میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه تزریق چربی به بغل ران
هزینه تزریق چربی به بغل ران

لیست موضوعات

هزینه تزریق چربی به بغل ران

آیا می‌دانید که هزینه تزریق چربی به بغل ران چقدر است؟ برای دانستن این ‌موضوع و اطلاعات بیشتر درباره هزینه تزریق چربی به بغل ران با ما همراه باشید.

با توجه به این‌ که برطرف نمودن نواقص امروزه به ‌عنوان یک مسئله مهم برای افراد شمرده می‌شود و اغلب افراد خواستار زیبایی بیشتر می‌باشند، یکی از معضلاتی که امکان دارد باعث صدمه زدن به زیبایی افراد گردد، گودی بیش ‌از حد بغل ران می‌باشد.

هزینه تزریق چربی به بغل ران
هزینه تزریق چربی به بغل ران

برای کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه تزریق چربی به بغل ران می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

02122930161

برای برطرف نمودن این معضل، راهکار مناسبی همچون تزریق چربی پیشنهاد خواهد شد و به‌ عنوان یکی از بهترین فیلرها به حساب می‌آید تا افراد بتوانند این نقص را در بدن خود برطرف کنند.

این راهکار از فواید و مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و می‌تواند باعث فرم دهی به گودی بغل ران گردد و زیبایی بیشتری برای ران‌ها به‌ همراه داشته باشد.

اغلب افرادی که خواستار این‌ موضوع می‌باشند، قصد دارند تا اطلاعات دقیقی در رابطه با هزینه تزریق چربی به بغل ران داشته باشند.

با توجه به این ‌که این نوع خدمات در زر کلینیک به‌ خوبی انجام می‌گیرد، قصد داریم تا اطلاعاتی کلی درباره این مبحث در اختیار شما قرار بدهیم تا با آگاهی کافی، اقدام به استفاده از این عملکرد مفید کنید. همراه شما هستیم.

مطالبی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، عبارتند از:

درباره تزریق چربی به بغل ران چه می‌دانید؟

دلایل پیدایش گودی بغل ران

عملکرد اصلی تزریق چربی به بغل ران چگونه می‌باشد؟

استخراج چربی برای تزریق به بغل ران

پالایش و انتقال چربی

قرار دادن چربی در محل مد نظر

مراقبت‌های لازم برای تزریق چربی به بغل ران، شامل چه مواردی خواهد شد؟

مراقبت های قبل از تزریق چربی به بغل ران

مراقبت های بعد از تزریق چربی به بغل ران

مزایای تزریق چربی به بغل ران در چه چیزی است؟

ویژگی های تزریق چربی به بغل ران

چه افرادی کاندید مناسب برای تزریق چربی به بغل ران می‌باشد؟

نکات مفید برای درمان از طریق تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به بغل ران چگونه برآورد می‌شود؟

مشاوره برای برآورد هزینه تزریق چربی به بغل ران

عوامل تاثیرگذار روی شناخت هزینه تزریق چربی به بغل ران کدامند؟

ابعاد درمانی

هزینه کلینیک

دستمزد پزشکان مجموعه

نیاز به تزریق مجدد

هزینه قبل و بعد از تزریق چربی

تجویز دارو بعد از تزریق

موقعیت مکانی کلینیک

اعتبار پزشک مد نظر

ماندگاری تزریق چربی به بغل ران چقدر است؟

اثرات و نتایج تزریق چربی

سخن آخر

 

درباره تزریق چربی به بغل ران چه می‌دانید؟

قبل ‌از این‌ که بتوانیم به مبحث هزینه تزریق چربی به بغل ران بپردازیم، در ابتدا باید شناخت کلی از این راهکار درمانی که امروزه توانسته زیبایی بسیار زیادی برای افراد به ارمغان بیاورد، کسب کنید.

درباره تزریق چربی به بغل ران چه می‌دانید؟
درباره تزریق چربی به بغل ران چه می‌دانید؟

ممکن است در برخی افراد، این نقص دیده شود که با داشتن اندامی کاملاً متناسب و زیبا، اما نواحی بغل ران آن‌ها فاقد هر گونه چربی و حجم می‌باشد.

این مسئله ممکن است به ‌عنوان دغدغه ذهنی بسیاری از افراد شناخته شود. زیرا باعث می‌شود تا اندام افراد نامناسب دیده شود و نواحی باسن و ران، فرم مناسبی نداشته باشد.

هنگامی گودی بغل ران ایجاد می‌شود که در بخش اصلی که منتهی به ران می‌شود، فضای خالی ایجاد می‌گردد. البته این مسئله با توجه به قرارگیری عضلات افراد و شکل استخوان آن‌ها متفاوت می‌باشد.

دلایل پیدایش گودی بغل ران

دلایل بسیار زیادی ممکن است باعث پیدایش گودی بغل ران گردد. به‌ عنوان نمونه موارد مختلفی همچون تغییر در ساختار سلول‌های چربی افراد، تغییرات هورمونی، افزایش یافتن سن، تغییرات شدید وزنی و ژنتیک به‌ عنوان مهم‌ترین آن‌ها شمرده خواهد شد.

حال مهم‌ترین راهکار درمانی که در زر کیلنیک می‌توانید از آن بهره‌ مند شوید، استفاده از تزریق چربی به بغل ران می‌باشد.

اگر تحقیقات بسیاری در این زمینه داشته باشید، خواهید دریافت که یکی از بهترین پرکننده‌ها و فیلرها برای نقص‌های مختلف بدن، چربی‌ها شمرده می‌شوند.

البته از خاطر نبرید که حتما باید تزریق چربی‌ها توسط یک پزشک حاذق در یک کلینیک معتبر همچون زر کلینیک انجام بگیرد.

دلایل پیدایش گودی بغل ران
دلایل پیدایش گودی بغل ران

در کنار استفاده از این راهکار درمانی اگر فرد، تمرینات بدن‌سازی و ورزش کافی داشته باشد، قطعا باعث خوش فرم تر شدن پایین ‌تنه خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد.

اما  مسئله مهم دیگر این است که برخی از افراد تصور می‌کنند، بدون تزریق چربی به بغل ران می‌توانند با استفاده از ورزش این مشکل را برطرف کنند.

در صورتی ‌که ورزش هیچ تأثیری روی این گودی ندارد. به دلیل این‌که هیچ‌ گونه ناحیه‌ی عضلانی در این بخش تشکیل نشده ‌است.

عملکرد اصلی تزریق چربی به بغل ران چگونه می‌باشد؟

با این که شناخت هزینه تزریق چربی به بغل ران از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد، اما باید بدانید که نحوه عملکرد این راهکار درمانی چگونه می‌باشد.

مسئله مهم این است که بدانید تزریق این نوع چربی حتما باید تحت نظر یک متخصص انجام بگیرد و فرد نمی‌تواند اقدام خودسرانه‌ای تحت نظر افرادی که در این حیطه تخصص ندارند، انجام بدهد.

اما عملکرد اصلی استفاده از این راهکار به گونه‌ای است که برای تزریق چربی از چربی‌های موجود بدن خود فرد استفاده خواهد شد.

هنگامی ‌که به زر کلینیک برای انجام تزریق چربی به بغل ران مراجعه می‌کنید، از راهکاری همچون لیپوساکشن یا لیپوماتیک، چربی‌های نواحی شکم یا پهلو برداشته خواهند شد.

سپس دستگاه‌های لازم و عملکردهای موجود برای خارج کردن چربی‌های تصفیه‌ شده را انجام می‌دهند و خونابه ها و آلودگی‌های مختلف را از چربی‌ها برداشت خواهند کرد.

سپس چربی‌های موجود برای تزریق به نواحی ران آماده‌سازی خواهند شد و بعد از آن، فرایند تزریق توسط متخصصین زر کلینیک انجام خواهد گرفت.

پیشنهاد می کنیم از پست هزینه تزریق چربی به باسن دیدن کنید.

مسئله مهم در رابطه با تزریق چربی به بغل ران

مسئله مهم در رابطه با تزریق چربی به بغل ران این است که این راهکار از فواید بالایی برخوردار می‌باشد و هیچ خطری به ‌دنبال نخواهد داشت.

با توجه به این ‌که انجام این تزریق تحت بی‌حسی‌های موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد، فرد هیچ‌ گونه درد و یا ناراحتی را حس نخواهد کرد.

یک مسئله مهم در رابطه با انجام این جراحی رایج این است که به ‌صورت سرپایی انجام می‌گیرد و به‌ راحتی می‌توانید در زر کلینیک که از معتبرترین مراکز درمانی در این زمینه است، از این خدمات با کسب نتایج ماندگار و بدون بروز کمترین عارضه بهره‌ مند شوید.

تمامی افرادی که تزریق چربی به بغل ران انجام داده اند، رضایت کافی داشته‌ اند. در صورتی‌ که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این ‌مورد دارید و می‌خواهید بدانید که هزینه تزریق چربی به بغل ران چقدر است، بهتر است با متخصصین مجرب در مجموعه زر کلینیک تماس بگیرید.

استخراج چربی برای تزریق به بغل ران

با نکته‌های گفته‌ شده دریافتید که عملکرد اصلی تزریق چربی به بغل ران چه می‌باشد. اما در مرحله استخراج چربی‌ها نیز باید اطلاعات کاملی داشته باشید تا بدانید پرداخت هزینه تزریق چربی به بغل ران، هزینه‌ای کاملاً معقول و استاندارد است و می‌تواند به شما برای رسیدن به تناسب اندام زیبا کمک کند.

برای استخراج چربی‌ها، پزشکان متخصص در مجموعه زر کلینیک، نواحی مد نظر را با کمک بیمار، انتخاب خواهند کرد.

سپس این نواحی‌ که قرار است از آن‌ها چربی استخراج شود، تحت بی‌حسی موضعی قرار خواهد گرفت و یک برش بسیار کوچک در این نواحی صورت می‌گیرد.

به واسطه روش استریل سازی و کمک گرفتن از یک مکنده‌ی قوی، استخراج چربی‌ها در زر کلینیک انجام می‌گیرد تا بتوان از آن‌ها برای تزریق چربی به بغل ران استفاده کرد.

استخراج چربی برای تزریق به بغل ران
استخراج چربی برای تزریق به بغل ران

پالایش و انتقال چربی

هنگامی که پزشک، چربی در نظرگرفته ‌شده در ابعاد کافی را از نواحی موجود استخراج کرد، سپس باید پالایش چربی‌ها صورت بگیرد.

در واقع بخش پاک‌سازی چربی‌ها یکی از مهم‌ترین موارد آن شمرده می‌شود تا هیچ‌ گونه آلودگی، میکروب و خونابه ای به بدن بیمار تزریق نشود. سپس بعد از انجام پالایش چربی برای انتقال، سلول‌های چربی را با سرنگ‌های کوچک آماده خواهند کرد.

با استفاده از این راهکار می‌توان از خالص‌ترین چربی ممکن روی نواحی ران استفاده کرد. زیرا باعث حذف ناخالصی‌ها خواهد شد و یک عملکرد بسیار مطمئن می‌باشد.

با توجه به این ‌که این چربی‌ها از بدن بیمار استخراج‌ شده است، در هنگام پیوند و تزریق به بغل ران، بدن واکنش‌های بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد و می‌تواند با چربی واردشده ارتباط برقرار کند.

قرار دادن چربی در محل مد نظر

با گذراندن این مراحل، حال دیگر چربی مد نظر برای تزریق به ناحیه ران آماده می‌باشد و می‌توان از این طریق پیوند را صورت داد.

متخصصین زر کلینیک برای انجام این کار از یک سوزن یا لوله استفاده خواهند کرد و آن را در مکان مد نظر یعنی بغل ران، مورد استفاده قرار می‌دهند. معمولاً برای این‌ که تزریق چربی به بغل ران صورت بگیرد، سوزن چندین‌بار به ناحیه مورد نظر وارد و خارج خواهد شد.

هر بار که سوزن داخل نواحی بغل ران بیمار خواهد شد، میزان زیادی از چربی طبیعی که از بدن او دریافت ‌شده است، با دقت روی بافت‌های مد نظر اضافه خواهد شد.

پزشک تا جایی این عمل را تکرار می‌کند که بتواند نتیجه دلخواه را برای پر کردن چربی بغل ران به دست بیاورد و همین ‌طور این روند تا به وجود آمدن چربی برای ناحیه ران تکرار خواهد شد.

قرار دادن چربی در محل مد نظر
قرار دادن چربی در محل مد نظر

با توجه به این ‌که مراحل گسترده‌ای برای انجام تزریق این نوع چربی صورت می‌گیرد، پرداخت هزینه تزریق چربی به بغل ران کاملاً معقول به‌ نظر می‌رسد. مطمئن باشید که از این راهکار مطمئن در زر کلینیک، به بهترین نحو ممکن بهره‌ مند خواهید شد و تناسب اندام خود را به دست می آورید.

مراقبت‌های لازم برای تزریق چربی به بغل ران، شامل چه مواردی خواهد شد؟

کاملاً طبیعی است که برای انجام هر کدام از فرایندهای پیراپزشکی باید مراقبت‌های قبل و بعد از آن صورت بگیرد. حال برای تزریق چربی به بغل ران نیز این مراقبت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند.

نکات متعددی از نظر متخصصین زبده مجموعه زر کلینیک باید به شما گوشزد شود تا تزریق چربی، بهترین نتیجه را نشان بدهد و نیاز به پرداخت تزریق چربی به بغل ران به ‌صورت مجدد نباشد.

اگر مراقبت‌های لازم از نکاتی که در ادامه این مبحث ذکر می‌کنیم را به بهترین نحو ممکن انجام بدهید، قطعا با یک ‌بار پرداخت هزینه می‌توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مراقبت های قبل از تزریق چربی به بغل ران

 • بهتر است برای انتخاب کلینیک مد نظر، دقت بسیار بالایی به خرج بدهید.
 • مشاوره‌های متعددی از طریق پزشکان و متخصصان مختلف در زر کلینیک برای ارزیابی نقاط مربوط به استخراج چربی دریافت کنید.
 • کمک گرفتن از یک پزشک متخصص می‌تواند روند تزریق چربی به بغل ران را برای شما به بهترین نحو ممکن پیش ببرد.
 • بیمار باید به مدت ۲ هفته قبل ‌از انجام تزریق چربی، از هیچ یک از انواع دخانیات استفاده نکرده باشد.
 • اگر دچار بیماری خاصی هستید، حتما پزشک خود را از این ‌موضوع آگاه کنید.
 • برای نتیجه بهتر، از مصرف داروهای خوراکی که می‌تواند سبب رقیق شدن خون گردد، پیشگیری کنید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به بغل ران

 • بعد از تزریق چربی، بیمار باید از فعالیت‌هایی که باعث تعریق خواهد شد، دوری کند.
 • بیمار نمی‌تواند بعد از تزریق چربی تا مدت‌ زمان تعیین‌ شده، فعالیت‌های سنگین برای کاهش وزن انجام بدهد.
 • ضرورت بسیار زیادی برای مصرف گن‌های مخصوصی که پزشک برای شما تعیین می‌کند، وجود دارد.
 • بیمار باید مسکن‌ها و آنتی‌بیوتیک‌هایی که پزشک برای او تجویز کرده ‌است را مصرف کند.
 • مصرف قرص‌های تجویزی پزشک کمک می‌کند تا از هر گونه درد و عفونت جلوگیری شود.
 • بیمار بعد از تزریق حدوداً ۲ تا ۳ روز نمی‌تواند استحمام داشته باشد.
 • برای پاک کردن محل‌های مربوطه، بهتر است از دستمال مرطوب استفاده شود.

طبق توصیه‌های ذکر شده، مراحل انجام تزریق چربی به بغل ران پیچیده نیست و افراد می‌توانند از این راهکار ساده برای رسیدن به یک تناسب اندام ایده‌آل استفاده داشته باشند.

شناخت بیشتر هزینه تزریق چربی به بغل ران

البته مهم‌ترین نکته‌ای که حتما باید به آن توجه داشته باشید، شناخت بیشتر هزینه تزریق چربی به بغل ران و همین‌ طور استفاده از پزشکان متخصصی است که در این حیطه تبحر و مهارت دارند.

در صورتی ‌که از متخصصین بی‌تجربه کمک بگیرید، قطعا عوارض بسیار زیادی از تزریق چربی بغل ران مشاهده خواهید کرد.

شناخت بیشتر هزینه تزریق چربی به بغل ران
شناخت بیشتر هزینه تزریق چربی به بغل ران

اما ممکن است در برخی مواقع، افراد به دلیل کاهش دادن هزینه تزریق چربی به بغل ران، از خدمات بی‌کیفیتی استفاده کنند که این معضل می‌تواند نگرانی‌های بسیاری را در پی داشته باشد.

توصیه می‌کنیم از متخصصین کاربلد و مجرب مجموعه زر کلینیک مشورت بگیرید تا به بهترین نحو ممکن، از خدمات مربوط به تزریق چربی به بغل ران بهره‌ مند شوید.

مزایای تزریق چربی به بغل ران در چه چیزی است؟

مزایای بسیار زیادی در پی تزریق چربی به بغل ران نهفته می‌باشد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها که باعث می‌شود اغلب افراد از این عملکرد درمانی استفاده داشته باشند، کوتاهی دوران نقاهت آن می‌باشد.

چیزی که کاملاً مشهود است، این است که به محض بهبود یافتن بدن، سریعاً تأثیرات تزریق چربی را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید یک انحنای فوق‌العاده در بدن خود به وجود بیاورید و از یک اندام زیبا بهره‌ مند شوید.

به‌ همین دلیل با وجود مزایای این راهکار و ماندگاری آن که بسیار بالا می‌باشد، پرداخت هزینه تزریق چربی به بغل ران کاملاً معقول به ‌نظر می‌رسد.

زیرا با این راهکار می‌توانید زیبایی خود را دو چندان کنید. اما از مهم‌ترین مواردی که از نظر متخصصین مجموعه زر کلینک به‌ عنوان مزایای تزریق چربی به بغل ران شمرده می‌شوند، موارد زیر می‌باشند.

ویژگی های تزریق چربی به بغل ران

 • عدم سفت شدن چربی‌ها به‌ مرور زمان
 • شرایط برداشت ۱ تا ۲ لیتر چربی و کمک به لاغری موضعی
 • عدم وجود عوارض و پیامدهای منفی
 • عدم هر گونه زخم و سوراخی برای برداشت چربی‌ها
 • عدم ایجاد هر ‌گونه سوراخ یا خالی شدن برای تزریق چربی‌ها
 • پیوند مناسب چربی بدون وجود هیچ‌ گونه آلرژی و حساسیت خاص
 • بهره‌ گیری از دوره‌ی نقاهت کوتاه ‌مدت حداکثر یک ‌هفته‌ای
 • داشتن دوام و ماندگاری بسیار زیاد
 • نتایج کاملاً طبیعی
 • برداشت چربی های اضافه از بدن فرد

چه افرادی کاندید مناسب برای تزریق چربی به بغل ران می‌باشد؟

برای این ‌که بتوانید از هر کدام از راهکارهای زیبایی استفاده داشته باشید و از این طریق باعث بهبود وضعیت تناسب اندام خود شوید، باید از برخی شرایط برخوردار باشید.

در غیر این صورت فرد مناسبی برای انجام راهکارهای درمانی همچون تزریق چربی به بغل ران نمی‌باشید. برای انجام این نوع تزریق، اغلب افرادی که به‌ لحاظ ژنتیکی دچار ران‌های نامتناسب هستند، کاندیدای مناسبی می‌باشند و می‌توانند گودی حاصل‌ شده در بغل ران را برطرف کنند و به آن زیبایی و حجم کافی را بدهند.

البته مسئله مهم این است که فرد، چربی کافی برای استخراج کردن و تزریق به بغل ران را داشته باشد و از این شرایط برخوردار باشد.

برای شناخت بیشتر این نوع تزریق، لازم است بگوییم افرادی که دارای خصوصیات زیر می‌باشند، می‌توانند از این تزریق به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

 • اشخاصی که از تزریق چربی انتظارات واقع‌ بینانه‌ای دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند.
 • افرادی که از وزن ثابتی برخوردار هستند، شرایط استفاده از تزریق چربی را دارند.
 • افرادی که از نظر جسمی کاملاً سالم می‌باشند، می‌توانند از تزریق چربی به بغل ران استفاده کنند.
 • اشخاصی که در محدوده سنی بین ۲۵ تا ۵۵ قرار دارند، کاندیدای مناسبی برای استفاده از تزریق چربی می‌باشند.
 • افرادی که چربی لازم برای خارج کردن از بدن و تزریق آن را دارند، می‌توانند از این راه‌ حل استفاده کنند.
 • افرادی که از هیچ کدام از انواع دخانیات استفاده ندارند، نتیجه بهتری از تزریق چربی به بغل ران خواهند گرفت.

نکات مفید برای درمان از طریق تزریق چربی

نکات مفید دیگری که بهتر است درباره تزریق چربی به بغل ران بدانید، این است که افرادی که دارای محدوده وزنی سالم می‌باشند و پوست آن‌ها انعطاف‌پذیر و سفت می‌باشد، به ‌احتمال بسیار زیاد به نسبت افراد دیگر با نتیجه بهتری از تزریق چربی مواجه خواهند بود.

در واقع تزریق چربی به بغل ران برای این دسته از افراد، موفقیت‌آمیز شمرده می‌شود.

درست است که محدوده سنی دقیقی برای این نوع تزریق در نظر گرفته نمی‌شود، اما افرادی که از کشش پوستی کمتری برخوردار می‌باشند و به نسبت مسن‌تر هستند، ممکن است نتایج یکسانی با افرادی که از سن کمتری برخوردار می‌باشند و پوست آن‌ها سفت‌تر می‌باشند، مشاهده کنند.

در هر صورت پرداخت هزینه تزریق چربی به بغل ران کاملاً می‌تواند شما را از عدم اعتماد به ‌نفسی که برای خالی بودن ناحیه ران خود دارید، رها کند.

نکات مفید برای درمان از طریق تزریق چربی
نکات مفید برای درمان از طریق تزریق چربی

اگر نیاز دارید بدانید که مبلغ پرداختی برای تزریق چربی به بغل ران چگونه محاسبه می‌گردد، متخصصین متبحر زر کلینیک مطالبی در ادامه این مبحث ارائه داده اند که به شما کمک خواهد کرد.

هزینه تزریق چربی به بغل ران چگونه برآورد می‌شود؟

بعد از این‌ که تمامی ارزیابی‌های لازم در حیطه تزریق چربی به بغل ران انجام می‌گیرد، یکی از مهم‌ترین مواردی که همه افراد به آن توجه دارند و خواهان اطلاعات بیشتر درباره آن هستند، مربوط به هزینه تزریق چربی به بغل ران می‌باشد.

برای این منظور باید بگوییم که عوامل و پارامترهای بسیار زیادی می‌توانند در قیمت‌گذاری تزریق چربی به بغل ران تاثیر گذار باشند.

مهم‌ترین چیزی که از نظر ما می‌تواند روی هزینه تزریق چربی به بغل ران تاثیرگذار باشد، انتخاب کلینیک انجام خدمات می‌باشد.

این ‌که بتوانید انتخاب درستی برای کلینیک مد نظر و ارائه خدمات داشته باشید، قطعا تاثیر بسیار زیادی بر شناخت هزینه‌های مربوط به این راهکار خواهد گذاشت.

ممکن است برخی از مراکز درمانی، تخفیفات بسیار زیادی برای بیماران خود در نظر بگیرند. با توجه به این‌ که تزریق چربی به بغل ران باید تحت نظر یک متخصص انجام بگیرد، هزینه‌های معقولی برای آن در نظر گرفته خواهد شد تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

مشاوره برای برآورد هزینه تزریق چربی

در حالت کلی نمی‌توان یک هزینه دقیق برای تزریق چربی به بغل ران در نظر گرفت. زیرا بر اساس موارد مختلف و نیز تشخیص پزشک و کلینیک انتخابی شما، امکان دارد که دسته ‌بندی‌هایی برای شناخت هزینه تزریق چربی به بغل ران وجود داشته باشد.

پیشنهاد ما بر این است قبل ‌از این ‌که از تزریق چربی به بغل ران استفاده داشته باشید، یک جلسه مشاوره با پزشکان مجرب مجموعه‌ زر کلینیک داشته باشید تا بتوانید بهتر به شناخت هزینه‌های مربوط برای این راهکار درمانی برسید و آگاهی کافی در این‌ باره داشته باشید.

طی جلساتی که متخصصین مجموعه زر کلینیک برای شما خواهند داشت، روند کاری را برای شما شرح خواهند داد و اطلاعات کافی را در رابطه با هزینه تزریق چربی به بغل ران در اختیار شما قرار خواهند داد تا از این طریق بتوانید به کمک متخصصین خبره، برای برطرف کردن نواقص خود مفید واقع شوید.

حال در ادامه  درباره فاکتورهای مهمی که می‌تواند روی هزینه تزریق چربی به بغل ران تاثیرگذار باشد، اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشاوره برای برآورد هزینه تزریق چربی
مشاوره برای برآورد هزینه تزریق چربی

عوامل تاثیرگذار بر شناخت هزینه تزریق چربی به بغل ران کدامند؟

مهم‌ترین مواردی که می‌تواند روی هزینه تزریق چربی به بغل ران تاثیرگذار باشد، شامل موارد زیر خواهد شد.

ابعاد درمانی

کاملاً طبیعی است که هر چه میزان گودی بغل ران افراد بیشتر باشد، نیاز به تزریق بیشتر چربی‌ها خواهد داشت و همین مسئله سبب می شود تا فرآیند استخراج چربی به درازا بکشد و این مسئله روی هزینه‌های درمان تاثیرگذار خواهد بود.

البته ممکن است برخی از کلینیک‌ها برای مراجعه ‌کنندگان خود در این ‌مورد تخفیفاتی در نظر بگیرند تا افراد بتوانند از این عملکرد مفید برای تزریق و برطرف نمودن گودی بغل ران استفاده داشته باشند.

هزینه کلینیک

قطعا مهم‌ترین چیزی که می‌تواند تعیین‌ کننده هزینه‌های مربوط به تزریق چربی به بغل ران باشد، انتخاب کلینیک مد نظر شما است.

هر چقدر که این کلینیک از تجهیزات کاملتری برخوردار باشد، در پروسه استخراج چربی بیمار آسودگی خاطر بهتری خواهد داشت و این موضوع می‌تواند تاثیر زیادی روی شناخت هزینه تزریق چربی به بغل ران داشته باشد.

پزشکان و متخصصین مجموعه زر کلینیک، بهترین خدمات را برای مراجعه ‌کنندگان خود فراهم می‌سازند تا بتوانند با یک هزینه معقول توسط پزشکان مجموعه، از این خدمات مفید بهره ‌مند شوند. قطعا پروسه پالایش و تزریق چربی نیز نیاز به تجهیزات و امکانات منحصر به ‌فردی دارد.

هر چه این تجهیزات بهتر و پیشرفته تر باشد، قطعا میزان آلودگی‌ها و خونابه‌های چربی‌ها بیشتر جدا خواهد شد و این عاملی برای عدم عفونت بر اثر تزریق چربی می‌باشد و می‌تواند سلامت جان بیمار را حفظ کند.

هزینه کلینیک
هزینه کلینیک

دستمزد پزشکان مجموعه

همان‌ طور که گفتیم، انجام تزریق چربی به بغل ران توسط افراد معمولی صورت نمی‌گیرد و پزشک حتما باید در این حیطه تخصص و مهارت کافی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحوه ممکن سلامت جان بیمار را تضمین کند.

قطعا هر چقدر که پزشک از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد، هزینه‌های مربوط به تزریق چربی به بغل ران افزایش پیدا می‌کند. البته از نظر ما پرداخت هزینه‌ها به نسبت سلامت جان شما، کاملاً معقولانه به ‌نظر می‌رسد.

نیاز به تزریق مجدد

در برخی مواقع امکان دارد گودی در بغل ران افراد به‌ حدی زیاد باشد که برای درمان و رسیدن به یک محدوده دلخواه، پزشک چند جلسه درمانی متعدد را برای بیمار در نظر بگیرد.

البته در اغلب مواقع با اولین جلسه، چربی کافی به این نواحی تزریق خواهد شد، اما در صورتی ‌که نیاز به تزریق‌های مجدد وجود داشته باشد، امکان دارد که کلینیک مد نظر از شما هزینه‌هایی از این بابت دریافت کند.

البته برخی از پزشکان برای راحتی و آسودگی خود ممکن است هیچ توجهی به دوره‌های دوم و سوم تزریق چربی برای بیمار نداشته باشند. در صورتی ‌که متخصصین و پرسنل مجموعه زر کلینیک در کنار شما خواهند بود تا به بهترین نحو ممکن نتیجه خاصی از تزریق چربی به بغل ران بگیرید.

هزینه قبل و بعد از تزریق چربی

در برخی مواقع امکان دارد پزشک برای این‌ که اطلاعات کافی از بدن شما داشته باشد تا به بهترین نحو ممکن تزریق چربی به نواحی ران صورت بگیرد، آزمایشاتی را برای شما تجویز کند. انجام این آزمایشات به پزشک کمک می‌کند تا با دقت کافی برای تزریق چربی اقدام کند.

البته در بسیاری از مواقع ممکن است پزشکان انجام این آزمایشات را ضروری ندانند. اما در هر صورت ممکن است برخی از پزشکان برای سلامتی جان بیماران خود از این عملکرد استفاده کنند که این‌ موضوع می‌تواند بر هزینه تزریق چربی به بغل ران تاثیرگذار باشد و آن را افزایش دهد.

هزینه قبل و بعد از تزریق چربی
هزینه قبل و بعد از تزریق چربی

تجویز دارو بعد از تزریق

انجام تزریق چربی به بغل ران به واسطه بی‌حسی‌های موضعی صورت می‌گیرد. بنابراین ممکن است بعد از تزریق چربی، اندکی کبودی و قرمزی در این نواحی دیده شود.

پزشک برای برطرف نمودن این مشکل داروهای تقویتی و مسکن برای بیمار تجویز می کند تا کمک بسیار زیادی به کاهش تورم و بهبودی پوست بیمار داشته باشد.

در همین راستا، امکان دارد که استفاده از داروهای مختلف نیز باعث تعیین هزینه‌های متعدد برای تزریق چربی به بغل ران باشد. به ‌همین دلیل توصیه می‌کنیم که قبل ‌از انجام هر گونه عملکرد پزشکی، مشورت کافی با متخصصین مجموعه زر کلینیک داشته باشید.

موقعیت مکانی کلینیک

یکی از مهم‌ترین موارد دیگری که می‌تواند به‌ عنوان پارامترهای اصلی و تاثیرگذار بر هزینه تزریق چربی به بغل ران شناخته شود، موقعیت مکانی کلینیک مد نظر می‌باشد.

قطعا اگر کلینیک مد نظر در شمال شهر تهران یا شهرهای دیگر باشد، هزینه‌های آن براساس خدمات و کارایی هایی که برای شما در نظر گرفته خواهد شد، متفاوت می‌باشد. پس موقعیت جغرافیایی کلینیک تاثیر بسیار زیادی روی افزایش یافتن هزینه‌های تزریق چربی خواهد داشت.

اعتبار پزشک مد نظر

هرچقدر میزان اعتبار پزشک متخصص شما برای تزریق چربی بیشتر باشد، هزینه‌های بیشتری را برای تزریق چربی دریافت خواهد کرد. اما در واقع می‌توانید از این طریق با خیالی آسوده نتایج خوبی از این درمان بگیرید.

در صورتی ‌که هزینه‌های کمتری برای تزریق چربی به بغل ران پرداخت کنید، قطعا پزشک، تسلط کافی برای این تزریق را نخواهد داشت و می‌تواند پیامدهای منفی را در بر داشته باشد.

مسلماً کم بودن قیمت، مبنی ‌بر مفید بودن و کارایی داشتن تزریق نمی‌باشد. به‌ همین دلیل تخصص پزشکان مجموعه زر کلینیک می‌تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که بعد از تزریق چربی، از سلامت کافی برخوردار خواهید بود و از نتیجه لذت خواهید برد.

اعتبار پزشک مد نظر
اعتبار پزشک مد نظر

ماندگاری تزریق چربی به بغل ران چقدر است؟

طبق تجربه متخصصین زبده مجموعه زر کلینیک، ماندگاری تزریق چربی به بغل ران بسیار زیاد می‌باشد. ذکر این مبحث بدان معناست که سلول‌های چربی استفاده‌ شده، هیچ‌ گاه به مکان قبلی خود بازگشت نخواهند داشت.

به‌ همین دلیل در مدت ‌زمان طولانی می‌توانند در ناحیه ران زنده باقی بمانند و همچنان باعث حجم این نواحی باشند. اما مسئله مهمی که باعث می‌شود ماندگاری چربی‌ها به بغل ران تغییر کند، نوسانات وزنی شماست.

اگر کاهش وزن و یا افزایش وزن بسیاری در این دوره رخ دهد، قطعا می‌تواند روی ماندگاری چربی بغل ران تاثیرگذار باشد و ممکن است نتایج مطلوب آن را از بین ببرد.

عوامل بسیار مختلفی برای ماندگاری چربی تزریق ‌شده به ران وجود دارند که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر خواهد شد.

 • سبک زندگی افراد
 • تکنیک و محل دقیق تزریق
 • محل استخراج چربی و نوع چربی
 • شیوه‌ فراوری چربی
 • انجام مراقبت‌های بعد از تزریق
 • ویژگی‌های بدنی هر فرد
 • عوامل محیطی مختلف

اثرات و نتایج تزریق چربی

با توجه به این مبحث می‌توان گفت که ماندگاری برای تزریق چربی به بغل ران برای تمامی افراد یکسان نمی‌باشد و ممکن است هر فرد، نتایج مختلفی از آن را مشاهده کند.

مهم‌ترین چیزی که در راستای اثرات و نتایج تزریق چربی صورت می‌گیرد، این است که بلافاصله بعد از به اتمام رسیدن تزریق چربی در مجموعه زر کلینیک می‌توانید نتیجه آن را مشاهده کنید.

اما به دلیل این ‌که بعد از گذشت زمان، برخی از چربی‌ها جذب بدن می‌شوند، امکان دارد که نتایج اولیه با گذشت چندین ماه کمی تفاوت داشته باشد. هر چند که همچنان شرایط و ویژگی‌های بدنی هر فرد می‌تواند تعیین‌کننده ماندگاری تزریق چربی به نواحی ران باشد.

اثرات و نتایج تزریق چربی
اثرات و نتایج تزریق چربی

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا اطلاعات کلی در رابطه با تزریق چربی به بغل ران برای شما داشته باشیم تا از طریق این راهکار اصولی، بتوانید زیبایی اندام خود را دو چندان کنید.

براساس این ‌که راهکارهای تزریق چربی امروزه با استقبال بسیار زیاد افراد مواجه شده است، متقاضیان بسیار زیادی دارد.

اما مسئله شناخت هزینه تزریق چربی به بغل ران مهم‌ترین سؤال و دغدغه ذهنی اغلب افراد می‌باشد. در این مطلب در این ‌مورد اطلاعات بسیاری گردهم آوردیم تا با شناخت بیشتر بتوانید برای این راهکار اصولی اقدام کنید.

متخصصین و پرسنل زحمتکش مجموعه زر کلینیک بهترین خدمات را برای تزریق چربی به بغل ران برای شما فراهم خواهند ساخت تا تحت نظر پزشکان متخصص، از این روش درمانی اصولی بهره‌ مند شوید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

https://cutt.ly/6HPaUbZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید