میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

نمایندگی ژل ایدیا در ایران
نمایندگی ژل ایدیا در ایران

لیست موضوعات

نمایندگی ژل ایدیا در ایران

کلینیک دکتر زرگنج فرد فقط تزریق کننده این ژل است و محصولی برای فروش ندارد لطفا از تماس برای خرید ژل آیدیا با این مرکز تماس نگیرید .

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع نمایندگی ژل ایدیا در ایران بپردازیم. ژل ایدیا یک محصول کم نظیر است که از طریق بازسازی بافت به جوان سازی صورت تا حد زیادی کمک می­کند. این محصول که از برند Biorivolumetraia است به صورت یک پارچه در تمام منطقه تزریق توزیع می­شود و به نحوی غیر قابل باور شکل طبیعی و زیبایی را به صورت می­دهد.

مواردی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند:

  1. نحوه تاثیر گذاری ژل
  2. فناوری تولید ژل
  3. نمایندگی­های فروش و پخش ژل آیدیا

نمایندگی ژل ایدیا در ایران
نمایندگی ژل ایدیا در ایران

نحوه تاثیر گذاری ژل:

تزریق ژل به صورت زیر جلدی است که پوست بدن را تا حد زیادی از نظر آبرسانی، الاستیسیته، تحریک، بازیابی بافت چربی و تورم بازسازی می­کند. ایم ماده بین سلول­های چربی، سلول­های بنیادی و پری آدیپوست­ها وجود دارند. اسید هیالورونیک موجود در این ژل باعث بازسازی بافت چربی­ها شده و بر پوست بدن هم تاثیر می­گذارد و باعث بهبود یافتن آن می­شود.

قسمت اصلی ژل اسید هیالورونیک است که با فناوری تخمیر باکتری ساخته می­شود. این ژل به صورت کاملا طبیعی و یک­نواخت در کل محل تزریق پخش می­شود و اصطلاحا گلوله گلوله نمی­شود. اسید هیالورونیک موجود در این ژل به دلیل وجود خاصیت ویسکوزیته و الاستیسیته بالایی که دارد باعث سازگار شدن آن با بافت بدن شده که این خاصیت باعث حفظ حالت آن می­شود.

با استفاده از سوزن و کانولای 25 G قابل تزریق است و باید در لایه­ های عمیق بدن تزریق شود. در این ژل تکنیک تزریق برای نواحی مختلف بدن متفاوت است چون باید با ناحیه تحت درمان تناسب داشته باشد. بعد از تمام شدن فرایند تزریق ناحیه­ای که در آن تزریق صورت گرفته را باید با آرامش و بدون فشار ماساژ داد.

نحوه تاثیر گذاری ژل:
نحوه تاثیر گذاری ژل:

فناوری تولید ژل:

ژل ها با استفاده از فرایند پیوند متقاطع طولانی مدت در دمایی پایین تولید می­شود که به صورت تک فاز عمل می­کند. در این ژل سرعت ترکیب شدن با بافت بدن تا حدی به نسبت دیگر ژل­ها پایین­تر است که این موضوع باعث شده تا ژل به صورت کاملا یک­نواخت بر روی بدن عمل کند و گلوله گلوله نشود. مقدار رتیکولاسیون موجود در ژل  حالت ویسکوزیته یکسان به نسبت سایرین 30 درصد کمتر است.

اسید هیالورونیک موجود در ساخت و تولید ژل با 3 وزن 500 کیلو دالتون، 1میلیون دالتون و 2 میلیون دالتون مورد استفاده قرار گرفته است. زنجیرهای بلندی که در اسید هیالورونیک موجود است باعث شده که خواص توزیع محصول بهتر تنظیم شود. فناوری کاملا مبتکرانه­ای که در ساخت این محصول به کار رفته، توسط یک شرکت ثبت اختراع بین­المللی شده است.

فناوری تولید ژل:
فناوری تولید ژل:

مواد تشکیل دهنده

ژل از اسید هیالورونیک با پیوند متقاطع و غلظت 25 mg/g و بافر فسفات 1 g تشکیل شده است که دارای ویژگی­های اصلی چون افزایش حجم منطقه تزریق، بازسازی مجدد و افزایش الاستیسیته می­باشد و در نواحی گونه، فک و چانه  قابل استفاده برای درمان است.

ژل هایی وجود دارد که با استفاده از مکانیزم فرایند پیوند مطقاطع طولانی مدت در دمای پایین به دست می­آیند و به صورت تک فاز عمل می­کنند. ماده واسطه رتیکولاسیون موجود در  ژل ها به دلیل پایین بودن سرعت آن باعث شده که ژل هنگام تزریق و زمان ترکیب شدن با بدن کاملا یک نواخت و همگن عمل کند. اسید هیالورونیک موجود در  ژل در 2 وزن مولکولی 1 میلیون دالتون و 2 میلیون دالتون درون ژل موجود می­باشد که باعث تنظیم بهتر توزیع ژل بر بدن می­شود.

اسید هیالورونیک مورد استفاده در این محصول برای تضمین تولید بیشترین کیفیت و خلوص مواد خام استفاده می­شود. اندازه پیچیدگی که در آزمایشگاه به دست آمده بعث می­شود تا یک محصول بسیار قابل اطمینان و کارآمد بسازیم. این ژل از اسید هیالورونیک با پیوند متقاطع و غلظت 25 mg/g و بافر فسفات 1 g تشکیل شده است.

مواد تشکیل دهنده
مواد تشکیل دهنده

ویژگی­ های اصلی

از ویژگی­ های اصلی ژل ها را می­توان به آبرسانی پوست، اصلاح فیزیولوژیکی ساختار، گسترش و انتشار کاملا یکنواخت و همگن، اثر لیفتینگ اشاره کرد. نواحی قابل درمان با این ژل گونه، ناحیه بین، زاویه دار کردن صورت، بازیابی حجم، ناحیه دهان و چین­های سطحی و عمیق می­باشند. بعد از گذشت 7 الی 8 ماه بهتر است عمل تزریق این ژل تکرار شود.

ژل هایی که با استفاده از پیوند متقاطع بلند مدت در دمایی پایین ساخته می­شود که به این فرایند در اصطلاح اتصال عرضی می­گویند. به علت پایین بودن سرعت ترکیب، ماده رتیکولاسیون قادر است که به صورت یک پارچه و همگن در تمام نواحی اطراف تزریق پخش شود. رتیکولاسیون موجود در ساخت این ژل 30 درصد کمتر از سایر ژل­ها است. اسید هیالورونیک موجود در ساخت این ژل در 2 وزن 500 کیلو دالتون و 1 میلیون دالتون استفاده شده است که باعث تنظیم بهتر خواص ویسکوزیته می­شود.

اسید هیالورونیک خالص موجود در ژل برای تظمین تولید حداکثر کیفیت با توجه به میزان خلوص مواد خام موجود در آن مورد استفاده قرار می­گیرد. ژل هایی که موجب فرم دادن با شکل و ظاهری طبیعی به لب ها می­شود. مواد تشکیل دهنده این ژل همچون دیگر ژل­های برند Biorivolumetraia اسید هیالورونیک با پیوند غلیظ 25 mg/g و بافر فسفات 1 g است و در نواحی ورمیلیون و لب­ها قابل استفاده و درمان است.

ژل هایی که با تغییر دادن پارامترهای پیوند متقاطع تغییر غلظت اسید هیالورونیک در 2 وزن مولکولی 1 میلیون دالتون و 2 میلیون دالتون این امکان را به وجود آورده که محصولی با غلظت بالا و مقدار رتیکولاسیون کم تولید کرد.

 

موارد استفاده

مواردی که از این ژل برای درمان می­توان از آن استفاده کرد شامل برجسته سازی گونه، اصلاح زاویه بینی، اصلاح چانه، ناحیه مالار، رینوپلاستی و زاویه سازی فک می­باشد. این ژل را در عمق هیپودرم و بالای پریستوم می­توان تزریق کرد. ویژگی اصلی این ژل بازیابی و بازسازی حجم صورت و درمان افتادگی پوست می­باشد.

 

نمایندگی ­های فروش و پخش ژل آیدیا:

نمایندگی­های معتبری در سطح کشور مسئول فروش و پخش ژل آیدیا محصول کشور ایتالیا با دریافت تائیدیه سازمان غذا و دارو در کشور ایران هستند. این محصول تولید کمپانی Regenyal که یکی از معتبرترین کمپانی­های محصولات زیبایی، پوست و مو است می­باشد. ماده اصلی تشکیل دهنده این محصول هیالورونیک اسید است که در بهبود چین و چروک تا حد زیادی معتبر است.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه  کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه  کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید