میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه لاغری موضعی با لیزر
هزینه لاغری موضعی با لیزر

لیست موضوعات

هزینه لاغری موضعی با لیزر

ما در این مقاله، قصد داریم پیرامون موضوع «هزینه لاغری موضعی با لیزر» مطالبی را برای شما دوستان عزیز، ارائه نماییم. در عصر حاضر، زندگی ماشینی، بسیاری از افراد را به کم تحرکی دچار کرده است و به دنبال آن، چاقی موضعی بدن، تبدیل به یک معضل اساسی در جامعه امروز، شده است. خوشبختانه، علم پزشکی برای این مشکل، راهکاری ارائه داده است.

جهت دریافت قیمت روز همین الان با ما در زرکلینیک تماس بگیرید.

02122930161

هزینه لاغری موضعی با لیزر
هزینه لاغری موضعی با لیزر

ابتدا سئوالاتی مطرح می شود، که در ادامه به آن ها پاسخ خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

چرا افراد به چاقی موضعی دچار شده اند؟

آیا راهکاری برای درمان چاقی موضعی، وجود دارد؟

چه قسمت هایی از بدن، به چاقی موضعی دچار می شود؟

انواع روش های لاغری موضعی، کدام اند؟

لاغری موضعی به روش لیزر لیپولیز، چگونه است؟

ویژگی مهم در روش لیزر لیپولیز، برای لاغری موضعی، کدام است؟

آیا روش لیزر لیپولیز، برای همه افراد، پاسخ مناسب و دلخواه را می دهد؟

منظور از تأثیر سیستم بدنی افراد در پاسخگویی به روش لیزر لیپولیز، چیست؟

هزینه لاغری موضعی با لیزر، چقدر است؟

چه افرادی می توانند برای لاغری موضعی خود، روش لیزری را انتخاب کنند؟

چرا افراد دیابتی، از روش لیزری برای درمان لاغری موضعی خود، نباید استفاده کنند؟

دلیل عدم استفاده افراد سیگاری، از روش لاغری موضعی با لیزر، چیست؟

روش لاغری موضعی با لیزر لیپولیز، چه مراقبت های درمانی را نیاز دارد؟

دوره نقاهت روش لاغری موضعی با لیزر، چه مدتی است؟

روش انجام لاغری موضعی، به کمک لیزر درمانی، چگونه انجام می شود؟

 

چرا افراد به چاقی موضعی دچار شده اند؟

در عصر تکنولوژی، افراد به استفاده از فناوری های روز دنیا، حول یک زندگی ماشینی  روزگار خود را سپری می کنند. با تحولات ماشینی و اینترنتی، نیاز کمتری، به تحرک و جابجایی برای انجام کار مورد نظر، حاصل شده است. وجود انواع تکنولوژی های فناوری، برای انجام سریع تر کار ها بسیار مفید است؛ ولی برای سلامت انسان ها به یک خطر جدی تبدیل شده است.

با خود بیندیشید، زمانی که تکنولوژی در سطح پایین تری بود و افراد بیشتر مجبور به انجام کار به صورت مکانیکی و دستی، بودند. در آن زمان نیاز بود که زمان و انرژی زیادی را برای یک کار صرف کرد؛ ولیکن امروزه در دنیای فناوری، تحرک و جابجایی و یا به عبارتی انتقالات از جایی به جای دیگر کمتر شده است. این مورد، برای سلامت انسان، به زنگ خطری تبدیل شده است که نباید از آن به راحتی عبور کرد و بی تفاوت بود.

البته نکته دیگری هم باید باشد و آن اجباری است که افراد را به سوی خود می کشاند. افراد در جامعه امروز از هر جنسیتی که باشند، بایستی از فناوری های روز استفاده کرده و تمایزی بین آنان به لحاظ عدم تحرک، وجود ندارد.

چرا افراد به چاقی موضعی دچار شده اند؟
چرا افراد به چاقی موضعی دچار شده اند؟

شما در حال خواندن مقاله هزینه لاغری موضعی با لیزر هستید

کم تحرکی

مشکل مهمی که در استفاده از فناوری دیده شده است، کم تحرکی افراد است. از این رو، افراد در اثر افزایش کم تحرکی، به چاقی موضعی نیز دچار می شوند. چاقی موضعی نه تنها ظاهری ناخوشایند به بدن افراد می دهد، بلکه از بین بردن آن نیز به معضل بعدی تبدیل شده است.

در حقیقت حذف طبیعی چاقی موضعی از بدن، بسیار سخت است. گاهی ممکن است آنقدر، لاغر کردن موضعی بدن طولانی شود که فرد از ادامه کار لاغری خود، انصراف دهد. گاهی اوقات هم ممکن است به قدری سخت و طاقت فرسا باشد که فرد نتواند آن را به عهده بگیرد. بنابر این همچنان چاقی موضعی با وی همراه خواهد بود.

چاقی موضعی، بیشتر در قسمت های شکم، پهلو، ران، پشت بازو و یا غبغب است. هر یک از موارد چاقی موضعی، نوعی ناهمگونی به بدن داده و یا به عبارت بهتر، بدن دچار بی ترکیبی ظاهری شده است. چاقی موضعی را هیچ کس نمی پسندد. نظر مردان و زنان در خصوص داشتن چاقی موضعی، به صورت کلی منفی است. از این رو، تمامی افراد اعم از زنان و مردان، همگی به فکر راه چاره ای هستند تا بتوانند این معضل را از خود پاک سازی نمایند.

کم تحرکی
کم تحرکی

آیا راهکاری برای درمان چاقی موضعی، وجود دارد؟

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، در جامعه امروزی، شاهد راهکارهایی هستیم که ممکن است در گذشته نه چندان دور، هیچ گاه حتی به اندازه یک لحظه، تصوری برای حل مشکلات فعلی، در ذهن خطور نمی کرد.

علم پزشکی و طبابت، علاوه بر پیشرفت همه جانبه خود، در دو زمینه دیگر نیز بسیار پیش روی نموده است. پیش روی های مطرح شامل : 1- مسائل مربوط به بیماری های خاص و زنان 2- مسائل مربوط به زیبایی در افراد، هستند. دو مورد گفته شده با زیر شاخه های متنوع خود، دارای راهکارهای زیاد و متنوعی هستند.

به عنوان مثال، علم پزشکی، برای درمان معضل چاقی موضعی، با استفاده از تکنولوژی های جدید، بسیاری از مشکلات فعلی در جامعه را برای افراد، حل کرده است. چاقی موضعی، یکی از معضلاتی است که با دستگاه لیزر به راحتی، درمان می شود.

آیا راهکاری برای درمان چاقی موضعی، وجود دارد؟
آیا راهکاری برای درمان چاقی موضعی، وجود دارد؟

شما در حال خواندن مقاله هزینه لاغری موضعی با لیزر هستید

لیزر

لیزر در جامعه امروزی، در اکثر علوم پزشکی و مهندسی به صورتی بسیار عمیق و کارا، جای خود را به خوبی باز کرده است. تست و خروجی به کار رفته از طریق لیزر، برای همه افراد مورد تأیید قرار گرفته است. بر اساس مطلب بیان شده می توان به این نتیجه رسید که لیزر درمانی، یکی از موارد کارا و پر طرفدار در بین افراد جامعه به شمار آمده است.

اخیراَ افراد برای درمان بسیاری از بیماری های خود، از لیزر درمانی استفاده می کنند و با کمک همین لیزر به سلامت کامل خود رسیده اند. لیزر درمانی، برای درمان زیبایی نیز جای پای محکمی از خود به جای گذاشته است. جای پایی که مخاطبان آن، بیش از آن است که فکرش را بکنید.

در حقیقت، مخاطبان درمان زیبایی با لیزر، تمام اقشار جامعه را پوشش داده است. در جامعه، جوانان بیش از سایر افراد به دنبال کسب زیباییِ سریع، با استفاده از لیزر درمانی هستند. این عبارت به معنای آن است که کسب زیبایی با سرعت و کیفیت بیشتر، به دست آید. لیزر نیز، در ماهیت ذاتی خود، دارای چنین خاصیتی است. بنابر این طرفداران بیشتری را نسبت به سایر روش های درمانی، به سوی خود، جذب کرده است.

چه قسمت هایی از بدن، به چاقی موضعی دچار می شود؟

همان طور که گفته شد، در جامعه تکنولوژی و فناوری امروز، استفاده از ماشین و دستگاه های فناوری اطلاعات، بسیار زیاد شده است؛ به گونه ای که نمی توان از آن اجتناب نمود. از این رو، فرصت صرف تغذیه سالم و دست ساز نیز کم شده است.

این عبارت حاکی از آن است که استفاده از دستگاه های ماشینی و فناوری های روز دنیا، سرعت را در انجام کار بالا می برد؛ این سرعت با توجه به حجم بالای کار، بسیار مناسب است ولی می بینیم علارغم این همه سرعت، افراد نمی توانند برای خوردن غذا و آن هم یک غذای خانگی و سالم، وقت کافی داشته باشند.

چه قسمت هایی از بدن، به چاقی موضعی دچار می شود؟
چه قسمت هایی از بدن، به چاقی موضعی دچار می شود؟

غذاهای فست فود

غذا های فست فود، جایگزین مناسب و راحتی برای غذاهای خانگی هستند. فست فود ها، به دلیل خوشمزگی و لذیذ بودنشان، توجه همه افراد را به سوی خود دارد. اما بهتر است بدانید که فست فود ها، دارای چربی زیادی در مواد غذایی خود هستند، از این رو، برای بدن زیاد مناسب نیست.

مصرف موردی آن می تواند، لذت بخش باشد ولی خوردن آن به صورت مداوم و همیشگی، افراد را به چاقی مبتلا کرده است. چاقی از موضعی شروع شده و نهایتاً به اضافه وزن خواهد رسید. هیچ یک از این دو چاقی برای انسان مفید نیست. بنابر این باید برای از بین بردن آن به فکر چاره باشید.

چاره کار باید درمانی برای برگشت زیبایی به بدن باشد. به صورت معمول، چاقی موضعی در ناحیه شکم، پهلو، ران، پشت بازو و حتی غبغب دیده شده است. این نواحی به دلیل تجمع چربی، شکل ناهمگونی به خود گرفته است.

بسیاری از افراد می خواهند هر چه سریع تر از شر این چربی های مضر، راحت شوند. نواحی گفته شده، به دلیل داشتن چربی های زیاد، به سختی از بین می روند. از این رو، باید با روش های سریع تر بتوان آن ها را از بین برد و از بدن حذف نمود.

چاره کار روشی به نام لاغری موضعی است. لاغری موضعی با ابزار های جدید و لیزری، بسیار آسان شده است. در ادامه مقاله، مطالب بیشتری در خصوص، انجام روش لاغری موضعی، برای شما بیان خواهیم کرد.

شما در حال خواندن مقاله هزینه لاغری موضعی با لیزر هستید

انواع روش های لاغری موضعی، کدام اند؟

روش های درمانی زیادی برای لاغری موضعی وجود دارد. که به آنها اشاره کوتاهی خواهیم داشت. روش ها عبارتند از:

 • لاغری موضعی به صورت طبیعی. این روش درمانی، طاقت فرسا و سخت است و معمولاً همه افراد نمی توانند این روش را دنبال نمایند؛ زیرا این روش به زمان زیادی نیاز دارد.
 • لاغری موضعی با استفاده از دستگاه های لاغری موضعی. این روش لاغری، با دستگاه های متعددی از جمله: 1- دستگاه RF 2- دستگاه RF کرایو لیپولیز (سرما درمانی) 3- دستگاه کویتیشن به همراه دستگاه RF-CAVITATION، قاب انجام است.
 • روش مزوتراپی. این روش یک روش غیر تهاجمی برای لاغری موضعی و همچنین یک روش برای جوان سازی بدن، می باشد. روش مزوتراپی، یک روش تزریق محلول ترکیبی از انواع ویتامین است که از پیری زود رس نیز جلوگیری می کند. همچنین برای فرم دهی به بدن در قسمت های دلخواه نیز به کار می رود.
 • روش نهایی و آخر نیز، روش لیزری برای لاغری موضعی است. این روش از میان روش های بیان شده دارای، سرعت بیشتر، عوارض کم تر (و یا اصلاً فاقد عوارض)، نتیجه مطلوب تر، اطمینان بیشتر، راحت تر و ساده تر و غیره است. این روش، طرفداران بیشتری را نسبت به سایر روش های درمانی، به سوی خود جذب نموده است.
انواع روش های لاغری موضعی، کدام اند؟
انواع روش های لاغری موضعی، کدام اند؟

لاغری موضعی به روش لیزر لیپولیز، چگونه است؟

همان طور که می دانید، برای درمان چاقی موضعی، باید از روش های  لاغری موضعی استفاده نمایید. روش لاغری موضعی در عصر حاضر، به روش های متعددی انجام می شود. یکی از روش های لاغری موضعی، روشی به نام «لیزر لیپولیز» است.

همان طور که مشخص است روش لیزر لیپولیز، یک روش لاغر درمانی با استفاده از لیزر است. طبق قانون لیزر، اطمینان از لیزر در مقایسه با سایر روش های درمانی، از همه مطمئن تر است. همچنین، سرعت انجام عمل با استفاده از لیزر در نیز در مقایسه با سایر روش های درمانی بهتر، سریع تر، و مناسب تر است.

روش لیزر لیپولیز، روشی است که در میان جوامع مختلف، و نیز تمامی افراد، به عنوان یک روش پر طرفدار برای درمان زیبایی به روش لاغری موضعی به شمار می آید. اطمینان لیزر، بیش از سایر روش های لاغری موضعی است.

لاغری موضعی به روش لیزر لیپولیز، چگونه است؟
لاغری موضعی به روش لیزر لیپولیز، چگونه است؟

شما در حال خواندن مقاله هزینه لاغری موضعی با لیزر هستید

نکته

یک نکته مهم در روش لیزر لیپولیز ، وجود دارد و آن این است که بعد از لیزر لیپولیز، ممکن است در موضع وارد شده فرد دچار کمی درد و یا تورم شود. این درد و یا تورم ایجاد شده به صورت طبیعی است. که با گذشت چند روز به صورت کامل، از بین می رود و اثری از آن باقی نخواهد ماند.

آنچه مهم است اثری است که لیزر از خود به جای می گذارد. در واقع، لیزر منجر به تخلیه چربی های مازاد می شود. گاهی اوقات ممکن است در افراد لاغر تر، استفاده از لیزر در یک زمان کوتاه منجر به لیفت پوست شود.

یعنی پوست برای بهبود شکل ظاهری خود، به انجام لایه برداری نیاز پیدا می کند. به صورت کلی، اثر و نتیجه روش لیزری، برای افراد مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال، می توان به چند دسته از افراد اشاره کرد که روش لاغری موضعی در آن ها، نتایج مختلفی را نشان داده است. این دسته از افراد عبارتند از:

افراد با وزن معمولی که چاقی موضعی دارند:

این افراد زمانی که از روش لیزر لیپولیز، برای لاغر درمانی استفاده کرده اند، بسیار راحت بوده و چربی های موضعی به خوبی تخلیه شده است و حتی دیده شده است که هیچ گونه عوارضی در آن ها به وجود نیامده است. این روش درمانی، در این دسته از افراد یک پاسخ عالی داده است.

افراد لاغر که به چاقی موضعی دچار شده اند:

این افراد زمانی که از روش لیزر لیپولیز، برای لاغر درمانی استفاده کرده اند، به کبودی و تورم و یا لیفت پوست در موضعی که لیزر قرار گرفته است، به صورت محدود، دچار شده اند. این روش درمانی، در این دسته از افراد یک پاسخ متوسط داده است.

افراد بسیار چاق که به چاقی موضعی دچار شده اند:

این افراد زمانی که از روش لیزر لیپولیز، برای لاغر درمانی استفاده کرده اند، بسیار راضی بوده اند. ولی برای رفع اضافه وزن خود باید از روش های دیگری نیز استفاده نمایند. این روش درمانی، در این دسته از افراد یک پاسخ نیمه متوسط داده است. زیرا روش لاغری موضعی با استفاده از لیزر لیپو لیز، عملکرد مناسب خود را فقط به صورت موضعی، عمل می کند.

ویژگی مهم در روش لیزر لیپولیز، برای لاغری موضعی، کدام است؟

یک خاصیت بسیار مهم روش لیزر لیپولیز آن است که بعد از تخلیه چربی توسط لیزر، آن موضع از بدن که لیزر روی آن قرار است، به هیچ عنوان دچار افتادگی، و یا شلی، نمی شود. علاوه بر آن که چنین حالت هایی برای از ریخت افتادن بدن رخ نخواهد داد، بلکه در موضعی که لیزر قرار گرفته است، پوست حالت سفت به خود خواهد گرفت. شکل سفتی پوست، منجر می شود که پوست بعد از آب شدن چربی هایش، به هیچ عنوان شل نشود و حتی وا افتادگی پوست در آن دیده نشود.

ویژگی مهم در روش لیزر لیپولیز، برای لاغری موضعی، کدام است؟
ویژگی مهم در روش لیزر لیپولیز، برای لاغری موضعی، کدام است؟

شما در حال خواندن مقاله هزینه لاغری موضعی با لیزر هستید

حال یک سئوال مهم ممکن است برای شما پیش آید و آن این است که پوست، چگونه در اثر لیزر، به شکل سفت در می آید؟. برای پاسخ به این سئوال باید گفت، روش لیزر لیپولیز، برای حذف چربی های زیر پوستی در خود، تشعشعات خود را به زیر پوست منتقل می کند. انتقال لیزر به تشعشات زیر پوستی، منجر به تولید کلاژن در پوست می شود.

کلاژن ایجاد شده در پوست کار باز سازی و قوت گیری سلول های مرده را انجام می دهد. در نتیجه پوست به شکل سفت، نشان داده می شود. طبق مطلب بیان شده، می توان به این نتیجه رسید که لیزر، یک روش بسیار مطمئن، در میان سایر روش های درمانی برای زیبایی، شناخته شده است. اطمینان به این روش، نکته ای است که باید به آن توجه ویژه نشان داد.

آیا روش لیزر لیپولیز، برای همه افراد، پاسخ مناسب و دلخواه را می دهد؟

همان طور که از مطلب قبلی گفته شد، روش لیزر لیپولیز، یکی از روش های لاغری موضعی است که برای افراد مختلف، نتایج مختلفی را نیز از خود نشان داده است. از این رو، این روش به صورت کلی، برای همه افراد، جواب یکسانی را نداده است.

برای دریافت نتیجه مناسب و دلخواه از انجام این روش درمانی، باید از راه درست آن وارد شد. قبل از انجام این روش لاغری موضعی، باید برخی موارد را مورد توجه قرار داد و پس از رعایت آن ها، اقدام به انجام عمل لاغری موضعی با لیزر لیپو لیز، بنمایید.

آیا روش لیزر لیپولیز، برای همه افراد، پاسخ مناسب و دلخواه را می دهد؟
آیا روش لیزر لیپولیز، برای همه افراد، پاسخ مناسب و دلخواه را می دهد؟

نکات قبل از انجام روش لیزر لیپولیز، شامل این موارد هستند:

وضعیت چربی های موضعی خود را برای پزشک متخصص زیبایی، بیان نمایید.

درخواست خود را به صورت شفاف و واضح، برای پزشک متخصص زیبایی، بیان نمایید.

از تجربه پزشک متخصص زیبایی و نیز نتایج بیماران قبلی وی، آگاهی لازم را به دست آورید.

از پزشک متخصص زیبایی بخواهید که آزمایش های تشخیص چربی و مقدار آن را برایتان تجویز نماید. در اسرع وقت، آزمایش های مورد نیاز را انجام دهید.

نتایج آزمایشات انجام شده را به پزشک متخصص زیبایی خود، نشان دهید.

مشاوره خود را از پزشک متخصص زیبایی، دریافت نمایید. این مشاوره باید به صورت کلی و جزئی توسط پزشک متخصص زیبایی، بیان شود. مشاوره باید نکات مختلفی را برای شما به صورت کامل و واضح بیان نماید. این موارد عبارتند از :

نکات قبل از انجام روش لیزر لیپولیز، شامل این موارد هستند:
نکات قبل از انجام روش لیزر لیپولیز، شامل این موارد هستند:

رنگ و نوع پوست

رنگ و نوع پوست. گاهی اوقات پوست بدن فرد مراجعه کننده بسیار ظریف و روشن است. این احتمال وجود دارد که با انجام لیزر در محل موضع، نوعی کبودی یا سوختگی بسیار خفیفی دیده شود و نیاز به لیفت پوست باشد. ولی در پوست های تیره تر و ضخیم تر، این وجود عارضه احتمال کمتری دارد.

میزان چربی تجمع یافته در محل موضع

میزان چربی تجمع یافته در محل موضع. مقدار چربی که در محل موضع، ایجاد شده است نیز شرایط خاصی دارد. به عنوان مثال، اگر مقدار چربی، بیشتر باشد، کار پزشک متخصص زیبایی نیز برای آب کردن چربی ها به صورت انتقال تشعشعات لیزری در زیر پوست نیز، بیشتر است.

و چنانچه چربی در حد کمتری باشد، کار راحت تر، انجام می شود. برای افراد بسیار چاق که دچار چاقی مزمن و اضافه وزن شده اند، عمل لیزر در موضع باید با سایر روش های کاهش وزن نیز همراه شود تا نتیجه رضایت بخشی را برای فرد، فراهم نماید.

میزان چربی تجمع یافته در محل موضع
میزان چربی تجمع یافته در محل موضع

میزان قدرت بدنی افراد:

این مورد شاید خیلی به چشم نیاید و یا آن که خیلی مورد توجه و دقت نباشد. باید گفت که میزان قدرت بدنی فرد نیز به طور یقین عامل مؤثر بر نتیجه اصلی عمل لیزر در موضع برای لاغری خواهد بود.

بعد از دریافت مشاوره کامل خود، می توانید برای انجام روش لیزر لیپولیز جهت لاغری موضعی خود، اقدام نمایید.

منظور از تأثیر سیستم بدنی افراد در پاسخگویی به روش لیزر لیپولیز، چیست؟

اگر فرد مراجعه کننده دارای سیستم بدنی قوی تری باشد، نتیجه استفاده از لیزر برای لاغری، بسیار مطلوب تر از فردی است که سیستم بدنی ضعیف تری داشته باشد. تشخیص موارد بیان شده با انجام آزمایش های مورد نیاز به خوبی قابل تشخیص است.

برای تعیین سیستم قدرت بدنی، یک عنوان دیگر نیز مطرح خواهد شد و آن تعیین قوام شکمی است. در آزمایش هایی که پزشک متخصص برای فرد نسخه می دهد، آزمایشی برای تعیین میزان قوام شکمی نیز آمده است. این مقدار با بررسی میزان چربی و نوع پوست، محاسبه می شود.

تمامی موارد گفته شده را نیز، می توانید از پزشک متخصص، با صبر و حوصله کامل، دریابید. برای هر مورد، پزشک متخصص زیبایی، شیوه انجام لیزر لیپولیز را برای شما شرح خواهد داد.

منظور از تأثیر سیستم بدنی افراد در پاسخگویی به روش لیزر لیپولیز، چیست؟
منظور از تأثیر سیستم بدنی افراد در پاسخگویی به روش لیزر لیپولیز، چیست؟

هزینه لاغری موضعی با لیزر، چقدر است؟

همان طور که در قسمت های قبلی در خصوص لاغری موضعی، گفته شد، مشخص گردید که یک روش درمانی برای لاغر کردن موضعی در نواحی مختلف شکم، ران، پهلو، پشت بازو و حتی غبغب صورت می باشد. همچنین یک روش عالی و مطمئن برای هدف لاغری موضعی است.

برای انجام این کار باید بعد از بررسی های به عمل آمده، به هزینه پرداختی آن نیز اندیشید. از آنجا که لیزر یک راه جدید در دنیای امروز است و با استفاده از تکنولوژی های جدید روز دنیا، در ساخت بسیاری از ابزار ها و نیز در اکثر علوم مهندسی و پزشکی، استفاده شده است؛ یک روش پر هزینه نیز به شمار می آید.

هزینه پرداختی برای عمل لیزری در این روش درمانی که برای زیبایی بدن و برگشت زیبایی قبلی به بدن صورت می گیرد، در مکان های مختلف، دارای تفاوت قیمت و نرخ نهایی خواهد بود. هزینه هر مکان با توجه به نوع مکان، میزان تجهیزات مکان، تخصص پزشک زیبایی، استفاده از تنوع دستگاه های درمانی و نظر نهایی پزشک زیبایی، همگی در اعلام نرخ نهایی، تأثیر گذار است.

هزینه لاغری موضعی با لیزر، چقدر است؟
هزینه لاغری موضعی با لیزر، چقدر است؟

یافتن یک مکان مناسب

طبق اطلاعات دقیق، برای یافتن یک مکان مناسب برای عمل های زیبایی که در این بخش لاغری موضعی مورد نظر است، باید تمام جوانب بررسی ها را سنجید. مراکز تخصصی زیبایی و لیزری، در بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب پزشکان و غیره، از جمله مکان هایی هستند که عمل های زیبایی و لیزری را برای افراد انجام می دهند.

هزینه انجام عمل بعد از تعیین نوع مرکز درمانی، بر اساس میزان امکانات، تجهیزات، ابزار و وسایل انجام عمل لیزری، و با توجه به نظر پزشک متخصص زیبایی دارای تنوع قیمت است. همچنین میزان تخصص پزشکان، در میزان هزینه نهایی، تأثیر می گذارد.

چنانچه پزشک متخصص دارای تجربه کافی و لازم باشد، به طور یقین می تواند، روش درمانی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. روش انجام لاغری موضعی با لیزر برای فرد و نیز پزشک، مسئولیت دارد. فرد باید از انجام عمل خود، رضایت کامل و کافی را داشته باشد. پزشک نیز باید روش لیزر درمانی برای لاغری موضعی را با تمام کار، زحمت، و مسئولیت تمام، انجام دهد.

 

نکته مهم

یک نکته مهم برای تعیین هزینه لاغری موضعی با لیزر، وجود دارد. نکته در باره وزن افراد است. اگر فرد به صورت کلی تا 30 کیلو گرم اضافه وزن به صورت موضعی داشته باشد، روش درمانی لاغری موضعی با لیزر، یک روش عالی برای هدف لاغری موضعی است.

حال اگر فرد مراجعه کننده بیش از 30 کیلوگرم، وزن داشته باشد، لاغری موضعی با لیزر، برای آنان، پاسخگو نیست. باید برای کاهش وزن  کلی خود از روش های دیگری نیز استفاده شود.در واقع، در روش لاغری موضعی، میزان وزن فرد، ملاک و یا معیار نهایی و کامل برای کاهش وزن افراد نیست.

هزینه نهایی لیزر

در خصوص هزینه نهایی روش لیزری برای لاغری موضعی، باید این مطلب را یاد آور شد که این هزینه در شرایط فعلی متغیر است. هزینه فعلی، چند میلیون تومان است. البته میزان دقیق آن با توجه به نظر پزشک متخصص و نیز نوع ابزار بکار گیری شده نیز در تعیین قیمت مؤثر است.

همواره، پیشنهاد ما به شما برای انجام این روش درمانی، و هر روش دیگر درمان زیبایی، در نظر گرفتن کیفیت نهایی روش انجام شده است نه هزینه ای که پرداخت می کنید. شما به عنوان یک فرد متقاضی زیبایی، قصد انجام یک کار مناسب برای تکمیل و یا بازگردانی زیبایی به خود را دارید؛ از این رو باید بهترین روش را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید.

اگر در این موارد توجه و دقت کافی را به خرج دهید، بدون شک از عمل خود راضی هستید ولی اگر کوشش خود را برای انتخاب عمل خود نداشته باشید، اولین ضرر شما، هدر دادن هزینه مصرف شده است و دومین ضرر شما، نارضایتی و یا ناخوشایندی از انجام زیبایی به عمل آمده است.

ملاک دیگری نیز در زمینه هزینه لاغری موضعی با لیزر، می تواند  مهم به شمار آید. این ملاک به تأییدیه و میزان مدارک حرفه ای عمل انجام شده و نیز تخصص پزشک، به شمار می آید. باید بتوانید تأییدیه های لازم ابزار های بکار گرفته شده در عمل لیزری را مورد بررسی قرار دهید.

میزان چربی تجمع یافته

بعد از بیان ملاک های تعیین هزینه نهایی عمل لیزر برای لاغری موضعی، می توان به یک نکته مهم نیز اشاره کوتاهی داشت. نکته در خصوص میزان چربی تجمع یافته در موضع می باشد. چنانچه مقدار چربی، کمتر از 500 میلی لیتر باشد، لیزر روی چربی تأثیر گذاشته و آن را به صورت چربی مایع شده در می آورد.

این روش برای جذب مایع چربی، در بدن بسیار راحت تر است، اما اگر چربی تجمع یافته در بدن، بیش از 500 میلی لیتر باشد، این مقدار از چربی با سختی بیشتری باید از بین برود. همان طور که گفته شد مقدار چربی کم تر، با آب شدن، به صورت مایع در بدن جذب می شود

ولی اگر چربی بیشتر باشد باید حتماً از بدن، دفع شود. این دفع چربی، احتمال دارد به صورت خروج خونابه از بدن باشد که باید در این زمینه بهداشت کامل را، برای عمل تخلیه رعایت نمود. شکل زیر، نقاطی از بدن را نشان می دهد که پزشک متخصص، بعد از بررسی های به عمل آمده، به عنوان نقاط انجام لیزر، برای آب کردن چربی های تجمع یافته، تعیین می کند.

یک شرط دیگر در تعیین میزان هزینه لیزر کردن در موضع نیز، وجود دارد و آن مکان درمانی است که فرد مراجعه کننده به آنجا رجوع کرده است. در هر شهر قیمت انجام این روش تفاوت دارد. همچنین مناطق انجام این روش نیز در هر شهری متفاوت است. در آخر نیز تعیین مقدار هزینه نهایی این عمل به نظر پزشک متخصص، بستگی دارد.

چه افرادی می توانند برای لاغری موضعی خود، روش لیزری را انتخاب کنند؟

لاغری موضعی، یا همان پیکر تراشی، توسط همه افراد می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای انجام این روش درمانی، هیچ محدودیتی وجود ندارد. آن چه مهم است تفکیک صحیح افراد برای کاهش میزان خسارت ناشی از عمل لیزر درمانی است. برای این بررسی، سعی می کنیم چند دسته از افراد را به شما معرفی نماییم که با خیال راحت، می توانند این روش درمانی را برای خود انتخاب نمایند. این افراد عبارتند از:

 • اولین دسته از افراد، افرادی هستند که باید در صحت کامل سلامت جسم و روان باشند و با روش های درمانی از جمله روش لیزری، تا حدود کمی، آشنا باشند.
 • دسته دوم افرادی هستند که سیگار نمی کشند. در حقیقت افرادی که سیگار می کشند، اگر این روش را برای لاغری خود انتخاب نمایند، ممکن است دچار عواقب بعد از انجام عمل خود باشند.
 • دسته سوم، افرادی هستند که دارای بیماری های مزمن نباشند. منظور از بیماری مزمن، دیابت است. به صورت کلی، همه افراد متقاضی لاغری موضعی با لیزر، نباید سابقه بیماری های مزمنی از جمله، بیماری دیابت را داشته باشند.

4- دسته چهارم، افرادی هستند که نباید از دارو های مختلف از جمله دارو های ضد انعقاد قوی خون، استفاده کرده باشند. این دارو ها برای باز شدن رگ های خونی، استفاده می شود و استفاده از آن در روز های نزدیک عمل، ممکن است خطراتی را به دنبال خود داشته باشد.

این خطرات چیزی مشابه همان عوارض عمل لیزری است. به صورت کلی لیزر درمانی، دارای کم ترین عوارض است. عوارض جانبی و طبیعی آن، فقط تورم و درد خفیفی است که کاملاً طبیعی است. و به سرعت و تنها با گذشت چند روز، تمام آثارش از بین می رود.

چرا افراد دیابتی، از روش لیزری برای درمان لاغری موضعی خود، نباید استفاده کنند؟

بیماری مزمن دیابت، از دسته بیماری هایی است که اکسیژن زیادی را از افراد می گیرد. همان طور که در مورد قبل آمد، از بین رفتن اکسیژن به هر روشی که باشد، برای انجام عمل لیزری، مسئله ساز می شود و نمی توان آن را در آن شرایط، یک روش موفقیت آمیز نامید.

دلیل عدم استفاده افراد سیگاری، از روش لاغری موضعی با لیزر، چیست؟

از آن  جا که کشیدن سیگار، منجر به کاهش اکسیژن در بدن می شود، انجام روش لیزر برای زیبایی در محل موضعی، می تواند با کمبود اکسیژن در آن موضع، مواجه شده و به شدت دچار عوارض این روش شوند. ممکن است این روش درمانی، نتواند کلاژنی را زیر پوست ایجاد نماید تا بعد از حذف چربی های زیر پوست در موضع، تشعشعات اثری خنثی از خود بروز دهند.

از این رو، توصیه می شود افراد سیگاری باید مدتی قبل از انجام عمل لیزر درمانی موضعی، کشیدن سیگار را ترک نمایند و بتوانند سیگار را از مصرف روزانه خود حذف کنند. این کار برای افراد سیگاری، امکان لاغر شدن به روش لیزری را فراهم می کند. پس همان طور که

برای هر روش درمانی، نبایدی وجود دارد؛ برای حل معضلات پیچیده و نهی شده نیز، می توان از باید های خاصی تبعیت و پیروی نمود و هدف عمل خود را به وضوح، مشاهده کرد.

روش لاغری موضعی با لیزر لیپولیز، چه مراقبت های درمانی را نیاز دارد؟

این روش درمانی، یک روش درمانی مؤثر و پر مخاطب است. در عین حال نیز، باید برخی مراقبت های مرتبط با آن را باید جدی گرفت و برای آن وقت، انرژی و هزینه صرف نمود. مراقبت های این روش بسیار راحت و کوتاه است؛ پس توصیه می کنیم که حتماً آن ها جدی گرفته و رعایت نمایید.

نکته اول برای مراقبت های این روش درمانی، عدم ورزش و فعالیت های شدید بدنی است که باید از آن نهی شوید. حداقل زمان برای رعایت این نکته، یک هفته است. به صورت جدی باید گفت، نباید تا یک هفته فرد بعد از عمل، هیچ فعالیت سنگین بدنی را انجام دهد. رعایت این نکته موجب می شود تا نتیجه عمل لیزر، به خوبی خود را نشان دهد.

نکته دوم نیز به زمان بعد از عمل ارتباط دارد. نکته در باره پوشیدن گن و نیز خارج کردن خونابه های عمل است. در حقیقت، رعایت این نکته، چیزی معادل رعایت نکته قبلی است و باید به صورت جدی آن را به عنوان مراقبت لازم بعد از عمل، رعایت نمود. رعایت نکات گفته شده منجر به رضایت خاطر شما و نیز اتمام مسئولیت پزشک متخصص زیبایی شما در انجام عمل لیزر درمانی موضعی، خواهد شد.

دوره نقاهت روش لاغری موضعی با لیزر، چه مدتی است؟

انجام روش لیزر برای لاغری موضعی در نواحی پر چربی بدن، همچون سایر روش های درمانی، به استراحت و زمانی بعد از عمل نیاز دارد. این زمان، به دوره نقاهت عمل، گفته می شود. برای لاغری موضعی با لیزر، یک دوره بین سه روز تا چهار روز پیش بینی شده است.

شایان ذکر است که این مدت بسیار کوتاه، ممکن است در افراد مختلف، متفاوت باشد. آنچه مهم جلوه می کند، آن است که بعد از همین دوره نقاهت کوتاه، فرد به راحتی می تواند به زندگی روزمره خود بپردازد.

برای لاغر کردن موضعی و تأثیر روش آن، همین بس که فرد مراجعه کننده تنها با یک بی حسی موضعی و یک روش بسیار ساده، می تواند چربی های مزمن بدن خود را از بین ببرد و نیز می تواند بعد از یک دوره نقاهت کوتاه، به ادامه زندگی عادی خود بپردازد. به عبارت بهتر، دلایل بیان شده، همگی برای محبوب بودن این روش در لاغری موضعی، کافی می باشد.

شما در حال خواندن مقاله هزینه لاغری موضعی با لیزر هستید

 روش انجام لاغری موضعی، به کمک لیزر درمانی، چگونه انجام می شود؟

روش لیزر برای انجام لاغری موضعی، یکی از روش های مطمئن، سریع، و راحت، برای لاغری موضعی در بدن، به شمار می آید. روش انجام این کار نیز به صورت بسیار کارآمد، توسط پزشک متخصص زیبایی انجام می شود.

مراحل انجام کار به این شرح است:

 • ابتدا پزشک برای نتیجه بهتر کار، فرد مراجعه کنند را به انجام آزمایش های مورد نیاز راهنمایی می کند. در نسخه تجویز شده لیست آزمایش های لازم، برای فرد قید شده است. فرد مراجعه کننده بایستی تمامی آن ها انجام داده و نتایج آزمایشات را به پزشک متخصص زیبایی خود، نشان دهد.
 • پزشک متخصص، نتایج آزمایش ها را به درستی بررسی کرده و برای چگونگی انجام لیزر درمانی، نکات مورد نیاز را به فرد مراجعه کننده انتقال می دهد. در این مرحله نوعی مشاوره و تبادل نظر بین فرد مراجعه کننده و پزشک متخصص، در جریان است. این زمان بهترین زمان، برای دریافت اطلاعات مورد نیاز فرد مراجعه کننده است که باید با هوشیاری کامل، توسط وی و پزشک متخصص، انجام گیرد.
 • در زمان لیزر درمانی، باید به طرز دقیقی کار با توانایی و قدرت و تبحری که پزشک متخصص دارد، روی فرد مراجعه کننده و در موضع طرح ریزی شده، با دقت کامل انجام شود.

نکته جالب

این جا یک نکته بسیار جالب وجود دارد و آن این است که روش درمان لیزری برای لاغری موضعی، فقط به یک بی حسی موضعی نیاز دارد. این روش هیچ گاه، برای لاغری موضعی، به بیهوشی نیاز ندارد. پس باید به این نکته توجه ویژه نشان داد و از آن غافل نشد.

روش دقیق کار به صورتی است که بیان می شود: برای تابش لیزر، از یک لایه بسیار نازک فیبر نوری استفاده می شود. این فیبر نوری بسیار باریک، از سوراخ های ریز، یک الی دو میلی متری، در زیر پوست، نفوذ می کند. این نفوذ باید به گونه ای باشد که از پوست عبور کرده و اثر خود را برای از بین بردن چربی، نشان دهد.

نور فیبری تابانیده شده نیز به داخل بافت چربی رفته و چربی های بدن را به صورت آب شده در می آورد. حجم کم آن به راحتی توسط بدن و به شکل مایع جذب می شود ولی حجم بیشتر، نیاز به تخلیه از بدن دارد که آن هم به صورت طبیعی توسط سیستم بدن، انجام می گیرد.

 • استراحت و سپری نمودن دوره نقاهت مورد نیاز این روش نیز باید بعد از انجام لیزر نیز باشد. خوشبختانه دوره نقاهت آن، بسیار کوتاه است و زمان کم آن، فرد را از انجام این روش، راضی نگه می دارد. فرد مراجعه کننده، پس از چند روز کوتاه، به زندگی عادی و فعالیت های روزمره خود، اقدام می کند.

از اینکه تا انتهای این مقاله، با ما همراه بودید، بسیار متشکریم؛ و امیدواریم که از خواندن مطالب آن، بهره لازم و کافی را کسب کرده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

یک پاسخ

 1. سلام شما کلی توضیح دادید درمان لیزری اما قیمت ندادید مثلا” چقدر هزینه هر کیلو چربی کم کردن با لیزر حتما” نیاز به قیمت هست تشکر میکنم اگر قیمت اعلام فرمائید و اینکه آیا بعد از عمل لاغری با لیزر برای پهلو شکم دوباره فرد دچار این غربیها نمیشود آیا روش درمانی برای بعد از لیزر کردن خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید