میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست
هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست

لیست موضوعات

هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست مفصلاً برای شما اطلاعاتی داشته باشیم تا در این رابطه آشنایی بسیاری کسب کنید و بتوانید اطلاعات زیادی در این زمینه داشته باشید.

برای اطلاع از هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن زر کلینیک تماس بگیرید.

02122930161

هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست
هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست

عموماً به واسطه برخی از تغییرات ناگهانی که در بدن برخی از افراد رخ می‌ دهد، سبب کشیدگی پوست می شود. همان ‌طور که می‌ دانید در سطح پوست کلاژن و پروتئینی بسیاری وجود دارد که می ‌تواند موجب به وجود آمدن حالت کشسانی پوست باشد. حال اگر در پوست یک فرد پروتئین و کلاژن به حد کافی وجود نداشته باشد، پوست این افراد دچار ترک هایی می شود.

عموماً ترک‌ های پوستی با نام دیگر استرچ مارک یا استریو نیز معرفی می ‌شوند. در این حالت خطوط های صورتی کم‌ رنگی که مایل به سفید هستند، بر روی سطح پوست و برخی از نقاطی که دچار کشسانی شده‌اند، به وجود می ‌آید.

هنگامی‌که این ترک های پوستی بر سطح پوست ظاهر می شوند، تغییرناپذیر می‌ مانند و بر روی لایه ‌های عمیق ‌تر پوست تاثیر بسیاری می‌گذارد و باعث می شوند که در لایه ‌هایی که کلاژن و الاستین وجود ندارند، سفت‌ تر شدن و کشسانی پوست اتفاق بیوفتد. به همین جهت پوست افراد ترک‌دار می ‌شود.

این ترک های پوستی ممکن است، برای برخی از افراد ظاهری نامناسب ایجاد کرده و افراد درصدد برطرف کردن ترک های پوستی خود باشند.

هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست
هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست

روش درمانی کربوکسی تراپی

از جمله راه‌ های مؤثری که می ‌تواند برای برطرف نمودن ترک های پوستی تاثیرگذار باشد، روش درمانی کربوکسی تراپی می باشد که توانسته به این جهت بسیاری از معضلات پوست را برطرف کرده و سلامت پوست را به افراد بازگرداند. این ترک ها ممکن است،

در نواحی بسیاری از بدن رخ دهند و آن ‌ها را درگیر خود کند. روش کربوکسی تراپی یک روش ایمن می باشد.

که در ادامه قصد داریم برای شما در رابطه با این موضوع صحبت کنیم. اغلب افراد برای استفاده از روش کربوکسی تراپی نگران هزینه‌ های آن هستند.

روش درمانی کربوکسی تراپی
روش درمانی کربوکسی تراپی

به همین سبب در تلاش هستیم که با ادامه ی این مطالب در رابطه با موضوعات مهم کربوکسی تراپی ترک های پوستی و هزینه‌ های استفاده از کربوکسی تراپی مفصلاً برای شما صحبت کنیم.

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که از ترک ‌های پوستی بر روی سطح بدن خود رنج می‌برید و مستعد استفاده از روش درمانی کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی خود هستید و نیازمند کسب اطلاعات در این زمینه هستید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطالب ما را همراهی بفرمایید.

با مطالعه مطالب زیر می توانید در راستای عنوان های ذکر شده اطلاعات مفید و کاربردی کسب کنید:

 1. هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست چقدر می باشد؟
 2. علائم و نشانه ‌های ترک های پوستی چیست؟
 3. ترک‌ های پوستی چگونه ایجاد می ‌شوند؟
 4. تشخیص ترک های پوستی چگونه صورت می‌گیرد؟
 5. به وجود آمدن ترک‌ های پوستی در سنین مختلف چگونه است؟
 6. پیشینه کربوکسی تراپی چیست؟
 7. معرفی و آشنایی با روش درمانی کربوکسی تراپی ترک های پوستی
 8. آیا نگران انجام کربوکسی تراپی هستید و از طریقه ی انجام آن اطلاعاتی ندارید؟
 9. برای بر طرف نمودن ترک های بدن چند جلسه کربوکسی تراپی نیاز است؟
 10. مزایای استفاده از کربوکسی تراپی ترک های بدن چیست؟
 11. نکات مهم قبل از انجام کربن تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی چیست؟
 12. اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی ترک‌ های پوستی چیست؟
 13. استفاده از روش درمانی کربن تراپی برای چه افرادی پیشنهاد نمی ‌شود؟
 14. آیا کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک پوست عوارض دارد؟
 15. جمع بندی مطالب

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست با ما همراه باشید.

علائم و نشانه ‌های ترک های پوستی چیست؟

برای این‌که بتوانید اطلاعاتی در رابطه با ترک های پوستی دریافت کنید، بهتر است، بدانید ترک ‌های پوستی سبب خطرهای جسمانی نمی ‌شوند، اما ممکن است، مشکلاتی در ذهن فرد به وجود بیاورند که سبب استرس‌ های بسیاری برای او شود،

زیرا یک عامل بسیار مهم برای زیبایی افراد در نظر گرفته می شود و ممکن است، برخی از افراد که نگرانی بسیاری در رابطه با زیبا جلوه دادن صورت و اندام خود هستند، از این مورد رنج ببرند.

بهتر است، بدانید قبل از این‌که ترک ‌های پوستی در سطح پوست شما پدیدار شوند، پوست محل مذکور نمای نازک و صورتی به دست می آورد، همچنین در برخی موارد امکان این‌که در محدوده ی پوستی احساس خارش یا حساسیت داشته باشید، بسیار زیاد است.

بهتر است، بدانید ابتدا ترک ها به صورتی چروک هایی بر روی سطح پوست پدیدار می شوند و سپس با پیشرفت آن ‌ها رگه‌ های قرمز، قهوه ای، بنفش، قهوه‌ای تیره، صورتی کم‌ رنگ بر روی سطح پوست به وجود می‌آید. رنگ ترک ‌های پوستی با توجه به رنگ پوست فرد مورد نظر متغیر می باشد.

در آخر رگه ‌ها بر روی سطح پوستی یک دست و صاف می شوند و ممکن است که رنگ آن‌ ها به مرور زمان تغییر کند. بهتر است، بدانید ترک های پوستی به مرور کم ‌رنگ تر می شوند، اما این پروسه زمان بسیار طولانی را سپری می‌کند و ممکن است، چندین سال به طول بیانجامد.

علائم و نشانه ‌های ترک های پوستی چیست؟
علائم و نشانه ‌های ترک های پوستی چیست؟

ترک‌ های پوستی چگونه ایجاد می ‌شوند؟

عوامل بسیاری بر روی به وجود آمدن ترک‌ های پوستی تاثیر گذار هستند و با توجه به شواهد و مدارک ممکن است، عوامل مربوط به این نوع ترک های پوستی متفاوت باشد و نیاز به تحقیقات بسیار زیادی باشد تا دلایل به وجود آمدن ترک‌ های پوستی مشخص شود.

اغلب افرادی که دچار ترک‌ های پوستی شده اند، ذکر کرده‌اند که این ترک ها در دوران بارداری بر روی سینه و شکم آن ‌ها شکل گرفته است.

به دلیل این‌که در دوران بارداری بانوان، هورمون های بدنی آن ‌ها تغییر می‌کند، اغلب دلیل به وجود آمدن ترک ‌های پوستی در رابطه با موارد هورمونی است. همان ‌طور که می‌ دانید دوران بارداری نقش بسیار مهمی در تغییر هورمون ها دارد و از این جهت می ‌تواند بافت‌ های کلاژن پوست را نرم ‌تر کند تا برای زایمان نوزاد پوست کشسانی خوبی رو داشته باشد.

البته تمامی این مسائل مربوط به پوست بدن بانوان نیز می شود، زیرا بسیاری از افراد در دوران بارداری کلاژن کمتر و ضعیف‌تری نسبت به بانوان دیگر دارند و برخی دیگر از افراد در هنگام بارداری ممکن است، تارچه های ریزی بر روی سطح شکمشان پدیدار شود. در راستای به وجود آمدن ترک های پوستی ممکن است، برخی از افراد به واسطه بدن‌ سازی و تغییر وزن های متعدد و ناگهانی دچار این ترک ها شوند.

عوامل مؤثری که می ‌تواند بر روی به وجود آمدن ترک‌ های پوستی تاثیر بسیاری داشته باشد و با آن ‌ها در ارتباط باشد،

شامل موارد زیر می شود:

 • پیشینه خانوادگی
 • بیماری ‌های مزمن
 • شاخص توده بدنی قبل از بارداری
 • وزن نوزاد متولد شده در خانم‌ های باردار

البته به وجود آمدن ترک های پوستی می ‌تواند به درجه کشش پوست در خانم‌ هایی که نوزاد بزرگ ‌تری دارند، نیز تاثیرگذار باشد، همچنین تغییرات مرتبط با سن و کلاژن سازی پوست و بافت ‌های هم‌ بند افراد می‌ تواند در راستای به وجود آمدن ترک ها تاثیر بسیاری داشته باشد.

مخاطب گرامی شما در حال خواندن پست هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست هستید.

تشخیص ترک های پوستی چگونه صورت می‌گیرد؟

پدیدار شدن ترک ‌های پوستی و تشخیص این عارضه به سادگی با مراجعه به یک پزشک متخصص و معایناتی که او بر روی پوست و سابقه ی پزشکی افراد دارد، امکان پذیر است.

تشخیص ترک های پوستی چگونه صورت می‌گیرد؟
تشخیص ترک های پوستی چگونه صورت می‌گیرد؟

عموماً برای این‌که پزشک بتواند ترک های پوستی بر روی بدن افراد را تشخیص دهد، پرسش های متداولی در رابطه با علائم و نشانه‌ های در نظر گرفته ‌شده می ‌پرسد. همین طور ممکن است، در رابطه با داروهایی که اکنون در حال استفاده از آن ‌ها هستید و مشکلات سلامتی شما سوالاتی بپرسد.

تشخیص ترک های پوستی چگونه صورت می‌گیرد؟
تشخیص ترک های پوستی چگونه صورت می‌گیرد؟

بهتر است، بدانید ترک های پوستی دردناک و یا خطرناک نمی باشند و عارضه ی معضل آفرینی برای سلامتی نیستند و با به وجود آمدن ترک‌ های پوستی سلامتی افراد به خطر نمی ‌افتد، البته در برخی موارد نادر ممکن است، مشکل زمینه ‌ای سلامتی به کمک ترک‌ های پوستی آمده و نیازمند درمان باشد.

به وجود آمدن ترک‌ های پوستی در سنین مختلف چگونه است؟

در برخی موارد ترک ‌های پوستی در هنگام بلوغ برای افراد اتفاق می ‌افتد. این ترک های پوستی می توانند در مناطقی چون زانو، روی ران، پشت ساق و در دختران تازه به بلوغ رسیده بر روی سینه‌ های آن‌ ها ظاهر شود. طبق آمار به دست آمده حدوداً ۳۰ درصد از افراد در دوران بلوغ گرفتار به وجود آمدن این ترک های پوستی می شوند،

البته همان ‌طور که ذکر کردیم، این ترک‌ های پوستی در دوران بارداری نیز در نواحی شکم، پهلو و سینه ها بسیار دیده می شود و حدوداً ۷۷ درصد از بانوان باردار دچار ترک‌ های پوستی ناشی از بارداری می ‌شوند. در رابطه با به وجود آمدن ترک ‌ها در دوران بارداری سن اولین بارداری بانوان در به وجود آمدن آن بسیار تاثیر گذار است.

به‌ عنوان نمونه اکثراً بانوانی که در سن ۱۶ تا ۲۰ سالگی باردار شده‌اند، بیشتر دچار ترک ‌های پوستی می ‌شوند، اما ممکن است، این ترک ‌های پوستی برای بانوانی که اولین بار در 35 سالگی باردار می ‌شوند، بسیار کمتر می باشد. عموماً ترک ‌های پوستی در ماه چهارم بعد از بارداری به وجود می‌ آیند و تأثیر بیشتری بر روی پوست می‌گذارند.

در برخی موارد حتی ممکن است، بانوان بعد از وضع حمل و زایمان نیز دچار به وجود آمدن ترک ‌های پوستی شوند. همان ‌طور که ذکر کردیم، برخی از افراد بعد از اولین بارداری هیچ ‌گونه ترک ‌های پوستی را حس نمی‌کنند، اما بعد از زایمان ترک‌ های پوستی بعد از بارداری بر روی پوست آن ‌ها پدیدار می‌شود.

با توجه به تمامی مطالب گفته شده باید بگوییم که به وجود آمدن ترک ‌های پوستی در بانوان در مقایسه با مردها از شدت زیادتری برخوردار می باشد و اغلب بانوان دچار ترک ‌های پوستی می ‌شوند.

پیشینه ی کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی در سال ۱۸۳۰ در فرانسه به ‌عنوان یک روش درمانی بسیار پرکاربرد و معروف اختراع شد. در سال ۱۸۳۰ اشخاصی وجود داشتند که مشکلاتی در رابطه با عارضه اختلال گردش خون داشتند.

به واسطه تشخیص برخی از پزشکان این افراد با آبی که با دی ‌اکسید کربن غنی ‌شده بود، حمام می‌کردند و در همین جهت توانسته بودند، میزان بسیاری از زخم ‌های موجود بر سطح پوست خود را التیام ببخشند.

این افراد با توجه به استفاده از آب غنی ‌شده با دی ‌اکسید کربن توانسته بودند، از درمان زخم ‌های خود فوراً نتیجه خوبی بگیرند و مشکلات ناشی از اختلال گردش خون را برای خود برطرف کنند.

متخصصین و پزشکان هنگامی که نتیجه استفاده از دی ‌اکسید کربن بر روی پوست این افراد را مشاهده کردند، در صدد تحقیق و مطالعه برآمدند و با استفاده از تجربیات خود توانستند به این موضوع پی ببرند که گاز کربن دی ‌اکسید می ‌تواند برای برطرف نمودن بسیاری از بیماری ‌ها مناسب باشد، زیرا می ‌تواند گردش خون در بدن را سرعت ببخشد.

به‌ جهت این‌که هنگامی‌که افراد افزایش سن دارند، میزان گردش خون در بدن آن ‌ها کمتر می‌ شود و ممکن است، باعث به وجود آمدن عارضه ‌های پوستی برای آن ‌ها گردد.

در همین راستا روش کربوکسی تراپی اختراع شد و اغلب پزشکان توانستند با استفاده از دی‌ اکسید کربن غنی‌ شده مشکلات متعددی در رابطه با پوست را برای افراد حل کنند و یک روش درمانی بسیار مفید را اختراع کردند.

پیشینه ی کربوکسی تراپی چیست؟
پیشینه ی کربوکسی تراپی چیست؟

معرفی و آشنایی با روش درمانی کربوکسی تراپی ترک های پوستی

حتماً از این موضوع آگاه هستید که نام دیگر روش درمانی کربوکسی تراپی همان دی اکسید کربن یا گاز CO2 می باشد. برای این‌که بتوانید روش کربوکسی تراپی را بهتر درک کنید و آشنایی لازم در این رابطه داشته باشید، لازم است، ذکر کنیم که روش درمانی کربوکسی تراپی یعنی هنگامی‌که گاز دی ‌اکسید کربن توسط سوزن‌ های ریزی در زیر سطح پوست تزریق شوند تا از این جهت بتواند روش درمانی برای افراد صورت بگیرد.

در برخی موارد ممکن است، دلایل به وجود آمدن عارضه ‌های پوستی برای افراد کمبود اکسیژن و یا عدم گردش خون در زیر سطح پوست آن ‌ها باشند. به همین جهت به واسطه تزریق دی ‌اکسید کربن می‌ توان مواد مقوی و مؤثر بیشتری به پوست برسد و گردش خون در این نواحی افزایش بیابد.

در مطلب بالا برای شما ذکر کردیم که در فرانسه حدوداً ۷۰ سال قبل برای بر طرف نمودن بیماری ‌های عروقی پزشکان و متخصصان روش کربن دی ‌اکسید را یک روش مؤثر و کارآمد می ‌دانستند و با تحقیق ‌های فراوان و مطالعات کسب شده آن‌ ها به نتایج مهمی در رابطه با استفاده از کربن دی اکسید رسیده بودند.

با استفاده از دی اکسید کربن مواد مغذی بیشتری به پوست می‌ رسد

طبق مطالعات نشان داده شده پزشکان دریافته ‌اند که با استفاده از دی اکسید کربن مواد مغذی بیشتری به پوست می‌ رسد و از جهتی دیگر این گاز می ‌تواند برای بهبود زخم‌ ها بسیار مؤثر و کاربردی باشد.

با توجه به نتایج به‌ دست‌آمده از روش کربوکسی تراپی این روش در دنیای پزشکی امروز جایگاه ویژه‌ای کسب کرده است و توانسته در تمامی کشور ها مانند آمریکای شمالی و جنوبی برای زیبائی پوست استفاده کاربردی داشته باشد.

همان‌طور که ذکر کردیم، تزریقی کربن دی اکسید می تواند سبب گردش خون در بخش ‌های متعدد بدن شود و از همین جهت هنگامی که کربن دی اکسید برای بدن تزریق می شود، باعث می‌ شود، کلاژن سازی در سطح پوست افزایش بیابد.

کم ‌هزینه و ایمن

به‌ طورکلی این روش بسیار ساده، کاربردی، کم ‌هزینه و ایمن می باشد و می‌ تواند در راستای زیبا سازی و بر طرف نمودن ترک های پوستی کاربرد بسیار مفیدی داشته باشد. امروزه اهمیت استفاده از روش درمانی کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی بسیار مهم شمرده می شود.

به دلیل این‌که با توجه به در نظر گرفتن استفاده از روش کربوکسی تراپی می ‌توان ترک ‌های پوستی را بر طرف کرد و جوان ‌سازی برای پوست را انجام داد. از مهم‌ ترین عواملی که توانسته روش کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی را مهم جلوه دهد، این است که این روش بسیار ایمن و کم تهاجمی می باشد و استفاده کردن از آن کم‌ خطر است.

همین طور در راستای برطرف نمودن ترک های پوستی اغلب افراد با استفاده از کربوکسی تراپی نتیجه ی مطلوبی دریافت کردند و توانستند معایب پوست خود را از این جهت برطرف کنند.

استفاده از روش کربوکسی تراپی با توجه به پزشکان متخصصی که در این حیطه مشغول هستند و آشنایی کاملی در رابطه با روش درمانی دارند، صورت می‌گیرد و توانسته یک روش مفید و مؤثر برای اغلب افراد باشد.

هیچ ‌گونه حساسیتی به‌ همراه نخواهد داشت

حتماً در رابطه با گاز دی ‌اکسیدکربن اطلاعات کاملی دارید. به همین سبب می باشد که تزریق دی ‌اکسید کربن به زیر پوست هیچ ‌گونه حساسیتی به‌ همراه نخواهد داشت و یک روش مطمئن می باشد.

هنگامی که گاز دی ‌اکسیدکربن در زیر سطح پوست تزریق می شود، باعث تولید بیشتر کلاژن می‌ شود و از همین جهت سلول‌ های مخرب از بین می ‌روند. ممکن است، اغلب افراد در رابطه با این‌که گاز دی ‌اکسید کربن یک گاز مفید می باشد و یا برای بدن ضرر هایی دارد، تردید داشته باشند،

اما هنگامی که تاثیر استفاده از گاز دی ‌اکسید کربن بر روی بدن را ببینند، متوجه خواهند شد که دی اکسید کربن یک گاز کاملاً مفید می باشد که می ‌تواند در بسیاری از روش ‌های درمانی مناسب باشد.

هیچ ‌گونه حساسیتی به‌ همراه نخواهد داشت
هیچ ‌گونه حساسیتی به‌ همراه نخواهد داشت

آیا نگران انجام کربوکسی تراپی هستید و از طریقه ی انجام آن را اطلاعاتی ندارید؟

همان ‌طور که ذکر کردیم، بر طرف نمودن ترک های پوستی به واسطه تزریق گاز دی ‌اکسید کربن بر لایه‌ های زیری پوست صورت می گیرد و این روش سبب می شود که احساس کمبود اکسیژن در برخی از مناطق پوست برطرف گردد و سرعت گردش خون در آن نواحی بیشتر شود و مواد ویتامینی پوست بسیار بیشتر ترشح شود.

کربوکسی تراپی می تواند باعث بازسازی و ترمیم سلول ‌های مخرب شود و به همین جهت در جوان ‌سازی پوست بسیار تاثیر گذار است. اگر بخواهیم روش کربوکسی تراپی را شرح دهیم باید بگوییم این عمل به نوعی عمل زیبایی محسوب می ‌گردد، زیرا به واسطه این روش درمانی می‌ توان زیبایی و جوانی و شادابی پوست را به همراه داشت.

هنگامی که تزریق گاز دی‌ اکسید کربن در لایه ‌های زیرین پوست صورت می‌گیرد ، سبب به وجود آمدن مویرگ های تازه در نواحی تزریق می شود. همین طور از این جهت باعث می شود، ساخت کلاژن بیشتر تولید شود و به جوان‌ سازی و زیبایی پوست کمک بسیار بهینه‌ای می‌کند.

مشکل در نظر گرفته برای شما و ترک ‌های پوستی

میزانی که نیاز است، گاز دی ‌اکسیدکربن بر سطح زیر پوست تزریق شود، با توجه به مشکل در نظر گرفته برای شما و ترک ‌های پوستی تعیین می‌ شود.

این تشخیص به دست پزشک متخصص شما صورت می‌گیرد که چه میزان تزریق برای شما مناسب می باشد. پزشک مد نظر به راحتی می تواند میزان گاز تزریقی را برای شما تنظیم کند.

به ‌غیر از آن، برای این‌که بتواند کاربرد مفیدی از تزریق کربوکسی تراپی برای بدن شما داشته باشد، نیاز است که میزان دمای گاز با دمای بدن مناسب باشد و نیاز است که این ۲ مورد با یکدیگر سازگاری کامل داشته باشند تا نتیجه ی مطلوبی از آن حاصل گردد.

مشکل در نظر گرفته برای شما و ترک ‌های پوستی
مشکل در نظر گرفته برای شما و ترک ‌های پوستی

گاز های تزریق ‌شده جذب بدن می شوند

هنگامی‌که پزشک مد نظر به واسطه ی مشخصات بدنی شما میزان گاز دی اکسید را برای شما تزریق می گردد، این گاز به بافت ‌های بدن شما جذب می شود و به واسطه ی ریه از بدن دفع می‌گردد.

بعد از گذشت ۱۰ دقیقه از تزریق کربن دی‌ اکسید در سطح پوست ممکن است، در نواحی تزریق میزان کمی تورم و قرمزی وجود داشته باشد، اما هنگامی که جذب گاز دی ‌اکسید کربن صورت می گیرد، این تورم و قرمزی بر طرف می‌گردد.

روش تزریق گاز دی ‌اکسید کربن برای بر طرف کردن ترک ‌های موجود در پوست با میزان کمی سوزش همراه می باشد، اما جای هیچ ‌گونه نگرانی نیست، زیرا به سرعت برطرف می‌گردند.

برطرف کردن ترک های پوستی

یکی دیگر از مزایا و کاربرد هایی که تزریق گاز دی ‌اکسید کربن بر زیر سطح پوست دارد، این است که می‌ تواند ترک ‌های پوستی و زخم هایی که در اثر آن به وجود آمده اند،را برطرف کنند.

در برخی موارد ممکن است، ترک ‌های پوستی در قسمت پلک وجود داشته باشند. این مشکل نیز به واسطه کربوکسی تراپی در مدت ‌زمان کمتر از ۸ دقیقه انجام می شود و بعد از تزریق گاز تمامی کربن دی اکسید جذب پوست می‌گردد.

این نکته حائز اهمیت است، بدانید در بخش ‌هایی که چربی بافت چربی وجود دارد و عملیات کربوکسی تراپی بر روی آن‌ ها انجام می‌گیرد، ممکن است، فرد مورد نظر میزان کمی حس کشش داشته باشد.

در برخی موارد ممکن است، اگر تشخیص پزشک درست نباشد و بیش از حد مجاز گاز دی ‌اکسید کربن در سطح زیر پوست تزریق شود، باعث ایجاد حساسیت های متفاوتی می شود. از همین جهت سطح پوست نیاز بیشتری به اکسیژن پیدا می‌کند. این کار ممکن است، باعث پایین آمدن پی اچ خون شود و فرد نیاز به تزریق اکسیژن داشته باشد.

اثرات تزریق در کربوکسی تراپی

هنگامی‌که قصد تزریق گاز کربن دی ‌اکسید به بافت ‌های چربی دارید، بهتر است، بدانید که نیاز است، تزریق در این قسمت با فشار فراوان انجام شود و هنگامی که تزریق در بدن شما صورت می‌گیرد، ممکن است، تأثیرات متفاوتی در بدن شما اتفاق بیفتد این تأثیرات عبارت‌اند از:

 • هنگامی که گاز دی ‌اکسیدکربن با فشار بسیار زیاد به سطح زیرین پوست تزریق می شود، سبب تجزیه شدن چربی‌ های موجود در آن نواحی می ‌شود.
 • هنگامی‌که تجزیه ی چربی ‌های پوست در آن نواحی اتفاق افتاد، گردش خون نیز در آن بخش بیشتر از حد معمول می ‌شود.
 • هنگامی‌که گردش خون در نواحی تزریق گاز دی ‌اکسید کربن بالا می ‌رود، سبب می شود که اکسیژن به قسمت ‌های تزریق‌ شده بیشتر برسد.
 • چربی‌هایی که در بافت ‌های بدن وجود دارند، به دلیل این‌که گردش خون بالا می رود و اکسیژن بیشتر می شود، کم‌کم حذف می شوند.
اثرات تزریق در کربوکسی تراپی
اثرات تزریق در کربوکسی تراپی

برای بر طرف نمودن ترک های بدن چند جلسه کربوکسی تراپی نیاز است؟

انجام دادن یک جلسه کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن ترک های پوستی باعث کم ‌رنگ شدن و حذف دائمی ترک‌ های پوستی نمی ‌شود.

به همین جهت باید برای این‌که تشخیص دهید، چند جلسه برای برطرف نمودن ترک های پوستی شما نیاز است، از پزشک متخصص خود در این‌باره مشورت بگیرید.

احتمالاً پزشک مد نظر با توجه به وخامت ترک ‌های موجود بر روی سطح پوست شما چندین جلسه کربوکسی تراپی را برای شما پیشنهاد می دهد، البته میزان دفعات کربوکسی تراپی به موارد بسیاری مربوط می باشد و ممکن است، عواملی در رابطه با این جلسات تاثیرگذار باشند.

عموماً پزشک مد نظر پیشنهاد می‌کند که جلسه‌ های تزریق کربن دی اکسید برای شما به منظور برطرف کردن ترک ‌های پوستی بین فواصل ۷ تا ۱۴ روز در نظر گرفته شود. امکان دارد، برای بر طرف نمودن کامل ترک های پوستی این روش در ۱۰ مرحله انجام بگیرد.

فاصله‌ای به میزان ۱ الی ۲ سانتی ‌متر از محل قبلی ایجاد کند

پزشک مد نظر این نکته را می ‌داند که به جهت انجام تزریق دی‌ اکسید کربن به نواحی زیر پوست شما نیاز است که در هر بار فاصله‌ای به میزان ۱ الی ۲ سانتی ‌متر از محل قبلی ایجاد کند تا مجدداً به همان محل قبلی تزریق نگردد.

سوزنی که برای تزریق کربوکسی تراپی استفاده می شود، بسیار ریز می باشد و از مدل سوزن‌ های جی ۳۰ است. به همین جهت فرد مورد نظر هیچ‌گونه دردی حس نمی‌کند.

فاصله‌ای به میزان ۱ الی ۲ سانتی ‌متر از محل قبلی ایجاد کند
فاصله‌ای به میزان ۱ الی ۲ سانتی ‌متر از محل قبلی ایجاد کند

برای این‌که نتیجه خیلی خوبی از روند کربوکسی تراپی برای ترک پوست بگیرید، باید پزشک در عمق قسمت های دارای ترک تزریق دی ‌اکسیدکربن را انجام دهد، سپس بعد از این‌که مناطق عمقی پوست تزریق انجام شد، نیاز است که گاز به ترک ‌های ضعیف و جزئی برسد و برای آن ‌ها مفید واقع شود.

پزشک مد نظر با توجه به تخصص و آگاهی خود در زمینه ی کربوکسی تراپی در اغلب موارد توصیه می‌کند که بعد از این‌که تمامی جلسات کربوکسی تراپی برای فرد مورد نظر به پایان رسید، به جهت این‌که فرد بتواند از برگشت اثر های ترک ‌های پوستی جلوگیری کند، نیاز است که هر ۱۲ ماه ۱ بار مجدداً روش کربوکسی تراپی را انجام دهد تا بتواند نتیجه ی مطلوبی دریافت کند و دیگر غیر قابل بازگشت باشد.

لازم به ذکر است، بدانید جلسات و زمان ‌هایی که برای تزریق کربن تراپی تعیین می ‌شود، در هر فرد متغیر می ‌باشد. لازم می‌دانیم در ادامه برای شما در رابطه با موارد درمانی کربوکسی تراپی تعداد جلسات آن‌ ها آشنایی مختصری داشته باشیم:

به جهت حذف چربی موضعی:

برای انجام این روش ۱۰ الی ۲۰ جلسه نیاز می باشد و فاصله بین جلسات ۷ روز است.

جهت حذف سلولیت پوست:

برای انجام و برطرف نمودن پوست‌ هایی که شبیه به پرتغال می باشند، نیاز است که ۱۰ تا ۲۰ جلسه کربوکسی تراپی انجام بگیرد. در اوایل شروع تزریق نیاز است که جلسه‌ های کربوکسی تراپی هر یک روز در میان و سپس به ۷ روز یک ‌بار برسد.

جهت درمان افتادگی پوست:

برای این درمان نیاز است که ۱۲ تا ۲۰ جلسه درمان انجام بگیرد و فاصله بین هر جلسه در ابتدا ۷ روز و سپس به ۱۴ روز یک ‌بار می ‌رسد.

جهت رفع سیاهی زیر چشم:

برای بر طرف نمودن این معضل ۸ تا ۱۰ جلسه نیاز است و فاصله زمانی بین آن‌ ها در ابتدا ۷ روز یک ‌بار، سپس به ۱۴ روز یک ‌بار می‌رسد.

جهت حذف ترک ‌های پوستی:

برای از بین بردن ترک های پوستی احتیاج است که ده تا دوازده جلسه روش کربوکسی تراپی انجام بگیرد و فاصله زمانی بین هر تزریق در ابتدا هفت روز یک ‌بار، سپس به چهارده روز یک بار تزریق می ‌رسد از این جهت می‌تواند مفید واقع شود.

جهت پر پشت کردن موها:

نیاز است، ۱۲ تا ۲۰ جلسه انجام بگیرد و فاصله ی زمانی آن‌ها ۷ روز یک‌ بار، سپس به ۱ ماه یک‌ بار می ‌رسد.

جهت ترمیم چین ‌و چروک ‌ها:

نیاز است که دوازده تا پانزده مرحله کربوکسی تراپی انجام شود. فاصله ی زمانی آن‌ ها در ابتدا دو روز یک بار، سپس به هفت روز یک‌ بار می‌ رسد.

جهت ترمیم جای اسکار:

برای این درمان ۱۲ تا ۱۵ جلسه کربوکسی تراپی لازم است. فاصله زمانی آن هر ۳ روز یک ‌بار و بعداً به هر ۱ ماه یک‌ بار می‌ رسد.

جهت ترمیم جای اسکار:
جهت ترمیم جای اسکار:

مزایای استفاده از کربوکسی تراپی ترک های بدن چیست؟

انجام کربوکسی تراپی برای افراد به واسطه ی انواع پوست ‌های آن تنها مزیت های متفاوتی برای آن ‌ها در نظر می‌گیرند، البته بهتر است، بدانید هیچ‌گونه منعی در رابطه با پوست و رنگ فرد مورد نظر برای جواب‌گویی روش درمانی کربوکسی تراپی وجود ندارد.

به همین دلیل می باشد که روش درمانی کربوکسی تراپی نسبت به دیگر روش‌ ها برای بر طرف نمودن ترک های بدن مؤثر است و اولویت زیادی دارد. اغلب افراد مشتاق استفاده از کربوکسی تراپی به جهت از بین بردن ترک های بدن خود هستند. کربوکسی تراپی می‌ تواند به از بین بردن سلولیت‌ها کمک بسیاری کند.

به علت این‌که روش کربن تراپی از لحاظ هزینه نسبت به روش ‌های دیگر مناسب‌ تر می باشد و نتیجه ی بهتری پیش روی افراد می‌گذارد، توانسته از محبوبیت برخوردار باشد.

یکی از عوامل بسیار مهمی که توانسته در تاثیر و محبوبیت کربوکسی تراپی اثر گذاشته باشد، این است که این روش درمانی نیازی به بیهوش شدن، بستری ‌شدن در بیمارستان و گذراندن دوره ی نقاهت طولانی ‌مدت ندارد. فرد بعد از انجام تزریق نیازی به استراحت طولانی ندارد و می ‌تواند به کار های روزمره ی خود را بپردازد.

روش کربوکسی تراپی یک روش درمانی کم ‌خطر و بسیار ساده می باشد

در حالت کلی روش کربوکسی تراپی یک روش درمانی کم ‌خطر و بسیار ساده می باشد که بعد از تزریق دی‌ اکسید کربن فرد می ‌تواند زندگی روزمره ی خود را از سر بگیرد، اما این روش درمانی دارای مزایا و ویژگی‌ های بسیار مهمی است که در ادامه قصد داریم به تعدادی از این مزایا برای شما اشاره کنیم.

 • روش کربوکسی تراپی برای ترک های بدن از لحاظ هزینه بسیار ارزان تر در مقایسه با روش ‌های درمانی دیگر می ‌باشد.
 • کربوکسی تراپی برای ترک ‌های پوست احتیاج به بستری شدن و گذراندن طولانی مدت در بیمارستان ندارد.
 • روش درمانی کربوکسی تراپی برای ترک ‌های پوستی باعث بهبود یافتن سلولیت ‌های بدن می ‌شود.
 • کربوکسی تراپی ترک های پوستی برای اغلب افراد با تمامی رنگ ‌های پوست هم مفید می باشد.
 • همه افراد در تمامی سنین می توانند از کربوکسی تراپی را برای برطرف نمودن ترک های پوستی استفاده کنند.
روش کربوکسی تراپی یک روش درمانی کم ‌خطر و بسیار ساده می باشد
روش کربوکسی تراپی یک روش درمانی کم ‌خطر و بسیار ساده می باشد

نکات مهم قبل از انجام کربن تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی چیست؟

بهتر است، بدانید قبل از این‌که کربوکسی تراپی انجام بدهید نیاز است که نکاتی در این راستا رعایت کنید. در ادامه قصد داریم برای شما در رابطه با این نکات صحبت کنیم.

 • برای این‌که بتوانید به بهترین نحو روش کربوکسی تراپی برای بدن خود انجام دهید و نتیجه ی مهم و مثبتی از آن دریافت کنید، نیاز است که یک پزشک متخصص را انتخاب کنید و با مشاهده ی نمونه کارهای پزشک از او اطمینان حاصل کنید و سپس می توانید انجام روش درمان کربوکسی تراپی را به دست او بسپارید.
 • اولین قدم برای این‌که بتوانید از روش تزریق گاز دی ‌اکسیدکربن استفاده کنید، نیاز است که با پزشک متخصص خود در این راستا مشورت کنید و از او در این رابطه مشاوره بگیرید تا بتواند با توجه به تخصص خود بهترین راه ممکن را برای شما در نظر بگیرد و پیشنهاد دهد.
 • با توجه به تشخیص پزشک مد نظر و مشاوره‌ هایی که از او گرفتید، تعداد جلسات برای انجام کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن ترک های پوستی شما و میزان گاز برای شما مشخص می شود.
 • لازم است که با پزشک مد نظر خود در رابطه با تعیین میزان هزینه ‌های انجام کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن ترک های پوستی صحبت کنید، زیرا این نکته بسیار حائز اهمیت است که آگاهی لازم در رابطه با هزینه‌ای که باید برای تعداد جلسات این روش درمانی کنار بگذارید، داشته باشید.
 • حتماً پزشک مد نظر شما توصیه می‌کند که قبل از انجام کربوکسی تراپی استحمام یکی از نکات ضروری می ‌باشد.
نکات مهم قبل از انجام کربن تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی چیست؟
نکات مهم قبل از انجام کربن تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی چیست؟

اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی ترک‌ های پوستی چیست؟

 • بعد از انجام کربوکسی تراپی پزشک مد نظر به شما توصیه می کند که اقداماتی برای مراقبت بعد از این روش درمانی انجام دهید. در این مطلب قصد داریم در رابطه با مراقبت‌ های بعد از انجام کربوکسی تراپی برای شما صحبت کنیم.
 • پزشک مد نظر پیشنهاد می‌ کند که بعد از کربوکسی تراپی به مدت ۵ ساعت استحمام نکنید و از دوش گرفتن خودداری کنید.
 • بهتر است که به مدت ۱ روز در هوای مرطوب نباشید و از بودن در معرض رطوبت خودداری کنید.
 • پزشک مد نظر تشخیص می دهد، به مدت ۲۴ ساعت استفاده از استخر، سونا و جکوزی برای شما مناسب نمی ‌باشد.
 • بعد از انجام کربوکسی تراپی نیاز است که از روش ‌هایی مانند برنز کردن و قرار گرفتن در اشعه ‌های مضر حدوداً ۱ ماه پرهیز کنید تا نتیجه مثبتی دریافت کنید.
 • بعد از کربوکسی تراپی بهتر است، به مدت ۵ روز از انجام کار های سخت و سنگین خودداری کنید.
 • بعد از این‌که تزریق کربوکسی تراپی برای شما انجام شد، حضور در تمامی جلسه‌ ها برای معاینه به واسطه پزشک الزامی می باشد.

تمامی مراقبت ‌ها و اقداماتی که در بالا برای شما ذکر کردیم، به جهت نتیجه ی مثبت در روند تزریق گاز دی ‌اکسید کربن مفید می باشد و نیاز است که حتماً این موارد را رعایت کرده تا بتوانید نتیجه ی مطلوبی از انجام این روش درمانی دریافت کنید.

تا اینجا با مبحث اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی ترک‌ های پوستی چیست آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست با ما همراه باشید.

استفاده از روش درمانی کربن تراپی برای چه افرادی پیشنهاد نمی ‌شود؟

در راستای محدودیت‌ های استفاده از این روش ‌های درمانی امکان دارد، برخی از افراد توانایی استفاده از کربوکسی تراپی را نداشته باشند و این روش برای بدن آن‌ ها مفید نباشد. به همین جهت لازم دانستیم در ادامه این مطلب در رابطه با این موضوع صحبت کنیم و افرادی که توانایی استفاده از کربوکسی تراپی را ندارند، برای شما ذکر کنیم:

 • افرادی که از کم‌ خونی بسیار شدید رنج می ‌برند، مستعد استفاده از کربوکسی تراپی نیستند.
 • افرادی که بیماری‌ های مغزی دارند، نمی ‌توانند از کربن تراپی استفاده کنند.
 • پزشک تشخیص می دهد که بانوان باردار نمی ‌توانند از کربوکسی تراپی استفاده کنند.
 • بیماران سرطانی نیز مجاز به استفاده از کربوکسی تراپی نیستند.
 • کسانی که دچار نارسایی کلیوی هستند، شخص خوبی برای استفاده از کربوکسی تراپی نیستند.
 • بیماران دیالیزی نیز نمی ‌توانند از این روش استفاده کنند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری ‌های چشمی هستند، از کربوکسی تراپی استفاده نکنند.
 • افرادی که عمل جراحی داشته‌ اند و محل جراحی آن ‌ها هنوز خون‌ریزی دارد، مستعد استفاده از کربوکسی تراپی نمی ‌باشند.
استفاده از روش درمانی کربن تراپی برای چه افرادی پیشنهاد نمی ‌شود؟
استفاده از روش درمانی کربن تراپی برای چه افرادی پیشنهاد نمی ‌شود؟

تا اینجا با مبحث استفاده از روش درمانی کربن تراپی برای چه افرادی پیشنهاد نمی ‌شود آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست با ما همراه باشید.

آیا کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک پوست عوارض دارد؟

حتماً می ‌دانید که هیچ گونه از روش ‌های درمانی بدون عارضه نمی ‌باشند. عمل کربوکسی تراپی نیز مانند دیگر روش‌ های درمانی ممکن است، به شکل موقتی در بدن عوارض بسیار کمی داشته باشد. روش کربوکسی تراپی تأییدیه منحصر به ‌فردی دارد که توانسته آن را یک روش ایمن جلوه دهد.

این روش هیچ‌ گونه عارضه‌ای با خود به همراه نخواهد داشت و فرد را دچار مشکل بعد از تزریق نخواهد کرد، اما این امری بسیار طبیعی است که بعد از انجام هر روش درمانی میزان کمی کبودی و قرمزی در سطح پوست وجود داشته باشد.

به‌ عنوان نمونه در روش کربوکسی تراپی امکان دارد، میزان کمی قرمز شدن، گرم شدن و کبودی داشته باشید. برای درک بهتر این موضوع لازم است، بدانید هیچ‌ گونه از این عوارض دائمی نیستند و حدوداً بعد از ۲۴ ساعت از تزریق کربوکسی تراپی فوراً برطرف می شود و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

در برخی موارد دیده شده که افرادی که از کربوکسی تراپی استفاده کردند در نواحی تزریق تورم کمی داشته‌اند، البته با توجه به شرایط بدنی هر فردی ممکن است، میزان این تورم متفاوت باشد و در برخی موارد ممکن است، اصلاً افراد تورم نداشته باشند.

اگر شما بعد از تزریق گاز دی‌اکسید کربن احساس کردید که میزان کمی در ناحیه ی تزریق تورم دارید، نگران این موضوع نباشید. به دلیل این‌که این موضوع موقتی می باشد و بعد از گذشت ۴۸ ساعت کم‌کم رفع می ‌گردد.

حتماً می‌ دانید که هر چه میزان تخصص و مهارت پزشک مد نظر شما بیشتر باشد، می ‌تواند از به وجود آمدن عوارض جلوگیری کند و دیگر نگران مشکلات بعد از تزریق نخواهید بود.

آیا کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک پوست عوارض دارد؟
آیا کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک پوست عوارض دارد؟

هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست چقدر می باشد؟

هنگامی‌که تمام سوالات در رابطه با روش کربوکسی تراپی و تزریق کربن دی ‌اکسید برای افراد بر طرف می شود و این روش را یک روش کاربردی و مفید به جهت برطرف کردن ترک ‌های بدن خود می ‌دانند، اغلب سوالاتی در رابطه با هزینه‌ های استفاده از روش کربوکسی تراپی برای بر طرف نمودن ترک های پوستی خود دارند و در تلاشند تا بتوانند هزینه‌ های آن را برآورد کنند.

برای این‌که بتوانیم در رابطه با هزینه ‌های کربوکسی تراپی صحبت کنیم، لازم می ‌دانیم فاکتور ها و عوامل بسیاری ذکر کنیم که می ‌توانند بر روی قیمت و هزینه کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن ترک های بدن مؤثر باشد.

عوامل متعدد می ‌توانند در کم و یا زیاد بودن هزینه ‌های مذکور و یا جواب ‌دهی این روش برای شما تاثیر به سزایی داشته باشند. در ادامه ی این مطلب در رابطه با فاکتور ها و عواملی که بر روی هزینه‌ های کربوکسی تراپی ترک ‌های بدن تاثیر گذار است، ؛ مفصلاً صحبت خواهیم کرد.

کلینیک مورد نظر برای انجام کربوکسی تراپی

از دلایل مهمی که بر روی هزینه های کربوکسی تراپی به جهت از بین بردن ترک ‌های پوستی اثر دارد، کلینیک مد نظر شما خواهد بود، زیرا هر کلینیک با توجه به خدمات منحصر به ‌فردی که ارائه می دهد، می تواند هزینه بیشتری برای شما شامل شود.

تخصصی بودن کادر کلینیک درمانی شما می ‌تواند به شما اطمینان خاطر دهد که این روش درمانی به نحو احسن برای شما صورت می‌گیرد و جای هیچ ‌گونه نگرانی از این جهت نخواهید داشت.

موقعیت مکانی کلینیک مد نظر نیز تاثیر به سزایی بر روی قیمت کربوکسی تراپی برای حذف ترک ‌های پوستی دارد، زیرا هزینه درمان با توجه به موقعیت مکانی یک کلینیک نه ‌تنها در کشور، بلکه در جای ‌جای نقاط شهر ممکن است، متغیر باشد.

مثلاً هزینه ‌های کلینیک های شمال تهران با هزینه‌ های کلینیک های جنوب تهران متغیر است و ممکن است، تفاوت ‌های بسیاری در خدمات ارائه دهنده ی این کلینیک ‌ها وجود داشته باشد. به همین جهت برای این‌که بتوانید هزینه کربوکسی تراپی را برآورد کنید، کیلینک مد نظر بسیار مهم است.

کلینیک مورد نظر برای انجام کربوکسی تراپی
کلینیک مورد نظر برای انجام کربوکسی تراپی

پزشک معالج شما و تخصص های او

از دیگر دلایل مهمی که می ‌تواند بر روی هزینه ‌هایی که کربوکسی تراپی برای حذف ترک ‌های پوستی تاثیر به سزایی داشته باشد، تخصص و مهارت پزشک مد نظر شما می باشد.

هنگامی‌که شما یک پزشک را به‌ عنوان معالج برای خود انتخاب می‌کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که مهارت ‌ها و تخصص‌ های پزشک مد نظر شما در چه حد می باشد.

پزشک معالج شما و تخصص های او
پزشک معالج شما و تخصص های او

نیاز است که رزومه ی کاری او را مشاهده کنید و از افرادی که تحت نظر آن پزشک عمل کربوکسی تراپی را انجام داده‌اند پرس ‌و جو کنید تا بتوانید با خیالی آسوده از پزشک مدنظر خود به جهت درمان استفاده کنید.

هرچه قدر میزان تخصص و مهارت پزشک مدنظر شما بیشتر باشد، می ‌تواند، هزینه ‌های بسیاری برای شما به ‌همراه داشته باشد. امروزه پزشکان با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنایی کاملی دارند، به همین جهت می ‌توانند با خیالی آسوده درمان کربوکسی تراپی را برای شما انجام دهند و شما با اطمینان خاطر از نتیجه ی خوبی برخوردار باشید.

به همین جهت برای این‌که بتوانید قیمت های کربوکسی تراپی را برآورد کنید، بهتر است که به انتخاب پزشک خود دقت کنید و کمیت را فدای کیفیت نکنید، زیرا هر قیمت کمی دلیل بر کیفیت کار پزشک نمی ‌باشد.

میزان ترک های پوستی شما در نواحی مختلف

از عامل‌ های مهمی که می‌ تواند بر روی هزینه کربوکسی تراپی تاثیر داشته باشد، میزان ترک های موجود بر روی سطح پوست شما می باشد. هرچه که میزان درصد ترک‌ های پوستی بیشتر باشد، نیاز به گاز کربن دی‌اکسید بیشتری می باشد و از این جهت می ‌تواند در هزینه ‌های شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

میزان ترک های پوستی شما در نواحی مختلف
میزان ترک های پوستی شما در نواحی مختلف

امیدواریم تا اینجا از مطالعه مقاله هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

تعداد جلسات درمان و دوره ی درمان

هنگامی‌که به پزشک مد نظر مراجعه می‌کنید، برای این‌که بتوانید ترک ‌های پوستی خود را برطرف کنید، پزشک تشخیص می‌دهد که چند جلسه نیاز به درمان به واسطه کربوکسی تراپی و تزریق گاز دی‌اکسیدکربن دارید.

هر تعداد از جلسات ممکن است، هزینه ‌هایی برای شما شامل شود و از عوامل بسیار مهمی که می ‌تواند بر روی هزینه‌های کربوکسی تراپی تاثیر گذار باشد، ، تعداد جلسات و درمان آن می باشد. این تعداد جلسات بستگی به عمق ترک های پوستی شما دارد.

تعداد جلسات درمان و دوره ی درمان
تعداد جلسات درمان و دوره ی درمان

همان‌ طور که در مطالب فوق گفتیم، کربوکسی تراپی راه کار بسیار کارآمد و ایمن می باشد و توانسته در سر تا سر دنیا افراد را درمان کند و به واسطه ی تزریق گاز دی ‌اکسید کربن زیبایی افراد را به آن ‌ها بازگردانده است.

همان ‌طور که ذکر کردیم، این روش هیچ ‌گونه عوارض و ضرری برای فرد مراجعه‌کننده به همراه نخواهد داشت، اما شما باید با در نظر داشتن انتخاب یک پزشک مطمئن و کلینیکی که امکانات مطلوب و تجهیزات پزشکی باکیفیت داشته باشد، بتوانید، یک عمل موفقیت آمیز را تجربه کنید.

شما در حال مطالعه مقاله هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست هستید.

کلینیکی که در آن نکات ایمنی و بهداشت رعایت شده باشد

کلینیکی که در آن نکات ایمنی و بهداشت رعایت شده باشد،می ‌تواند عملکرد بهتری از کربوکسی تراپی داشته باشد. هزینه ‌هایی که برای شما در مورد کربوکسی تراپی است، باید، ارزان و منصفانه باشد.

یکی از دلایلی که افراد بسیاری از این روش برای درمان خود استفاده می‌ کنند، مقرون به‌ صرفه بودن این روش می باشد، البته لازم به ذکر است، بگوییم به دلیل این‌که این روش از هزینه کمی برخوردار می باشد، هیچ‌ گونه اجحافی در رابطه با کیفیت این روش درمانی وجود ندارد و این روش به نحو احسن برای تمامی افراد صورت می گیرد.

ما توصیه می‌کنیم افرادی که برای برطرف کردن ترک ‌های پوستی خود نیاز به روش درمانی کربوکسی تراپی دارند، در جلسه ی اول با پزشک متخصص جلسه ی مشاوره داشته باشند تا به واسطه ی معاینه‌ای که پزشک برای آن‌ ها صورت می دهد، بتوانند از هزینه‌ ها و تعداد جلسات کربوکسی تراپی مطلع شوند.

با توجه به تمامی مطالبی که ذکر کردیم، نمی ‌توان یک هزینه کلی برای تمامی افراد در نظر گرفت، زیرا با در نظر گرفتن شرایط هر فرد احتمال دارد، هزینه ‌های کربوکسی تراپی برای حذف نمودن ترک های پوستی متغیر باشد.

کلینیکی که در آن نکات ایمنی و بهداشت رعایت شده باشد
کلینیکی که در آن نکات ایمنی و بهداشت رعایت شده باشد

جمع بندی مطالب

همان ‌طور که در تمامی مطالب بالا مطالعه کردید تصمیم داشتیم در رابطه با هزینه ‌های کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن ترک های پوستی اطلاعات مفصلی در اختیار شما قرار دهیم.

حتماً بسیاری از افراد از ترک هایی که بر روی سطح پوست آن‌ ها وجود دارد، رنج می ‌برند و درصدد برطرف کردن آن ها هستند و آرزوی دیرینه آن ‌هاست که پوستی شفاف و صاف داشته باشند.

ما با توجه به مطالب بالا سعی کردیم، در رابطه با روش کربوکسی تراپی آشنایی مختصری برای شما داشته باشیم و از پیشینه ی این روش درمانی برای شما صحبت کنیم، همچنین ممکن است، این روش درمانی برای بسیاری از افراد مناسب نباشد که در مطالب بالا ذکر کردیم، چه افرادی کاندیدای مناسبی برای استفاده از روش کربوکسی تراپی نیستند.

قطعاً روش کربوکسی تراپی دارای مزایای بسیاری است که توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در مطالب بالا تصمیم داشتیم در رابطه با ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد این روش درمانی مطلوب اطلاعات مفصلی در اختیارتان قرار دهیم.

در آخر تصمیم داشتیم در رابطه با هزینه‌ های کربوکسی تراپی ترک پوست اطلاعاتی داشته باشیم. همان‌ طور که ذکر کریم عوامل بسیار متعددی برای برآورد هزینه‌ های این روش درمانی مؤثر است.

در مطالب بالا ذکر کردیم که چه عواملی می توانند برای قیمت این روش تاثیرگذار باشند. این روش درمانی نسبت به روش‌ های دیگر مقرون به صرفه ‌تر می‌باشد و نتیجه مطلوب‌ تری از این روش خواهید داشت.

از اینکه تا انتهای پست هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم که با در نظر گرفتن مطالب مقاله هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست اطلاعات کاملی از این روش درمانی کسب کرده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید