر گرفت و دوباره آن را تغییر حالت داد.

از این روش برای از بین بردن قوز و یا افتادگی بینی نیز بهره برد. دوران نقاهت این عمل از روش تزریق ژل بیشتر است و بیمار طبق نظر پژشک باید حدود سه روز استراحت کند.

عوارض لیفت بینی با نخ

یکی از عوارضی که لیفت بینی با نخ دارد ابن است که وقتی نخ ها در بینی عبور داده می شوند تا به اسکلت بینی متصل شود امکان اینکه نخ ها پاره شود وجود دارد از این رو بعضی از پزشکان  زیبایی این عمل را انجام نمی دهند زیرا از نظر آنان امکان آسیب رسیدن به بینی وجود دارد.

نکته ای دیگر که نباید فراموش شود این است که افرادی انحراف بینی شدید و یا پولیپ دارند بهتر است از روش لیفت با نخ استفاده نکنند و بهتر این است از راهی استفاده کنند که مشکل انحراف بینی آن ها بر طرف شود که احتمالاً روش عمل رینوپلاستی می باشد.

عوارض لیفت بینی با نخ
عوارض لیفت بینی با نخ

ویژگی های لیفت با نخ

   بیشتر از زوش تزریق ژل ماندگاری دارد

بر روی بینی تغییرایت دلخواه را می توان ایجاد کرد

نیاز به بیهوشی کامل ندارد

زمان عمل بسیار کوتاه است

به استراحت کمی نیاز دارد

ویژگی های لیفت با نخ
ویژگی های لیفت با نخ

لیفت با استفاده از پلاسما جت

پلاسما جت از روش های جدید زیبا سازی و جوانی پوست می باشد که به آن «بلفاروپلاستی دینامیک» می گویند. پلاسما ماده ای فراتر از جامد، مایع و گاز می باشد. زمان تشکیل این ماده وقتی است که گازهایی که در هوا وجود دارند به وسیله ی یک دستگاه یونیزه شوند.

لیفتینگ با استفاده از پلاسما جت این گونه است که پلاسما با استفاده از یونیزه شدن گاز بین اپلیکاتور و پوست، لایه ی رویی پوست را از جامد به گاز تبدیل می نماید. در آخر این عمل سلول های پوستی و بافت پوست را تحریک و بهبود می بخشد.

از این شیوه به غیر از اینکه برای لیفتینگ بینی استفاده می شود، برای رفع افتادگی پلک، چین و چروک صورت و از بین بردن خال و انواع اسکار می توان استفاده کرد.

فاصله بین جلسات

این روش هم به بیهوشی و جراجی نیازی ندارد ولین باید دقت داشت که طبق نظر پزشک و حال بیمار امکان دارد درمان آن 4 الی 2 جلسه زمان میبرد

در این شیوه اگر صورت شخص بیمار آرایشی داشته باشد باید کاملاً پاک شود سپس یک پماد ضد عفونی کننده روی پوست زده شود و به مدت یک ساعت روی صورت بماند بعد از یک ساعت پوست بینی فرد بیمار به صورت نقطه ای سوزانده می شود که کمی احساس درد یا گرما دارد.

در نهایت از قسمت سوختگی کمی باقی می ماند که 4 تا 10 زمان می برد که جای سوختگی از بین برود.

برای این که جای سوختگی زودتر بهبود یابد از دست زدن، مالیدن و یا خاراندن این ناحیه خودداری کرد و همچنین در زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگرفت.

روش پلاسما جت

روش پلاسما جت به کسانی توصیه می شود که دارای بینی گوشتی هستند و می خواهند یک بینی خوش فرم داشته باشند.

البته این نکته شایان ذکر است که اگر شخص بیمار روش پلاسما جت را در کنار روش هیالورونیک انجام دهد در نهایت نتیحه بسیار بهتری را خواهد دید.

ویژگی های روش پلاسما جت

   هزینه ای کم تر از روش رینوپلاستی

تأثیری بهتر و طولانی تر خواهد داشت

نیاز به بیهوشی ندارد

عوارض خیلی کمی دارد

سریعاً بهبودی حاصل می شود

افراد مناسب عمل لیفت بینی

  قطعاً همیشه علم پزشکی در هر زمینه ای که رشد می کند برای افرادی مناسب و برای برخی مناسب نمی باشد. عمل ایفت بینی نیز بر روی بعضی ها قابل انجام است که به آن اشاره می شود:

افرادی که دارای پره های بزرگ هستند

کسانی که نقص جزئی در بینی خود دارند

کسانی که دارای نوک بینی سر پایین و افتاده هستند

افراد دارای بینی پهن

هزینه ی لیفت بینی

قیمت لیفت بینی اقتصادی تر و ارزان تر نسبت به روش عمل جراحی می باشد که خیلی از اشخاص به دلیل قیمت ارزان تر آن  به سراغ آن می روند.

امروزه در دنیا نیز این روش فراگیر شده است.  برای اینکه مشخص شود هزینه ی لیفت بینی چه قدر است فاکتور های مختلفی که برای لیفت بینی برآورد می شود را در نظر داشت. هزینه لیفت بینی در شهر های مختلف با هم متفاوت است

عوامل تعیین کننده قیمت لیفت

زیرا هزینه ی کلینیک، دستمزدی که پزشک دریافت می کند، تعداد و نوع نخ هایی که در لیفت بینی مورد استفاده قرار می گیرد و تغییراتی که قرار است در فرم بینی اعمال شود در نظر گرفته می شود. بنابراین نمی توان به رقم مشخصی برای هزینه ی لیفت بینی اشاره نمود.

نکته ی حائز اهمیت این است که قیمت لیفت به شهری که قرار است بیمار در آن جا تحت درمان قرار بگیرد نیز بستگی دارد.

مثال

به طور مثال اگر در شهر های بزرگ این عمل اتفاق بیافتد مسلماً هزینه ی بیشتری نسبت به شهر های کوچک تر خواهد داشت.

البته در یک شهر بزرگ هم تفاوت قیمت در نقاط مختلف آن شهر امکان پذیر است. نکته ی دیگر اینکه هزینه ی لیفت در هر شخص با توجه به خواسته اش از پزشک متفاوت است.

همین طور به پزشکی که مراجعه می کند و تحت معاینه ی او قرار می گیرد بستگی دارد واضح تر یعنی اینکه هزینه ی مطب، مشاوره، کلینیکی که پزشک مورد نظر در آن عمل را انجام می دهد مرتبط است.

جراحان زیبایی در ایران خیلی مهارت بالایی دارند و متبحر می باشند و نسبت به جراحان خارج از مهارت بیشتری در این زمینه برخوردار می باشند. در ضمن هزینه عمل زیبایی در ایران از دیگر کشور ها پایین تر می باشد.

هزینه های قبل از لیفت بینی

   مزدی که جراح مربوطه دریافت می کند که دستمزد به تجربه و زبردستی جراح، نوع شکل بینی بیمار که افراد دارای بینی یزرگ و گوشتی باید هزینه بیشتری متقبل شوند، بستگی دارد

   قیمت دستمزد متخصص بیهوشی

قیمت مواد غذایی که برای بهبودی باید استفاده شود که روند بهبودی بیمار را سرعت می بخشد

هزینه های پیش از انجام عمل: قالب کنترلی که در این تکنولوژی اشخاص می توانند بینی خود را به طور سه بعدی پیش از عمل مشاهده کنند، سیتی اسکن، آزمایش خون (برای مشخص شدن کمبود آهن، قند خون و کم خونی گرفته می شود)، عکس آتلیه نیز برای این گرفته می شود تا پزشک معالج بتواند به وضوح مشکلات بینی را ببیند و آن را بر طرف کند این عکس باید بدون روتوش گرفته شود

هزینه ای که به بیمارستان و یا کلینیک داده می شود زیرا هزینه بیمارستان با کلینیک متفاوت است

نتیجه گیری

همه ی مردم دنیا زیبایی را دوست دارند و علاقه دارند که زیبا به نظر برسند. عمل ها ی مختلفی برای زیباتر شدن وجود دارد از عمل زیبایی صورت گرفته تا سینه و شکم … اما این عمل ها امکان دارد هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.

عمل لیفت عملی است که به جراحی نیاز ندارد این عمل برای صورت و اجرای آن انجام می شود. عمل لیفت بینی روشی است که در آن با استفاده از نخ مخصوص، ژل، دستگاه مخصوص عمل انجام می شود که نیاز به مراقبت طولانی ندارد هزینه ی کم تری را به همراه دارد که این نکات سبب شده است که طرفداران زیادی جذب خود بکند.

نتیجه گیری
نتیجه گیری

از اینکه تا پایان مقاله قیمت لیفت بینی ما را همراهی کردید متشکریم

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید