میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

مقدار تزریق ژل گونه
مقدار تزریق ژل گونه

لیست موضوعات

مقدار تزریق ژل گونه

امروز می خواهیم به بررسی مقدار تزریق ژل گونه بپردازیم.

همان طور که می دانیم این روز ها تزریق های ژل از پر طرف دار ترین عمل های زیبایی اند.

در این مقاله به سوال های زیر پاسخ خواهیم داد:

ژل چیست؟

کاربرد ژل ها؟

انواع ژل ها؟

ژل ها چه عوارضی دارند؟

قیمت هر سی سی ژل چقدر است؟

مقدار تزریق ژل گونه؟

مقدار تزریق ژل گونه
مقدار تزریق ژل گونه

ژل چیست؟

زمانی که سن آدمی از 30 رد می شود کم کم چین و چروک های صورت پیدا شده و پوست صورت را از یک دست بودن و صاف بودن دور می کند. البته لازم به ذکر است که بگویم نوع تغذیه مناسب و سالم همچنین داشتن ورزش به عقب افتادن، ظهور چین و چروک خیلی کمک می کند.

خیلی از ما ها دارای چین و چروک بوده و یا به دلیل ژنتیکی اعضای صورت دل خواهی نداریم. ژل ها به وجود آمده اند که هر یک به نحوه به زیبایی صورت و بدن افراد کمک کنند. مثلا ژل هایی وجود دارد که چین و چروک را بر طرف می کند،نوعی ژل وجود دارد که به گونه تزریق شده و باعث افزایش حجم گونه ها می شود البتع همین نوع ژل به افزایش حجم لب ها هم کمک می کند.

ژل ها نوعی اسید هیالورونیک هستند که به صورت یا بدن تزریق شده و با وظیفه ی پرکننده  پوست صورت ها را یک دست می کنند.

کاربرد ژل ها؟

همان طور که به طور مختصر در سطر بالا توضیح دادیم نوعی از ژل ها می توانند چین و چروک را بر طرف کند و به شما صورتی صاف و یک دست خواهد داد.

اما کاربرد ژل ها فقط به این جا ختم نشده و برای از بین بردن جای زخم یا جوش ها هم می توان تزریق ژل انجام داد.از کاربرد های ژل ها می توان به این موارد اشاره کرد: افزایش حجم گونه و لب ها، صاف کردن پوست پیشانی، تغییراتی در بینی، متقارن سازی صورت، از بین بردن چین و چروک ها و همچنین جای جوش ها و زخم های عمیق و….

کاربرد ژل ها؟
کاربرد ژل ها؟

انواع ژل ها؟

ژل ها از نظر مدت ماندگاری به دو دسته تقسیم می شوند، دسته ی اول ژل های موقت اند، این ژل ها به مدت 6 تا 12 ماه ماندگاری داشته و بعد از اتمام ماندگاری جذب صورت شده و دیگر به طور کامل آثارش از بین خواهد رفت.

دسته ی دوم ژل های دائم اند، این ژل ها به مدت 1 تا 3 سال ماندگاری داشته و بعد از تمام شدن مدت ماندگاری دیگر جذب پوست نشده و باید از زیر پوست خارج شوند.

انواع ژل ها؟
انواع ژل ها؟

ژل ها چه عوارضی دارند؟

همان طور که گفته شد ژل ها از نظر مدت ماندگاری به دو دسته ی کلی تفسیم می شوند، اما عوارض هر یک متفاوت بوده و یکسان نیستند.

گروه اول ژل های موقت اگر توسط دکتر متخصص و با مهارت در جای مناسب خود تزریق شود، می توان گفت هیچ عوارضی نداشته و حتی حساسیت هم ایجاد نمی کنند.

اما گروه دوم ژل های دائمی بسیار پر عوارض بوده و حتی اگر هم توسط بهترین دکتر ها در جای درست خود تزریق شوند باز هم عوارض داشته و خطر ناک است، نمونه ای از عوارض این ژل ها این است که در زیر پوست جابجا می شوند و تغییر شکل می دهند.

اما در صورت به اتمام رسیدن مدت ماندگاری این ژل ها، ماده ژل به صورت گلوله گلوله شده و باید توسط دکتر از زیر پوست خارج شود. اما این امکان وجود ندارد که به طور کامل خارج شود و باز هم در زیر پوست مقداری از ژل باقی مانده و صورت را با عدم تقارن همراه می سازد.

ژل ها چه عوارضی دارند؟
ژل ها چه عوارضی دارند؟

قیمت هر سی سی ژل چقدر است؟

برای تعیین قیمت ژل ها باید در ابتدا مقدار آن را مشخص کنید، قیمت هر مقداری متفاوت است. از طرفی باید بدانید که قیمت تمام ژل ها یکسان نبوده و متفاوت است، حتی ژل هایی که موقت هستند هم دارای قیمت های متفاوتی بوده و همگی یک قیمت ثابت ندارند همچنین ژل های دائم هم دارای قیمت های متفاوتی هستند.

اما یک مورد دیگر هم هست که در تعیین قیمت تاثیر دارد، آن هم این است که ژل به کجا تزریق شود، مثلا یک نوع ژل و به یک میزان اگر در لب تزریق شود قیمت متفاوتی با تزریق همان ژل و همان میزان به گونه خواهد داشت، چون که نوع تزریق ها با هم فرق داشته و یکی نیستند. پس این که ژل را به کجا تزریق می کنید هم عامل تعیین کننده ی قیمت تزریق ژل است.

مقدار تزریق ژل گونه؟

برای خیلی ها سوال پیش می آید که برای گونه یا هر جای دیگری چقد ژل باید تزریق شود، خب این سوال ای است که برای هر فرد متفاوت بوده و اصلا مقدار ثابتی ندارد. هر کسی دارای صورت متفاوت و منحصر به فرد خود است، مقدار تزریق ژل گونه برای تمام افراد نمی تواند ثابت باشد چون تمان افراد گونه و صورت یکسانی ندارد.

اما راهی هست که با توجه به آن می توان گفت برای هر فردی چقدر ژل نیاز است، این که فرد چند سالش باشد و چقد از چربی های زیر پوستش از بین رفته باشد و یا این که فرد به صورت ژنتیکی چطور گونه ای دارد، از مهم ترین دلایل برای تعیین مقدار تزریق ژل گونه است.

و در نهایت تمامی مطالب بالا را می توان به این شکل بیان کرد که ژل ها برای زیبایی صورت و بدن بسیار مناسب و کاربردی هستند. امروزه یکی از پر طرف دار ترین عمل هایی زیبایی تزریق ژل است چون تمامی نقص های صورت را می تواند بر طرف سازد.

مقدار تزریق ژل گونه؟
مقدار تزریق ژل گونه؟

از کاربرد های ژل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از بین بردن چین و چروک پوست، متقارن سازی صورت، زاویه دار کردن فک، اصلاح بینی، حجم دهی به گونه و لب و…

ژل هاعموما به دو دسته ی دائمی و موقت تقسیم می شوند که ژل های موقت اگر توسط دکتر متخصص تزریق شود تقریبا هیچ عوارضی نداشته و بعد از تمام مدت ماندگاری جذب پوست خواهد شد.

اما ژل های دائم دارای عوارض خطرناک بوده و مشکل ساز هستند.

از این که این مطلب را مطالعه کردید ممنونیم و امیدوارم برای شما کاربردی باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال  86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با دستگاه مونالیزاتاچ از سال 94 :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zargnj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید