میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه بوتاکس ابرو
هزینه بوتاکس ابرو

لیست موضوعات

هزینه بوتاکس ابرو

در این مقاله قصد داریم موضوع هزینه بوتاکس ابرو را مورد بررسی قرار دهیم. بوتاکس ابرو یکی از بهترین راه ها برای بر طرف کردن خط اخم است

هزینه بوتاکس ابرو
هزینه بوتاکس ابرو

اگر قصد انجام بوتاکس ابرو دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید

البته به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس در ناحیه ابرو کاربردهای دیگری هم دارد که در ادامه آن را به طور کامل بررسی خواهیم کرد

اما توجه داشته باشید که موضوع اصلی این مقاله بررسی در رابطه با عوامل موثر بر قیمت بوتاکس ابرو است و سعی بر این داریم که تا حد امکان سوال های مربوط به این موضوع را به طور کامل شرح دهیم، پس با ما همراه باشید.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آیا می دانید بوتاکس چگونه تهیه می شود؟

تزریق بوتاکس چه مزیت های دارد؟

آیا با کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس آشنایی دارید؟

تزریق بوتاکس ابرو چه کاربردهایی دارد؟

آیا می دانید چه عواملی سبب به وجود آمدن خط اخم می شود؟

هزینه بوتاکس ابرو چگونه مشخص می شود؟

پزشک متخصص چه تاثیری در هزینه نهایی بوتاکس ابرو دارد؟

مرکزی که تزریق بوتاکس در آن انجام می شود چه تاثیری بر قیمت نهایی آن دارد؟

بعد از تزریق بوتاکس چه مراقبت هایی باید انجام داد؟

قبل از تزریق بوتاکس باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

بوتاکس استاندارد برای تزریق در ناحیه ابرو چه ویژگی هایی دارد؟

 

آیا می دانید بوتاکس چگونه تهیه می شود؟

بوتاکس یکی از عمل های زیبایی است که در سال های اخیر طرفدارانی بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس اگر چه در گروه عمل های زیبایی قرار می گیرد

اما عمل جراحی تهاجمی به حساب نمی آید و عوارض این عمل ها را ندارد. در ادامه مطالب در رابطه با مزیت های تزریق بوتاکس به طور کامل توضیح خواهیم داد، در این قسمت قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم که بوتاکس از چه ماده ای تهیه می شود.

شاید برای شما جالب باشد این موضوع را بدانید که بوتاکس نوعی سم است. سم بوتولینوم که از یک نوع باکتری گرفته می شود.

آیا می دانید بوتاکس چگونه تهیه می شود؟
آیا می دانید بوتاکس چگونه تهیه می شود؟

البته جای هیچ نگرانی نیست، بوتولینوم از آن دسته سم هایی است که علاوه بر این که هیچ ضرری ندارد، بلکه به گونه ای ساخته شده است که مزیت ها و کاربردهای فراوانی هم دارد.

بوتاکس بعد از آن که در محل مورد نظر تزریق شود، شروع به فلج کردن عصب های آن قسمت می کند

همین فلج کردن عصب ها مزیت ها و کاربردهای فراوانی را برای بوتاکس به وجود آورده است که در ادامه مطالب هر یک را به طور مجزا و البته کامل شرح خواهیم داد تا بیشتر با آن آشنا شوید.

توجه داشته باشید که از سم بوتولینوم از همان ابتدا نمی توان به عنوان بوتاکس استفاده کرد، بلکه باید با مواد دیگری به نسبت های دقیق ترکیب شود تا کارایی خاص خود را داشته باشد

اما ماده اصلی بوتاکس همان سم بوتولینوم می باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که مقدار این سم در انواع مختلف بوتاکس متفاوت خواهد بود، لازم به ذکر است که ویژگی های یک بوتاکس خوب و استاندارد هم در ادامه توضیح خواهیم داد.

تزریق بوتاکس چه مزیت های دارد؟

در مطالب بالا یکی از مهم ترین مزیت های تزریق بوتاکس را بیان کردیم و گفتیم که این عمل در گروه عمل هی جراحی تهاجمی جای نمی گیرد.

توجه داشته باشید که این مورد یکی از مهم ترین مزیت های بوتاکس به حساب می آید، زیرا سبب می شود که فرد نیازی به بستری شدن نداشته باشد، به اصطلاح می گویند که تزریق بوتاکس هیچ دوره نقاهتی ندارد، البته بعد از تزریق بوتاکس نکات مهمی را باید رعایت کنید که در ادامه آن را به طور کامل بیان خواهیم کرد.

یکی دیگر از مزیت های تزریق بوتاکس را می توان در کم بودن عوارض آن دانست. به طور یقین باید به این مورد اشاره کرد که اگر برای تزریق بوتاکس از پزشک متخصص و مرکز معتبر کمک بگیرید و همچنین مراقبت های قبل و بعد از تزریق را به طور کامل رعایت کنید، تزریق بوتاکس هیچگونه عوارضی ندارد و این از مزیت های مهم آن به حساب می آید.

تزریق بوتاکس چه مزیت های دارد؟
تزریق بوتاکس چه مزیت های دارد؟

هزینه کم را می توان مزیت دیگر تزریق بوتاکس دانست.به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید که کاربردهای درمانی بوتاکس را اگر بخواهید با روشی دیگر درمان کنید، هزینه های بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت، در ادامه مطالب این موضوع را کامل شرح می دهیم، اما توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس هزینه بالایی ندارد.

یکی دیگر از مزیت هایی که برای تزریق بوتاکس می توان نام برد این است که اثر آن به سرعت نمایان خواهد شد.

این موضوع برای کسی که به دنبال زیبایی است اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا نتیجه آن را می تواند در مدت زمان کوتاهی ببیند، این در حالی است که عمل های دیگر زیبایی معمولا نیاز به مدت زمان چند ماهه دارند تا نتیجه را به طور کامل و دقیق نشان دهند.

از دیگر مزیت های مهم و اساسی تزریق بوتاکس می توان به این موضوع اشاره کرد که تزریق بوتاکس در هر ناحیه ای که باشد، هیچ دردی نخواهد داشت. این موضوع برای کسانی که پوست حساسی دارند یا بابت درد در هنگام تزریق نگران هستند، اهمیت بالایی دارد، زیرا خیال آن ها بابت این موضوع راحت می کند که مشکلی برای آن ها پیش نمی آید.

آیا با کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس آشنایی دارید؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که تزریق بوتاکس کاربردهای درمانی هم دارد. توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس کاربردهایی زیبایی هم دارد که به علت آشنایی با آن مطلبی را در رابطه با کاربرد زیبایی بوتاکس بیان نخواهیم کرد. البته توجه داشته باشید که در ادامه در رابطه با تزریق بوتاکس ابرو مطالب مهمی را شرح خواهیم داد و به شما پیشنهاد می کنیم که این مطالب را از دست ندهید.

آیا با کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس آشنایی دارید؟
آیا با کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس آشنایی دارید؟

یکی از مهم ترین کاربردهایی که برای تزریق بوتاکس می توان نام برد کمک به درمان تعریق بیش از اندازه کف دست، کف پا و زیر بغل است. در بعضی از افراد این مشکل وجود دارد که کف دست، کف پا و زیر بغل آن ها بیش از اندازه عرق می کند. این مشکل سبب آزار و اذیت آن ها خواهد شد.

تصور کنید پایی که مدام عرق می کند، راه رفتن با آن تا چه اندازه سخت است، اما تزریق بوتاکس سبب می شود که با هزینه بسیار کم و در مدت زمان اندک این مشکل بر طرف شود.

کمک به تسکین دردهای میگرنی

یکی دیگر از کاربردهای درمانی بوتاکس را می توان کمک به تسکین دردهای میگرنی دانست. سر دردهای میگرنی از جمله دردهایی هستند که اشخاص بسیاری از آن رنج می برند. تزریق بوتاکس در قسمت های خاصی سبب می شود که این دردها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

اگر شما هم از دردهای میگرنی رنج می برید به شما پیشنهاد می دهیم که این روش درمان را امتحان کنید، البته توجه داشته باشید که قبل از انجام این روش درمان آن را با پزشک معالج خود در میان بگذارید و در صورت موافقت وی بوتاکس تزریق کنید.

اگر چه مواردی که در مطالب بالا به آن اشاره کرده ایم را می توان به عنوان مهم ترین کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس نام برد

اما کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس به این دو مورد خلاصه نمی شود و کاربردهای دیگری هم برای آن وجود دارد. البته در این مقاله فرصتی برای شرح در رابطه با همه کاربردها وجود ندارد.

یکی دیگر از مهم ترین کاربردهای تزریق بوتاکس را می توان بر طرف کردن عدم تقارن صورت دانست. عدم تقارن صورت در تعداد کمی از افراد مشاهده می شود، اما بر طرف کردن این مشکل با عمل جراحی احتیاج به هزینه بسیار بالایی دارد و البته شخص درد بسیاری را هم باید تحمل کند، این در حالی است که با تزریق بوتاکس می توان با هزینه کم، تاثیر پذیری سریع تر و درد کمتر این مشکل را بر طرف کرد.

تزریق بوتاکس ابرو چه کاربردهایی دارد؟

ناحیه ابرو در صورت یکی از قسمت هایی است که بیشترین متقاضی تزریق بوتاکس را دارد. البته در ابتدا به این موضوع مهم توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس در ناحیه ابرو در گروه کاربردهای زیبایی تزریق بوتاکس جای می گیرد، اما نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که تزریق بوتاکس ابرو خود کاربردهای بسیاری دارد که در ادامه هر یک از ان ها را به طور کامل و مفصل شرح خواهیم داد.

تزریق بوتاکس ابرو چه کاربردهایی دارد؟
تزریق بوتاکس ابرو چه کاربردهایی دارد؟

یکی از مهم ترین کاربردهایی که تزریق بوتاکس ابرو دارد، بر طرف کردن چین و چروک هایی است که به خط اخم شناخته می شوند. در ادامه در رابطه با خط اخم و عواملی که موجب پیدایش یا تشدید آن می شود مطالب کاملی را بیان خواهیم کرد. در این قسمت باید به این نکته توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس ابرو کاربردها و البته مزیت های فراوانی دارد.

در قسمت بین دو ابرو شاهد این هستیم که در گذر زمان چین و چروک هایی به وجود می آید، در این قسمت در رابطه با علت پیدایش این چین و چروک ها مطلبی را بیان نخواهیم کرد، اما بدانید که علت پیدایش چین و چروک های خط اخم هر چیزی که باشد، با تزریق بوتاکس می توان آن را بر طرف کرد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که مقدار بوتاکسی که در قسمت ابرو به کار برده می شود با تشخیص پزشک مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که هر چه مقدار چین و چروک ها، عمق آن ها و همینطور قدمت آن ها بیشتر باشد، مقدار بوتاکسی که برای رفع آن نیاز است هم بیشتر می باشد، اما همانطور که گفتم تشخیص قطعی این میزان بر عهده پزشک متخصص است.

یکی دیگر از کاربردهای تزریق بوتاکس در قسمت ابروها را می توان کمک به لیفت ابرو دانست. لیفت ابروها یکی از پرطرفدار ترین کاربردهای تزریق بوتاکس به حساب می آید

زیرا تاثیر فوق العاده ای در زیبایی شخص دارد. توجه داشته باشید که ابروها به عنوان فریم صورت شناخته می شود و همین موضوع تاثیر بالای آن در زیبایی را نشان می دهد.

متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که بعضی از افراد در میزان بوتاکس تزریق شده برای لیفت ابرو افراط می کنند و چهره را از حالت طبیعی خود خارج می کند.

لازم به ذکر است که این صورت ها علاوه بر این که زیبایی خاصی ندارند، بلکه در بسیاری از موارد زشت هم به نظر می رسند. البته به این نکته مهم توجه داشته باشید که اگر پزشک معالج خود را به خوبی انتخاب کرده باشید، این شخص شما را از لیفت بیش از اندازه ابرو ها منصرف خواهد کرد.

آیا می دانید چه عواملی سبب به وجود آمدن خط اخم می شود؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که تزریق بوتاکس ابرو چه کاربردهایی را دارد، به این موضوع اشاره کردیم که رفع چین و چروک های بین دو ابرو یا خط اخم یکی از مهم ترین کاربردهای تزریق بوتاکس ابرو به حساب می آید. در این قسمت قصد داریم عواملی را بیان کنیم که سبب به وجود آمدن خط اخم می شود، پس این مطالب را از دست ندهید.

آیا می دانید چه عواملی سبب به وجود آمدن خط اخم می شود؟
آیا می دانید چه عواملی سبب به وجود آمدن خط اخم می شود؟

یکی از مهم ترین علت های به وجود آمدن چین و چروک های بین دو ابرو بالا رفتن سن است. افزایش سن همیشه با به وجود آمدن چین و چروک هایی همراه خواهد بود.

یکی از اصلی ترین دلیل هایی که افراد مختلف به خصوص خانم ها از پیری و گذر زمان ناراضی هستند، وجود همین چین و چروک های می باشد، اما نگران نباشید، با تزریق بوتاکس می توان به سادگی این چین و چروک ها را بر طرف کرد.

شاید برای شما جالب باشد بگوییم که اخم کردن هم می تواند سبب به وجود آمدن خط اخم شود.

اگر به این موضوع دقت داشته باشید، متوجه خواهید شد که در هنگام اخم کردن چین و چروک هایی بر روی پیشانی ایجاد می شود. اگر مدت زمان اخم در طول روز زیاد باشد و البته تعداد روز هایی هم که اخم می کنید بالا باشد، باید به شما بگوییم که در آینده منتظر خط اخم بین دو ابروی خود باشید.

در این قسمت لازم است به این موضوع بسیار مهم اشاره کنیم که اخم کردن همیشه به معنی عصبانی بودن نیست. در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که افراد در هنگام دقت کردن هم اخم می کنند، توجه داشته باشید که این موضوع یکی از بدترین عادت ها به حساب می آید که تاثیرات بسیار منفی بر روی زیبایی شخص خواهد داشت.

مسلما هیچ کس نمی خواهد شاهد چین و چروک هایی در صورت خود باشد، به خصوص چین و چروک های بین دو ابرو که تاثیر بسیار منفی بر روی زیبایی دارند

اما باز هم می گوییم که نگران نباشید. در مرحله اول سعی کنید که از بروز این چین و چروک ها خودداری کنید، اما در مرحله دوم می توانید با تزریق بوتاکس ابرو این چین و چروک ها را از بین ببرید و باز هم زیبایی خود را به دست آورید.

هزینه بوتاکس ابرو چگونه مشخص می شود؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که بوتاکس ابرو به چه منظوری و با چه کاربردهایی اتفاق می افتد. در ادامه سعی بر این داشتیم که علت های به وجود آمدن خط اخم را به طور کامل توضیح دهیم تا در حد امکان از به وجود آمدن آن جلوگیری کنید

اما همانطور که گفتیم یکی از بهترین و ساده ترین روش های برطرف کردن خط اخم تزریق بوتاکس ابرو است. در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم که هزینه های تزریق بوتاکس ابرو به چه مواردی بستگی دارد.

اولین عاملی که در رابطه با عوامل موثر برقیمت و هزینه بوتاکس ابرو باید به آن توجه داشته باشید شرایط شخصی کسی است که قصد تزریق بوتاکس را دارد.

هزینه بوتاکس ابرو چگونه مشخص می شود؟
هزینه بوتاکس ابرو چگونه مشخص می شود؟

شرایط شخصی موضوعی است که در هر کسی نسبت به دیگری تفاوت هایی دارد، به عنوان مثال میزان و عمق چین و چروک های هر کسی با دیگری تفاوت دارد و این تفاوت در میزان و عمق چین و چروک سبب می شود که مقدار بوتاکس تزریق شده هم تغییر کند.

کاملا واضح و مشخص است که هر چه مقدار بوتاکس تزریق شده برای کسی بیشتر باشد، هزینه ای هم که شخص برای آن پرداخت می کند بیشتر خواهد بود.

همانطور که در مطالب بالا هم به این موضوع اشاره کرده ایم تنها کسی که می تواند در رابطه با میزان بوتاکس تزریق شده تصمیم بگیرد، فقط پزشک متخصص است و کس دیگری این اجازه را نخواهد داشت.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت و هزینه بوتاکس ابرو باید به این مورد اشاره کرد که مرکز انجام این کار و کسی که تزریق را برای شما انجام می دهد هم تاثیر به سزایی بر روی قیمت تزریق بوتاکس ابرو دارد. در رابطه با این دو مورد در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد تا بدانید با توجه به چه نکاتی باید پزشک معالج خود و همینطور مرکز انجام تزریق بوتاکس ابرو را انتخاب کنید.

پزشک متخصص چه تاثیری در هزینه نهایی بوتاکس ابرو دارد؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت و هزینه نهایی تزریق بوتاکس تاثیر می گذارد، پزشکی است که این کار را برای شما انجام می دهد. در ادامه قصد داریم ویژگی هایی را بیان کنیم که یک پزشک متخصص برای تزریق بوتاکس باید این مشخصات را داشته باشد، پیشنهاد می کنم که این مطالب را از دست ندهید.

پزشک متخصص چه تاثیری در هزینه نهایی بوتاکس ابرو دارد؟
پزشک متخصص چه تاثیری در هزینه نهایی بوتاکس ابرو دارد؟

تزریق بوتاکس کاری بسیار حساس است که نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد. پزشک متخصص در ابتدا باید نقاطی را که قصد دارد تزریق را در آن قسمت ها انجام دهد به درستی مشخص کند و سپس بعد از پیدا کردن و نمایان کردن نقاط مورد نظر خود اقدام به تزریق بوتاکس کند. توجه داشته باشید که پیدا کردن این نقاط حساسیت بالایی دارد.

این حساسیت در هنگام لیفت کردن ابروها بیش از پیش مشخص می شود. توجه داشته باشید که اگر نقاط مشخص شده با یکدیگر تقارن نداشته باشند، سبب عدم تقارن در ابروها هم می شود، با کمی تصور می توان  به این نتیجه رسید که عدم تقارن در بین دو ابرو یا به اصطلاح بالا یا پائین بودن آن ها چه فاجعه ای خواهد بود.

نحوه تزریق

بعد از مشخص کردن نقاط مورد نظر، باید نحوه تزریق را در نظر گرفت. عده ای بر این تصور هستند که تزریق بوتاکس مانند تزریق آمپولی ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد، در صورتی که اصلا این گونه نیست. بوتاکس اگر به صورت غیر اصولی تزریق شود، سبب بروز عوارضی تقریبا جبران ناپذیر خواهد بود.

با توجه به مطالب بالا می توان به این نتیجه رسید که هر چه تخصص و مهارت پزشک متخصص شما برای تزریق بوتاکس بیشتر باشد، نتیجه نهایی مطمئن تر خواهد بود و البته گاهی دستمزدی هم که دریافت می کند بیشتر می شود.

نحوه تزریق
نحوه تزریق

لازم به ذکر است که برای دستمزد پزشک ها تعرفه ای وجود دارد و هر کسی نمی تواند بر طبق سلیقه شخصی خود هر مبلغی که می خواهد را از شخص دریافت کند.

نکته مهمی که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که در بعضی از آرایشگاه های زنانه شاهد این موضوع هستیم که با قیمت های کم اقدام به تزریق بوتاکس می کنند، به شما توصیه می کنیم برای حفظ سلامت و البته زیبایی خود به هیچ عنوان بوتاکس را نزد افراد غیر متخصص تزریق نکنید، زیرا عوارضی جبران ناپذیر خواهد داشت، در صورتی که تزریق بوتاکس نزد پزشک متخصص تقریبا بدون هیچ گونه عوارضی خواهد بود.

مرکزی که تزریق بوتاکس در آن انجام می شود چه تاثیری بر قیمت نهایی آن دارد؟

در مطالب بالا به این نکته مهم اشاره کردیم که مرکز تزریق بوتاکس از جمله علت های مهمی است که بر روی قیمت و هزینه نهایی تزریق بوتاکس ابرو تاثیر می گذارد، در این قسمت سعی بر این داریم که این تاثیر را به طور کامل شرح دهیم و نکاتی را بیان کنیم که در انتخاب یک مرکز تزریق بوتاکس خوب موثر خواهد بود.

این اطلاعات برای کسانی که قصد تزریق بوتاکس ابرو را دارند بسیار مهم و کاربردی می باشد، پس آن را از دست ندهید.

مرکزی که تزریق بوتاکس در آن انجام می شود چه تاثیری بر قیمت نهایی آن دارد؟
مرکزی که تزریق بوتاکس در آن انجام می شود چه تاثیری بر قیمت نهایی آن دارد؟

مرکزی که در آن تزریق بوتاکس انجام می شود باید همه مجوز های لازم را داشته باشد و البته این مجوز ها را در قسمتی نصب کند که مراجعه کنندگان بتوانند به آسانی آن را مشاهده کنند

اگر برای تزریق بوتاکس به مرکز خاص مراجعه می کنید و مجوزهای مربوطه را نمی بینید، از کسی بخواهید که آن را به شما نشان دهد و تا از معتبر بودن آن مرکز مطمئن نشده اید هرگز تزریق بوتاکس را انجام ندهید.

اگر مرکز مورد نظر شما مجوز های لازم را داشته باشد شما مطمئن خواهید بود که بر روی فعالیت های آن مرکز نظارت وجود دارد. این نظارت مزیت های فراوانی را برای شخص به دنبال خواهد داشت.

نظارت بر قیمت دستمزد

یکی از مهم ترین نظارت هایی که بر روی مراکز معتبر وجود دارد، نظارت بر روی مبلغی است که به عنوان دستمزد از مراحعه کننده دریافت می کنند.

در مرکز هایی که به صورت غیر قانونی اقدام به تزریق بوتاکس می کنند شاهد دریافت مبلغ های هنگفتی به عنوان دستمزد هستیم، در صورتی که این مبلغ ها در مرکز های معتبر بسیار کمتر خواهد بود. البته تنها نظارتی که بر روی این مرکز ها انجام می شود مربوط به هزینه نیست و این نظارت ها بسیار گسترده می باشند.

یکی دیگر از نظارت های که بر روی مرکز های معتبر انجام می گیرد، نظارتی است که کیفیت بوتاکس تزریق شده را تائید می کند.

نظارت بر قیمت دستمزد
نظارت بر قیمت دستمزد

اگر مرکزی برای تزریق بوتاکس تحت نظارت هیچ سازمانی نباشد، می تواند هر بوتاکسی را که می خواهد برای تزریق انتخاب کنید

این در حالی است که اگر تحت نظارت باشد، فقط باید از بوتاکس استاندارد استفاده کند، لازم به ذکر است که در ادامه ویژگی های یک بوتاکس استاندارد را به طور دقیق شرح خواهیم داد.

یکی دیگر از ویژگی های یک مرکز خوب برای تزریق بوتاکس باید رسیدگی به تمیزی و پاکیزگی آن محیط است. توجه داشته باشید که مرکز تزریق بوتاکس باید به طور کامل تمیز باشد.

تمیزی در مراکزی مانند مرکز های تزریق بوتاکس با تمیزی در محیط های دیگر تفاوت دارد. مرکز تزریق بوتاکس باید علاوه بر تمیزی ضد عفونی هم شود.

بعد از تزریق بوتاکس چه مراقبت هایی باید انجام داد؟

در مطالب بالا تعریفی کامل از بوتاکس را ارائه دادیم. به این موضوع اشاره کردیم که تزریق بوتاکس چه کاربردهای درمانی دارد و برای چه مصارفی به کار برده می شود. البته در رابطه با کاربردهای زیبایی بوتاکس مطلبی را ارائه ندادیم، زیرا بسیاری از افراد با این کاربردهای زیبایی آشنایی دارند و دیگر نیازی به بیان آن وجود ندارد.

اگر چه کاربردهای تزریق بوتاکس ابرو را شرح داده ایم و گفیتم که برای لیفت ابرو و از بین بردن چین و چروک هایی بین دو ابرو به کار می رود

اگر چه در این مقاله در تلاش بودیم که نکات مهم در رابطه با تزریق بوتاکس ابرو را شرح دهیم تا اگر کسی قصد انجام این کار را دارد، بهتر و با آگاهی بیشتر این کار را انجام دهد، در ادامه قصد داریم مراقبت هایی را بیان کنیم که بعد از تزریق بوتاکس باید آن ها را رعایت کرد تا بهترین نتیجه ممکن برای شما حاصل شود.

مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ناحیه تزریق بوتاکس به مدت بیست وچهار ساعت نباید به هیچ عنوان لمس شود.

به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قسمت مورد نظر را ماساژ ندهید و سعی بر این داشته باشید که اصلا دست با این قسمت هیچ گونه برخوردی نداشته باشد.

نکته دیگری که باید به آن توجه ویژه داشته باشید این است که بعد از تزریق بوتاکس به مدت بیست و چهار ساعت تا یک هفته مشروبات الکلی به هیچ عنوان مصرف نکنید، زیرا این کار سبب می شود که تاثیرات منفی بر روی نتیجه تزریق بوتاکس شما به وجود آید، به خصوص اگر تزریق بوتاکس در ناحیه ابروها انجام شده باشد.

به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید که بعد از تزریق بوتاکس به هیچ عنوان نباید پوست صورت را لایه برداری کنید. البته توصیه می کنیم که تا یک هفته بعد از تزریق بوتاکس هم نباید به هیچ عنوان اصلاح کرد. توجه داشته باشید که بعد از تزریق بوتاکس پوست صورت بسیار حساس است و لایه برداری یا اصلاح صورت می تواند این حساسیت را بیشتر کند.

نکته دیگری که بعد از تزریق بوتاکس باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر چه تزریق بوتاکس احتیاج به دوره نقاهت خاصی ندارد و شخص روز بعد از تزریق می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد

اما توصیه می کنیم که تا یک هفته بعد از تزریق بوتاکس اجسام سنگین بلند نکنید یا ورزش های سنگین انجام ندهید.

لازم به ذکر است که بعد از تزریق بوتاکس به مدت چهار یا پنج ساعت باید به هیچ عنوان حرکت خاصی انجام ندهید یا سر را به جلو یا عقب خم نکنید.

البته توصیه می کنیم که در این مدت زمان چهار یا پنج ساعته نباید دراز کشید. این مراقبت ها می توان نتیجه نهایی تزریق بوتاکس را تغییر دهید، بی توجهی به این نکات می تواند سبب نتیجه منفی، توجه و رعایت آن ها هم می تواند باعث بهترین نتیجه ممکن شود.

نکته دیگری که در رابطه با مراقبت ای بعد از تزریق بوتاکس باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از ضد آفتاب های را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

البته استفاده از ضد آفتاب ها در همه زمان ها به شما توصیه می شود، اما همانطور که گفتیم بعد از تزریق بوتاکس پوست صورت حساسیت بالایی دارد و این موضوع اهمیت استفاده از ضد آفتاب ها را بیشتر نمایان می کند.

قبل از تزریق بوتاکس باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که بعد از تزریق بوتاکس باید چه نکاتی را رعایت کنید تا بهترین نتیجه ممکن برای شما به وجود آید.

در این مطالب به این موضوع اشاره کردیم که رعایت این نکات بعد از تزیرق بوتاکس چه اهمیتی دارد. در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم که قبل از تزریق بوتاکس باید به چه نکاتی توجه داشته باشید و چه مراقبت هایی را رعایت کنید تا شاهد نتیجه بهتر باشید.

قبل از تزریق بوتاکس باید چه نکاتی را رعایت کنید؟
قبل از تزریق بوتاکس باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از تزریق بوتاکس باید به آن توجه داشته باشید این است که مصرف مواد مخدر، دخانیات و البته مشروبات الکلی یک هفته قبل از تزریق بوتاکس فراموش شود. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تزریق بوتاکس معمولا با کبودی همراه نخواهد بود.

دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نکنید

اما اگر شخص قبل از تزریق بوتاکس دخانیات یا مشروبات الکلی مصرف کند، بعد از تزریق بوتاکس شاهد کبودی هایی در اطراف ناحیه تزریق شده خواهد بود.

لازم به ذکر است که دیدن و مشاهده این کبودی های جای هیچ نگرانی را برای شخص به وجود نمی آورد، زیرا بعد از مدتی از بین خواهند رفت، اما می توان به سادگی از ایجاد آن جلوگیری کرد.

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که بعد از تزریق بوتاکس نباید از لایه بردارها استفاده کرد یا صورت اصلاح کرد. توجه داشته باشید که قبل از تزریق بوتاکس هم نباید این کارها را انجام دهید.

البته توجه داشته باید که یک هفته قبل از تزریق بوتاکس نباید اصلاح کنید، توصیه می کنیم روز قبل از شروع این یک هفته صورت خود را اصلاح کنید تا در طول این دو هفته موهای زائد شما را ناراحت نکند.

توجه داشته باشید که یک هفته قبل از تزریق بوتاکس نباید داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین را مصرف کنید. به شما توصیه می کنیم اگر دارویی خاص را مصرف می کنید، پزشک معالج خود را در جریان قرار دهید تا اگر داروی شما در گروه داروهای ممنوعه وجود دارد، آن را با نمونه ی دیگری جایگزین کند تا برای شما مشکلی به وجود نیاید.

مصرف قرص های مکمل غذایی حاوی ویتامین E ممنوع می باشد

یکی دیگر از نکته هایی که برای قبل از تزریق بوتاکس باید به آن توجه داشته باشید این است که مصرف قرص های مکمل غذایی حاوی ویتامین E هستند، ممنوع می باشد.

البته لازم به ذکر است که ممنوعیت مصرف ویتامین E به همین قسمت ختم نمی شود، بلکه باید موادی مانند روغن ماهی که حاوی مقدار زیادی ویتامین E هستند را هم فراموش کنید تا بعد از تزریق بوتاکس برای شما مشکلی به وجود نیاید.

در مطالب بالا به این نکته اشاره کردیم که بعد از تزریق بوتاکس پوست در بالاترین سطح حساسیت خود قرار دارد. این موضوع سبب می شود که مراقبت های پوستی قبل از تزریق بوتاکس اهمیت بیشتری داشته باشد

نکته

به همین دلیل توصیه می کنیم که از آفتاب سوختگی پوست یا عارضه های این چنینی قبل از تزریق بوتاکس جلوگیری کنید و اگر با این مشکل روبه رو شده اید، در ابتدا برای رفع این مشکل اقدام کنید و سپس بوتاکس تزریق کنید.

گفتیم که از یک هفته قبل از تزریق بوتاکس باید لیست داروهای ممنوعه را از پزشک معالج خود دریافت کنید و نکات مربوط به آن را رعایت کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که یک ساعت قبل از تزریق بوتاکس نباید قرص استامینوفن مصرف شود.

نکته
نکته

استفاده از این دارو قبل از تزریق بوتاکس سبب ایجاد کبودی بعد از تزریق بوتاکس می شود. به شما توصیه می کنیم که مراقبت های ذکر شده در مطالب بالا را به طور کامل رعایت کنید تا بعد از تزریق بوتاکس مشکلی برای شما به وجود نیاید.

بوتاکس استاندارد برای تزریق در ناحیه ابرو چه ویژگی هایی دارد؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که بوتاکس برای تزریق باید استاندارد باشد تا عوارضی را به دنبال نداشته باشد. در این قسمت قصد داریم ویژگی های یک بوتاکس استاندارد را بیان کنیم و البته بگوییم چگونه می توان آن را از دیگر بوتاکس ها تشخیص داد. پس پیشنهاد می کنیم این مطالب را از دست ندهید.

بوتاکس استاندارد برای تزریق در ناحیه ابرو چه ویژگی هایی دارد؟
بوتاکس استاندارد برای تزریق در ناحیه ابرو چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن علامت استاندارد

یکی از مهم ترین ویژگی های یک بوتاکس استاندارد، داشتن علامت استاندارد است. توجه داشته باشید که یک بوتاکس باید در ابتدا مورد تائید وزارت بهداشت و سازمان نظارت بر سلامت غذا و دارو قرار بگیرد تا مجوز ورود به بازار را به دست آورد. البته در بازار شاهد بوتاکس هایی هستیم که به طور غیر قانونی و قاچاق وارد شده اند و هیچ گونه مجوزی هم برای پخش ندارند.

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که انتخاب مرکز معتبری برای تزریق بوتاکس چه اهمیتی دارد. در این قسمت لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که اگر مرکزی معتبر را برای تزریق بوتاکس انتخاب کنید

از کیفیت بوتاکس تزریق شده هم مطمئن خواهید شد. توجه داشته باشید که بوتاکس غیر استاندارد و بی کیفیت می تواند عوارض بسیار ناگواری برای شخص داشته باشد.

در نهایت با توجه به مطالب گفته شده می توان به این نتیجه رسید که هزینه بوتاکس ابرو به چه عواملی بستگی دارد.

در مطالب بالا به طور کامل این موضوع را شرح داده ایم که شرایط شخص بیشترین تاثیر را در هزینه و قیمت بوتاکس ابرو دارد.

همانطور که در مطالب بالا هم بیان کردیم هر چه مقدار و البته عمق چین و چروک های بین دو ابرو بیشتر باشد، به بوتاکس بیشتری هم برای رفع آن نیاز است که در نتیجه قیمت بالاتری هم دارد.

البته در این مقاله سعی بر این داشتیم که تاثیر عواملی بمانند پزشک متخصص و مرکز انجام تزریق بوتاکس را به طور کامل شرح دهیم.

همانطور که در مطالب بالا هم بیان کرده ایم پزشک برای تزریق بوتاکس باید تخصص، مهارت و تجربه کافی داشته باشد و مرکزی هم که تزریق بوتاکس در آن انجام می شود باید مجوز های لازم را اخذ کرده باشد

البته به اهمیت وجود مجوز اشاره کردیم و گفتیم که در صورت وجود مجوز نظارت بر آن مرکز وجود دارد، در صورتی که مرکز های نامعتبر تحت هیچ گونه نظارتی نیستند.

در این مقاله سعی بر این داشتیم که مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس را به طور کامل بیان کنیم. البته لازم به ذکر است که این مراقبت ها با توجه به شرایط هر کسی می تواند تغییر کند

اگر چه شاهد این هستیم که این شرایط و مراقبت ها در اکثر افراد به یک صورت وجود دارد، مگر آن که پزشک با توجه به شرایط شخص، مراقبت هایی را اضافه بر موارد ذکر شده برای او تعیین کند که در این صورت رعایت همه موارد فوق به علاوه مواردی که پزشک اضافه می کند، ضروری خواهد بود.

امیدوارم از مطالب مقاله هزینه بوتاکس ابرو لذت برده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید