میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کلینیک تزریق ژل و بوتاکس
کلینیک تزریق ژل و بوتاکس

لیست موضوعات

کلینیک تزریق ژل و بوتاکس

در این مقاله همراه شما عزیزان خواهیم بود تا درباره ی کلینیک تزریق ژل و بوتاکس  وهمچنین موارد مصرف ژل های تزریقی بپردازیم، امیدواریم که این مقاله مورد توجه و عنایت شما همراهان همیشگی ما قرار بگیرد.

در این مقاله موارد زیر شرح داده می شوند :

  • تزریق ژل در پزشکی یعنی چه ؟
  • موارد مصرف ژل های تزریقی صورت چیست؟
  • انواع مختلف ژل ها ی تزریقی در زیبایی چیست؟
  • خصوصیات یک کلینیک تزریق ژل خوب چه می باشد ؟

 

تزریق ژل در پزشکی

یکی از روش های  پر طرفدار زیبایی پوست که روش آن به صورت غیر تهاجمی است تزریق ژل می باشد، افراد همیشه به دنبال راه هایی برای دستیابی به زیبایی بوده اند. با بالا رفتن سن و ایجاد خطوط چین و چروک و افتادگی عضلات در صورت و تغییراتی که در پوست افراد به وجود می آید باعث می شود که افراد به دنبال روش هایی برای بر طرف نمودن این مشکلات باشند. یکی از اعمال زیبایی تزریق ژل و فیلر می باشد.

تزریق ژل در پزشکی
تزریق ژل در پزشکی

تزریق ژل بدون استفاده از بیهوشی و به صورت سرپایی در کلینیک و یا مرکز زیبایی انجام می شود. تزریق یک ژل روش مناسب و کم خطر برای زیباتر شدن و از بین بردن مشکلات پوستی، جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک های ناشی از بالا رفتن سن، ایجاد حجم در بدن و رفع فرو رفتگی های صورت ناشی از جای جوش و زخم و خطوط صورت می باشد ، با استفاده از ژل تزریقی ( فیلر) می توان به صورت حجم داد و عیوب پوست را از بین برد.

به خاطرمشکلات بعد از بیهوشی وعوارض ناشی از عمل های جراحی پوست، تزریق ژل بعد ازروش درمانی بوتاکس به عنوان روشی کم خطر، کم عوارض و با قیمت مناسب  در میان افراد محبوبیت پیدا کرده است.

مراجعه به متخصص پوست

برای انجام این عمل زیبایی شخص متقاضی تزریق ژل ابتدا باید به یک متخصص پوست مراجعه نماید ، پزشک پوست شخص را بررسی کرده و اگر شخص تمام معیارهای مناسب برای این روش زیبایی را داشته باشد پزشک نواحی که نیاز به تزریق ژل را دارند را برای شخص مشخص نموده و نوع ژل مورد استفاده متناسب با پوست و میزان ژل مورد نیاز بر حسب سی سی را مشخص می کند.

پس از آن که تمام جوانب کار سنجیده شد پزشک اقدام به تزریق ژل می نماید. یکی از مزیت هایی که تزریق ژل دارد مشاهده ی نتیجه ی نهایی آن بلافاصله پس از تزریق می باشد، هم چنین پس از تزریق ژل  نیاز به مراقبت های بعد از درمان خاصی نمی باشد و نتیجه ی نهایی پس از تزریق ژل بسیار طبیعی می باشد.

 

موارد مصرف ژل و بوتاکس های تزریقی صورت ؟

از کاربرد ژل های تزریقی صورت می توان به مواردی چون :

از بین بردن چین و چروک های پوست ناشی از بالا رفتن سن و پیری پوست، جوان سازی پوست، برجسته سازی لب ها  و گونه ها، فرم دادن و برجسته سازی سینه و باسن، پر کردن گودی زیر چشم ها، از بین بردن فرو رفتگی های ناشی از جای جوش و آبله  و زخم های صورت، رفع مشکلات فک و حالت دادن صورت و چانه، رینوپلاستی زیبایی بینی و متعادل کردن بینی، فرم دادن و زاویه سازی فک، از بین بردن خطوط اطراف دهان و خطوط خنده، از بین بردن افتادگی های زیر گردن و خطوط گردن، از بین بردن چین و چروک اطراف دهان اشاره نمود.

موارد مصرف ژل و بوتاکس های تزریقی صورت ؟
موارد مصرف ژل و بوتاکس های تزریقی صورت ؟

به طور کلی ژل های تزریقی برای استفاده ی افرادی که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند و برای پیشگیری کردن از پیری پوست و یا برگرداندن زیبایی به پوست مورد استفاده قرار می گیرد. ژل های تزریقی یا از مواد طبیعی مثل چربی و یا از مواد مصنوعی و یا از ترکیبات و مواد هیالورونیک تولید می شوند.

این مواد به صورت طبیعی در بدن هر انسان وجود دارد ولی با بالا رفتن سن حجم این مواد در بدن کم شده و باعث ایجاد شل شدگی پوست و ایجاد  چین و چروک می شود. این ژل ها دارای اسید هیالورونیک می باشند و به پر نمودن نواحی فرو رفته و یا چین و چروک دار کمک می نمایند.

 

انواع مختلف ژل های تزریقی در زیبایی :

ژل های تزریقی به صورت ژل هیالورونیک اسید، چربی انسانی، کلاژن و هیدروکسیل آپاتیت در بازار وجود دارد که پزشک با توجه به نوع پوست شخص و نوع درمان یکی از این موارد را مورد استفاده قرار می دهد.

ژل هیالورونیک اسید : این ژل که در بدن افراد به صورت طبیعی وجود دارد و یک ماده ی طبیعی می باشد برای از بین بردن چین و چروک های پوستی به صورت سطحی و برجسته سازی لب و خطوط اطراف دهان و بینی به کار میرود. مدت زمانی که این ژل پس از تزریق در بدن افراد باقی می ماند شش تا دوازده ماه می باشد.

انواع مختلف ژل های تزریقی در زیبایی :
انواع مختلف ژل های تزریقی در زیبایی :

چربی انسانی : این چربی یکی از مواد طبیعی در بدن انسان ها می باشد و برای تزریق چربی از بدن خود شخص گرفته میشود و بعد از آماده کردن و به صورت و نواحی دیگر بدن که احتیاج دارد تزریق می گردد. مدت زمانی که این فیلر ماندگاری دارد بر حسب بدن افراد مختلف متفاوت می باشد.

کلاژن : این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد ولی با بالا رفتن سن میزان آن کاهش می یابد ، کلاژن در لایه ی درم پوست قرار دارد و یک پروتئین طبیعی می باشد که درون پوست انسان ها قرار دارد. برای از بین بردن چین و چروک پوست از کلاژن استفاده می شود مدت زمانی که کلاژن در بدن ماندگاری دارد بین دو تا چهار ماه می باشد.

هیدروکسیل آپاتیت : این فیلریک ماده ی طبیعی از بدن انسان می باشد که از استخوان های بدن انسان ها به دست می آید و این نوع  برای تزریق های با عمق زیاد و چین و چرو ک های عمقی کاربرد دارد.

 

خصوصیات یک کلینیک تزریق ژل و بوتاکس خوب

کلینیکی برای تزریق ژل مناسب می باشد که دارای خصوصیات زیر می باشد:

کلینیک تزریق ژل باید دارای مجوز رسمی بهداشت و فعالیت باشد. انجام کلیه ی اعمال زیبایی درکلینیک تزریق باید در محیطی کاملا بهداشتی صورت بگیرد. تعهد کافی به درمان اشخاص داشته باشند. از پرسنل و افراد متخصص در کلینیک استفاده شده باشد. دارای تجهیزات به روز باشد.

در تزریق ژل از برندهای معتبر و اصلی استفاده کنند. به افراد متقاضی مشاوره تخصصی بدهند. پرسنل کلینیک رفتاری مناسب و صبور داشته باشند. سابقه و نام خوبی در زمینه ی تزریق ژل در میان مردم داشته باشند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس از سال 74

سابقه  کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخاز سال 86

سابقه  کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید