میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز
هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز

لیست موضوعات

هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز

در این مقاله ما می خواهیم هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز را برای شما شرح دهیم.

هزینه ی این عمل در شهرهای مختلف قیمتی متفاوت دارد. اولین سوالی که برای هرخواننده ای پیش می آید این است که لابیاپلاستی چه نوع عملی است و چه فوایدی دارد.

در واقع لابیاپلاستی عمل زیبایی واژن است که با کوچک کردن لابیاهای مینور واژن، که باعث می شود ظاهری زیبا پیدا کند و امروزه بین زنان در سراسر دنیا انجام می شود که بسیار پرطرفدار نیز شده است.

هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز
هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز

اکنون به سوالاتی راجب این موضوع پاسخ می دهیم:

  1. عمل لابیاپلاستی برای چه کسانی است؟
  2. چه مراقبت هایی باید بعد از عمل لابیاپلاستی انجام شود؟
  3. چه مراقبت هایی باید بعد لابیاپلاستی انجام شود؟
  4. آیا بیمه هزینه عمل لابیاپلاستی را پرداخت می کند؟
  5. هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز چگونه است؟

 

عمل لابیاپلاستی برای چه کسانی است؟

یکی از مسائل مهم درخصوص زنان، اندام جنسی آنها می باشد که به دلیل اندازه ی نامناسب در لب های واژن که  در بعضی ها به صورت ژنتیکی است یا در بعضی از خانم ها بعد از زایمان یا به علت بالا رفتن سن دچار این مشکل شده اند که شخص در هنگام رابطه جنسی احساس خجالت می کند

یا حتی زمانی که لباس های تنگ می پوشند احساس نا خوشایندی دارد با پیشرفت علم پزشکی با عمل لابیاپلاستی می توان گفت به طور قطعی این مشکل بر طرف خواهد شد. این عمل دردنیا بسیار متداول است و در ایران بعد از عمل زیبایی بینی دومین عمل پر طرفدار می باشد.

عمل لابیاپلاستی برای چه کسانی است؟
عمل لابیاپلاستی برای چه کسانی است؟

 چه مراقبت هایی باید بعد عمل لابیاپلاستی انجام شود؟

می توان گفت بهبودی کامل بعد از این عمل بسیار سریعتر نسبت به دیگر عمل های زیبایی می باشد و فقط در سه روز اول ممکن است مقداری احساس درد با تورم داشته باشید که به مرور طی یک تا دو هفته کاملا بهبود می یابد، که آن هم با خوردن مسکن های خوراکی می تواند قابل کنترل باشد.

مورد هایی که باید بعد از عمل رعایت شود شامل: نپوشیدن لباس تنگ، حمام طولانی یا نشستن در وان حمام،فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری، دو، اسب سواری و غیره، که با رعایت نمودن این نکات فرایند بهبود سریع تر خواهد بود.

 

آیا بیمه هزینه عمل لابیاپلاستی را پرداخت می کند؟

این عمل به دلیل اینکه شامل عمل های زیبایی می باشد بیمه هزینه های آن را پراخت نخواهند کرد.

لازم به ذکر است که بدانید همه ی عمل های زیبایی طبق همین قانون است و فقط شامل عمل لابیاپلاستی نخواهد بود.

آیا بیمه هزینه عمل لابیاپلاستی را پرداخت می کند؟
آیا بیمه هزینه عمل لابیاپلاستی را پرداخت می کند؟

هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز چگونه است؟

دلایل و معیار های متفاوتی در هزینه عمل لابیاپلاسی بستگی دارد مثلا اینکه در کدام مرکز درمانی و جراحی اهواز شما این عمل را انجام دهید و یا چه تجهیزات یا روش مورد استفاده قرار میگیردکه توسط دکتر های متفاوت با تخصص، تجربه و مهارت های گوناگونی که هستند به طبع هر کدام هزینه ی مورد نظر خود را خواهند داشت. انتخاب جایی که شما درآن جا جراحی می شوید معیار مهمی در هزینه ی عمل است.

به عنوان مثال: چون این عمل جزء جراحی های سبک و راحت است در مطب نیز میتواند انجام شود. زمانی که عمل جراحی لابیاپلاستی در مطب انجام می شود بدون بیهوشی و بستری شدن است و فقط با بی حسی که در مدت بین یک ساعت تا 90 دقیقه به طول می انجامد بعد از آن شما میتوانید مقداری استراحت کنید و بعد به راحتی و بدون مشکلی خارج شوید.

اما در بیمارستان با بیهوشی انجام می شود که هزینه ی بیشتری را نیز به همراه دارد.  در نتیجه افراد به دلایلی از جمله، هزینه و بی حسی بجای بیهوشی که عوارض کمتری نیز دارد بیشتر عمل سرپایی در مطب را انتخاب می کنند. در نهایت می توان نتیجه گرفت هزینه عمل توسط جراح در مطب تشخیص داده می شود.جهت انجام عمل توسط جراح متبحر زنان و هزینه به صرفه و با لیزر بدون بخیه و عوارض با کلینیک دکتر زرگنج تماس حاصل کنید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال ۱۳۶۱به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال۱۳۷۴در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال۱۳۸۶

سابقه  کار در زمینه زیبایی های زنان با دستگاه مونالیزاتاچ از سال۱۳۹۴

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

 

اگر جزء آن دسته از افراد هستید که در فکر عمل لابیاپلاستی هستید ما به شما کلینیک دکتر زرگنج فرد را معرفی می کنیم و خواندن موضوعاتی نظیر هزینه جراحی لابیاپلاستی و عمل لابیاپلاستی در تهران و عمل لابیاپلاستی در ایران و قیمت جراحی لابیاپلاستی و عمل لابیاپلاستی در رشت و خطرات عمل لابیا و لابیاپلاستی و لابیاپلاستی در قیطریه را به مشا پیشنهاد می کنیم

پیشنهاد می کنیم از مقالات عمل لابیاپلاستی در اهواز و لابیاپلاستی با لیزر و تجربه عمل لابیاپلاستی و لابیاپلاستی در شیراز و اطلاعات کامل روش ها و جراحی های زیبایی لابیاپلاستی دیدن کنید و آنها را مطالعه کنید

علل سوزش بعد از عمل لابیاپلاستی و هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر و عمل لابیاپلاستی در اصفهان و درد بعد از عمل لابیاپلاستی و لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا و عمل زیبایی واژن لابیاپلاستی موضوعاتی که نام برده شد نکات پیرامون لابیاپلاستی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید