میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کلینیک تندیس
کلینیک تندیس

لیست موضوعات

کلینیک تندیس

این مقاله با عنوان کلینیک تندیس با شما هستیم. در این نوشته سعی شده خدمات تخصصی پوست و مو را در کلینیک های زیبایی به شما عزیزان معرفی کنیم . که این خدمات مختلف هزینه های متفاوتی نیز خواهد داشت . این خدمات شامل کاشت مو و ابرو ،مراقبتهای پوستی،لاغری و تناسب اندام،جراحی های زیبایی می باشد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

خدمات کاشت ابرو ومو چه مواردی هستند؟

درمانهای زیبایی موثر چیست؟

تناسب اندام و لاغری چگونه انجم میشود؟

کلینیک تندیس
کلینیک تندیس

کاشت مو و ابرو

در کاشت مو معمولا از موهای پشت سر شخص استفاده میشودو متخصص با استفاده از موهای این ناحیه در نواحی که فاقد مو است کاشت مو را انجام میدهد.عواملی چون ژنتیک،رژیم غذایی نامناسب،استرس،بیمارهای مختلف موجب ریزش مو میشوندو افرادی که دچار طاسی هستند یا خانمهایی که موهای کم پشتی دارند مناسب کاشت مو هستند.که به روشهای مختلفی انجام میشود.

در روش FIT متخصص واحد فولیکولهای مو را از پشت سرجدا میکند و بعد در نقاط موردنظر جایگزین میکند.از مزیت این روش اینکه نیاز به بخیه ندارد.هیچگونه زخم یا اسکار بجای نمیگذاردمدت زمان لازم برای کاشت کوتاه است و بیمار خسته نمیشود.

کاشت ابرو، ابرو یکی از عوامل زیبایی در چهره است و بدلیل اینکه در ناحیه کوچکی از صورت انجام میشود،نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد.محبوب ترین روش کاشت ابرو تکنیک استخراج واحد فولیکول است.که معمولا از موهای پشت گوش برای اینکار استفاده میشودزیرا موهای ریزتری نسبت به جاهای دیگر بدن دارد .

که در روشهای مختلفی انجام میشوده که تفاوت آنها در نحوه برداشت فولیکول مو است.در روش FUT پزشک تعدادی زیاد از فولیکول مو را از یک قسمت سر جدا میکند و سپس برای کاشت استفاده میکند.اما عیب این روش بخاطر بخیه هایی است که معمولا به مدت یک تا دو هفته در سر باید بماند.

روش دیگر FUE است که در این روش با استفاده از میکرو ابزارهای تخصصی کار استخراج انجام میشود در نتیجه پوست شخص زخم نخواهد شد.پزشک متخصص ابرو را براساس سه قسمت تاج،بدنه و دم تقسیم میکند و براساس خواب ابرو کاشت را انجام میدهد. از مزیت این روش رویش کاملا طبیعی ابروها است.

کاشت مو و ابرو
کاشت مو و ابرو

مراقبتهای پوستی

پاکسازی پوست براساس نوع پوست شما لایه برداری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.پاکسازی موجب شفافیت و رفع چین و چروکهای پوستی میشود.لایه برداری یا پیلینگ چند دسته میشوند .لایه برداری شیمیایی که از اسید میوه استفاده میکند این اسیدها باعث پوسته شدن پوست میشوند.پلینگ برای درمان جای جوش،لک،چین و چروک سطحی،روشن ترشدن پوست موثراست.

نوع دیگر پلینگ مکانیکی یا میکرودرم ابریژن  است که در این روش از دستگاه برای این کار استفاده میشود.

تزریق بوتاکس ، بوتاکس ماده ای سمی است که باکتری کلسترودیوم بوتولینوم آن را تولید میکند.این ماده موجب میشود ماهیچه های قسمت موردنظر بدن را فلج کند در نتیجه این ماهیچه ها دیگر توانایی جمع شدن نخواهند داشت. بوتاکس بیشتر برای درمان چین و چروکهای پوستی ،انحراف چشم،اسپاسم چشم کاربرد دارد.

تزریق چربی روشی است برای از بین بردن چین وچروک،افزایش حجم و پرتر کردن نواحی است که چربی کمتری دارند در نتیجه موجب جوانی میشوند.این روش نیاز به برش نداردو عمل تزریق بدون جراحت انجام میشود.این تزریق در نواحی چون گونه ها،گودی زیرچشم،لبها،پیشانی،میان دو ابرو،پلک بالای چشم و… انجام میشود.

 

تزریق ژل انواع متفاوتی دارندو انواع ژلها برای تزریق در نواحی خاص نتیجه متفاوتی نیز دارد.برای تزریق ژل در گونه؛تزریق ژل در صورت برای درمان چین وچروکهای صورت و یا تزریق ژل به لب هرکدام ژل مخصوص بخود را دارند.ژلها حاوی ترکیباتی طبیعی هستند از پروتئین ها در ساخت ژلها استفاده میشود.

اما تزریق ژل به نواحی بزرگی چون سینه و باسن مناسب نیست بدلیل وسعت این نواحی میزان ژل لازم نیز زیاد باید باشد که عوارض بسیار زیادی را دربرخواهد داشت و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا نیست.ژلها موقتی هستند و ماندگاری آنها تا شش ماه می باشد.

لیزر موی زائد

لیزر موی زائد برای رفع موهای زائد استفاده میشود که تعداد جلسات آن بسته به رنگ پوست،نوع وجنس موهای شخص متفاوت است.با هر پالس دستگاه نور لیزر مانند را به قسمت کوچکی از بدن می تاباند و موهای آن نواحی را حذف میکند.لیزر روی موهای سیاه با پوست روشن بیشترین تاثیر را دارد.

بهترین فصل برای این کار فصل زمستان است زیرا تابش آفتاب کمتر و پوست کمتر آسیب می بیند.میزان موفقیت لیزر تا 80درصد است.موارد منع آن خانمهای باردار و کسانیکه حساسیت پوستی دارند و افراد دارای بیماریهای لوپوس و پورفیری است.

جراحی بینی

از نمونه جراحی های زیبایی ،جراحی بینی است که به دو روش باز و بسته انجام میشود. که بسته به مدل بینی برشهای متفاوتی نیز داردبین انسانها به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم میشود.جراحی بین برای دو منظور انجام میشود زیبایی و بهبود عملکرد بینی .از نکات لازم برای قبل از جراحی اینکه از مصرف داروهایی چون آسپرین،پروفن،وارفاین و کشیدن سیگار خودداری کنید.

بلفارو پلاستی

جراحی زیبایی دیگر بلفارو پلاستی است که درمانی برای افتادگی پلکها محسوب میشود.که با حذف و برداشتن چربی های اضافه در این ناحیه نازیبایی اطراف پلک را رفع میکنیم.این عمل سرپایی است و نیازی به بیهوشی کامل نیست و اولیت بیشتر با پلک بالا است.

بلفارو پلاستی
بلفارو پلاستی

لاغری و تناسب اندام

لاغری و تناسب اندام نیز درمانهای متفاوتی دارد.در لیپوماتیک چربی های اضافه بدن را با یک دستگاه جدا میکنند.که پیکرتراشی بهترین روش برای خارج کردن چربی از بدن است که روی چربی های شکم،پهلوها،باسن،صورت،ران و.. استفاده میشود.

انواع متفاوتی دارد که سه نوع آن دردنیا باب است بنامهای امواج التراسونیک،جت آب با فشار بالاو لیپوماتیک ارتعاشی و نوسانی .در روش امواج التراسونیک و فراصوت با استفاده از امواج التراسونیک بوسیله دستگاه های مخصوص سلول چربی شکسته میشود.در روش جت آب با فشار بالا از دستگاهی مخصوص این کار استفاده میشود.

و در روش آخر لیپوماتیک ارتعاشی و نوسانی از دستگاهی بنام لیپوماتیک برای درمان کاربرد دارد که در این روش تحت بی حسی موضعی برای خارج کردن بافت چربی از قسمت های موردنظر استفاده می شود

.مزیت لیپوماتیک نسبت به روشهای دیگر این است که: ارزان تر است.احتمال عفونت کمتر است.مدت زمان کمتری لازم دارد.بیمار زود بهبود پیدامیکند.اسکار بجا نمیگذارد.

لاغری و تناسب اندام
لاغری و تناسب اندام

این مقاله درباره انواع روشهای کاشت مو وابرو مانندFUT و FIT صحبت شد ضمن اینکه در مورد خدمات زیبایی چون پاکسازی پوست و انواع آن پیلینگ شیمیایی و فیزیکی بیان شد و درباره تزریق ژل ،بوتاکس تفاوت آنها و روشهای زیبایی و تناسب اندام توضیحاتی داده شد.

از اینکه تا انتهای مطلب کلینیک تندیس با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم از مقاله کلینیک تندیس کمال استفاده را برده باشید

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید