میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

لیست موضوعات

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

با بررسی موضوع بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با شما دوستان عزیز همراه هستیم.

برای استعلام قیمت کافیست با ما تماس بگیرید.

02122930161

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

اگر قصد انجام لابیاپلاستی دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید

فردی که به عنوان بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران شناخته می شود دارای ویژگی های متفاوت و خاصی است که همین ویژگی ها افراد را به مراجعه به این پزشک آگاه، ترغیب می کند تا جراحی بهتری را انجام داده و بیماران نتیجه مناسب تری را دریافت کنند.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

در ادامه مقاله به سوالاتی که ممکن است در زمینه بهترین جراحی لابیاپلاستی در تهران برای شما پیش بیاید و ذهنتان را درگیر می کند پاسخ می دهیم. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید باشد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

منظور از انجام دادن عمل لابیاپلاستی چیست؟

تغییر شکل یافتن لابیا در خانم ها به چه دلایلی است؟

کاندیدهای اصلی انجام جراحی لابیاپلاستی چه افرادی هستند؟

مزیت های انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

ویژگی هایی که بهترین جراح لابیاپلاستی، باید داشته باشد شامل چه موارد مهمی می شود؟

آیا لابیاپلاستی در دختران می تواند انجام شود؟

آیا استفاده از روش جراحی لابیاپلاستی برای بیمار درد دارد؟

آیا سن خاصی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد و چه افرادی نباید عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

اقدامات مهمی که خانم ها قبل از انجام دادن عمل لابیاپلاستی، باید انجام دهند چه موارد مهمی را در بر می گیرد؟

موارد مهمی که برای مراقبت بهتر بیمار بعد از جراحی لابیاپلاستی، باید در نظر گرفته شود کدام موارد هستند؟

انواع لابیاپلاستی را نام ببرید؟

مدلهای مختلف لابیا را توضیح دهید؟

شیوه های جراحی لابیاپلاستی را توضیح دهید؟

انواع جراحی های را که به طور همزمان می توان با جراحی لابیاپلاستی انجام داد را نام ببرید؟

عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی لابیاپلاستی را نام ببرید؟

جراحی واژینوپلاستی چیست؟

چه افرادی می توانند از جراحی واژینوپلاستی استفاده کنند؟

دوران بهبودی بیماران بعد از انجام جراحی واژینوپلاستی چه مدت است؟

بیماران قبل از انجام جراحی واژینوپلاستی در انتخاب جراح متخصص باید به چه نکاتی توجه کنند؟

برداشتن کلاهک کلیتوریس در جراحی لابیاپلاستی با چه هدفی انجام می شود؟

مزیت های جراحی کلیتوریس را بیان کنید؟

ساختار کلیتوریس و اثرگذاری آن در روابط جنسی را توضیح دهید؟

فواید تزریق G-Spot را بیان کنید؟

مراحل انجام تزریق G-Spot را توضیح دهید؟

اثرگذاری تزریق G-Spot بر روی بانوانی که از این شیوه ی درمانی استفاده کرده اند به چه صورت است؟

چه افرادی می توانند از این تزریق استفاده کنند؟

جراحی مونسی پلاستی چیست؟

نحوه ی انجام جراحی مونسی پلاستی را بیان کنید؟

چه افرادی می توانند از جراحی مونسی پلاستی برای درمان خود استفاده کنند؟

مزیت های جراحی مونسی پلاستی را نام ببرید؟

ویژگی های بهترین دکتر لابیاپلاستی را نام ببرید؟

وظایف جراح متخصص را نام ببرید؟

افتادگی رحم چیست ؟ عوامل ایجاد بروز افتادگی رحم در بانوان چیست ؟

علائم افتادگی رحم در بانوان را نام ببرید؟

راههای جلوگیری از افتادگی رحم در بانوان را بیان کنید؟

با ما تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران همراه باشید.

منظور از انجام دادن عمل لابیاپلاستی چیست؟

یکی از مهم ترین سوال هایی که زنان مد نظر داشته و به آن فکر می کنند این است که لابیاپلاستی چیست و دلیل استفاده افراد از این عمل به چه مواردی مربوط می شود.

امروزه عمل لابیاپلاستی در بیشتر کشورها انجام می شود و متقاضیان زیادی دارد، دلیل اصلی که برای این استقبال وجود دارد مربوط به نتیجه عمل رضایت بخش بالا در این روش جراحی است.

منظور از انجام دادن عمل لابیاپلاستی چیست؟
منظور از انجام دادن عمل لابیاپلاستی چیست؟

بیشتر خانم ها از اینکه با فرد دیگری در ارتباط با مسائل زناشویی شان صحبت کنند حس خوبی نداشته و این افراد در خیلی مواقع با وجود مشکلات جنسی که در زمینه ناحیه تناسلی دارند ترجیح می دهند

که فرد دیگری را در جریان مشکلات خود قرار نداده و همین مسأله تمایل افراد را برای انجام دادن درمان این مشکلات در اسرع وقت محدود می کند

زیرا بیشتر افراد این تصور را دارند که حرف زدن در مورد مسائل جنسی و مشکلات ناحیه تناسلی به نوعی، تابو محسوب شده و نباید در این مورد با فرد دیگری بحث کنند.

خجالت کشیدن

خجالت کشیدن از ظاهری که اندام تناسلی دارد در خیلی موارد، خانم ها را با مشکلات بیشتری مواجه کرده و مجبورند که درد شدیدی را تجربه کنند و به دلیل شرم و خجالت این مشکل را حل نکنند

خوشبختانه این افراد با پیشرفت علم پزشکی می توانند بدون اینکه مجبور به مطرح کردن این گونه مسائل با افراد ناآگاه و اطرافیان خود باشند، فقط از طریق متخصصان این زمینه به حل مشکل خود بپردازند و درمان را انجام دهند.

در دنیای پیشرفته و مدرن امروز افراد به ویژه خانم ها به همان اندازه که به زیبایی ظاهر توجه دارند و این مسأله را مد نظر قرار می دهند، به زیبایی دیگر اندام های بدن خود دقت کرده و ترجیحشان بر این است که بدن سالم و زیبایی را داشته باشند.

از موارد مهمی که خانم ها توجه خاصی به آن دارند مربوط به اندام های جنسی است که خانم ها ترجیح می دهند از طریق روش های مختلف این قسمت از بدنشان زیبایی بیشتری داشته باشد.

در کل اندام جنسی در خانم ها دارای بخش های متفاوتی است که یک قسمت مهم از این اندام مربوط به لابیا می باشد

که همین اندام کوچک در قسمت بیرونی دستگاه تناسلی باعث می شود که اعضای داخلی مربوط به دستگاه تناسلی در خانم ها همچون کلیتوریس و قسمت هایی، چون دهانه واژن به طور کامل محافظت خواهد کرد.

در خانم ها ممکن است به دلایل زیادی لابیا تغییر شکل پیدا کند و بد شکل شود یا رنگ این  قسمت تغییر یابد که باعث تحریک شدن جنسی مزمن در خانم ها شده و در خیلی مواقع برایشان مشکلاتی ایجاد می کند.

حساس ترین عمل

یکی از حساس ترین عمل هایی که در حوزه پزشکی توسط خانم ها انجام می شود و زنان زیادی علاقه مند به استفاده از این عمل هستند مربوط به عمل لابیاپلاستی است.

لابیاپلاستی به نوعی جراحی پلاستیک مربوط به لابیا را شامل می شود و از این طریق ظاهر لبه های داخلی ناحیه تناسلی تغییر شکل می یابد و اگر در لبه های بیرونی واژن مشکلاتی وجود داشته باشد، این مشکل را می توان اصلاح کرد.

در بیشتر مواقع خانم ها این عمل را انجام می دهند تا از این طریق بتوانند طول لبه های واژن خود را کاهش داده یا سایز لابیا را به نوعی که مد نظر دارند توسط پزشک تغییر دهند.

حساس ترین عمل
حساس ترین عمل

متأسفانه در حال حاضر مشاهده می کنیم که این عمل توسط برخی افراد که مهارت لازم برای  این کار را ندارند انجام می شود و خانم های زیادی هستند که با جراحی های ناموفقی مواجه شده و بعد از این اقدام به فکر مراجعه به دکتر متخصص و با مهارت می باشند که مجددا درمان را انجام داده و بتوانند نتیجه مناسب را دریافت کنند

البته در صورتی که زنان مجبور به انجام مجدد عمل باشند، ممکن است در مرحله دوم عمل با موفقیت انجام شود، اما این امکان وجو دارد که هزینه بیمار به شدت افزایش یابد و برای هر مرحله عمل پرداخت هزینه جداگانه ای داشته باشد

پزشک با مهارت

همچنین این بیماران برای یافتن یک پزشک با مهارت که بتواند نقایص جراحی اول را از بین برد، باید تلاش بیشتری انجام داده و در برخی مواقع پزشکان از اینکه نقص متخصص دیگر را درمان کنند، تمایل زیادی نداشته و افراد با مشکلات بیشتری مواجه می گردند.

امروزه انجام دادن لابیاپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی توانسته طرفداران بیشتری را به سوی خود جذب کند و بیماران با استفاده از این روش به نتیجه مناسبی که مد نظر دارند دست یابند.

در برخی مواقع خانم هایی هستند که در ارتباط با عمل لابیاپلاستی اطلاعی نداشته و از این طریق نمی توانند مشکلاتی که در زمینه ناحیه واژن دارند را رفع کنند تا از این مشکلات دور شده و به دلیل ناآگاهی درد بیش از حدی را تجربه کرده و ممکن است که به شدت اذیت شوند.

پزشک با مهارت
پزشک با مهارت

لابیاپلاستی

از جراحی های مهمی که به عنوان عمل زیبایی زنان شناخته شده است مربوط به لابیاپلاستی می باشد که با هدف انجام دادن تغییر در شکل لابیا انجام می گیرد

و در این زمینه شکل ظاهری لابیا، بهبود یافته و از این طریق لابیای مینور کوچک شده و با استفاده از عمل لابیاپلاستی می توان فرم لابیاماژور را به طور مناسبی تغییر داد که خانم ها با مشکلات کمتری مواجه گردند.

در حال حاضر لابیاپلاستی دو نوع عمل کلی را بر دارد که مربوط به انجام دادن این عمل بر روی لابیای ماژور و لابیای مینور است.

لابیاپلاستی
لابیاپلاستی

در خیلی موارد ممکن است انجام دادن جراحی لابیاپلاستی در خانم ها ضرورتی نداشته باشد و این افراد به دلیل علاقه به عمل لابیاپلاستی و استفاده از یک روش جراحی زیبایی بتوانند تغییرات خاصی را در این ناحیه از بدن خود انجام داده و به نتیجه مناسب دست یابند.

البته دریافت این نتیجه رضایت بخش تنها در مواردی ایجاد می شود که به بهترین جراح لابیاپلاستی مراجعه کرده و این پزشک در زمینه مورد نظر تخصص کافی داشته باشد.

تا اینجا با مبحث منظور از انجام دادن عمل لابیاپلاستی چیست آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

تغییر شکل یافتن لابیا در خانم ها به چه دلایلی است؟

عوامل زیادی وجود دارند که به شدت بر بزرگ تر شدن لابیا در ناحیه تناسلی خانم ها تأثیر می گذارند و در خیلی مواقع برای از بین بردن این مشکلات خانم ها ترجیح می دهند از روش های مناسبی، چون جراحی لابیاپلاستی استفاده کنند تا از این طریق مشکلاتشان را کاهش داده و به درمان سریع و بدون عوارض دست یابند.

از عوامل مهمی که بر بزرگ شدن لابیا در خانم ها تأثیر زیادی دارد مربوط به تغییرات هورمونی مختلفی است که در این افراد اتفاق می افتد، متأسفانه تغییرات هورمونی که در خانم ها رخ می دهد تأثیر خیلی زیادی در بزرگ شدن لابیا دارد و در خیلی موارد مشکلات زیادی را ایجاد می کند

تغییر شکل یافتن لابیا در خانم ها به چه دلایلی است؟
تغییر شکل یافتن لابیا در خانم ها به چه دلایلی است؟

به طور مثال در خانم هایی که باردار می شوند، لابیای مینور از حالت عادی خارج می شود و بزرگ تر از شکل عادی خود می گردد یا افرادی که در سنین جوانی با مشکلات هورمونی مواجه هستند، ممکن است شکل ظاهری لابیا در آنها تغییر یابد.

در  برخی خانم ها عاملی که منجر به بزرگ شدن لابیا می شود مربوط به ژنتیک آنها است و این مشکل به صورت ارثی و از همان ابتدای تولد در خانم ها ایجاد شده و با توجه به نژاد خاصی که این خانم ها دارند، این مشکل به وجود آمده است

مشکلات بعد از بلوغ

در خیلی موارد خانم ها مشکلی را تا زمان بلوغ و رشد جسمی کامل خود احساس نمی کنند، اما بعد از گذراندن دوران نوجوانی با مشکلات بیشتر مواجه می شوند.

در مواردی ممکن است خانم هایی که زایمان های متعددی انجام می دهند و از طریق روش زایمان طبیعی فرزند خود را به دنیا می آورند، بعد از مدتی با بزرگ شدن لابیا مواجه شوند و لابیای مینور در این خانم ها از شکل طبیعی خود خارج گردد و علت آن انجام دادن زایمان های طبیعی باشد.

عامل موثر دیگر در ارتباط با تغییر شکل دادن لابیا در خانم ها مربوط به افزایش سن است که در خیلی مواقع این افزایش سن و ورود به دوره میانسالی و پیری ممکن است در خانم ها باعث شود که لابیای قسمت واژن با شلی و افتادگی مواجه گردد و خانم ها درگیر مشکلات شوند.

مشکلات بعد از بلوغ
مشکلات بعد از بلوغ

در مواردی مشاهده می شود که بیشتر خانم هایی که برای انجام جراحی لابیاپلاستی مراجعه می کنند، افرادی هستند که بالای چهل سال دارند و متأسفانه افتادگی واژن در این افراد ایجاد شده است و برای درمان این مشکل انجام دادن این شیوه جراحی نتیجه موفقیت آمیزی در پی دارد و افراد را ترغیب به استفاده بالاتر می کند.

خانم هایی که در مدت زمان کوتاهی به شدت چاق می شوند و سپس به کاهش وزن خو در بازه زمانی کوتاهی می پردازند، ممکن است این چاق شدن یا کاهش دادن وزن به صورت ناگهانی و در تایم کوتاهی، بتواند مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده و باعث بزرگ شدن لابیا یا تغییر شکل دادن آن شود.

تا اینجا با مبحث تغییر شکل یافتن لابیا در خانم ها به چه دلایلی است آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

کاندیدهای اصلی انجام جراحی لابیاپلاستی چه افرادی هستند؟

افرادی که می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند و مشکلاتشان را درمان کنند، شامل اکثر خانم ها می باشد.

خانم هایی که لابیای خیلی بزرگی دارند و در این زمینه دچار مشکل می شوند، به راحتی با انجام لابیاپلاستی می توانند درمان شده و به نتیجه مناسب دست یابند.

کاندیدهای اصلی انجام جراحی لابیاپلاستی چه افرادی هستند؟
کاندیدهای اصلی انجام جراحی لابیاپلاستی چه افرادی هستند؟

برخی از خانم ها هستند که در حین انجام دادن رابطه جنسی با همسرشان به دلیل لابیای بزرگی که دارند، احساس شرم می کنند و از این لحاظ اعتماد به نفس لازم را در مقابل شریک جنسی خود نداشته و حس بدی دارند، این افراد نیز می توانند با استفاده از روش جراحی لابیاپلاستی و مراجعه به پزشک متخصص در این زمینه درمان را انجام داده تا حس منفی کاهش اعتماد به نفس را تجربه نکنند.

در خیلی موارد زنانی هستند که با پوشیدن شلوارهای تنگ در ناحیه واژن و اندام تناسلی خود سوزش خیلی شدیدی را احساس می کنند که با درد همراه است و مشکلاتی را برای آنها ایجاد خواهد کرد و این دسته از خانم ها یکی از کاندیدهای اصلی استفاده از روش جراحی لابیاپلاستی هستند.

علاقه به داشتن لابیای مینور به صورت قرینه

برخی از خانم ها هستند که علاقه مند به داشتن لابیای مینور به صورت قرینه در بدن خود بوده و به همین دلیل ترغیب به استفاده از جراحی لابیاپلاستی می شوند تا لابیای قرینه ای داشته باشند، زیرا در مواردی ممکن است خانم ها لابیای قرینه ای نداشته و حس خوب را دریافت نکنند.

در بیشتر مواقع خانم هایی که در قسمت لابیای مینور مشکل دارند، در زمان هایی که فعالیت های ورزشی خاصی را انجام می دهند متأسفانه با سوزش و در برخی موارد با دردهایی مواجه می شوند که خوشبختانه با استفاده از لابیاپلاستی می توانند درمان این مشکل را به کار برند

علاقه به داشتن لابیای مینور به صورت قرینه
علاقه به داشتن لابیای مینور به صورت قرینه

و بعد از مدت خاصی که استراحت می کنند، قادر به انجام دادن ورزش های خاص و مورد علاقه خود باشند. ورزش هایی، چون دوچرخه سواری و ورزش های دیگری مانند اسب سواری که به ناحیه تناسلی خانم ها فشار وارد می کند، باید به تعویق افتد و در مواردی که بیمار مشکل دارد این نوع فعالیت ها انجام نشود.

درمان تیرگی لابیا

افرادی که دارای لابیای مینوری هستند که تیره بوده و ترجیح می دهند این لابیای کدر خود را درمان کنند، به وسیله روش انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی می توانند این کار را در نظر گرفته و به درمان دست یابند.

خانم هایی هستند که در جهتی که ادرار خارج می شود مشکل دارند و به دلیل فرم لابیای ناحیه تناسلی شان به شدت اذیت شده و به دنبال راهی برای درمان این مشکل می گردند که در دنیای امروز به وسیله جراح لابیاپلاستی درمان صورت می گیرد و نتیجه خاص دریافت می شود.

در خانم هایی که بی فرم بودن لابیا وجود دارد، ممکن است به استفاده از روش جراحی لابیاپلاستی و از بین بردن این بی فرمی، ترغیب شوند.

خانم هایی که با مشکلات بهداشتی در ناحیه تناسلی خود مواجه می شوند یا بوی بدی را در این ناحیه تجربه می کنند، یکی از کاندیدهای اصلی روش لابیاپلاستی هستند

تا اینجا با مبحث کاندیدهای اصلی انجام جراحی لابیاپلاستی چه افرادی هستند آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

مزیت های انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی در خانم ها دارای مزیت های فراوانی است و زنان در خیلی موارد ترغیب به استفاده از این روش جراحی می شوند.

یکی از مزیت های مهم این روش که دلیل بیشتر خانم ها برای انجام دادن جراحی لابیاپلاستی می باشد مربوط به افزایش دادن کیفیت زندگی در خانم ها است که از طریق این عمل زنان می توانند با زندگی پر از آرامش و با کیفیتی مواجه شده و از زندگی زناشویی خود لذت ببرند و احساس شرمی که قبل از این عمل داشته اند به طور کامل برطرف شود.

مزیت های انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟
مزیت های انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

رابطه جنسی بعد از انجام دادن عمل لابیاپلاستی بهبود می یابد و کیفیت بیشتری پیدا می کند.

مزیت دیگر انجام جراحی لابیاپلاستی مربوط به زیبایی ظاهری اندام تناسلی است که بعد از عمل لابیاپلاستی رنگ این ناحیه بهتر می شود و تغییر رنگ و… از بین می رود.

شما در حال مشاهده پست بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

تقارن

یکی از مزایای مهم جراحی لابیاپلاستی مربوط به تقارن خاصی است که در اندام های جنسی صورت می گیرد و از این طریق لابیا در دو طرف بدن بیمار هم سایز می شود.

خانم هایی که علاقه به پوشیدن لباس های تنگ یا لباس های که بدن نما هستند داشته باشند، به راحتی می توانند بعد از انجام دادن لابیاپلاستی این نوع لباس ها را بپوشند و مانند گذشته در این زمینه مشکلی ندارند و به راحتی قادر می باشند که بدون نمایان شدن لابیاها در این نوع لباس آنها را استفاده کنند.

تحریکاتی که در خیلی موارد به دلیل برخورد کردن لابیا با لباس و… برای افراد پیش می آید، با استفاده از عمل جراحی لابیاپلاستی کاهش می یابد.

دست یافتن به ظاهر زیبا در ناحیه تناسلی یک از مزیت های مهم روش لابیاپلاستی است.

با استفاده از جراحی لابیاپلاستی، کلیتوریس بیشتر تحریک می شود و افراد لذت بیشتری را از رابطه جنسی می برند.

تا اینجا با مبحث مزیت های انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

ویژگی هایی که بهترین جراح لابیاپلاستی، باید داشته باشد شامل چه موارد مهمی می شود؟

یکی از موارد مهمی که در  زمینه جراحی لابیاپلاستی، باید مد نظر قرار گیرد و خانم ها به این مسأله توجه زیادی داشته باشند مربوط به انتخاب یک دکتر مناسب است که در این زمینه دارای آگاهی لازم بوده و با توجه به تخصص و مهارت خود این کار را انجام دهد. در خیلی مواقع حتی اگر پزشک از بهترین دستگاه های روز دنیا استفاده کند، اما در زمینه کار خود تخصص نداشته باشد، این امکان وجود دارد که نتیجه مناسب برای بیمار ایجاد نشود.

ویژگی هایی که بهترین جراح لابیاپلاستی، باید داشته باشد شامل چه موارد مهمی می شود؟
ویژگی هایی که بهترین جراح لابیاپلاستی، باید داشته باشد شامل چه موارد مهمی می شود؟

بهترین جراح لابیاپلاستی از بهترین و مناسب ترین دستگاه هایی که برای این نوع جراحی اهمیت دارد به کار می برد و قبل از هر اقدامی به سلامتی بیماران خود توجه می کند و برای خانم ها، بهترین روش درمانی که می تواند نتیجه خوبی داشته باشد را استفاده خواهد کرد.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

افزایش اطلاعات مردم

امروزه اطلاعات مردم افزایش یافته است و برای انجام لابیاپلاستی ترجیح می دهند که تنها از طریق پزشکان متخصص و جراحان ماهر اقدام کنند، پزشکانی که در کار خود تبحر بالا داشته باشند.

عمل لابیاپلاستی ظرافت زیادی را در حین عمل نیاز دارد و در این زمینه لازم است پزشکی که جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهد دارای تخصص کافی بوده و با توجه به سخت بودن این عمل و دقت بالایی که در حین عمل نیاز می باشد، بهترین جراحی لابیاپلاستی را برای بیمار در نظر بگیرد تا بعد از این اقدام بیمار از جراحی رضایت داشته باشد.

یکی از ویژگی های مهم انتخاب بهترین جراح برای انجام جراحی لابیاپلاستی این است که متخصص، عمل لابیاپلاستی را بارها انجام دهد و با موفقیت زیادی توانسته باشد مشکلات بیشتری را در خانم ها برطرف کرده و بیماران رضایت لازم را از اقدامات به موقع بیمار دریافت کنند.

بهترین جراح لابیاپلاستی

بهترین جراح لابیاپلاستی، باید اطلاعات لازم را در زمینه انجام دادن لابیاپلاستی داشته باشد و با تخصص خود بتواند جراحی مناسبی را برای بیمار به کار برد

و از این طریق بتواند در دوره هایی که مرتبط با جراحی زنان بوده و به بالا بردن مهارت و تخصص پزشک کمک  می کنند، در زمان های مختلف شرکت کرده و متناسب با پیشرفت علم، مهارت خود را افزایش دهد.

بهترین جراح لابیاپلاستی
بهترین جراح لابیاپلاستی

یکی از ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی این است که تمام تلاش خود را انجام می دهد که دانش خود را به طور کامل به روز کند و از روش های جدیدی که در علم پزشکی به وجود می آید، اطلاع یابد و روش های جدید و نوین را در درمان به کار برد.

تخصص بالای پزشک

بهترین پزشکی که در زمینه جراحی لابیاپلاستی تخصص داشته باشد به نوعی کار را انجام می دهد که نیازی به تکرار عمل نباشد

و بعد از اتمام دوره نقاهت بیمار، سلامتی فرد بهبود یافته و به هیچ عنوان بیمار نیاز به عمل های ترمیمی دیگر نداشته باشد و به آسانی و با مهارت بالا به بیمار کمک می کند

تخصص بالای پزشک
تخصص بالای پزشک

که در همان یک بار به نتیجه دست یابد. بیماران ترجیح می دهند به پزشکی مراجعه کنند که بتواند در یک مرحله عمل را انجام داده و نیازی به استفاده از عمل ترمیم برای از بین بردن نواقص دفعه اول نداشته باشد تا بیمار درد کمتری را تجربه کند و مشکلات زیادی در این مرحله به وجود نیاید.

داشتن توانایی بالای بهترین جراح عمل لابیاپلاستی نیز از موارد مهمی است که باید در انتخاب این فرد مد نظر قرار داد تا از این طریق پزشک بتواند امکان اشتباه را به صفر درصد رساند.

بهترین جراح لابیاپلاستی، باید در ارتباط با نوع عمل و… با بیمار خود صادق باشد و در این زمینه به بیمار خود آگاهی های لازم را بدهد تا از این طریق بیماران اطمینان یابند که این عمل به چه صورتی انجام می شود و در این زمینه استرسی نداشته باشند.

برقراری مشاوره و دادن اطلاعات مورد نیاز به بیمار از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی است. بهترین جراح لابیاپلاستی، باید بتواند از همان ابتدا بیمار خود را با تمامی مراحلی که در ارتباط با یک عمل جراحی وجود دارد آگاه کرده و تمامی موارد مهم را به صورت مستقیم و به درستی به بیمار خود اطلاع رسانی کند

استرس

با این اقدام بیمار در زمانی که عمل جراحی را انجام می دهد با استرس مواجه نمی گردد و به عبارت دیگر در حین عمل غافلگیر نمی شود که این چه عمل مشکلی می باشد.

لازم است که افراد قبل از انجام دادن عمل لابیاپلاستی، یک جلسه ویزیت را با پزشک مورد نظر در نظر گرفته و از این طریق سوالات خود را از بهترین جراح لابیاپلاستی که مد نظر دارند بپرسند و پزشک به عنوان بهترین و آگاه ترین متخصص مربوط به جراحی لابیاپلاستی بتواند به بیمار با حوصله پاسخ دهد

و در مورد دوره های تخصصی لازمی که در این زمینه گذرانده است به بیمار توضیح داده و از این طریق بیمار بتواند اطمینان یابد که بهترین جراح می تواند نتیجه مناسب تری را در زمان کوتاه تری دریافت کند.

بیمارانی هستند که در مورد شرایط عمل و… آگاهی لازم ندارند و تصورات غیر واقع بینانه از عمل لابیاپلاستی دارند که باعث می شود بعد از عمل دیدگاه متفاوتی داشته باشند و رضایت را کسب نکنند، اما اگر پزشک بتواند به طور کامل به بیمار شرایط را توضیح دهد و وضعیت جسمی بیمار را در نظر بگیرد، راحت تر می تواند توضیحات مورد نیاز را در اختیار بیمار قرار دهد و انتظارات معقولی از عمل به وجود می آید.

ناحیه واژن در خانم ها عصب های حساس فراوانی دارد

ناحیه واژن در خانم ها عصب های حساس فراوانی دارد و اگر جراحی لابیاپلاستی به درستی صورت نگیرد، ممکن است که خانم ها با خطرات زیادی مواجه گردند، به همین دلیل مراجعه به پزشکی که در این زمینه تخصص داشته باشد اهمیت دارد تا درمان به بهترین صورت انجام شود.

بهترین جراح لابیاپلاستی از میزان برش هایی که برای بیمار ضرورت دارد اطلاع داشته و با توجه به عدم تقارنی که در بین لابیاها وجود دارد و اندازه کلی کلیتوریس، عمل را انجام می دهد و درمان را بر اساس بررسی موارد خاص در بیمار به کار می برد.

ناحیه واژن در خانم ها عصب های حساس فراوانی دارد
ناحیه واژن در خانم ها عصب های حساس فراوانی دارد

در خیلی موقع ممکن است پزشک در حین انجام دادن عمل لابیاپلاستی تغییرات دیگری در ارتباط با پوست کنار کلیتوریس و… به کار برد، متخصص به خوبی می داند که در حین انجام عمل برای دست یافتن به شرایط بهتر در بیمار می تواند جراحی های کوتاه دیگری را بعد از مشورت با بیمار انجام دهد.

پزشک متخصص که در زمینه عمل لابیاپلاستی تبحر داشته باشد، به خوبی می داند که در یک بیمار استفاده از چه تکنیکی می تواند نتیجه بهتری داشته باشد و تمام تلاش خود را در این راستا به کار می برد که تکنیک مناسب و خاصی را برای بیمار در نظر بگیرد که بهترین نتیجه را داشته باشد.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

توجه داشته باشید

اگر جراح لابیاپلاستی در مواقعی که جراحی را انجام می دهد متوجه شود که برای دست یابی به نتیجه بهتر، باید اقدام به عمل دیگری کند

قبل از این کار نیاز می باشد که بیمار را در جریان گذاشته که در این قسمت برای کسب نتیجه بهتر چه اقدامی باید صورت گیرد و اگر بیمار رضایت داشته باشد، این جراحی ها انجام شود

زیرا هر گونه جراحی، افزایش هزینه را برای بیمار در پی دارد و در برخی موارد بیمار هزینه خاصی را برای عمل خود در نظر دارد و نمی تواند هزینه بیشتری را پرداخت کند.

توجه داشته باشید
توجه داشته باشید

یکی از ویژگی های بهترین جراح  لابیاپلاستی این است که در جلسه قبل از عمل که بیمار را ویزیت می کند، در مورد این نوع جراحی های کوتاه هم به بیمار اطلاع داده و توضیح دهد که این اقدام تنها در صورتی انجام می شود

که این کار ضرورت داشته باشد، با این شیوه موثر بیمار در مورد افزایش هزینه برای دست یافتن به نتیجه بهتر اطلاع می یابد و از همان ابتدا می تواند به پزشک بیان کند که آیا نیاز به این نوع درمان می باشد یا خیر.

ویژگی بهترین جراح لابیاپلاستی این است که معاینه بیمار را انجام می دهد و با در نظر گرفتن شکل و فرمی که لابیاها دارند برای بیمار بهترین روش عمل لابیا را در نظر می گیرد.

در مورد عمل و شیوه انجام لابیاپلاستی به بیمار اطلاعات دقیق داده و مواد مصرفی مورد نیاز برای عمل را به بیمار اطلاع می دهد.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

از دیگر ویژگی های جراح لابیاپلاستی

با توجه به شرایط بیمار تعیین می کند که بهتر است عمل لابیاپلاستی در چه محلی انجام شود، اینکه بیمار در مطب پزشک عمل را انجام می دهد یا لازم است در تایم خاصی و به صورت هماهنگ شده به بیمارستان برود، از ویژگی هایی است که جراح لابیاپلاستی در نظر می گیرد و به بیمار خود اطلاع می دهد.

میزان مهارتی که یک پزشک در ارتباط با عمل جراحی لابیاپلاستی دارد می تواند مشخص کننده این باشد که عمل مناسبی صورت می گیرد.

برای این اقدام بیمار در صورتی که به کلینیک پزشک مراجعه می کند، با در نظر گرفتن موارد مهم می تواند درخواست دهد که متخصص نمونه کارهایی که از انجام این عمل دارد را به فرد نشان دهد تا در مورد این عمل بیمار بیشتر آگاه شود.

از دیگر ویژگی های جراح لابیاپلاستی
از دیگر ویژگی های جراح لابیاپلاستی

بیماران دیگری که در کلینیک و مطب پزشک حضور دارند، می توانند مشخص کننده میزان مهارت دکتر باشند و اگر بیماران دیگر در مورد روش جراحی دکتر و تخصص بالا رضایت داشته باشند، افراد می توانند به عنوان یک جراح آگاه به این پزشک بیشتر اعتماد کنند و به عنوان بهترین جراح این فرد را انتخاب کرده و عمل مناسبی را انجام دهند.

بهترین جراح سعی می کند که از همان ابتدا در مورد عمل و نتیجه مورد نظر به بیمار اطمینان دهد و نتیجه را تضمین کند، این پزشک به کار خود متعهد بوده و مطمئن است که بهترین عمل را برای بیمار به کار می برد.

بهترین جراح به هزینه توجه زیادی نمی کند و  فقط به دنبال کسب هزینه بیشتر از بیمار نیست، بلکه بیش از هر مورد دیگری به سلامتی بیمار و  رضایت بیمار از روش لابیاپلاستی اهمیت می دهد.

آیا لابیاپلاستی در دختران می تواند انجام شود؟

همان طور که اشاره شد جراحی لابیاپلاستی در قسمت لابیاها صورت می گیرد و به داخل واژن بیمار کاری ندارد، به همین دلیل دختر خانم هایی که هنوز ازدواج نکرده و ترس از دست دادن بکارت خود را بعد این عمل دارند، می توانند این اطمینان را داشته باشند که لابیاپلاستی به این ناحیه آسیبی نمی رساند و در تمامی خانم های که سن بالای هجده سال دارند می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد.

آیا لابیاپلاستی در دختران می تواند انجام شود؟
آیا لابیاپلاستی در دختران می تواند انجام شود؟

آیا استفاده از روش جراحی لابیاپلاستی برای بیمار درد دارد؟

با اینکه روش لابیاپلاستی به صورت جراحی انجام می گیرد، اما با توجه به مهارت پزشک و استفاده از داروهای بی حسی تلاش می شود که بیمار درد کمتری را تجربه کرده یا بدون درد عمل را انجام دهد.

با به کار بردن ماده بی حسی روش لابیاپلاستی بدون درد صورت می گیرد و با استفاده از تکنیک های مشخصی که برای بی حسی وجود دارد، پزشک می تواند درد را کاهش داده و با تزریق درست بی حسی در نقاط مهم و حساس، درد بیمار کمتر شود.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

آیا سن خاصی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد و چه افرادی نباید عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

در حال حاضر جراحی لابیاپلاستی در خیلی از خانم ها می تواند انجام شود. از آنجایی که رشد جسمی در خانم ها متفاوت است و از آن طرف زنان به شیوه متفاوتی پیر می شوند، سن خاصی برای انجام دادن جراحی لابیاپلاستی وجود ندارد.

در کل پیشنهاد پزشکان این است که خانم هایی که بالای بیست سال دارند و وارد دوران جوانی شده اند و همچنین خانم هایی که در سنین  50 و 60 هستند بهترین افراد برای انجام جراحی لابیاپلاستی می باشند.

علت اینکه برای سنین بالاتر جراحی لابیاپلاستی پیشنهاد نمی شود این است که در خانم ها بعد از سن 50 و 60 سالگی این امکان وجود دارد که بهبود بخیه ها با مشکل بیشتر مواجه گردد و انجام جراحی به دلیل سختی های بعد عمل ارزشی نداشته باشد.

آیا سن خاصی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد و چه افرادی نباید عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟
آیا سن خاصی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد و چه افرادی نباید عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

دخترانی که در سنین نوجوانی بخواهند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند ممکن است از لحاظ رشد جنسی به بلوغ کامل نرسند و تا اتمام بلوغ، لابیاها مجددا رشد کند و اگر افراد عملی انجام دهند نتیجه مناسبی را دریافت نکنند و بعد از جراحی شاهد رشد لابیاها باشند.

عمل لابیاپلاستی به عنوان یک روش زیبایی شناخته می شود و بجز موارد محدودی تمامی افراد می توانند این جراحی را انجام دهند، اما در برخی موارد ممکن است که بیمار دارای شرایط خاصی باشد که اگر عمل را به تعویق اندازد برای سلامت بیمار بیشتر اهمیت دارد.

خانم های باردار

خانم هایی که باردار هستند نباید در طول بارداری خود از جراحی لابیاپلاستی به کار برند و این دوران زمان مناسبی نیست که بخواهند این کار را انجام دهند.

دلایل زیادی وجود دارد که پزشکان در این زمینه مد نظر دارند و به خانم های باردار توصیه می کنند که جراحی لابیاپلاستی را به کار نبرند، لابیاپلاستی به وسیله بی حسی برای بیمار انجام می شود و خانم های باردار به وسیله این بی حسی ممکن است در معرض خطر قرار بگیرند.

خانم های باردار
خانم های باردار

در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمونی که در بدن ایجاد می شود این امکان وجود دارد که لابیا بزرگ تر شده و درمان نتیجه لازم را ندهد، زیرا پس از فارغ شدن بیمار، شکل لابیاها بعد از مدت کوتاهی به شکل طبیعی بر می گردد  و عمل بدون نتیجه است، حتی عمل زایمان، خود تغییراتی را در شکل لابیا به وجود می آورد، اما مدت خاصی بعد از عمل بیمار می تواند لابیاپلاستی را انجام دهد.

خانم هایی که در ناحیه تناسلی خود تبخال یا زگیل دارند بهتر این است که تا درمان کامل این مشکلات از اینکه عمل زیبایی لابیاپلاستی را انجام دهند خودداری کرده و به سلامتی خود بیش از هر چیزی اهمیت دهند.

مورد دیگر منع استفاده از جراح لابیاپلاستی در خانم هایی است که عفونت های درون واژنی دارند و در این مورد، باید ابتدا زخم و عفونت خود را درمان کرده و بعد از معاینه پزشک و اطمینان از نداشتن عفونت بتوانند این عمل را انجام دهند. علت این است که اگر بیماری عفونت داشته باشد، ممکن است بعد از عمل با مشکلات بیشتری مواجه شود و نتواند بهبودی کامل یابد.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

اقدامات مهمی که خانم ها قبل از انجام دادن عمل لابیاپلاستی، باید انجام دهند چه موارد مهمی را در بر می گیرد؟

برای اینکه بعد از عمل لابیاپلاستی خانم ها با مشکلاتی مواجه نشوند و عمل آسان و بدون مشکلی را تجربه کنند، لازم است که قبل این اقدام آزمایش ها و اقدامات خاصی را در نظر بگیرند تا درمان مناسبی انجام شود.

یکی از این اقدامات مهم مربوط به انجام آزمایش مربوط به خون است که از این طریق پزشک بتواند به طور کامل شرایط بیمار را بررسی کرده و فاکتورهای انعقادی مناسب را در نظر داشته باشد.

اقدامات مهمی که خانم ها قبل از انجام دادن عمل لابیاپلاستی، باید انجام دهند چه موارد مهمی را در بر می گیرد؟
اقدامات مهمی که خانم ها قبل از انجام دادن عمل لابیاپلاستی، باید انجام دهند چه موارد مهمی را در بر می گیرد؟

آزمایش مهم دیگر مربوط به تست پاپ اسمیر است که خانم ها نیاز است از طریق متخصص این آزمایش را انجام داده و  قبل از عمل لابیاپلاستی نتیجه را به پزشک نشان داده و در صورتی که مشکلی از لحاظ مختلف در ناحیه رحم و واژن نداشته باشند، پزشک بتواند درمان را برایشان در نظر بگیرد.

اقدام مهم دیگر این است که پزشک وضعیت فرد را از لحاظ سلامت کلیه و موارد مهم دیگری، چون دیابت و… بررسی کرده و در صورتی که بیمار از نظر دیابت و بیماری های دیگر مشکلی نداشته باشد با در نظر گرفتن این موارد مهم جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهد.

سابقه بیماری

یکی از مواردی که بیماران، باید به آن توجه کنند و این مسأله را حتما با پزشک خود در جریان بگذارند مربوط به سابقه بیماری در این افراد است، لازم است که بیماران دقت کنند

و اگر در طول زندگی خود با بیماری خاصی مواجه بوده اند، این مورد را با پزشک مطرح کرده تا با توجه به شرایط خاص متخصص در نظر بگیرد که انجام عمل برای بیمار مشکلی ایجاد می کند یا خیر، تا بعد از عمل افراد درگیر مشکلات بیشتری نشوند.

افرادی که در سن بالای چهل سال هستند بهتر این است که در این زمینه دقت بیشتری داشته باشند و موارد مهم را با پزشک مطرح کنند تا در صورت نیاز، پزشک آزمایشات خاص را برای بیمار انجام دهد و در صورت که از سلامتی کامل بیمار اطلاع یابد بتواند این روش درمان موثر را به کار برد.

بیمارانی که قصد انجام دادن لابیاپلاستی را دارند نیاز است که از حدود چهارده روز قبل از عمل خود، مصرف هر گونه دخانیات و… را برای خود ممنوع اعلام کرده و مصرف نوشیدنی های الکلی را به طور کامل قطع کنند و تا زمانی که پزشک در نظر می گیرد این مواد را به کار نبرند.

تمامی این موارد برای سلامتی خود بیمار است و پزشکان با انجام دادن این آزمایشات و تعیین کردن نکات و توصیه های مهم به بیماران خود مد نظر دارند که بیمار بتواند نتیجه مناسب و لذت بخشی را دریافت کرده و از اینکه این عمل جراحی را به کار برده اند حس خوبی را تجربه کند.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

موارد مهمی که برای مراقبت بهتر بیمار بعد از جراحی لابیاپلاستی، باید در نظر گرفته  شود کدام موارد هستند؟

تجربه انجام دادن عمل جراحی لابیاپلاستی به عنوان یک عمل رضایت بخش که حس خوبی را به بیمار انتقال دهد خیلی اهمیت دارد

موارد مهمی که برای مراقبت بهتر بیمار بعد از جراحی لابیاپلاستی، باید در نظر گرفته  شود کدام موارد هستند؟
موارد مهمی که برای مراقبت بهتر بیمار بعد از جراحی لابیاپلاستی، باید در نظر گرفته  شود کدام موارد هستند؟

اما این تجربه همیشه اتفاق نمی افتد و برای دریافت این نتیجه بیماران لازم است نکات مهمی را بعد از عمل در نظر داشته باشند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

احساس درد در چند روز اول بعد عمل لابیاپلاستی کاملا طبیعی است و تمامی خانم ها این درد را در ناحیه واژینال خود تجربه می کنند

و بهتر این است که بیماران در صورتی که درد کمی را احساس می کنند، به پزشک مراجعه نکرده و با انجام استراحت به درمان بپردازند، اما در مواقعی که درد شدید می شود از طریق ارتباط با متخصص خود بتوانند به نتیجه برسند.

عدم انجام حرکات زیاد

انجام دادن حرکات زیاد در خانم ها، باید به تعویق افتد و خانم ها در روز اول عمل جراحی لابیاپلاستی، باید استراحت کرده و حرکات سنگینی را در برنامه روزانه خود قرار ندهند.

بیمارانی که حساس هستند و درد زیادی را تجربه می کنند، لازم است با پزشک در این مورد مشورت کرده و بهترین جراح لابیاپلاستی مسکن های مهمی که برای کاهش درد بیمار اهمیت دارد را تجویز می کند.

بعد از عمل لازم است که بیمار به توصیه های مهم پزشک توجه کند و زمانی مشخص را برای مراجعه به پزشک و انجام معاینه را مد نظر داشته باشد. در حالت کلی توصیه می شود که بیماران بعد از انجام دادن جراحی لابیاپلاستی در دو جلسه ویزیت گردند

جلسه اول در همان هفته اول بعد عمل و برای بررسی حالت های کلی در بیمار صورت می گیرد، اما جلسه دوم بعد از بهبود یافتن بیمار برای معاینه و اتمام دوره نقاهت انجام می شود و در برخی واقع با توجه به شرایط خاص بیمار و تجربه درد بیشتر ممکن است جلسات بیشتری نیاز باشد.

برای کاهش دادن عفونت در بیماران، ممکن است که پزشک آنتی بیوتیک هایی را تجویز کند که در زمان های خاصی، باید بیمار استفاده کرده و این داروها را برای جلوگیری از عفونت به کار برد.

استفاده از پمادهای مخصوصی که پزشک تجویز می کند در محل جراحی اهمیت دارد و در زمان های مشخصی لازم است که بیمار این داروها را استفاده کند

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

استراحت

استراحت نسبی در چند روز اول، باید در برنامه بیمار قرار داده شود و در دو روز اول بیماران باید بتواند به خوبی استراحت کنند.

پیشنهاد پزشکان این است که در یکی دو هفته اول بعد از عمل جراح لابیاپلاستی بیمار رابطه جنسی را با همسر خود انجام ندهد و پس از معاینه بیمار و تعیین اینکه این مسأله برای بیمار مشکلی به وجود نمی آورد، بیمار می تواند این ارتباط را برقرار کرده و لذت جنسی را تجربه کند.

استراحت
استراحت

داشتن سوزش و خارشی که به صورت محدود باشد مشکلی ایجاد نمی کند، اما اگر سوزش ادامه یابد و بیمار به شدت اذیت شود، لازم است که با پزشک مطرح کرده و روش خاصی برای درمان توسط پزشک صورت گیرد.

بیمارانی که قصد دارند بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی استحمام را انجام دهند، باید توجه داشته باشند که این کار را به شکل ایستاده در نظر بگیرند و از نشستن در وان حمام جدا خودداری کنند.

در دو هفته اول که افراد عمل لابیاپلاستی را  انجام می دهند، بهتر این است که از شلوارهای تنگ که ممکن است به لابیا آسیب برساند و مشکلی را ایجاد کند استفاده نکرده و انتخاب لباس های مناسب را در نظر بگیرند.

در هفته های اول از غذاهایی استفاده شود که بیمار اذیت نشود و به نوعی از ایجاد یبوست جلوگیری گردد.

استفاده از مواد غذایی

استفاده از مواد غذایی که به بهبود یافتن زخم در بیماران می تواند کمک کرده و ویتامین های خاصی دارند، باید توسط پزشک به بیماران پیشنهاد شود.

برای از بین بردن ورم و کبودی که در ناحیه تناسلی وجو دارد می توان در روزهای او از کمپرس های یخ استفاده کرد که به این وسیله روند بهبودی تسریع بیشتری می یابد.

استفاده از مواد غذایی
استفاده از مواد غذایی

اگر بیمار بعد از عمل احساس تب کند، ممکن است که با استفاده از قرص هایی که تب را کاهش می دهند بتوان تب را کمتر کرد.

رفتن به استخر تا بهبودی کامل بیمار، باید به تعویق افتد.

در مواردی که بیمار برای چند روزی کبودی و درد را در ناحیه تناسلی مشاهده می کند و این درد حتی با وجود استفاده کردن از داروهای مسکن پزشک تمام نمی شود، لازم است که بیمار  مراجعه به پزشک را برای درمان در نظر بگیرد.

متأسفانه بیمارانی که از غذاهای چرب استفاده کنند، با افزایش ورم در ناحیه تناسلی خود مواجه می شوند و توجه به این مورد اهمیت دارد.

انواع لابیاپلاستی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی پزشکان و متخصصین جراح زنان و زایمان به منظور جوانسازی و همچنین زیبا سازی واژن از انواع مختلف جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند که شامل :

1) واژینوپلاستی ، این جراحی زیبایی که باید توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام شود به منظور زیبایی مهبل مورد استفاده قرار می گیرد.

2) یکی دیگر از جراحی لابیاپلاستی جراحی لبیوپلاستی است.

3)  یکی دیگر از جراحی های که برای جوانسازی واژن در بانون مورد استفاده قرار می گیرد به منظور افزایش G-spot است که با انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی صورت می گیرد.

4) جراحی زیبایی برداشتن پوست و یا اینکه روکش کلیتوریس که جزئی از جراحی های لابیاپلاستی است.

5) یکی از جراحی های دیگر لابیاپلاستی که برای زیبایی و جوانسازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد جراحی فرنوپلاستی است.

6)  پرینوپلاستی یکی دیگر از جراحی های لابیاپلاستی است که باید توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام شود تا برای بیماران مشکل خاصی انجام نشود.

جراحی مونس پلاستی

7) یکی دیگر از جراحی ها که جزء جراحی های لابیاپلاستی است جراحی مونس پلاستی است که این جراحی به منظور رفع افتادگی پوست شکم بر روی دستگاه تناسلی بانوان و یا اینکه در بخش فوقانی دستگاه تناسلی در بانوان این چین و چروک ها ایجاد می شود بیماران می توانند برای زیباسازی این بخش از این جراحی زیبایی استفاده نمایند.

تمامی موارد ذکر شده از انواع متعدد جراحی است که برای جوانسازی و شادابی واژن مورد استفاده قرار می گیرد که بیماران بهتر است برای انجام این جراحی از بهترین دکتر لابیاپلاستی نیز استفاده کنند تا از بروز مشکلات و یا عوارض در بخش دستگاه تناسلی پیشگیری نمایند.

جراحی مونس پلاستی
جراحی مونس پلاستی

مدلهای مختلف لابیا

لابیا دارای انواع متعددی است که جراحان و متخصصین برای درمان بیماران از این جراحی استفاده می کنند که عبارتند از :

1)لابیا ماژور

نام دیگر لابیا ماژور لابیای بیرونی است که از دو لایه ی پوستی تشکیل شده است بطوریکه از بخش بالای استخوان شرمگاهی تا بخش پرینه نیز امتداد دارد. وظیفه ی لابیا ماژور 1) پوشش دهی 2) محافظت از بخش های حساس و داخلی دستگاه تناسلی در بانوان نظیر: 1) دهانه واژن 2) لابیا مینور 3) کلیتوریس بر عهده ی این بخش است.

2)لابیا مینور یا لابیا داخلی

در دو طرف واژن دو لایه ی پوستی تشکیل شده که ما بین لابیا ماژور قرار گرفته است. بهتر است بدانید که لابیا مینور از نظر سایزی و اندازه در بین تمامی بانوان متفاوت بوده است. لابیا مینور از قسمت پایینی کلیتوریس که در دو سمت دهانه ی واژن در دستگاه تناسلی بانوان وجود دارد کشیده و امتداد یافته است.

شیوه های جراحی لابیاپلاستی

شیوه های گوناگونی برای جراحی زیبا سازی و یا جوانسازی واژن انجام می شود که دو شیوه از جراحی لابیاپلاستی که در بین جراحان و متخصصین زنان و زایمان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به این شرح است:

تکنیک Trim

در این روش درمانی لبه های درونی کلامپ شده و برش خورده و همچنین لبه های آن توسط جراح متخصص زنان و زایمان بخیه زده می شود. این تکنیک جراحی زیبایی واژن به تکنیک خطی نیز معروف است و جراحان از این شیوه ی درمانی زمانی که سایز لابیایی بانوان بیش از حد بزرگ است استفاده می کنند. جراحی trim ، یک ساعت زمان بر است که توسط جراحان و متخصصین زنان و زایمان در بیمارستان و یا کلینیک انجام می شود.

تکنیک Trim
تکنیک Trim

تکنیک Wedge

جراحان و متخصصین در دو طرف لبه های لابیا مینور یک برش به شکل V ایجاد می کنند و از این طریق بیشترین بافتی که از این ناحیه برداشته می شود بافت های مرکزی است.

جراح متخصص تلاش می کند که از دستگاه تناسلی بافت کمتری را حذف کرده و بخش های دو طرف مینور را طبیعی تر نشان دهد. به مراتب این جراحی نسبت به جراحی Trim زمان بیشتری را در بر می گیرد و بیماران به دوران نقاهت کمتری نیز نیاز دارند. بهتر است بدانید که این جراحی نسبت به جراحی trim نتیجه ی بهتری را در برمی گیرد.

این دو تکنیک در جراحی لابیاپلاستی مورد استفاده قرار می گیرد که باید توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام شود تا بیماران در یک بازه ی زمانی کوتاهتر به بهبودی کامل برسند.

جراحی های همزمان با جراحی لابیاپلاستی

بیمارانی که از جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند می توانند به طور همزمان چند جراحی دیگر را با هم انجام دهند که عبارتند از :

1)  یکی از جراحی های که بطور همزمان می توان با جراحی لابیاپلاستی انجام داد ، سفید کردن واژن است.

2)  جراحی دیگری که به طور همزمان می توان با جراحی لابیاپلاستی انجام داد تنگ کردن واژن است.

3)  بانوانی که تمایل دارند از تزریق چربی به واژن استفاده کنند می توانند در زمان جراحی جوانسازی لابیاپلاستی از این جراحی هم نیز استفاده کنند.

4)  بیمارانی که برای جوانسازی و زیبایی واژن از جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند می توانند به طور همزمان از جراحی درمان افتادگی رحم نیز استفاده کنند که این جراحی به تخصص و مهارت بهترین دکتر لابیاپلاستی بستگی دارد.

موارد ذکر شده از انواع جراحی های است که جراحان و متخصصین می توانند برای درمان بیماران هر دو جراحی را به طور همزمان با هم انجام دهند.

جراحی های همزمان با جراحی لابیاپلاستی
جراحی های همزمان با جراحی لابیاپلاستی

عوامل تاثیرگذار در هزینه لابیاپلاستی

این جراحی زیبایی همانند جراحی های دیگر به عوامل متعددی بستگی دارد که بر هزینه لابیاپلاستی تاثیر می گذارد که عبارتند از :

اولین عاملی که در جراحی زیبایی لابیاپلاستی تاثیرگذار است هزینه دستمزد جراح متخصص زنان و زایمان است. بنابراین هر چه میزان تجربه و مهارت جراح متخصص بیشتر باشد هزینه ی جراحی لابیاپلاستی هم نیز به مراتب بیشتر می شود.

دومین عامل تاثیرگذار در جراحی لابیاپلاستی تکنیکی است که جراح متخصص برای درمان بیماران استفاده می کنند. به طور مثال بیمارانی که دارای لابیای بزرگی هستند نیاز به انجام جراحی زیباسازی واژن نیز دارند که جراحان از جراحی کلیتوریس استفاده می کند.

فرم و سایز لابیا

یکی از عوامل مهم و اساسی که بر هزینه جراحی زیباسازی واژن تاثیر بسیار زیادی می گذارد فرم و سایز لابیا است. که با مراجعه بیماران به پزشک متخصص و بررسی و ارزیابی جراح بهترین جراحی را برای این بیماران در نظر میگیرند که در چکاپ انجام شده بهترین روش درمانی را که به سایر اندام های بدن همخوانی داشته باشد را برای بیمار در نظر می گیرند.

افتادگی و عدم تقارن لابیا از عوامل دیگری است که بر هزینه ی این جراحی زیبایی تاثیرگذار است و شامل :1) چروک لابیا 2) عدم تقارن لابیا 3) سایز کلیتوریس است که هر بخش را جراح و متخصص زنان در زمان مراجعه حضوری بررسی و مورد ارزیابی قرار می دهند. بنابراین بیمارانی که تمایل دارند از این جراحی برای درمان خود استفاده کنند توصیه می شود که این عمل را نزد بهترین پزشک متخصص زنان و زایمان انجام دهند که تخصص و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشد و مشکلات این ناحیه را برطرف کردن نمایند.

انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی

برای انجام جوانسازی و زیبایی واژن در بانوان تجربه و مهارت پزشک متخصص به عنوان مهمترین و اصلی ترین بخش جراحی به حساب می آید.   همانطور که میدانید دستگاه تناسلی در بانوان از غدد لنفاوی و همچنین عصبی تشکیل شده است که اگر جراحان و متخصصین زنان و زایمان به این بخش آشنایی کاملی نداشته باشند ممکن است که به این ناحیه ی حساس آسیب جدی وارد کرده که جبران ناپذیر است.

مواد مصرفی و ابزارهای بکار برده شده در جراحی

یکی از عوامل دیگری که بر هزینه ی جراحی لابیاپلاستی تاثیرگذار است نخ بخیه است که به عنوان یکی از مواد مصرفی در این عمل زیبایی محسوب می شود زیرا برای جراحی از نخ های بخیه مخصوص استفاده می شود. به دلیل حساسیت بیش از حد بانوان به منظور حفظ وضعیت ظاهری جراحان متخصص از نخ های که بعد از جراحی جذب پوست می شود و اثری از عمل زیبایی به جای نمی گذارد استفاده می کنند.

ابزارهای که برای درمان جراحی لابیاپلاستی استفاده می شود با توجه به نیاز بیمار صورت میگیرد بعضی از بیماران از جراح متخصص درخواست می کنند که به جای استفاده از ابزار های دیگر در جراحی از لیزر استفاده نمایند. بنابراین استفاده از لیزر بر روی هزینه جراحی لابیا تاثیر می گذارد بهتر است بیماران بدانند که این جراحی هیچ درد و ناراحتی را نداشته و جراح متخصص برای کاهش درد بیماران از بی حسی موضعی استفاده می کنند.

یکی از جراحی های زیباسازی دستگاه تناسلی در بانوان استفاده از عمل لابیاپلاستی است در صورتی که عمل لابیاپلاستی با جراحی های دیگری همراه باشد نظیر: 1) پرینورافی 2) تنگ کردن واژن

( واژینوپلاستی ) 3) تزریق ژل به واژن 4) روشن سازی واژن 5) تنگ کردن دستگاه تناسلی با استفاده از نخ و بدون خونریزی، ترکیب هر یک از این عمل ها با جراحی لابیاپلاستی برهزینه ی جراحی نیز تاثیر می گذارد.

مواد مصرفی و ابزارهای بکار برده شده در جراحی
مواد مصرفی و ابزارهای بکار برده شده در جراحی

ویزیت قبل و پس از جراحی

یکی از هزینه های  جراحی لابیاپلاستی ویزیت قبل از جراحی است که به منظور مشاوره و انجام معاینه بیمار توسط جراح متخصص صورت می گیرد. پزشک برای این بیماران انجام آزمایش انعقاد خون را تجویز می کند تا از انجام عمل بر روی این بیماران اطمینان کامل را داشته باشد.

بیمارانی که از جراحی زیبایی لابیاپلاستی استفاده می کنند نیاز به دو معاینه بعد از جراحی دارند. معاینه اول که بیمار باید انجام دهد هفت روز بعد از انجام جراحی و بعد از اینکه ورم لابیاها به طور کامل خوابیده باشد برای مراقبت بیشتر صورت می گیرد و معاینه دوم سی روز بعد از انجام جراحی یعنی زمانی که بیمار تمایل به انجام رابطه جنسی دارد که به منظور مراقبت بیشتر و بررسی وضعیت دستگاه تناسلی به جراح متخصص باید مراجعه نمایند.

ویزیت قبل و پس از جراحی
ویزیت قبل و پس از جراحی

محل انجام عمل

یکی از مهم ترین عواملی که بر هزینه ی جراحی لابیاپلاستی تاثیر زیادی می گذار محلی است که جراحی لابیا در آن صورت می گیرد. هزینه ی جراحی در بیمارستان و یا در کلینیک متغییر بوده است همانطور که توضیح دادیم این جراحی به عنوان یکی از عمل های سبک در بین متخصصین به حساب می آید و سرپایی و بدون استفاده جراحان از بیهوشی برای بیماران انجام می شود.

محل انجام جراحی زیبایی یک انتخاب شخصی است که با توجه به هزینه و بودجه بیمار این جراحی توسط جراح متخصص انجام می شود. جراحی انجام شده یک ساعت بیشتر زمان میبرد و بعد از اتمام عمل بیمار از کلینیک و یا بیمارستان ترخیص شده و می توانند برای انجام دوره نقاهت به منزل برگردد.

محل جغرافیایی

بهتر است بدانید که هزینه ی جراحی لابیاپلاستی به محل جغرافیایی که بیمار این عمل را انجام می دهد نیز بستگی دارد مثلا بیمارانی که این جراحی را در شمال تهران انجام می دهند نسبت به بیمارانی که در جنوب تهران از این عمل زیبایی استفاده می کنند متغیر بوده است و در هزینه بیمار نیز تاثیر می گذارد.

تمامی موارد ذکر شده از عوامل تاثیرگذار در هزینه ی جراحی لابیاپلاستی به حساب می آید. بهتر است که این جراحی توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام شود تا نتیجه و اثرگذاری بهتری برای درمان بیماران و همچنین جوانسازی واژن نیز داشته باشد.

محل جغرافیایی
محل جغرافیایی

جراحی واژینوپلاستی

همانطور که توضیح دادیم جراحی واژینوپلاستی یکی از عمل های زیبایی لابیاپلاستی است که جراحان و متخصصین زنان و زایمان برای درمان بیماران از آن استفاده می کنند. این جراحی زیبایی از عمل های رایج و پرطرفدار بین تمامی بانوان است که برای زیبایی واژن نزد بهترین دکتر لابیاپلاستی آن را انجامی می دهند.

جراحی واژینوپلاستی به منظور تنگ کردن عضلات بخش کف لگن که در نواحی دستگاه تناسلی بانوان ( واژن ) قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد که این جراحی نشانه های شل شدگی و افتادگی دستگاه تناسلی بانوان را بطور کامل حذف می کند. عوامل اصلی که باعث ایجاد شل شدگی و افتادگی دستگاه تناسلی در بانوان می شود شامل :

1) بالارفتن سن در بانوان 2) زایمان های طبیعی مکرر 3) کاهش وزن زیاد، که این بیماران برای درمان خود می توانند از جراحی لابیاپلاستی نیز استفاده کنند.

شل شدگی دستگاه تناسلی بانوان سبب شده که 1) عضلات بخش دیواره ی واژن 2) کنترل 3) قدرت این بخش حساس را از دست داده و این امر باعث شده که به مرور قطر بخش درونی واژن نیز افزایش یابد.

طبق تحقیقاتی که پزشکان و متخصصین بدست آورده اند به این نتیجه رسیده اند که گشاد شدن دستگاه تناسلی بانوان سبب کاهش لذت جنسی و عوارض و مشکلاتی نظیر بی اختیاری ادرار می شود که جراحان زنان و زایمان برای درمان این بیماران از جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند که بهتر است این بیماران برای درمان خود از بهترین دکتر لابیاپلاستی برای جوانسازی و برطرف کردن مشکل در این ناحیه استفاده کنند.

افراد کاندیدای مناسب برای جراحی واژینوپلاستی

افرادی می توانند از جراحی واژینوپلاستی استفاده کنندکه 1) دچار تغییرات شکل ظاهری دستگاه تناسلی 2) جراحت و زخم در ناحیه واژن 3) کشیدگی واژن در زایمان های مکرر شده اند می توانند از این عمل به عنوان جراحی زیبایی استفاده کنند.

بیشتر بانوان در سن میانسالی و بعد از انجام زایمان های مکرر دچار افتادگی و شل شدگی بافت سلولی در اطراف دستگاه تناسلی می شوند که این امر باعث شده عضلات لگن تضعیف و همچنین دیواره های دستگاه تناسلی واژن شل تر و یا افتاده تر شود که این تغییرات بر روی روابط جنسی تاثیر منفی گذاشته است و علت آن بیشتر بر اثر حس جنسی بانوان و یا همسران است.

این جراحی به بازگشت جوانسازی دستگاه تناسلی بانوان  کمک بسزایی می کند و سبب شده که روابط جنسی و همچنین اعتماد به نفس بانوان نیز بالاتر برود.

جراحی واژینوپلاستی که به منظور تنگ کردن واژن انجام می شود جزئی از جراحی های زیبایی لابیاپلاستی است که تمام بانوانی که از نظر وضعیت جسمی سالم هستند می توانند از این عمل زیبایی استفاده کنند.

افراد کاندیدای مناسب برای جراحی واژینوپلاستی
افراد کاندیدای مناسب برای جراحی واژینوپلاستی

اقدامات لازم قبل از انجام جراحی واژینوپلاستی

این جراحی زیبایی نیز همانند سایر جراحی های دیگر بیماران قبل از عمل  باید آزمایشات لازم را انجام دهند. یکی از آزمایشات لازم این جراحی انجام پاپ اسمیر است که نباید از انجام آخرین آزمایش پاپ اسمیر یکسال گذشته باشد.

علاوه بر این آزمایش باید این بیماران کلیه ی آزمایشات خونی الزامی را برای انجام این جراحی را انجام دهند. اقدامات قبل از جراحی شامل :

–       بیمارانی که تمایل دارند از جراحی واژینوپلاستی برای جوانسازی و زیبایی واژن استفاده کنند نباید از یک ماه قبل از انجام جراحی دخانیات مصرف کرده باشند.

–       بیمارانی که به هر دلیلی از داروهای هورمونی استفاده می کنند باید این داروها را به مدت چهارده روز قبل از انجام جراحی لابیاپلاستی قطع کنند.

–       بانوانی که از ناحیه دستگاه تناسلی دچار عفونت واژینالی هستند بهتر است که قبل از انجام جراحی واژینوپلاستی عفونت واژینال خود را درمان کنند.

–       بیمارانی که داروهای خاصی را استفاده می کنند قبل از انجام جراحی باید در مورد داروهای مصرفی به جراح متخصص خود اطلاعات کاملی را ارائه دهند.

تمامی موارد ذکر شده از اقدامات قبل از جراحی واژینوپلاستی است که بیماران برای انجام این جراحی باید به بهترین دکتر لابیاپلاستی مراجعه کنند تا مشکل خاصی برای این بیماران ایجاد نشود.

مراحل انجام جراحی واژینوپلاستی

جراحی تنگ کردن واژن که جزء جراحی لابیاپلاستی است بین یک تا دو ساعت زمان براست. این جراحی به منظور نزدیک کردن عضلات دستگاه تناسلی  و یا حذف شل شدگی و یا افتادگی پوست واژن مورد استفاده قرار می گیرد.

جراحان متخصص زنان و زایمان در انجام این جراحی می توانند هر دو عارضه را در بیماران از بین ببرند به عبارت دیگر هم عضلات دستگاه تناسلی ( واژن ) را به هم نزدیکتر می کنند و هم قسمت های که دچار افتادگی و یا شل شدگی عضله شده است را برطرف می کنند.

این جراحی سبب شده که بیماران دارای واژن تنگ و ترمیمی شده باشند که بر روی روابط زناشویی تاثیر مثبتی را به جای می گذارد. یکی از ویژگی های بهترین دکتر لابیاپلاستی این است که بخش زخم و جراحت ایجاد شده را در ناحیه ی که قابل دید نیست ایجاد کند.

جراحان متخصص برای انجام جراحی واژینوپلاستی از بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی استفاده می کنند و برای ایجاد برش از چاقو و یا لیزر نیز استفاده می کنند.

بهتر است بدانید که واژینوپلاستی با لیزر سبب شده که برش های ایجاد شده با لیزر در یک بازه ی زمانی کوتاه بهبود یابد که انجام این جراحی زیبایی توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی سبب شده که اثرگذاری جراحی با موفقیت بیشتری انجام شود.

دوران نقاهت بعد از جراحی واژینوپلاستی

همانطور که توضیح دادیم عمل واژینوپلاستی جزء جراحی لابیاپلاستی نیز محسوب می شود. بهبودی این جراحی نسبتا راحت و آسانتر نسبت به جراحی های دیگری است که برای درمان دستگاه تناسلی در بانوان انجام می شود.

بعد از جراحی واژینوپلاستی برای مراقبت های بیشتر بیماران چندین ساعت در بیمارستان بستری می شوند و بعد از اینکه عارضه و یا مشکل خاصی از این جراحی نداشتن با اجازه ی پزشک متخصص از بیمارستان ترخیص می شوند.

البته این جراحی درد و ناراحتی بسیار کمی را برای بیماران ایجاد می کند که با استفاده از مسکن های دارویی که جراح متخصص برای تسکین درد این بیماران تجویز کرده است می توانند استفاده کنند که این درد بعد از چند روز از جراحی کمتر میشود و بیمار به بهبودی کامل می رسد.

کبودی و ورمی که در این بخش ایجاد شده است طبیعی بوده و بهبودی کامل این بخش تا چهارده روز زمان می برد. جراحان متخصص زنان و زایمان به این بیماران توصیه می کنند به مدت چهل و دو روز باید از داشتن رابطه جنسی خودداری نمایند و یا اینکه از تامپون استفاده نمایند.

این بیماران بعد از هفت روز می توانند به انجام فعالیت های روزانه ی خود بپردازند البته باید از انجام کارهای که به دستگاه تناسلی فشار زیادی را وارد می کند نیز بپرهیزند.

بهتر است بدانید که بهبودی کامل این بیماران بعد از بیست و یک تا سی روز است و می توانند بعد از این مدت تمامی امور روزانه ی خود را انجام دهند.

اگر در صورت نیاز بیمار به انجام جراحی لابیاپلاستی جراح متخصص هر دو جراحی را می تواند به طور همزمان انجام دهد یعنی هم جراحی واژینوپلاستی و هم جراحی لابیاپلاستی را که در این صورت دوران بهبودی این بیماران به مراتب مدت طولانی تری را در بردارد.

نکته در مورد واژینوپلاستی

انجام جراحی واژینوپلاستی که جزء جراحی لابیاپلاستی است دارای دو مزیت برای بیماران است : 1) از نظر هزینه مقرون به صرفه بوده است 2) دوران بهبودی این بیماری نسبت به بیماری های دیگر نیز کمتر است.

بنابراین بهترین دکتر لابیاپلاستی با تشخیص دقیق و انتخاب بهترین گزینه یکی از شیوه های جراحی واژینوپلاستی را برای درمان بیماران انتخاب می کند و از این طریق به بهبودی بیماران کمک بسزایی می کند.

نکته در مورد واژینوپلاستی
نکته در مورد واژینوپلاستی

انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی

جراحان و متخصصان زنان و زایمان زیادی هستند که جراحی واژینوپلاستی را به منظور زیباسازی و جوانسازی واژن برای بیماران انجام می دهند اما به دلیل حساس بودن این بخش از دستگاه تناسلی زنان باید در انتخاب دکتر به چند نکته توجه کنیم که شامل :

 •   یکی از مواردی که بیماران قبل از انجام جراحی باید به آن توجه زیادی داشته باشند تا دوران نقاهت جراحی با عوارض و مشکلات خاصی همراه نباشند مهارت جراح متخصص است که در انجام این جراحی لابیاپلاستی مهارت کامل و کافی را داشته باشد.
 •   در مورد انجام جراحی لابیاپلاستی نزد این پزشک متخصص تحقیق و جست و جوی کامل را انجام دهند.
 •   جراح متخصص باید تسلط کامل در انجام جراحی واژینوپلاستی را داشته باشد تا بتواند در زمان کوتاهی این جراحی زیبایی را برای بیماران انجام دهد.
 •   قدرت و توانایی جراح متخصص در تعیین میزان تنگ کردن دستگاه تناسلی بانوان امری بسیار مهم و اساسی است. زیرا تنگ کردن بیش از حد واژن سبب شده که در زمان رابطه جنسی با مشکل همراه باشید و همچنین درد زیاد در هنگام رابطه که با سخت شدن و یا اینکه غیرممکن شدن دخول در بانوان همراه است.

بیماران به تمامی این نکات قبل از انجام جراحی واژینوپلاستی باید توجه کنند تا از این طریق یک عمل زیبایی مفید و بدون مشکل و یا عارضه ی را انجام دهند.

انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی
انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی

برداشتن کلاهک کلیتوریس

همانطور که توضیح دادیم یکی دیگر از جراحی های لابیاپلاستی به منظور انجام کوچک سازی کلاهک کلیتوریس است که به درمان بیماران کمک زیادی می کند.

برداشتن کلاهک کلیتوریس
برداشتن کلاهک کلیتوریس

جراحی زیبایی کلیتوریس یا همان فرونو پلاستی در بیماران بیشتر به منظور کوچک سازی و یا برداشتن بافت اضافی و ضخیم دستگاه تناسلی بانوان ( کلاهک کلیتوریس) است. جراحان و متخصصین با انجام این جراحی زیبایی سه هدف را برای درمان بانوان در نظر میگیرند که عبارتند از:

1)    این بیماران با انجام این جراحی لابیاپلاستی در زمان رابطه جنسی تحرک بیشتری را همراه داشته که بهتر است این جراحی زیبایی را توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام دهند.

2)    یکی دیگر از اهدافی که جراحان و متخصصین از انجام این جراحی در بانوان را دارند به منظور برطرف کردن درد و ناراحتی در زمان انجام فعالیت های ورزشی است.

3)    جراحان متخصص با انجام این جراحی در بخش دستگاه تناسلی بانوان به بیمارانی که در زمان استفاده از لباس های تنگ با درد و ناراحتی همراه هستند کمک زیادی می کنند.

مشکلات و ناراحتی های که بانوان در بخش دستگاه تناسلی با آن همراه هستند و عنوان شد جراحان و متخصصین زنان و زایمان با انجام جراحی لابیاپلاستی به درمان آنها کمک زیادی می کنند.

برداشتن کلاهک کلیتوریس
برداشتن کلاهک کلیتوریس

مزیت های عمل کوچک کردن کلاهک کلیتوریس

جراحی برداشتن کلاهک کلیتوریس در زنان دارای مزیت های متعددی است که به درمان بیماران کمک بسزایی می کند که شامل :

 •   یکی از مزیت های جراحی لابیاپلاستی این است که امکان رسیدن به ارگاسم را بهبود و همچنین سریع تر می کند.
 •   در زمان رابطه جنسی تجربه ی چند ارگاسم را برای بانوان ایجاد می کند.
 •   یکی از مزیت های که این جراحی لابیاپلاستی برای بانوان دارد این است که باعث زیباتر شدن بخش خارجی دستگاه تناسلی در بانوان می شود.
 •   بانوانی که این جراحی زیبایی را انجام داده اند در زمان انجام فعالیت های روزانه احساس راحتی بیشتری می کنند و مانند گذشته درد و ناراحتی ندارند.

موارد ذکر شده از مزیت های جراحی کوچک کردن یا برداشتن کلاهک کلیتوریس است که به درمان بیماران در بخش دستگاه تناسلی کمک زیادی می کند.

مزیت های عمل کوچک کردن کلاهک کلیتوریس
مزیت های عمل کوچک کردن کلاهک کلیتوریس

ساختار کلیتوریس

نقش کلیتوریس و همچنین هدف اصلی آن در دستگاه تناسلی زنان به منظور رسیدن بیماران به ارگاسم است. یکی از مهمترین و اصلی ترین مورد درباره ی کلیتوریس این است که طبق تحقیقات انجام شده توسط جراحان و متخصصین پلاستیک کشور امریکا به این نتیجه رسیده اند که تقریبا حدود هفتاد درصد از بانوان بدون دخالت و تحریک کلیتوریس و با انجام دخول در رابطه جنسی به ارگاسم نمی رسند و علت این عدم ارگاسم به دلیل ساختار کلیتوریس است.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عضو دستگاه تناسلی در بانوان کلیتوریس است که دارای شصت و دو هزار تا هشتاد هزار پایه عصبی است که این بخش در دستگاه تناسلی بانوان به منظور دو هدف اصلی 1) برانگیختگی جنسی 2) رسیدن به ارگاسم است. موارد ذکر شده از مزیت های این بخش است که برای برقراری یک رابطه جنسی بسیار موثر و تاثیرگذار است.

با توجه به موارد عنوان شده اگر کلاهک کلیتوریس بزرگ و ضخیم باشد سبب شده که از شدت تحریک پذیری این بخش کم شده و علاوه بر این از نظر ظاهری شکل ناخوشایند و نامطلوبی را نیز داشته باشد که نتیجه ی آن تاثیر منفی بر روی رابطه جنسی زناشویی است.

منظور از کلاهک کلیتوریس به معنای اضافه بودن این بخش نیست بلکه وظیفه ی این بخش از دستگاه تناسلی در بانوان 1) حفاظت 2) مانع از مالش و ساییدگی همیشگی است.

مراحل جراحی برداشتن کلاهک کلیتوریس

جراحی کلیتوریس یکی از جراحی های لابیاپلاستی است که جراحان برای درمان و جوانسازی دستگاه تناسلی (واژن) انجام میدهند به این صورت که پوسته ی اضافه در دو طرف لابیا و همچنین ضخامت کلیتوریس به منظور بالا بردن تحریک پذیری در بانوان انجام می شود بدون اینکه آسیب و یا عارضه ی که به پایانه های عصبی و همچنین حس جنسی در این عضو حساس بوجود بیاید.

جراحی کلیتوریس یکی از جراحی های سرپایی است که توسط جراح و متخصص زنان و زایمان انجام می شود و برای کاهش درد بیماران از بی حسی موضعی استفاده می کنند.

جراحان این جراحی را می توانند همزمان با سایر جراحی های ترمیمی لابیاپلاستی نیز انجام دهند. بیماران با انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی می توانند این جراحی را به راحتی انجام داده بدون اینکه به حس جنسی و تحریک پذیری بانوان آسیبی وارد شود.

مراحل جراحی برداشتن کلاهک کلیتوریس
مراحل جراحی برداشتن کلاهک کلیتوریس

جراحی G-Spot

یکی دیگر از جراحی های لابیاپلاستی که در بخش دستگاه تناسلی بانوان انجام می شود تزریق G-Spot است. بانوانی که تمایل دارند دستگاه تناسلی ( واژن ) از نظر ظاهری به شکل مطلوبی باشد و یا اینکه بهترین رابطه جنسی را داشته باشند می توانند از تزریق G-Spot استفاده کنند زیرا این تزریق از بهترین و مناسبترین گزینه ها برای درمان دستگاه تناسلی در بانوان است.

جراحان و متخصصین برای رفع چین و چروک ها و همچنین افتادگی ها استفاده از درما فیلری را توصیه می کنند که بسیار تاثیرگذار و مناسب بوده است که با کمک شات های G-Spot میزان اندازه بخش های که تحریک پذیری جنسی را بیشتر می کند را بالا برده که انجام این تزریق به تجربه و مهارت جراح و متخصص زنان بستگی دارد که این بخش ها را به آسانی تحریک پذیر می کنند.  نتیجه این تزریق سبب شده که یک رابطه جنسی رضایت بخش و مطلوبی را برای بانوان ایجاد کرده بنابراین  تزریق جوانسازی واژن جزء جراحی لابیاپلاستی نیز محسوب می شود.

جراحی G-Spot
جراحی G-Spot

روش تزریق G-Spot

با تنظیم اسپات ها به صورت دقیق و منظم و همچنین تزریق درما فیلرها بانوانی که دارای بافت ضخیمی در بخش زیرین اسپات ها را ندارند می توانند از این طریق آنها را بالا برده و همچنین توانایی ارگاسم این بیماران را افزایش داد.

جراحان به منظور تعیین محل مناسب و دقیق G-Spot ، با انجام یک آزمایش شخصی جهت قرارگیری اسپات بر روی بیماران را انجام می دهند. استفاده از این تزریق برای بانوان مانند معاینات سالیانه ی است که تمامی بانوان برای مراقبت بیشتر باید انجام دهند و می توانند از این تزریق استفاده کنند.

پزشک متخصص با تجربه و مهارت کافی که در انجام جراحی لابیاپلاستی دارند می توانند تزریق به این عضو حساس را خیلی سریع و بدون درد و ناراحتی برای بانوان انجام دهند. بهتر است بدانید که تزریق این جراحی زیبایی در عرض چند ثانیه انجام شده است و جراحان و متخصصین زنان و زایمان به این بیماران توصیه می کنند بهتر است که رابطه ی جنسی خود را در روزی که تزریق را انجام داده اند متوقف کرده و به روز دیگری موکول نمایند.

روش تزریق G-Spot
روش تزریق G-Spot

نتیجه تزریق G-Spot

بانوانی که برای جوانسازی و زیبایی واژن از تزریق G-Spot استفاده کرده اند از رابطه جنسی خود رضایت کاملی را داشته اند زیرا بدن این بیماران درما فیلر را به خوبی جذب کرده است که باعث نتیجه اثرگذار و موفقیت آمیز آن شده است

بیماران در همان بخشی که تزریق را انجام داده اند می توانند سال بعد نیز مجددا همان بخش را تزریق انجام داده تا از این طریق به یک نتیجه مطلوبی دست پیدا کنند.

طبق تحقیقاتی که پزشکان و متخصصین بدست آورده اند اثرگذاری این تزریق بین چهار تا پنج ماه است که باعث افزایش رضایت جنسی افراد شده است.

فواید تزریق G-SPOT

انجام تزریق در بخش دستگاه تناسلی بانوان دارای فوایدی است که شامل :

1)    این بانوان به راحتی با انجام جراحی لابیاپلاستی تحریک می شوند.

2)    بانوانی که از تزریق G-Spot برای درمان خود استفاده کرده اند میل جنسی در این افراد به مراتب نیز بیشتر می شود.

3)    یکی از فواید این تزریق ارگاسم بیشتر واژینال است.

فواید جراحی لابیاپلاستی سبب شده که امروزه بیشتر بانوان از این تزریق برای درمان خود استفاده کنند.

تا اینجا با مبحث فواید تزریق G-SPOT آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

افراد کاندیدای مناسب برای تزریق G-Spot

این شیوه ی درمانی برای بانوانی مناسب است که عملکرد جنسی آنها در شرایط نرمال است اما برای بالا بردن ارگاسم و تحریک پذیری نیازی به تزریق دارند. بهتر است بدانید بیمارانی که برای درمان اختلالات جنسی از این شیوه ی درمانی استفاده می کنند این تزریق به درمان آنها کمک چندانی نمی کند.

افراد کاندیدای مناسب برای تزریق G-Spot
افراد کاندیدای مناسب برای تزریق G-Spot

تا اینجا با مبحث افراد کاندیدای مناسب برای تزریق G-Spot آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

جراحی مونس پلاستی

یکی از جراحی های دیگر لابیاپلاستی که به درمان بیماران کمک زیادی میکند عمل مونس پلاستی است. در این جراحی که به منظور زیباسازی دستگاه تناسلی در بانوان مورد استفاده قرار می گیرد بخشی از شکم که براثر زایمان های مکرر و یا چاقی مفرط بر روی دستگاه تناسلی دچار افتادگی و یا شل شدگی شده است جراحان و متخصصین زنان و زایمان با انجام جراحی زیبایی مونس پلاستی این بخش های اضافی را از بدن بیماران حذف می کنند.

جراحان متبحر و با تجربه که در انجام این جراحی مهارت کافی را دارند با انجام جراحی مونس پلاستی بخش فوقانی دستگاه تناسلی بانوان را درصورت بزرگ بودن نیز با انجام این جراحی کوچک می کنند.

بزرگ بودن دستگاه تناسلی و شکم در بانوان به عوامل متعددی بستگی دارد

بزرگ بودن دستگاه تناسلی و شکم در بانوان به عوامل متعددی بستگی دارد اما دو دلیل اصلی که باعث بروز این مشکل در بانوان می شود شامل 1) زایمان های مکرر 2) بالارفتن سن است. این اختلالات سبب شده که زیبایی دستگاه تناسلی را تا حد زیادی کاهش داده و همچنین سبب مشکل در عملکرد دستگاه تناسلی بانوان ( واژن) نیز می شود.

این جراحی به عنوان یکی از جراحی های زیبایی لابیاپلاستی نیز محسوب می شود که جراحان می توانند با انجام جراحی واژینوپلاستی ، جراحی مونس پلاستی را برای درمان بیماران انجام دهند.

امروزه جراحان و متخصصین زنان و زایمان برای برطرف کردن مشکلات در این عضو حساس و همچنین بالا بردن اعتماد به نفس در بیماران روش جراحی مونس پلاستی که یکی از شیوه های کم ریسک و پرطرفدار است را به بیماران توصیه می کنند.

تا اینجا با مبحث جراحی مونس پلاستی آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

نحوه انجام جراحی مونس پلاستی

به بخش تحتانی شکم و همچنین بخش فوقانی واژن را برجستگی شرمگاهی می گویند. عوامل متعددی سبب شده که این بخش دچار افتادگی شود نظیر: 1) اضافه وزن و چاقی مفرط 2) بالا رفتن سن در بانوان 3) زایمان های طبیعی و …. است.

همانطور که توضیح دادیم یکی از جراحی های زیبایی لابیاپلاستی جراحی مونس پلاستی است که در این شیوه ی جراحی جوانسازی و همچنین لیفت برآمدگی بخش شرمگاهی با کمک این جراحی صورت می گیرد.

جراح متخصص برای انجام جراحی مونس پلاستی بعد از اینکه بیمار را بیهوش کرد بخش های ویژه را نشانه گذاری کرده و سپس پوست اضافه در این بخش ها برش خورده می شود. بعد از اینکه برش ها زده شد بافت های بخش زیرین پوست و همچنین بافت های ماهیچه ی حذف می شود و سپس پزشک متخصص بافت های چربی اضافه را از بدن بیماران خارج می کند.

زمانی که جراح متخصص چربی های اضافه را از بدن بیمار خارج کرد بخش های برش زده شده را بخیه می کند. نتیجه این جراحی به این صورت است که بخشی که دچار برجستگی و برآمدگی شده است نسبت به قبل کوچکتر و در نتیجه ظاهر دستگاه تناسلی بانوان نیز نسبت به قبل زیباتر می شود.

نحوه انجام جراحی مونس پلاستی
نحوه انجام جراحی مونس پلاستی

افراد کاندیدای مناسب برای مونس پلاستی

افتادگی و شل شدگی شرمگاهی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در بین تمامی بانوان بالای سی سال شایع است. بنابراین بانوانی که بالای هجده سال سن دارد و بر اثر اضافه وزن بالا و یا چاقی مفرط دچار این مشکل شده اند می توانند برای درمان خود و داشتن ظاهر زیبا از جراحی مونس پلاستی نیز استفاده کنند.

بیمارانی که تمایل دارند از این شیوه ی درمانی برای ظاهر زیبای خود استفاده کنند اگر به بیماری های نظیر 1) دیابت 2) فشارخون بالا 3) تیروئید و سایر بیماری های دیگر مبتلا هستند قبل از انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی باید با پزشک متخصص خود در مورد نوع بیماری نیز اطلاعات کامل و جامعی را ارائه دهند.

در بین تمامی بانوان فقط دو گروه از بیماران هستند که نمی توانند از جراحی زیبایی مونس پلاستی برای درمان خود استفاده کنند 1) بانوان باردار 2) بانوانی که به تازگی زایمان کرده اند، این دو گروه این امکان را ندارند که برای زیبایی ظاهری خود از این جراحی استفاده کنند.

افراد کاندیدای مناسب برای مونس پلاستی
افراد کاندیدای مناسب برای مونس پلاستی

تا اینجا با مبحث افراد کاندیدای مناسب برای مونس پلاستی آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

مزیت های جراحی مونس پلاستی

عمل زیبایی مونس پلاستی دارای مزیت های متعددی است که شامل :

 •   این جراحی نسبت به جراحی های دیگر که به منظور زیبایی دستگاه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد ایمن تر بود و عارضه یا مشکلی را برای بیماران بعد از جراحی ایجاد نمی کند.
 •   جراحی مونس پلاستی در لیفت بخش برجستگی شرمگاهی تاثیرگذار تر و موثرتر از شیوه های جراحی  است که برای زیبایی واژن مورد استفاده قرار می گیرد.
 •   بیمارانی که به علت افتادگی بخش برجسته شکم با اختلالات ادراری و جنسی همراه هستند می توانند با انجام جراحی مونس پلاستی این عارضه و مشکل را در این عضو حساس برطرف نمایند.

موارد ذکر شده از مزیت های جراحی مونس پلاستی است که به درمان بیماران کمک بسزایی می کند.

تا اینجا با مبحث مزیت های جراحی مونس پلاستی آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

مراقبت های بعد از جراحی مونس پلاستی

جراح متخصص به این بیماران داروهایی را تجویز میکند که به منظور مراقبت های ویژه این بیماران باید تا پایان دوران نقاهت آنها را استفاده نمایند. جراح متخصص برای بهبودی سریعتر جراحت های ایجاد شده در این ناحیه از کرم و یا پمادهای که برای این دوران الزامی است را به بیماران تجویز می کند که بیماران باید به صورت منظم از این کرم های موضعی استفاده نمایند.

یکی از توصیه های که جراح متخصص به این بیماران می کنند این است که از انجام فعالیت های سنگین تا چهارده روز بپرهیزند زیرا ممکن است به بخشی که جراحی صورت گرفته است فشار زیادی وارد شود.

این بیماران اگر مشکل و یا نشانه ی غیرطبیعی از انجام این جراحی را مشاهده کردند بهتر است تا ظرف چهارده روز بعد از انجام عمل به پزشک متخصص خود به منظور مراقبت های بیشتر مراجعه نمایند.

مراقبت های بعد از جراحی مونس پلاستی
مراقبت های بعد از جراحی مونس پلاستی

افتادگی رحم

امروزه پزشکان متخصص و جراحان با پیشرفت علم و تکنولوژی می توانند همزمان با جراحی زیبایی لابیاپلاستی افتادگی رحم را در بانوان برطرف نمایند. دستگاه تناسلی بانوان ( رحم ) دارای ساختار عضلانی است و با کمک عضلات لگن در محل خود ثابت باقی می ماند.

درصورتیکه عضلات رحم بر اثر عوامل متعدد ضعیف شوند و یا اینکه بیش از حد کشیده شوند دیگر توانایی اینکه از دستگاه تناسلی ( رحم ) پشتیبانی کند را نداشته و فرد دچار افتادگی رحم می شود. این عارضه زمانی در بیماران نمایان می شود که رحم از مکان اصلی خود جابه جا شده باشد و به بخش داخلی واژن لیز بخورد.

تا اینجا با مبحث افتادگی رحم آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

افتادگی رحم در بانوان دارای انواع مختلفی است که عبارتند از :

1)    دهانه رحم ( دستگاه تناسلی بانوان ) به داخل واژن رسیده باشد که  در ردیف درجه یک افتادگی رحم قرار می گیرد.

2)    زمانی که دهانه رحم به بخش دهانه واژن رسیده باشد از نظر جراحان متخصص این افتادگی در گروه درجه دو دسته بندی شده است.

3)    افتادگی رحم درجه سه زمانی رخ می دهد که دهانه رحم از واژن به طور کامل بیرون زده باشد.

4)    همچنین زمانی که کل رحم بیمار از بخش واژن به طور کامل بیرون زده باشد از نظر جراحان متخصص افتادگی رحم در ردیف درجه چهار قرار دارد.

با توجه به نوع درجه افتادگی رحم جراحان متخصص برای درمان بیماران در حین انجام جراحی لابیاپلاستی می توانند افتادگی رحم را نیز درمان کنند.

افتادگی رحم در بانوان دارای انواع مختلفی است که عبارتند از :
افتادگی رحم در بانوان دارای انواع مختلفی است که عبارتند از :

عوامل بروز افتادگی رحم

مواردی که عنوان می شود از عوامل بروز افتادگی رحم در بیماران است که شامل :

 •   بانوان در زمان انجام زایمان طبیعی دچار آسیب دیدگی به عضلات کف لگن می شوند که این عامل سبب افتادگی رحم در بانوان می شود.
 •   بانوانی که دچار یائسگی می شوند دچار ضعیف شدن و یا شل شدگی بافت های اطراف واژن می شوند که این عارضه بر اثر کم تولید شدن استروژن توسط تخمدان ها در دستگاه تناسلی بانوان است.
 •   انواع بیماری های که باعث فشار زیاد در ناحیه ی شکم می شود نظیر 1) سرفه های مزمن ناشی از بیماری آسم و یا برونشیت 2) تومورهای لگن 3) یبوست مزمن 4) تجمع مایعات در شکم ، به مرور در بیماران سبب شده که به افتادگی رحم دچار شوند.
 •   یکی از دلایل اصلی افتادگی رحم در بانوان چاقی و اضافه وزن است که باعث نمایان شدن این عارضه در بیماران می شود.
 •   بانوانی که جراحی تهاجمی در بخش لگن را انجام داده اند این امر سبب شده که پشتیبانی رحم توسط عضلات نیز کاهش میابد.
 •   بانوانی که به انجام فعالیت ورزشی وزنه برداری سنگین می پردازند به مرور زمان دچار افتادگی رحم می شوند.

تمامی موارد ذکر شده از عوامل بروز افتادگی رحم در بانوان است که جراح متخصص در حین انجام زیبایی لابیاپلاستی در بیماران برای درمان این مشکل می توانند افتادگی رحم را نیز در بانوان درمان نمایند.

تا اینجا با مبحث عوامل بروز افتادگی رحم آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

نشانه های افتادگی رحم

 •   بیمارانی که احساس پری و یا اینکه فشار زیاد در ناحیه لگن را دارند و مانند حس نشستن بر روی یک توپ را نیز دارند ، این علائم در بانوان نشانه ی افتادگی رحم است.
 •   بانوانی که کمردرد های شدید دارند یکی دیگر از نشانه های افتادگی رحم در بیماران است.
 •   بیمارانی که احساس بیرون زدگی چیزی از داخل واژن دارند باید بدانند که این علائم از افتادگی رحم در بانوان است.
 •   بانوانی که در زمان رابطه جنسی درد و ناراحتی بیش از حدی دارند یکی دیگر از نشانه های افتادگی رحم است.
 •   بیمارانی که در زمان ادرار با درد و ناراحتی همراه هستند و انجام این کار برای آنها دشوار است یکی دیگر از نشانه های افتادگی رحم است.
 •   بیمارانی که در حین راه رفتن با مشکل همراه هستند باید بدانند که این نشانه از علائم افتادگی رحم در بانوان است.

با توجه به موارد ذکر شده بانوان با هر کدام از این علامت که نشانه ی افتادگی رحم در بخش دستگاه تناسلی است باید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کرده و برای درمان خود اقدام نمایند. جراح متخصص برای این بیماران می تواند از جراحی لابیاپلاستی که به عنوان یکی از عمل های زیبایی دستگاه تناسلی در بانوان است به درمان آنها کمک بسزایی نماید.

نشانه های افتادگی رحم
نشانه های افتادگی رحم

تا اینجا با مبحث نشانه های افتادگی رحم آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

شیوه های پیشگیری از افتادگی رحم

بیمارانی که به افتادگی رحم براثرعوامل متعدد دچار شده اند می توانند با انجام موارد زیر از بروز این  بیماری جلوگیری نمایند که عبارتند از :

1) یکی از روشهای که به درمان افتادگی رحم کمک زیادی می کند انجام ورزشهای منظم و مرتب است که به پیشگیری از این بیمارای کمک زیادی می کند.

2) یکی از شیوه های پیشگیرانه ی افتادگی رحم در بانوان داشتن وزن مناسب و ایده آل است.

3) انجام تمرینات کگل به صورت منظم و مرتب به بانوان کمک می کند که از بروز افتادگی رحم در آنها جلوگیری شود.

4) بیمارانی که دچار سرفه و یا یبوست مزمن هستند باید برای درمان خود اقدامات لازم را انجام دهند تا از بروز افتادگی رحم جلوگیری نمایند.

تا اینجا با مبحث شیوه های پیشگیری از افتادگی رحم آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

نکته در مورد تشخیص افتادگی رحم

بهتر است بدانید که جراح متخصص زنان و زایمان برای تشخیص افتادگی رحم در بانوان از سه روش متداول  1) معاینه لگنی 2) سونوگرافی 3) MRI استفاده می کنند. زمانی که جراح با انجام تشخیص به موقع نوع بیماری را در بانوان مورد بررسی قرار داد از روش لابیاپلاستی برای درمان آنها استفاده می کند.

ویژگی های بهترین دکتر لابیاپلاستی

یکی از ویژگی های که جراح متخصص زنان و زایمان باید داشته باشند روابط عمومی بالا و همچنین خوش خلقی که نشانه ی شخصیت پزشک متخصص است.

جراح متخصص با برقراری این ارتباط می تواند به بیماران اطمینان دهد که بیمار بتواند به راحتی مشکل و اختلال ایجاد شده در دستگاه تناسلی را برای پزشک متخصص خود عنوان کند.

پزشک متخصص زنانی موفق است که بیماران بیشتری را جراحی کرده باشد و مهارت و تجربه ی زیادی را در این زمینه بدست آورده است و بتواند تشخیص دقیقی را در مورد مشکل بیمار بدهد. یک جراح متخصص زنان و زایمان باید راز دار خوبی برای بیماران خود باشد به این صورت که اطلاعات پرونده پزشکی بیمار و همچنین نوع بیماری بیمار را در اختیار شخص دیگری نگذارد.

رازداری جراح متخصص سبب شده که اعتماد و اطمینان بیمار را نسبت به خود کسب نمایند. یکی از اساسی ترین و مهم ترین ویژگی های جراح متخصص داشتن توانایی قدرت تصمیم گیری است این امر سبب شده که پزشک متخصص بیمار را تشویق به پیروی از نکات بهداشتی و همچنین حفظ سلامت وضعیت جسمی بیمار نماید.

جراح متخصص با توجه به وضعیت جسمی و روحی بیماران از بهترین شیوه ی درمانی به منظور تسکین درد بیمار استفاده می کند و تمام تلاش خود را می کند که از بهترین شیوه های جراحی لابیاپلاستی به منظور زیباسازی و جوانسازی واژن برای بیماران استفاده نماید.

یکی از ویژگی های بارز و مهم جراح متخصص داشتن اخلاق پزشکی است. به عبارت دیگر  پزشک متخصص با انجام یک تشخیص غلط آسیبی را به بیمار وارد نکند و از یک استاندارد مورد قبول و مفید به منظور درمان بهتر برای بیمار استفاده کند.

مهارت و تجربه جراح متخصص

جراح متخصص زنان و زایمان به منظور انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی در بانوان باید از مهارت و تبحر کافی را در این امر داشته باشد که شامل :

پزشک متخصص باید علاقه ی زیادی درباره ی کمک به بیماران خود به منظور بهبودی بیشتر به آنان انجام دهد.

یکی از مهارت های که پزشک متخصص باید داشته باشد علاقه و علم کافی در زمینه ی 1) پزشکی 2) آناتومی 3) فیزیولوژی است.

جراح متخصص زنان و زایمان باید این مهارت را داشته باشد که بتواند با بیماران خود ارتباط خوب و اثرگذاری را برقرار نماید.

امیدواریم از خواندن مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

دور کردن بیماران از استرس

یکی دیگر از مهارت های جراح متخصص که به منظور زیبایی دستگاه تناسلی بانوان انجام می دهد و برای درمان بیماران از عمل لابیاپلاستی استفاده می کند این است که بیماران را از استرس دور نماید و از این طریق اعتماد و اطمینان بیماران را نسبت به خود جلب نماید.

در مورد پرسنل اتاق عمل مهارت قدرت و توانایی و همچنین تسلط کامل را نیز داشته باشد.

یکی از مهارت های دیگری که جراح متخصص باید داشته باشد در برابر فشاری کاری قدرت تحمل داشته باشد و بتواند برای تشخیص بیماری یک تصمیم درست و قطعی را بگیرد.

پزشک متخصص باید آگاهی و علم خود را به روز کند تا از این طریق بتواند برای انجام جراحی های بخش دستگاه تناسلی در بانوان مهارت کاملی را داشته باشد.

باید هماهنگی بین دست و چشم را افزایش دهد

یکی از مهارت های دیگری که پزشک متخصص برای انجام جراحی باید داشته باشد این است که هماهنگی بین دست و چشم را افزایش دهد تا بتواند در انجام جراحی به عنوان یک پزشک متبحر و با تجربه شناخته شود.

بهترین پزشک متخصص زنان و زایمان جراحی است که قدرت و توانایی آموزش و همچنین رسیدگی بیشتر بر امور کار پرستاران را نیز داشته باشد.

موارد ذکر شده از مهارت و توانایی پزشک متخصص زنان و زایمان است که با توجه به تجربه ی که در این زمینه بدست آورده است می توانند انواع عمل های زیبایی در بخش دستگاه تناسلی بانوان را انجام دهد.

وظایف اصلی جراح متخصص

جراح متخصص زنان و زایمان برای اینکه بتواند بهترین جراحی زیبایی را برای درمان بیماران استفاده کند وظایفی را برعهده دارد که شامل :

وظیفه ی اصلی جراح متخصص زنان این است که در مورد بیماری دستگاه تناسلی بانوان تشخیص دقیق و به موقعی را انجام دهد تا بتواند از این طریق به درمان بیماران کمک بسزایی کند.

جراح متخصص باید توانایی این را داشته باشد که در مورد شیوه ی جراحی دستگاه تناسلی بانوان بهترین تصمیم را انجام دهد.

یکی از وظایف اصلی جراح متخصص زنان و زایمان این است که جراحی را که برای درمان بیماران انتخاب می کند را به بهترین نحوه ممکن انجام دهد.

پزشک متخصص بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی در بانوان وظیفه ی که برعهده دارد نظارت و پیگیری مداوم به منظور بهبودی هرچه بیشتر بیماران است.

موارد ذکر شده از وظایف یک جراحی متخصص زنان و زایمان است که باید قبل و بعد از جراحی برای بیماران خود انجام دهد.

تا اینجا با مبحث وظایف اصلی جراح متخصص آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با ما همراه باشید.

سوالات رایج

یکی از سوالات رایج در بین بانوان این است که آیا جراحی مونسی پلاستی با درد همراه است؟

جراحان برای انجام این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می کنند و این امر سبب شده که بیماران دردی را از انجام جراحی مونس پلاستی احساس نکند. بعد از اینکه جراحی مونس پلاستی به اتمام رسید، این بیماران تا مدت دو هفته یعنی تا پایان دوره نقاهت درد و ناراحتی از انجام این عمل را دارند که به منظور تسکین درد جراحان به این بیماران مسکن تجویز می کنند تا از این طریق از شدت درد این بیماران بکاهند.

مخاطب گرامی شما در حال خواندن پست بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

بیمارانی که جراحی لابیاپلاستی ( مونسی پلاستی ) را انجام داده اند بعد از چه مدت می توانند رابطه جنسی داشته باشند؟

زخم و جراحت این بیماران یک ماه تا چهل روز زمان می برد تا بیماران به بهبودی کامل برسند بعد از این مدت بانوان می توانند رابطه جنسی داشته باشند. بهتر است که این بیماران بعد از این مدت نیز از مراقبت های ویژه استفاده کنند تا به ناحیه ی که بخیه انجام شده است فشاری وارد نشود.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید.

آیا به جزء جراحی واژینوپلاستی جراحی دیگری برای تنگ کردن واژن وجود دارد؟

همانطور که توضیح دادیم جراحی واژینوپلاستی جزء جراحی های زیبایی لابیاپلاستی محسوب می شود و به عنوان بهترین گزینه برای انجام عمل زیبایی در بانوان محسوب می شود. علاوه بر این جراحی زیبایی تمرینات عضلات کگل و واژن برای تقویت عضلات لگن نیز بسیار موثر و کارآمد نیز است.

بانوانی که از انجام این جراحی استرس و اضطراب دارند می توانند از کرم های مخصوص دستگاه تناسلی ( واژن ) که به منظور برجسته شدن بخش شرمگاهی می شود و این عضو حساس را تنگ تر و همچنین قدرتمند تر می کند استفاده نمایند.

این کرم های موضعی به منظور بهبود وضعیت جنسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما پزشکان این کرم ها را برای بیماران تضمین نکرده و بیشتر بانوان از استفاده از این کرم ها احساس نارضایتی نیز می کند.

استفاده از این دو روش برای درمان واژینوپلاستی ماندگار و دائمی نبوده است و به همین منظور بیشتر جراحان متخصص به این بانوان استفاده از جراحی زیبایی لابیاپلاستی ( واژینوپلاستی ) را توصیه می کند. البته امروز یکی از شیوه های دیگری که برای برطرف کردن گشادی دستگاه تناسلی در بانوان ( واژن ) مورد استفاده قرار می گیرد تنگ کردن واژن با RF است.

آیا به جزء جراحی واژینوپلاستی جراحی دیگری برای تنگ کردن واژن وجود دارد؟
آیا به جزء جراحی واژینوپلاستی جراحی دیگری برای تنگ کردن واژن وجود دارد؟

نتیجه گیری

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بیشتر جراحان برای درمان و زیبایی بانوان از جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند. متخصصین با انجام عمل لابیاپلاستی انواع بیماری ها نظیر واژینوپلاستی ، لیبوپلاستی ، پرینوپلاستی ، مونس پلاستی ، افزایش G-Spot را در بیماران درمان می کنند.

علاوه بر این بیماری ها جراح متخصص می توانند همزمان با انجام جراحی لابیاپلاستی برای درمان 1) سفیدکردن واژن 2) تنگ کردن واژن 3) تزریق چربی به واژن 4) درمان افتادگی رحم از این عمل زیبایی نیز استفاده کنند.

جراحان برای درمان بیماران از دو تکنیک برای درمان بیشتر استفاده می کنند :

تکنیک Trim و تکنیک Wedg که به درمان انواع بیماری های که در دستگاه تناسلی بانوان ( واژن ) است کمک بسزایی می کند. بهتر است که بیماران برای انجام این جراحی زیبایی بهترین دکتر لابیاپلاستی را انتخاب کنند که در این زمینه مهارت و تجربه کافی را بدست آورده باشد و بتواند با تشخیص دقیق و به موقع خود به درمان این بیماران کمک کند.

بسیار از شما سپاسگزاریم که تا انتهای مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران ما را همراهی کردید و امیدوار هستیم که با خواندن مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران نهایت استفاده را برده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید