میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه ی تزریق چربی به واژن
هزینه ی تزریق چربی به واژن

لیست موضوعات

هزینه ی تزریق چربی به واژن

با بررسی موضوع هزینه ی تزریق چربی به واژن با شما دوستان عزیز همراهیم.

اگر قصد انجام تزریق چربی به واژن خود را دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید یا با ما تمای بگیرید.

02122930161

البته اگر نیازمند دکتر خانم برای تزریق چربی هستید اینجا کلیک کنید.

هزینه ی تزریق چربی به واژن با توجه به موارد و عوامل زیادی تعیین می شود و هزینه مناسب این روش بیماران را ترغیب می کند که از این شیوه کاربردی به کار برند.

هزینه ی تزریق چربی به واژن
هزینه ی تزریق چربی به واژن

در ادامه مقاله به سوالاتی که در زمینه هزینه ی تزریق چربی به واژن برای شما دوستان پیش بیاید و ذهنتان را درگیر می کند پاسخ می دهیم. امیداوریم مطالب این مقاله برای شما  مفید باشد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آیا در مورد روش انجام تزریق چربی به واژن اطلاعات لازم دارید؟

عمل تزریق چربی به واژن برای چه خانم هایی مناسب تر است و عوامل مهمی که شکل اندام تناسلی را در خانم ها تغییر می دهد شامل چه مواردی می شود؟

کاربردهای اصلی و مهم تزریق چربی به واژن کدامند؟

مزیت های خاص روش تزریق چربی به لابیا ماژور کدامند؟

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب نیست؟

برای تزریق چربی به واژن به کجا مراجعه کنیم و نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی باید به آن توجه کرد کدامند؟

مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن چقدر است؟

تزریق چربی به واژن شامل چه مراحلی است؟

اقدامات مهمی که لازم است قبل از تزریق چربی به واژن به آن توجه شود کدامند؟

آیا بعد از تزریق چربی به واژن نیاز است که بیماران مراقبت های خاصی را انجام دهند؟

عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن چیست؟

هزینه تزریق چربی به بیکینی چقدر است؟

عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق چربی به لابیا شامل چه مواردی می شود؟

 

آیا در مورد روش انجام تزریق چربی به واژن اطلاعات لازم دارید؟

در حال حاضر بیشتر خانم ها ترجیح می دهند از روش های زیبایی ویژه ای که در علم پزشکی وجود دارد برای درمان بیماری ها و مشکلاتشان در ناحیه تناسلی استفاده کنند

و یکی از این روش های ویژه مربوط به جوانسازی واژن است که در میان خانم ها این شیوه، طرفداران خاصی داشته و به عنوان یک روش مناسب بتوسط پزشکان به کار می رود.

آیا در مورد روش انجام تزریق چربی به واژن اطلاعات لازم دارید؟
آیا در مورد روش انجام تزریق چربی به واژن اطلاعات لازم دارید؟

مسلما تمام خانم ها در هر سن و سالی که هستند ترجیح می دهند که اعتماد به نفس بالایی داشته باشند و عامل مهمی که در بالا بردن اعتماد آنها در زمینه برقراری ارتباط زناشویی تأثیر می گذارد مربوط به زیبا بودن ناحیه تناسلی خانم ها است که از نظر جسمی زیبایی داشته و این ناحیه دارای چین و چروک نباشد.

با گذشت زمان ممکن است که زنان دچار تغییرات فیزیولوژیکی مختلفی در نقاط مختلف بدن خود شوند و هر چه سن آنها افزایش یابد این مسأله بیشتر آنها را درگیر مشکلات می کند و به مرور زیبایی را در زنان کمتر خواهد کرد

که این مورد برای بیشتر خانم ها به شدت اهمیت دارد و تبدیل به یک دغدغه اصلی می شود که نیاز دارند این مشکل را زوتر برطرف کنند.

در خانم ها اندام تناسلی به عنوان یک بخش مهم و موثر در ارتباط با رابطه جنسی شناخته می شود و کیفیت زندگی زناشویی از دیدگاه زنان با استفاده از یک بدن سالم و به دور از چین  چروک و زیبا تعیین می گردد و خانم هایی که در بدن خود مشکلاتی دارند ممکن است که رابطه زناشویی مناسبی نداشته باشند.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

روش های زیادی وجود دارد که خانم ها به این وسیله می توانند زیبایی جسمی خود به ویژه در ناحیه تناسلی را مجددا به دست آورند و از این طریق به نتیجه مناسب برسند.

امروزه تزریق چربی در ناحیه واژن به عنوان یک روش مهم شناخته می شود که بخاطر طبیعی بودن این روش خانم ها می توانند برای جوانسازی ناحیه واژن خود آن را به کار برند و از این طریق نتیجه مناسب تری را فرد به دست می آورد.

اندام تناسلی در خانم ها دو قسمت دارد که معمولا بخش خارجی و داخلی را شامل می شود و در  کل زیبایی این اندام به وسیله عوامل زیادی تعیین می شود.

تزریق چربی به عنوان یک روش موثر که در زیبا کردن این اندام تأثیر زیادی دارد شناخته شده است و این تزریق در ناحیه بیرونی اندام تناسلی زنان استفاده می گردد.

زیبا بودن ناحیه تناسلی برای تمام خانم ها دارای اهمیت زیادی است و اگر این قسمت از بدنشان بد فرم شود این امکان وجود دارد که زنان در حین انجام دادن رابطه جنسی با همسر خود اعتماد به نفس نداشته باشند و حس نازیبا بودن بدنشان تجربه بدی را برایشان ایجاد کند.

در کل روش تزریق چربی به واژن به عنوان یک فیلر طبیعی شناخته می شود که از بدن خود بیمار این چربی به دست می آید و چربی که از بدن بیمار استخراج می گردد توسط پزشک آماده سازی شده و قسمت مورد نظر در اندام تناسلی تزریق می شود.

عمل تزریق چربی به واژن برای چه خانم هایی مناسب تر است و عوامل مهمی که شکل اندام تناسلی را در خانم ها تغییر می دهد شامل چه مواردی می شود؟

ناحیه واژن در خانم ها با گذشت زمان تغییر می کند و عوامل مهمی در این زمینه موثر هستند که به مرور باعث می شوند اندام تناسلی در آنها تغییر شکل یابد و از آن جایی که برای خانم ها زیبایی ناحیه تناسلی اهمیت زیادی دارد و زنان زیادی درگیر این مسأله بوده و ترجیح می دهند که ظاهر مناسب و بهتری داشته باشند.

متأسفانه عوامل زیادی وجود دارد که باعث تغییر زیبایی و طراوت در قسمت ناحیه تناسلی خانم ها به ویژه در قسمت واژن می گردد.

یکی از عوامل موثر در تغییر شکل واژن مربوط به افزایش یافتن سن در خانم ها است و زنانی که وارد دوران میانسالی و پیری خود می شوند به مرور در ناحیه واژن خود تغییراتی را مشاهده می کنند و به تناسب سن که در خانم ها بیشتر می شود اندام تناسلی نیز طراوت خود را از دست می دهد.

عمل تزریق چربی به واژن برای چه خانم هایی مناسب تر است و عوامل مهمی که شکل اندام تناسلی را در خانم ها تغییر می دهد شامل چه مواردی می شود؟
عمل تزریق چربی به واژن برای چه خانم هایی مناسب تر است و عوامل مهمی که شکل اندام تناسلی را در خانم ها تغییر می دهد شامل چه مواردی می شود؟

عامل مهم دیگر در زمینه تغییر شکل ناحیه واژن مربوط به انجام دادن زایمان های طبیعی متعدد در خانم ها است

در حال حاضر یکی از مواردی که به شدت بر بافت های ناحیه تناسلی در خانم ها تأثیر می گذارد مربوط به زایمان می باشد

که بر زیبایی واژن موثر بوده و دغدغه زیادی را برای زنان ایجاد می کند و خیلی از خانم ها علاقه مند هستند که در اسرع وقت بعد از این تغییر شکل این مشکل را برطرف کرده و به اندامی زیبا دست یابند که حس اعتماد به نفس بالاتری را برای آنها به وجود آورد.

در خیلی مواقع عاملی چون تغییرات هورمونی مختلف بر تغییر شکل اندام تناسلی موثر بوده و به مرور زمان در خانم ها مشکلاتی ایجاد می شود که زنان را بیشتر درگیر می کند.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

یائسگی

یائسگی نیز از موارد مهمی است که بر واژن و بافت های این ناحیه تأثیر می گذارد و خانم ها را درگیر مشکلات زیادی می کند.

رژیم هایی که خانم ها برای لاغر شدن خود انجام می دهند در خیلی موارد سبب می شود که طراوت ناحیه تناسلی از بین رود و چین و چروک در ناحیه تناسلی همانند دیگر نقاط بدن شکل گیرد

یائسگی
یائسگی

این مشکل در مواردی شدت می یابد که زنان بدون مراجعه به پزشک و ادامه دادن رژیم مناسب توسط متخصص تغذیه ترجیح دهند که رژیم های غذایی سنگینی را خودشان در منزل انجام داده و در مدت کوتاهی به وزن ایده ال خود برسند

یائسگی
یائسگی

در خیلی مواقع این رژیم برای خانم ها دردسر ایجاد کرده و آنها را بیشتر درگیر می کند

. خانم هایی که به وسیله رژیم وزن زیادی را کاهش می دهند و در ناحیه تناسلی تغییر شکل واژن را مشاهده می کنند با استفاده از تزریق چربی در واژن قادرند این مشکل را حل کرده و نتیجه مد نظر را به دست آورند.

مورد مهم دیگر که خانم ها را ترغیب به انجام دادن تزریق چربی به واژن می کند مربوط به زنانی است که به دلایل ژنتیکی درگیر تغییرات در بافت واژن خود می شوند و اعتماد به نفس در این خانم ها به شدت کاهش می یابد و آنها را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

درمان به موقع

متأسفانه بیماری های خاصی وجود دارند که اگر در زمان مشخصی درمان نشوند ممکن است که بر ناحیه تناسلی به ویژه واژن در خانم ها تأثیر گذاشته و این قسمت از بدن زنان دچار تغییرات گردد.

این عوامل به مرور زمان افتادگی پوست را در خانم ها به وجود می آورند و این افتادگی اعتماد به نفس را در زنان کمتر می کند چون این افراد باور دارند که زیبایی اندام تناسلی در آنها دچار مشکل شده است.

شل شدن پوست نیز از جمله تأثیرات مهمی است که عوامل زیادی سبب این شل شدگی بر اندام تناسلی می گردند و باعث پیر شدن پوست می شود و این قسمت از بدن را لاغرتر نشان می دهد.

هر یک از این عوامل ممکن است با گذشت زمان در خانم ها باعث شود که زیبایی ناحیه تناسلی و واژن از بین رود و شادابی این ناحیه کمتر گردد که این مورد به راحتی می تواند اعتماد به نفس را در خانم ها کاهش داده و بر روابط جنسی که خانم ها دارند تأثیرات منفی زیادی بگذارد.

درمان به موقع
درمان به موقع

کیفیت انجام دادن رابطه جنسی به رضایت زن و مرد از این رابطه بر می گردد و در خانم هایی که از بدن خود ناراضی هستند ممکن است این مشکل ایجاد شود که حس خوبی از بدن خود نداشته باشند یا از اندام تناسلی و بدن خود خجالت کشیده و همین مسأله بر کیفیت رابطه تأثیر گذاشته و خانم ها را با مشکلات بیشتر مواجه کند.

افرادی که ترجیح نمی دهند از روش های جراحی برای جوان سازی ناحیه واژن خود استفاده کنند به وسیله تکنیک تزریق چربی در واژن می توانند مشکلات ناحیه واژن خود را از بین برند و نیازی به انجام روش های سخت جراحی و دوره طولانی مدت نقاهت نیستند.

نرمال نبودن ناحیه تناسلی دلیل خیلی از خانم ها می باشد که ترجیح می دهند از روش تزریق چربی به واژن به کار برند تا این نامتقارن بودن به راحتی اصلاح گردد.

خانم هایی هستند که ژل های مختلفی را برای ناحیه تناسلی خود به کار می برند اما به دلیل حساسیت بالایی که بعد از استفاده از این نوع ژل در آنها ایجاد می شود معمولا قصد دارند از روش طبیعی تری به کار برند تا حساسیتی نیز نداشته باشند و در این مواقع شیوه تزریق چربی به واژن بهترین انتخاب است.

تزریق چربی به واژن چون از طریق چربی های بدن خود بیمار انجام می شود بدون محدودیتی این تکنیک صورت گرفته و اگر بیمار نیاز به استفاده بیشتری از چربی داشته باشد بدون هیچ گونه پرداخت هزینه بیشتر برای خرید مواد لازم افراد می توانند از تزریق چربی به واژن به کار برند تا هزینه مناسب تری را پرداخت کنند.

در خیلی موارد خانم ها احساس می کنند که دارای لابیای کوچک تری هستند و این لابیا لاغر بوده و ترجیح می دهند که واژن تپل تری داشته باشد، برای این اقدام می توان از تزریق چربی به واژن به این نتیجه دست یافت.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

کاربردهای اصلی و مهم تزریق چربی به واژن کدامند؟

امروزه تزریق چربی به واژن به دلایل زیادی صورت می گیرد و کاربردهای زیادی دارد که افراد در خیلی موارد که با مشکلاتی مواجه می شوند به آسانی می توانند با مراجعه به پزشک متخصص این روش را به کار برند.

از روش های جدیدی که برای جوانسازی ناحیه واژن در حال حاضر در دنیا صورت می گیرد و از این طریق ناحیه واژن جوان تر و زیباتر می شود مربوط به تزریق چربی به واژن است.

اگر ناحیه تناسلی خانم ها درگیر چین و چروک باشد به وسیله تزریق چربی به واژن می توان این چین و چروک را از بین برد.

کاربردهای اصلی و مهم تزریق چربی به واژن کدامند؟
کاربردهای اصلی و مهم تزریق چربی به واژن کدامند؟

در خانم هایی که در ناحیه واژن با افتادگی پوست مواجه هستند می توان به وسیله تزریق چربی به واژن این مشکل را از بین برد.

افرادی که می خواهند سایز لابیای ماژور در آنها تغییر کند و این قسمت از واژن در آنها حجم دار شود می توانند با استفاده از تزریق چربی به واژن این اقدام را انجام دهند.

افرادی که ترجیح می دهند پوست ناحیه واژن در آنها سفت تر شود با تزریق چربی به این ناحیه می توانند این کار را انجام داده و نتیجه مناسب را دریافت کنند.

به وسیله تزریق چربی به واژن، خانم ها می توانند واژن تنگ تری داشته باشند.

اگر در دو طرف ناحیه واژن در خانم ها بی تقارنی وجود داشته باشد و زنان متقاضی از بین بردن این مشکل هستند به راحتی با استفاده از روش تزریق چربی به واژن می توانند این اقدام را انجام دهند.

خانم هایی که در ناحیه واژن احساس خشکی زیادی کرده و این مسأله برای آنها مشکلات بیشتری را ایجاد می کنند نیز می توانند از طریق تزریق چربی به واژن این محدودیت و مشکل را از بین برند.

مزیت های خاص روش تزریق چربی به لابیا ماژور کدامند؟

بارزترین بخش اندام تناسلی زنان مربوط به لابیای ماژور است که منظور از لابیای ماژور، لب های بزرگ واژن می باشد که در قسمت خارجی واژن قابل مشاهده بوده و به وسیله تزریق کردن چربی به این ناحیه چین و چروک ها کمتر شده و این ناحیه حساس زیبایی خود را باز می یابد.

خوشبختانه روش های زیادی وجود دارد که به راحتی هر یک از این شیوه ها می تواند مشکلاتی که از نظر سن و موارد دیگر در خانم ها ایجاد می شود و بر زیبایی اندام تناسلی آنها تأثیر می گذارد

را از بین برد و از تکنیک های مهم و نوینی که در علم پزشکی ایجاد شده است مربوط به تزریق کردن چربی به قسمت لابیای ماژور است که مزیت هایی را این روش در پی دارد

مزیت های خاص روش تزریق چربی به لابیا ماژور کدامند؟
مزیت های خاص روش تزریق چربی به لابیا ماژور کدامند؟

و با این اقدام تغییرات زیادی در واژن به وجود می آید و چین و چروک هایی که در ناحیه تناسلی وجود دارد کاهش می یابد و حس بهتری را خانم ها دریافت می کنند.

تزریق چربی به لابیا ماژور در خانم ها باعث می شود که واژن روشن تر گردد و از این طریق زنان احساس آرامش بیشتری را تجربه کنند و از داشتن بدنی سالم و زیبا در زندگی خود برخوردار شوند.

مزیت های زیادی از طریق انجام دادن تزریق چربی به لابیا ماژور وجود دارد که ایمن بودن این روش در خیلی مواقع به عنوان یک مزیت در نظر گرفته می شود.

طبیعی بودن روش تزریق چربی به لابیای ماژور باعث می شود که خانم های زیادی این تکنیک مناسب را در نظر داشته باشند و همین موارد سبب شده که خانم ها تزریق چربی به واژن را به میزان زیادی توسط پزشک انجام داده و به یک روش پرطرفدار تبدیل شده است.

 

مزیت های دیگری که روش تزریق چربی به واژن در بردارد عبارتند از:

عوارضی که روش تزریق چربی به لابیا ماژور دارد کمتر است و به نسبت دیگر روش ها عوارض خیلی محدودی دارد که افراد را ترغیب به استفاده از آن می کند.

یکی دیگر از مزیت های تزریق چربی به لابیای ماژور مربوط به هزینه های درمانی مناسب آن است که این مسأله با توجه به نتیجه که از این روش دریافت می شود هزینه کمتری می باشد.

روش تزریق چربی به لابیای ماژور کاملا طبیعی است و احتمال خیلی کمی وجو دارد که این شیوه با بدن خانم ها واکنش نداشته باشد و حساسیت و آلرژیک را در آنها ایجاد کند.

روش تزریق چربی به لابیای ماژور دوام زیادی دارد و ماندگاری بالایی که این روش دارد باعث شده که به عنوان یک مزیت به آن توجه شود.

مزیت های دیگری که روش تزریق چربی به واژن در بردارد عبارتند از:
مزیت های دیگری که روش تزریق چربی به واژن در بردارد عبارتند از:

مزیت دیگر تزریق چربی به لابیای ماژور مربوط به روشن سازی پوست است که در خیلی خانم ها با این روش ناحیه واژن روشن تر می شود.

یکی از مزیت های مهمی که روش تزریق چربی به واژن و ناحیه لابیای ماژور دارد به این مسأله بر می گردد که خانم ها بلافاصله بعد از درمان خود می توانند به زندگی عادی خود بر گردند و مشکلی در رابطه با استراحت های طولانی مدت و دوره نقاهت بیشتر ندارند.

در این روش نیازی نیست که در ناحیه واژن برشی صورت گیرد و بدون هیچ گونه جراحی فرد درمانش را از طریق پزشک انجام می دهد و احتیاجی نیست که در ناحیه واژن پزشک از بخیه برای این شیوه درمان به کار برد.

تزریق کردن چربی به لابیای ماژور بدون اینکه فرد نیازی به بستری شدن داشته باشد صورت می گیرد و افراد به راحتی می توانند درمان را انجام دهند.

با استفاده از این تکنیک جدید پزشکی خانم ها آسان تر می توانند لذت جنسی را در رابطه جنسی تجربه کنند.

نتیجه ای که بعد از تزریق چربی به لابیای ماژور دریافت می شود خیلی زود به دست می آید و در خیلی بیماران بعد از یکی دو ساعت که از انجام عمل می گذرد به راحتی تفاوت و نتیجه آن قابل مشاهده می شود.

نتیجه ای که از روش تزریق چربی به لابیای ماژور دریافت می شود معمولا در یک مدت کوتاهی نشان داده شده و نتیجه درمانی این روش در مقایسه با دیگر شیوه ها خیلی سریع تر است.

در صورتی که بیماری نیاز به تکرار این عمل داشته باشد و بعد از ، از بین رفتن نتایج درمان بدون هیچ محدودیتی قادر می باشد که این عمل را تکرار کرده و مشکلی در این باره ندارند.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

نکته

تزریق چربی که به لابیای ماژور صورت می گیرد در مواقعی که توسط پزشک متخصص انجام شود به هیچ عنوان این چربی در زیر پوست بیمار جا به جا نشده و در زمان کوتاهی چربی که به بدن تزریق می گردد در ناحیه واژن و لابیای ماژور جذب شده و با این ناحیه جوش می خورد و تأثیرات خاص خود را نمایش می دهد.

نکته
نکته

از دغدغه هایی که خانم ها در ارتباط با تزریق چربی به واژن دارند مربوط به انجام دادن زایمان طبیعی بعد از انجام این تکنیک است

خوشبختانه با استفاده از تزرزیق چربی به لابیای ماژور افراد می توانند فعالیت های روزمره خود را انجام داده و در صورتی که خانم ها بخواهند فرزند خود را به وسیله زایمان طبیعی به دنیا بیاورند به راحتی می توانند این اقدام را در نظر گرفته و مشکلی در این باره ندارند.

نکته
نکته

روش تزریق چربی به لابیای ماژور عوارضی مانند زخم را در افراد ایجاد نمی کند و خانم ها بدون هیچ گونه محدودیتی قادر هستند که رابطه جنسی خود را ادامه داده و درد و زخمی را در حین رابطه تجربه نمی کنند.

روش تزریق چربی به لابیای ماژور نیازی به بیهوش کردن بیمار ندارد و بدون اینکه بیمار بیهوش شود این عمل زیبایی برای خانم ها صورت می گیرد، همچنین دردی را افراد در حین انجام دادن تزریق تجربه نمی کنند و بدون درد این کار ادامه می یابد.

هر یک از این مزیت ها می تواند دلیل خاصی برای افراد باشد که آنها را ترغیب به استفاده از تزریق چربی به لابیای ماژور شده و خانم ها با این اقدام از زندگی زناشویی خود لذت بیشتری می برند.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب نیست؟

تزریق کردن چربی به واژن در حال حاضر توسط خانم های زیادی صورت می گیرد اما همه زنان نمی توانند این کار را انجام دهند و پیشنهاد پزشکان این است که فقط در خانم هایی که مشکلی در ارتباط با تزریق چربی به واژن ندارند این روش توسط متخصص به کار رود.

محدودیت های خاصی در برخی افراد وجود دارد که بهتر این است این خانم ها روش تزریق چربی به واژن را انجام ندهند تا با مشکلات بیشتری مواجه نشوند.

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب نیست؟
تزریق چربی برای چه افرادی مناسب نیست؟

خانم هایی که در دوران بارداری خود هستند بهتر این است که تا اتمام دوره بارداری تزریق چربی به واژن را به کار نبرند

همچنین خانم هایی که به کودک خود شیر می دهند و در دوران شیردهی می باشند مناسب تر این است که تا اتمام یافتن مدت زمان شیردهی برای آنها تزریقی صورت نگیرد و بعد از این مدت بیماران بتوانند با خیالی آسوده تزریق چربی به ناحیه واژن خود را انجام دهند.

پیشنهاد پزشکان این است، خانم هایی که در ناحیه تناسلی خود عفونت دارند و این عفونت مدت زمان زیادی آنها را درگیر درمان کرده است تا درمان یافتن این عفونت از انجام دادن تزریق چربی به واژن خوداری کنند

همچنین بیمارانی که مبتلا به زگیل های تناسلی هستند بهتر این است که تا درمان کامل این نوع بیماری ها تزریقی را به کار نبرند و به سلامتی خود بیش از هر مسأله ای دیگر اهمیت دهند.

بعضی خانم ها ضعف ایمنی در بدن دارند و اگر بخواهند تزریق چربی را انجام دهند مشکلات بیشتری برای آنها و جسمشان ایجاد می شود و در خیلی مواقع در استخراج کردن چربی از قسمت های مختلف بدن بیماران ممکن است که با مشکلات زیادی مواجه گردند.

برای تزریق چربی به واژن به کجا مراجعه کنیم و نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی باید به آن توجه کرد کدامند؟

داشتن رابطه جنسی که سالم بوده و زن و مرد از آن لذت ببرند از اصول مهم در زندگی زناشویی آنها است که باید به آن توجه کرد. موفقیت روش تزریق چربی به واژن باعث شده است که خانم ها علاقه مند شوند که از این روش به کار برند و نتایج مشهود و مناسب آن را دریافت کنند.

برای تزریق چربی به واژن به کجا مراجعه کنیم و نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی باید به آن توجه کرد کدامند؟
برای تزریق چربی به واژن به کجا مراجعه کنیم و نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی باید به آن توجه کرد کدامند؟

نتیجه ای که از روش تزریق چربی به واژن دریافت می شود با توجه به تکنیک خاصی که پزشک انجام می دهد تعیین می گردد و ممکن است در فردی با توجه به تبحر بالایی که پزشک دارد و تجربه کاری مناسب این متخصص نتیجه برای بیمار ماندگارتر شده و این کار بهتر صورت گیرد.

انجام دادن تزریق چربی به واژن باید از طریق پزشک متخصص و جراح زنان در کلینیک و بیمارستان ها به کار رود و دلیل تأکید بر انجام دادن روش تزریق چربی به واژن در کلینیک این است که پزشک متخصص معمولا حفظ تناسب را مد نظر دارد

برای تزریق چربی به واژن به کجا مراجعه کنیم و نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی باید به آن توجه کرد کدامند؟
برای تزریق چربی به واژن به کجا مراجعه کنیم و نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی باید به آن توجه کرد کدامند؟

و سعی می کند که محل تزریق چربی را به درستی انجام دهد چون در مواردی که پزشک در این زمینه تجربه نداشته باشد ممکن است که نتیجه مناسب حاصل نشده و بیماران از انجام دادن این روش پشیمان شوند.

پزشک آگاه تلاش دارد که به بیماران خود تمامی نکات و مراقبت های لازمی که برای درمان وجود دارد را به طور کامل یادآوری کند تا درمان بهتری صورت گیرد.

دلیل مراجعه به پزشک برای انجام دادن تزریق چربی این است که متخصص معمولا از آناتومی واژن آگاه بوده و با شکل این ناحیه آشنا بوده و تلاش دارد که میزان تزریق چربی را به درستی در نظر گفته و در محل تزریق به کار برد.

پزشکی که در این زمینه تبحر دارد به خوبی اطلاع دارد که رگ های خونی یا اعصاب حساس در ناحیه تناسلی در چه نقطه ای قرار دارد و از این طریق تلاش می کند که از عوارض احتمالی بیمار را حفظ کرده و مشکلی برای او ایجاد نشود.

افرادی که می خواهند تزریق چربی واژن را از طریق افراد ناآگاه و افرادی که متخصص نیستند انجام دهند نیاز است که در این مورد اطلاعات مهمی را به دست آورند.

این بیماران امکان دارد که بعد از استفاده از تزریق چربی با مشکلات بیشتری چون عفونت یا آمبولی مواجه بوده و در صورتی که توسط پزشک بخواهند این عفونت را برداشته و سلامتی خود را به دست آورند لازم است که هزینه بیشتری پرداخت کرده و مدت زیادی درگیر رفت و آمد به مراکز درمانی معتبر باشند

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

که همین مسأله می تواند مشکلات بیشتری را برای آنها ایجاد کند و به تبع افزایش هزینه را برای بیمار در پی دارد

به همین دلیل پیشنهاد می شود که بیماران از ابتد برای تزریق چربی به واژن و ناحیه بیکینی از طریق متخصصان اقدام کنند تا با صرف هزینه مناسب بتوانند درمان خود را انجام دهند.

یکی از نکات مهمی که در زمینه تزریق چربی به واژن باید مد نظر قرار داد این است که تزریق چربی باید توسط یک پزشک متخصص و آگاه به این کار صورت گیرد

فرد متخصصی که در ارتباط با تزریق چربی به واژن تجربه کاری بالایی داشته باشد به درستی از این مسأله آگاه است که چربی را از چه قسمتی از بدن بیمار خارج کند و سپس این تزریق در چه محلی از نحیه تناسلی تزریق گردد تا به بهترین صورت این کار انجام شود.

اگر خانم ها از طریق متخصص زنان با تجربه این کار را انجام دهند به راحتی می توانند این اطمینان را داشته باشند که آسیبی به ناحیه تناسلی شان وارد نمی شود و نتیجه مناسب تری را دریافت می کنند.

اگر پزشک متخصص در ارتباط با استخراج کردن چربی از بدن بیمار اطلاعات لازم داشته باشد با تجربه خود می تواند چربی را به ناحیه تناسلی و واژن بیمار انتقال دهد

تا هیچ گونه آسیبی به بافت های بیمار وارد نگردد

نکته مهم این است که اگر تزریق چربی به واژن توسط پزشک انجام شود و تزریق و استخراج آن به درستی صورت گیرد مسلما ماندگاری تزریق چربی بیشتر است و خانم ها از این کار رضایت بالاتری دارند.

خانم هایی که خیلی لاغر هستند و در بدن شان چربی لازم را برای استفاده از این روش ندارند قادر نیستند که روش تزریق چربی برای واژن را انجام دهند زیرا لاغر بودن بیمار باعث می شود که در این خانم ها نتوان چربی مورد نیاز را از بدن بیمار به دست آورد و محدودیت هایی را برای بیمار ایجاد می کند.

پیشنهاد پزشکان این است که بیمارانی که دچار مشکلات قلبی و عروقی هستند یا در حال انجام دادن شیمی درمانی هستند متخصص را در میان گذاشته و در صورت ایجاد مشکلات بیشتر تزریق چربی به واژن را به کار نبرند.

خانم هایی که دچار تشنج بوده یا بیماری های زیادی در ارتباط با کلاژن دارند بهتر این است که تزریق چربی به واژن را به کار نبرند.

بیمارانی که سابقه بیماری های خاصی چون سکته مغزی و قلبی دارند نیز مناسب تر این می باشد که پزشک را در جریان گذاشته و در صورت وجود مشکلات از انجام این کار پرهیز کنند.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن چقدر است؟

همان طور که اشاره شد تزریق کردن چربی به واژن در مراحل مختلفی صورت می گیرد و به همین دلیل زمان انجام دادن تزریق چربی بیشتر از تزریق های دیگر طول می کشد زیرا هر یک از این مراحل سبب می شود که پزشک تایم بیشتری را برای تزریق در نظر گرفته تا درمان با آرامش و به بهترین شکل انجام گیرد.

معمولا مدت زمانی که برای تزریق چربی به واژن در کلینیک های متخصص زنان در نظر گرفته می شود حدود یک الی دو ساعت است و با توجه به تزریق بیشتر یا کمتر ممکن است که این تایم افزایش یابد

به عبارت دیگر در بیمارانی که در ناحیه واژن خود چین و چروک بیشتری دارند ممکن است نیاز باشد که پزشک تزریق بیشتری را انجام دهد

مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن چقدر است؟
مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن چقدر است؟

که همین مسأله سبب می شود که پزشک چربی بیشتری را از بدن بیمار خارج کند و به تبع زمان بالاتری را برای تزریق در ناحیه واژن در نظر می گیرد تا نتیجه مورد نظر بیمار حاصل شده و درمان کامل تری صورت گیرد.

تزریق چربی به واژن شامل چه مراحلی است؟

در تزریق کردن چربی به واژن معمولا چربی را از قسمت هایی از بدن بر می دارند که چربی این نواحی مناسب باشد و به نوعی میزان چربی در نواحی چون پهلو و ران که بیشتر است برای  استخراج بهتر بوده زیرا چربی راحت تر خارج می شود.

تزریق چربی به واژن شامل چه مراحلی است؟
تزریق چربی به واژن شامل چه مراحلی است؟

این اقدام توسط پزشک انجام می شود و بیمار نیازی به بیهوشی نداشته و تنها به وسیله بی حسی موضعی این کار صورت می گیرد و در بیشتر موارد بیمار دردی را تجربه نخواهد کرد.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

در کل مراحل تزریق چربی به واژن سه قسمت دارد:

در اولین مرحله پزشک تلاش دارد ناحیه ای که چربی را از آن قسمت برداشت می کند به طور کامل ضدعفونی کرده و این ناحیه تمیز شود، بعد از این کار به وسیله بی حسی موضعی اقدامات مهم دیگر صورت می گیرد و با استفاده از سرنگ هایی که برای برداشتن چربی زیر پوست مناسب است این کار مرحله به مرحله انجام می گیرد.

سرنگ هایی که برای استخراج چربی به کار می رود معمولا به سر این نوع سرنگ ها کانولاهایی متصل می شود که با اقدام پزشک سوراخ هایی کوچک در پوست بیمار ایجاد و از این طریق می توان چربی ها را از قسمت زیر پوست استخراج کرد.

در اقدام بعدی که توسط پزشک صورت می گیرد چربی هایی که از پوست بیمار استخراج شده است به طور کامل استریل کرده و در سرم این چربی را چندین بار به طور کامل شستشو می دهند

تا با این کار خون یا بافت هایی که در چربی وجود دارد از بین رفته یا در برخی کلینیک ها از دستگاه های مخصوصی به کار می برند تا مواد اضافی در چربی ها تماما از بین رفته و از چربی جدا گردد. این چربی که آماده می شود مجددا به سرنگ هایی مخصوص وارد شده و برای تزریق آن به بیمار به کار می برد.

در مرحله سوم یا مرحله آخر لازم است قبل از هر اقدامی ناحیه تناسلی ضدعفونی گردد بعد از این کار با بی حسی موضعی تزریق انجام شده و تزریق چربی به نقاط مورد نظر توسط پزشک صورت می گیرد.

در افراد میزان چربی به کار رفته متفاوت بوده و در خیلی موارد برای بیماران نیاز است که تزریق بعد از مدت خاصی مجددا تکرار شده و برای نتیجه بهتر در زمان هایی که پزشک پیشنهاد می کند این کار انجام شود.

در تزریق چربی به واژن به طور کلی از بافت های بدن خود بیمار چربی به کار می برند.

لازم به ذکر است که در یکی دو هفته اول بعد از انجام دادن تزریق چربی به واژن حدود 30 درصد از چربی که به این ناحیه تزریق شده است به مرور از بین رفته و ما بقی چربی در بدن ماندگار می شود. چربی که ماندگار است با کاهش دادن وزن در بیماران یا انجام دادن فعالیت های ورزشی زیاد کمتر می شود.

ماندگاری تزریق چربی به واژن در نقطه ای که تحرک کمتری داشته باشد معمولا بیشتر است و این چربی به آهستگی و با فاصله زمانی خاصی به طور کامل در بدن جذب می گردد.

در کل همه سلول های چربی که به ناحیه واژن تزریق می گردد زنده نمی مانند و  همان طور  که اشاره شد بخشی از این چربی از بین می رود

به همین دلیل در بیماران این تمایل شکل می گیرد که از چربی بیشتری برای تزریق کردن استفاده شود تا اگر این میزان چربی از بین رفت مجددا بتوانند نتیجه مطلوب و مناسب را از عمل خود دریافت کنند.

برخی از درمان هایی که برای زیبایی ناحیه واژن وجود دارد امکان اینکه بتوان مجددا از این روش استفاده کرد را محدود می کند و  به عبارت دیگر این روش تکرارپذیر نیست اما در ارتباط با روش تزریق چربی به واژن این محدودیت وجود نداشته و بیماران در صورت تمایل از طریق پزشک آگاه می توانند این کار را انجام دهند.

اقدامات مهمی که لازم است قبل از تزریق چربی به واژن به آن توجه شود کدامند؟

خانم هایی که قصد دارند تزریق چربی به واژن را انجام دهند بهتر است آمادگی لازم را برای این کار داشته باشند و قبل از تزریق چربی پزشک نکات مهمی که حائز اهمیت است را از طریق پزشک متخصص مد نظر قرار دهند.

بیمارانی که قصد انجام دادن تزریق چربی به واژن دارند بهتر این است که قبل از این کار یک جلسه با پزشک متخصص گذاشته و در این جلسه ویزیت، در مورد نکات مهم از پزشک سوالات خود را مطرح کنند

همچنین بیمارانی که حساسیت به دارو … دارند بهتر این است که متخصص مورد نظر را در جریان گذاشته و از این طریق مشکلات را محدودتر کنند.

اقدامات مهمی که لازم است قبل از تزریق چربی به واژن به آن توجه شود کدامند؟
اقدامات مهمی که لازم است قبل از تزریق چربی به واژن به آن توجه شود کدامند؟

قبل از انجام دادن تزریق چربی به واژن معمولا نیاز است که خانم ها آزمایش های خاصی را در نظر گرفته و بعد از مراجعه به آزمایشگاه ها جواب این آزمایشات توسط پزشک متخصص بررسی شده و در صورتی که بیمار مشکلی نداشته باشد تزریق صورت گیرد.

انجام دادن آزمایش های مهمی مانند آزمایش خون و تست هایی که مرتبط با انعقاد خون بوده نیز از موارد مهم قبل از عمل است.

بیمارانی که در ناحیه واژن یا در قسمت دهانه رحم خود عفونت داشته باشند و پزشک این مورد را تشخیص می دهد لازم است که از طریق پزشک عفونت را درمان کرده و تا بهبود کامل از انجام دادن تزریق چربی خودداری کنند.

اگر بیماران داروهای خاصی را استفاده می کنند که ممکن است با تزریق چربی تداخل داشته باشد مناسب تر این است که افراد پزشک خود را در جریان گذاشته و در صورتی که این دارو مشکلی را ایجاد نکند به آسانی می توانند درمان را انجام دهند.

هر گونه شرایط خاص و دارویی که بیمار استفاده می کند باید با پزشک مطرح شود و پزشک در جریان تمامی موارد مهم قرار بگیرد تا از این طریق عوارض احتمالی را به حداقل برساند.

یکی از اقدامات مهم قبل از انجام دادن تزریق چربی این است که بیماران داروهایی که به نوعی رقیق کننده خون هستند را به طور کامل قطع کرده و بعد از این اقدام تزریق چربی را پزشک برای آنها به کار برد داروهایی چون آسپرین یا داروهایی که ویتامین ای را افزایش می دهد

به عنوان داروهای رقیق کننده شناخته شده و استفاده از آنها ممکن است برای بیماران در حین انجام عمل مشکلاتی به وجود آورد.

بیمارانی که از سیگار استفاده می کنند مناسب تر این است که از حدود چهارده روز قبل از انجام تزریق چربی در واژن خود مصرف سیگار را به صورت کامل قطع کرده تا مشکلی به وجود نیاید

متأسفانه خانم هایی که این اقدام را در نظر نگیرند ممکن است که با اختلال مواجه شوند

زیرا نیکوتین به نوعی در جریان خون بیماران اختلال ایجاد کرده و بیماران با مشکلات بیشتری در حین انجام عمل برخورد می کنند.

خانم هایی که مصرف الکل دارند بهتر این است که از دو هفته قبل از اینکه تزریق چربی را انجام دهند مصرف این ماده را قطع کرده و از الکل به کار نبرند.

یکی از اقدامات مهم قبل از انجام دادن تزریق چربی به واژن مربوط به استفاده زیاد خانم ها از آب است، بهتر این است که خانم ها مایعات به ویژه آب و نوشیدنی های طبیعی را در برنامه غذایی خود قرار دهند.

هر گونه مواد غذایی بهتر این است که از چند ساعت قبل عمل در افراد مصرف نشده و افراد بتوانند این نکته را مد نظر داشته باشند.

یکی از نکات مهم این است که ناحیه تناسلی خانم ها تمیز بوده و موهای زائد در ناحیه لابیای ماژور که محل اصلی تزریق چربی می باشد کاملا از بین رود.

بیمارانی که در ناحیه تناسلی یا دهانه رحم خود قارچ دارند از موارد مهم این است که در ابتدا این بیماری ها را درمان کرده و بعد از این تزریق انجام شود.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

آیا بعد از تزریق چربی به واژن نیاز است که بیماران مراقبت های خاصی را انجام دهند؟

بعد از انجام دادن تزریق چربی به واژن لازم است که مراقبت هایی در نظر گرفته شود تا بیماران زودتر نتیجه مهم و مناسب را از این تزریق دریافت کرده و به آرامش دست یابند.

در موارد زیادی پزشک برای درمان بهتر در بیماران داروهای مناسبی را تجویز می کند که بهتر این است بیماران تا درمان کامل این داروها را استفاده کرده و بهبود یابند، داروهایی چون آنتی بیوتیک هایی که از ایجاد شدن عفونت در ناحیه تناسلی جلوگیری می کند معمولا در نسخه پزشک قرار می گیرد.

مناسب تر این است که بیماران به مدت هفت روز از هر گونه غذایی که پر چرب باشد یا غذاهایی که نمک زیادی دارد پرهیز کرده و در این مدت مواد غذایی شور و چرب را مصرف نکنند.

آیا بعد از تزریق چربی به واژن نیاز است که بیماران مراقبت های خاصی را انجام دهند؟
آیا بعد از تزریق چربی به واژن نیاز است که بیماران مراقبت های خاصی را انجام دهند؟

بیمارانی که ورزش های سنگین انجام می دهند لازم است که در مدت زمانی که تزریق چربی به واژن را انجام داده اند هر گونه فعالیت ورزشی خود را کنار گذاشته و برای مدت سی روز ترجیح بر این است که خانم ها ورزش های سنگین را در برنامه خود در نظر نگیرند.

پزشکان برای برقرار کردن رابطه جنسی بیماران با شریک جنسی خود نیز لازم است در مدت زمان مشخص به بیماران اطلاع رسانی کنند و باید بیماران بعد از انجام تزریق چربی به واژن، از پزشک سوالات خود را در این زمینه پرسیده و بعد از بهبود در ناحیه تناسلی رابطه خود را انجام دهند.

یکی از نکات مهم که بیماران بعد از تزریق چربی به واژن باید مد نظر داشته باشند مربوط به اجتناب از ماساژ ناحیه تناسلی است.

خانم ها باید از هر گونه ماساژ دادن ناحیه تناسلی در روزهای اول بعد تزریق چربی جلوگیری کرده و ناحیه واژن را دستکاری نکنند تا اثرات درمانی در مدت کوتاهی بتواند بهترین نتیجه را به وجود آورد.

با دستکاری کردن ناحیه تناسلی ممکن است چربی که به تازگی در ناحیه تناسلی تزریق شده است به هر صورتی جا به جا شده و بیماران را درگیر مشکلات بیشتری کند.

در روزهای اول به خصوص هفته اول مناسب تر این است که بیماران از دوش آب گرم برای حمام استفاده نکنند یا مدت زمانی طولانی در وان نباشند، قرار گرفتن در مقابل دوش آب گرم یا استفاده از وان می تواند برای بیماران مشکلاتی ایجاد کند. بعد از تزریق چربی به واژن بهتر این است که بیماران در چند روز اول فقط به صورت ایستاده حمام کنند.

بیمارانی که به هر صورتی دردی را در ناحیه واژن خود احساس می کنند بهتر این است که خانم ها میزان درد تجربه شده را را با پزشک مطرح کرده تا پزشک بیمار را معاینه کند

و در صورت نیاز به استفاده از داروهای خاص برای بیمار اقدامات مهم را در نظر بگیرد، برای کاهش درد بیماران نباید از هر دارویی استفاده کنند و فقط باید از مسکن هایی که مشکلی ایجاد نمی کند به کار برند.

بعد از انجام دادن تزریق چربی به واژن بهتر این است که بیماران رانندگی نکرده و از این کار اجتناب کنند و فردی همراه بیمار باشد تا بدون دغدغه به منزل برسد و نیازی به رانندگی نداشته باشد.

بیمارانی که ورمی را در ناحیه تناسلی خود احساس می کنند برای کاهش دادن این ورم می توانند از کمپرس یخ به کار برند.

بیماران معمولا برای اینکه چربی تزریق شده به طور کامل در ناحیه تناسلی جذب شود از گن های مخصوص به کار می برند.

رفتن به استخر و استفاده از جکوزی نیز می تواند بیمار را دچار مشکلات بیشتری کند و ترجیح بر این است که بعد از تزریق چربی به واژن تا سی روز بیمار این نوع فعالیت ها را انجام ندهد.

هر گونه مصرف مواد مخدر یا الکل و دخانیات که قبل از انجام دادن تزریق چربی به واژن توسط بیمار صورت گرفته است باید به طور کامل قطع شده و هیچ یک از این مواد در بازه زمانی خاصی که پزشک پیشنهاد می کند بهتر است که استفاده نشود.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه ی تزریق چربی به واژن هستید

عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن چیست؟

هر روش و تکنیک جدیدی که در علم پزشکی به وجود آمده است دارای عوارضی بوده و تزریق چربی به واژن نیز با عوارض احتمالی کمی مواجه می گردد.

عوارضی که بعد از تزریق کردن چربی به واژن ایجاد می شود بعد از یک مدت کوتاهی از بین رفته و بدن به حالت اولیه خود برمی گردد و عوارض خاصی به وجود نمی آید، بلکه به طور کامل این عوارض کاهش می یابد.

در خیلی موارد بیمارانی که تزریق چربی به واژن را انجام داده اند با ورم در ناحیه تناسلی خود مواجه می شوند که اگر از دستکاری کردن این ناحیه جلوگیری کنند بعد از مدت کوتاهی واژن به حالت طبیعی خود بر می گردد.

عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن چیست؟
عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن چیست؟

عوارض دیگر تزریق چربی به واژن شامل التهاب است، در موارد زیادی بیماران در ناحیه واژن دچار التهاب شده که با معاینه پزشک و در نظر گرفتن اصول بهداشتی مناسب می توانند درمان را انجام داد تا این التهاب کاهش یابد.

کبودی نیز از عوارض دیگر تزریق چربی به واژن است که بیماران را درگیر می کند و خیلی از بیماران ترجیح می دهند که با مشاهده کبودی به پزشک متخصص مراجعه کرده و درمان مناسب را به کار برند.

توجه داشته باشید

یکی از عوارض مهم که در خیلی بیماران مشاهده می شود مربوط به درد است، بیماران زیادی هستند که در ناحیه تناسلی خود دردی را احساس کرده و برای کاهش این درد از طریق پزشک می توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

بیمارانی هستند که بعد از تزریق چربی به واژن دچار عفونت می شوند، لازم به ذکر است که ایجاد عفونت در بیماران طبیعی است و بعد از مدت کوتاهی این احتمال وجود دارد که این عفونت رفع گردد اما بیمارانی که عفونت شدید و درد طاقت فرسایی را تجربه می کنند بهتر این است که در اسرع وقت به پزشک مراجعه کرده و درمان را انجام دهند.

توجه داشته باشید
توجه داشته باشید

همان طور که اشاره شد عوارض روش تزریق چربی به واژن خیلی محدود بوده و در خیلی موارد این عوارض جزئی است و در روزهای اول بعد از تزریق کردن چربی این مشکل به صورت کامل از بین می رود.

برخی بیماران بعد از تزریق چربی دچار حساسیت می شوند اما این مشکل کوتاه مدت بوده و بعد از مدت کوتاهی از بین می رود و حساسیت در آنها کاهش می یابد.

هزینه تزریق چربی به بیکینی چقدر است؟

مسلما یکی از موارد مهمی که ذهن بیشتر خانم ها را در مواقعی که قصد انجام تزریق چربی به بیکینی را داشته باشند درگیر می کند این است که هزینه انجام این عمل چقدر است.

تزریق کردن چربی به ناحیه بیکینی لازم است که در چند مرحله انجام شود و همین مسأله هزینه متفاوتی را در پی دارد، چون پزشک برای این اقدام باید زمان بیشتری را اختصاص دهد و هزینه بالاتری را بیمار پرداخت کند.

متخصصی که در زمینه تزریق چربی به ناحیه بیکینی تبحر کافی دارد با توجه به تخصص و مهارت بالای خود هزینه مناسبی را برای بیمار در نظر می گیرد تا بیمار بتواند این هزینه را پرداخت و تزریق چربی به بیکینی را انجام دهد.

هزینه تزریق چربی به بیکینی چقدر است؟
هزینه تزریق چربی به بیکینی چقدر است؟

حجم قسمت مورد نظر برای انجام تزریق چربی در خیلی از مواقع تعیین کننده هزینه دقیق تزریق چربی به بیکینی را مشخص می کند و پزشک با معاینه بیمار این هزینه را در نظر می گیرد به بیمار خود اعلام خوهد کرد.

از آنجایی که روش تزریق چربی به بیکینی به عنوان یک روش زیبایی شناخته می شود بیمه ها هزینه درمانی را متقبل نشده و لازم است که افراد تمام هزینه را خودشان پرداخت کنند، مشخص کردن هزینه درمان در این زمینه تنها توسط پزشک صورت می گیرد.

تزریق چربی به ناحیه بیکینی با جابه جایی کمتری مواجه بوده و در بیماران به نسبت دیگر روش های دیگر قرمزی به وجود نمی آید.

عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق چربی به لابیا شامل چه مواردی می شود؟

هزینه انجام دادن تزریق چربی در واژن در خانم ها متفاوت است و عوامل زیادی در این مورد موثر می باشد که سبب تفاوت در هزینه می شود.

یکی از عوامل مهمی که در افزایش یا کاهش هزینه تزریق چربی در واژن موثر است مربوط به وضعیت اندام تناسلی در خانم ها است

به عبارت دیگر اگر در این قسمت از بدن خانم ها چین و چروک بیشتری وجود داشته باشد امکان اینکه پزشک تزریق چربی بیشتری انجام دهد افزایش می یابد و همین مسأله بیشتر شدن هزینه را برای بیماران در پی دارد.

پزشک متخصص تنها در صورتی می تواند در ارتباط با هزینه به خانم ها اطلاع دهد که معاینه ناحیه تناسلی را در زنان انجام دهد و بعد از این اقدام میزان هزینه را به بیمار اعلام کند.

عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق چربی به لابیا شامل چه مواردی می شود؟
عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق چربی به لابیا شامل چه مواردی می شود؟

انجام دادن تزریق چربی به واژن و هزینه آن به هیچ عنوان قبل از معاینه بیمار نمی تواند مشخص شود و پزشک بعد از بررسی های لازمی که در نظر می گیرد هزینه تزریق چربی به واژن را برای بیمار تعیین می کند

چون میزان تزریق و دلیل انجام تزریق در بیماران متفاوت بوده و همین مسأله تفاوت هایی را در هزینه به وجود می آورد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید