میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه مزونیدلینگ مو
هزینه مزونیدلینگ مو

لیست موضوعات

هزینه مزونیدلینگ مو

امروز با موضوع هزینه مزونیدلینگ مو با شما هستیم.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم ، اغلب افراد دنبال راه کار هایی که بتوانند به واسطه آن زیباتر دیده بشوند، می‌گردند. همه ما می ‌دانیم که ریزش مو یکی از معضلاتی است که اکثر افراد جامعه با آن دست ‌و پنجه نرم می‌ کنند.

هزینه مزونیدلینگ مو
هزینه مزونیدلینگ مو

اگر قصد انجام مزونیدلینگ مو دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید

ریزش مو ممکن است برای مردان و حتی برای زنان نیز اتفاق بیفتد و تاثیر بسیار مخربی بر روی زیبای افراد داشته باشد. به‌ طورکلی همه مردم در طول روز حدود 50 تا 100 تار موی خود را از دست می ‌دهند.

البته شما باید بدانید که ریزش مو های جزئی نگران ‌کننده نیست و اگر تعدادی مو بر روی لباس خود پیدا کردید ، دچار استرس و نگرانی نشوید.

اما باید توجه داشت که اگر میزان ریزش موی شما افزایش پیدا کرد و به‌ طورکلی بعد از مدتی حجم مو های شما کم‌ پشت شد ، حتماً نزد پزشک بروید تا از این جهت بتواند به شما برای ریزش مو کمک بهینه ‌ای کند.

همان طور که اشاره کردیم ریزش مو یکی از دغدغه‌ های بسیاری از مردان و زنان جامعه می باشد

و همه افراد به دنبال راهی برای رفع آن هستند ، باید بگوییم که دیگر نگران ریزش موی خود نباشید.

طی تحقیقات و اطلاعات کسب‌ شده درمان بسیار تاثیرگذاری برای رفع کردن مشکل ریزش مو پیدا شده است. ممکن است تا بحال شما دنبال راه کار های بسیاری برای بر طرف کردن ریزش موی خود بوده اید.

در این مقاله ما قصد داریم در رابطه با مزونیدلینگ مو و هزینه ‌هایی که شامل مزونیدلینگ مو می ‌شود برای شما صحبت کنیم تا به واسطه آن بتوانید درمان مؤثری برای ریزش موی خود داشته باشید و دیگر از این مشکل رنج نبرید.

برای این ‌که بتوانیم روش مزونیدلینگ را درک کنیم باید در ابتدا با روش ‌های درمانی مزوتراپی و میکرونیدلینگ آشنایی لازم را داشته باشیم. به این دلیل که مزونیدلینگ یک ترکیب از این دو درمان می باشد.

به طور کلی باید بگوییم منتقل کردن میزان کمی از دارو در مزودرم که بدون سرنگ از آن استفاده می ‌شود با ایجاد کانال ‌هایی در اپیدرم یک روش نوین به اسم مزونیدلینگ را ایجاد کرده است تا از این طریق بتوان برای پوست و مو بسیار مفید باشد.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر فقط نام مزونیدلینگ را شنیده ‌اید و درباره این روش درمانی اطلاعات بهینه و کافی ندارید می ‌توانید در ادامه این مطلب به طور جامع و کاربردی با شیوه درمانی مزونیدلینگ آشنا شوید.

همچنین اگر شما در رابطه با مزونیدلینگ اطلاعات کافی دارید و تصمیم گرفته ‌اید که از این روش درمانی استفاده لازم را به عمل آورید اما از هزینه‌ های مزونیدلینگ مو و روش‌ های درمانی آن اطلاعات دقیقی ندارید

می‌توانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به واسطه مطالب مفید و کاربردی که برای شما در نظر گرفته ‌ایم ، بتوانید قیمت و هزینه ای مزونیدلینگ مو رو بررسی کنید.

در این مطلب به سوالات زیر پاسخ می دهیم :

مزونیدلینگ چیست ؟

آشنایی با روش درمان مزونیدلینگ مو

مزونیدلینگ به چه صورت انجام می‌گیرد ؟

انواع ریزش موی سر

دلیل ریزش مو چیست ؟

فواید و مزایای مزونیدلینگ مو و پوست

موارد کاربرد و استفاده از مزونیدلینگ

مزونیدلینگ در کدام نواحی بدن استفاده دارد ؟

تفاوت ‌های میکروندلینگ با مزونیدلینگ چیست ؟

مراقبت ‌های پیش از درمان مزونیدلینگ

مراقبت ‌های بعد از درمان مزوندلینگ

مواد استفاده‌کننده در مزونیدلینگ چیست

چه افرادی نمی‌توانند از مزونیدلینگ استفاده لازم را ببرند

باید ها و نباید ها در روش درمانی مزونیدلینگ

استفاده نکردن از سشوار بعد از مزونیدلینگ مو

هزینه مزونیدلینگ مو

جمع بندی مطلب

 

مزونیدلینگ چیست ؟

در واقع همان طور که برایتان ذکر کردیم مزونیدلینگ از ترکیب مزو تراپی و میکرونیدلینگ است . مزو اول کلمه مزودرم می ‌باشد و  نیدلینگ که معنای سوزن زدن را دارد. در روش مزونیدلینگ کوکتل هایی به لایه ‌های عمیق پوست سر ارسال می‌ شود و به واسطه آن در این لایه درمان صورت می‌گیرد.

کوکتل می تواند یک ماده تقویت کننده و مقوی ‌باشد که دارای مدل ‌های مختلفی است. به‌‌ عنوان نمونه ای کوکتل های تقویت‌کننده مو باعث جریان پذیری خون در پوست سر می شوند و سرعت جریان خون را بیشتر می‌کنند. از همین جهت کلاژن و الاستین در پوست سر شروع به تولید می‌کند و افزایش می‌ یابد.

مزونیدلینگ چیست ؟
مزونیدلینگ چیست ؟

در روش مزونیدلینگ کانال‌ های پوستی در سر به وجود آورده می ‌شود و موادی که به آن تزریق می‌کنند می‌تواند به واسطه این کانال‌ ها در پوست جذب شود.

انجام درمان مزونیدلینگ با استفاده از دستگاه فی پن صورت می گیرد. سیستم مزونیدلینگ می ‌تواند میزان عمق نفوذ و تعداد سوزن ‌هایی که در پوست وارد می ‌شوند را برای آن در نظر بگیرد.

به ‌طورکلی مزونیدلینگ می‌ تواند به جذب ویتامین در پوست کمک بهینه ‌ای کند. مزونیدلینگ یک راه برای ورود دارو ها و ویتامین های در نظر گرفته به پوست باز می‌کند.

آشنایی با روش درمان مزونیدلینگ مو

درمان به واسطه مزونیدلینگ با استفاده از بی‌ حسی موضعی پوست صورت می‌گیرد و به همین ترتیب کوکتل های به درون لایه‌ های مزودرم نفوذ می‌کنند و به واسطه پانچ های ریزی که در سطح پوست به وجود می آورند می‌توانند عمل کلاژن سازی ، بسته شدن منفذ های پوست ، بهبودی بافت‌ ها و بهبودی ظاهر پوست را برای بیمار به ارمغان آورند.

به واسطه سیستم درمانی سوزنی دیجیتال مزونیدلینگ این اعمال صورت می گیرد. سیستم سوزنی دیجیتال متشکل از تعدادی سوزن‌ های میکروسکوپی می ‌باشد

آشنایی با روش درمان مزونیدلینگ مو
آشنایی با روش درمان مزونیدلینگ مو

که میزان عمق نفوذ کردن و زمان ورود سوزن‌ ها به بافت پوست را می‌تواند بهینه‌ سازی و کنترل کند. با استفاده از این سیستم دیجیتالی روند درمان به واسطه پزشک مورد نظر کانال‌ های میکروسکوپی بسیاری در نواحی درم و اپیدرم پوست به وجود می آید که غالباً به آن ‌ها میکرو پانچ می گویند.

به واسطه ایجاد میکرو پانچ های بسیار ریز تحریک کلاژن سازی در پوست آغاز می‌ شود و می ‌تواند نتیجه بسیار مهمی برای جایگزین کلاژن ها در زیبا سازی پوست و شادابی و جوان کردن آن باشد.

میزان کلاژن به پوستی که تحت درمان است ، تزریق و پانچ می ‌شود. در میزان 4 الی 7 روز بعد از درمان ساختار کلاژنی می‌تواند جایگزین شود.

روش مزونیدلینگ برای انواع پوست ‌ها و با رنگ ‌های متفاوت مناسب می باشد و روندی بسیار مفید برای در نظر گرفتن  رشد مجدد مو ها می باشد.

مزونیدلینگ به چه صورت انجام می‌گیرد ؟

در روش مزونیدلینگ مو تلاش می‌ کنیم تا فولیکول‌ های مو قوی شوند. تقویت کردن فولیکول های مو باعث می‌ شود ،جریان خون در نواحی پوست سر بیشتر شود و این کار باعث می‌ شود ریزش موی افراد متوقف شود.

برای درمان ریزش موی سر باید کوکتل های مزونیدلینگ را وارد پوست سر کنیم و سوراخ ‌های ریزی در آن ایجاد کنیم. سپس بعد از آن به واسطه دارو های تقویت‌کننده منحصر به ‌فرد در نواحی سوراخ ‌های مختلف استفاده شود.

مزونیدلینگ به چه صورت انجام می‌گیرد ؟
مزونیدلینگ به چه صورت انجام می‌گیرد ؟

این شیار ها و حفره‌ های ایجاد شده باعث می ‌شوند که پوست سر بتواند ویتامین‌ ها و پروتئین‌ های که برای پوست سر و مو نیاز است را به فولیکول های مو برساند.

البته باید بگوییم که میزان عمق سوزن و سرعت آن‌ ها با توجه به تشخیص پزشک متخصص شما و پوست سر شما بستگی دارد. این روش مزونیدلینگ با درد همراه نخواهد بود و بیمار احساس ناراحتی نخواهد کرد.

زیرا در این روش از بی ‌حسی‌ های موضعی استفاده می ‌شود و برای این‌که بتوانیم به نتیجه دلخواه خود در روند ریزش مو برسید باید جلسه‌ های خود را در فواصل 15 الی 30 روز تکرار کنید. البته باید بگوییم با توجه به تشخیص پزشک مورد نظر شما میزان جلسات و فاصله ‌های درمانی بین آن‌ ها مختلف می باشد.

پزشک متخصص شما باید بتواند با توجه به میزان درصد ریزش مو و حجم موی شما مشاوره ‌هایی برای شما در زمینه تعداد فاصله های درمانی در نظر بگیرد. با توجه به معاینه و مشاوره حضوری پزشک می‌توانید مزونیدلینگ مو را برای تاثیر بهتر در روند ریزش موی خود در نظر بگیرید.

انواع ریزش موی سر

انواع ریزش موی سر
انواع ریزش موی سر

ریزش موی سکه ‌ای:

ریزش مو در حالت سکه ‌ای یکی از بدترین انواع ریزش مو برای تمامی افراد می باشد. ممکن است این مشکل برای برخی از افراد در ناخن و پوست بدن نیز وجود داشته باشد. این ریزش ممکن دارد در هر سنینی رخ دهد. اما به طورکلی بیمارانی که درگیر ریزش موی سکه‌ ای هستند ، اکثراً جوان می باشند و حدوداً کمتر از 40 سال سن دارند.

ریزش موی سکه ‌ای:
ریزش موی سکه ‌ای:

علت ریزش موی سکه ‌ای این است که بر اثر نقص در سیستم ایمنی بدن اتفاق می ‌افتد. به این صورت که سیستم ایمنی بدن به جای این‌که به عوامل بیماری حمله کند ، به طور اشتباه به سلول ‌های سالمی که در بدن خود فرد وجود دارد حمله ‌ور می‌شود و باعث از بین رفتن آن ‌ها می ‌شود.

ریزش مو سکه‌ ای به این بخاطر ایجاد می ‌شود که فولیکول ‌های مو مورد حمله سیستم ایمنی بدن قرار می‌گیرند و باعث التهاب یافتن در ریشه مو می ‌شود و به‌ طورکلی بعد از آن مو ریزش می گردد.

یکی از مهم ‌ترین علائم های ریزش موی سکه‌ ای به وجود آمدن لکه های کچلی در ناحیه ‌های مختلف بدن می باشد. اصولاً لکه ‌های کچلی در این نوع بیماری به اندازه یک سکه در ناحیه‌ های مو دار بدن علی ‌الخصوص سر دیده می شود.

البته ممکن است این بیماری در هر جای دیگر بدن اتفاق بیفتد. افرادی که از بیماری تیروئید پرکار ، دیابت و سندرم دان رنج می ‌برند ،می‌توانند بیش تر در معرض ریزش موی سکه ‌ای باشند. البته باید بگوییم ژنتیک و سابقه خانوادگی نیز یکی از علت‌ های اصلی ابتلا به این بیماری می باشد.

آلوپسیا ریزش مو :

این روش باعث ریزش مو افراد بیمار می شود که باعث ایجاد زخم ها و از بین رفتن فولیکول‌ های مو می ‌شود و در نهایت باعث ریزش دائمی موی آن‌ ها می گردد.

این روش از ریزش مو می‌تواند مردان و زنان بسیاری را تحت تأثیر خود قرار بدهد. از علائم مهم این بیماری زخم ‌های تدریجی و ریزش مو می باشد و البته برخی اوقات ممکن است با درد ، سوزش و خارش سر همراه باشد.

در این روش ریزش مو به گونه ‌ای صورت می‌گیرد که در تکه‌ های کوچک و در یک دوره زمانی گسترده اتفاق می‌افتد و حتی ممکن است تاول هایی در مناطق آسیب ‌دیده ، به وجود بیاید.

آناگن افلوویم :

در این روش ریزش مو ناشی از مواردی چون شیمی ‌درمانی ، رادیو درمانی ، ایمنی درمان و همچنین امکان دارد استفاده از داروهای شیمی‌ درمانی باشد. البته باید بدانیم که همه دارو ها باعث ریزش مو نمی‌ شوند و ممکن است بعد از دوره درمان مجدداً مو رشد کند.

تلوژن افلوویوم :

در این روش مو ها فقط نازک می شوند و ریزش مویی به ‌‌عنوان سکه ‌ای و در تقاطع خاصی نداریم.

علت این ریزش مو ممکن است بر اثر موارد زیر به وجود بیاید :

 • استرس عاطفی زیاد
 • تغییرات هورمونی مانند باردار شدن
 • فشار بیش از حد مانند زایمان کردن
 • جراحی و یا عفونت
 • سرطان یا بیماری کبد
 • تغییر رژیم غذایی
علت این ریزش مو ممکن است بر اثر موارد زیر به وجود بیاید :
علت این ریزش مو ممکن است بر اثر موارد زیر به وجود بیاید :

دلیل ریزش مو چیست ؟

به ‌طورکلی تمامی افراد در طول شبانه ‌روز با ریزش حدوداً 50 تا 100 تار موی خود مواجه هستند. اما ما به شما توصیه می‌کنیم که موهای ریخته‌ شده را نشمارید ، زیرا این عدد به صورت تقریبی در نظر گرفته شده است.

همان‌ طورکه اشاره کردیم میزان ریزش 50 الی 100 تار موی فرد در طول شبانه ‌روز طبیعی می‌ باشد ، اما اگر با دست کشیدن بر داخل مو های خود به میزان زیادی از مو های خود را در دست داشتید

باید بدانید که بعد از مدتی با کم ‌پشت شدن مو های خود رو به رو خواهید شد و بهتر است که از امروز به دنبال درمان و علت آن باشید.

به همین دلیل ما قصد داریم از جمله عواملی که ممکن است باعث ریزش موی شما گردد را در ادامه برای شما عنوان کنیم.

 • استفاده کردن از دارو های خاص
 • افزایش میزان سن و پیری
 • کمبود ویتامین ‌هایی مثل ویتامین بی
 • کم‌ خونی در افراد
 • مشکل کم ‌کاری تیروئید
 • وراثت و ژنتیک
 • فشار های عصبی و استرس
 • شیمی ‌درمانی
 • بیماری سرطان
 • بیماری‌ های پوست سر
 • مصرف کردن لوازم بهداشتی نا مرغوب
 • استفاده زیاد از اتو مو و سشوار

فواید و مزایای مزونیدلینگ مو و پوست

در ادامه این مطلب قصد داریم به شرح مزایا و ویژگی ‌های مفید مزونیدلینگ بپردازیم ، لطفاً با ما همراه باشید.

 • تولید کلاژن زیاد که باعث جوان ‌سازی و زیبایی پوست می‌ شود و به آن کمک بهینه‌ای می‌کند
 • بر طرف کردن و از بین بردن چروک‌ها و مشکلات پوستی مانند برجستگی‌ ها و فرورفتگی ‌ها
 • از بین بردن جای جوش و آکنه و اسکار های کهنه
 • برطرف کردن ریزش موی سر
 • بیشتر کردن خون ‌رسانی به پوست
 • نفوذ کردن به لایه‌های عمیق‌تر پوست
 • کم‌ رنگ کردن و برطرف کردن و از بین بردن لکه ‌های پوستی
 • بیشتر کردن نفوذ کرم‌ ها و ویتامین ها در پوست
 • از بین بردن سوختگی‌ های بدن
 • ترمیم شدن زخم های قدیمی و بخیه ‌ها
 • افزودن انعطاف‌پذیری و کشسانی در پوست
 • بر طرف کردن ترک ‌های پوستی که در اثر چاقی و لاغری و یا بارداری که بر روی پوست ایجاد می ‌شوند
فواید و مزایای مزونیدلینگ مو و پوست
فواید و مزایای مزونیدلینگ مو و پوست

موارد کاربرد و استفاده از مزونیدلینگ

 • موارد استفاده و کاربرد مزونیدلینگ را برای شما نام می‌بریم :
 • رفع آفتاب سوختگی برطرف نمودن جای جوش صورت و جای زخم
 • درمان کردن لکه ‌های پیری و علائم پیری مانند خشکی پوست
 • چین و چروک و جوان ‌سازی
 • درمان تون پوستی نا هموار می‌تواند
 • ویتامین و دارو ها را به عمق پوست برساند
 • درمان کردن ترک ‌های پوستی
 • افزودن مقاومت و استحکام پوست
 • درمان ریزش مو و محرکی برای رویش مجدد موها

مزونیدلینگ در کدام نواحی بدن استفاده دارد ؟

 • صورت
 • گردن
 • نواحی دکلته
 • دست‌ ها
 • زیرچشم‌ ها

تفاوت ‌های میکروندلینگ با مزونیدلینگ چیست ؟

در روش میکروندلینگ با نفوذ کردن و تزریق سوزن های بسیار کوچکی زخم ‌های ریزی بر ناحیه سطحی پوست به وجود آورده می شود.

سپس بعد از آن پوست می ‌تواند ترمیم و باز سازی شود و شروع به فعالیت در رابطه با بازسازی خود کند. طبق این روش فرایند کلاژن و الاستین سازی رخ می ‌دهد.

اما در روش درمانی مزونیدلینگ به واسطه کوکتل های مزوتراپی می ‌‌توان باز هم زخم‌ های کوچکی بر روی لایه ‌های سطحی پوست به وجود آورد و با استفاده از کوکتل های مزوتراپی تاثیر این درمان را حدوداً دو برابر کرد.

تفاوت ‌های میکروندلینگ با مزونیدلینگ چیست ؟
تفاوت ‌های میکروندلینگ با مزونیدلینگ چیست ؟

زیرا که با ایجاد منافذ کوچکی که بر روی لایه پوست وجود دارند ، جذب دارو چندین برابر بیشتر می‌ شود و به واسطه تخریب کردن سلول ‌های آسیب ‌دیده باعث رشد مجدد سلول ‌های جوان می‌ شود

و از این جهت بسیار مفید تر است. به همین سبب است که مزونیدلینگ تاثیر بسیار چند برابری نسبت به میکروندلینگ دارد.

مراقبت ‌های پیش از درمان مزونیدلینگ

برای استفاده از مزونیدلینگ مو باید قبل از انجام این عمل مراقبت ‌هایی داشته باشید که ما در ادامه برای شما آن‌ ها را عنوان می‌کنیم. حدوداً سه روز قبل از درمان مزونیدلینگ از استفاده دارو های ضد غلظت خون و رقیق کردن خون مانند آسپرین به شدت پرهیز کنید.

اگر شما سابقه تب‌ خال زدن و یا تاول های تب‌ خال دارید حتماً با پزشک خود در این رابطه مشورت کنید. حدوداً دو هفته قبل از درمان مزونیدلینگ از تزریقات زیبایی دیگر پرهیز کنید. اگر از مزونیدلینگ در ناحیه صورت استفاده می‌کنید از برنز کردن محل مورد نظر پرهیز کنید.

مراقبت ‌های پیش از درمان مزونیدلینگ
مراقبت ‌های پیش از درمان مزونیدلینگ

مراقبت ‌های بعد از درمان مزوندلینگ

امکان دارد بعد از درمان به واسطه مزونیدلینگ در ناحیه که درمان بر روی آن صورت گرفته است ،مقداری قرمزی دیده شود که این موضوع جای نگرانی ندارد و یک امر بسیار طبیعی می باشد و به واسطه چند ساعت بعد از درمان رفع می گردد.

البته لازم می‌ دانیم که برای شما ذکر کنیم در طول یک تا پنج روز بعد از درمان به واسطه مزونیدلینگ موارد مواردی که برایتان در ادامه عنوان می‌کنیم رو رعایت کرد تا نتیجه بهتری از مزونیدلینگ خود داشته باشید :

دوره استراحت بعد از درمان به واسطه مزونیدلینگ مو بسیار کم می ‌باشد. یعنی شما می‌توانید به فعالیت ‌های روزانه خود بپردازید.

مراقبت ‌های بعد از درمان مزوندلینگ
مراقبت ‌های بعد از درمان مزوندلینگ

اما به‌ طور طبیعی پزشک حدوداً چهار الی شش روز به شما مراقبت های بسیاری را تاکید می کند. زیرا همانند تمامی درمان‌ هایی که بر روی پوست و مو صورت می‌گیرد

در روش درمانی مزونیدلینگ مو نیز تأثیرات بسیار بهینه‌ای وجود دارد و برای حفظ این تأثیرات باید مراقبت ‌هایی بعد از درمان را پشت سر بگذارند.

به همین دلیل است که پزشک توصیه می‌ کند بعد از انجام مزونیدلینگ مو حتماً می ‌بایست از کرم ‌های ترمیم کننده و مراقبت پوست استفاده لازم را به عمل آورد.

البته برند و مارک استفاده این ترمیم کننده ها را پزشک معالج به شما راهنمایی خواهد داد. البته لازم است بگوییم شما می ‌توانید برای این که درمان بهتری را تجربه کنید در فصول سرد سال از انجام روش درمانی مزونیدلینگ مو استفاده کنید تا به واسطه سردی هوا کمتر در مقابل تابش نور مستقیم آفتاب قرار داشته باشید.

از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مراقبت ‌هایی که بعد از مزونیدلینگ مون باید حتماً فرد بیمار آن را رعایت کند موارد زیر را نام برد :

 • تا زمان حدوداً 24 ساعت بعد از انجام مزونیدلینگ از ورزش کردن بپرهیزید
 • بعد از درمان به واسطه مزونیدلینگ از آرایش کردن بر روی نواحی درمان دوری کنید
 • از آفتاب گرفتن و برنزه کردن بدن جداً بپرهیزید
 • از سشوار کردن ، رنگ کردن ، اتو کردن مو ها و حرارت دیدن در ناحیه سر به شدت خودداری کنید
 • از تزریق کردن فیلر های پوستی در ناحیه صورت خود داری کنید
 • بعد از انجام مزونیدلینگ در آب کلردار مانند استخر شنا نکنید
 • از سونا دوش های آب داغ و یا سولاریوم دوری کنید
 • از تحریک کردن نواحی که درمان مزونیدلینگ انجام شده است و یا مالش بر روی سطح آن بپرهیزید
 • از محصولات آرایشی مینرئال استفاده کنید
از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مراقبت ‌هایی که بعد از مزونیدلینگ مون باید حتماً فرد بیمار آن را رعایت کند موارد زیر را نام برد :
از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مراقبت ‌هایی که بعد از مزونیدلینگ مون باید حتماً فرد بیمار آن را رعایت کند موارد زیر را نام برد :

مواد استفاده‌کننده در مزونیدلینگ چیست ؟

بر اساس روش درمان محلول‌ های مختلفی برای مزونیدلینگ مو استفاده می شود. به ‌‌عنوان نمونه اگر هدف ما از روش درمانی مزونیدلینگ مقوی کردن و تحریک فولیکول های مو و پیشگیری از ریزش مو برای افراد باشد فرد باید از کوکتل های تقویت کننده استفاده بهینه‌ای کنیم

تا بتوانیم به این طریق محرک بسیار خوبی برای پیشگیری از ریزش مو و رشد مجدد مو ها باشیم. اما اگر از مزونیدلینگ قصد دیگری داشته باشیم ، باید محلول‌ هایی که در رابطه با آن مفید باشند را مورد استفاده قرار دهیم.

چه افرادی نمی‌توانند از مزونیدلینگ استفاده لازم را ببرند

انجام روش درمانی مزونیدلینگ ممکن است برای برخی از افراد با مشکلاتی مواجه شود از همین جهت موارد منع مصرف روش درمانی مزونیدلینگ را برای شما در ادامه عنوان خواهیم کرد .

ممکن است افراد دارای عفونت ‌هایی که در سطح پوست آن ‌ها فعال باشد مانند : تب خال‌ های عفونی و دارا بودن سابقه کلوئید که بر اثر آسیب به پوست می باشد.

چه افرادی نمی‌توانند از مزونیدلینگ استفاده لازم را ببرند
چه افرادی نمی‌توانند از مزونیدلینگ استفاده لازم را ببرند

در این ‌صورت نمی ‌توانند از روش درمانی مزونیدلینگ استفاده کنند. همچنین اگر افراد از دارو های روان ‌کننده خون مثل وافارین استفاده کرده باشند، بعد از انجام مزونیدلینگ موجب خون ‌ریزی ‌های بسیار زیادی می ‌شوند و امکان دارد که قطع کردن مصرف این دارو نیز برای درمان این افراد بسیار خطرناک باشد و پزشک معالج آن ‌ها قطع کردن این دارو را صلاح نمی‌ داند.

به همین جهت این افراد نیز نمی ‌توانند از روش مزونیدلینگ استفاده کنند و به آن‌ ها به‌ هیچ‌ وجه این روش توصیه نمی ‌شود. همچنین ممکن است برخی از افراد سیستم ایمنی ضعیفی را داشته باشند.

ممکن است علت این ضعف سیستم هر چیزی مانند :

مصرف دارو ها ، دیابت های کنترل نشده و بیماری ‌های مختلف سیستمی باشد که از این جهت نیز انجام مزونیدلینگ می تواند با عفونت رو به رو شود و در التیام یافتن پوست بسیار تاخیر ایجاد کند.

لازم است بگوییم برخی از افراد ممکن است سابقه ‌های حساسیت به کوکتل درمانی و کوکتل های مزوتراپی داشته باشند که به این افراد نیز توصیه می‌کنیم به دلیل حساسیت‌ های زیادی که در رابطه با کوکتل ها دارند از روش مزونیدلینگ نیز استفاده نکنند ، زیرا ممکن است برای آن‌ ها مضر باشد.

باید ها و نباید ها در روش درمانی مزونیدلینگ

اگر شما نیز مثل بسیاری از افراد علاقه ‌مند به استفاده از روش مزونیدلینگ هستید و قصد دارید برای سلامت پوست و مو خود و پیشگیری از ریزش موی خود از روشی درمانی مزونیدلینگ استفاده کنید

لازم می ‌دانیم که نکات بسیار مهمی را برای شما مطرح کنیم تا به واسطه آن بتوانید از باید ها و نباید های روش درمانی مزونیدلینگ اطلاع کامل داشته باشید و با رعایت کردن آن‌ ها بتوانید یک روش بدون خطر را پشت سر بگذارید و نگران عوارضی که از استفاده از روش درمانی مزونیدلینگ نداشته باشید

باید ها و نباید ها در روش درمانی مزونیدلینگ
باید ها و نباید ها در روش درمانی مزونیدلینگ

و بتوانید با خیال راحت از این روش استفاده کنید و به نتیجه مطلوب و دلخواهی برای خود برسید. برای این‌که بتوانید این مسئله را تشخیص دهید پیشنهاد می ‌دهیم

با ادامه این مطالب و دقت به نکاتی که برای شما در نظر داریم بتوانید به استفاده بهتر از روش درمانی مزونیدلینگ برسید.

در این مطلب ما در رابطه با ارائه نکات بسیار مهم و ضروری برای قبل از انجام روش درمانی مزونیدلینگ و مواردی که ممکن است در انجام این روش برای شما کاربردی و مفید باشد و بتواند به دوره نقاهت شما کمک بهینه ‌ای کرده باشد را در نظر گرفته‌ایم.

البته لازم است بگوییم که قبل از انجام این عمل شما باید به دارو هایی که از آن ها استفاده می‌کنید، توجه ویژه‌ ای داشته باشید. ما به شما توصیه می‌کنیم مشورت کردن با یک پزشک حاذق و متخصص را حتماً در نظر داشته باشید.

زیرا به واسطه توصیه ‌ها و پیشنهاداتی که پزشک متخصص برای شما در نظر می‌گیرد می‌توانید بهتر از روش درمانی مزونیدلینگ استفاده کنید و اطمینان خاطر بیشتری در انجام این روند داشته باشید. ممکن است شما از داروی رتینوپاتی استفاده کنید و پزشک متخصص شما تشخیص دهد که تا چند روز از استفاده کردن داروی رتینوپاتی خودداری کنید.

این تشخیص توسط پزشک معالج شما صورت می‌گیرد.

همچنین اگر شما مشکلات پوستی متفاوتی داشته باشید باید در رابطه با آن از پزشک خود مشاوره بگیرید و مشکلات پوستی خود را با او درمیان بگذارید ، تا به این وسیله بتوانید نتیجه مطلوب ‌تری از روش درمانی مزونیدلینگ بگیرید.

همان‌ طورکه می ‌دانید برای روش درمانی مزونیدلینگ از بی ‌حسی ‌های موضعی و کرم ‌های بی‌ حسی استفاده لازم به عمل می‌ آید. اگر بدن شما با بی‌حسی‌ های موضعی اختلالاتی دارد و حساسیت ‌هایی در این باره برای بدن شما به وجود می‌ آورد و یا ممکن است تزریقات پی‌ در پی باعث درد در ناحیه پوست شما شود حتما این نکته را با پزشک خود در میان بگذارید.

البته باید بدانید که در حین روش درمانی مزونیدلینگ شما با توجه به بی ‌حسی هایی که دریافت می‌کنید هیچ‌گونه درد یا سوزشی را در محل عمل احساس نمی‌کنید

پس از این جهت استرس و نگرانی نداشته باشید. همین طور باید بدانید که به دلیل این‌که در روش درمانی مزونیدلینگ از سوزن ‌های بسیار نازک برای ایجاد کردن زخم هایی با عمق کم استفاده می شود به ‌طور کلی خون ‌ریزی ‌های بسیار شدیدی در ناحیه انجام عمل برای شما اتفاق نمی‌ افتد

و به همین دلیل است که بسیاری از افراد از روش درمانی مزونیدلینگ را استفاده می‌کنند.زیرا این روش ، خون‌ ریزی بسیار پایینی دارد و افراد را از هرگونه نگرانی و استرس به دور می‌کند و باید بگوییم که این عمل یک عمل کم عارضه می باشد و خطری فرد بیمار را تهدید نمی‌کند و می‌تواند نتایج بسیار مثبتی بر روی افراد داشته باشد.

اما لازم می‌دانیم با تمامی اطلاعات لازمی که در رابطه با روش درمانی مزونیدلینگ برای شما گفتیم تا  بتوانید تاثیر بهتر و نتیجه مناسبی از انجام عمل مزونیدلینگ داشته باشید.

مواردی که برایتان ذکر کردیم بعد از انجام عمل ضروری می باشد و باید آن ها را رعایت کنید.

در موقع مواردی که ذکر کردیم برای دوران بهبودی شما و حفظ کردن تأثیرات عمل مزونیدلینگ بر روی شما بسیار مهم می باشد.

به ‌طورکلی شما باید توجه ویژه ‌ای به این مساله داشته باشید که بعد از انجام درمان‌ های زیبایی خود باید عادت ‌ها و سبک زندگی خود را تغییر دهید و روش درست استفاده کردن را نیز بیاموزید.

بعد از انجام مزونیدلینگ و دوران بهبودی آن باید نکاتی را حتماً رعایت کنید که بسیار ضروری می باشد. ممکن است بعد از انجام آن به مدت حدوداً سه الی پنج روز نواحی که مزونیدلینگ برای آن انجام شده است حساس باشد و زمان ببرد تا این بهبودی برای شما رقم بخورد. البته شما در این مدت می‌توانید روال عادی زندگی خود را داشته باشید.

در رابطه با استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی لازم می ‌دانیم که حتماً با پزشک خود مشورت کنید و مشاوره گرفتن از آن را بسیار برای شما ضروری می‌دانیم. امکان دارد فرآیند مزونیدلینگ برای شما به مدت شش الی هشت جلسه به فاصله‌ های چهار هفته ‌ای صورت بگیرد.

البته باید در نظر داشته باشید که میزان تعداد این جلسات و فاصله‌ های بین آن‌ ها به پزشک معالج شما بستگی دارد و امکان دارد پزشک تشخیص دهد که تعداد این جلسات را کاهش یا افزایش دهد.

نکته

باید بدانید که انجام عمل مزونیدلینگ در نهایت باعث می‌شود که شما بهبودی بهتری از آن دریافت کنیند و به نتیجه دلخواه خود برسید.

اکثر پزشکان پیشنهاد می‌ دهند که برای استفاده از روش درمانی مزونیدلینگ در ماه‌ های سرد سال اقدام کنید و وقتی‌که هوا گرم می باشد زمان مناسبی برای استفاده از روش مزونیدلینگ نیست.

بیشتر علتی که پزشکان اصرار بر این دارند که در هوای سرد انجام روش مزونیدلینگ صورت بگیرد ، این است که میزان تابش آفتاب در این فصول و ماه‌ ها کمتر می باشد و به واسطه گرما و آفتاب سوختگی درمان مزونیدلینگ شما تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد و باعث آثار مخربی بر روی نتیجه بهبودی شما نمی‌ شود.

نکته
نکته

به یاد داشته باشید

لایه برداری از سطح پوست شما بسیار مهم می ‌باشد و از همین جهت پزشکان به آن اهمیت زیادی می‌دهند. البته در رابطه با مواردی که برای شما ذکر کردیم باید بدانید که برای انجام بهبودی در روش درمانی مزونیدلینگ شما امری حیاتی و واجب می باشد.

اما ممکن است این روش به طور مکرر باعث عادت شما شود و روند زندگی شما را بهبود ببخشد. لازم به ذکر است بگوییم متخصصین و پزشکان زیادی که تخصص در انجام مزونیدلینگ دارند توصیه کرده ‌اند که از ورزش زیاد بعد از روش درمانی مزونیدلینگ تا حدوداً یک روز پرهیز کنید.

زیرا ورزش زیاد باعث عرق کردن می ‌شود و از این جهت منافذ پوست شما و پوست سر شما باز می‌ شود و نمی‌تواند نتیجه لازم را در رابطه با عمل مزونیدلینگ دریافت کرد و آن را دچار اختلالاتی می کند.

به یاد داشته باشید
به یاد داشته باشید

استفاده نکردن از سشوار بعد از مزونیدلینگ مو

آن‌ طور که مفصلاً توضیح دادیم روش درمانی مزونیدلینگ عملی بسیار مفید و کاربردی برای عدم ریزش مو و رشد دوباره مو های ریخته شده می باشد که از کاربرد و اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است

و بسیاری از افراد توانسته‌ اند به واسطه انجام این روش نتایج بسیار مثبتی بر روی ریزش موی خود دریافت کنند. اما بعد از انجام مزونیدلینگ بر روی مو احتیاج به مراقبت های بسیاری وجود دارد.

از همین جهت استفاده نکردن از سشوار یکی از مهم‌ ترین مراقبت‌ هایی که باید برای درمان مزونیدلینگ نام برد. بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند بعد از انجام مزونیدلینگ افراد از سشوار و اتو مو هایی که باعث می شود مو و پوست سر آسیب ببینند استفاده نکنند.

استفاده نکردن از سشوار بعد از مزونیدلینگ مو
استفاده نکردن از سشوار بعد از مزونیدلینگ مو

همچنین شما باید بدانید بعد از استفاده از مزونیدلینگ مو از آب ‌هایی که کلر زیادی در آن انباشته شده است مثل استخرها استفاده نکنید.

البته باید بگوییم آب لوله‌کشی سطح شهر نیز قابل شرب نیست و مقدار زیادی کلر در آن می باشد.

از همین جهت شما باید از رفتن به سونا و دوش های آبگرم سولاریوم نیز دوری کنید. پوست سر به ‌علت حساسیت زیادی که دارد نباید در معرض گرمای بسیاری از قبیل سشوار ،اتو مو ، نور مستقیم آفتاب و غیره قرار بگیرد.

از این طریق می توانید روند درمانی بهتری را به واسطه مزونیدلینگ تجربه کنید. از همین جهت لازم است بگوییم پزشکان نیز توصیه می‌کنند که از مالش و دست زدن زیاد به مکانی که مزونیدلینگ در آن انجام شده است، به شدت خودداری کنید.

هزینه مزونیدلینگ مو

بعد از تمامی مطالبی که در بالا سعی داشتیم برای شما ذکر کنیم و اقدامات و مزایای مؤثر مزونیدلینگ مو را برای شما گفتیم می‌دانیم که سوال اصلی شما این است که هزینه مزونیدلینگ مو چگونه می باشد.

بسیاری از افراد دوست دارند قبل از انجام عملکرد مزونیدلینگ میزان اطلاعات دقیق و کاربردی در رابطه با هزینه آن داشته باشند و بتوانند آن را از این جهت تجزیه و تحلیل کنند.

هزینه مزونیدلینگ مو
هزینه مزونیدلینگ مو

اما لازم است بدانید اگر بخواهید از هزینه ‌های مزونیدلینگ مو اطلاع دقیقی داشته باشید ، باید عواملی که ممکن است بر روی هزینه آن تاثیرگذار باشد را بیشتر بشناسید و اطلاعات کامل‌ تری در این رابطه داشته باشید.

لازم به ذکر است بگوییم که انجام این عمل‌ ها و روش ‌های درمانی مانند مزونیدلینگ برای برآورد هزینه ‌های مؤثر بر آن نیاز است که به فاکتور های بسیاری توجه داشت. به ‌طورکلی عمل ‌های زیبایی مانند مزونیدلینگ باید دارای ویژگی ‌های خاص خود باشند.

از همین جهت فرد بیمار باید بداند در چه ناحیه ‌ای قصد انجام استفاده از مزونیدلینگ را دارد و چه اندازه از مو های او ریزش کرده است.

گسترشی که در نواحی بی موی فرد وجود دارد بر روی هزینه مزونیدلینگ مو تاثیرگذار است.

البته لازم است بدانید این نوع موادی که پزشک معالج شما قصد دارد به واسطه آن انجام روش مزونیدلینگ را بر روی موی شما صورت دهد در روند هزینه مزونیدلینگ مو بسیار تاثیرگذار و مهم می باشد و یکی از عوامل بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه ‌ای داشت.

البته باید بدانید موارد مهم دیگری مانند : مهارت پزشک متخصص شما و نوع دستگاهی که قصد دارد به واسطه آن انجام عملیات مزونیدلینگ مو را برای شما انجام دهد بی ‌تاثیر بر روی هزینه مزونیدلینگ مو نمی ‌باشد.

از همین جهت نیز شما باید این نکته را بدانید که با توجه به دارو و میزان نتیجه ‌ای که قصد دارید از انجام روش مزونیدلینگ مو دریافت کنید، بر روی هزینه مزونیدلینگ موی شما بسیار تاثیرگذار می باشد و ممکن است دارو و دستگاه مورد نظر شما متغیر باشد.

به ‌طورکلی میزان تعداد جلسه‌ ها برای انجام روش درمانی مزونیدلینگ هر فرد با توجه به شرایطی که فرد دارا می باشد ، متفاوت است.

به ‌طورکلی حدوداً چند جلسه مکرر برای درمان کامل این روش نیاز می باشد. البته باید بگوییم تعداد و زمانی که با توجه به شرایط مورد نظر شما و میزان ریزش مو و خالی بودن نواحی سر از مو دارید باعث می‌شود هزینه مزونیدلینگ مو برای شما و افراد دیگر متغیر باشد.

از همین جهت شما باید با ارائه به پزشک مورد نظر و معاینه و مشورت با او بتوانید هزینه مزونیدلینگ خود را با توجه به شرایط شخصی خود متوجه شوید.

تمامی مطالبی که برایتان ذکر کردیم به این نتیجه می ‌رسیم که با توجه به تخصصی بودن و عواملی که در روندی هزینه مزونیدلینگ مو تاثیرگذار می باشند

و یک قیمت ثابت برای آن نمی توان در نظر داشت و تمامی هزینه ‌های مزونیدلینگ مو بستگی به شرایط فرد دارد.

امکان دارد شما نیز بخواهید از عمل مزونیدلینگ مو برای ریزش موی خود و یا رویش مجدد استفاده کنید. با توجه به مراجعه به پزشک خود و تشخیص پزشک مد نظر شما برای تشخیص تعداد جلسات مورد نیاز تا بهبودی کامل برای شما ، می‌ توانید بهتر به نتیجه هزینه مزونیدلینگ مو برسید.

البته نوع پزشک و مواد لازم مانند بی ‌حسی ، مواد موضعی و دارو هایی که استفاده می ‌شود نیز در هزینه مزونیدلینگ مو برای شما بسیار مؤثر خواهد بود و شما باید به این نکته نیز توجه ویژه‌ای کنید.

همچنین موقعیت مکانی کلینیک و پرسنل آن و استفاده از لوازم مرغوب و باکیفیت یکی دیگر از دلایل تاثیرگذار بر هزینه مزونیدلینگ مو می باشد. در بالا قصد داشتیم در رابطه با هزینه‌ هایی که شامل مزونیدلینگ مو می ‌شود ، برای شما صحبت کنیم

از جمله موارد و عواملی که بسیار تاثیرگذار در هزینه مزونیدلینگ مو می باشند را برای شما در زیر عنوان می‌کنیم:

 • میزان تعداد جلسات درمان و دوره درمانی مزونیدلینگ مو
 • پرسنل و کارکنان کلینیکی که قصد انجام مزونیدلینگ مو در آن را دارید
 • انتخاب پزشک با مهارت و تبحر بالا برای انجام مزونیدلینگ مو
 • کلینیک انتخابی شما و موقعیت مکانی آن در شهر
 • میزان ریزش مو شما
 • استفاده از دارو ها و دستگاه های مرغوب

جمع  بندی مطلب

با استفاده از مطالب بالا قصد داشتیم در رابطه با مزونیدلینگ مو برای شما صحبت کنیم و آشنایی مختصری در رابطه با مزونیدلینگ کاربرد های آن برای شما داشته باشیم.

همچنین برای شما شرح دادیم که مزونیدلینگ مو به چه صورت انجام می‌گیرد تا شما بتوانید با آشنایی کاملی از این روش برای درمان ریزش مو و رویش مجدد مو های خود استفاده لازم را به عمل آورید.

برای شما ذکر کردیم انواع ریزش مو چگونه است و به چه صورتی رخ می‌دهد و عواملی که ممکن است بر روی ریزش مو تاثیر گذار باشد را برای شما ذکر کردیم.

همین طور با استفاده از دلایلی که ممکن است موی شما ریزش داشته باشد توانستیم اطلاعات کاملی برای شما داشته باشیم تا بتوانید با استفاده از روش درمانی مزونیدلینگ تاثیر به سزایی بر روی مو های خود داشته باشید.

به طور کلی در این مطلب به این نتیجه رسیدیم که انجام مزونیدلینگ مو دارای مزایای بسیاری می ‌باشد که از این جهت می‌توانید این روش را به بقیه روش ‌های زیبایی مو ترجیح دهید و با استفاده از آن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

همچنین توانستیم موارد کاربرد و استفاده از مزونیدلینگ را برای شما شرح دهیم.

همان طور که در ابتدا برای شما گفتیم مزونیدلینگ از میکروندلینگ نیز تشکیل شده است.

بسیاری از افراد این دو روش را با هم اشتباه می‌گیرند و دچار مشکل می‌شوند. قصد داشتیم با بیان کردن تفاوت این دو روش شما را آگاه کنیم تا بتوانید این دو روش را به خوبی از هم تشخیص دهید و بدانید که روش مزونیدلینگ تاثیر چند برابری نسبت به روش میکروندلینگ دارد.

مراقبت پیش از درمان به روش مزونیدلینگ یکی از مهم ‌ترین عواملی است که شما باید در رابطه با آن آگاهی لازم را داشته باشید تا قبل از انجام این روش بتوانید به واسطه کار هایی که باید انجام بدهید ، نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

بعد از انجام روش مزونیدلینگ باید مراقبت‌ هایی صورت بگیرد که ما در مطلب بالا توانستیم برای شما آن‌ ها را ذکر کنیم. بسیاری از افراد هستند که نباید از روش مزونیدلینگ استفاده کنند که ما برای شما شرح دادیم این افراد چه افرادی هستند.

به طور کلی میزان زیادی از باید ها و نباید ها در روش درمانی مزونیدلینگ مو وجود دارد که ما با شرح دادن مطلب ‌های بسیاری در این مورد توانستیم آگاهی لازم را برای شما به ارمغان آوریم و کمک کنیم اطلاعات جامع و مفیدی در رابطه با این موضوع داشته باشید.

اما یکی از عوامل بسیار مهمی که اغلب افراد می ‌خواهند در رابطه با آن اطلاعات کسب کنند هزینه مزونیدلینگ مو می ‌باشد

که در مطلب بالا به طور کامل و جامع برای شما شرح دادیم که عوامل بسیاری ممکن است بر روی روند هزینه مزونیدلینگ موی شما تاثیرگذار باشند و با استفاده از آن‌ ها هزینه مزونیدلینگ مو تغییر می‌کند.

همین طور برای شما گفتیم که تخصص پزشک شما یکی از عوامل بسیار مهمی است که در رابطه با هزینه مزونیدلینگ مو تاثیر گذار است.

باید بدانید انجام روش مزونیدلینگ یک روش کارآمد و بسیار مطمئن و ایمن بوده که نسبت به روش ‌های رقیب خود برتری بسیاری دارد. زیرا باعث خون ‌ریزی ‌های زیاد نمی‌ شود و دوره نقاهت بسیار کمی دارد و افراد از این بابت می‌ توانند یک روش خوب را برای روند درمان خود انتخاب کنند و عوارضی برای افراد به دنبال نخواهد داشت.

شما باید بتوانید با در نظر گرفتن مسائلی که برایتان ذکر کردیم بدانید میزان هزینه‌ های مزونیدلینگ مو بسیار متغیر می باشد و با توجه به عوامل بسیاری تغییر پذیر است.

شما می‌توانید با استفاده از یک کلینیک نا مرغوب میزان هزینه‌ های خود را پایین آورده اما انتظار نتیجه بسیار مثبت و مطلوبی را نداشته باشید.

زیرا ممکن است به واسطه داروی بی‌کیفیت و نامرغوبی که برای شما استفاده می شود. نتیجه مناسبی برای درمان شما صورت نگیرد.

از همین جهت شما باید با استفاده از مشاوره ‌های یک پزشک متخصص و حاذق بتوانید دوره درمان خود را تکمیل کنید و از این جهت از هزینه ‌های مزونیدلینگ مو باخبر شوید.

با توجه به تمام مطالبی که برایتان ذکر کردیم باید بدانید که این روند درمانی دارای حداکثر ویژگی ‌ها و مزایا می باشد و دارای حداقل معایب است و بهتر است شما در رابطه با انجام این عمل از پزشک حاذق خود مشاوره بگیرید

تا بتوانید بهتر روند درمان خود را طی کنید. همچنان باید بدانید که نمی‌توانیم یک قیمت کلی برای هزینه مزونیدلینگ مو در نظر بگیریم و هزینه‌ های مزونیدلینگ مو بستگی به فاکتور های مهمی دارد.

با توجه به مطالبی که ذکر کردیم باید بدانید مراقبت ‌های بعد از مزونیدلینگ بسیار حساس بوده و از هرگونه سهل انگاری در این مورد دوری کنید.

با توجه به تمامی مطالبی که برایتان ذکر کردیم و باید و نباید هایی که گفته شد می‌توانید به اطلاعات جامع و کاربردی در رابطه با هزینه‌ های مزونیدلینگ مو داشته باشید تا بتوانید با خیال آسوده‌ تر از این روش استفاده کنید. امیدواریم که مطالب بالا برای شما مفید واقع شده باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید