میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران
هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران

لیست موضوعات

هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران

در مقاله امروز قصد داریم موضوع هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران را بررسی کنیم. امروزه شاهد پیشرفت تکنولوژی در تمام زمینه های زیبایی هستیم که عمل لابیاپلاستی یا همان جراحی واژن از این قاعده مستثنی نبوده است.

در ادامه مطالب نکاتی در مورد هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران و هر آنچه که بر هزینه های این عمل تاثیر بگذارد اختیار شما قرار میدهیم.

در این مطالب سعی می­کنیم به سوالات زیر پاسخ دهیم:

 • عمل لابیاپلاستی چیست؟
 • هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران چگونه سنجیده می شود؟
 • آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را ساپورت می کنند؟
 • امکان انجام سایر عملهای زیبایی واژن همزمان با عمل لابیاپلاستی وجود دارد؟ در صورت امکان چه تغییری در هزینه ها صورت می گیرد؟
 • تفاوت قیمت عمل لابیاپلاستی در داخل کشور با خارج از کشور در چیست؟
 • چه عواملی بر قیمت عمل لابیاپلاستی تاثیر دارد؟

 

عمل لابیاپلاستی چیست؟

این جراحی در واقع به زیباسازی واژن می پردازد. در چنین جراحی پزشک متخصص باید لابه ­های داخلی واژن را کوتاه کند موجب زیبایی بیشتر و همسان سازی آن خواهد شد. این جراحی در جای جای دنیا هواداران زیادی در بین بانوان دارد. یکی از دلایلی که باعث فراگیر شدن این نوع جراحی در بین خانم ها شده، نتیجه مثبت و قابل قبول آن است.

عمل لابیاپلاستی چیست؟
عمل لابیاپلاستی چیست؟

این جراحی پس از جراحی بینی در ایران در صدر عمل های زیبایی است. ازجمله از دلایلی که باعث شده این جراحی در بین بانوان گسترش یابد بالا رفتن حس اعتماد به نفس در آنها، بهتر شدن روابط زناشویی، سهولت در انجام برخی ورزشها مانند دوچرخه سواری و اسب سواری و…است.

هزینه عمل لابیاپلاستی  در ایران چگونه سنجیده می شود؟

یکی از مواردی که برای بانوان اهمیت ویژه ای دارد این است که بدانند هزینه عملی که قرار است انجام دهند چقدر است تا بتوانند هزینه های خود را کنترل کنند.

برای آگاهی از قیمت این عمل لازم است که در وحله ی اول مورد معاینه پزشک قرار بگیرید. موارد مختلفی وجود دارد که بر قیمت عمل لابیاپلاستی تاثیر دارد که در ادامه مطالب به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

جالب است بدانید که شکل واژن از جمله این موارد است. این عمل برای هر فردی متفاوت است است از این رو تا زمان معاینه فرد نمی توان از نرخ این جراحی به طور دقیق صحبت کنیم. برای به دست آوردن قیمت، پیشنهاد می کنیم در ادامه مقاله با ما باشید تا از عوامل تاثیر گذار مطلع شوید.

آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را ساپورت می کنند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به اینکه عمل لابیاپلاستی در گروه عمل های زیبایی قرار می گیرد هیچ نوع بیمه ای آن را پشتیبانی نمی کند و از این رو فرقی نمی­کند که شما این عمل را به جهت زیبایی انجام دهید یا درمانی. بنابراین در عمل لابیاپلاستی بهتر است بر روی بیمه های درمانی حساب نکنید چون قرار نیست هزینه ای از طرف آنها به شما پس داده شود.

آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را ساپورت می کنند؟
آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را ساپورت می کنند؟

امکان انجام سایر عملهای زیبایی واژن همزمان  با عمل لابیاپلاستی وجود دارد؟ در صورت امکان چه تغییری در هزینه ها صورت می گیرد؟

پاسخ به سوال مثبت است. بسیاری از بانوان تمایل دارند که علاوه بر لابیاپلاستی، عمل زیبایی واژن را نیز به صورت همزمان انجام دهند. البته موارد دیگری نیز وجود دارد که همزمان با لابیاپلاستی قابل اعمال است مانند تزریق ژل به واژن، رفع تیرگی  واژن، واژینوپلاستی و پرینورافی که هرکدام از این موارد تنها با خواسته خود فرد صورت می گیرد.

انجام هر کدام از این موارد در کنار عمل لابیاپلاستی موجب تغییر قیمت خواهند شد زیرا هر یک نرخ متفاوتی دارند. در این بین برخی پزشکان برای افرادی که عمل ها را همزمان با هم انجام می دهند کاهش قیمتی را در نظر می گیرند. به این نکته هم توجه کنید که اگر شما چند عمل را یکجا انجام دهید باعث می شوید که هزینه های بیمارستانتان کمتر شود.

 

تفاوت قیمت عمل لابیاپلاستی در داخل کشور با خارج از کشور در چیست؟

قطعا نرخ این نوع عمل در هر کشوری متنوع است. همانطور که می دانید قیمتی که برای عمل های زیبایی از سوی پزشکان ارائه می شود مانند سایر جراحی ها در محدوده قیمت متفاوتی قرار می گیرند و این قضیه در تمام کشورها وجود دارد.

برای مثال در کشوری مانند تگزاس چیزی نزدیک به 6 الی 8 هزار دلار است، حال اینکه این عمل در کشور ما با قیمتی به مراتب کمتر از این صورت می گیرد.

به کرات در مطب پزشکان شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از عزیزانی که خارج از کشور زندگی می کنند، در زمان هایی که به ایران سفر می کنند تمایل دارند که این عمل را در کشور خودمان انجام دهیم.

تفاوت قیمت عمل لابیاپلاستی در داخل کشور با خارج از کشور در چیست؟
تفاوت قیمت عمل لابیاپلاستی در داخل کشور با خارج از کشور در چیست؟

چه عواملی بر قیمت عمل لابیاپلاستی تاثیر دارد؟

مطمئنا پاسخ این سوال برای خیلی ها بسیار مهم است زیرا آنها می خواهند بدانند که چه مواردی می تواند بر عمل لابیاپلاستی آنها تاثیر بگذارد.

 1. تکنیک جراحی:

با گسترش فناوری هایی که در علم پزشکی رخ داده است، همه روزه شاهد روی کار آمدن تکنیک های بهتری برای به کمال رساندن زیبایی هستیم.

با وجود این روش های جدید، می­بینیم که خطرات عمل ها روز به روز کمتر و دوران نقاهت نیز کوتاه تر می شود.  پس از اینکه توسط پزشک تحت معاینه قرار گرفتید او با توجه به شرایط موجود یکی از تکنیک های زیر را به شما پیشنهاد می کند.

1- V-Wedge Resection / Modified V-Wedge Resection

2- Seculped Linear resection

3- De-Epithelialization Technique

4- Z-Plasty Technique

5- Stem-Iris Scissors

6- Superior – inferior pedicle flap

 1. شکل لابیا مینور:

همانطور که در مطالب بالا نیز اشاره کردیم شکل لابیا داخلی شما یک فاکتور مهم در تعیین قیمت است. این لابیا همان لبه داخلی است که برای کوتاه شدن و یا زیبایی مورد جراحی قرار می گیرد. شکل لابیا مهمترین عامل هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران است.

 1. مقدار برش در جراحی

از جمله مواردی که در این جراحی می تواند تعیین کننده قیمت باشد: درصد نامتقارن بودن لبه داخل، اندازه کلیتوریس، مقدار چروک در لبه داخلی واژن است .

 1. سایر جراحی ها به طور همزمان

گفتیم که اگر بخواهید از دیگر عمل های زیبایی واژن به طور همزمان استفاده کنید، باعث بالا رفتن هزینه خواهید شد.

 1. ابزار جراحی

ابزاری مانند لیزر و نخ بخیه مخصوص از موارد تاثیر گذار بر قیمت عمل زیبایی واژن هستند. در نتیجه پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر قیمت حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

عمل لبیا پلاستی.سفید کردن واژن. تنگ کردن واژن در کلیتیک دکتر زرگنج با لیزر مونالیزاتاچ بهترین لیزر روز دنیا بدون نیاز به بخیه و خونریزی به صورت سرپایی انجام میشود جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال ۱۳۶۱به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال۷۴در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال۸۶

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با دستگاه مونالیزاتاچ از سال۹۴

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

مشاوره در زمینه مراقبت بعد از تزریق ژل لب

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید