میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

مراکز معتبر هایفوتراپی تهران
مراکز معتبر هایفوتراپی تهران

لیست موضوعات

مراکز معتبر هایفوتراپی تهران

امروز با بررسی موضوع مراکز معتبر هایفوتراپی تهران با شما همراهیم.

مراکز معتبر هایفوتراپی تهران دارای ویژگی های برجسته ای هستند که همین ویژگی ها سبب متمایز شدن این مراکز از دیگر مکان ها و کلینیک ها می شوند، در حال حاضر مراکز زیادی در این زمینه فعالیت دارند اما لازم است با تحقیق مناسب مرکز معتبر و با تجربه ای را در این مورد یافت.

مراکز معتبر هایفوتراپی تهران
مراکز معتبر هایفوتراپی تهران

پیشنهاد ما برای بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلینیک می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید و یا با مشاوران ایشان تماس بگرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

در ادامه مقاله به سوالاتی که شاید برای شما نیز پیش بیاید پاسخ می دهیم.

هایفوتراپی چیست؟

مزیت های استفاده از هایفوتراپی کدامند؟

چه افرادی می توانند هایفوتراپی را انجام دهند؟

در هنگام انجام دادن هایفوتراپی به چه نکاتی لازم است دقت کرد؟

روش انجام دادن هایفوتراپی از چه طریقی است؟

جلسات لازم در روش هایفوتراپی چند جلسه است؟

نتیجه دریافت شده از هایفوتراپی چه مدت طول می کشد تا نمایان شود؟

هایفوتراپی را در چه مکان هایی باید انجام داد؟

ویژگی های مراکز معتبر هایفوتراپی در تهران کدامند؟

هایفوتراپی چیست؟

با افزایش سن چین و چروک های پوست بیشتر می شود و این چین ها برای افراد و زیبایی آنها مشکل ایجاد می کند، خیلی از افراد با شکل گیری اولین چین ها به شدت ناراحت شده و ترجیح می دهند هر طور که شده از طریق روش های مفید این چین ها را بردارند

هایفوتراپی چیست؟
هایفوتراپی چیست؟

در حال حاضر در دنیا روش های زیادی وجود دارد که بتواند به راحتی این مشکل افراد را برطرف کند و زیبایی و جوانی را مجددا به صورت آنها برگرداند، و از روش های موجود که در چند سال اخیر استفاده می شود و متقاضیان زیادی دارد روش هایفوتراپی نام دارد، خوشبختانه این روش توانسته که تأییدیه لازم را از سازمان غذا و دارو دریافت کند و موثر بودن این روش و بی خطر بودن آن مورد تأیید می باشد.

امواج اولتراسوند

از طریق روش هایفوتراپی امواج اولتراسوند و فرکانس هایی که به صورت کاملا مستقیم به پوست وارد می شود، این امواج تأثیر خود را تنها از این راه بر روی پوست نشان می دهند که دستگاه را طوری قرار می گیرند که با سطح پوست در تماس باشد، و سپس جوانسازی پوست رخ می دهد و از این طریق پوست به طرز خارق العاده ای سفت می شود و  شل بودنی که رخ داده است را از دست می دهد، می توان گفت که روش هایفوتراپی همان کاری را انجام می دهد که روش های جراحی برای جوانسازی می توانند انجام دهند.

هایفوتراپی برای درمان لیفت و همچنین جوانسازی پوست در حال حاضر بهترین روش می باشد که با انجام آن فرم دهی به صورت و گردن و همچنین چشم و بازوها انجام می شود، این کار از طریق امواج مافوق صوت که به لایه های پوست وارد می شود انجام می شود و با تمرکز کامل بر نقطه ای که این امواج ساطع می شود سبب می شود در آن ناحیه لیفت پوست انجام شود آن هم بدون ایجاد هر گونه زخمی این اتفاق می افتد.

مزیت های استفاده از هایفوتراپی کدامند؟

هایفوتراپی مزیت های زیادی دارد و به همین دلایل متقاضیان استفاده از این درمان افزایش یافته است، از جمله این مزیت ها می توان به چند مورد اشاره کرد:

در هایفوتراپی برای درمان مورد نظر به یک جلسه نیاز است و بعد از آن یک جلسه به زودی نتایج خود را نشان می دهد، این روش یک نوع لیفت خیلی سریع است و نتیجه حاصل شده از این درمان تا شش ماه بعد ادامه دارد.

بعد از انجام درمان هایفوتراپی نیازی به هیچ گونه مراقبت خاص نیست، اینکه فرد برای درمان خود پرهیزهایی را انجام دهد و …

برای ماندگاری این روش و درمان بهتر لازم نیست که فرد هیچ گونه دوران نقاهتی را سپری کند و  بعد از انجام این عمل به آسانی می تواند به هر نوع کاری که دارد برسد و روال عادی زندگی روزمره خود را مجددا ادامه دهد.

مزیت های استفاده از هایفوتراپی کدامند؟
مزیت های استفاده از هایفوتراپی کدامند؟

مزیت دیگر این روش این است که هم درمانی غیر تهاجم محسوب می شود و هم بدون انجام هر گونه جراحی بر روی پوست انجام می شود، و همچنین بی خطر بودن آن ثابت شده است.

نتایجی که از این درمان حاصل می شود به صورت کاملا طبیعی می باشد و همین مزیت دیگری محسوب می شود، چون از این طریق فقط لایه های ساختاری موجود در پوست را تحریک می کند و پوست به این تحریک یک پاسخ طبیعی می دهد و این پاسخ بازسازنده به مرور آغاز شده و سپس تحریک کلاژن جدید شروع می شود.

مزیت دیگر این است که سطح پوست فرد بدون هر گونه آسیبی می ماند و پوست دچار مشکلی نمی شود و سالم می ماند.

چه افرادی می توانند هایفوتراپی را انجام دهند؟

همه افراد در هر رده سنی که باشند به راحتی از روش هایفوتراپی بهره می برند، یکی از کاربردهای مهم این روش این است که بر عکس خیلی از روش های دیگر در ارتباط با جوانسازی پوست که محدودیت سنی در ارتباط  با آن وجود دارد این روش محدودیت خاصی ندارد .

این روش را افرادی به کار می برند که دوست دارند در همه موقعیت ها جوان باشند و گذشت زمان و افزایش سن بر روی پوست آنها کمترین تأثیرات خود را بگذارد، با این حال استفاده از این روش را برای افرادی ترجیح می دهند که پوست آنها شل شده باشد و یا به عبارتی در سنین جوانی هستند، معمولا از سنین بالای سی سالگی این شل شدن پوست و چین و  چروک بیشتر ایجاد می شود.

استفاده از این روش برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند اما ترس از این دارند که بعد از لاغر شدن پوست آنها به خصوص در صورت شل شود مفید است.

چه افرادی می توانند هایفوتراپی را انجام دهند؟
چه افرادی می توانند هایفوتراپی را انجام دهند؟

در هنگام انجام دادن هایفوتراپی به چه نکاتی لازم است دقت کرد؟

افرادی زیادی هستند که در هنگام استفاده از هایفوتراپی معمولا توقعات خیلی عجیبی دارند و به صورت آگاهانه در این زمینه اقدام نمی کنند، باید توجه داشت که در زمانی که قصد انجام دادن این کار را دارید می توانید به این نکته ها دقت کرد:

این روش تنها از طریق امواج انجام می شود و لازم است که فرد توقعاتی که درباره نتیجه حاصل از هایفوتراپی دارد انتظاراتی کاملا واقع بینانه باشد، این توقعات را می توان از پزشک متخصص پرسید و از این راه به صورت کامل اقدام کرد.

هر چه پوست افتادگی بیشتری داشته باشد قطعا این درمان دیرتر نتیجه می گیرد و طول می کشد که این کار را انجام داد، به همین دلیل باید به درجه ای که پوست دچار افتادگی شده دقت کرد، همچنین در ارتباط با چین و چروک ها هم باید این کار را انجام داد و با پزشک مشورت کرد.

در این مورد اگر به پزشک متخصص و یک مرکز معتبر که در این کار تبحر کافی را دارد مراجعه کند می تواند به طور واقع بینانه از پزشک بپرسد که چه اقداماتی انجام دهد، میزان افتادگی و اینکه سن فرد چند سال است و همچنین عمق های چین و چروک ها چگونه است توسط پزشک بررسی شود و از این طریق پزشک در نظر بگیرد که آیا فرد می تواند کاندیدای خوبی برای هایفوتراپی باشد، و یا اینکه در کنار هایفوتراپی باید اقدامات دیگری برای پوست انجام داد.

روش انجام دادن هایفوتراپی از چه طریقی است؟

انجام دادن هایفوتراپی توسط پزشک به راحتی انجام می شود، از این طریق فرد روی تخت دراز کشیده و پزشک از طریق دستگگاه مخصوص هایفو روی پوست او دسته دستگاه را جابه جا می کند، تقریبا این کار حدود 45 دقیقه طول می کشد و مانند دستگاه سونوگرافی است که بر روی پوست جریان می یابد و در جهتی که قصد انجام هایفو روی آن را دارند به کار می برند، این روش چون هیچگونه دردی ندارد احتیاجی به این نیست که حتی برای استفاده کردن از آن از کرم های بی حسی به کار برد.

روش انجام دادن هایفوتراپی از چه طریقی است؟
روش انجام دادن هایفوتراپی از چه طریقی است؟

جلسات لازم برای انجام هایفوتراپی چند جلسه است؟

معمولا درمانی که از هایفوتراپی دریافت می شود را در همان جلسه اول می توان مشاهده کرد و این روش به آسانی در همان جلسه تغییرات مفید خود را نشان می دهد، برای اینکه از هایفوتراپی نتیجه بهتری را دریافت کرد و این تغییرات بر روی پوست بهتر خود را نشان دهد بهتر است که بعد از سه ماه به تدریج دوباره این درمان را انجام داد.

جلسات لازم برای انجام هایفوتراپی چند جلسه است؟
جلسات لازم برای انجام هایفوتراپی چند جلسه است؟

نتیجه دریافت شده از هایفوتراپی چه مدت طول می کشد تا نمایان شود؟

خوشبختانه بعد از انجام هایفوتراپی نتایج اولیه آن بر روی پوست به آسانی نمایان می شود و  قابل مشاهده  است اما برای اینکه نتیجه نهایی هایفوتراپی مشخص شود لازم است که چند ماهی سپری شود، برای این منظور لازم است در حدو 2 الی 3 ماه زمان سپری شود

البته باید بیان کرد که این مدت در هر فردی متفاوت است و بستگی به بدن فرد و نوع پوست آنها دارد، زیرا این بدن است که باید مانند همیشه و به طور طبیعی کلاژن ها را بازسازی مجدد کند ، و هایفوتراپی سبب می شود که از طریق این روش تولید کلاژن توسط پوست تحریک شده و سپس نتایج لازم دریافت شود.

نتیجه دریافت شده از هایفوتراپی چه مدت طول می کشد تا نمایان شود؟
نتیجه دریافت شده از هایفوتراپی چه مدت طول می کشد تا نمایان شود؟

هایفوتراپی را در چه مکان هایی باید انجام داد؟

افرادی که خواهان انجام هایفوتراپی هستند باید دقت کنند که این کار را در چه مراکزی انجام می دهند و قطعا هر مرکزی که تبلیغات انجام دهد که این کار را می تواند انجام دهد مرکزی معتبر نیست.

هایفوتراپی را باید در کلینیک هایی که پزشکان متخصص دارند که پزشک در این کار مهارت کافی و تخصص لازم را دارد و به دستگاه مجهز است انجام داد.

پزشک باید گواهینامه ای مبنی بر این داشته باشد که مجوز لازم برای انجام این کار را دارد.

 

ویژگی های مراکز معتبر هایفوتراپی در تهران کدامند؟

یافتن مرکزی معتبر درباره هایفوتراپی در تهران کاری مشکل می باشد، خیلی ها تصور می کنند که در صورتی که یک مرکز راه اندازی شد پس می توان به آن اعتماد کرد و حتما آن مرکز صلاحیت لازم را دارد، در حالی که همچین مساله ای اصلا صحت ندارد و برای اینکه درمان هایی را انجام داد باید تحقیق درست را انجام داد.

پوست افراد حساس است و در هنگام انجام درمانی بر روی آن باید نهایت دقت در نظر گرفته شود، در خیلی موارد پیش آمده که در هنگام مراجعه به یک فرد که تخصص کافی نداشته پوست بدن و در خیلی موارد جسم فرد در معرض خطرات زیادی قرار گرفته است، برای اینکه بتوان هایفوتراپی را انجام داد باید تحقیق کرد، پرس و جو از افرادی که قبلا این کار را انجام داده اند نیز می تواند کمک کند، همچنین با پزشکان متخصص مختلفی مشورت کرده و از این طریق مناسب ترین مرکز را یافت.

کلینیک مناسب

اولین مسأله ای که در ارتباط با هایفوتراپی در نظر گرفت این است که در مراجعه به مرکز آن مکان اعتبار لازم را داشته باشد و مجوز لازم را از مراجع مورد نظر گرفته باشد، و برای انجام این کار مجوز دریافت کرده باشد، مجهز به دستگاه های به روز باشد و برای انجام این درمان ها هیچ گونه منع قانونی نداشته باشد.

لازم است از سرویس هایی که آن مرکز در اختیار بیماران قرار می دهد آگاهی پیدا کرد، نیازمند این هستند که جزئیات کامل مرکز بررسی شود و فرد از خود بپرسد آیا از این ارائه خدماتی که مرکز بیان می کند می تواند از پس آن بر می آید رضایت کافی را دارد و فرد را راضی نگه می دارد.

مرکز معتبر می تواند برای افرادی که خواهان انجام هایفوتراپی هستند در صورت امکان جلسات مشاوره مفیدی را با پزشک در نظر بگیرند و پزشک بتواند تمام مشاوره لازم را به فرد ارائه دهد، می توان از موارد این مشاوره به این مسائل اشاره کرد که پزشک در مورد هر نوع گزینه درمانی برای فرد توضیحات کافی بدهد، اینکه برای او در آن موقعیت چه کارهایی لازم است انجام شود، مجوزهای لازم را به فرد بیمار نشان دهد، کیفیت هر نوع خدمات آن مرکز را بیان کند، و در این جلسه مشاوره می تواند خیلی از مسائل روشن شود و فرد آرامش و اطمینان کافی را بیابد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید