میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

تزریق ژل لب در شرق تهران
تزریق ژل لب در شرق تهران

لیست موضوعات

تزریق ژل لب در شرق تهران

اگر شما هم به دنبال آن هستید که ترزیق ژل لب در شرق تهران انجام دهید این مقاله برای شما نوشته شده است. تزریق ژل لب از کارهای مورد علاقه ی خانم هایی است که دوست دارند همیشه لب های خوش فرم  و حجیم داشته باشند. شما هم ممکن است قصد انجام تزریق ژل لب را داشته باشید و سوالاتی در این خصوص در ذهنتان باشد.

پیشنهاد ما برای بهترین مرکز تزریق ژل لب در شرق تهران ، کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلینیک می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید و یا با مشاوران ایشان تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

تزریق ژل لب در شرق تهران
تزریق ژل لب در شرق تهران

در ادامه به تعدادی سوال در این زمینه پاسخ می دهیم. با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب  با چه هدفی انجام می شود؟

برای تزریق ژل لب  چه نکات و جزئیاتی را باید در نظر گرفت؟

تزریق ژل لب  چقدر دوام و ماندگاری دارد؟

آیا تزریق ژل لب دردناک است؟

روند تزریق ژل لب چگونه است و چقدر طول می کشد؟

بعد از تزریق ژل لب  چه مراقبت هایی را باید انجام دهیم؟

هزینه تزریق ژل لب  چقدر است ؟

تزریق ژل لب با چه هدفی انجام می شود؟

لب ها و خطوط اطراف دهان مانند دیگر نواحی صورت، با افزایش سن و سال، نشانه های پیری از جمله چروک شدن، افزایش و برجسته شدن خطوط عمودی را از خود نشان می دهند.

تزریق ژل لب، باعث می شود در عین حال که ظاهری طبیعی دارید، لب هایتان کمی برجسته تر شوند تا به زیبایی آن ها افزوده شود. گاهی به دلایل ژنتیکی یا پیری، تقارن لب ها به هم می خورد که در چنین مواقعی تزریق ژل بسیار راه گشا خواهد بود.

علاوه بر این، گاهی حجم لب پایینی بیشتر از لب بالایی است. تزریق ژل لب می تواند باعث شود لب های بالا و پایین با یکدیگر هماهنگ شوند. تزریق ژل لب  با استفاده از ژل های باکیفیتی انجام می شود که دوام بالایی داشته و می توانند زیبایی بیشتری به لب های شما بدهند.

تزریق ژل لب با چه هدفی انجام می شود؟
تزریق ژل لب با چه هدفی انجام می شود؟

برای تزریق ژل لب چه نکات و جزئیاتی را باید در نظر گرفت؟

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید آن است که تزریق ژل لب  فقط باید توسط متخصصان پوست و مو و یا جراحان پلاستیک انجام گیرد. از انجام تزریق ژل لب در مکان های که صلاحیت کامل آن وجود ندارد و یا آرایشگاه ها کاملا اجتناب کنید. زیرا که اگر عارضه ی کم خطری نیز برای بیماران اتفاق افتد، متخصصین بهتر می توانند کنترل این شرایط را در دست بگیرند و مشکل را برطرف کنند.

برای تزریق ژل لب چه نکات و جزئیاتی را باید در نظر گرفت؟
برای تزریق ژل لب چه نکات و جزئیاتی را باید در نظر گرفت؟

مورد دیگری که حتما باید به آن توجه کنید این است که از نوع ژل و ماده ای که برای تزریق ژل لب شما قرار است استفاده شود، مطلع شوید. هم چنین مدت دوام ژل، عوارض احتمالی آن و بقیه موارد مربوط به آن را از پزشکتان بپرسید و اگر دارویی مصرف می کنید یا سابقه بیماری دارید، حتما آن را با پزشکتان در میان بگذارید.

توجه کنید که نام ژل از مارک های معتبر باشد و نشان های استاندارد و یا تائیدیه های جهانی را داشته باشد. می توانید نام آن را یادداشت کنید تا در صورت لزوم، در مورد آن ژل تحقیقاتی انجام دهید و یا پرس و جو کنید. از جمله نکات و جزئیاتی که برای زیبایی در تزریق ژل به آنها توجه می شود، می توان به موارد آورده شده در زیر اشاره کرد:

زیباترین حالت لب

کمان روی لب بالایی وقتی که خطوط دور آن برجسته و قرینه است، بیشترین جذابیت را دارد. توجه کنید که هنگامی که از روبرو به لب ها نگاه می کنیم، از نظر برجستگی و اندازه، لب بالا و پایین باید کاملا قرینه باشند. لب ها در حالتی بیشترین زیبایی را دارند که در قسمت های جلویی و مرکزی، پر و  برجسته باشند و این برجستگی هرچه به سمت طرفین حرکت می کنیم، کمتر شود تا این که به نرمی با پوست اطراف لب یکی شود.

در نهایت، مهم ترین نکته آن است که وقتی از کنار به لب نگاه می کنیم، لب بالایی کمی از لب پایینی برجسته تر باشد، اما نه به اندازه ای که از تناسب چهره بکاهد و رسیدن به این هدف، به دقت بالایی نیاز دارد.

جالب است بدانید که بیش از 89 درصد مراجعه کنندگان پس از انجام تزریق ژل لب ابراز رضایت مندی کامل داشته اند. پس می توان نتیجه گرفت تزریق ژل  نیز ارزش انجام دادن را دارد!

تزریق ژل لب چقدر دوام و ماندگاری دارد؟

تزریق ژل نتایج مادام العمر ندارد و موقتی است اما بسته به نحوه انجام تزریق و دقت عمل پزشک، می تواند بین 9 تا 1 سال دوام داشته باشد. این را نیز باید بدانید که بیشتر مراجعه کنندگان هر 6 ماه تا یک سال برای تزریق مجدد اقدام می کنند.

تزریق ژل لب چقدر دوام و ماندگاری دارد؟
تزریق ژل لب چقدر دوام و ماندگاری دارد؟

آیا تزریق ژل لب دردناک است؟

اگر شما هم جز افرادی هستید که  زندگی می کنید و تمایل به انجام تزریق ژل لب دارید، احتمالا بابت دردناک بودن آن نگران هستید. باید بدانید که در لب ها تعداد زیادی گیرنده های حسی درد وجود دارد و به طور کلی لب ها اندام های بسیار حساسی از نظر حسی و عصبی هستند

بنابراین، تزریق ژل بدون ماده بی حس کننده در این ناحیه، قطعا دردناک است. البته هر فرد آستانه تحمل متفاوتی دارد اما به طور کلی این پروسه برای اکثر افراد دردناک است. البته نگران نباشید با اعمال مقداری  بی حس کننده موضعی هیچ دردی احساس نمی شود و عارضه ای هم در کار نیست.

آیا تزریق ژل لب دردناک است؟
آیا تزریق ژل لب دردناک است؟

امروزه تزریق ژل لب در تعداد زیادی از مراکز زیبایی  انجام می شود؛ اما متاسفانه گاها پزشک و دستیار انجام دهنده تزریق، تجربه کافی در این زمینه ندارند و ممکن است تزریق نادرست باعث شود که درد یا عوارض زیادی را متحمل شوید.

بنابراین، بسیار مهم است، قبل از انتخاب مرکز زیبایی، تحقیقات جامع و کاملی انجام دهید. به عنوان مثال نتایج گذشته آن کلینیک، محیط کلینیک و رضایت مندی افرادی که از آن مرکز خدمات دریافت کرده اند، معیار های خوبی برای تحقیق و انتخاب شما هستند.

روند تزریق ژل لب چگونه است و چقدر طول می کشد؟

معمولا بین نیم تا یک میلی لیتر تزریق ژل، نتیجه مطلوب را به همراه خواهد داشت، اما بسته به نتیجه دلخواه شما، تا 2 میلی لیتر می تواند افزایش یابد. قبل از انجام پروسه، از بی حس کننده به صورت موضعی روی محل تزریق زده خواهد شد و بعد فرد متخصص با تزریق های کوچک و متعدد در نواحی مختلف لب، حجیم و خوش فرم کردن لب را انجام می دهد. در کل، روند تزریق حدود 10دقیقه تا 15 دقیقه طول می کشد.

البته عدد دقیقی برای میزان تزریق وجود ندارد و بسته به نتیجه دلخواه شما میزان ژل مورد استفاده متغیر است. اما در کل هرچه میزان استعمال کمتر باشد، نتیجه نهایی جذاب تر و طبیعی تر خواهد بود. البته میزان تزریق، به نوع ژل تزریقی نیز بستگی دارد.

روند تزریق ژل لب چگونه است و چقدر طول می کشد؟
روند تزریق ژل لب چگونه است و چقدر طول می کشد؟

معمولا یکی از این 4 ماده زیر برای ساخت ژل ها به کار می روند:

  • کلاژن: کلاژن یک پروتئین ساختاری و با دوام است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد و عامل اصلی قوام بافت های پیوندی مانند بافت زیر پوست است. ژل های کلاژنی بین 3 تا 4 ماه دوام دارند.
  • هیالورونیک اسید: این ژل ها از مواد طبیعی موجود در بدن هستند که بین 9 تا 12 ماه دوام دارند.
  • کلسیم هیدروکسی آپاتیت: اگر به دنبال یک ماده با دوام طولانی اما نه همیشگی هستید، کلسیم آپاتیت میتواند تا 18 ماه دوام داشته باشد.
  • پلی ال لاکتیک اسید: این تزریق ها در طی چند ماه و در چند نوبت انجام می شوند و تا 2 سال دوام دارند.

اگر از هیالورونیک اسید در تزریق ژل لب استفاده شده، می توان به راحتی و با استفاده از آنزیم هیالورونیداز، اثر ژل تزریقی را خنثی کرد تا لب به حالت اولیه برگردد. همانند بقیه تزریق ها باید دانست که این تزریق ژل لب می تواند باعث آلرژی شود. همچنین در زمان تزریق ژل لب، ممکن است کمی درد احساس شود.

تبخال

در برخی موارد دیده شده که به دنبال تزریق ژل لب برای افراد مشکلاتی همراه با تبخال بوجود می آید که متخصصین می توانند آن ها را به راحتی درمان کنند. البته اگر تزریق در محل نامناسبی انجام شود، ممکن است باعث ایجاد اسکار روی صورتتان شود.

عوارض شایعی که برای بیشتر افراد اتفاق می افتد عبارتند از: خونریزی، تورم، کبودی و قرمزی در محل تزریق که این عوارض معمولا بیش از چند روز ادامه ندارند. افرادی که به دنبال تزریق ژل لب  هستند، باید بدانند ممکن است به احتمال خیلی کمی فقدان قرینگی نیز رخ دهد و یا اینکه هر آنچه که تصور فرد است به صورت کامل اتفاق نیفتد.

همچنین اگر ژل ها از انواع غیر استاندارد باشند، ممکن است زیر پوست حرکت کنند و به نواحی اطراف لب بروند. پس حتما باید از ژل های استاندارد و با مارک معتبر و تایید شده استفاده شود. به همین دلیل توصیه می شود این کار را به افرادی با تخصص و تجربه ی بالا بسپارید.

همچنین ممکن است بعد از چند روز لب های شما حس تورم و بی حسی داشته باشند، اما این احساس بعد از یک هفته رو به کاهش می گذارد و لب های شما همان حس گذشته را خواهند داشت و شما اصلا به خاطر نخواهید آورد که روزی عمل تزریق انجام داده اید!

بعد از تزریق ژل لب چه مراقبت هایی را باید انجام دهیم؟

به علت این که خون مردگی به دلیل جریان خون زیاد در لب ممکن است اتفاق بیافتد، بهتر است بعد از تزریق از کمپرس یخ استفاده شود و این عمل را تا چند ساعت بعد از تزریق ادامه داد. بی حسی موضعی یا تزریق بی حسی که بر روی لب استفاده شده است ممکن است تا مدتی حدود یک ساعت بعد از انجام تزریق ژل لب بر روی لبتان باقی بماند. به همین دلیل باید مراقب باشید تا لبتان را گاز نگیرید و به آن آسیبی نرسانید؛ بنابراین از خوردن و آشامیدن در آن مدت پرهیز کنید تا اثر بی حسی از بین برود.

بعد از تزریق ژل لب ورزش های سنگین انجام ندهید و در برابر گرمای شدید قرار نگیرید، تا دچار التهاب و خون مردگی در ناحیه لب نشوید. همچنین مصرف الکل نیز می تواند باعث کبودی شود، بنابراین به هیچ عنوان نباید این کار را انجام دهید.

مخلوط نشدن کامل ژل با بافت لب

بعد از تزریق ژل به علت مخلوط نشدن کامل ژل با بافت لب مقداری بادکردگی ممکن است بر روی لب خود ببینید که با گذشت کمی زمان، بافت ژل با بافت لب مخلوط می شود و این تورم از بین می رود. بنابراین باید آب زیادی در طول روز مصرف کنید و توصیه های پزشکتان را در نظر بگیرید تا التهابات لب شما به خوبی التیام یابد. حتما به توصیه های پزشکتان در مورد دست نزدن یا ماساژ ندادن لب توجه کنید تا تقارن لب شما به هم نخورد.

زمانی که حدودا لازم است از تزریق بگذرد تا نتیجه ی مطلوب را مشاهده کنید، حدود سه هفته می باشد. بعد از گذشت سه هفته می توانید نتیجه تزریق ژل را به صورت کامل ببینید. در اکثر مواقع، بیمار نیاز به انجام مرحله دوم تزریق ژل لب ندارد ولی در برخی موارد انجام دوباره این عمل باعث حصول نتیجه بهتری می شود که توسط پزشک تشخیص داده می شود.

 

هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟

هزینه تزریق ژل لب  متفاوت است و به نوع ژل و برند ماده ای که استفاده می شود و تجربه و سابقه پزشکی که این کار را برایتان انجام می دهد، بستگی دارد. هزینه درمان عموما بر اساس تعداد سرنگ هایی ژلی که استفاده می شود، محاسبه می شود.

معمولا دو سرنگ برای بیماران کافی است. ژل هایی آمریکایی گران ترین ژل ها در بازار هستند. ژل های تولید شده در اروپا قیمت متوسطی دارند و کمترین قیمت ها مختص ژل های چینی و کره ای هستند. کیفیت ژل های آمریکایی و اروپایی بالا تر از چینی و کره ای است. توصیه می شود حتما به تاریخ انقضای ژلی که برای شما استفاده می شود توجه کنید.

از اینکه تا پایان این مقاله تزریق ژل لب در شرق تهران همراه ما بودید و این متن را مطالعه کردید، سپاسگزاریم.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید