میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا
عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لیست موضوعات

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

با بررسی موضوع عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا با شما دوستان عزیز همراه هستیم.

در حال حاضر انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا گسترش یافته و افراد زیادی متقاضی این روش ایمن هستند تا از این طریق مشکلات مربوط به ناحیه واژن را کاهش دهند.

اگر قصد عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید

در ادامه مقاله به سوالاتی که ممکن است در زمینه عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا برای شما پیش بیاید و ذهنتان را درگیر کند پاسخ می دهیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید باشد.

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا
عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

منظور از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

مشکلات مربوط به لابیای بزرگ در چه مواردی بیشتر نمایان می شود و دلایل ایجاد لابیای بزرگ در خانم ها چیست؟

هدف از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه مواردی مربوط می شود؟

کاندیدای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه افرادی هستند؟

فواید استفاده کردن از روش لیزر مونالیزا برای انجام لابیاپلاستی کدام هستند؟

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه صورتی انجام می شود؟

انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه مدتی طول می کشد؟

آیا بعد از زایمان انجام دادن عمل لابیاپاستی با لیزر مونالیزا امکانپذیر است؟

آیا عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در تمامی زنان صورت می گیرد و در چه افرادی ممنوعیت استفاده دارد؟

درد عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه میزانی است؟

نکات مهمی که قبل از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا باید در نظر گفته شود کدام هستند؟

آیا بعد از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیاز به در نظر گرفتن مراقبت های خاصی می باشد؟

برای انجام عمل لابیاپلاستی به چند جلسه لیزر مونالیزا نیاز می باشد و چه مدت بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نتایج آن قابل مشاهده است؟

 

منظور از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

مسلما افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند مشکلات زناشویی خود را با کسی مطرح نکرده و از اینکه در ارتباط با مشکلات خصوصی و موارد مهم زندگی شان به خصوص مسائل زناشویی با دیگران صحبت کنند هیچ حس خوبی ندارند.

جراحی زیبایی واژن که همان عمل لابیاپلاستی است به عنوان یک جراح زیبایی شناخته می شود و هر روز تعداد خانم هایی که ترجیح می دهند این عمل را انجام دهند افزایش می یابد.

منظور از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟
منظور از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

لابیاپلاستی روش ویژه ای می باشد که در آن ساختارهای قسمت بیرونی ناحیه واژن اصلاح می شود و این اقدام به وسیله کاهش دادن و تغییر دادن شکل کلی لابیا به وجود می آید و در روش لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا این تغییر شکل لابیا، با استفاده از دستگاه لیزر با کیفیت ایجاد می گردد.

در ارتباط با مشکلات ناحیه تناسلی اگر آسیبی وجود داشته باشد مطمئنا مشکلات موجود در زندگی فرد بیشتر می شود و افراد حساسیت بالاتری را در این موارد نشان می دهند، در خیلی موارد این مشکلات زندگی زناشویی را به هم می ریزد و افراد را درگیر آسیب های جدی می کند.

صحبت از مسائل جنسی

خوشبختانه در حال حاضر صحبت از مسائل جنسی مانند گذشته نهی نشده و به عنوان یک تابو از آن یاد نمی شود

و  مشورت با متخصصان و افراد آگاه مانند پزشکان متخصص در این زمینه در بیشتر موارد می تواند به بیماران در خصوص ناراحتی های مربوط به اندام های جنسی کمک کند و با استفاده از علم پزشکی و دانش به روز، این مشکلات برطرف می گردد.

صحبت از مسائل جنسی
صحبت از مسائل جنسی

از مهم ترین مسائلی که زنان در مورد آن مشکلاتی دارند و به ناحیه تناسلی شان مربوط می شود، به اندازه نامناسب لب های واژن بر می گردد که معمولا این مشکل بیشتر در لابیای مینور و ماژور ایجاد می شود.

در خیلی از فعالیت های روزمره این لب های بزرگ قسمت واژن برای زنان درد ایجاد کرده و در این باره ناراحتی های شدیدی را تجربه می کنند.

امروزه لیزر مونالیزا از بهترین و بی نظیر ترین روش های پیشرفته ای است که در رشته مربوط به زنان در دنیا به وجود آمده و در بیشتر موارد این دستگاه به عنوان یک وسیله ضروری و مهم در کلینیک ها و مطب های پزشکان متخصص زنان وجود دارد که  با آن لیزر  ناحیه تناسلی و… را انجام می دهند.

تکنولوژی به روز

تکنولوژی به روز در دنیا نتایج خیلی خوبی را ایجاد کرده که در زمینه هایی چون روشن کردن ناحیه واژن و تنگ کردن آن و از بین بردن و درمان کامل مشکلات مربوط به سن یائسگی به افراد کمک می کند و به نوعی جایگزین کاملی برای روش ها و شیوه هایی چون استفاده از تیغ جراحی شده است.

لیزر مونالیزا در کشو های اروپایی ساخته شده است و تأییدیه لازم را در ارتباط با عملکرد مفید و کارآیی خاص ایجاد کرده و سازمان غذا و دارو مجوز لازم را در این زمینه صادر کرده است.

در کشورمان نیز گواهی معتبری مبنی بر استفاده از مفید این دستگاه وجود دارد و دستاوردی خاص در شاخه پزشکی محسوب می شود.

تکنولوژی به روز
تکنولوژی به روز

لب های بزرگ ناحیه تناسلی، در زنان مشکلاتی به وجود می آورد و خانم ها را درگیر مشکلات و آسیب های جدی می کند. درمان این مشکل با علم پزشکی میسر بوده و در خیلی موارد با روش خاصی مانند لیزر موالیزا انجام دادن عمل لاباپلاستی به راحتی امکان پذیر شده است.

هر فردی قبل از انجام دادن هر نوع عمل باید در مورد شیوه عمل، مزیت ها،  مراقبت های قبل و بعد از عمل آگاهی داشته باشد و با منطق اقدام به عمل کند.

یافتن اطلاعات مفید و کاربردی

در ارتباط با عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیز یافتن اطلاعات مفید و کاربردی حائز اهمیت است و به افراد کمک می کند که عمل موفقیت آمیزی داشته و نتیجه مناسب تری به دست آورند.

شیوه عمل لابیاپلاستی در سال های گذشته به وسیله جراحی صورت می گرفت، اما این روش درد و خونریزی به همراه داشت و بیماران دوه نقاهت خیلی طولانی تری را باید تحت مراقبت بودند

اما خوشبختانه استفاده از لیزر مونالیزا در مقایسه با جراحی روش مناسب تری می باشد. با به کار بردن دستگاه لیزر مونالیزا، می توان لابیاپلاستی را در زمان محدودتری و بدون هر گونه درد انجام داد و نتیجه مطلوب این عمل که مسلما خطراتی نیز به همراه ندارد، ایجاد شود.

یافتن اطلاعات مفید و کاربردی
یافتن اطلاعات مفید و کاربردی

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا از این طریق صورت می گیرد که برش لابیاها از روش لیزر انجام می شود و ناراحتی های این ناحیه به طور کامل از بین می رود.

ناحیه تناسلی به عنوان یک ناحیه حساس است و در این قسمت عروق خونی زیادی وجود دارند که حساسیت را در این زمینه افزایش می دهند.

به کار بردن لیزر مونالیزا برای انجام برش عمل لابیاپلاستی اهمیت دارد و در مقایسه با تیغ جراحی  این روش تهاجمی نبوده و در این زمینه فرد راحت تر به نتیجه می رسد. دقت بالایی در روش لیزر مونالیزا وجود دارد که همین مسأله نتیجه مناسب تری را از کار ایجاد می کند و به نسبت تیغ جراحی راحت تر صورت می گیرد.

مشکلات مربوط به لابیای بزرگ در چه مواردی بیشتر نمایان می شود و دلایل ایجاد لابیای بزرگ در خانم ها چیست؟

خانم هایی که در ناحیه واژن خود مشکلی چون لابیای بزرگ دارند در خیلی موارد ممکن است این لابیای بزرگ مشکلاتی را برایشان ایجاد کند و این مشکل در بیشتر مواقع ناراحتی های زیادی را در انجام دادن فعالیت های زندگی شان به وجود می آورد.

بیشتر خانم ها در مواقعی که  فعالیت های ورزشی را انجام می دهند درد خیلی شدیدی را تجربه می کنند و در بیشتر مواقع، از انجام دادن فعالیت های ورزشی مورد نظر خود منصرف می شوند و قادر نیستند که فعالیت های ورزشی خود را از سر بگیرند.

مشکلات مربوط به لابیای بزرگ در چه مواردی بیشتر نمایان می شود و دلایل ایجاد لابیای بزرگ در خانم ها چیست؟
مشکلات مربوط به لابیای بزرگ در چه مواردی بیشتر نمایان می شود و دلایل ایجاد لابیای بزرگ در خانم ها چیست؟

مشکل دیگر مربوط به لابیای بزرگ در زنان در مواردی افزایش می یابد که خانم ها لباس هایی تنگ می پوشند و این لباس تنگ به ناحیه واژن فشار زیادی وارد می کند و دردهای ناحیه تناسلی بیشتر می شود.

در بیشتر مواقع خانم هایی که مشکل لابیای بزرگ دارند با این محدودیت مواجه هستند که همانند دیگر خانم ها قادر نیستند که لباس های مورد علاقه خود را بپوشند و مجبورند که از علائق خود منصرف شوند.

مقاربت و رابطه جنسی

مورد دیگری که در ارتباط با لابیای بزرگ برای خانم ها مشکل ایجاد می کند به مقاربت و رابطه جنسی بر می گردد. خانم هایی که لابیای بزرگ دارند اعتماد به نفس کمتری را در حین رابطه جنسی تجربه می کنند و حس نامطلوبی از برقراری این رابطه دارند.

در خیلی موارد خانم هایی که لابیای بزرگ دارند از انجام دادن رابطه زناشویی با شریک جنسی خود حس خوبی نداشته و با بهانه های متفاوت خود را از این رابطه دور می کنند و خجالت از داشتن لابیای بزرگ در ناحیه تناسلی و عوامل دیگر، مانعی برای لذت بردن آنها از رابطه جنسی می شود و به مرور بر کیفیت رابطه زناشویی آنها تأثیر می گذارد.

مقاربت و رابطه جنسی
مقاربت و رابطه جنسی

خوشبختانه در حال حاضر پیشرفتی که در زمینه های مختلف به ویژه در زمینه علم پزشکی ایجاد شده است این موقعیت را به وجود آورده که با انجام دادن عمل لابیاپلاستی مشکلات لابیای بزرگ و مشکلات دیگری که خانم ها در ناحیه واژن دارند، به طور کامل برطرف شود و از این طریق اعتماد به نفس آنها افزایش می یابد.

لابیاپلاستی به عنوان یکی از مهم ترین و بهترین جراحی های زیبایی در ارتباط با ناحیه واژن می باشد که در دنیا انجام می شود و با این کار ظاهر اندام های زنانه بهبود می یابد و تغییراتی در لبه های واژن زنان صورت می گیرد، همچنین از این عمل برای جوان سازی واژن استفاده می شود.

در کل ظاهر بیرونی ناحیه واژن سه قسمت دارد

لب های درونی و همچنین لب های بیرونی را شامل می شود، کلیتوریس نیز قسمت دیگر واژن است که عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا بر قسمت لب های بیرونی واژن شکل می گیرد.

دستگاه تناسلی در افراد نیز دچار چین و چروک می گردد و در برخی موارد این اتفاق رخ می دهد که به طور ژنتیکی در خانم ها لابیا بزرگ باشد یا نامتقارنی این ناحیه از همان ابتدا بیشتر نمایان شود و این مشکل از زمان تولد افراد وجود دارد.

در کل ظاهر بیرونی ناحیه واژن سه قسمت دارد
در کل ظاهر بیرونی ناحیه واژن سه قسمت دارد

موارد مهم دیگری دلیل ایجاد لابیای بزرگ در زنان می باشند و افراد به دلایل مختلفی ممکن است که حالت نامتقارنی در ناحیه واژن آنها به وجود آید و مشکلاتی را برای آنها ایجاد کند.

یکی از دلایل وجود لابیای بزرگ در خانم ها همان طور که اشاره شد از همان بدو تولد شکل می گیرد و با افزایش سن این مشکل بیشتر نمایان می شود و دغدغه فکری را برای خانم ها ایجاد می کند.

علت دیگر ایجاد این لابیای بزرگ در خانم ها مربوط به اختلالات هورمونی است که به مرور این مشکل لابیای نامتقارنی را به وجود می آورد و به مشکلات بیشتر دامن می زند، به همین دلیل خانم هایی که با اختلالات هورمونی مواجه می شوند نیاز است که در اسرع وقت به پزشک متخصص مراجعه کرده و درمان را در این زمینه انجام دهند تا این اختلال با گذشت زمان به مشکل حادی تبدیل نگردد و لابیای بزرگ در آنها شکل نگیرد.

انجام دادن زایمان های زیاد

عامل مهم دیگر، به زمان زایمان و انجام دادن زایمان های زیاد مربوط است که در خانم ها بعد از زایمان ممکن است لابیا نامتقارن شود و دردی شدیدی را به دلیل داشتن لابیای نامتقارن در ناحیه تناسلی خود تجربه می کنند.

در بعضی از خانم ها افزایش سن دلیل مهمی برای لابیای نامتقارن و بزرگ است و با ورود به سن میانسالی، خانم ها درگیر این مشکل می شوند و برای درمان این مشکل می توانند از طریق روش لابیاپلاستی با لیزر نتیجه مناسب را دریافت کنند.

معمولا همه خانم ها به بدن و اندام شان اهمیت زیادی می دهند و در مواقعی که ناحیه تناسلی و واژن آنها بزرگ تر باشد حس خجالت به آنها دست می دهد و در مقابل شریک جنسی خود، احساس مناسبی ندارند و از راه های مختلف ترجیح می دهند این مشکل را برطرف کنند.

امروزه خانم ها در ارتباط با عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا اطلاعات بیشتری دارند

و دسترسی راحت تری نسبت به انجام این عمل دارند و همین مسأله دلیل مهمی برای  استفاده از روش عمل لابیاپاستی شده که با آگاهی بالاتری می توانند این اقدام را انجام دهند و به نتیجه دست یابند.

هر خانمی دلیل متفاوتی را برای انجام دادن لابیاپلاستی مد نظر دارد و این دلیل در کل تبدیل به انگیزه خاص فرد برای مراجعه به پزشک متخصص می شود که فرد را ترغیب به انجام عمل لابیاپلاستی می کند.

همان طور که اشاره شد به دلیل زایمان و عوامل دیگری چون پیری، به مرور زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها کاهش می یابد.

خانم های زیادی برای اینکه ناراحتی های جسمی خود را کمتر کنند روش لابیاپلاستی را در نظر می گیرند تا در مواردی چون استفاده از شلوارهای یوگا، حس راحتی داشته باشند و با پوشیدن لباس شنا و… احساس رضایت بیشتری کسب کنند و اذیت نشوند. دردهایی که به واسطه پوشیدن لباس های تنگ در خانم ها شکل می گیرد، در برخی مواقع از درجه سختی برخوردار هستند.

هدف از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه مواردی مربوط می شود؟

هدف اصلی که افراد برای انجام دادن عمل لابیاپلاستی در نظر می گیرند مربوط به ایجاد کردن ناحیه تناسلی بهتر و زیباتر در آنها است. مسلما لابیای بزرگ درد بیشتری را برای خانم ها به وجود می آورد و آنها را بیشتر درگیر مشکلات می کند.

هدف دیگری که زنان را به دنبال انجام دادن عمل زیبایی ناحیه واژن تحریک می کند، مربوط به این مشکل است که در خانم هایی که لبه های واژن بزرگ دارند در خیلی موارد ممکن است ترشحات واژن به راحتی از ناحیه واژن بیرون نیاید

هدف از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه مواردی مربوط می شود؟
هدف از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه مواردی مربوط می شود؟

و همین مسأله دلیل مهمی برای عفونت های مختلف در این ناحیه می شود و خانم های زیادی به دلیل داشتن لابیای بزرگ و خارج نشدن ترشحات ناحیه واژن، به مرور دچار عفونت های واژینال می گردند.

ایجاد عفونت برای خانم ها مشکلات بیشتری به وجود می آورد و آنها به دلیل حل مشکلات خود ترجیح می دهند، روش عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را که ایمنی بالایی دارد، انجام داده و به نتیجه دست یابند.

خیلی از خانم ها با هدف ایجاد کردن ظاهری زیبا در قسمت تناسلی خود این عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیرا را انجام می دهند.

برای از بین بردن عدم تقارنی که در ظاهر واژن وجود دارد می توان از لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا استفاده کرد.

اگر لبه های مینور در ناحیه واژن تیره شود با انجام عمل لابیاپلاستی این مشکل برطرف می گردد.

در مواردی که خانم ها به علت وجود پوست اضافه در قسمت کلاهک کلیتوریس حس خوبی از برقراری رابطه نداشته باشند و بیان کنند که کلیتوریس در آنها کمتر تحریک می شود، در بیشتر مواقع به پزشک متخصص برای انجام عمل لابیاپلاستی مراجعه کرده و پزشک با انجام دادن معاینات کامل در صورت ضرورت این عمل را در نظر می گیرد و بیمار را به بهبودی می رساند.

در مواقع ورزش خانم ها ممکن است دردی را در ناحیه واژن به خصوص لبه های مینور تجربه کنند و این مشکل حس کشیدگی و سایش را در این ناحیه ایجاد کرده و زنان را بیشتر دچار مشکل خواهد کرد.

اگر سایز لب های واژن بزرگ باشد نیاز به انجام دادن عمل لابیاپلاستی می باشد تا ترشحات واژن به درستی صورت گیرد.

 

کاندیدای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه افرادی هستند؟

هر خانمی که دوست دارد بدن زیباتر و بهتری داشته باشد به راحتی با انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا می تواند به نتیجه مناسب دست یابد و از این طریق اقدام کند.

مطالعات مختلف در این زمینه نشان می دهد که بیشتر خانم ها که به عنوان متقاضیان عمل لابیاپلاستی این کار را انجام داده اند ترجیح می دهند که اندازه لابیای بزرگ در ناحیه تناسلی آنها کاهش یابد و پزشک متخصص، لبه داخلی واژن را کمتر کرده و با استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا این کار را انجام می دهد.

سن مناسب برای انجام دادن عمل لابیاپلاستی در مواقعی است که بیمار مشکلی در این مورد داشته باشد. لابیاپلاستی از جمله عمل های سبک و مهمی است که عوارضی ندارد و سرپایی به حساب می آید وخیلی از خانم ها این کار را به راحتی انجام می دهند.

کاندیدای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه افرادی هستند؟
کاندیدای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه افرادی هستند؟

در حال حاضر این عمل زیبایی برای زنان 20 سال به بالا صورت می گیرد و در این زمینه محدودیتی به وجود نمی آید

همچنین خانم هایی که سن کمتر از 55 سال داشته باشند به راحتی قادر به انجام عمل لابیاپاستی هستند.

علت اینکه در سن بالای 55 سال این عمل کمتر صورت می گیرد مربوط به مکانیسم های بدن است که بعد از این سن، سرعت شکل گیری کلاژن و… کمتر می شود و ترمیم ناحیه تناسلی آرام تر شکل می گیرد.

برای انجام این کار اگر افراد در سنین بالای 55 سال هستند لازم است که با پزشک خود صحبت کرده و بعد از انجام دادن آزمایشات کامل این عمل لابیاپلاستی را به کار برند و درمان را در نظر بگیرند.

علت اینکه انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در خانم هایی که سن زیر 20 سال دارند محدودیت دارد مربوط به این است که رشد جنسی دختران به طور کامل صورت نگرفته باشد و بلوغ جنسی در زنان کامل نشده و انجام دادن عمل لابیاپلاستی مشکل ساز می شود.

نکته

مورد مهم در زمینه زنان زیر بیست سال این است که بلوغ جنسی در خیلی موارد با رشد کردن لابیاها در ناحیه تناسلی همراه می باشد و دختران اگر بعد از این سن عمل لابیاپلاستی را انجام دهند نتیجه مناسب تری دریافت می کنند

نکته
نکته

توجه داشته باشید

و توصیه پزشکان این است که انجام دادن عمل لابیاپاستی در سنی صورت گیرد که لبه های مینور، رشدشان تمام شده و دیگر رشد خاصی ندارند که بعد از عمل مجددا ایجاد مشکل کند.

جالب این است که انجام دادن عمل لابیاپلاستی برای خانم هایی که مجرد بوده و دختران باکره هستند محدودیتی ندارد و اگر دختران نیز از لبه های واژن بزرگ اذیت می شوند به راحتی می توانند لابیاپلاستی را به کار برند و در مورد پرده بکارت استرسی نداشته باشند

توجه داشته باشید
توجه داشته باشید

زیرا پزشک در انجام دادن لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا قسمت خارجی ناحیه تناسلی و واژن را بررسی می کند و به درون دستگاه تناسلی خانم ها کاری ندارد.

فواید استفاده کردن از روش لیزر مونالیزا برای انجام لابیاپلاستی کدام هستند؟

عمل زیبایی جراحی واژن مزیت های زیادی دارد و این فواید برای افراد مشخص می شود.

در کل انجام دادن عمل لابیاپلاستی با روش لیزر ایمنی بالایی دارد و در مقایسه با جراحی با تیغ این روش نتیجه بهتری را ایجاد می کند.

یکی از مزیت های استفاده از لیزر مونالیزا در انجام دادن عمل لابیاپلاستی به منعقد کردن زودتر خون مربوط است که این روش  بدون خونریزی صورت می گیرد.

فواید استفاده کردن از روش لیزر مونالیزا برای انجام لابیاپلاستی کدام هستند؟
فواید استفاده کردن از روش لیزر مونالیزا برای انجام لابیاپلاستی کدام هستند؟

لیزر مونالیزا سبب می شود که زخمی بعد از انجام دادن عمل لابیاپلاستی در ناحیه واژن شکل نگیرد و از این طریق خطر ایجاد زخمی که بعد از لابیاپلاستی به وجود می آید مسلما کمتر می شود.

ورم بعد از روش لیزر مونالیزا وجود ندارد

ورمی بعد از عمل لابیاپلاستی در روش لیزر مونالیزا وجود ندارد و دردهایی که خانم ها در حین انجام لابیاپلاستی تجربه می کنند به مرور کاهش می یابد.

مزیت دیگر استفاده از لیزر مونالیزا برای انجام دادن عمل لابیاپلاستی این است که بهبودی در هنگام استفاده از دستگاه لیزر زودتر رخ می دهد و زخم زیادی در بیماران شکل نمی گیرد.

مزیت دیگر این است که بعد از عمل، فرد مرخص می شود و مشکلی در زمینه درد و بستری شدن ندارد، همچنین بیمار بلافاصله می تواند به فعالیت های معمول زندگی خود برگردد.

ورم بعد از روش لیزر مونالیزا وجود ندارد
ورم بعد از روش لیزر مونالیزا وجود ندارد

نداشتن عوارض یکی از مزیت های مهم روش عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا است که افراد زیادی را ترغیب می کند که از این روش به کار ببرند و از این طریق به نتیجه مورد نظر در این مورد دست یابند.

این روش به عنوان یک شیوه ایمن شناخته می شود و به نسبت روش های جراحی غیر تهاجمی بوده و مزیت مهمی در این مورد محسوب می گردد.

بیماران در حین انجام دادن عمل لابیاپلاستی دردی را تجربه نمی کنند و در خیلی از موارد بیماران نیاز به بی حسی ندارند.

فایده دیگر استفاده از روش لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا مربوط به درمان کردن مشکلات است که در زمان خیلی محدودی این عمل صورت می گیرد و بیماران حس مطلوبی پیدا می کنند.

روابط زناشویی بعد از انجام این عمل بهبود می یابد و بیماران بعد از مدتی بیان می کنند که در روابط جنسی شان ارتقاء ایجاد شده است.

هزینه انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به نسبت دیگر روش های جراحی، خیلی کمتر بوده و افراد زیادی توان پرداخت این هزینه را دارند.

در خیلی موارد بیماران بعد از انجام دادن این روش نیاز به استراحت ندارد و بعد از لیزر مونالیزا بهبودی را احساس می کنند و می توانند فعالیت های خود را به راحتی انجام دهند، هر چند پزشکان توصیه می کنند که فرد چند روزی را استراحت کرده و فعالیت های سنگین را در روزهای اول در برنامه خود قرار ندهد.

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا سبب می شود هورمون های ناحیه تناسلی و واژن کنترل شود  و بعد از آن، زنان عفونت کمتری را تجربه کنند و این عفونت ها کاهش یابد.

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه صورتی انجام می شود؟

بسیاری از بیماری های زنان به ویژه در ناحیه تناسلی به وسیله لیزر مونالیزا درمان می شود و این اقدام از طریق لیزر معروفی صورت می گیرد.

با این اقدام در سالهای گذشته درمان بیماری ها در ناحیه تناسلی بدون درد و به راحتی انجام می گیرد و عوارضی ایجاد نمی کند.

عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه صورتی انجام می شود؟
عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه صورتی انجام می شود؟

در حال حاضر دستگاه پیشرفته عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا،  هندپیس های زیادی دارد و کارآیی هندپیس های دستگاه مونالیزا این است که با تعویض آنها می توان تغییرات مهم و اساسی را در فرکانس های دستگاه انجام داد و شدت اشعه دستگاه را با این هندپیس ها تنظیم کرد

همچنین در موارد خاص عملکرد دستگاه با توجه به این میزان اشعه و از طریق هندپیس ها مشخص می شود.

دستگاه لیزر مونالیزا پنل پیشرفته ای دارد که از این روش برای درمان کردن بیماری های متفاوت قابلیت تنظیم آن وجود دارد.

از لیزر مونالیزا برای عمل های مهمی چون لابیاپلاستی به کار می برند و با استفاده از تنظیم درست شدت دستگاه و در نظر گرفتن تمرکز پزشک می تواند به راحتی بر روی قسمت مورد نظر لابیا در ناحیه تناسلی برش هایی کوچک ایجاد کند، برش هایی در حد میکرون که در سطح لابیا قابل مشاهده نمی باشند.

نتیجه ای که از لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به دست می آید دلچسب بوده و ظرافت بالایی در این روش استفاده می شود که در هیچ زمینه دیگری این مزیت ها به دست نمی آید.

در این مورد به وسیله بی حسی موضعی کار آغاز می شود و پزشک برای انجام دادن بهتر کار، بخش های از ناحیه تناسلی که لازم است بر روی این قسمت از واژن لیزر تابانده شود را علامت گذاری می کند و از این طریق بافت های دیگر در نواحی مختلف بدن آسیبی نمی بینند و تغییراتی در ان ها ایجاد نمی شود.

لیزر مونالیزا به مرور سبب ساخت کلاژن های جدید می شود و دوره نقاهت کوتاه تری را فرد لازم دارد که بگذراند.

در روش لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا برش های موجود هماهنگ بوده و یکدست در نظر گرفته می شوند و سعی بر این است که در این مورد تقارن به درستی مشخص گردد و بیمار بعد از عمل حس خوبی داشته باشد.

انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه مدتی طول می کشد؟

برای انجام دادن عمل لابیاپلاستی بهتر است قبل از انجام این کار با پزشک متخصص مشورت شود و مشاوره گرفتن درست از پزشک صورت گیرد.

در جلسه ای که زنان با پزشک مورد نظر خود در نظر می گیرند پزشک لازم است که شیوه انجام دادن جراحی را به طور کامل و با جزئیات به بیمار شرح دهد و از این طریق بیمار متوجه شود که قبل از انجام دادن عمل، چه اقداماتی باید صورت گیرد

انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه مدتی طول می کشد؟
انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چه مدتی طول می کشد؟

در حین انجام لابیاپلاستی چه اتفاقاتی می افتد و برای دریافت نتیجه مناسب بیمار لازم است چه کارهایی انجام دهد و انتظارات واقع بینانه از عمل لابیاپلاستی را در نظر بگیرد.

خوشبختانه برای انجام دادن عمل لابیاپلاستی با روش لیزر مونالیزا نیازی نیست که فرد بیهوش شود و تنها با انجام دادن بی حسی موضعی این کار  برای بیمار صورت می گیرد.

با توجه به ناحیه تحت درمان این عمل می تواند به فاصله نیم ساعت الی یک ساعت زمان بر باشد یا این که این  عمل نهایتا دو ساعت طول می کشد.

با توجه به تکنیکی که پزشک برای این عمل به کار می برد زمان انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا کاهش می یابد و برای کاهش زمان عمل، پزشک این شیوه ی مهم را به کار می گیرد.

در کل روش عمل لابیاپلاستی مانند یک عمل جراحی در نظر گرفته می شود و انجام دادن این عمل  نهایتا 2 ساعت طول می کشد که لازم است در یک محل معتبر که پزشک متخحصص در این مورد وجود دارد صورت گیرد.

با توجه به مشکل ایجاد شده برای فرد، عمل لابیاپلاستی زمان متفاوتی دارد و در مواقعی که بیماران لابیای بزرگ تر داشته باشند این احتمال وجود دارد که لیزر این ناحیه بیشتر طول بکشد و از این طریق بیمار مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نیز می شود.

عوامل مهمی در دریافت نتیجه مناسب از لیزر مونالیزا اهمیت دارند و نوع دستگاه عامل مهمی در این زمینه است. اگر از دستگاه پیشرفته و مناسبی استفاده شود بیمار حس بهتری دارد و نتیجه در زمان کمتری دریافت می گردد.

مود مهم دیگر در این زمینه به پزشک متخصص جراحی زنان بر می گردد که با تجربه بالای خود این اقدام را در نظر می گیرد و مهارت کافی نتیجه عمل را زودتر ایجاد می کند.

 

آیا بعد از زایمان انجام دادن عمل لابیاپاستی با لیزر مونالیزا امکانپذیر است؟

خیلی از خانم ها ترجیح می دهند که بعد از زایمان، بلافاصله عمل لابیاپلاستی را انجام دهند و از این طریق مشکل موجود در ناحیه تناسلی را برطرف کنند.

دقت به این مسأله حائز اهمیت است که میزان خونریزی در مواقعی که زایمان صورت می گیرد در ناحیه واژن به شدت زیاد بوده و اگر پزشک بخواهد بعد از زایمان این عمل را انجام دهد ممکن است کار به درستی صورت نگیرد.

همان طور که اشاره شد لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را یک عمل زیبایی می دانند و این اقدام تنها در موارد خاصی انجام می شود و افراد در هر موقعیتی نمی توانند روش لابیاپلاستی را به کار برند.

آیا بعد از زایمان انجام دادن عمل لابیاپاستی با لیزر مونالیزا امکانپذیر است؟
آیا بعد از زایمان انجام دادن عمل لابیاپاستی با لیزر مونالیزا امکانپذیر است؟

توصیه پزشکان این است که انجام دان عمل لابیاپلاستی به زمان دیگری بعد از زایمان موکول شود و در این زمان خانم ها مراقبت های لازم را به کار گیرند تا بهترین نتیجه را از عمل زیبایی خود به دست آورند.

محدودیت دوران بارداری

عامل مهم دیگری که در زنان محدودیت ایجاد می کند، مربوط به دوران بارداری است که در خانم های باردار هورمون ها معمولا به شدت فزایش می یابد و ممکن است

همین افزایش هورمون بالا، ورم شدید واژن را در پی داشته باشد یا ناحیه تناسلی واژن، تغییر شکل داده یا رنگ این ناحیه عوض شده و تیره تر شود، اما بعد از زایمان این تغییر رنگ و افزایش حجم لابیا برطرف شده و بیمار به شرایط مورد نظر خود دست می یابد.

مناسب ترین زمان برای انجام لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا این است که بیماران بعد از چهار ماه این اقدام را در نظر بگیرند تا از این طریق هورمون هایشان به تعادل برسد و مشکلاتی ایجاد نشود.

استرس بارداری

بیمارانی که لابیاپلاستی را انجام می دهند در خیلی موارد برای باردار شدن استرس داشته و در خیلی موارد ترجیح می دهند که باردار نشوند و نتیجه لابیاپلاستی از این طریق دچار مشکل نگردد.

خوشبختانه انجام دادن عمل لابیاپلاستی هیچ محدودیتی در ارتباط با زایمان ندارد و بعد از عمل نتیجه آن به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست و فرد مشکلی در مورد ایجاد دوباره لابیای بزرگ ندارد

البته توجه به این مورد مهم می باشد که این عمل بعد از 20 سالگی صورت گیرد تا رشد لابیاها به طور کامل متوقف شده و بعد از انجام این عمل، احتمال رشد وجود نداشته باشد و بتوان جراحی  را به درستی انجام داد.

آیا عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در تمامی زنان صورت می گیرد و در چه افرادی ممنوعیت استفاده دارد؟

همان طور که اشاره شد همه خانم ها می توانند عمل لابیاپلاستی به وسیله لیزر مونالیزا را انجام دهند، اما در این مورد محدودیت هایی وجود دارد که اگر زنان مد نظر داشته باشند بدون ایجاد مشکل درمان صورت می گیرد.

خانم هایی که در دوران بارداری خود هستند بهتر این است که عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را انجام نداده و تا پایان این دوران صبر کنند.

در دوران بارداری در هورمون های بدن تغییراتی ایجاد می شود که انجام عمل لابیاپلاستی را با مشکل مواجه می کند،

آیا عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در تمامی زنان صورت می گیرد و در چه افرادی ممنوعیت استفاده دارد؟
آیا عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در تمامی زنان صورت می گیرد و در چه افرادی ممنوعیت استفاده دارد؟

ولی در صورتی که بیماران دوره نقاهت بعد از زایمان خود را سپری کرده و سپس برای درمان مراجعه کنند، در زمان کوتاه تری نتیجه مناسب تری را به دست می آورند.

زنانی که در ناحیه تناسلی خود مبتلا به سرطان هستند و در این مورد مشکلاتی دارند، نباید عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را به کار برند، زیرا این محدودیت در زنان مبتلا به سرطان وجود دارد که مشکلات بیشتری در آنها ایجاد شود و نتیجه ای در بر نداشته باشد.

در دوران قاعدگی نیز مناسب تر این است که عمل لابیاپلاستی صورت نگیرد و خانم ها بعد از  اتمام این دوران عمل لابیاپاستی به وسیله لیزر مونالیزا را انجام دهند.

اگر افرادی در ناحیه واژن عفونت دارند لازم است تا بهبود عفونت ناحیه تناسلی خود، این عمل را انجام ندهند.

خانم هایی که مبتلا به دیابت هستند نیز ممکن است در حین انجام عمل مشکلاتی برای آنها ایجاد شود و لازم است به پزشک در مورد بیماری خود اطلاع دهند تا پزشک در ارتباط با انجام دادن عمل لابیاپلاستی دقت کند و عمل بدون ایجاد مشکل صورت گیرد.

اختلالات مربوط به انعقاد خون نیز به عنوان عامل مهمی برای ممنوعیت انجام عمل لابیاپلاستی در نظر گرفته می شود.

اگر بیماران تست پاپ اسمیر را انجام دهند و نتایج آن غیر طبیعی باشد این امکان وجود دارد که انجام عمل، به تعویق افتد و پزشک نتایج را مجددا مورد بررسی قرار دهد.

خانم هایی که مجاری ادرار تنگ دارند نیز به عنوان موارد منع استفاده از لابیاپلاستی با لیزر در نظر گرفته می شوند.

درد عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه میزانی است؟

بیشتر خانم ها قبل از اینکه عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را انجام دهند از این کار می ترسند و تصور می کنند که عمل لابیاپاستی  با لیزر مونالیزا جزء عمل های سخت و دردناک به حساب می آید در حالی که این واقعیت ندارد و این روش بدون درد صورت می گیرد.

در خیلی مواقع بیماران اگر دردی را در حین انجام عمل تجربه کنند و به پزشک اطلاع دهند پزشک متخصص با استفاده از بی حسی این درد را کاهش می دهد و بیمار عمل راحت تری را سپری می کند.

در مواردی که پزشک تخصص کافی داشته باشد و از متدهای جدید به کار برد، راحت تر می تواند بی حسی را انجام دهد و عملی بدون درد را برای بیمار در نظر بگیرد.

درد عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه میزانی است؟
درد عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا به چه میزانی است؟

پزشکان متخصص و با تجربه شرایط بیمار را بررسی کرده و در مواردی که آستانه تحمل درد بیمار محدود بوده و در حین انجام لیزر مونالیزا درد را احساس می کند، بی حسی را در چند مرحله برای بیمار انجام می دهند و مسلما درد یا سوزشی در این مواقع ایجاد نمی شود

برای این کار لازم است که پزشکان از برندهای مواد بی حسی استفاده کنند که بهترین برند بوده و عمل دلخواهی را برای بیمار ایجاد کرده و بدون درد این کار صورت گیرد.

نکات مهمی که قبل از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا باید در نظر گفته شود کدام هستند؟

پزشک آگاه و متخصص قبل از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا، وقت مشاوره ای را با بیمار تنظیم می کند و از این طریق سلامت کلی فرد را به طور دقیق تحت نظر  قرار می دهد و بررسی های لازم را با توجه به انگیزه بیمار برای انجام عمل در نظر می گیرد.

اقدام دیگر پزشک قبل از عمل این است که به بیمار خود در ارتباط با عمل و انتظارات واقع بینانه کمک کند تا بعد از انجام این کار بیمار حس خوبی داشته باشد.

نکات مهمی که قبل از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا باید در نظر گفته شود کدام هستند؟
نکات مهمی که قبل از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا باید در نظر گفته شود کدام هستند؟

خیلی از بیماران ممکن است انتظارات عجیبی از این عمل در ذهن خود ایجاد کنند و با این انگیزه عمل را انجام دهند، اما اگر پزشک به بیمار در زمینه عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا آگاهی لازم را بدهد بیماران راحت تر به نتیجه می رسند.

معاینه ناحیه تناسلی و بررسی ورم ها و التهاب ها

در این مورد پزشک لازم است که ناحیه تناسلی را تحت معاینه قرار دهد و به طور دقیق التهاب و ورم های ناحیه را بررسی کند و اگر افراد دارای عفونت در دهانه واژن هستند تا درمان کامل این عفونت روش لابیاپاستی با لیزر مونالیزا را انجام ندهند.

نکته مهم در ارتباط با موارد حائز اهمیت قبل  از عمل، به استفاده از داروهای خاصی مربوط است. پزشکان ممکن است از بیماران خود بخواهند داروهایی چون آسپرین را قبل از عمل استفاده نکنند

معاینه ناحیه تناسلی و بررسی ورم ها و التهاب ها
معاینه ناحیه تناسلی و بررسی ورم ها و التهاب ها

یا داروهایی که عملکردی مانند آسپرین بر قسمت هایی از بدن دارند را کمتر مصرف کرده و در صورت مصرف این نوع داروها، پزشک را در جریان بگذارند

زیرا در بیشتر موارد پزشک مربوطه استفاه از این دارو را محدودیت برای انجام عمل می داند و بیمار باید مدت محدودی این داروها را به کار نبرد.

ویتامین ای نیز قبل از عمل نباید استفاده شود و به کار بردن داروهای مناسب برای سرما خوردگی این احتمال را ایجاد می کند که خونریزی در حین عمل به وجود آید.

از حدود چهارده روز قبل  از عمل استفاده نکردن از این نوع داروها توصیه می شود تا وضعیت بیمار در شرایط مناسبی قرار بگیرد و مشکلاتی در حین انجام عمل لابیاپلاستی ایجاد نشود.

آمادگی دیگر قبل  از عمل این است که بیماران در صورت داشتن عفونت در ناحیه واژن، پزشک را در جریان گذاشته و تا بهبودی کامل عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را انجام ندهند

البته همان طور که اشاره شد قبل از عمل لابیاپلاستی، پزشک بیمار را دقت معاینه کرده و عفونت و ورم این ناحیه را بررسی می کند، اما در مواردی که زنان بیماری خاصی دارند بهتر این است که دکتر را در جریان بگذارند.

اگر بیماری خاصی در ناحیه واژینال دارید پزشک را مطلع کنید

اگر در ناحیه واژینال، فرد مبتلا به بیماری خاصی است لازم می باشد در اسرع وقت پزشک خود را در جریان قرار دهد و از این طریق از ایجاد بیماری و مشکلات بیشتر جلوگیری کند.

لازم است قبل از انجام دادن عمل، بیماران از تعداد جلساتی که برای لیزر در نظر گرفته می شود اطلاعات کسب کرده و هر سوالی که در این مورد دارند را برطرف کنند و ابهامات خود را از بین ببرند.

پیشنهاد دیگر پزشکان این است که در هنگام انجام دادن لیزر خانم ها در زمان قاعدگی نبوده و اگر سه روز بعد از اتمام عادت ماهانه برای عمل لابیاپلاستی اقدام کنند مناسب تر می باشد.

 

آیا بعد از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیاز به در نظر گرفتن مراقبت های خاصی می باشد؟

در حال حاضر انجام دادن عمل لابیاپلاستی خیلی سریع رخ می دهد و بهبودی بعد از  این عمل به راحتی امکانپذیر می شود، البته اگر بعد از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نکات مهم در نظر گرفته شود.

نکات مهمی برای زمان بعد از عمل وجود دارد که توجه به همه این نکات حائز اهمیت است و به خانم ها کمک می کند که نتیجه بهتری را از عمل خود دریافت کنند و بهبودی زودتر از هر زمانی ایجاد می شود.

درد بعد از انجام عمل لابیاپلاستی شدید نمی باشد

درد بعد از انجام عمل لابیاپلاستی، شدید نمی باشد و در روزهای اول ممکن است بیماران درد محدودی را تجربه کنند یا ورم کمی را در ناحیه واژن خود مشاهده کرده که این موارد در چند روز اول کاملا طبیعی بوده و مشکلی را برای سلامتی آنها به وجود نمی آورد

البته در روش لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا، بیمار دردی را احساس نمی کند و ورم کمتری در مقایسه با روش جراحی لابیاپلاستی وجود دارد.

درد بعد از انجام عمل لابیاپلاستی شدید نمی باشد
درد بعد از انجام عمل لابیاپلاستی شدید نمی باشد

در مواردی که افراد دردشان را غیر قابل تحمل بیان می کنند با تجویز پزشک می توانند از مسکن های خوراکی که دکتر در نظر می گیرد برای تکسین درد به کار ببرند و این درد را کنترل کنند.

تمیز نگه داشتن قسمت تناسلی

پزشکان مراقبت دیگر بعد از انجام عمل لابیاپلاستی را مربوط به تمیز نگه داشتن قسمت تناسلی می دانند و با این اقدام از ایجاد عفونت و… در این ناحیه جلوگیری می شود و درمان بهتری صورت می گیرد.

برای جلوگیری از ورم کردن ناحیه تناسلی، به کار بردن کیسه یخ در خیلی موارد پیشنهاد می شود و در چند روز اول انجام دادن این اقدام به بیمار کمک می کند که تورمی در این ناحیه شکل نگیرد.

در یکی دو هفته بعد از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا مناسب تر این است که  بیماران از لباس های تنگ استفاده نکنند و سعی بر این باشد که لباسشان به ناحیه تناسلی خیلی نچسبد تا درد و ورمی در این ناحیه شکل نگیرد.

زنان اگر در چند روز اول بعد از عمل، مراقبت های لازم را انجام دهند بعد از یک هفته به راحتی می توانند به سر کار و موقعیت خود برگردند و فعالیت های عادی و روزمره خود را ادامه داده و دردی را در این ناحیه تجربه نکنند

البته بعد از انجام لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیازی به استراحت نیست و اگر بیماران مراقبت های مهم را به کار گیرند نتیجه مناسب تری را در همان روز اول دریافت می کنند.

مراقبت مهم دیگر این است که در یکی دو روز اول فرد دوش نگیرد و مناسب تر این است که در دو روز اول حمامی انجام نشود.

مالش ناحیه تناسلی در روزهای اول بعد از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا مشکلات زیادی ایجاد می کند و ورم و سوزش را در قسمت ناحیه تناسلی به وجود می آورد. رعایت کردن نکات مهم که پزشک به بیمار توصیه می کند، در این زمینه اهمیت دارد تا نتیجه مناسب از عمل لابیاپلاستی شکل گیرد.

انجام دادن فعالیت هایی چون نشستن در وان حمام، در روزهای اول بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا ممنوع است و این کار نباید صورت گیرد

همچنین فعالیت هایی مانند حمام طولانی مشکل به وجود می آورد و این امکان وجود دارد که ورم در ناحیه تناسلی زنان ایجاد شود یا اینکه عفونت در قسمت واژن به وجود آید  و بیماران را با مشکلات بیشتری مواجه کند.

نرفتن به استخر

مراقبت مهم دیگری که بیماران در این زمینه باید در نظر بگیرند مربوط به نرفتن به استخر است و تا بهبودی کامل عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا بهتر است که بیماران تمامی موارد را  رعایت کنند و خانم ها به استخر نروند.

تمرین ها و برخی از فعالیت های ورزشی فشار خیلی زیادی را به ناحیه تناسلی وارد می کند و خانم ها بعد از انجام دادن عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا باید این نوع تمرین و فعالیت ها را به کار نگیرند و از این طریق فشار به صورت کاملا مستقیم به ناحیه تناسلی افراد وارد نشود.

در کل ورزش هایی مانند دوچرخه سواری و اقداماتی چون اسب سواری به طور مستقیم به واژن فشار می آورد و از این طریق سایش در این ناحیه به وجود می آید، به همین دلیل انجام دادن فعالیت های ورزشی بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا پیشنهاد نمی شود.

برای انجام دادن فعالیت های جنسی بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا، مناسب تر این است که اقدام  به رابطه جنسی بعد از مدت کوتاهی صورت گیرد و در بیشتر موارد پزشک با معاینه ناحیه تناسلی ممکن است از بیماران بخواهد که این فعالیت را تا زمان بیشتری انجام ندهند و از این طریق به بهبود بهتر و سلامتی ناحیه تناسلی منجر شود.

توصیه پزشکان این است که بیماران به تمامی نکات و مراقبت های مهم توجه داشته باشند و با این کار سلامت ناحیه تناسلی زودتر شکل می گیرد.

در مواردی که خانم ها مراقبت های مهم را انجام ندهند این امکان وجود دارد که زخم های ناحیه تناسلی  که به وسیله دستگاه لیزر مونالیزا شکل می گیرد به صورت کامل بهبود پیدا نکند و از این طریق، مجبور می شوند که دوره بهبودی را دوباره ادامه دهند یا زمان بیشتری را برای استراحت و مراقبت های مهم در نظر بگیرند.

به دقت به توصیه های پزشک خود عمل کنید

البته دقت به این مسأله اهمیت دارد که در نظر گرفتن تمامی این توصیه ها برای بیماران مفید است و آنها در صورتی می توانند نتیجه مناسب را از عمل لابیاپلاستی به وسیله لیزر مونالیزا دریافت کنند که به مراقبت های لازم که پزشک بیان کرده توجه لازم شود

زیرا در بسیاری موارد بهبودی کاملی که یک بیمار با انجام چند مراقبت به دست می آورد ممکن است در بیمار دیگر نتیجه ای نداشته باشد و این توصیه ها با توجه به وضعیت سلامتی هر فردی، متفاوت در نظر گرفته می شود.

این موارد بیان شده در کل به عنوان توصیه های کلی در نظر گرفته می شوند و در همه بیماران مراقبت ها قابل اجرا نیست و برای انجام دادن مراقبت های مهم لازم است که بیماران با پزشک خود در ارتباط بوده و با توجه به وضعیت بیمار ، پزشک متخصص این نکات را به بیماران یادآوری کند.

برای انجام عمل لابیاپلاستی به چند جلسه لیزر مونالیزا نیاز می باشد و چه مدت بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نتایج آن قابل مشاهده است؟

خانم هایی که قصد انجام دادن عمل لابیاپاستی با لیزر مونالیزا را دارند در خیلی موارد به جلسات انجام این عمل فکر می کنند و دغدغه زیادی در این مورد با آنها همراه است.

به طور کلی جلسات خاصی برای این عمل وجود نداشته و این تعداد را وضعیت بیمار تعیین می کند، به طور مثال در یک فرد بعد از سه جلسه نتیجه مناسب به دست می آید

اما در بیمار دیگری نیاز به انجام دادن پنج جلسه درمان با لیزر مونالیزا است تا مشکل لابیای بزرگ در او برطرف شود و این تفاوت را بیماری فرد مشخص می کند.

در مواردی که از زمان ابتلای فرد به این بیماری زمان زیادی گذشته باشد این امکان وجود دارد که به طول جلسات بیشتر نیاز باشد تا درمان به درستی انجام شود.

پزشکان برای درمان، به طور کلی سه تا پنج جلسه را در نظر می گیرند، اما برای تعداد دقیق این جلسات مشورت با پزشک اهمیت دارد.

نتیجه ای که پس از به کار بردن لیزر مونالیزا برای عمل لابیاپلاستی ایجاد می شود خیلی سریع مشاهده می شود و در خیلی موارد، بیمار از همان جلسه اول بهبودی شرایط خود را تجربه کرده و تغییراتی را در این ناحیه احساس می کند.

نتیجه مهم درمان به وسیله لیزر مونالیزا، تقریبا از یک ماه بعد از عمل مشخص می شود و در این مورد ضرورت دارد که واژن بتواند کلاژن سازی خود را تکمیل کرده و بهبود بیشتر مشاهده گردد.

لیزر مونالیزا سبب می شود که بافت واژن هیدراته گردد و این بافت جوانتر نشان داده شود.

ماندگاری روش لیزر مونالیزا به میزان زیادی بوده و در خیلی مواقع این درمان دائمی می باشد و برای درمان بیماری ها، مناسب ترین راه شناخته می شود.

این دستگاه هیچ نوع عارضه و آسیبی به بدن وارد نمی کند و سرطان و یا دیگر عارضه ها،  با استفاده از این دستگاه ایجاد نمی شوند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید