میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج
بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج

لیست موضوعات

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج برای شما صحبت کنیم و در رابطه با خصوصیات یک پزشک معتبر اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم. همان‌طور که حتماً می ‌دانید همه افراد علاقه شدیدی به زیبا دیده شدن دارند و زیبایی یک تمایل طبیعی برای هر فردی می باشد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج
بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج

کاربر گرامی، زرکلینیک در تهران ،منطقه پاسداران میدان هروی واقع گردیده است.
شما به این دلیل به این صفحه هدایت شده اید که خدمات زیبایی زنان در شهر خود (کرج) را جستجو نموده اید.
چناچه مایل هستید خدمات مورد جستجوی خود (لابیاپلاستی) را در یکی از بهترین کلینیک های پایتخت دریافت نمایید با مشاورین ما تماس بگیرید.
مشاورین ما پیشنهادات ویژه ای برای مراجعین شهرستان دارند.
پس همین حالا با همکاران ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 161 930 22 021  –  09127379893

اگر به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی هستید پیشنهاد می کنیم به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید. 

به همین سبب انسان در طول زندگی خود همواره تلاش می‌کند تا با در نظر گرفتن میل غریزی خود به زیبایی، بتواند احساس رضایت خود را کسب کند و از اعتماد به ‌نفس بالایی برخوردار باشد.

عدم اعتماد به ‌نفس

حسی که در اثر عدم اعتماد به ‌نفس در افراد شکل می گیرد، همانند یک تشنگی می باشد و لازم است که این عطش برطرف گردد، اما در برخی اوقات اغلب زنان به علت شرم، از بیان مشکلاتی که در رابطه با بیماری زنان می باشد، رنج می ‌برند و نمی ‌توانند به صراحت مشکلات خود را بیان کند.

به همین سبب پزشکان زنان می ‌توانند راهکارهای بسیار مفیدی برای مشکلات ظاهری و زیبایی دستگاه تناسلی آن‌ ها به همراه داشته باشند و با در نظر گرفتن شرایط آن‌ ها اقدام به برطرف نمودن این مشکلات کنند.

هنگامی که برخی از افراد در هنگام نزدیکی به دلیل عدم اعتماد به ‌نفس در ناحیه شرمگاهی خود لذت کافی نمی ‌برند و از این طریق مشکلات متعددی برای آن ‌ها رخ می دهد، یکی از روش ‌هایی که می‌ تواند سبب برطرف نمودن مشکلات متعدد برای زنان شود، عمل لابیاپلاستی و جراحی آن می ‌باشد.

لابیاپلاستی برای بهبود در روابط جنسی بسیار تاثیرگذار است

لابیاپلاستی برای بهبود در روابط جنسی بسیار تاثیرگذار است. به دلیل این‌که این عمل از حساسیت ‌های بسیاری برخوردار است. پیدا کردن یک پزشک با مهارت که بتواند به خوبی عمل لابیاپلاستی را انجام دهد، دشوار است.

به همین سبب لازم می‌ دانیم در ادامه این مطلب در رابطه با بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج بیشتر برای شما صحبت کنیم و بگوییم چگونه می ‌توانید یک جراح خوب لابیاپلاستی پیدا کنید و عمل جراحی خود را به دست او بسپارید.

لابیاپلاستی برای بهبود در روابط جنسی بسیار تاثیرگذار است
لابیاپلاستی برای بهبود در روابط جنسی بسیار تاثیرگذار است

در این راستا می ‌توانیم از دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر در راستای جراحی عمل لابیاپلاستی نام ببریم. در ادامه بیشتر به توضیحات مفیدی در این رابطه می ‌پردازیم، اگر شما نیز نیازمند کسب اطلاعات در رابطه با موضوع بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج هستید، با ما همراه باشید.

سوالاتی که در ادامه این مطلب در رابطه با عنوان بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به آن ‌ها پاسخ می دهیم، عبارتند از:

عمل لابیاپلاستی چیست؟

چه عواملی سبب می شود، شکل لابیا ها تغییر کند؟

انواع روش های برطرف نمودن چروک های لابیا چیست؟

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای عمل لابیاپلاستی هستند؟

آیا لابیاپلاستی با لیزر با درد همراه است؟

کدام یک از روش های لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی بهتر است؟

مراقبت ‌های بعد از عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟

آیا انجام عمل لابیاپلاستی به همراه جراحی ‌های دیگر ممکن است؟

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر حس جنسی و ناحیه کلیتوریس به چه صورت است؟

لابیاپلاستی بعد از جراحی بازگشت پذیر است؟

آیا عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره ضرر دارد؟

چه پزشکی می‌تواند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد؟

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج چه خصوصیاتی دارد؟

انتخاب پزشک غلط چه تأثیری بر روی نتیجه عمل لابیاپلاستی می‌گذرد؟

آیا جراحی لابیاپلاستی در دوران شیردهی امکان‌پذیر است؟

هزینه عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟

آیا بیمه ها هزینه لابیاپلاستی را قبول می کند؟

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل لابیاپلاستی کدامند؟

چه دکتری برای عمل لابیاپلاستی پیشنهاد می کنید و بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج کیست؟

جمع ‌بندی مطالب

عمل لابیاپلاستی چیست؟

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص بهترین عمل لابیاپلاستی خواهیم پرداخت.

به طورکلی اگر بخواهیم بیشتر در رابطه با لابیاپلاستی صحبت کنیم، می ‌توانیم عنوان کنیم که اجزای متفاوتی تشکیل دهنده بخش تناسلی زنان هستند، اما از مهم‌ترین بخش ‌های آن ۲ ناحیه داخلی و خارجی می باشد که لابیاپلاستی برای زیبایی ناحیه خارجی واژن در نظر گرفته شده است.

همان ‌طور که ذکر کردیم ۲ ناحیه مهم تشکیل‌ دهنده آلت تناسلی زنان هستند، این ۲ قسمت از لابیا ماژور و لابیا مینور تشکیل شده اند و لابیا ماژور به قسمت رویی در آلت تناسلی زنان گفته می شود و به قسمت های گوشتی که در واژن قرار دارد، لابیا مینور می‌گویند.

عمل لابیاپلاستی چیست؟
عمل لابیاپلاستی چیست؟

قائده زیبایی دستگاه تناسلی زنان

به طور کلی یک زیبایی نسبی برای نواحی تناسلی زنان در نظر گرفته شده است و یک فرمول و قاعده خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است. بهتر است، بدانید که شکل و فرم اندام تناسلی و لابیاها در همه اشخاص یکسان نمی باشد و برای هر فرد با در نظر گرفتن زیبایی ‌ها ی خود متفاوت است،

اما در برخی مواقع ممکن است که لابیا ها به صورت غیرطبیعی ابعاد بسیار بزرگی داشته باشند و همین طور ممکن است، چین ‌و چروک‌ هایی در آن ‌ها غالب باشد. نامتقارن بودن و رنگ تیره در لابیاها نیز بسیار مشهود است.

در همین راستا لازم است که افراد زیبایی ناحیه تناسلی خود را به دست بیاورند و ممکن است، به سبب بیش از حد بزرگ بودن لابیاها و یا موارد دیگری همچون نامتقارن بودن آن‌ ها، بهداشت و حتی مسائل جنسی آن‌ ها با مشکلاتی مواجه شود. به ‌غیر از در نظر گرفتن زیبایی آلت تناسلی، مشکلات جنسی و بهداشت بر این عامل تاثیر گذار است.

مشکلات متعدد در اثر بزرگ بودن لابیا

به غیر از در نظر گرفتن این موارد اگر لابیاها در اندام تناسلی بزرگ باشند، می‌تواند مشکلات دیگری همانند عفونت‌ های بسیار قارچی روابط جنسی دردناک را به ‌همراه داشته باشد.

در این مواقع اغلب بانوان با استفاده از لباس زیر های تنگ دچار مشکلاتی نیز می شود. به همین جهت لازم است که حتماً برای این‌که بتواند مشکلات به ‌وجود آمده را برطرف کنند از عمل لابیاپلاستی به دست بهترین پزشک برخوردار باشند.

به‌ طورکلی اگر بخواهیم تعریف کاملی از عمل لابیاپلاستی داشته باشیم، باید بگوییم با هدف کوچک کردن لابیای مینور یا همان لبه‌ های داخلی واژن، جراحی زیبایی لابیاپلاستی انجام می گیرد و از این طریق می‌تواند سبب فرم دهی به لب های بیرونی واژن شود و شکل ظاهری آن ‌ها را بسیار زیبا کند.

هنگامی که نام لابیاپلاستی را به میان می ‌آوریم، منظور ما همان جراحی لابیاپلاستی می‌باشد که می ‌تواند چین ‌و چروک ‌ها و بخش‌های اضافی لابیا مینور را به واسطه جراحی برطرف کند و زیبایی آن را به‌ همراه داشته باشد.

در این راستا دکتر زر گنج فرد می‌ تواند به‌ عنوان بهترین دکتر برای انجام این عمل نام برده شود و با استفاده از تجربیات منحصر به ‌فرد این دکتر می‌توانید اقدام به عمل لابیاپلاستی کنید و زیبایی خود را بازگردانید.

چه عواملی سبب می شود شکل لابیا ها تغییر کند؟

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص این موضوع چه عواملی سبب می شود، شکل لابیا ها تغییر کند؟ خواهیم پرداخت.

بهتر است، بدانید عوامل متعددی می‌توانند در راستای تغییر شکل لابیا مؤثر باشند. یکی از مهم ‌ترین عواملی که می ‌تواند سبب بزرگ شدن لابیا شود، مسئله ژنتیک و ارث می باشد. به طور کلی هر دختری به هنگام بلوغ می تواند شکل اصلی لابیا یا ناحیه تناسلی خود را تشخیص دهد.

اگر این لابیاها بیش از حد بزرگ هستند و تقارن در آن‌ها مشهود است، در سن بلوغ می‌ توانند نشان داده شوند. بهتر است، بدانید که عواملی همچون داشتن رابطه جنسی، سبب تغییر شکل لابیا و بزرگ شدن آن‌ ها نمی ‌شود،

چه عواملی سبب می شود شکل لابیا ها تغییر کند؟
چه عواملی سبب می شود شکل لابیا ها تغییر کند؟

تغییر هورمون‌هایی است که در بدن اتفاق می ‌افتد

اما از مهم‌ترین مواردی که ممکن است، در راستای تغییر شکل لابیا اثرگذار باشد، تغییر هورمون‌هایی است که در بدن اتفاق می ‌افتد. همان ‌طور که می ‌دانید در هنگام بارداری و زایمان هورمون ‌های بدن تغییر می‌کند و همین امر می ‌تواند سبب تغییر شکل لابیا نیز شود.

به ‌طورکلی می‌توان ذکر کرد پارامترهای مهمی همچون سن، بلوغ، بارداری و زایمان می‌ تواند سبب رشد بیش از اندازه لابیاها شود. در غیر این صورت عوامل خیلی کمی وجود دارند که می‌توانند بر روی تغییر شکل لابیا اثرگذار باشند.

بعد از این‌که عمل لابیاپلاستی بر روی فرد صورت بگیرد، بازگشت لابیای بزرگ امکان‌پذیر نیست. به طور کلی رشد مجدد آن‌ ها وجود ندارد، البته در موارد خیلی اندک ممکن است، با در نظر گرفتن رشد هورمون ‌ها در بدن در هنگام بارداری سبب تغییر شکل در لابیا شود و از این طریق فرم لابیا تغییر کند.

برای این‌که بتوانید عمل رضایت‌ بخشی داشته باشید، می ‌توانید عمل لابیاپلاستی خود را به دست دکتر زر گنج فرد بسپارید. دکتر زرگنج فرد به‌ عنوان بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی در نظر گرفته‌ شده است و می ‌تواند رضایت شما را از این عمل به‌ همراه داشته باشد.

علل بزرگ شدن لابیا

بزرگ شدن لابیاها ممکن است، بر اثر اتفاقات زیر در نظر گرفته شود:

 • زایمان طبیعی
 • بالا رفتن سن
 • تغییرات هورمونی
 • عوامل ارثی
علل بزرگ شدن لابیا
علل بزرگ شدن لابیا

سن مناسب انجام جراحی لوبیا پلاستیکی

ممکن است، برخی از افراد در رابطه با سن عمل لابیاپلاستی سوالات متعددی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر این افراد لازم است، بگوییم که برای این‌که بتوانید از عمل لابیاپلاستی استفاده کنید، می توانید از سن بلوغ یا بعد از ۱۸ سالگی اقدام کنید. به‌ طور کلی هیچ‌گونه محدودیت سنی برای در نظر گرفتن این نوع عمل مشاهده نشده و می‌ توانید تا حداکثر سن پنجاه‌ سالگی عمل لابیاپلاستی را برای ناحیه تناسلی خود انجام دهید.

انواع روش های برطرف نمودن چروک های لابیا چیست؟

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص انواع روش های برطرف نمودن چروک های لابیا خواهیم پرداخت.

برای این‌که بتوان مشکلات به‌ وجود آمده برای واژن را برطرف کرد و چروک ‌ها و نامتقارن بودن آن را اصلاح کرد، پزشکان از روش ‌های متنوعی استفاده می‌کنند که در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با آن‌ ها برای شما می‌گوییم. بهتر است، بدانید اصلاح کردن فرم لابیاها به چند طریق ممکن است.

به طور کلی استفاده از روش ‌های جراحی و لیزر برای برطرف نمودن مشکلات لابیاپلاستی انجام می گیرد. همین طور لابیاپلاستی به واسطه بی ‌حسی موضعی و بیهوشی نیز ممکن است، اتفاق بیفتد.

بهتر است، بدانید با در نظر گرفتن شرایط بیمار پزشک مد نظر تعیین می‌کند که چه نوع جراحی برای برطرف نمودن لابیا های چروک در نظر گرفته شود تا نتیجه مناسبی در برداشته باشد و جراحی موفقیت آمیزی کسب شود. در این راستا دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای انجام لابیاپلاستی در نظر گرفته ‌شده و با صلاحدید او می‌ توانید بهترین روش را برای انجام عمل لابیاپلاستی در نظر بگیرید.

 • لابیاپلاستی با جراحی

در این روش عمل لابیاپلاستی به واسطه تیغ جراحی اتفاق می افتد و چین و چروک ‌هایی که بر روی لابیا مینور وجود دارند، با در نظر گرفتن تیغ جراحی برش داده می شوند.

بهتر است، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با لابیاپلاستی با جراحی بگوییم که این روش به بخیه نیاز دارد و به نوعی یک روش تهاجمی به حساب می ‌آید. برای این‌که بتوان بخش ‌هایی که با استفاده از تیغ جراحی برش داده شده، به یکدیگر دوخت لازم است که از نخ بخیه جذبی استفاده شود.

در این راستا لازم است، بدانید که نگران کشیدن بخیه‌ ها نباشید، زیرا بخیه‌ ها جذبی هستند و نیازی به کشیدن آن‌ ها وجود ندارد. در رابطه با لابیاپلاستی با جراحی لازم است که مراقبت‌ های بعد از عمل را بسیار مهم بشمارید و حتماً آن ‌ها را رعایت کنید تا بتوانید نتیجه اثر بخشی از عمل لابیاپلاستی به واسطه جراحی دریافت کنید.

جراحی لابیاپلاستی در بیمارستان اتفاق می‌ افتد و با در نظر گرفتن بی‌حسی ‌های موضعی یا بیهوشی کامل اتفاق می‌افتد. در حین عمل هیچ‌ گونه دردی شامل حال بیمار نمی‌ شود.

همان‌طور که ذکر کردیم ممکن است، بخیه‌ های جذبی در روش لابیاپلاستی به واسطه جراحی صورت بگیرد، اما این بخیه ها بر روی نواحی داخلی لب ها می باشند و مشاهده نمی‌ شوند. به طورکلی انجام عمل لابیاپلاستی به صورت سرپایی رخ می‌ دهد و بیمار دوره نقاهت طولانی مدت نخواهد داشت و بعد از گذشت چندین ساعت از بیمارستان ترخیص می شود.

مزایای لابیاپلاستی با جراحی

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص مزایای لابیاپلاستی با جراحی خواهیم پرداخت.

 • استفاده از این روش برای تمامی بانوان پیشنهاد می شود و مناسب است.
 • پزشک جراح با در نظر گرفتن تکنیک ‌های متفاوت می ‌تواند عمل لابیاپلاستی را برای بیمار در نظر بگیرد.
 • استفاده از عمل لابیاپلاستی با جراحی دیگر منجر به باز شدن بخیه‌ ها در نواحی مذکور نمی‌ شود.

لابیاپلاستی با لیزر

امروزه با در نظر گرفتن تکنولوژی ‌های جدید می ‌توان مشکلات متعددی را برطرف کرد. یکی دیگر از روش ‌هایی که می‌توان عمل لابیاپلاستی را انجام داد، به واسطه لیزر می باشد. در این روش قسمت های اضافی که در لابیا مینور وجود دارند و سبب از بین بردن زیبایی آلت تناسلی زنان می شود، به واسطه لیزر از بین می ‌روند و به جای استفاده از تیغ جراحی از لیزر استفاده می ‌شود.

مدت زمان لابیاپلاستی با لیزر با در نظر گرفتن تغییراتی که بیمار نیاز دارد، بر روی ناحیه تناسلی خود انجام دهد، ممکن است، حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه به طول بیانجامد. بهتر است، بدانید قبل از اینکه لابیاپلاستی با لیزر صورت بگیرد، نیازی به استفاده از مشاوره ‌های پزشکی وجود ندارد. با در نظر گرفتن بی‌حسی ‌های موضعی با استفاده از پماد ها و یا تزریق‌ های وریدی لابیاپلاستی با لیزر برای افراد صورت می گیرد.

پزشک مد نظر در ابتدا با در نظر گرفتن پماد بی ‌حسی قصد بی‌حسی ناحیه تناسلی را دارد، سپس بعد از این‌که بی ‌حسی موضعی به وجود آمد، می ‌تواند با در نظر گرفتن تزریق، ناحیه تناسلی را دوباره بی‌حس کند تا فرد در هنگام انجام لابیاپلاستی با لیزر هیچ‌گونه دردی را متوجه نشود. بر خلاف لابیاپلاستی با جراحی، لابیاپلاستی با استفاده از لیزر احتیاجی به بخیه ندارد.

در برخی موارد که لابیا ها بسیار بزرگ باشند، ممکن است، چندین بخیه‌ای بسیار کوچک بر روی لبه ‌های ناحیه تناسلی در نظر گرفته شود. همان‌طور که ذکر کردیم بخیه در این روش جذبی می‌باشند و بعد از گذشت یک هفته جذب بدن می شوند و هیچ‌گونه مشکلاتی برای بیمار به همراه نخواهند داشت.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص مزایای لابیاپلاستی با لیزر خواهیم پرداخت.

 • در نظر گرفتن این عمل برای پزشک و بیمار آسان تر به نسبت جراحی می باشد.
 • لابیاپلاستی با لیزر دوران نقاهت بسیار کمی دارد.
 • برش‌هایی که در لابیاپلاستی با لیزر در نظر گرفته می شوند، بسیار ظریف می باشند.

در این راستا دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای انجام عمل لابیاپلاستی به واسطه جراحی یا به واسطه لیزر در نظر گرفته شده است و با عملکردهای موفقی که داشته است، توانسته رضایت بسیاری از بیماران و مراجعه‌کنندگان خود را جلب کند.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر
مزایای لابیاپلاستی با لیزر

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای عمل لابیاپلاستی هستند؟

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص کاندیدهای مناسب برای عمل لابیاپلاستی خواهیم پرداخت.

عمل جراحی لابیاپلاستی به عوامل بسیاری بستگی دارد و پارامتر های مهمی برای افراد در نظر گرفته می شود تا یک فرد مناسب برای انجام جراحی لابیاپلاستی باشد. به ‌عنوان نمونه افرادی که دارای لابیای بسیار بزرگی هستند، از افرادی هستند که مستعد استفاده از عمل جراحی لابیاپلاستی می باشند،

زیرا بزرگ بودن لابیاها ممکن است، سبب مشکلاتی اعم از مشکلات بهداشتی و جنسی، عدم زیبایی واژن و غیره گردد. از همین ‌رو افراد برای این‌که بتوانند زندگی راحت‌تر و بهتری را تجربه کنند، نیاز است که حتماً از عمل لابیاپلاستی استفاده کنند.

در این راستا ممکن است، پارامترهای دیگری سبب شود تا یک فرد کاندید مناسبی برای استفاده از عمل لابیاپلاستی باشد. یکی دیگر از این عوامل نامتقارن بودن لابیاها در نظر گرفته شده است.

به ‌طور کلی ممکن است، در برخی موارد یکی از لابیاها رشد بیشتری به نسبت دیگر لابیا دارد و همین امر سبب عدم زیبایی واژن می شود و ممکن است، مشکلات متعددی و اعم از نامتقارن بودن لابیا را به‌همراه داشته باشد. این امر نیز نیازمند عمل لابیاپلاستی می باشد تا بتواند زیبائی واژن را باز گرداند.

حتماً می ‌دانید که نواحی تناسلی از جهات عوامل جنسی بسیار تاثیرگذار است و می ‌تواند سبب رضایت و میل جنسی بیشتر در افراد گردد. حال اگر لابیا بسیار بزرگ باشند، ممکن است، لذت جنسی در افراد را به حداقل برساند و همین امر سبب کمبود اعتماد به ‌نفس و عدم نارضایتی از مسائل جنسی نیز می باشد. افرادی که از این مشکل رنج می‌برند، نیز کاندیدهای مناسبی برای استفاده از عمل لابیاپلاستی هستند.

عواملی که سبب می‌ شوند، یک فرد شرایط لازم را برای عمل لابیاپلاستی داشته باشد

به‌ طورکلی از دسته عواملی که سبب می‌ شوند، یک فرد شرایط لازم را برای عمل لابیاپلاستی داشته باشد، عبارتند از:

 • بانوانی که دارای مینور های بسیار بزرگ و نامتقارن هستند و در تلاشند زیبایی واژن خود را کسب کنند.
 • بانوانی که بزرگ بودن لابیای آن ‌ها سبب کاهش اعتماد به نفس آن‌ها در رابطه جنسی شده است.
 • بانوانی که به دلیل داشتن لابیاهای مینور که سایز بسیار بزرگی دارند، به هنگام پوشیدن لباس‌ های تنگ مشکلات متعددی دارند.
 • بانوانی که با استفاده از لباس های تنگ و انجام حرکات ورزشی دچار سوزش و احساس درد در ناحیه تناسلی خود می‌شوند.
 • بانوانی که علاقه‌مندند لابیای مینور آن‌ ها قرینه باشند.
 • بانوانی که از ظاهر چروک و تیره و بدفرم لا بیا ناراضی هستند.
 • بانوانی که به دلیل بزرگ بودن لابیاها به هنگام تخلیه ادرار دچار مشکلاتی می ‌شوند.
عواملی که سبب می‌ شوند، یک فرد شرایط لازم را برای عمل لابیاپلاستی داشته باشد
عواملی که سبب می‌ شوند، یک فرد شرایط لازم را برای عمل لابیاپلاستی داشته باشد

آیا لابیاپلاستی با لیزر با درد همراه است؟

در آغاز نوشتار بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به بیان نکاتی در خصوص این که آیا لابیاپلاستی با لیزر با درد همراه است خواهیم پرداخت.

ممکن است، برخی از افراد نگرانی بسیاری در رابطه با درد های عمل جراحی داشته باشند و افرادی پر استرس باشند. برای این افراد توصیه می‌کنیم که اگر بسیار مضطرب هستند، بهتر است که از این روش استفاده نکنند،

زیرا ممکن است که در حین عمل لابیاپلاستی با لیزر میزان کمی آزرده خاطر شوند و برای آن‌ ها آزاردهنده باشد. همان‌طور که ذکر کردیم قبل از انجام لابیاپلاستی به واسطه لیزر پزشک موظف است که به واسطه پماد ها تزریقات بی‌حسی را در نواحی مدنظر در نظر بگیرد.

به همین سبب با در نظر گرفتن تمامی بی‌حسی ‌های موجود بیمار در هنگام عمل لابیاپلاستی با لیزر هیچ گونه دردی به‌ همراه نخواهد داشت و در آخر بعد از به پایان رسیدن زمان عمل به دلیل این‌که از هرگونه درد یا احساس ناراحتی پیشگیری شود، پزشک مد نظر برای بیمار مسکن ‌های خوراکی و شیاف را تجویز می‌کند تا از این طریق بیمار هیچ‌گونه نگرانی را احساس نکند.

همان‌طور که می ‌دانید دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای انواع عمل لابیاپلاستی در نظر گرفته شده و می ‌تواند زیبایی اندام تناسلی شما را با بهترین متدهای روز دنیا به همراه داشته باشد.

توصیه پزشکی بعد از لیزر زیبایی

دکتر زر گنج فرد توصیه می‌کند بعد از این‌که عمل لابیاپلاستی با لیزر صورت گرفت، نیاز است که بیمار در مدت زمان ۳۰ دقیقه تحت نظارت و مراقبت باشد تا اگر مشکلاتی اعم از خون ‌ریزی ‌های احتمالی رخ داد، پزشک مدنظر بتواند ارزیابی‌ های لازم را انجام دهد و با در نظر گرفتن شرایط بیمار اقدامات لازم را برای او صورت دهد، اما اگر بعد از ۳۰ دقیقه مشکلی برای بیمار رخ ندهد، بیمار می‌تواند به محل سکونت خود برگردد.

توصیه پزشکی بعد از لیزر زیبایی
توصیه پزشکی بعد از لیزر زیبایی

کدام یک از روش های لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی بهتر است؟

برای این‌که بتوان تشخیص داد کدام یکی از روش‌ های لابیاپلاستی با جراحی و لابیاپلاستی با لیزر برای شما مناسب است، تنها به واسطه پزشک مدنظر شما اتفاق می‌افتد و فقط او می ‌تواند مشاوره لازم را در این راستا برای شما به همراه داشته باشد. همان ‌طور که گفته شد، لابیاپلاستی با لیزر برای تمامی افراد در نظر گرفته نمی ‌شود.

به دلیل این‌که ممکن است، در برخی موارد مشکلاتی که در لبه ‌های مینور آلت تناسلی برخی از بانوان وجود دارد، با در نظر گرفتن لابیاپلاستی با لیزر برطرف نگردد و حالتی یک دست نگیرد.

از مهم‌ترین دلایل این اتفاق ضخامت بیش از حد لابیاها در هنگام جوش خوردن لب ها می باشد، زیرا هنگامی که لب های مینور قصد جوش خوردن دارند، مدام از یکدیگر باز می‌ شوند و در آخر ممکن است، لبه‌ های مینور کنگره کنگره شوند و نتیجه رضایت‌بخشی برای بیمار به همراه نداشته باشد.

سهولت عمل لابیا پلاستی با لیزر

بهتر است، بدانید در نظر گرفتن عمل لابیاپلاستی به واسطه لیزر برای جراح بسیار آسان ‌تر می باشد و از همین رو بیمار بعد از این عمل مراقبت ‌های کوتاه‌مدت تری نیز دارد،

اما اگر شما یک فرد مناسب برای در نظر گرفتن لابیاپلاستی با لیزر نباشید، ممکن است که نتیجه این عمل رضایت شما را کسب نکند و به ناچار مجبورید که از روش لابیاپلاستی مجدد استفاده کنید. به همین حال پزشک معالج شما می ‌تواند در راستای این‌که کدام یک از عمل لابیاپلاستی برای شما مناسب می باشد، بسیار مفید واقع شود.

حال اگر شما 1 فرد مناسب با در نظر گرفتن شرایط خود برای استفاده از لابیاپلاستی به واسطه لیزر باشید، بهتر است که از این روش استفاده کنید، اما اگر از دسته افرادی هستید که شرایط شما سازگاری لازم را با استفاده از لیزر ندارید، بهتر است که با در نظر گرفتن عمل لابیاپلاستی با جراحی زیبایی واژن خود را کسب کنید و دیگر اقدام به عمل زیبایی به واسطه لیزر نکنید.

در این راستا دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای مشاوره لازم برای انجام عمل لابیاپلاستی برای شما در نظر گرفته شده است و با مشورت هایی که با دکتر زرگنج فرد دارید، می ‌توانید اقدام به انجام عمل لابیاپلاستی کنید و تحت نظارت این دکتر از زیبایی بعد از عمل خود لذت ببرید.

مراقبت ‌های بعد از عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟

برای این‌که بتوان نتیجه مطلوب‌تری از عمل لابیاپلاستی دریافت کرد، در هر کدام از روش های لابیاپلاستی نیاز است که توصیه ‌هایی که پزشک مدنظر برای شما لازم می‌داند را رعایت کنید.

بیمار باید بعد از عمل یک سری مراقبت های لازم برای خود داشته باشد و توصیه ‌هایی که پزشک در نظر می‌گیرد را گوش فرا دهد. لازم می ‌دانیم در ادامه این مطلب در رابطه با مهم ‌ترین مراقبت ‌های بعد از عمل لابیاپلاستی بیشتر برای شما بگوییم تا اطلاعات کاملی از آن داشته باشید.

مراقبت ‌های بعد از عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟
مراقبت ‌های بعد از عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟

برقراری رابطه جنسی

لازم است که بعد از انجام عمل چه لابیاپلاستی به واسطه لیزر، چه به واسطه جراحی از برقراری رابطه جنسی زود هنگام پرهیز کنید و به هیچ عنوان در زمان معین شده ای که پزشک برای شما در نظر می‌گیرد، رابطه جنسی نداشته باشید. ممکن است، این زمان حدوداً ۶ هفته در نظر گرفته شود.

با در نظر گرفتن شرایط حال شما ممکن است، پزشک مدنظر زمان این مدت را کمتر یا بیشتر کند. به دلیل این‌که نواحی تناسلی بانوان بسیار ظریف می باشد، ممکن است، در هنگام برقراری رابطه جنسی سبب باز شدن بخیه‌ ها ‌گردد و ممکن است که همین امر موجب خون ‌ریزی در نواحی تناسلی گردد. این علت از مهم‌ترین دلایلی است که از برقراری رابطه جنسی بعد از عمل لابیاپلاستی باید پرهیز کرد.

انجام فعالیت‌ های ورزشی و غیر ورزشی

بعد از این‌که عمل لابیاپلاستی انجام دادید، لازم است که در زمان تعیین‌شده‌ای که پزشک برای شما در نظر می‌گیرد، از انجام فعالیت ‌های ورزشی سنگین و فعالیت ‌های غیرورزشی که سبب فشار و آسیب بر روی بدن شما می‌گردد، پرهیز کنید. مدت زمان تعیین شده برای پرهیز کردن از فعالیت ‌های سنگین به توصیه پزشک حدوداً ۶ می باشد.

بهتر است که در این ۶ هفته از فعالیت ‌ها و ورزش‌هایی مانند موتورسواری، دوچرخه‌سواری و فعالیت‌های سنگین دیگر در این راستا پرهیز شود. لازم به ذکر است، بدانید که در این مدت استعمال دخانیات علی‌ الخصوص سیگار ممنوع می باشد و لازم است که به مدت ۶ هفته از استفاده آن پرهیز کنید.

استراحت

لازم است که بعد از انجام عمل لابیاپلاستی بیمار در محدوده زمانی که پزشک مدنظر برای او در نظر می‌گیرد، استراحت داشته باشد. این زمان به مدت ۱ هفته تا ۱۰ روز می باشد. اگر شما فردی شاغل هستید و نیازمند استفاده از لابیاپلاستی می باشید، لازم است که در طول این مدت از سرپا ایستادن های مکرر پرهیز کنید،

زیرا این امر ممکن است، سبب مشکلاتی بعد از عمل جراح لابیاپلاستی شود و به دلیل فشار بسیاری که بر روی ناحیه تناسلی شما وارد می شود، بخیه ‌ها جذب بدن نمی‌ شوند و سبب به وجود آمدن تورم در ناحیه تناسلی و بخیه ‌ها می‌گردد. از همین امر رعایت کردن این نکته بعد از عمل جراحی بعد از عمل لابیاپلاستی بسیار مهم شمرده می شود.

مصرف دارو

لازم است، بدانید بعد از انجام عمل لابیاپلاستی نیاز است، از پماد های موضعی استفاده کنید. این پمادها سبب می‌ شوند که جذب بخیه‌ ها با سرعت بالاتری اتفاق بیفتد.

در نظر گرفتن این پماد به واسطه پزشک متخصص شما و جراح زیبایی که عمل لابیاپلاستی برای شما انجام داده است، تجویز می‌گردد، اما ممکن است، سوزش بعد از چند روز برای افرادی که لابیاپلاستی به واسطه لیزر را انجام می دهند، اتفاق بیفتد. در همین راستا نیز پزشک مدنظر موظف است، پماد های موضعی را برای درمان و مسکن ها برای بیمار تعیین کند تا از این طریق مشکلی بیمار را تهدید نکند.

تغذیه سالم

برای این‌که بتوانید بهبودی بیشتری در رابطه با زخم ‌های جراحی بعد از لابیاپلاستی داشته باشید، لازم است که تغذیه‌ای سالم را داشته باشید، زیرا این امر می ‌تواند در روند بهبود درمان شما اثرگذار باشد. استفاده از میوه و سبزیجات تازه کمک بسیاری برای ترمیم بافت ‌های شما می‌کند و از این طریق می‌تواند مفید واقع شود.

رعایت بهداشت

رعایت بهداشت در ناحیه تناسلی از مهم‌ترین نکاتی است که بعد از انجام عمل لابیاپلاستی مهم شمرده می‌شود و لازم است که شستشوی نواحی تناسلی به دقت صورت بگیرد و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این راستا بعد از شستشوی ناحیه تناسلی لازم است که آن را خشک کنید تا از این طریق عفونت های قارچی برای شما رخ ندهد و باعث به وجود آمدن عارضه ‌های متعدد نگردد.

بهتر است، برای اطلاعات بیشتر بدانید که بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی ممکن است که جمع شدن خون در نواحی جراحی برای شما رخ دهد. این امر ممکن است، سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای بیمار گردد،

اما اگر تمامی نکات و مراقبت‌ هایی که پزشک مد نظر بعد از جراحی لابیاپلاستی برای شما در نظر می‌گیرد را رعایت کنید و تمامی توصیه ‌های قبل و بعد از عمل را به‌ درستی انجام دهید، احتمال به وجود آمدن مشکلات متعدد برای شما به صفر می‌رسد. بهتر است، بدانید تمامی این عوامل به مراقبت ‌های شما بعد از عمل بستگی دارد.

در این راستا دکتر زر گنج فرد به‌ عنوان بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی در نظر گرفته ‌شده است و می‌ تواند از نکات مهمی که لازم است، بعد از عمل لابیاپلاستی حتماً آن‌ ها را ضروری بشمارید، اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهد تا بتوان از نتیجه عمل لابیاپلاستی خشنود باشید و رضایت کافی داشته باشید.

آیا انجام عمل لابیاپلاستی به همراه جراحی ‌های دیگر ممکن است؟

از مهم ‌ترین سوالاتی که ممکن است، در ذهن اغلب بانوان شکل بگیرد، این است که آیا امکان دارد، جراحی‌های دیگری به همراه لابیاپلاستی انجام شود، یا خیر؟ بهتر است، بدانید می ‌توانید به همراه عمل لابیاپلاستی از دیگر عمل‌ های جراحی به صورت هم‌ زمان نیز استفاده کنید و هیچ ‌گونه منعی برای استفاده از دیگر عمل ها وجود ندارد،

اما معمولاً استفاده از دو نوع جراحی زیبایی زنان ازجمله تزریق چربی و تنگ کردن واژن با لابیاپلاستی می ‌تواند صورت بگیرد و اگر شخصی دچار هر ۳ مشکل باشد، می ‌تواند به صورت هم‌ زمان مشکلات به ‌وجود آمده را برطرف کند.

ممکن است، برخی اوقات هنگامی‌که به پزشک مراجعه می‌کنید و درخواست مشورت برای انجام لابیاپلاستی دارید، مشکلات متعددی در ناحیه لابیا وجود داشته باشند و در این بخش ‌ها تزریق چربی ‌ها نیز وجود داشته باشد و چروک های متعددی دیده شود.

به همین دلیل ممکن است، پزشک پیشنهاد دهد که می ‌توانید هم‌زمان به واسطه لابیاپلاستی با لیزر عمل های متعدد دیگری داشته باشید و تزریق ژل به لابیا‌های ماژور شما نیز انجام بگیرد.

در این راستا پزشک مد نظر می تواند تزریق چربی به لابیا ماژور را هم ‌زمان با در نظر گرفتن عمل لابیاپلاستی انجام دهد و از این نظر مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی برطرف گردد و ظاهری زیبا برای آن به ارمغان بیاورد.

آیا انجام عمل لابیاپلاستی به همراه جراحی ‌های دیگر ممکن است؟
آیا انجام عمل لابیاپلاستی به همراه جراحی ‌های دیگر ممکن است؟

سفید شدن ناحیه تناسلی

در برخی مواقع نیز ممکن است، لابیاپلاستی به صورت هم‌زمان با در نظر گرفتن سفید شدن ناحیه تناسلی اتفاق بیفتد. برخی از پزشکان توصیه می‌کنند که می‌توانند روشن کردن پوست ناحیه تناسلی را به همراه عمل لابیاپلاستی نیز انجام دهد. اشخاصی که به نزد پزشک به جهت لابیاپلاستی با لیزر مراجعه می‌کنند، می ‌توانند به صورت هم‌زمان با در نظر گرفتن برای برطرف کردن تیرگی های به ‌وجود آمده در ناحیه تناسلی خود نیز اقداماتی انجام دهند.

البته لازم به ذکر است، بدانید که تمامی عمل‌های موجود که هم‌ زمان با استفاده از لابیاپلاستی انجام می گیرند، لازم است که تحت نظارت و توصیه ‌های پزشک مد نظر شما صورت بگیرند. هنگامی‌که پزشک مدنظر معاینه‌ های لازم را برای شما در نظر گرفت، سپس می ‌تواند با در نظر گرفتن مشاوره ‌های لازم و شرایط موجود شما اقدام به انجام هم ‌زمان عمل ‌های دیگر به همراه لابیاپلاستی نیز کند.

عمل لابیاپلاستی به همراه زایمان

به‌ طورکلی در واقع هیچ گونه مانعی برای جراحی لابیاپلاستی در نظر گرفته نشده است. بهتر است، بدانید نمی ‌توانید بعد از زایمان و سزارین عمل لابیاپلاستی را نیز به‌ صورت هم‌ زمان انجام دهید، زیرا در زمان زایمان طبیعی انعقادپذیری خون بیشتر از همیشه می باشد و اگر جراحی در این زمان به صورت هم‌ زمان رخ دهد، سبب بروز آمبولی نیز خواهد شد و این عمل توصیه نمی‌گردد.

دکتر زر گنج فرد با در نظر گرفتن صلاحدید، مهارت و تخصص‌ های خود می‌ تواند به صورت هم‌ زمان عمل لابیاپلاستی را با دیگر عمل های ناحیه تناسلی برای شما انجام دهد. دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر در عمل لابیاپلاستی شناخته شده است و مخاطبانی که تحت نظر این پزشک عمل کردن از نتیجه عمل خود راضی بوده اند.

معایب و عوارض عمل لابیاپلاستی

به ‌طورکلی هیچ‌گونه عارضه‌ای برای روش زیبایی لابیاپلاستی در نظر گرفته نشده است و تا به امروز هیچ عوارضی از این عمل جراحی مشاهده نشده است، اما ممکن است، مثل تمامی عمل‌های جراحی دیگر این عمل نیز دارای عوارض معدودی باشد که این یک امر طبیعی در نظر گرفته می‌شود.

اگر عمل لابیاپلاستی به صورت هم ‌زمان با هر کدام یک از عمل ‌های جراحی آلت تناسلی انجام می‌ دهید، لازم است که مراقبت‌ های متعددی بعد از این روش جراحی داشته باشید. انجام عمل لابیاپلاستی به واسطه هر کدام از روش ‌ها با در نظر گرفتن توصیه‌ های پزشکی می ‌تواند نتیجه بهتری داشته باشد.

برای این‌که بتوانید از بروز عفونت ها بعد از عمل لابیاپلاستی پیشگیری و جلوگیری کنید، لازم است که تمامی نکات مهمی که متخصص زنان و زایمان خانم دکتر زر گنج فرد برای شما در نظر می‌گیرد را رعایت کنید تا بتوانی نتیجه اثربخشی از عمل لابیاپلاستی دریافت کنید.

دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی

ممکن است، هر فردی بعد از انجام عمل لابیاپلاستی دوره نقاهت متفاوتی را تجربه کند، اما بهتر است، در این راستا بدانید که بعد از گذشت زمان حدوداً یک ماه و نیم شکل اصلی لابیاها بعد از جراحی پدیدار می‌شود و می ‌توانید تغییرات آن را مشاهده کنید. حتماً می ‌دانید که انجام لابیاپلاستی به واسطه لیزر ممکن است، سبب تورم بافت ‌ها شود و همین امر ممکن است، مدت زمان بیشتری به طول بیانجامد تا بتوانید نتیجه جراحی را مشاهده کنید.

نوع و شکل اصلی لابیاها بعد از گذشت زمان بیشتری به نسبت عمل لابیاپلاستی به واسطه جراحی پدیدار می شود، اما در حالت کلی اگر بخواهیم زمان معینی برای نتیجه دهی عنوان کنیم بهتر است، بدانید که بعد از گذشت ۲ تا ۳ ماه نتیجه عمل شما مشخص می‌ شود و می ‌توانید از آن رضایت کافی داشته باشید.

همان‌ طور که در تمامی مطالب بالا ذکر کردیم دکتر زر گنج فرد به‌ عنوان بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی در نظر گرفته شده است و می ‌تواند به بهترین نحو ممکن عمل را برای شما در نظر بگیرد.

دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی
دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر حس جنسی و ناحیه کلیتوریس به چه صورت است؟

همان ‌طور که می ‌دانید در اندام تناسلی بانوان بخش کلیتوریس دارای عصب حسی بسیار می باشد و انجام دادن عمل لابیاپلاستی نیز ممکن است، بر روی این امر اثرگذار باشد.

در برخی بانوان امکان این‌که پوست ناحیه کلیتوریس بسیار ضخامت داشته باشد، دیده می‌شود و همین مشکل باعث به وجود آمدن مشکلاتی در زمان تماس جنسی می‌گردد

و ممکن است، هنگامی‌که فرد رابطه جنسی برقرار می‌کند به ارگاسم نرسد و لذت جنسی برای فرد بسیار اندک باشد. به همین سبب لازم است که با در نظر گرفتن عمل لابیاپلاستی و جراحی زیبایی بر روی ناحیه کلیتوریس نیز میزان پوست‌ هایی که بر روی این ناحیه وجود دارند، کاهش بیابد و ترمیم پوست در این ناحیه اثر بسیاری بر روی رابطه جنسی افراد می‌گذارد و می ‌تواند مشکلات متعدد در این راستا را نیز برطرف کند.

به ‌طورکلی در هنگام جراحی لابیاپلاستی هیچ‌گونه آسیبی به بافت تناسلی و واژن نمی رسد و اگر عمل ترمیم لابیاها به ‌درستی صورت بگیرد و این عمل به دست فردی که تخصص کافی در این زمینه دارد، اتفاق بیفتد نه ‌تنها سبب به وجود آمدن مشکل نخواهد شد،

بلکه می ‌تواند برای رفع مشکلات ناحیه کلیتوریسم و بیشتر کردن میل جنسی افراد و در رابطه‌ های جنسی تاثیر به سزایی داشته باشد. به همین امر لازم است که در انتخاب پزشک خود دقت لازم را به عمل بیاورید و از جراحی استفاده کنید که بتواند مشکلات به ‌وجود آمده برای شما را برطرف کند.

در این راستا دکتر زر گنج فرد نیز می‌ تواند برای برطرف کردن مشکلات ناحیه تناسلی شما مؤثر باشد، زیرا افرادی که به واسطه این پزشک عمل جراحی انجام داده اند از نتیجه آن راضی بوده و توانسته‌اند مشکلات جنسی خود را برطرف کند.

لابیاپلاستی بعد از جراحی بازگشت پذیر است؟

به‌ طورکلی همان‌طور که ذکر کردیم در راستای عمل لابیاپلاستی بخش لب های مینور حذف می‌گردد و به دلیل این‌که حذف شده‌اند دیگر امکان بازگشت وجود ندارد و نیاز نیست که نگران این مسئله باشید، البته در برخی موارد ممکن است، افراد با تغییرات هورمونی که در بدن آن ‌ها اتفاق می‌افتد با تغییرات لابیاها نیز مواجه شوند که این امر نیز می ‌تواند تاثیر بسیار کمی در بازگشتی اندازه لابیا ها داشته باشد.

آیا عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره ضرر دارد؟

در رابطه با این موضوع بهتر است، بدانید که عمل لابیاپلاستی اثر بسیاری بر روی لبه‌ های بیرونی واژن دارد و هیچ ارتباط مستقیم با پرده بکارت ندارد. به همین سبب دختران باکره نیز می ‌توانند از روش لابیاپلاستی برای زیبایی اندام تناسلی خود استفاده کنند و هیچ‌ گونه مشکلی برای آن‌ ها رخ نمی‌دهد.

اغلب دختران بعد از سنین بلوغ یعنی ۱۷ یا ۱۸ سالگی می‌ توانند اقدام به برطرف نمودن مشکلات متعدد برای ناحیه تناسلی خود کنند. به دلیل این‌که بعد از دوران بلوغ ممکن است، لابیا‌ها به ‌سرعت رشد کنند و اگر جراحی قبل از این سنین اتفاق بیفتد، نتیجه لازم را نخواهد داشت.

دختران باکره می ‌توانند هم ‌زمان با استفاده از عمل لابیاپلاستی عمل سفید کردن واژن را نیز انجام دهند. به دلیل این‌که استفاده از این عمل بر روی قسمت‌ های بیرونی واژن و خط بیکینی صورت می‌گیرد و رابطه مستقیمی با پرده بکارت نخواهد داشت. بهتر است، بدانید زایمان و بارداری نمی‌توانند نتیجه لابیاپلاستی برای دختران را با مشکل مواجه کنند. هنگامی که دختران باکره به سن بلوغ می ‌رسند می‌توانند بدون نگرانی از عمل لابیاپلاستی استفاده کنند.

چه پزشکی می‌تواند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد؟

به دلیل این‌که انجام این عمل بسیار ظریف و حساس می باشد و ناحیه تناسلی افراد دارای حساس ‌ترین منطقه است و بیشترین عصب ‌ها را دارد، لازم است که تجربه و مهارتی بسیاری در برطرف نمودن لابیا‌های اضافه داشت.

فردی که این امر را برای شما در نظر می‌گیرد، باید تجربه و دقت بالایی در حیطه شغلی خود داشته باشد. هر فردی توانایی انجام عمل لابیاپلاستی ندارد. این امر باید با تخصص کافی جراح زنان اتفاق بیفتد.

به ‌طورکلی هیچ یک از تخصص‌های جراح پلاستیک، پزشک عمومی و ماماها توانائی انجام این عمل را ندارند و لازم است که حتماً این عمل به دست جراحی که تخصص و مهارت کافی در این امر دارد، اتفاق بیفتد. در این راستا لازم است، ذکر کنیم که دکتر زر گنج فرد با در نظر گرفتن مهارت ‌های خود و سطح علم و دانایی بیش از حد می ‌تواند عمل موفقیت آمیزی لابیاپلاستی را برای شما به همراه داشته باشد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج چه خصوصیاتی دارد؟

حتماً جراح های متعددی را می‌شناسید که می‌ توانند عمل جراحی لابیاپلاستی در تهران و کرج انجام دهند، اما پزشکی که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد، می‌تواند نتیجه عمل شما را موفقیت آمیز در نظر بگیرد. لازم می‌ دانیم در ادامه این موارد در رابطه با نکات مهمی که یک پزشک حاذق برای جراحی لابیاپلاستی باید داشته باشد، بیشتر برای شما بگوییم تا بتوانید به راحتی بهترین دکتر لابیاپلاستی را انتخاب کنید.

آشنا بودن با آناتومی ناحیه تناسلی بانوان

از مهم ‌ترین مواردی که نیاز است، برای انتخاب پزشک حتماً به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، این است که پزشکی که قصد لابیاپلاستی برای شما دارد، باید با دستگاه ناحیه تناسلی بانوان و آناتومی آن آشنایی کاملی داشته باشد.

به دلیل این‌که لازم است، بر اساس وضعیت واژن و لابیا‌ها در نظر بگیرد که کدام یک از روش‌های لابیاپلاستی می‌تواند بهترین نتیجه ممکن را برای فرد حاصل کند و از این طریق مشاوره ‌های مناسبی برای بیمار به همراه داشته باشد.

معاینه بیمار

از دیگر مواردی که از مشخصه‌ های پزشک حاذق و با مهارت می باشد، این است که معاینه بیمار توسط پزشک به درستی صورت بگیرد. ممکن است، از دیدگاه برخی از افراد معاینه یک امر معمولی در نظر گرفته شود، اما بهتر است، بدانید که هنگامی که یک پزشک بیمار خود را تحت معاینه قرار می دهد، می‌تواند تشخیص دهد که کدام یک از روش ‌ها برای بدن بیمار بهتر است و می ‌تواند نتیجه اثربخشی از عمل لابیاپلاستی برای او به ‌همراه داشته باشد.

همین‌طور هنگامی که پزشک مدنظر معاینه برای بیمار انجام می دهد، اگر شخص به بیماری‌ های متعدد دیگری مبتلا باشد و از این طریق سبب تأثیرات بسیاری بر روی عمل لابیاپلاستی داشته باشد، همین امر معاینه می‌تواند تشخیص دهد که آیا فرد موردنظر کاندید مناسبی برای انجام لابیاپلاستی می باشد، یا این عمل برای او مناسب نیست.

به‌ عنوان نمونه ممکن است، برخی از افراد از عفونت ‌های واژن رنج ببرند. همین امر ممکن است، عامل مخربی برای عمل زیبایی لابیاپلاستی باشد و همین امر سبب می شود که عمل لابیاپلاستی به درستی صورت نگیرد.

آشنایی کامل با پیچیدگی لابیا‌ها

نیاز است، پزشک متخصصی که شما را تحت درمان قرار می ‌دهد، در رابطه با دستگاه تناسلی اطلاعات دقیقی داشته باشد. از مهم‌ترین پارامترهایی که لازم است، جراحی لابیاپلاستی به ‌همراه داشته باشد، آشنایی کامل پزشک مدنظر با پیچیدگی لابیا ها و کلیتوریس می باشد و همین امر می ‌تواند نقش بسیار مهمی بر روی زیبایی دستگاه تناسلی بگذارد.

راهنمای دقیق

از دیگر نکاتی که لازم است، جراح زنان برای عمل لابیاپلاستی داشته باشد و از ویژگی ‌های مهم او به شمار می‌آید، راهنمایی و مشاوره برای بیمار می باشد. به دلیل این‌که لازم است، بیمار برای جراحی کاملاً توجیه شود و در رابطه با مراقبت‌ های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی اطلاعات دقیق و کاربردی داشته باشد.

پزشک متخصص لازم است که نکات مهم و اساسی در رابطه با تاثیرگذاری عمل لابیاپلاستی برای بیمار بازگو کند و از این طریق مشاوره‌ های لازم را برای او انجام دهد. به‌ عنوان نمونه لازم است که پزشک حتماً در رابطه با سیگار نکشیدن و استعمال دخانیات بعد از عمل لابیاپلاستی اطلاعاتی در اختیار بیمار قرار دهد، زیرا همان‌طور که ذکر کردیم ممکن است، این امر سبب پارگی بخیه‌ها ‌گردد.

بررسی دقیق آزمایش ‌ها به واسطه پزشک

لازم است، قبل از این‌که عمل لابیاپلاستی برای بیمار صورت بگیرد، جراح مدنظر آزمایشاتی برای بیمار در نظر بگیرد. انجام و بررسی این آزمایش‌ها بسیار مهم شمرده می شود.

به دلیل این‌که تشخیص می دهد، بیماران دچار چه بیماری ‌های زمینه‌ای دیگری هستند. در برخی موارد ممکن است، بانوانی دیابت داشته باشند و به همین سبب در طول جراحی لازم است که میزان قند آن ‌ها بررسی شود و یا داروی خاصی برای آن‌ ها درحین عمل لابیاپلاستی یا بعد از آن در نظر گرفته شود تا خون ‌ریزی زیادی برای آن‌ها اتفاق نیفتد.

آشنایی با تکنیک‌ های روز دنیا

یک پزشک جراح باید با پیشرفت تکنولوژی و علم دانسته ‌های خود را نیز بروز کند و با تکنیک‌ های روز دنیا آشنایی کامل داشته باشد و از این طریق بتواند تعیین کند که کدام یک از تکنیک ‌ها برای افراد مناسب‌تر می باشد. مثلاً افرادی که دارای لابیا‌های بسیار بزرگ هستند، به نسبت افرادی که لابیا های کوچک‌تری دارند، می‌ توانند از کدامیک از روش‌ های لابیاپلاستی با جراحی یا لابیاپلاستی با لیزر استفاده کنند.

تشخیص مناسب جراحی زیبایی زنان

از مهم‌ترین عواملی که یک پزشک برای انجام لابیاپلاستی باید در نظر بگیرد، این است که بتواند بهترین روش درمانی برای بیمار انتخاب کند و با در نظر گرفتن شرایط بیمار اقدام به انجام عمل لابیاپلاستی کند. هنگامی‌که شما برای درمان به پزشک مراجعه می‌کنید، ممکن است، اطلاعات درستی از روش لابیاپلاستی نداشته باشید و از انواع روش‌ های آن آگاه نباشید.

پزشک موظف است که در رابطه با این روش اطلاعات کلی در اختیار شما قرار دهد و با در نظر گرفتن شرایط شما اقدام به استفاده از بهترین روش جراحی برای لابیاپلاستی کند. مشاوره ‌هایی که پزشک جراح برای شما در نظر می‌گیرد می ‌تواند بهترین و مهم‌ترین نکات برای رسیدن شما به اهدافتان باشد.

سابقه جراحی لابیاپلاستی

تجربه و تخصص پزشک از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. برای این کار می‌ توانید از بیمارانی که قبلاً تحت پوشش این پزشک عمل لابیاپلاستی انجام داده‌اند، تحقیق و پرس ‌و جو کنید. هر چه روش‌ های جدیدتری برای زیبایی در ناحیه تناسلی به واسطه پزشک شکل بگیرد، تخصص و دانش و مهارت پزشک نیز بسیار زیاد است.

با در نظر گرفتن تمامی نکاتی که برای شما ذکر کردیم تخصص و مهارت پزشک بسیار مهم شمرده می‌ شود و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. به همین سبب لازم است که جراحی هارمونی خاصی با دستگاه تناسلی افراد برقرار کند و از این طریق آسیبی به بخش عصب دستگاه تناسلی افراد نرسد. تخصص پزشک می‌ تواند تمامی این موارد را برطرف کند.

در این راستا لازم است، بدانید که دکتر زر گنج فرد به ‌عنوان بهترین پزشک برای عمل لابیاپلاستی در نظر گرفته شده و افرادی که تحت نظارت این دکتر عمل لابیاپلاستی انجام داده اند از نتیجه حاصل‌شده رضایت کافی داشته اند. شما نیز می‌توانید با در نظر داشتن تخصص‌ های این پزشک اقدام به عمل جراحی لابیاپلاستی کنید و نتیجه آن را به ‌وضوح ببینید.

انتخاب پزشک غلط چه تأثیری بر روی نتیجه عمل لابیاپلاستی می‌گذرد؟

بهتر است، بدانید همان‌طور که در مطالب بالا ذکر کردیم عملکرد پزشک می تواند مهم شمرده شود. اگر شما نیز تصمیم دارید که از عمل لابیاپلاستی برای ترمیم و زیبایی واژن خود استفاده کنید، لازم است که از پزشکی با مهارت در این امر استفاده کنید. به دلیل این‌که اگر پزشکی مهارت کافی در این زمینه نداشته باشد، می ‌تواند سبب به وجود آمدن مشکلات متعددی برای شما گردد. در ادامه در رابطه با این مشکلات بیشتر برای شما صحبت می‌کنیم.

آسیب به اعصاب حسی ناحیه واژن

به دلیل این‌که واژن بسیار حساس است، ممکن است، اشتباه صورت گرفتن عمل لابیاپلاستی سبب آسیب ‌رساندن به اعصاب حسی ناحیه واژن گردد و این امر سبب کاهش میل و لذت جنسی شما می‌گردد و همین امر می ‌تواند در روابط جنسی شما مشکلات متعددی ایجاد کند. اگر بخواهیم ترمیم این عمل را انجام دهید، ممکن است، عمل های سخت و سنگین و پرهزینه‌ای برای شما به ‌همراه داشته باشد.

عدم تقارن و ظاهر نازیبا در واژن

اگر جراح شما تخصص کافی در زمینه عمل لابیاپلاستی نداشته باشد، نمی ‌تواند تصمیم‌گیری درستی برای اندازه و ابعاد لابیا‌ها در نظر بگیرد و همین امر سبب می شود که اندازه لابیا ‌ها و کلیتوریس هماهنگی لازم را نداشته باشد. در برخی موارد نیز ترمیم این امر نمی ‌تواند موجب برطرف نمودن مشکلات به ‌وجود آمده باشد. به‌ عنوان نمونه ممکن است، پزشک به دلیل تخصص ناکافی لابیاهای مینور را بیش از اندازه کوتاه کرده باشد، یا هماهنگی آن ‌ها با کلیتوریس امکان‌پذیر نباشد.

درست بخیه زده نشود

اگر پزشک مدنظر مهارت کافی در زمینه بخیه زدن در هنگام عمل لابیاپلاستی نداشته باشد، ممکن است، بخیه‌ ها باز شوند و سبب خون‌ریزی و دردهای شدیدی برای بیمار شوند و همین امر موجب آزار و اذیت بیمار نیز می‌گردد.

هزینه‌های ترمیمی

اگر به هر دلیلی پزشک مدنظر شما از تخصص کافی برخوردار نباشد و عمل لابیاپلاستی شما را به درستی انجام ندهد، برای این‌که بتوانید عمل‌ های ترمیمی برای ناحیه تناسلی و لابیا‌ها در نظر بگیرید، شامل هزینه‌های بسیار زیادی می شوید، زیرا عمل ‌های ترمیمی به نسبت جراحی‌ های لابیاپلاستی اولیه پر هزینه‌تر می باشند.

به همین سبب با در نظر گرفتن یک جراح با مهارت و با تخصص می ‌توانید از هزینه جراحی ترمیمی جلوگیری کنید و عوارض متعددی در این راستا برای شما رخ ندهد. لازم به ذکر است، بدانید دکتر زر گنج فرد می ‌تواند تخصص کافی را برای عمل لابیاپلاستی برای شما به همراه داشته باشد و با در نظر گرفتن بهترین تکنولوژی ‌های روز دنیا می ‌تواند عمل لابیاپلاستی را به برای شما انجام دهد. تمام افرادی که به واسطه دکتر زر گنج فرد عمل لابیاپلاستی انجام داده‌اند، از نتیجه عمل خود راضی بوده اند.

آیا جراحی لابیاپلاستی در دوران شیردهی امکان‌پذیر است؟

ممکن است، برخی از بانوان شیرده نیازمند عمل لابیاپلاستی باشند. بهتر است، بدانید که در دوران شیردهی استفاده از عمل لابیاپلاستی هیچ‌گونه منعی به همراه ندارد، اما رعایت کردن تمامی مراقبت ‌هایی که بعد از عمل جراحی باید در نظر گرفته شود، مهم و ضروری است.

نکته حائز اهمیت در رابطه با این موضوع این است که در هنگام دوران بارداری و ۶ ماه بعد از زایمان به جهت این‌که تورم زیادی در بانوان وجود دارد و همین طور به دلیل بارداری ممکن است، جراحی برای این افراد صورت نگیرد. بهتر است، بدانید که بعد از فارغ شدن تمام بانوان به آن ‌ها توصیه می‌کنیم که هیچ‌ گونه عمل جراحی بر روی ناحیه تناسلی خود در نظر نگیرند،

آیا جراحی لابیاپلاستی در دوران شیردهی امکان‌پذیر است؟
آیا جراحی لابیاپلاستی در دوران شیردهی امکان‌پذیر است؟

زیرا در دوران بارداری تغییرات هورمونی برای افراد بسیار زیاد می باشد و نیاز است که زمان زیادی بعد از گذشت بارداری این تغییرات برطرف گردند و تورم‌ هایی که در دوران بارداری به وجود آمده‌ است، برطرف شود و مجدداً شکل ناحیه تناسلی همانند قبل شود. به همین سبب هنگامی که این عمل بعد از بارداری سپری می شود، می ‌توان بهترین نتیجه را از انواع عمل‌ های لازم بر روی ناحیه تناسلی دریافت کرد.

هزینه عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟

اغلب بانوان قبل از این‌که اقدام به عمل لابیاپلاستی کنند، در رابطه با هزینه‌ های موجود آن اطلاعات زیادی لازم دارند. همان ‌طور که می ‌دانید ممکن است، عوامل بسیار زیادی بر روی هزینه‌ های عمل لابیاپلاستی اثرگذار باشد.

به همین سبب نمی ‌توان یک هزینه و قیمت کلی برای عمل لابیاپلاستی در نظر گرفت. لازم است، برای به دست آوردن دقیق هزینه ‌های موجود عمل لابیاپلاستی توسط یک پزشک متخصص معاینه شد و مشورت ‌های لازم را از او گرفت.

به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم برای این‌که بتوانید هزینه‌ های عمل لابیاپلاستی را به صورت دقیق تعیین کنید، از مشورت‌ های دکتر زر گنج پور غافل نشوید تا در این راستا بتوانید با اطلاعات کامل اقدام به عمل لابیاپلاستی کنید و از هزینه‌ های آن اطلاعات کافی داشته باشید.

هزینه عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟
هزینه عمل لابیاپلاستی به چه صورت می باشد؟

آیا بیمه ها هزینه لابیاپلاستی را قبول می کند؟

حتماً همه شما می ‌دانید انجام عمل لابیاپلاستی یک نوع عمل زیبایی به حساب می‌ آید و تمامی هزینه‌ های آن به صورت شخصی پرداخت می‌شود و بیمه ‌های مختلف نمی‌ توانند از لحاظ هزینه ‌های عمل بیماران را پشتیبانی کنند. به طور کلی عمل لابیاپلاستی و دیگر عمل‌ های زیبائی تحت پوشش هیچ کدام از بیمه ‌ها قرار نمی‌گیرند و از این طریق بیمه نمی‌ تواند هزینه‌ لابیاپلاستی را پرداخت کند.

آیا بیمه ها هزینه لابیاپلاستی را قبول می کند؟
آیا بیمه ها هزینه لابیاپلاستی را قبول می کند؟

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل لابیاپلاستی کدامند؟

همان‌طور که ذکر کردیم عوامل متعددی می ‌توانند بر روی هزینه ‌های لابیاپلاستی اثرگذار باشند. این عوامل عبارتند از:

 • تکنیک جراحی
 • شکل و فرم لابیا مینور
 • میزان برش های مورد نیاز در جراحی
 • مواد مصرفی و ابزار جراحی اعم از نخ بخیه یا دیگر موارد
 • استفاده از لیزر یا استفاده از جراحی
 • همراه شدن لابیاپلاستی با دیگر عمل‌ های زیبایی ناحیه تناسلی
 • محل انجام لابیاپلاستی در بیمارستان یا مطب
 • شهر انجام عمل لابیاپلاستی
 • تخصص‌های پزشک مد نظر برای عمل لابیاپلاستی
 • شرایط بیمار و زمانی که برای عمل نیاز است، در نظر گرفته شود.
عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل لابیاپلاستی کدامند؟
عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل لابیاپلاستی کدامند؟

چه دکتری برای عمل لابیاپلاستی پیشنهاد می کنید و بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج کیست؟

اگر شما نیز برای انجام عمل لابیاپلاستی دنبال بهترین پزشک هستید، پیشنهاد می‌کنیم در این راستا از دکتر زر گنج فرد به عنوان بهترین دکتر برای انجام عملی لابیاپلاستی استفاده مفید داشته باشید. دکتر زر گنج فرد تخصص کافی در جراحی زنان دارد و با در نظر گرفتن بهترین تکنولوژی ‌های روز دنیا می ‌تواند ترمیم مشکلات به‌ وجود آمده در ناحیه تناسلی را برای افراد داشته باشد.

تمامی افرادی که تحت نظر این دکتر عمل جراحی انجام داده اند، رضایت کافی از نتیجه عمل لابیاپلاستی داشته اند. به همین سبب لازم می‌ دانیم بگوییم اگر شما مستعد استفاده از عمل لابیاپلاستی هستید، دکتر زر گنج فرد یک گزینه مناسب برای انتخاب پزشک مدنظر شما می ‌باشد.

جمع ‌بندی مطالب

یکی از پرطرف‌دارترین عمل‌های در نظرگرفته ‌شده برای اغلب بانوان در کل جهان عمل لابیاپلاستی می باشد. به دلیل این‌که این عمل سبب بالا بردن اعتماد به ‌نفس می‌ شود و از این طریق مشکلات جنسی که برای افراد رخ می دهد، برطرف می‌گردند.

اگر شما نیز نیازمند کسب اطلاعات در رابطه با این جراحی و بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج هستید، می ‌توانید مشاوره های دکتر زر گنج فرد را جدی بگیرید و اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید. در آخر امیدواریم که مطالب بالا در خصوص بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشد، در انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج شما را یاری کند.

جمع ‌بندی مطالب
جمع ‌بندی مطالب

در این جا مقاله ی بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرج به پایان رسید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید