میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

وایتنینگ
وایتنینگ

لیست موضوعات

وایتنینگ

این روزها وایتنینگ یا سفید کننده واژن به بخشی از دغدغه ی عمومی زنان تبدیل شده است و اکنون زنان به طور مرتب در همه جا در حال فکر کردن درباره نیازهای خود در رابطه با سلامتی و زیبایی هستند.

اگر فکر می کنید شما هم جزو افرادی هستید که از رنگ واژن خود راضی نیستید، ابتدا باید تمام اطلاعات خود را درباره ی راه های سفیدکننده های موجود بررسی کنید تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

اگر در فکر وایتنینگ برای واژن خود هستید، احتمالا لیستی طولانی از سوالات دارید و نمی دانید با چه کسی در میان بگذارید. بنابراین، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به همه اطلاعاتی را که لازم دارید در رابطه با وایتنینگ بدانید در اختیارتان قرار دهیم:

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

وایتنینگ چیست؟

کرم های وایتنینگ چیست؟

نکات ضروری در رابطه با کرم های وایتنینگ چیست؟

مزایای استفاده از کرم های وایتنینگ چیست؟

 

وایتنینگ

واژن شما ممکن است به علت سایش، لباس تنگ، عرق کردن بیش از حد از ورزش و حتی رژیم غذایی شما تغییر رنگ بدهد. این مساله می تواند احساس نارضایتی در زنان را ایجاد کند و یا می تواند بر روابط عاشقانه و اعتماد به نفس آن ها تاثیر بگذارد.

با استفاده از محصولات و روش های سفید کننده واژن(وایتنینگ) مناسب، این فرآیند می تواند بسیار کارآمد و ایمن باشددر واقع، این فرایند زیبایی در مورد استفاده از محصولات ایمن برای روشن شدن رنگ مناطق خصوصی از رنگ تیره به رنگ طبیعی بدن است.

وایتنینگ
وایتنینگ

کرم های وایتنینگ

به خاطر داشته باشید که داشتن یک تن با پوستی یکنواخت به آسانی ممکن نیست. به خصوص، در رابطه با انتخاب راه کارها و محصولات وایتنینگ که قرار است در بخش های خصوصی شما استفاده شود، توجه داشته باشید که از راه کارهایی استفاده کنید که به اندازه کافی ملایم باشد و هیچ نوع سوزش و حساسیت پوستی را در شما ایجاد نکند.

هنگامی که یک کرم سفید کننده را انتخاب کرده اید، که مطابق با معیارهای شماست، پس از آزمایش مقدار کمی بر روی بدن خود، به تغییرات در بدن خود توجه داشته باشید.

در صورت مشاهده هر گونه واکنش نامطلوب، شما باید استفاده از این محصول را بلافاصله متوقف کنید.متأسفانه بسیاری از محصولات مراقبت از پوست موجود در بازار حاوی هیدروکینون – عامل شیمیایی است که می تواند به برخی از مشکلات بهداشتی، از جمله سرطان رحم، منجر شود. ترکیبی که استفاده آن برای محصولات سفید کننده پوست بسیار رایج است

زیرا باعث می شود تا از تیرگی  پوست شما کم شود. در نتیجه استفاده از کرم های ساخته شده از مواد طبیعی بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد. توصیه می کنیم با مشورت پزشکان متخصص بهترین محصولی که برای بدن شما موثر است را پیدا کنید و به این نکته توجه کنید هر واژن منحصر به فرد است

بنابراین مهم است که درک کنیم که راه کارهایی برای یک نفر کارساز می تواند باشد، ممکن است برای شخص دیگری مناسب نباشد. وقت خود را صرف تحقیق در رابطه با راه کارها و محصولات وایتنینگ کنید.

نکات ضروری در رابطه با کرم های وایتنینگ

چندین نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک محصول وایتنینگ واژن، بسیار به آن دقت کنید هنگامی که ما به بررسی محبوب ترین کرم های وایتنینگ پرداختیم، با بسیاری از عوامل و معیارهایی برخوردیم که این اطمینان را به ما می دهد که این عوامل می تواند بسیار تاثیر گذار برای انتخاب بهترین روش وایتنینگ برای شما باشداین عوامل کلیدی عبارتند از:

1) مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در محصولات

2) کشوری که محصول در آن ساخته شده است

3) بسته بندی محصول

4) بررسی نظرات مثبت و منفی کاربران واقعی

5) اطمینان حاصل کنید که آنچه که خریداری می کنید یک محصول قانونی باشد و به شما  این اطمینان را بدهد که با استفاده از این محصول بدون هیچ گونه عوارض جانبی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

نکات ضروری در رابطه با کرم های وایتنینگ
نکات ضروری در رابطه با کرم های وایتنینگ

مهم ترین نکته

6) مهمترین نکته این است که مواد تشکیل دهنده محصولی را که می خواهید استفاده کنید مطالعه کنید. هنگامی که یک لیست از مواد تشکیل دهنده دارید، به پزشک خود مراجعه کنید تا از هر گونه حساسیت احتمالی که ممکن است  بدن شما به آن واکنش نشان دهد قبل از خرید محصول اطمینان حاصل کنید.

این یک احتیاط ایمنی برای همه کسانی است که کرم ها و ژل های پزشکی را خریداری می کنند، مخصوصا زمانی که شما  قرار است از آن در مناطق حساس  بدن خود استفاده می کنید.

7)متاسفانه بسیاری از کرم های وایتنینگ پوست موجود در بازار حاوی هیدروکینون هستند. کرم هایی که حاوی هیدروکینون هستند، پارابن ها، استروئید ها، جیوه و مواد دیگر که برای سلامتی شما خطرناک هستند را دارند.

به غیر از این مورد، از کرم های وایتنینگ که عطر و بوی قوی دارند استفاده نکنید. اگر چه ممکن است بوی خوبی داشته باشند، ولی می تواند باعث تحریک و ناراحتی در پوست و واژن شما شوند.

8)به دنبال محصولی باشید که مواد تشکیل دهنده آن طبیعی باشد بهترین محصولات وایتنینگ واژن معمولا از مواد طبیعی ساخته شده است، استفاده از این ترکیبات طبیعی بسیار موثر است و مطالعات نشان می دهد که استفاده از این ترکیبات هیچگونه عوارض جانبی را برای شما ایجاد نمی کند. از این ترکیبات موثر می توان این نمونه ها را نام برد:

1) کوجیک اسید

2) آلفا آربوتین

3) عصاره آلوورا

4) سایر مواد طبیعی و گیاهی

مزایای استفاده از کرم های وایتنینگ

1) یکی از بزرگترین مزایای استفاده از محصولات وایتنینگ واژن این واقعیت است که شما قادر خواهید بود خودتان این درمان را در خانه و به راحتی انجام دهید.

اگر چه ممکن است بسته به نوع محصول وایتنینگ که می خواهید استفاده کنید، مدت درمان شما چندین هفته طول بکشد، اما نتایج حاصل قطعا ارزش انتظار را برای شما دارند.این راه کاری مناسب برای تمام کسانی است که راحت نیستند شخص غریبه ای این کار را برای قسمت های خصوصی  بدن آن ها انجام دهد.

2)استفاده از راه کارهای مختلف وایتنینگ برای بدن قطعا باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می شود. اگر چه هیچ روش سفید کننده پوستی وجود ندارد که 100٪ ایمن باشد، ولی با استفاده از محصولات  وایتنینگ با ترکیبات طبیعی می توانید حداقل عوارض را داشته باشید و  قطعا این روش ها باعث می شود که شما در مورد بدن خود احساس راحتی و رضایت بیشتری داشته باشید.

باتوجه به توضیحاتی که درمورد کرم های وایتنینگ داده شد مشخص است که استفاده از این کرم ها به منظور سفید کردن واژن پروسه ای زمان بر خواهد بود. از این رو ما روش های جدید وایتنینگ را به شما معرفی میکنیم که در با استفاده از دستگاه مونالیزاتاچ طی یک الی سه جلسه انجام میشود و شما را به سرعت به نتیجه مطلوب می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه وایتنینگ با کلینیک دکتر زرگنج فر تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای استفاده از کرم های وایتنینگ
مزایای استفاده از کرم های وایتنینگ

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94:

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

مشاوره در زمینه مراقبت بعد از تزریق ژل لب

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zargnj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید