میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کربوکسی تراپی کمر
کربوکسی تراپی کمر

لیست موضوعات

کربوکسی تراپی کمر

در این مقاله تصمیم داریم با توضیح کاملی در خصوص موضوع کربوکسی تراپی کمر در خدمت شما باشیم.

اگر قصد انجام کربوکسی تراپی کمر دارید پیشنهاد می کنیم به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

امروزه روش های درمان زیبایی یکی از مقوله های پر طرفدار در میان افراد در جهان می باشند که کربوکسی تراپی یکی از این روش ها به شمار می آید، در این مقاله قصد داریم در خصوص روش درمانی کربوکسی تراپی کمر اطلاعات کاملی را برای شما بیان نماییم، پس با ما همراه باشید.

کربوکسی تراپی کمر
کربوکسی تراپی کمر

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

مفهوم واژه کربوکسی تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

واژه کربوکسی تراپی با چه شیوه ای به درمان زیبایی می پردازد؟

کربوکسی تراپی کمر چیست و تا چه اندازه می تواند در درمان زیبایی اهمیت داشته باشد؟

هزینه انجام کربوکسی تراپی کمر چقدر است و کدام عوامل تأثیر بیشتری در قیمت آن خواهند داشت؟

زیبایی کمر با روش درمانی کربوکسی تراپی کمر چگونه حاصل می شود؟

آیا کربوکسی تراپی کمر برای درمان درد کمر نیز به کار برده می شود؟

آیا روش کربوکسی تراپی کمر به عارضه بعد از انجام روش درمانی دچار خواهد شد؟

قدرت انجام روش کربوکسی تراپی کمر در درمان زیبایی چقدر است؟

تعداد جلسات کربوکسی تراپی کمر چقدر است و تا چه میزان این جلسات سفارش می شود؟

ماندگاری کربوکسی تراپی کمر تا چه زمانی است و روش نگه داری آن چگونه است؟

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی کمر شامل چه مواردی است؟

کربوکسی تراپی کمر در چه زمانی انجام می شود و برای انجام عمل به چند دقیقه زمان نیاز دارد؟

آیا به صورت جزئی روش کربوکسی تراپی کمر بهبودی خاصی را در شیوه انجام به خود اختصاص داده است؟

 

مفهوم واژه کربوکسی تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

کربوکسی تراپی یکی از واژه های جدید و تازه در علم پزشکی می باشد که برای درمان زیبایی استفاده می شود، از آن جا که این واژه یک واژه نوین می باشد، می توان گفت که شناخت آن به امروز منتهی نشده و سال های طولانی است که در حال استفاده می شود، جالب است، بدانید اولین بار کشورهای دیگر دنیا در اروپا استقبال بیشتری از آن داشتند.

با این حال دیده شده است که روش درمانی کربوکسی تراپی توانسته است، در مدت کوتاهی جایگاه مناسب خود را در میان علاقه مندان به زیبایی در کشور ما ایران نیز داشته باشد و رضایت افراد برای گسترش هر چه بیشتر این روش درمانی خود مستندی بر پیشرفت و توسعه آن بوده است.

کربوکسی تراپی اصولاً روشی خاص و منحصر به فرد دارد که با آن به درمان زیبایی برای مراجعه کننده می پردازد، به گونه ای که بعد از انجام این روش، فرد مراجعه کننده که به وی بیمار زیبایی نیز گفته می شود

بعد از طی کردن تعداد جلسات مورد نیاز این روش درمانی، در زمان اتمام نهایی آن، رضایت خاطر و آسودگی بیشتری از روش انجام آن دارد، به عبارت بهتر می توان بیان نمود که روش کربوکسی تراپی توانسته است، در میان علاقه مندان به زیبایی در کشور ایران و سایر کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی و آمریکایی نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب نماید.

مفهوم واژه کربوکسی تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟
مفهوم واژه کربوکسی تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

واژه کربوکسی تراپی با چه شیوه ای به درمان زیبایی می پردازد؟

زمانی که روش کربوکسی تراپی توانست جای خود را در میان علاقه مندان به زیبایی به دست آورد، توجه به روش و فرآیند آن نیز بسیار با اهمیت گردید، در واقع روش کربوکسی تراپی با شیوه تزریقی خاصی انجام می شود، این شیوه تزریق دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که از بدو انجام تا تزریق نوع ماده در میان سایر روش های درمان زیبایی تفاوت دارد.

کربوکسی تراپی با یک سوزن مخصوص که به مخزنی از یک ماده گازی همچون گاز کربنیک یا دی اکسید کربن ( co2) متصل شده است، به محل یا نقطه محل تزریق وارد شده و از لایه های زیرین پوست، گاز خود را وارد بدن و پوست فرد مراجعه کننده می کند، این مسیر باید تا وارد شدن کامل گاز به بدن کنترل شود و پس از ورود این گاز به بدن مشاهده می شود که پوست دچار یک شک جدید می شود.

این شک برای پوست به این معناست که گاز اکسیژن را دریافت، کرده است و در صدد می باشد تا برای حضور و داشتن این گاز به تکاپوی خاص خود اقدام نماید، در حقیقت حضور گاز دی اکسید کربن مشابه گاز اکسیژن در بدن می باشد و بدن نسبت به این اتفاق واکنش جالبی را از خود بروز می دهد.

تولید تعداد زیادی مویرگ بسیار ریز

پوست بدن با ورود اکسیژن شروع به تولید تعداد زیادی مویرگ بسیار ریز می کند که از طریق این مویرگ های بسیار ریز، جریان خود در آن ناحیه از بدن نیز بیشتر می شود، زمانی که این جریان خون نیز به گردش افتاد، بدن این تصور را در خود حس می کند

که اکسیژن بخش زیرین پوست زیاد گشته و در نتیجه به تولید کلاژن در خون می پردازد، زمانی که کلاژن در خون تولید گردد، عوارض مختلف یا حالت های ناخوشایندی که در پوست ایجاد شده است، از بین می روند.

منظور از عوارض یا حالت های ناخوشایند مشاهده شده روی پوست، شواهدی است که از آنها با عنوان معایب پوستی یاد می شود و فرد مراجعه کننده برای درمان آن ها به پزشک متخصص زیبایی روی آورده است، در واقع تکنیکی که کربوکسی تراپی برای درمان زیبایی خود به کار بسته است، نوعی تحریک پوستی بوده، ولی با یک شیوه بسیار راحت و ساده انجام می شود.

حالت های نامطلوب پوستی می توانند جای جوش، جای لک، ترک های پوستی، پف یا بر آمدگی، چربی های اضافی، خطوط زیادی و غیر معمول پوست و یا هر آن چه که افراد با داشتن آنها احساس خوبی از خود ندارند، باشند، پس با اطمینان بالا و اعتماد به این روش می توانید این روش درمانی را برای زیبایی خود به کار برید و پس از انجام آن رضایت خوبی از انجام آن کسب کرده باشید.

تولید تعداد زیادی مویرگ بسیار ریز
تولید تعداد زیادی مویرگ بسیار ریز

کربوکسی تراپی کمر چیست و تا چه اندازه می تواند در درمان زیبایی اهمیت داشته باشد؟

همان طور که در بندهای قبلی بیان شد، کربوکسی تراپی هم روشی تازه و جدید در علم زیبایی به شمار می آید و هم آن که با شیوه درمانی خاص خود توانسته است، یک روش درمانی مطلوب به حساب آید، با این تفسیر به راحتی بیان می کنیم که یکی از درمان های زیبایی با کربوکسی تراپی، درمان زیبایی برای کمر است.

نکته بسیار مهمی که در درمان کمر وجود دارد، آن است که کربوکسی تراپی کمر برای رفع عیوب و افزایش زیبایی برای کمر به کار می رود، کمر خود یکی از اندام های بدن انسان است که توجه به آن از اهمیت بالایی در میان علاقه مندان به زیبایی برخوردار است، به عنوان مثال می توان معایب نامطلوب کمر را به مواردی خلاصه نمود که افراد باید به آن توجه کافی داشته باشند.

معایب کمر

معایب کمر می تواند شامل ترک های پوست کمر باشد، ترک های پوست کمر ترک هایی هستند که در سنین بالا و یا در اثر بیماری های خاص روی ناحیه کمر مشاهده شده اند، از این رو می توان از روش درمانی کربوکسی تراپی کمر برای درمان این ترک های ناخوشایند استفاده کرد.

ترک های پوستی دیده شده در ناحیه کمر برای هر فردی نامطلوب و ناپسند می باشند، در نتیجه می توان شکل ظاهری کمر را با انجام کربوکسی تراپی کمر به شکلی مطلوب در آورد، شکل مطلوب کمر می تواند حالت پوستی صاف و شفاف باشد که برای آن برنامه ریزی های خاصی می شود.

علاوه بر عیب ترک های پوستی نکته مهمی که برای درمان زیبایی کمر وجود دارد، آن است که کمر به چربی های اضافی دچار شده است و داشتن چربی برای بدن هم مضر بوده و هم ظاهری ناخوشایند دارد، از این رو سعی می شود تا با شیوه درمانی کربوکسی تراپی به درمان آن پرداخت.

معایب کمر
معایب کمر

توجه داشته باشید، کربوکسی تراپی کمر این بار روی پوست کمر به شیوه ای کار می کند که چربی های دور کمر را از بین ببرد و کمر به شکلی صاف و زیبا دیده شود، در دنیای امروز همواره آب کردن چربی های بدن به یک معضل جدید تبدیل شده است که راه های طولانی برای آن وجود دارد

اما شیوه های درمانی برای زیبایی در دنیای امروز پزشکی شیوه های جدید و سریعی می باشند که کربوکسی تراپی برای کمر یکی از این موارد است.

درمان سلولیت

کربوکسی تراپی کمر برای درمان چربی های دور کمر از واژه درمان سلولیت استفاده می کند، سلولیت یکی از شیوه های درمان زیبایی در کربوکسی تراپی است که با حذف سلول های چربی در بدن یا پوست به این کار اقدام می کند،

توجه داشته باشید، در بندهای بالا تر بیان کردیم که روش کربوکسی تراپی برای پف های صورت یا چشم یا هر پف اضافی روی صورت به کار می رود و با سلولیت نیز پف های چربی دار باید حذف گردند.

از آن جا که چربی های اضافی دور کمر مقدار بسیار زیادی است، انجام این کار ممکن است، زمان بیشتر و یا مراقبت و شرایط بیشتری را نیز به خود اختصاص دهد، از این رو توجه به این نکته لازم است که هزینه انجام این روش درمانی برای ناحیه کمر نیز ممکن است، بیشتر باشد و می توان با دیدگاه بازتری این شیوه درمانی را به شیوه سلولیت برای کربوکسی تراپی کمر خلاصه نمود.

درمان سلولیت
درمان سلولیت

هزینه انجام کربوکسی تراپی کمر چقدر است و کدام عوامل تأثیر بیشتری در قیمت آن خواهند داشت؟

هر روش درمان زیبایی امروزه مبالغ هنگفتی را برای علاقه مندان زیبایی در بر خواهد داشت، از این رو سعی می کنیم تا نکات لازم برای روش درمانی کربوکسی تراپی کمر را برای شما بیان نماییم تا با استفاده از این نکات و موارد بتوانید شیوه مطلوب و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

کربوکسی تراپی کمر دارای هزینه از پیش تعریف شده ای است که به عوامل متعددی بستگی دارد و هر عامل به تنهایی خود می تواند جزئیات بیشتری داشته و بدین وسیله بر هزینه تمام شده عمل زیبایی اثر گذار باشد، در میان این جزئیات به شرح کامل موارد پرداخته می شود که هر یک از آن ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

ابتدا مهم ترین عامل را که برای افزایش هزینه کربوکسی تراپی کمر اثر بخش است را بیان می کنیم، همان طور که می دانید کمر هر فردی دارای سایز خاصی است که با توجه به شرایط فیزیکی و جسمی خود طول خاصی برای پوست آن وجود دارد

و مقدار عیب دیده شده در کمر هر فردی با فرد دیگر متفاوت است و یا شاید علاوه بر عیوب پوستی شامل چربی های اضافی نیز باشد، از این رو به وضوح می توان دریافت که این شیوه برای درمان هر فرد با توجه به تعداد عیوب ظاهری و درخواستی برای رفع آن می تواند متفاوت باشد.

تفاوت عیوب و درخواست برای رفع آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است

تفاوت عیوب و درخواست برای رفع آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است و می تواند هزینه های متفاوت خود را نیز داشته باشد، با این حال باید بدانید که رفع کامل همه عیوب کمر به نظر فرد مراجعه کننده بستگی دارد و می تواند در زمان های دیگر به درمان بپردازد

اما بهتر است، درمان سطح بدن در ناحیه کمر را به صورت یکباره انجام دهید که شیوه های درمان و آزمایش های کمر برای یک ناحیه به صورت مشترک باشد و هزینه کمتری را نیز متوجه فرد مراجعه کننده نماید

در غیر این صورت باید هزینه های دوباره ای را در زمان مراجعه بعدی تقبل نماید از این رو توصیه می شود، با یکبار مراجعه بتوانید هزینه های درمان کمر خود را با کربوکسی تراپی از زبان پزشک متخصص شنیده و برای آن برنامه ریزی داشته باشید.

تفاوت عیوب و درخواست برای رفع آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است
تفاوت عیوب و درخواست برای رفع آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است

بعد از آن که عامل اصلی بیان شد، می توان به سراغ عامل های دیگر رفت که هر یک از آن ها خود برای افزایش یا کاهش هزینه کربوکسی تراپی کمر مرثر هستند، یکی از این عوامل همان میزان تخصص پزشک زیبایی است که همواره باید به آن توجه کرد تا پس از انجام روش کربوکسی تراپی کمر با رضایت خاطر بیشتر از مرکز درمانی خارج شد.

زمانی که یک پزشک متخصص زیبایی را برای درمان زیبایی خود انتخاب می کنید توصیه می کنیم میزان تخصص وی را در انجام زیبایی مورد نظر خود جویا شوید، زیرا این امکان وجود دارد که یک پزشک متخصص باشد و برای زیبایی نیز تخصص کافی داشته باشد و تجارب زیادی هم در زمینه تخصص خود کسب کرده باشد، اما برای زیبایی ناحیه کمر تجربه خاصی نداشته باشد.

مراجعه به پزشکی که تخصص زیبایی داشته باشد

از این رو توصیه می کنیم برای زیبایی کمر با کربوکسی تراپی کمر تنها به سراغ پزشکی بروید که تخصص زیبایی در کمر را نیز داشته باشد، زیرا شما هزینه خود را برای درمان زیبایی کمر خود پرداخت می کنید

و بهتر است که به شخص کاردان و کار آزموده آن مراجعه نمایید تا پس از پرداخت هزینه با خیال راحت و آسوده و رضایت خاطر به امور زندگی خود بپردازید و از هزینه ای که پرداخت کرده اید رضایت داشته باشید.

مراجعه به پزشکی که تخصص زیبایی داشته باشد
مراجعه به پزشکی که تخصص زیبایی داشته باشد

پزشکان متخصص که تجربه بیشتری نیز دارند، هزینه درمان بیشتری را برای درمان زیبایی عنوان می کنند، زیرا ضمانت کاری آن ها بالاست، اما پزشکانی متخصصی که هنوز تجربه کافی به دست نیاورده باشند، نمی توانند گزینه مناسبی برای شما باشند، زیرا امکان دارد که عدم تجربه منجر به عارضه یا موارد مشابه آن باشد که برای افراد امکان جبران نخواهد داشت.

با این حال نباید با دید منفی به این قضیه نگاه کرد و ممکن است، پزشکان متخصص و جوانی که تازه کار باشند، بتوانند در همان کار های اول خود واقعاً خروجی خوبی داشته باشند،

از این رو انتخاب پزشک برای هر کار زیبایی به نظر، بودجه و شرایط فرد مراجعه کننده بستگی دارد که باید انتخاب نماید در این جا فقط بیان شرایط و نکات موجود مورد نظر است که باید خود افراد آن را برگزینند.

مقدار ماده تزریق شده در ناحیه کمر

مقدار ماده تزریق شده در ناحیه کمر هم خود عامل دیگری است که باید به آن توجه داشت هر اندازه که میزان چربی دور کمر بیشتر باشد و یا آن که میزان ترک های پوستی در ناحیه کمر بیشتر باشد، در افزایش مقدار گاز دی اکسید کربن خارج شده از مخزن که وارد سطح زیرین پوست می شود، نیز بیشتر است و باید هزینه بیشتری را برای آن بپردازید.

در شرایط فعلی هزینه های پزشکی نیز افزایش یافته است و استفاده از مواد اولیه در درمان بیماری ها مخصوصاً برای زیبایی بیشتر شده است، از این رو توصیه می شود، جوانب امر را سنجیده و بعد به آن اقدام نمایید، توصیه جالبی که در این جا مطرح می کنیم آن است که می توانید برنامه خود را از تعدادی مشاوره های دریافتی از پزشک متخصص خود دریافت، کرده و برای آن طرح ریزی کنید.

مرکز درمان زیبایی

عامل آخر هم به شرایط مرکز درمان زیبایی بستگی دارد که می توان یک مرکز درمانی خصوصی، نیمه خصوصی و یا دولتی باشد، در میان انواع مراکز درمانی نوع دولتی آن برای درمان های زیبایی کمتر بوده و بیشتر خصوصی هستند تا نیمه خصوصی، زیرا پزشکان متخصص در زیبایی بیشتر در مطب های خصوصی خود به امر زیبایی می پردازند از این رو هزینه آن ها نیز بیشتر است و در برخی موارد دفترچه های درمانی هزینه این زیبایی ها را تقبل نکرده است.

جایگاه قرار گیری منطقه جغرافیایی مرکز یا مطب درمانی نیز در افزایش یا کاهش هزینه درمان زیبایی اثر گذار است و همواره هزینه های خاص خود را شامل می شود، با این تفسیر نوع امکانات و تعداد مقدمات انجام کار به لحاظ بهداشتی و پزشکی نیز در افزایش یا کاهش هزینه درمان زیبایی اثر گذار است.

به عبارت بهتر مراکز درمانی که از بهداشت و نیز امکانات پزشکی مورد نیاز آن درمان زیبایی برخوردار باشند، نیز هزینه بر است و این هزینه ها از فرد مراجعه کننده نیز دریافت، می شود و البته باید شرایط کار را با جوانب کار محاسبه کرده و برای آن برنامه ریزی نمایید تا بتوانید هزینه خود را در جای مناسب و مطلوب و مورد نظر خود خرج نمایید.

مرکز درمان زیبایی
مرکز درمان زیبایی

زیبایی کمر با روش درمانی کربوکسی تراپی کمر چگونه حاصل می شود؟

در پاراگراف های بالا در خصوص معایب موجود در کمر مواردی بیان شد که روش کربوکسی تراپی کمر به درمان آن ها خواهد پرداخت، برای زیبایی کمر می توان معایب دیگری را نیز بیان کرد که همه آن ها به رفع عیوب نیاز دارند و می توانند راهگشای خوبی نیز برای افراد باشند.

چنانچه می دانید روش کربوکسی تراپی کمر در ناحیه زیرین پوست کمر به زیبایی می پردازد، اما این زیبایی ممکن است، برای مواردی همچون رفع شل شدگی یا افتادگی پوست در ناحیه کمر نیز باشد، زمانی که سن افراد بیشتر می شود، میزان افتادگی همه اندام بدن و حتی صورت نیز افزایش می یابد که افتادگی کمر یکی از این موارد است.

زمانی که کمر به افتادگی مبتلا می شود، پوست ناحیه کمر نیز حالت شل پیدا کرده و باید راهی برای سفت کردن آن یافت، از این رو کربوکسی تراپی کمر برای رفع این عیب می تواند مفید باشد، در حقیقت روش کربوکسی تراپی کمر برای رفع عیب افتادگی به این صورت اقدام می کند که پوست را به شکلی سفت در می آورد،

این سفت کردن پوست یکی از مواردی است که روش کربوکسی تراپی انجام می دهد، از این رو می توان برای رفع افتادگی کمر هم از روش کربوکسی تراپی استفاده نمود.

رفع این عیب باعث می شود تا زیبایی کمر به وضوح دیده شود و فرد به زیبایی مورد نظر و مطلوب خود دست یابد، روش کربوکسی تراپی کمر می تواند به خوبی همه عیوب کمر را بر طرف نماید این عیوب تعداد زیادی بوده که هر یک از آن ها شامل موارد متعددی است که می توانند راهگشای خوبی برای داشتن زیبایی افراد باشند.

زیبایی کمر با روش درمانی کربوکسی تراپی کمر چگونه حاصل می شود؟
زیبایی کمر با روش درمانی کربوکسی تراپی کمر چگونه حاصل می شود؟

آیا کربوکسی تراپی کمر برای درمان درد کمر نیز به کار برده می شود؟

همان طور که بیان کردیم شیوه درمان زیبایی با کربوکسی تراپی کمر زیاد بوده که هر یک از آن ها خود می تواند به رفع عیوب ظاهری بپردازد با این حال دیده می شود که کربوکسی تراپی برای درمان های خاص نیز به کار می رود و می تواند مسکنی عالی برای برخی درمان ها نیز باشد.

همواره این نکته وجود داشته اشت که کربوکسی تراپی علاوه بر زیبایی می تواند حالت های درمانی خوبی داشته باشد، به عنوان مثال روش کربوکسی تراپی می تواند به درمان انواع مختلف بیماری و مرتبط با پوست نیز استفاده شود که خود این موضوع در رفع عیوب درخواستی نیز اثر بخش است.

زمانی که درمان زیبایی با کربوکسی تراپی کمر انجام می شود، می تواند درمان بیماری کمر که مرتبط با پوست است را هم انجام دهد و برای آن می توان این نکته را در نظر گرفت که این درمان بایستی مربوط به رفع درد عضلانی و نیز گرفتگی، شل شدگی و یا افتادگی های پوستی باشد و یا آن که درد های عصبی را کاهش دهد.

نکته بسیار مهم

نکته بسیار مهمی که در خصوص روش کربوکسی تراپی کمر وجود دارد، آن است که این شیوه درمان زیبایی که ماهیت درمان برای زیبایی و نیز درمان برای درد داشته باشد، می تواند یک روش بسیار خوب به شمار آید و طرفداران زیادی را نیز داشته باشد، از این رو توجه به این نکته اهمیت دارد که این روش درمانی در میان افراد زیادی در سطح جهان معرفی گردد.

جالب است، بدانید که شیوه درمان درد با کربوکسی تراپی کمر یعنی یک شیوه درمانی که با واژه های دیگر نیز می توان از آن یاد نمود، به عنوان مثال اوزون تراپی برای درد های کمر و رفع درد های عصب ناحیه کمر به کار می رود که مشابه کربوکسی تراپی کمر به کار برده می شود،

پس می توان استنباط نمود که علم پزشکی در دنیای حاضر توانسته است، با شیوه های درمانی خاص و جدید به مداوای بسیاری از معایب، درد ها، ناخوشایندی ها و نیز هر عامل دیگری بپردازند که برای بشر به عنوان یک مسئله یا موضوع مطرح شده است.

نکته بسیار مهم
نکته بسیار مهم

آیا روش کربوکسی تراپی کمر به عارضه بعد از انجام روش درمانی دچار خواهد شد؟

روش کربوکسی تراپی کمر یکی از روش های درمانی است که برای انجام آن شیوه، تزریق گاز دی اکسید کربن در سطح زیرین پوست استفاده می شود، اما توجه به این نکته اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت و آن مربوط می شود، به شرایط بعد از انجام روش درمانی، زیرا می توان نتیجه خود را از روش انجام شده بیان نمود.

از آن جا که روش کربوکسی تراپی کمر مشابه با هر روش درمان زیبایی دیگری دارای شرایط، مقدمات یا جوانبی است، با جرأت می توان گفت که این شیوه درمانی یکی از شیوه های درمان زیبایی و بی خطر است که با خیال آسوده می توانید به آن اقدام نمایید دلیل این امر آن است که این روش درمان زیبایی به صورت سرپایی انجام می شود.

منظور از سرپایی بودن روش درمانی کربوکسی تراپی

منظور از سرپایی بودن شیوه درمان زیبایی با کربوکسی تراپی کمر آن است که این شیوه بدون موارد بیهوشی و عدم استفاده از روش های بیهوشی همراه است و می تواند در زمان بسیار کوتاه به صورت سرپایی انجام شود و نیاز به بستری در این مورد وجود ندارد و تنها مراقبت های قبل و بعد از عمل از سوی پزشک متخصص به فرد بیمار توصیه می شود که باید برای آن برنامه ریزی های مشاوره ای را جدی در نظر گرفت.

از آن جا که این شیوه درمانی برای زیبایی کمر به عنوان یک روش بی خطر و بی عارضه شناخته می شود، می توان یک تبصره کلی برای بعد از انجام روش درمانی در نظر داشت و آن این است که این روش درمانی می تواند راه های خود را به خوبی برای هر فردی اعلام نماید و خروجی عنوان شده می تواند راهگشای مطلوبی از خود به نمایش در آورد.

زمانی که روش کربوکسی تراپی کمر عارضه ای در بر نداشته باشد

زمانی که روش کربوکسی تراپی کمر عارضه ای در بر نداشته باشد، می توان با اطمینان گفت که تمام جوانب کار به درستی در نظر گرفته شده است و شرایط انجام از پزشک متخصص گرفته تا مرکز درمانی و امکانات پزشکی همگی اصولی بوده است، ولی اگر این عوارض مشاهده گردد، متوجه می شویم که عارضه از فرد مراجعه کننده بوده است.

منظور از عبارت فوق آن است که فرد مراجعه کننده ممکن است، شرایط واقعی خود را در جلساتی که با پزشک متخصص داشته است، عنوان نکرده باشد و یا شرایط مراقبت های قبل از انجام روش کربوکسی تراپی عنوان نکرده باشد، از این رو بدون شک با عوارض جانبی بعد از عمل مواجه گشته است، بنابراین می توان توجه فرد مراجعه کننده را تا اتمام کامل کربوکسی تراپی به درستی متوجه ساخت تا به ندانم کاری های بعد از عمل دچار نشود.

توجه داشته باشید، بیماری که در جلسات مشاوره های پزشکی با متخصص مجرب و متعهد زیبایی خود تمامی شرایط و موارد را بیان کرده باشد، می تواند با خیال آسوده در زمان انجام کربوکسی تراپی کمر حضور داشته باشد و برای آن برنامه ریزی نماید، از این رو توصیه می شود تا جوانب کار به درستی ارزیابی و نتیجه گیری گردد.

زمانی که روش کربوکسی تراپی کمر عارضه ای در بر نداشته باشد
زمانی که روش کربوکسی تراپی کمر عارضه ای در بر نداشته باشد

قدرت انجام روش کربوکسی تراپی کمر در درمان زیبایی چقدر است؟

همان طور که مشخص گردید روش کربوکسی تراپی کمر برای درمان زیبایی کمر به کار برده می شود که می توان گفت که شیوه درمانی آن دارای قدرت بالایی برای انجام آن است

دلیل این امر آن است که روش کربوکسی تراپی کمر با تزریق گاز کربنیک یا دی اکسید کربن به سطح زیرین پوست می تواند با قدرت و سرعت بیشتری به انتهای پوست وارد شود و زیبایی خاص و مورد نظر را در زمان کوتاه برای فرد مراجعه کننده و علاقه مند به زیبایی به ارمغان آورد.

زمانی که روش کربوکسی تراپی کمر با شیوه تزریقی خود به ورود گاز دی اکسید کربن در داخل پوست اقدام می کند، می توان در نظر داشت که این شیوه درمانی با شیوه مخصوص به خود می تواند بسیار جالب توجه باشد، زیرا ورود گاز دی اکسید کربن در بدن مشابه گاز اکسیژن در بدن بوده و برای آن شواهد خوبی مشاهده می شود.

منظور از قدرت برای یک روش درمانی آن است که آن شیوه درمانی بتواند با سرعت بالا در زمان کمتر و با بیشترین اثر در طولانی ترین زمان اقدام نماید از این رو می توان گفت که شیوه درمان زیبایی با کربوکسی تراپی کمر می تواند دارای موارد بیان شده باشد، از این رو یک روش کار آمد، مؤثر و مفید در درمان زیبایی برای کمر به شمار خواهد آمد.

قدرت انجام روش کربوکسی تراپی کمر در درمان زیبایی چقدر است؟
قدرت انجام روش کربوکسی تراپی کمر در درمان زیبایی چقدر است؟

تعداد جلسات کربوکسی تراپی کمر چقدر است و تا چه میزان این جلسات سفارش می شود؟

در خصوص هر روش درمان زیبایی تعداد جلسات آن از اهمیت خاصی برخوردار است، در واقع اکثر روش های درمانی که با شیوه های خاصی انجام می شوند و نیازی به بستری شدن ندارند و به صورت سرپایی انجام می شود، تعداد جلسات اولین موردی است که باید به آن توجه کرد این مورد آن است، تکرار مجدد آن تا رسیدن به نتیجه نهایی می تواند اثر بخش باشد.

زمانی که تعداد جلسات کربوکسی تراپی کمر از قبل تعیین گردد، با خیال آسوده فرد بیمار به مداوای زیبایی خود می پردازد،

تعیین تعداد جلسات برای کربوکسی تراپی کمر همان تعداد جلساتی است که پزشک متخصص زیبایی در جلسات مشاوره با بیمار خود برنامه ریزی کرده است و می توان گفت که این شیوه درمانی برای اتمام کار و دریافت نتیجه نهایی، به روش خاص خود خواهد پرداخت.

به طور معمول برای روش درمانی کربوکسی تراپی تعدادی بین 8 تا 10 جلسه در نظر گرفته می شود که روش کربوکسی تراپی کمر نیز همین تعداد جلسات را نیاز دارد، البته لازم به ذکر است که این روش درمانی از هر فردی به فرد دیگر متفاوت است و می توان گفت که ممکن است، تعداد جلسات انجام کربوکسی تراپی برای کمر از 10 جلسه نیز افزایش یابد و به 12 جلسه یا شاید هم بیشتر برسد.

برای هر روش درمان زیبایی می توان تعداد جلسات درمان را تعیین کرد. در نظر گرفتن هر روش درمانی باعث می شود تا نتیجه مطلوب آن حاصل گردد و این شیوه در نتایج به دست آمده رضایت مراجعه کننده را فراهم خواهد آورد و این نکته را بیان می کند که نباید اتمام کامل تعداد جلسات را نادیده انگاشت.

تعداد جلسات کربوکسی تراپی کمر چقدر است و تا چه میزان این جلسات سفارش می شود؟
تعداد جلسات کربوکسی تراپی کمر چقدر است و تا چه میزان این جلسات سفارش می شود؟

ماندگاری کربوکسی تراپی کمر تا چه زمانی است و روش نگه داری آن چگونه است؟

زمانی که تعداد جلسات انجام روش کربوکسی تراپی کمر به اتمام برسد نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد که ماندگاری آن عامل دیگری است که می توان به آن توجه نشان داد، منظور از ماندگاری روش کربوکسی تراپی آن است که این روش تا چه زمانی می تواند نتیجه مطلوب خود را برای بیمار نشان دهد.

همواره هر روش درمان زیبایی که امروزه از آن یاد می شود، حائز نکاتی است که باید به آن توجه کرد، زیرا روش های امروزی روش هایی سریع و سر پایی هستند که نیازمند تعداد جلسات برای تعداد مکرر انجام آن ها است و ماندگاری آن ها در یک بازه خاصی از زمان خواهد بود.

ماندگاری روش های کربوکسی تراپی و از جمله روش کربوکسی تراپی کمر به مدت یک سال است و برای نگه داشتن این زیبایی، می بایست در زمانی که برای سال دیگر برنامه ریزی شده است، مراجعه نمود در واقع پزشک متخصص با برنامه ریزی های فردی خود، این زمان را عنوان می کند.

تمدید کربوکسی تراپی

در مدت یک سال آینده روش کربوکسی تراپی دوباره تمدید می شود و با همان تعداد جلسات قبلی و یا شاید هم کمتر از آن تعداد جلسات می توان به تمدید کربوکسی تراپی اقدام کرد

کاهش تعداد جلسات برای کربوکسی تراپی کمر از آن جا خواهد بود که ممکن است، فرد بیمار به درمان جدی خود برای پس از روش کربوکسی تراپی اقدام کرده است و نتیجه به خوبی حفظ شده است و تنها به تمدید آن برای تثبیت بیشتر کربوکسی تراپی نیاز خواهد داشت.

ماندگاری روش های درمان زیبایی امروزه به صورت کوتاه مدت بوده، زیرا ممکن است، در اثر طولانی بودن زمان ماندگاری روش انجام شده یک احتمال خطر در زمان انجام باشد که به هیچ عنوان قابل جبران نیست همچنان که در گذشته روش های درمان زیبایی که برای نخستین بار رواج پیدا کردند

به صورت ماندگار بودند و در صورت کوچک ترین قصور و یا کوتاهی در روش انجام شده ممکن بود روش تمام شده هیچ جبرانی نداشته باشد و فرد و پزشک از این ماجرا بسیار پریشان حال می شدند در حالی که روش های درمانی جدید با شیوه های تمدید و سرپایی بودن آن می تواند قابل جبران باشد و یا نتیجه بهتر را با شواهد ظاهری به وضوح نشان دهد.

تمدید کربوکسی تراپی
تمدید کربوکسی تراپی

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی کمر شامل چه مواردی است؟

روش کربوکسی تراپی یکی از روش های نوین در درمان زیبایی است که کربوکسی تراپی کمر نیز یکی از این روش های درمانی است که به صورت جزئی در ناحیه کمر و در نقطه پوست زیرین کمر اقدام می شود، زمانی که فرد مراجعه کننده برای درمان زیبایی کمر خود به روش کربوکسی تراپی کمر تمایل دارد، باید با شرایط مراقبت های بعد از عمل کربوکسی تراپی کمر نیز آشنا باشد تا پس از روش انجام شده رضایت کامل را حاصل نماید.

مراقبت های بعد از روش کربوکسی تراپی همان شرایط بعد از عمل است که باید با دقت کامل و به صورت دقیق آن ها را انجام داد و برای آن برنامه ریزی درستی داشت تا بتوان نسبت به آن آسودگی بیشتری داشت

در خصوص روش کربوکسی تراپی این امکان وجود دارد که مراقبت ها به شکلی سهل انگارانه وجود داشته باشند و نتیجه خوبی دیده نشود، پس توصیه می شود تا به موارد به درستی توجه شود و برای آن دقت کافی به کار گرفته شود.

ناحیه کمر را ماساژ ندهید

اولین مراقبت که یک سفارش اکید نیز می باشد، آن است که فرد مراجعه کننده پس از روش کربوکسی تراپی کمر به هیچ عنوان و در هیچ زمانی روی ناحیه کمر خود را ماساژ ندهد، زیرا این امکان وجود دارد که در اثر ماساژ ماده تزریق شده از شکل درست خود خارج شده و شکلی نا همگون برای کمر ایجاد نماید. پس دقت شود، ماساژ مطلقاً ممنوع می باشد.

بعد از ماساژ مراقبتی که می توان داشت مربوط می شود، به مشاهده عوارض جانبی، چنانچه اگر عوارض جانبی بعد از روش کربوکسی تراپی دیده شد، باید برای رفع آن ها اقدام نمود، به صورت طبیعی احتمال مشاهده عوارضی مانند تورم، کبودی، قرمزی یا خارش در سطح ناحیه تزریق شده وجود دارد که برای کربوکسی تراپی کمر در ناحیه کمر این عوارض مشاهده می شود.

ناحیه کمر را ماساژ ندهید
ناحیه کمر را ماساژ ندهید

برای رفع این عارضه راه کار ساده ای وجود دارد و آن استفاده از کمپرس آب یخ است که باید روی موضع گذاشته شود و این موضوع را می توان با دقت بالا و برای چند روز انجام داد تا به وسیله این کمپرس آب یخ بتوان بهبودی کامل پوست را مشاهده نمود و دیگر خبری از عوارض یاد شده نباشد.

توجه داشته باشید

توجه داشته باشید، عارضه های قرمزی، کبودی یا خارش و تورم از عوارض طبیعی بوده و کم تر از سه روز با دستور بیان شده در فوق، به بهبودی کامل خواهد رسید، در نتیجه جای هیچ نگرانی وجود ندارد و می توان با همین کار ساده، بهبودی کامل پوست را تأمین نمود و شاهد ظاهر دلخواه و مورد نظر بود.

مراقبت دیگری که باید با جدیت بیشتری در نظر داشته باشید، آن است که استفاده از مواد الکلی، مواد و دارو های خاص، مواد و دارو های ضد التهاب و… را در زمان پس از روش کربوکسی تراپی از برنامه خود حذف نمود به طور معمول گفته می شود تا سه روز یعنی 72 ساعت کافی است

اما توصیه مناسب تر آن است که برنامه عدم استفاده از دارو های فوق را حتی تا چند هفته آینده نیز ادامه دهد، زیرا ورود کم ترین مقدار از این ماده می تواند منجر به شکست نتیجه کربوکسی تراپی کمر شود و یا عارضه های جبران ناپذیری برای آن مشاده گردد.

کربوکسی تراپی کمر در چه زمانی انجام می شود و برای انجام عمل به چند دقیقه زمان نیاز دارد؟

کربوکسی تراپی کمر یکی از شیوه های درمان زیبایی است که باید در زمان مورد نیاز انجام شود تا نتیجه مطلوب و دلخواهی از آن مشاهده گردد، در واقع کربوکسی تراپی کمر برای زنان بار دار باید بعد از وضع حمل و تولد نوزاد انجام شود، زیرا ممکن است، مادر باردار و یا جنین وی را به مخاطره بیندازد که جبران آن هزینه بر و یا شاید هم جبران ناپذیر باشد.

زمان بعدی درست زمانی است که فرد علاقه مند به زیبایی بعد از کنکاش های لازم در روش های زیبایی، روش کربوکسی تراپی را برای کمر خود برگزیده باشد، از این رو توصیه می شود، شرایط و جوانب بیشتر کار کربوکسی تراپی را نیز با روش های دیگر زیبایی مقایسه کرده و بعد از آن به کربوکسی تراپی کمر برای زیبایی خود اقدام نماید.

کربوکسی تراپی کمر در چه زمانی انجام می شود و برای انجام عمل به چند دقیقه زمان نیاز دارد؟
کربوکسی تراپی کمر در چه زمانی انجام می شود و برای انجام عمل به چند دقیقه زمان نیاز دارد؟

زمان دیگر زمانی است که فرد مراجعه کننده به صورت انحصاری و تنها باید از یک روش درمانی و متناسب با شرایط خود استفاده نماید.

مثال

به عنوان مثال یک فرد با توجه به شرایط زمانی، شرایط فردی، شرایط مالی و غیره خود روش کربوکسی تراپی را برای درمان زیبایی کمر خود انتخاب کرده است و شاید هم تنها راه حل موجود برای درمان زیبایی خود باشد، از این رو می تواند یکی از زمان های انجام روش کربوکسی تراپی نیز به شمار آید.

حال بعد از آن که فرد با برنامه های از قبل طراحی شده و یا شرایط به وجود آمده یا شرایط فعلی به پزشک متخصص زیبایی خود که مورد تأیید است، مراجعه می کند، به روش کربوکسی تراپی اقدام می شود، جالب است، بدانید که این شیوه درمانی یکی از شیوه های درمانی سریع و آسان است که در زمانی بین یک ربع تا نیم ساعت قابل انجام است.

از آن جا که کربوکسی تراپی کمر ممکن است، با روش های درمانی سلولیت نیز همراه باشد، این زمان ممکن است، به 45 دقیقه نیز افزایش یابد

مثال
مثال

اما آن چه مهم است، آن است که این زمان باید برای 8 تا 10 جلسه دیگر هم ادامه داشته باشد و فاصله بین هر جلسه با توجه به شرایط بیمار و نیز نظر پزشک متخصص و متعهد می تواند یک هفته یا دو هفته باشد.

با عبارت فوق مشخص گردید که برای روش های زیبایی از جمله کربوکسی تراپی کمر باید دو زمان مورد توجه قرار گیرد یکی زمان انجام روش کربوکسی تراپی و دیگری زمان حین عمل است

البته زمان سومی هم وجود دارد که برای تمدید روش کربوکسی تراپی باید به آن توجه داشت و آن زمانی که است، در سال آینده برای بیمار مراجعه کننده از سوی پزشک معتمد عنوان می شود، از این رو تمامی زمان ها عواملی هستند که در اثر بخشی بیشتر و بهتر کربوکسی تراپی مؤثر و مفید هستند.

مثال
مثال

آیا به صورت جزئی روش کربوکسی تراپی کمر بهبودی خاصی را در شیوه انجام به خود اختصاص داده است؟

در پاراگراف های قبلی موارد متعددی در خصوص روش کربوکسی تراپی کمر بیان شد و همه موارد، شرایط و جوانب کار به صورت جزئی بیان شد

اما در این بخش یک مورد جزئی تر هم وجود دارد که قصد داریم آن را برای اطلاع بیشتر علاقه مندان به زیبایی بیان نماییم، شاید این مورد نکته ای جدید و جالب در علم کربوکسی تراپی باشد که امروزه برای درمان زیبایی استفاده شده است.

زمانی که روش کربوکسی تراپی کمر به عنوان یک روش درمان زیبایی استفاده شد، روش درمان بیماری نیز به آن اضافه گردید و حتی درمان سلولیت برای آن به یکی از مزایای اصلی آن تعریف گردید

اما نکته مهمی که در این بخش وجود دارد، آن است که درمان سلولیت برای حذف سلول های چربی اضافی و یا پف شده در سطح پوست استفاده می شود که هر یک از آن ها برای درمان نیازمند تدابیر خاصی هستند.

از آن جا که روش کربوکسی تراپی کمر برای درمان زیبایی کمر با این نکته مواجه شده است که درمان سلولیت را برای کمر به کار برد، علم جدید پزشکی به این نقطه رسید که می توان درمان سلولیت را به صورت ارتقائی افزایش داد و درجه درمانی آن را از درمان سلولیت درجه سه به درمان سلولیت درجه دو ارتقاء بخشید.

این افزایش ارتقاء برای بهبودی بیشتر ناحیه مورد نظر در درمان کربوکسی تراپی بیان شد و در ناحیه کمر روش کربوکسی تراپی کمر به درمان سلولیت درجه دو توانست رضایت بیشتر، بهتر و مناسب تری را در زمان کمتر با ماندگاری بیشتر برای فرد مراجعه کننده و نیز علاقه مندان به زیبایی فراهم آورد.

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، متشکریم و امیدواریم که از خواندن مطالب آن بهره لازم را کسب کرده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک :

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید