میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه بوتاکس اخم ابرو
هزینه بوتاکس اخم ابرو

لیست موضوعات

هزینه بوتاکس اخم ابرو

در این مقاله قصد داریم به بررسی هزینه بوتاکس اخم ابرو بپردازیم.

برای اطلاع از هزینه بوتاکس اخم ابرو به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای این پست درج شده است تماس بگیرید.

02122930161

پیری و بالا رفتن سن یکی از علل مهم می باشد که باعث میشود میان دو ابرو خطوط اخم ایجاد شده و در صورت افراد چین و چروک ظاهر می شود.

میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو به عنوان یکی از روش های درمانی پرطرفدار دغدغه بسیاری از کسانی است که می خواهند تزریق بوتاکس را برای از بین بردن خطوط اخم ابرو در صورت خود مورد استفاده قرار دهند.

هنگامی که سن رفته رفته بالا می رود، در تمام بخش های گوناگون صورت خطوط چین و چروک پدیدار می شوند. بوتاکس یکی از شیوه های درمانی می باشد که از آن به منظور از بین بردن چین و چروک های صورت از جمله پیشانی، اخم ایجاد شده در میان دو ابرو و همچنین بالا بردن ابروها استفاده می شود.

این روش عوارض چندان زیادی ندارد و تعداد کمی از افراد ممکن است، به ندرت بعد از انجام بوتاکس اخم ابرو دچار سردرد شوند که جای هیچ گونه نگرانی نبوده و کاملا طبیعی است.

تزریق توسط متخصص

در صورتی که تزریق بوتاکس اخم ابرو توسط یک پزشک مجرب و متخصص انجام گیرد، احتمال بروز هیچ گونه عوارضی وجود نخواهد داشت. معمولا پس از گذشت چند روز یا چند هفته فرد نتایج بوتاکس را مشاهده می کند.

باید گفته شود که اگر پزشک کار بوتاکس را به درستی انجام دهد اثر و نتایج آن مدت زیادی ماندگاری دارد. همه ما می دانیم که بوتاکس یک روش درمانی دائمی نیست

تزریق توسط متخصص
تزریق توسط متخصص

بنابراین اگر شخصی می خواهد اثرات درمانی تزریق بوتاکس اخم ابرو، برای او ماندگاری زیادی داشته باشد، لازم است که دوره درمان را کامل کند.

به دلیل اینکه بوتاکس یک روش درمان زیبایی به شمار می آید، حتما باید قبل از اقدام، از میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو و عواملی که بر قیمت آن تاثیر دارند، اطلاعات لازم را به دست آورد.

در این مقاله قصد داریم برای مطلع شدن از هزینه این عمل زیبایی، به پاسخ پرسش های زیر بپردازیم:

چه عواملی بر تعیین میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو موثر خواهند بود؟

پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو برای چه افرادی ضرورت دارد؟

آیا میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو با تکمیل نکردن دوره درمان افزایش پیدا می کند؟

چگونه می توان از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو جلوگیری کرد؟

چه عواملی باعث می شود، افراد هزینه بوتاکس اخم ابرو را بپردازند؟

پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو چه مزایایی را به دنبال خواهد داشت؟

آیا قبل از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو مشاوره لازم است؟

آیا کم بودن هزینه بوتاکس اخم ابرو کیفیت آن را تضمین خواهد کرد؟

 

چه عواملی بر تعیین میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو موثر خواهند بود؟

عوامل مختلفی هستند که بر تعیین میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو تاثیر زیادی دارند. مهمترین عوامل شامل موارد زیر می شود:

مقدار بوتاکسی که باید در خط اخم ابرو تزریق شود:

هنگامی که پزشک برای اولین بار بوتاکس را تزریق می کند، قادر نیست اندازه ی آن را به طور دقیق تعیین کند. او ابتدا عضلات ناحیه ابرو را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و سپس با توجه به عملکرد آن ها و همچنین سوابقی که در این زمینه دارد، اندازه بوتاکس را مشخص خواهد کرد.

پزشک در جلسات بعدی تزریق برای اینکه نتیجه مورد نظر حاصل شود، اندازه ی بوتاکس را به طور دقیق تعیین کرده، به طوری که شخص اثر درمان را به وضوح مشاهده می کند. عملکرد عضله ناحیه اخم ابرو در میزان بوتاکس تاثیر زیادی دارد،

به دلیل اینکه اگر عضلات ضخامت و فعالیت زیادی داشته باشند، پزشک باید بوتاکس بیشتری را تزریق کند تا با این کار از فعال شدن آنها جلوگیری کرده و پوست را یک دست کند.

در صورتی که عضلات قسمت ابرو و پیشانی فردی فعالیت زیادی دارند و مقام می باشند، به میزان بوتاکس بیشتری نیاز خواهند داشت. یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود، مقدار بوتاکس برای تزریق در اخم ابرو افزایش پیدا کند، وسعت چین و چروک ها است.

اگر چین و چروک های اخم ابرو زیاد باشند، به همان نسبت بوتاکس بیشتری را باید تزریق کرد. حالت صورت نیز یکی از دلایل افزایش میزان بوتاکس بوده که برای رسیدن به نتیجه مورد نظر بی تاثیر نیست.

کسانی که پیشانی کوچکی دارند، برای اینکه پزشک عضلات آن قسمت را غیر فعال کند، به بوتاکس زیادی برای تزریق نیاز نخواهند داشت.

با در نظر گرفتن تمام مواردی که گفته شد، پزشک ابتدا مقدار بوتاکسی که برای تزریق در خطوط اخم ابرو فرد لازم بوده را تعیین می کند و سپس با توجه به آن هزینه را به متقاضی اطلاع می دهد.

مقدار بوتاکسی که باید در خط اخم ابرو تزریق شود:
مقدار بوتاکسی که باید در خط اخم ابرو تزریق شود:

نوع برند بوتاکسی که پزشک از آن برای اخم ابرو استفاده می کند:

شرکت های بسیار زیادی هستند که انواع مختلف بوتاکس را وارد بازار می کنند. برندهای خارجی بوتاکس یکی از پر کاربردترین برندهایی می باشند که پزشکان آنها را برای برطرف کردن اخم ابرو مورد استفاده قرار می دهند. قیمت این نوع برندهادر مقایسه با برندهای دیگر گران تر است.

از برندهای ارزان بوتاکس می توان به نوع چینی و ایرانی اشاره کرد. بوتاکس های چینی و ایرانی مورد توجه بسیاری از کسانی قرار گرفته که قصد دارند، خطوط اخم ابرو خود را با هزینه بسیار کمی برطرف کنند

البته متقاضی هرگز نمی تواند در مورد نوع برند بوتاکسی که باید تزریق شود، تصمیم گیری کند و تنها پزشک برند را مشخص خواهد کرد.

برای مثال در برخی از بوتاکس های خارجی، ماده ای به نام لاکتوز وجود دارد و در صورتی که فرد به شیر حساسیت داشته باشد، پزشک از آن استفاده نکرده و برند دیگری را برای از بین بردن اخم ابرو به کار می برد، بنابراین قیمت نوع برند بوتاکس در تخمین قیمت نهایی بوتاکس اخم ابرو تاثیر زیادی دارد.

میزان مهارتی که پزشک در زمینه تزریق بوتاکس اخم ابرو دارد:

یکی دیگر از دلایلی که در تعیین کردن هزینه بوتاکس اخم ابرو بسیار اثر دارد، میزان تخصص و تجربه ی پزشک است. پزشکانی که در زمینه تزریق بوتاکس ماهر هستند و تجربه ی زیادی دارند، قطعا هزینه ی بیشتری را دریافت خواهند کرد.

تعداد زیادی از افراد برای اینکه هزینه کمتری را برای درمان پرداخت کنند، ترجیح می دهند که برای برطرف کردن و بوتاکس اخم ابرو خود نزد تکنسین ها و پزشکان تازه کار بروند.

در حالی که این کار ممکن است، در آینده برای آنها عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. افراد بی تجربه به طور دقیق نمی دانند که چگونه باید بوتاکس را به درستی انجام دهند و یا اینکه از چه نوع برندی برای تزریق بوتاکس استفاده کنند.

تزریق به صورت اشتباه

در صورتی که این کار با بی دقتی و به طور اشتباه انجام گیرد و یا پزشک از تجربه لازم برخوردار نباشد، احتمال اینکه بوتاکس دچار حرکت شده و یا بر عضلات دیگر تاثیر بگذارد، بسیار زیاد خواهد بود، بنابراین توصیه می شود تا آنجایی که امکان دارد، پزشکان ماهر و با تجربه، بوتاکس اخم ابرو را تزریق کنند.

در غیر این صورت نه تنها شخص از بوتاکس رضایت کافی را نداشته، بلکه برای او مشکلات حل نشدنی ایجاد خواهد شد. بسیاری از آرایشگران در سالن های زیبایی خود کار بوتاکس اخم ابرو را انجام می دهند.

باید بدانید که انجام این کار کاملا غیر قانونی بوده و توصیه می شود که متقاضیان به هیچ وجه به چنین مراکزی مراجعه نکنند، زیرا متخصصان ابتدا میزان دوز مورد نیاز، نوع پوست، فعالیت عضلات ناحیه ابرو و بسیاری از موارد دیگر را مورد بررسی قرار می دهند

و سپس اگر فرد برای تزریق بوتاکس کاندید مناسبی بود به او توصیه می کند که درمان را شروع کند، ولی افراد بی تجربه و کسانی که در سالن های زیبایی به انجام این کار مشغول می باشند

به دلیل اینکه در این زمینه اطلاعات و تخصص زیادی ندارند، بوتاکس اخم ابرو را بدون در نظر گرفتن شرایط شخص تزریق می کنند.

تزریق به صورت اشتباه
تزریق به صورت اشتباه

تعداد واحدهای بوتاکس که برای برطرف کردن اخم ابرو نیاز است:

از دیگر عوامل مهمی که بر میزان قیمت بوتاکس برای درمان خطوط اخم ابرو تاثیر دارد، تعداد واحدهای بوتاکس می باشد که پزشک در طول درمان آنها را مورد استفاده قرار می دهد.

تعداد واحدهای بوتاکس با توجه به شرایطی مانند رنگ پوست، بافت پوست، سن، جنسیت، میزان خطوط اخم و توالی درمان در تمامی افراد یکسان نیست.

پزشک ابتدا این شرایط را در نظر می گیرد و سپس تعداد واحدهای بوتاکس را مشخص می کند. از آنجایی که موارد بسیار زیادی باعث می شود، درمان بوتاکس اخم ابرو افراد دچار دگرگونی شود

به همین دلیل برای اینکه متقاضیان از اثر و نتایج درمان رضایت داشته باشند، لازم است، وضعیت خود را به پزشک اطلاع دهند.

با انجام این کار پزشک یک روش درمانی مناسب را برای آنها تعیین خواهد کرد. اگرچه گاهی اوقات افراد انتظار دارند که در همان جلسه ی اول از تعداد واحدهای بوتاکس زیادی استفاده کنند، در حالی که پزشک ترجیح می دهد که همیشه در درمان اولیه واحدهای کمتری را به کار ببرد

زیرا نتایج واحدها پس از گذشت چند روز مشخص خواهد شد، بنابراین افراد باید برای رسیدن به نتیجه دلخواه کمی صبوری به خرج دهند.

هر چه تعداد واحدهای بوتاکس برای تزریق بیشتر باشد، هزینه درمان بیشتر خواهد بود. به طور کلی پزشک قیمت نهایی بوتاکس اخم ابرو را بر اساس تعداد واحدهایی که برای هر بار تزریق لازم باشد، تخمین می زند.

تعداد واحدهای بوتاکس که برای برطرف کردن اخم ابرو نیاز است:
تعداد واحدهای بوتاکس که برای برطرف کردن اخم ابرو نیاز است:

پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو برای چه افرادی ضرورت دارد؟

معمولا تمام مردان و زنانی که در میان ابروهای آنها خطوط اخم به صورت زیاد و شدید ایجاد شده، بوتاکس را به عنوان یک روش درمانی مناسب انتخاب می کنند و برای بهره بردن از آن و برطرف کردن چین و چروک ها، هزینه بوتاکس اخم ابرو را پرداخت خواهند کرد.

بسیاری از افراد از داروخانه ها داروهای مختلفی که بدون نسخه امکان تهیه آنها وجود دارد، را مورد استفاده قرار دادند، ولی به دلیل اینکه پس از مصرف نتوانسته اند به نتیجه دلخواه خود برسند، مجبور شدند به روش درمانی تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط اخم ابرو روی آورند.

این نوع درمان برای افرادی که از افتادگی پوست در ناحیه ابرو خود رنج می برند، به طور چشمگیری موثر بوده و باعث می شود، عضلات آن قسمت ترمیم و سفت تر شود.

توصیه می شود، افرادی که سن خیلی بالایی دارند و همچنین خطوط اخم ابرو آنها بسیار زیاد می باشد، تزریق بوتاکس را انتخاب نکنند.

پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو برای چه افرادی ضرورت دارد؟
پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو برای چه افرادی ضرورت دارد؟

چنین افرادی بهتر است که پروتزهای پوستی را به عنوان یک شیوه درمانی مناسب مورد استفاده قرار دهند. مورد توجه قرار دادن این مسئله نیز اهمیت زیادی دارد که خانم های باردار و شیرده باید از تزریق بوتاکس برای درمان اخم ابرو خودداری کنند، به دلیل اینکه یک نوع سم در بوتاکس وجود دارد که سلامتی جنین و کودک را به خطر می اندازد.

قبل از اینکه از مزایای این عمل بهره مند شوید، لازم است، حتما یک جلسه با پزشک مورد نظر در مورد این موضوع مشاوره داشته باشید.

پزشک تمام شرایط شخصی شما را در نظر گرفته و پس از ارزیابی، در صورتی که این روش درمان برای شما مناسب باشد، شما می توانید برای بوتاکس اقدام کرده و جلسات درمانی خود را آغاز کنید.

به طور کلی بهره بردن از مزایای بوتاکس اخم ابرو شامل افراد زیر می شود:

کسانی که هیچ گونه بیماری خاصی نداشته و از نظر سلامتی جسمی و روحی مشکلی ندارند، زیرا افرادی که دچار بیماری عصبی می باشند، نمی توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

به طور کلی بهره بردن از مزایای بوتاکس اخم ابرو شامل افراد زیر می شود:
به طور کلی بهره بردن از مزایای بوتاکس اخم ابرو شامل افراد زیر می شود:

افرادی که دوست دارند، خطوط میان دو ابرو خود را برطرف کنند و پوست ناحیه ابرو آنها نرم و صاف شود.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط اخم ابرو مناسب مردان و زنانی نیست که سن آنها زیر 18 سال است.

کسانی که به دنبال یک روش درمانی می باشند تا با صاف کردن چین و چروک های اخم ابرو خود جوان تر به نظر برسند، می توانند با تزریق بوتاکس و کامل کردن دوره درمان از افزایش و شدید شدن چین و چروک های اخم ابرو جلوگیری کنند.

به طور کلی بهره بردن از مزایای بوتاکس اخم ابرو شامل افراد زیر می شود:
به طور کلی بهره بردن از مزایای بوتاکس اخم ابرو شامل افراد زیر می شود:

افرادی که مشکل انعقاد خون ندارند و همچنین قرص های رقیق کننده خون را مصرف نمی کنند.

مردان و زنانی که بیماری قلبی و عروقی ندارند.

کسانی که دارای بیماری های عفونی نمی باشند.

افرادی که هیچ گونه مشکل تنفسی ندارند

اشخاصی که پوست آنها به مواد موجود در بوتاکس به هیج وجه واکنش نشان نمی دهد و نسبت به آن آلرژی ندارند.

تمام کسانی که چین و چروک ای اخم ابرو آنها وسعت زیادی ندارد و کم عمق می باشند.

افرادی که تا به حال عمل های زیبایی را انجام نداده اند.

آنهایی که چند هفته قبل از اقدام به تزریق بوتاکس در ناحیه اخم ابرو خود، قرص های ویتامین مانند E را مورد استفاده قرار نداده اند.

کسانی که در قسمت پیشانی و خطوط اخم خود هیچ زخمی ندارند، می توانند بوتاکس را برای خطوط اخم تزریق کنند.

اشخاصی که پلک آنها افتاده نیست، استفاده از این روش درمان برای از بین بردن خطوط اخم آنها هیچ مشکلی ندارد.

افرادی که صورت آنها از عدم تقارن برخوردار نیست.

تمام کسانی که پوست نازکی دارند و ماهیچه های صورت آنها به خصوص ناحیه پیشانی قوی است.

 

آیا میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو با تکمیل نکردن دوره درمان افزایش پیدا میکند؟

بعضی از افراد بر این باورند که با کاهش تعداد جلسات و تکمیل نکردن دوره درمان می توانند، هزینه بوتاکس اخم ابرو را کاهش داده و به نتیجه دلخواه برسند.

برای بسیاری از کسانی که قصد دارند، با استفاده از تزریق بوتاکس خطوط اخم خود را برطرف و آنها را درمان کنند، همیشه این سوال پیش می آید که باید چند جلسه به پزشک مراجعه کنند تا اثر و نتایج درمان، ماندگاری طولانی مدت داشته باشد و یا اینکه در چند جلسه می توان واحدهای بوتاکس مورد نیاز را دریافت کرد.

در پاسخ به چنین سوالاتی باید گفته شود، هنگامی که متقاضی به منظور درمان اخم ابرو برای اولین بار به پزشک مراجعه می کند، پزشک تزریق را با چند واحدی از بوتاکس انجام خواهد داد.

به طور تقریبی پزشک در اولین جلسه درمان از 20 واحد بوتاکس استفاده خواهد کرد، سپس فرد باید بعد از گذشت چند ماه دوباره به پزشک مراجه کرده و جلسه ی بعدی درمان را آغاز کند. معمولا برای هر درمان یک جلسه کافی می باشد

مراجعه منظم به پزشک برای ماندگاری بیشتر بوتاکس

اما برای اینکه نتایج حاصل شده در طول درمان، از دوام و ماندگاری زیادی برخوردار باشند، ممکن است، پزشک توصیه کند که به طور مرتب نزد او مراجعه کنید.

پس از اینکه افرد اولین جلسه درمان خود را کامل کردند، اثرات آن تا چند ماه از بین نخواهد رفت و پوست ناحیه اخم ابرو کاملا صاف شده و چین و چروک های آنها بهبود پیدا می کند.

افراد به طور مکرر و با گذشت زمان متوجه می شوند که اثرات بوتاکس در ناحیه اخم ابرو آنها در حال محو شدن می باشند. در چنین شرایطی ضرورت دارد که بیمار برای شروع مرحله درمان بعدی به پزشک مراجعه کند.

در نتیجه افراد حتما باید تعداد جلسات و واحدهای بوتاکس را که پزشک تجویز کرده کامل کنند. اگر معتقد هستید که با کاهش تعداد جلسات و واحدها می توانید از صرف هزینه های زیاد و سنگین جلوگیری کنید، باید این را بدانید که سخت در اشتباه هستید و احتمال آن بسیار زیاد خواهد بود که پس از مدت زمان کوتاهی مجبور شوید، پول بیشتری را بابت از بین بردن خطوط اخم ابرو خود پرداخت کنید.

به دلیل اینکه تزریق بوتاکس به همان اندازه ای که در برطرف کردن چین و چروک تاثیر زیادی دارد، از دوام و ماندگاری طولانی مدتی برخوردار نمی باشد.در حقیقت کسانی که می خواهند خطوط اخم ابرو آنها به کمک تزریق بوتاکس برای همیشه از بین برده شود و بدون بازگشت باشد، حتما باید دوره درمان را کامل کنند.

مراجعه منظم به پزشک برای ماندگاری بیشتر بوتاکس
مراجعه منظم به پزشک برای ماندگاری بیشتر بوتاکس

چگونه می توان از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو جلوگیری کرد؟

برای اینکه از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو جلوگیری شود، یکی از بهترین کارهایی که می توان انجام داد این است که تا حد امکان از ایجاد اخم ابرو جلوگیری کنیم.

راه های بسیار زیاد و مختلفی برای جلوگیری کردن از خطوط اخم ابرو وجود دارد که با استفاده از آنها تمامی افرادی که از خطوط اخم در میان ابروهای خود رنج می برند در مقدار زیادی از پول خود صرفه جویی کنند.

اگر می خواهید برای پیشگیری کردن از ایجاد اخم ابرو اقدام کنید، بهتر است،که وقت کافی را برای خوابیدن در طول شبانه روز در نظر بگیرید.

خوابیدن 8 ساعت از شبانه روز نه تنها از خطوط اخم ابرو جلوگیری کرده، بلکه روند پیری پوست را به تاخیر می اندازد و باعث می شود، کلاژن سازی پوست به طور چشمگیری افزایش پیدا کند، بنابراین حتما به اندازه کافی بخوابید و از شب زنده داری پرهیز کرده و آن را از برنامه زندگی خود به طور کامل حذف کنید.

کسانی که می خواهند هرگز در میان ابروهای آنها اخم ایجاد نشود، توجه کنند که در طول روز چه حالت هایی را در صورت آنها شکل می گیرد.

سعی کنید اخم نکنید

بعضی از افراد همیشه عادت دارند، اخم کنند و قادر نیستند این عادت بد را کنار بگذارند. تا آنجایی که امکان دارد، باید عضلات صورت در حالت استراحت قرار داده و از اخم کردن خودداری کرد.

با توجه به اینکه قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید یکی از دلایل ایجاد اخم می باشد، توصیه می شود که حتما قبل از اینکه در معرض نور خورشید قرار بگیرد، حتما از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده کنند.

در غیر این صورت نور به طور مستقیم به پوست برخورد می کند و به دلیل اینکه هیچ گونه لایه حفاظتی در برابر آفتاب قرار ندارد، به مرور زمان چین و چروک در میان خط ابرو و نقاط دیگر صورت ایجاد خواهد شد.

علاوه بر موارد گفته شده با استفاده از روش های درمانی که به صورت کاملا طبیعی هستند، می توان تا حد زیادی از صرف هزینه های اضافی برای بوتاکس اخم ابرو جلوگیری کرد. بهترین روش های درمانی طبیعی شامل موارد زیر می شود:

سعی کنید اخم نکنید
سعی کنید اخم نکنید

مصرف میوه و سبزیجات را در رژیم غذایی خود قرار دهید:

شما باید از اینکه یک سبک زندگی سالم و مناسبی را دنبال می کنید، اطمینان حاصل کنید. غذاها، میوه ها و سبزیجاتی را در برنامه غذایی خود قرار دهید که حاوی آنتی اکسیدان می باشند

زیرا آنتی اکسیدان یک اکسیر جوانی بسیار موثر بوده که با رادیکال های آزاد و چین و چروک ها مبارزه می کند. مصرف آنتی اکسیدان به صورت روزانه باعث می شود، از ایجاد خطوط اخم ابرو جلوگیری و آنها را کاهش دهد.

به طور منظم ورزش کنید:

انجام دادن ورزش های سبک و هوازی مانند پیاده روی در طول روز روند پیری را به تاخیر می اندازد. با ورزش کردن تمامی سموم بدن دفع خواهد شد و این موضوع برای پوست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است

زیرا هنگامی که بدن از تمامی سموم پاک می شود، هیچ گونه چین و چروکی در نقاط صورت به خصوص پیشانی و ابرو ایجاد نخواهد شد، بنابراین سعی کنید، ورزش را به مدت نیم ساعت الی یک ساعت در طول روز انجام دهید.

خطوط اخم ابرو را با استفاده از روغن هایی مانند زیتون و بذر کتان ماساژ دهید:

کسانی که میان دو ابرو و پیشانی آنها خطوط اخم ایجاد شده است، می توانند با استفاه از روغن زیتون یا روغن بذر کتان آن ناحیه را ماساژ دهد تا با این کار از شدت چین و چروک ها کاسته شود

همچنین افرادی که قصد دارند، از ایجاد خطوط اخم پیشگیری کنند، با ماساژ چند قطره روغن زیتون در آینده دچار هیچ گونه چین و چروکی در ناحیه ابروهای خود نخواهند شد.

معمولا آن دسته از افرادی که دارای پوست خشکی هستند، بیشتر در معرض ایجاد خطوط اخم ابرو می باشند. در نتیجه ماساژ پوست با روغن زیتون و روغن بذر کتان خشکی پوست را برطرف کرده و باعث آب رسانی پوست شده به طوری که پوستی کاملا صاف و جوان خواهید داشت.

خطوط اخم ابرو را با استفاده از روغن هایی مانند زیتون و بذر کتان ماساژ دهید:
خطوط اخم ابرو را با استفاده از روغن هایی مانند زیتون و بذر کتان ماساژ دهید:

با استفاده از ژل آلوئه ورا و سفیده تخم مرغ خطوط ابرو را به طور کاملا طبیعی بوتاکس کنید:

به دلیل اینکه ژل آلوئه ورا سرشار از ویتامین E است و سفیده تخم مرغ از خاصیت سفت کنندگی پوست برخوردار می باشد، در صورتی که با یکدیگر ترکیب شوند، به عنوان یک بوتاکس طبیعی عمل کرده و خطوط اخم ابرو و چین و چروک های پیشانی را از بین می برد.

برای اینکه از خواص این دو ماده پر خاصیت بهره ند شوید، ابتدا سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کرده و آنقدر به هم بزنید تا کاملا یک دست شود، سپس آلوئه ورا را به سفیده اضافه و با یکدیگر مخلوط کنید. اکنون می توانید آن را به مدت 15 دقیقه بر روی خطوط اخم ابرو و پیشانی خود قرار دهید.

اگر این کار را به طور منظم انجام دهید، پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، شاهد اثر و نتایج چشمگیر آن خواهید بود. برای رسیدن به نتیجه دلخواه بهتر است، از این ماسک 3 روز در هفته استفاده کنید.

با استفاده از ژل آلوئه ورا و سفیده تخم مرغ خطوط ابرو را به طور کاملا طبیعی بوتاکس کنید:
با استفاده از ژل آلوئه ورا و سفیده تخم مرغ خطوط ابرو را به طور کاملا طبیعی بوتاکس کنید:

چه عواملی باعث می شود، افراد هزینه بوتاکس اخم ابرو را بپردازند؟

هنگامی که به طور مرتب در ماهیچه های میان دو ابرو حرکتی ایجاد می گردد با عث می شود، هر بار که اخم می کنیم، آن ناحیه چروک شده و خط اخم در پیشانی ما به وجود آید.

تنها راهی که برای درمان کردن این خطوط وجود دارد، بوتاکس می باشد. عوامل زیادی منجر به ایجاد چین و چروک در پیشانی و پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو خواهد شد که مهمترین آنها عبارتند از:

یکی از علت های اصلی که میان دو ابرو خط اخم را به وجود می آورد این است که به طور مستقیم در معرض نور خورشید قرار می گیریم.

وقتی پوست بر اثر تابش آفتاب دچار آسیب می شود، تمام ماهیچه های صورت نیز با شکل ایجاد شده در پوست هماهنگ کرده و خطوط اخم ابرو برای همیشه بر روی پوست ایجاد خواهند شد. پوست کلاژن های خود را با نور آفتاب از دست می دهد و به دلیل اینکه شکننده و نازک شده دیگر صاف و سفت به نظر نخواهد رسید.

پیر شدن

پیر شدن یکی دیگر از عواملی می باشد که در پیشانی و میان دو ابرو خطوط اخم ایجاد می شوند. هنگامی که سن افزایش پیدا می کند، لایه های درونی پوست ضخامت خود را از دست می دهند

و سلول های پوستی را به کندی و با سرعت کمی تولید می کنند و به دلیل اینکه بافت های زیر پوست دیگر سفت نیستند، در نتیجه با افزایش سن، پوست نسبت به قبل دیگر نرم و لطیف نبوده و رطوبت آن از بین خواهد رفت.

استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکی از دلایل دیگر ایجاد اخم ابرو است. سیگار کشیدن و مصرف مشروبات الکی باعث می شود، مواد مفید و تقویت کننده به پوست وارد نشده و همچنین از رسیدن اکسیژن مورد نیاز به پوست جلوگیری می کنند. سیگار کشیدن به کلاژن های پوست صدمه می زند، به طوری که پوست دیگر قادر نیست به سرعت خود را ترمیم و بازسازی کند.

پیروی نکردن از رژیم غذایی مناسب نیز یکی از عواملی می باشد که بر ایجاد خطوط اخم ابرو تاثیر بسیار زیادی دارد. توصیه پزشکان این است که اگر در خوردن شکر و سایر مواد قندی زیاده روی شود، منجر خواهد شد به این که کلاژن های پوست به طور کامل از بین رفته و همچنین ویژگی کشسانی پوست افزایش پیدا نکند.

اخم کردن به طور مرتب و مکرر و همچنین ایجاد حالت های ناراحت کننده در صورت، خطوط اخم ابرو را در میان دو ابرو ایجاد خواهد کرد.

پیر شدن
پیر شدن

پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو چه مزایایی را به دنبال خواهد داشت؟

تمامی افراد که از خطوط اخم ابرو ایجاد شده در صورت خود ناراحت هستند، با پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو می توانند از مزایای بسیار زیاد این شیوه درمانی بهره مند شده و همچنین صورتی جوان و شاداب داشته باشند. از مهمترین مزایای تزریق بوتاکس در ناحیه خطوط اخم ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. با استفاده از تزریق بوتاکس تمامی خطوط اخم ابرو و چین و چروک هایپیشانی برطرف خواهند شد.
  2. تزریق بوتاکس برای از بین بردن اخم ابرو هیچ گونه عوارضی نداشته و یک روش درمانی کاملا بی خطر می باشد.
  3. هنگامی که افراد برای برطرف کردن خطوط اخم خود بوتاکس را تزریق می کنند، نیازی نیست که به مدت طولانی استراحت کنند. آنها قادر هستند، تنها با خودداری از بلند کردن وسایل سنگین کارهای خود را انجام دهند.
  4. میزان تهاجمی بودن در این نوع روش درمانی بسیار کم بوده و مانند روش های جراحی دیگر به بیهوشی نیاز ندارد. به طوری که پزشک در مطب خود متقاضی را به صورت سرپایی درمان خواهد کرد.
  5. پزشک در مدت زمان بسیار کوتاهی درمان را انجام می دهد.
  6. پس از اینکه پزشک بوتاکس را در خطوط اخم ابرو فرد تزریق می کند، هیچ گونه کبودی، قرمزی و تورم بر روی پوست او ایجاد نخواهد شد.
  7. تزریق بوتاکس در ناحیه اخم ابرو به مدت 6 ماه ماندگاری دارد و افراد می توانند در صورت تمایل پس از اینکه اثر آن از بین رفت برای تزریق دوباره به پزشک مراجعه کنند.
پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو چه مزایایی را به دنبال خواهد داشت؟
پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو چه مزایایی را به دنبال خواهد داشت؟

آیا قبل از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو مشاوره لازم است؟

برای اینکه میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو تعیین شود، لازم است که حتما قبل از شروع درمان با پزشک مشاوره داشته باشید.

پزشک ابتدا خطوط اخم ابرو، پیشانی و صورت شما را معاینه کرده و پس از اینکه حالت و فرم ابروها و همچنین نوع پوست شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد از شما می خواهد که هدف و انتظارات خود را از تزریق بوتاکس اخم ابرو بگویید.

یکی از دلایلی که باید بیمار قبل از اقدام به درمان با پزشک مورد نظر درباره تزریق بوتاکس صحبت کند این است که پزشک نه تنها میزان هزینه لازم برای بوتاکس ناحیه اخم ابرو را برای بیمار تعیین خواهد کرد، بلکه مواردی مانند تعداد واحدهای بوتاکس مورد نیاز برای تزریق، عوارض و مراقبت های بعد از درمان را نیز به او اطلاع می دهد،

همچنین باید این را مورد توجه قرار داد که احتمال اینکه متقاضی برای تزریق بوتاکس اخم ابرو کاندید مناسبی نباشد وجود دارد.

به همین دلیل پزشک قبل از شروع درمان شما را به طور کامل معاینه کرده و سپس با در نظر گرفتن تمامی شرایطی که برای استفاده از این روش درمان مورد نیاز بوده، میزان هزینه و تعداد جلسات درمانی را مشخص خواهد کرد.

آیا قبل از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو مشاوره لازم است؟
آیا قبل از پرداخت هزینه بوتاکس اخم ابرو مشاوره لازم است؟

آیا کم بودن هزینه بوتاکس اخم ابرو کیفیت آن را تضمین خواهد کرد؟سال های زیادی است که تزریق بوتاکس در ناحیه اخم ابرو میان بسیاری از افراد طرفداران زیادی پیدا کرده است،

مواد بوتاکس بی کیفیت

ولی این را هم باید بدانیم که اگر مواد بوتاکس بی کیفیت، برای تزریق بوتاکس اخم ابرو مورد استفاده قرار گیرد، مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد.

گاهی اوقات هنگامی که افراد با یک سری از تبلیغات برخورد می کنند که میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو که آنها پیشنهاد می کنند، برای بسیاری از افراد وسوسه کننده خواهد بود. افراد زیادی هستند که با شنیدن این نوع آگهی ها به سرعت اقدام کرده وهیچ گونه تحقیقی درباره نوع و یا کیفیت برند بوتاکس نمی کنند.

در صورتی که با هزینه کمتر تزریق بوتاکس برای خطوط اخم ابرو برخورد می کنید، به این معنی نیست که کیفیت مواد بوتاکس نیز تضمین خواهد شد.

از آنجایی که انواع برندهای بوتاکس را می توان با قیمت های متفاوت در بازار پیدا کرد و معمولا بوتاکس های با کیفیت و برند در مقایسه با بوتاکس هایی که غیر اصلی و بی کیفیت هستند، قیمت بالاتری دارند، بی دلیل نیست که تفاوت هایی در میزان کیفیت و هزینه تزریق کردن بوتاکس در خطوط ابرو تفاوت هایی وجود دارد.

در نتیجه نباید بدون اینکه در مورد نوع و کیفیت برند بوتاکس تحقیق کنید، فریب تبلیغات را بخورید. زیرا، اگر بوتاکس اخم ابرو را با استفاده از مواد بی کیفیت انجام دهید، ممکن است پیامدهای جبران ناپذیری برای شما رخ دهد.

باور اشتباه

یکی از دلایلی که تعداد زیادی از افراد با تزریق بوتاکس اخم ابرو مواجه می شوند، این است که آنها بر این باورند اگر بوتاکس اخم ابرو را با هزینه اندکی انجام دهند، نتایج و اثر بوتاکس برای آنها ماندگاری طولانی داشته و نیازی به انجام دوباره آن نخواهند داشت

ولی باید گفته شود که چنین باوری صحیح نیست و حقیقت ندارد. کیفیت برند انتخابی برای بوتاکس اخم ابرو باید به صورتی باشد که وقتی پزشک آن را برای برطرف کردن خطوط اخم ابرو تزریق می کند، هیچگونه عوارضی مانند کبودی و تورم در فرد دیده نشود و با پوست او سازگار باشد.

همچنین پس از اینکه مدت زمان کوتاهی گذشت، تاثیر بوتاکس از بین نرود. بوتاکس بی کیفیت، بوتاکسی می باشد که مدت زمان زیادی ماندگاری نداشته و پس از گذشت چند هفته خطوط اخم دوباره ایجاد می شوند.به طوری که پس از این مدت اثر و نتایج آن بیشتر و چشمگیرتر می باشد

بنابراین توصیه می شود که تا جایی که امکان دارد، برندهای بوتاکس مناسب را برای تزریق در خطوط ابرو خود انتخاب کنید تا هم از انجام تزریق رضایت کافی را داشته باشید و هم عوارضی را برای شما به همراه نداشته باشد.

تحقیق کنید

در صورتی که در فضای مجازی و یا سایت های مختلف اینترنتی با تبلیغاتی مواجه شدید که بوتاکس را در خطوط اخم ابروی شما با قیمت بسیار پایینی تزریق می کنند، ابتدا حتما تحقیق کنید که چرا آنها قصد دارند، عمل تزریق بوتاکس را با چنین قیمت بسیار پایینی نسبت به کلینیک های تخصصی انجام دهند

البته باید این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید که همیشه قیمت بالای برند های بوتاکس میزان کیفیت آن را نیز تضمین نمی کند.زیرا، بوتاکس های زیادی در بازار می باشد که با وجود گران بودن نه تنها کیفیت بالایی ندارند، بلکه ممکن است، استانداردهای لازم را نداشته باشند.

در نتیجه بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن از نوع برند بوتاکس و میزان قیمت این است که در این زمینه تحقیقات را انجام داده و از افراد متخصص و مجرب کمک بگیرید تا راهنمایی های لازم را در انتخاب نوع برند به شما ارائه دهد.

تحقیق کنید
تحقیق کنید

نتیجه گیری:

پیری و بالا رفتن سن یکی از علل اصلی می باشد که میان دو ابرو خطوط اخم ایجاد کرده و در صورت افراد چین و چروک ظاهر می شود.

بوتاکس یکی از روش های درمانی بوده که در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و با استفاده از آن، تمام چین و چروک های صورت خود را برطرف می کنند.

با توجه به اینکه عوامل مختلفی مانند مقدار بوتاکس، نوع برند بوتاکس، میزان تخصص پزشک و تعداد واحدهای بوتاکس در تعیین میزان هزینه بوتاکس اخم ابرو تاثیر گذار هستند، بنابراین در صورتی که متقاضی پیش از درمان به پزشک مراجعه کند قادر است، از قیمت این روش درمانی مطلع شود.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک :

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید