میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه هایفوتراپی کرج
هزینه هایفوتراپی کرج

لیست موضوعات

هزینه هایفوتراپی کرج

امروز در این مقاله می خواهیم در مورد هزینه هایفوتراپی کرج یا اکسیر جوانی صحبت کنیم. عمل هایفوتراپی برای هرکسی جذاب بوده و میتوان گفت که امروزه طرفداران زیادی در بین آقایان و خانم ها پیدا کرده است.

هزینه هایفوتراپی کرج
هزینه هایفوتراپی کرج

اگر از چین و چروک های پوست خود رنج می برید ما به شما پیشنهاد می کنیم هوایفوتراپی را امتحان کنید، زیرا هایفوتراپی عملی بدون جراحی بوده و روشی جدید برای جوان سازی و زیبایی پوست می باشد. هایفوتراپی در کلینیک های زیبایی کرج با امکانات پیشرفته و مجهز آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

پیشنهاد ما برای بهترین مرکز هایفوتراپی کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلینیک می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید و یا با مشاوران ایشان تماس بگرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

 

در ادامه برای یافتن جواب سوال های خود با ما همراه باشید …

 • هایفوتراپی به چه عملی گفته می شود ؟
 • نحوه انجام هایفوتراپی به چه صورت می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه کاربرد هایی دارد ؟
 • هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه نتایج و اثر بخشی هایی دارد ؟
 • هزینه هایفوتراپی چقدر می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه مزایایی دارد ؟
 • زمان لازم برای انجام هایفوتراپی چقدر است ؟
 • تعداد جلسات مورد نیاز درمان چقدر می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه عوارضی دارد ؟
 • هایفوتراپی و عمل های لیزری چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟
 • هایفوتراپی چگونه تولید کلاژن را تحریک می کند ؟

 

 • هایفوتراپی به چه عملی گفته می شود ؟

هایفوتراپی در زبان لاتین HIFU است که مخفف کلمه High-Intensity Focused Ultrasound به معنی امواج اولتراسوند یا فراصوت پر توان می باشد.  هوایفوتراپی در سال های اخیر یکی از روش های درمانی می باشد که در بین مردم رواج پیدا کرده و طرفداران زیادی در سراسر دنیا همین طور ایران پیدا کرده است. هایفوتراپی برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن استفاده می شود و می توان گفت که بهترین و جدیدترین روش درمانی کشیدن و سفت کردن پوست به شمار می رود. هایفو برای لیفت کردن پوست صورت ، گردن، ابرو، چانه و … به کار می رود.

هایفوتراپی به چه عملی گفته می شود ؟
هایفوتراپی به چه عملی گفته می شود ؟

هایفوتراپی آخرین تکنولوژی روز دنیا در لیفت بدون جراحی می باشد. دستگاه هایفوتراپی این کار را با استفاده از امواج اولتراسونیک متمرکز با قدرت نفوذی بیشتر و متفاوت تر از آر اف و لیزر ها انجام می دهد. در آر اف و لیزر با قدرت نفوذ 2 میلیمتر انجام می شود ولی در هایفوتراپی با قدرت نفوذی تا 4.5 میلیمتر انجام می شود.

 • نحوه انجام هایفوتراپی به چه صورت می باشد ؟

نحوه انجام هایفوتراپی راحت و به صورت سرپایی فقط در یک جلسه و بدون درد و حتی نیاز به کرم بی حسی انجام می شود.به طوری که فرد روی صندلی مخصوص هایفوتراپی می نشیند و یا به آرامی روی تخت دراز می کشد و پزشک متخصص با دستگاهی مانند دستگاه سونوگرافی بر روی پوست شخص در جهت های خاص حرکت می دهد.

مثلا هایفوتراپی گونه و صورت به راحتی در یک جلسه کوتاه مدت ( 1 ساعته ) دستگاه را بر روی پوست فرد می کشد و بدون هیچ آسیبی به سطح پوست بلافاصله شخص می تواند به کار های روزمره و فعالیت های عادی خود ادامه دهد و هیچ نیازی به استراحت و ریکاوری ندارد.

در عمل هایفوتراپی با رسیدن انرژی فراصوت به پوست خود ممکن است احساس انباشتگی انرژی در عمق به خصوصی از پوست خود را داشته باشید که این نشان دهنده ی آغاز تولید کلاژن می باشد. عمق مناسب پوست در هر شخص متفاوت است اما این حس زمانی رخ می دهد که پوست شما انرژی فراصوت را دریافت می کند.

نحوه انجام هایفوتراپی به چه صورت می باشد ؟
نحوه انجام هایفوتراپی به چه صورت می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه کاربرد هایی دارد ؟

هایفوتراپی کاربرد های بسیار زیادی دارد اما ما در ادامه مهمترین کاربرد های هایفوتراپی را ذکر کرده ایم که عبارتند از :

 • از بین بردن خطوط و چین و چروک پوست
 • سفت کردن پوست های شل شده در گونه ها و پلک ها
 • درمان پوست های نازک شده
 • از بین بردن چین و چروک های اطراف دهان
 • از بین بردن خطوط فک
هایفوتراپی چه کاربرد هایی دارد ؟
هایفوتراپی چه کاربرد هایی دارد ؟
 • هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب می باشد ؟

از روش هایفوتراپی همه ی کسانی که پوست صورتشان شل شده و افتادگی پیدا کرده باشد، به صورتی با چشم قابل مشاهده باشد می توانند استفاده کنند. این روش برای کسانی که تمایل به انجام لیفت ابرو و صورت دارند مناسب می باشد ولی معمولا هایفوتراپی را افرادی که بالای سی سال هستند می توانند انجام دهند.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب می باشد ؟
هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه نتایج و اثر بخشی هایی دارد ؟

 

 • لیفت کردن ابروها ( بدون جراحی )
 • لیفت کردن صورت و گردن ( بدون جراحی )
 • از بین بردن غبغب ( بدون جراحی )
 • سفت و محکم کردن پوست صورت و گردن ( بدون جراحی )
 • رفع افتادگی پلک بالا ( بدون جراحی )
 • رفع چین و چروک های اطراف چشم ها ( بدون جراحی )
 • از بین بردن خطوط خنده و گریه ( بدون جراحی )
 • از بین بردن افتادگی های زیر چانه ( بدون جراحی )
 • از بین بردن چین و چروک های صورت و بالای گردن ( بدون جراحی )

 

 • هزینه هایفوتراپی چقدر می باشد ؟

هزینه درمانی روش هایفوتراپی نیز مانند سایر هزینه های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان گفت به ناحیه ی مورد نظر درمان، وسعت و عمق چین و چروک و شل شدگی بستگی زیادی دارد. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز درمان و امکانات و تجهیزات پزشکی واتنخاب پزشک متخصص نیز در هزینه ی هایفوتراپی موثر می باشند.

هزینه هایفوتراپی چقدر می باشد ؟
هزینه هایفوتراپی چقدر می باشد ؟
 • هایفوتراپی چه مزایایی دارد ؟

یکی از مهم ترین مزایای روش درمانی هوایفوتراپی این است که بدون نیاز به جراحی انجام می شود،هایفوتراپی یک درمان غیر تهاجمی، بدون جراحی و کاملا بی خطر است که مورد تایید FDA می باشد. هایفوتراپی تنها به یک جلسه درمانی نیاز دارد و این درمان لیفت صورت فوری است.

نتایج هایفوتراپی تا شش ماه به درمان ادامه خواهند داد و دوران نقاهتی ندارد یعنی فرد به استراحت نیاز ندارد بلکه شخص می تواند بلافاصله بعد از درمان می تواند به کار های روزمره و فعالیت های عادی خود ادامه دهد.

نتایج درمانی به صورت کاملا طبیعی روی می دهند، یعنی با تحریک کردن لایه های ساختاری عمیق و حمایتی پوست، یک پاسخ طبیعی و بازسازنده آغاز می شود، که باعث تحریک رشد کلاژن جدید در پوست می شود که پوست را بعد از درمان کم کم کشیده و لیفت می کند.

 • زمان لازم برای انجام هایفوتراپی چقدر است ؟

زمان لازم برای انجام روش درمانی هایفوتراپی در هر جلسه تقریبا یک ساعت می باشد که بلافاصله می توان در محیط کار خود قرار گرفت. اما باید گفت که طول درمان به ناحیه تحت درمان نیز بستگی دارد، مثلا عمل صورت و گردن معمولا 60 تا 90 دقیقه طول می کشد در حالی عمل سینه خود به تنهایی تقریبا 30 دقیقه طول می کشد.

همه ی خانم هایی که می خواهند همیشه جوان بمانند، همه ی افرادی که نگران شل شدگی پوست خود بعد از لاغر شدن و رژیم گرفتن هستند با هایفوتراپی دیگر نگران نباشید. جوان سازی پوست با هایفوتراپی یکی از رایج ترین و توسعه یافته ترین روش های درمان زیبایی امروزی است که با تقبل هزینه می توانید همیشه پوست خود را زیبا نگه دارید.

 

 • تعداد جلسات مورد نیاز درمان چقدر می باشد ؟

اغلب بیماران در روش درمانی هایفوتراپی معمولا به یک جلسه درمان برای لیفتینگ صورت نیاز دارند. نتایج این درمان در طول دو تا سه ماه حتی تا شش ماه پس از درمان در صورت فرد مشاهده می شود.بعد از درمان بدن شروع به تولید کلاژن جدید به مدت یک سال می کند که بعد از این مدت ممکن است نیاز به تکرار هایفوتراپی پوست صورت بیمار باشد.

 • هایفوتراپی چه عوارضی دارد ؟

در روش درمانی هایفوتراپی اغلب بیماران بدون هیچ عوارضی دوران را گذرانده اند ولی در تعداد اندکی نیز پس از درمان افتادگی و شل شدگی پوست، مقداری قرمزی یا ورم پوست دیده شده که با مقداری سوزش پوست همراه می باشد. این عوارض که ممکن در برخی افراد دیده شود بعد از چند ساعت از بین می رود.

با وجود اینکه در این روش درمانی نتایج مانند عمل جراحی لیفت افتادگی پوست فورا دیده نمی شود، اما می تواند پوست صورت شما را به صورت طبیعی سفت کرده و بدون عوارض و به تدریج آن را زیبا و شاداب میکند.

 • هایفوتراپی و عمل های لیزری چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

دستگاه هایفوتراپی از انرژی صوتی استفاده می کند. از انرژی تست شده و تایید شده فراصوت که ویژگی های منحصر به فردی دارند که اجازه می دهند از سطح پوست شخص رد شده و به اعماق پوست نفوذ کند و به درمان آن بپردازد. این قابلیت در هیچکدام از دستگاه های زیبایی غیر تهاجمی دیگر یافت نمی شود. هایفوتراپی به تحریک کلاژن در زیر پوست پرداخته که منجر به لیفت پوست در 3 الی 4 ماه می شود.

لیزر ها از انرژی نور استفاده کرده و براساس انرژی نور کار می کنند، که این انرژی در دمای بهینه نمی تواند به لایه های عمقی پوست برسد. به همین خاطر لیزر ها معمولا دستگاه درمان سطحی پوست به شمار می رود. از آنجایی که این دو دستگاه مشکلات پوستی بسیاری را درمان می کنند، بسیار سازگار می باشند.

 • هایفوتراپی چگونه تولید کلاژن را تحریک می کند ؟

هایفوتراپی در طی جلسات درمانی، ترانسدوکتور انرژی متمرکز شده فراصوت را در عمق پوست مشخص شده ی هر فرد، در یک دمای بهینه برای باز سازی و تولید کلاژن جدید ارسال و انباشته می کند. درمان یک پروسه را با قدرت شروع می کند. این پروسه که نوکلاژن شناخته می شود، کلاژن های تازه و جدیدی را تولید می کند. این درمان به خودی خود نیازمند هیچ فیلر، پماد یا سمی نمی باشد و برای حصول نتایج قابل چشمگیر فقط بر پایه کلاژن سازی بدن شما استوار می باشد.

این مقاله صرفا جهت بالا بردن اطلاعات شما عزیزان گرد آوری شده، امیدواریم که رضایت مند بوده باشد. از انتخاب و همراهی شما کمال تشکر را داریم.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید