میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

پلاسما جت
پلاسما جت

لیست موضوعات

پلاسما جت

امروز با موضوع پلاسما جت در خدمت شما عزیزان هستیم.

شیوه نادرست زندگی از جمله مصرف سیگار، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آلاینده‌های محیطی در ایجاد چین و چروک اطراف چشم نقش زیادی دارد.

برای از بین بردن این چین و چروک راه‌های زیادی وجود دارد که یکی بهترین راه‌ها برای درمان افتادگی و چین و چروک چشم روش پلاسماجت است.

پلاسما جت
پلاسما جت

پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش‌های ناشی از آن می‌توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند، چروک‌های اطراف پلک بیش از حدی دارند که با جراحی کامل برطرف نشده است و یا قبلا جراحی انجام داده‌اند

ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند و می‌خواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلایلی همچون ترس از بی هوشی) پلک‌هایی جوان و زیبا داشته باشند.

در ادامه این مقاله شما را با مفاهیمی در مورد پلاسما جت آشنا می کنیم. ما در کلینیک دکتر زرگنج فرد بهترین خدمات زیبایی در زمینه پلاسما جت برای رفع چروک اطراف چشم و افتادگی پلک و کوچیک کردن بینی و همچنین جوان سازی پوست را توسط بهترین متخصص های در این زمینه ارائه می دهیم، کافیست برای ارتباط با ما با شماره تماس ما در انتهای این مقاله تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

پلاسما جت چیست؟

مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟

نحوه درمان چگونه است؟

پلاسما جت صورت به چند منظور انجام میشود؟

پلاسما جت بینی چگونه انجام می شود؟

پلاسما جت پلک چگونه انجام می شود؟

مراقبت های قبل از انجام  پلاسما جت

مراقبت های بعد از پلاسما جت

کاربردهای پلاسما جت چیست؟

موارد قابل درمان با پلاسما جت و پلاسمای صورت چیست؟

عوارض پلاسما جت چیست؟

آیا می توانم صورتم را پلاسما جت کنم؟

آیا واقعا درمان با پلاسما جت ارزش انجام دادن دارد؟

ماندگاری پلاسما جت بینی چقدر است؟

مدت ماندگاری پلاسما جت صورت چقدر است؟

هزینه ی پلاسما جت

مورادی که نباید از پلاسما جت استفاده کرد

پلاسما جت برای چه افرادی مناسب است؟

پلاسما جت چه تفاوتی با پلکسر و پلکسر پلاس دارد؟

مزایای پلاسما جت

آیا پلاسما جت درد دارد؟

پلاسما جت چیست؟

پلاسما جت دستگاهی است که در روش پلاسما تراپی بعنوان یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست استفاده می شود.

امروزه در اکثر کلینیک های پزشکی و حتی مراکز غیر پزشکی، پلاسما جت بینی، پلاسما جت پلک، پلاسما جت شکم و ترک های پوستی انجام می شود.

برای پی بردن به اهمیت این روش، کافی است به این فکر کنید که قبلا برای رفع افتادگی پلک لازم بود زیر تیغ جراحی بلفاروپلاتی با جراحی پلک بروید. اما امروزه می توان با این روش غیر جراحی به راحتی، افتادگی پلک را برطرف نمود.

پلاسما جت چیست؟
پلاسما جت چیست؟

در این شیوه نقاط ریز کنار هم توسط پلاسماجت سوزانده میشود که فقط سطحی ترین لایه پوست آسیب میبند و در نتیجه اسکار بجا نمی گذارد ولی درعین حال بدلیل تبخیر قسمت هایی از لایه های عمقی، پوست جمع تر می گردد

در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، عمق خطوط کمتر میشود و روزنه ها کوچکتر شده و پوست ناحیه لیفت می شود.

جنس پوست

معمولا برحسب نوع نیاز پوست و جنس هر پوست جلسات بین سه تا چهار جلسه و با فواصل یک تا دو ماه تکرار میشود.

این روش به عنوان “بلفاروپلاستی دینامیک ” هم شناخته میشود چراکه این فرصت برای پزشک وجود دارد که از بیمار بخواهد که چشمانش را حین عمل باز وبسته کند تا دقیقاً چروک هایی که نیاز به درمان دارد مشخص شود و درمان شود.حتی برای خود بیمار این امکان وجود دارد که حین عمل چشمان خود را ببیند و نظر خود را بگوید.

البته لفظ پلاسما تراپی را با پی آر پی یا درمان با پلاسمای خون (پلاسمای غنی از پلاکت) اشتباه نگیرید. در ایران، پلاسماتراپی نام روشی است که در آن از دستگاه تولید کننده انرژی پلاسما (پلاسما جت) استفاده می کنند

جنس پوست
جنس پوست

ولی در زبان انگلیسی پلاسما تراپی گفته می شود. پلاسما در حقیقت، حالت چهارم ماده است. مانند: جامد، مایع، گاز، پلاسما

درمان با پلاسما جت یک روش درمانی غیر جراحی است که جایگزینی برای روش های جراحی مانند بلفاروپلاستی (جراحی پلک) است و کاربردهای فرآوانی از جمله لیفت گردن، پوست صورت، لیفت بینی، لیفت پلک، بهبود اسکار، خال برداری، رفع ترک های پوستی و … دارد.

قوس پلاسمایی

دستگاه پلاسما قوس پلاسمایی ایجاد می کند که موجب سوزاندن، جمع شدن و سفت شدن آنی پوست می شود. از آنجایی که هیچ تیغ جراحی یا لیزری در این روش استفاده نمی شود،

بنابراین بخیه ای نیز استفاده نخواهد همچنین برخلاف روش های جراحی، درمان با پلاسما جت به بیهوشی عمومی و دوره نقاهت طولانی نیاز ندارد.

افتادگی پلک یک عارضه رایج در بین افراد می باشد. افتادگی پلک می تواند باعث کاهش دید در افراد شود. این عارضه بدین صورت است که پلک بالایی چشم به صورت غیرمعمولی دچار افتادگی است یعنی پایین تر می باشد که باعث می شود ظاهر افراد خسته و یا مسن به نظر آید.

این عارضه می تواند به صورت ناگهانی و یا به صورت تدریجی عارض شود و خود را نشان دهد. افتادگی پلک عوارض بسیاری را می تواند داشته باشد. خستگی ، سردرد و کاهش بینایی و تاثیرات منفی بر زیبایی از عوارض آن است. پلاسماجت به عنوان روشی مطمئن برای رفع افنادگی پلک می باشد

مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟

برای شروع درمان با پلاسما جت، ابتدا بایستی توسط پزشک معاینه شوید. توجه داشته باشید که همه افراد، واجد شرایط پلاسما جت پلک یا پلاسما جت بینی نیستند و تشخیص درست این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟
مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟

با یک جستجوی ساده اینترنتی شاید به مواردی برسید که در نتیجه استفاده نامناسب این روش توسط افراد غیر پزشک، زیبایی افراد به خطر افتاده است. شاید افراد غیر پزشک در آرایشگاه ها مبالغ کمتری دریافت کنند، ولی ارزش زیبایی شما به مراتب بالاتر بوده و پذیرفتن ریسک از دست دادن زیباییتان منطقی نیست.

نحوه درمان

پس از مشاوره با پزشک، در صورتی که این درمان برای شما مناسب باشد، کرم بی حسی بر روی محل مورد نظر مالیده می شود تا درد و ناراحتی حین درمان را کاهش دهد.

درمان با پلاسما جت بسته به ناحیه تحت درمان معمولا 20 تا 60 دقیقه طول می کشد. برای هر ناحیه معمولا به یک تا سه جلسه با فواصل 6 تا 8 هفته نیاز است.

با انتقال انرژی پلاسما جت به پوست، نقاط سیاه رنگی بر روی پوست ایجاد می شود که ناشی از سوختن سلول های پوست است. با سوختن این نواحی، بافت اطراف جمع شده و یک اثر لیفت پوست ایجاد می شود.

پلاسما جت صورت به چند منظور انجام می شود:

لیفت صورت

درمان روزنه های باز پوست

درمان لک

درمان اسکار آکنه

درمان چروک های ریز.

پلاسما جت بینی چگونه انجام می شود؟

در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، می توان با انجام پلاسما تراپی بر روی بینی، پوست بینی را جمع تر کرده و آن را لیفت داد. در این روش با سوزاندن نقطه نقطه پوست بینی، اندازه بینی مقداری کوچک تر می شود.

امکان ایجاد هایپرپگمنتاسیون (تیره شدن پوست) از عوارض پلاسما جت است، در صورتی که توسط متخصص این کار انجام شود عارضه های آن تا حدود زیادی کاهش می یابد.

پلاسما جت بینی چگونه انجام می شود؟
پلاسما جت بینی چگونه انجام می شود؟

همراهی این روش با تزریق هیالاز و فیلر اسیدهیالورونیک یا هیدروکسی آپاتیت و نخ نتایج بهتری خواهد داشت
اینکار چندین بار به فاصله ی یکماه انجام میشود.
این روش بیشتر مناسب کسانی است که بینی گوشتی دارند و نه استخوانی.

پلاسما جت پلک چگونه انجام می شود؟

پلاسما جت پلک چگونه انجام می شود؟
پلاسما جت پلک چگونه انجام می شود؟

بلفاروپلاستی

بالا رفتن سن افراد باعث ایجاد تغییرات در ظاهر و فیزیک بدن آنها می شود. یکی از مسائل طبیعی در بالا رفتن سن ، تغییرات پوست افراد است.

بی شک زوال جوانی باعث از بین رفتن شادابی پوست می شود. چین و چروک در پوست ظاهر می شود و به مرور بیشتر می شود.

یکی از مشکلاتی که می توانیم با آن مواجه شویم افتادگی پلک و یا چین و چرو اطراف ناحیه چشم است. بسیاری از افراد سعی در رفع این مشکل دارند. روشی که برای رفع افتادگی پلک استفاده می شود بلفاروپلاستی است

بلفاروپلاستی چیست ؟

بلفاروپلاستی یک کلمه با ریشه یونانی است که از دو کلمه blepharon ( پلک ) و plassein (به شکل) تشکیل یافته است. بلفاروپلاستی نوعی جراحی می باشد که برای اصلاح اختلالات پلک و نقایح و ناهنجاری های آن انجام می شود.

همچنین امروزه به منظور زیباتر کردن ناحیه چشم نیز این عمل انجام می شود و لزوما برای رفع نقایص و ناهنجاری ها نیست. بلکه به منظور زیبایی و یا رفع اثرات پیری نیز انجام می شود.

بلفاروپلاستی چیست ؟
بلفاروپلاستی چیست ؟

در عمل بلفاروپلاستی هدف برداشتن و حذف بافت های چربی پوست و چربی می باشد. همچنین با این عمل می توان بافت های ماهیچه و بافت تاندون مربوطه را تقویت نمود. از طریق بلفاروپلاستی تقریبا می توان تمام مشکلات زیبایی و نواقص موجود صورت را از ناحیه فوقانی ابرو تا گونه ها و بینی را حل نمود.

این روش درمانی زیبایی در تمام دنیا بسیار فراگیر شده است. به طوریکه در سال ۲۰۱۴ در ایالات متحده ۸۵% درصد زنان و در انگلستان در حدود ۸۸% از زنان از این روش برای درمان زیبایی استفاده کرده اند.

بلفاروپلاستی به منظور رفع مشکلات زیر انجام می شود.

ترمیم پلک و بازگرداندن عملکرد درست به پلک های آسیب دیده

رفع افتادگی پلک

صاف کردن عضلات و بافت های زیر چشم

رفع چروک در اطراف پلک ها

رفع کش آمدگی و شل شدگی پوست پلک ها

رفع پوست آویزان از لبه پلک

رفع چربی های اضافه در زیر پوست پلک ها

رفع شل شدگی عضلات پلک بر اساس درجه بندی هی مختلف

بلفاروپلاستی به منظور رفع مشکلات زیر انجام می شود.
بلفاروپلاستی به منظور رفع مشکلات زیر انجام می شود.

انواع بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی در کل به روش رفع مشکلات پلک گفته می شود. برای انجام بلفاروپلاستی روش های زیادی وجود دارد. تمامی روش های موجود در دو دسته با جراحی و بدون جراحی تقسیم می شوند

انواع بلفاروپلاستی
انواع بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی با جراحی

در روش های با جراحی که جزو روش های قدیمی می باشد بیمار برای انجام عمل بایستی بیهوش شده و در شرایطی مشابه اتاق عمل کار بر روی پلک انجام شود. اروش با جراحی طبیعتا نیاز به مراقبت ویژه پس از عمل داشته و دوران نقاهت خود را دارد که بایستی بیمار طی کند. همچنین پس از جراحی بیمار تا چند روز نمی تواند پلک خود را باز کند و پس از آن نیز محدودیت هایی تا اتمام دوران نگاهت دارد

بلفاروپلاستی بدون جراحی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های صنعت پزشکی دیگر نیازی به جراحی پلک نیست. شما می توانید با استفاده از روش های جدید بدون نیاز به بستری و بیهوشی مشکلات پلک خود را حل نمایید. روش های بدون جراحی زیادی برای انجام لیفت پلک و یا همان بلفاروپلاستی بدون جراحی ابداع شده است.

در رفع افتادگی پلک توسط پلاسما جت، همانند سایر کاربردهای عمل مورد نظر، پوست اضافی بر روی پلک، بصورت نقطه نقطه سوزانده شده و باعث لیفت و جمع شدگی پلک می گردد. البته این روش بر روی هر نوع افتادگی پلک قابل انجام نیست و مشاوره پزشکی برای تشخیص امکان انجام، ضروری است.

مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟

برای شروع درمان با پلاسما جت، ابتدا بایستی توسط پزشک معاینه شوید. توجه داشته باشید که همه افراد، واجد شرایط پلاسما جت پلک یا عمل مورد نظر بینی نیستند و تشخیص درست این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

با یک جستجوی ساده اینترنتی شاید به مواردی برسید که در نتیجه استفاده نامناسب این روش توسط افراد غیر پزشک، زیبایی افراد به خطر افتاده است.

مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟
مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟

شاید افراد غیر پزشک در آرایشگاه ها مبالغ کمتری دریافت کنند، ولی ارزش زیبایی شما به مراتب بالاتر بوده و پذیرفتن ریسک از دست دادن زیباییتان منطقی نیست.

مراقبت های قبل از پلاسما جت

 • 15 روز قبل از انجام پلاسما جت از داروهای مانند ویتامین E و آسپرین و داروهای ضد انعقاد خون استفاده نکنید.
 • تا یک هفته قبل در معرض مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
 • یک هفته قبل از پی ار پی سیگار نکشید و الکل مصرف نکنید.
 • آزمایش های لازم و تجویزی پزشک را به صورت کامل انجام دهید.
 • صورت خود را در روز انجام عمل مورد نظر آرایش نکنید و با صورتی تمیز به کلینیک بروید.
 • تمامی توصیه های پزشکتان را به خوبی انجام دهید تا نتایج خوبی بگیرید.

مراقبت های بعد از پلاسما جت

بعد از پلاسما جت، مقداری قرمزی و ورم روی پوست ایجاد خواهد شد که کاملا طبیعی است. برای چند ساعت پس از درمان ممکن است احساس سوزش داشته باشید. این علائم آنقدر حاد نیست که مانع از زندگی روزمره شما شود. اگر احساس درد داشتید می توانید از داروهای مسکن نیز استفاده کنید.

پس از عمل مورد نظر، توصیه اکیدی که می شود، این است که به هیچ وجه، به جای زخم پلاسما جت (پوسته های سیاه رنگ ایجاد شده) دست نزنید، یا آنها را نکَنید. شاید استفاده از کرم بعد از پلاسما جت به شما توصیه شود.

محل درمان باید تمیز و خشک نگهداری شود و همچنین برای 30 روز، مراقب باشید که در معرض نور خورشید و گرما قرار نگیرید

برای کمک به فرآیند بهبودی، استفاده از کرم های مخصوص به مدت یک هفته، توسط پزشک توصیه خواهد شد

معمولا از شما خواسته می شود تا به مدت 7 روز، از مواد پاک کننده استفاده نکنید

تا یک هفته از رفتن به استخرهای شنا، سونا و جکوزی خودداری کنید تا سریع تر به بهبودی کامل برسید

بهتر است تا 4 روز از لوازم آرایش استفاده نکنید

به هیچ وجه محل درمان شده را پانسمان نکنید و اجازه دهید بهبودی به مرور زمان و کم کم انجام شود

تا 48 ساعت بعد از انجام پلاسما می توانید از کمپرس سرد برای تسکین استفاده کنید.

بعد از 48 ساعت می توانید صورت خود را به آرامی شستشو دهید.

تا 72 ساعت بعد از انجام پلاسما جت بهتر هنگام خوابیدن سر را با زاویه ای 30 درجه بالاتر از سطح زمین قرار دهید.

چند روز اولیه بعد از انجام پلاسما از وازلین و یا پماد های سوربولن با تجویز پزشک استفاده کنید.

کاربردهای پلاسما جت چیست؟

پلاسما تراپی با پلاسما جت، درمانی موثر برای افرادی است که بر روی پلک بالای خود پوست اضافی دارند یا چین و چروک و لکه هایی بر روی پوست آنها ایجاد شده است. درمان بر روی هر نوع پوستی قابل انجام است و از آنجایی که برش و بخیه ای در کار نیست، بهبودی سریع تر از روش های جراحی حاصل می شود.

موارد قابل درمان با پلاسما جت و پلاسمای صورت چیست؟

پیری و افتادگی پلک ها

چین و چروک ها: با تحریک کلاژن سازی باعث صاف شدن پوست می شود.

خال برداری، برداشتن اسکین تگ ها و گوشت اضافه

استرچ مارک ها و اسکارهای پوستی

آکنه

افتادگی پوست صورت و گردن

بهبود فرم بینی و لیفت بینی

از بین بردن رگ های عنکبوتی و سطحی پوست

از بین بردن چربی های زیر پوستی به خصوص میلیوم های اطراف چشم

لیفت لب و حجم دهی به لب

عوارض پلاسما جت چیست؟

در پی درمان با پلاسما جت ممکن است احساس سوزش و خارش داشته باشید و نقاط سیاه رنگ ایجاد شده با پلاسما جت باید تمیز و خشک نگهداری شوند تا موجب بروز عفونت نشود. درمان نواحی حساس مانند چشم ها ممکن است با ورم همراه باشد که بهبود آن معمولا تا یک هفته طول می کشد.

در درمان پوست های بسیار تیره، بعد از پلاسما جت، ممکن است هایپرپیگمانتاسیون یا هایپوپیگمانتاسیون ایجاد شود

این روش عارضه عمده ای نداشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰% پوست اضافه پلک برداشته میشود. لذا خطر باز بودن پلک که بعد از جراحی دیده می شود

عوارض پلاسما جت چیست؟
عوارض پلاسما جت چیست؟

در این روش وجود ندارد. بعد از عمل از کرم ترمیم کننده برای چند روز استفاده میشود. همچنین از این روش جهت کاهش عمق خطوط عمیق صورت استفاده مى شود. در این روش بیمار درگیر عفونت های احتمالی بعد از عمل جراحی نمیشود و این یک مزیت بسیار بالا در این روش می باشد.

در انجام لیفت پلک با پلاسماجت تورم و دلمه ای که در اطراف موضع ایجاد می شود در طول ۳ تا ۷ روز برطرف می شود. در طی روش پلاسماتراپی هیچ گونه خونریزی اتفاق نمی افتد و عملکرد پلک نیز بعد از عمل به صورت کاملا طبیعی خواهد بود.

طی تحقیقی که در اروپا بر روی طیف متفاوتی از افراد اعم از زن و مرد صورت گرفته است ، ۱۰۰ درصد افراد از انجام پلاسماجت راضی بوده اند.

آیا می توانم صورتم را پلاسما جت کنم؟

بسیاری از درمان های زیبایی برای برخی از افراد مناسب نیستند. پلاسما تراپی نیز برای یکسری از افراد با ویژگی های زیر توصیه نمی شود.

از آنجاییکه اثربخشی هیچ درمان زیبایی برای زنان باردار مورد بررسی های کلینیکی قرار نمی گیرد، این درمان نیز مانند دیگر درمان ها نباید بر روی خانم های باردار یا افرادی که در دوران شیردهی هستند، انجام شود.

در صورتی که مشکلات پوستی حادی مانند پسوریازیس، زخم باز، لوپوس و … در محل درمان دارید، این درمان برای شما توصیه نمی شود.

اگر ایمپلنت فلزی یا دستگاه ضربان ساز قلب دارید، نباید پلاسما جت انجام دهید.

قبل از شروع درمان درمورد تمامی بیماری ها و سابقه دارویی خود با پزشک صحبت کنید. شاید برخی بیماری ها یا داروها در روند پلاسما تراپی اختلال ایجاد کنند

 

آیا واقعا درمان با پلاسما جت ارزش انجام دادن دارد؟

نتایج عالی پلاسما تراپی در سفت کردن پوست و لیفت پلک تا 5 سال ماندگار است ولی توجه داشته باشید هیچ روش درمانی زیبایی وجود ندارد که روند پیری را متوقف کند. پلاسما تراپی تقریبا ارزان است و نتایجی شبیه به جراحی را به شما ارائه می کند. البته توجه داشته باشید این درمان برای افرادی با پوست بسیار شل و آویزان مناسب نیست. گزینه های جراحی برای این افراد نتایج بهتری را به همراه خواهند داشت

ماندگاری پلاسما جت بینی چقدر است؟

برای افرادی که سن رشد را گذرانده اند تقریبا دائمی است. فقط در صورتیکه پوست دچار تغییرات ژنیتیکی و یا محیطی شود، نیاز است این روند دوباره تکرار شود تا به جواب ایده آل برسد. برای افرادی که در سن رشد قرار دارند ماندگاری پلاسما جت تقریبا حدود 3  تا 5 سال است و بعد از آن نیاز است بار دیگر برای تمدید و ترمیم این روند را ادامه دهند.

مدت ماندگاری پلاسما جت صورت چقدر است؟

یکی از دلایلی که باعث می شود افراد از تکنیک پلاسما جت استقبال کنند همین ماندگاری در کنار ترمیم و بهبودی سریع آن است. برخی از درمان معضلات پوستی نتایجی دائمی دارند و برخی از قسمت های پوست بعد از مدتی روند پیری را از سر می گیرند که برای ترمیم آن بهتر است هر از چند گاهی درمان را تکرار کرد.

هزینه ی پلاسما جت

هزینه پلاسما جت در شهر های مختلف و کلینیک های مختلف متفاوت است ولی به طور کلی می توان گفت این روش بسیار مقرون به صرفه تر از عمل جراحی زیبایی است.

ولی توصیه ای مهم که باید جدی گرفته شود حتما در انتخاب دکتر و کلینیک دقت کنید و از روش کار و استاندارد بودن وسایلشان مطمئن شوید

مورادی که نباید از پلاسما جت استفاده کرد

 • خانم های باردار
 • افراد دیابتی
 • افرادی که دچار انعقاد خون هستند.
 • افراد مبتلا به بیماری حاد التهابی
 • افرادی که به بیماری صرع دچار هستند
 • افرادی که در بدن آن ها سرطان فعال وجود دارد.
 • افراد مبتلا به بیماری غدد
 • وجود شی فلزی در قسمتی که قرار است روی ان درمان صورت گیرد.
 • افرادی که در بدن آن ها هولتر یا ضربان ساز مصنوعی وجود دارد.
مورادی که نباید از پلاسما جت استفاده کرد
مورادی که نباید از پلاسما جت استفاده کرد

پلاسما جت برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که از جراحی و بیهوشی میترسند.
 • افرادی که تمایل دارند بعد از انجام پلاسما، بلافاصله به سرکار برگردنند.
 • افرادی که به واسطه ی عمل جراحی پلک دچار عدم تقارن شده اند.
 • کسانی که تمایل دارند جای زخم عمل روی صورتشان نماند.
 • افرادی که تمایل دارند چروک های زیر چشمان برطرف بشود.
 • افرادی که به واسطه ی جراحی های مختلف بر روی صورتشان دچار افتادگی شده اند.
 • افرادی که دارای افتادگی پلک هستند.

پلاسما جت چه تفاوتی با پلکسر و پلکسر پلاس دارد؟

پلاسما جت، پلکسر و پلکسر پلاس هر سه تکنیک هایی برای رفع چین و چروک هستند و در نوع دستگاه و میزان شدت با هم متفاوت هستند.

برای مثال رفع چین و چروک و یا افتادگی پلک با یک جلسه پلکسر پلاس درمان می شود ولی امکان دارد در پلاسما جت نیاز به سه جلسه درمان باشد. با ابداع پلاسما جت، پلکسر و پلکسر پلاس اصطلاح جراحی نرم وارد عرصه ی پزشکی شد.

مزایای پلاسما جت

 • نتیجه ی سریع و بدون درد چندان
 • روش ایمن و بدون خطر
 • روش درمانی تقریبا بدون عوارض
 • نفوذ در عمق پوست بدون اسیب رسیدن به سطح پوست
 • نتایج برگشت ناپذیر
 • طیف فراوانی از بیماری های پوستی را درمان می کند.
 • فقط ناحیه ای که نیاز به درمان دارد را، درمان می کند و به نواحی مجاور صدمه نمی زند.
 • تمامی افراد 20 تا 80 سال می توانند از این روش استفاده کنند.
 • قیمت پلاسما جت از پلکسر و پلکسر پلاس مناسب تر است.
مزایای پلاسما جت
مزایای پلاسما جت

آیا پلاسما جت درد دارد؟

التهاب و کمی درد بعد از انجام عمل مورد نظر برای شخص مشهود است والی در فاصله ی 2 الی 4 ساعت درد کاهش پیدا می کند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

یک پاسخ

 1. ممنون از سایت و مقاله خوبتون. خیلی استفاده کردم.
  مدتهاست که می خوام عمل جراحی بینی انجام بدم، اما اطلاعاتم در مورد پلاسمای بینی خیلی کم بود. توی سایت ویرا برگ یک پیشنهاد تخفیف برای پلاسمای بینی دیدم و تصمیم گرفتم که از این فرصت تخفیف استفاده کنم. اما چون در مورد پلاسمای بینی اطلاعاتی نداشتم با سرچ با سایت شما آشنا شدم و واقعا سپاسگزارم از اطلاعات کاملی که در این خصوص به من دادید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید