میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی
مدت ماندگاری کربوکسی تراپی

لیست موضوعات

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی

در این مقاله میخواهیم توضیحاتی درباره مدت ماندگاری کربوکسی تراپی توضیحاتی دهیم ضمن اینکه این روش را بطور کامل به شما نیز معرفی کنیم.

. کربوکسی تراپی جز عمل های زیبایی و پرطرفدار در دنیا و ایران به حساب می آید که نامش را از کربن دی اکسید گرفته است که علت آن درمان با استفاده از گاز کربن دی اکسید می باشد. کربوکسی تراپی از عمل هایی محسوب می شود که در زمینه های مختلف کاربرد دارد و درمان بسیار از ناهنجاری های بدن است که در ادامه ی مقاله مطالبی درباره ی کاربرد های آن و مدت ماندگاری کربوکسی تراپی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

کربوکسی تراپی چیست؟

کاربردهای کربوکسی تراپی چه مواردی هستند؟

چه کسانی می توانند کربوکسی تراپی انجام دهند؟

مدت ماندگاری و نکات لازم بعد از کربوکسی تراپی چیست؟

در چه زمینه هایی از کربوکسی تراپی استفاده می شود؟

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی چقدر است؟

عمل کربوکسی تراپی عمل ایمنی است؟

چند جلسه برای جراحی کربوکسی تراپی نیاز است؟

چه نکاتی بهتر است بعد از عمل کربوکسی تراپی انجام داد؟

احساس بیماران در انجام جراحی کربوکسی تراپی چگونه است؟

استفاده از گاز کربن دی اکسید عوارضی به همراه دارد؟

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی
مدت ماندگاری کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی نام علمی گازی بنام دی اکسید کربن یا(CO2) و این گاز در زیرپوست تزریق میشود.بدن نیز با دریافت این گاز کمبود اکسیژن را تلقی میکند و جریان خون را در این ناحیه افزایش میدهد در نتیجه سبب رسیدن مواد مغذی به آن ناحیه میشود و سلولهای این قسمت ترمیم خواهند یافت.

از این روش برای جوانسازی،ترمیم سیاهی و گودی چشم،کم کردن چروکها و ترکهای پوستی و کاهش سلولهای چربی میشود.

گاز دی اکسید کربن گازی غیرسمی است و هر روزه این گاز تولید شده و وارد خون میشود و بوسیله ریه ها دفع میشود.در نتیجه برای بدن غیرسمی است و اگر این گاز مستقیم وارد رگ هم بشود آمبولی ایجاد نمیکند.

و حتی دفع هم میشود.وجود دی اکسیدکربن موجب رخداد دو اتفاق در بدن میشود اول اینکه با ورود این گاز هموگلوبین بخاطر تمایل بیشتر به دی اکسیدکربن ،اکسیژن را رها میکند و به دی اکسیدکربن متصل میشود.

در نتیجه باعث زیادشدن اکسیژن میشود درنهایت با زیاد شدن جریان خون ایجاد مویرگهای جدید و افزایش باسازی و تولید بیشتر کلاژن و الاستین بیشتر در آن ناحیه میشود.

پس از تزریق در بافت چربی با فشار بالا اتفاقی متفاوتی رخ میدهد که ابتدا با ایجاد آسیب ناشی از فشار و ضربه موجب تجزیه چربی  میشود و با افزایش جریان خون در رگها موجب افزایش اکسیژن و دفع بهتر چربی شود.

افراد بالای 30 سال میتوانند برای کشیدن پوست و سفت کردن دورچشم و رفع غبغب استفاده میکنند.هر چه بیمار جوانتر باشد جوابدهی بهتر است از هر ده بیمار هشت نفر از آنها پس از دو جلسه مشکل شلی صورتشان رفع میشود.

و بیمار متوجه بهبود رنگ، شفافیت،بافت پوست بیماران میشود.این روش موثرترین روش برای جوانسای و رفع چین چروک دور چشم هست.زیرا نتیجه آن غیرطبیعی آن نخواهد بود.

تیرگی در زیر چشمان علتهای متفاوتی دارد.ولی یکی از دلایل عمده آن کاهش سرعت جریان خون در مویرگها ی پلک پایین و اختلال اکسیژن رسانی است.

در نتیجه موجب کبودرنگ شدن این ناحیه میشود.

که کربوکسی تراپی با جذب اکسیژن به محل موردنظر باعث بهبودی شبکه مویرگی زیرچشمها شده و جریان خون را زیاد میکند.که علاوه بر آن با افزایش کلاژن پوست را جوانتر میکند.

کاربردهای کربوکسی تراپی

این روش را برای تمام نواحی بدن میتوان استفاده کرد از جمله پلک،صورت،گردن،پشت،دستها،باسن،پاها .

اما برای درمان تیرگی دورچشم،استرچ مارک(ترکهای پوستی ناشی از چاقی و حاملگی) ،کاهش سلولیت و کاهش توده چربی موضعی،چروکهای صورت و دورچشم،اسکارهای ناشی از سوختگی،آکنه،جراحی،پسوریلزیس،پدیده رینود،زخمهای عروقی، بیماریهای ایسکمیک اندام تحتانی،شل شدگی پوست، جوانسازی پشت دست و دکلته و گردن،ریزش مو،کاهش درد و اسپاسم.

در این روش با استفاده از یک دستگاه که دارای مخزن گاز دی اکسیدکربن است.

سرعت و میزان خروج این گاز قابل تنظیم است. که توسط پزشک قابل تنظیم است و این گاز از طریق یک سوزن نازک به زیرپوست تزریق میشود.

این گازها بعد از تزریق توسط بافت جذب میشوند و بوسیله ریه دفع میشود.سپس این ناحیه کمی متورم میشود و بعد از 10 دقیقه بعد از جذب میشود و تورم از بین میرود اما در اسکار و ترکهای پوستی کمی سوزش به همراه دارد.

برای درمان بافت چربی موضعی حجم گاز بیشتری نیاز داریم .تعداد جلسات لازم برای اینکار بین 8تا 10 جلسه بافاصله یک یا دو هفته لازم است.کربوکسی تراپی عارضه ای ندارد.درد و قرمزی کم در محل تزریق احساس گرماو یا حتی کبودی عوارضی کوتاه مدت هستندو بعد از چند روز برطرف میشود.

کاربردهای کربوکسی تراپی
کاربردهای کربوکسی تراپی

افرادی که نمی توانند از کربوکسی تراپی استفاده کنند:

اشخاصی که نارسایی کلیه دارند

اشخاصی که تحت درمان با دیالیز هستند

بانوان باردار

اشخاص سرطانی

افرادی که شیمی درمانی میکنند

افرادی با کم خونی شدید

افراد مبتلا به سرطان،صرع،آب سیاه(گلوکوم)

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی به عواملی چون جنس پوست،سن فرد،میزان و شدت عوارض پوست بستگی دارد که تحت نظر پزشک تعیین میشود.اما مدت زمان ماندگاری آن حدودا 9 تا 12 ماه است که با تکرار این روش میتوان مدت آن را طولانی کرد.ماندگاری این روش بسته به شرایط پوستی و ناحیه تزریق شده متفاوت است. هزینه کربوکسی تراپی به منطقه موردنظر،موادمصرفی،وسعت تزریق و تکنیک پزشک بستگی دارد.

افرادی که نمی توانند از کربوکسی تراپی استفاده کنند:
افرادی که نمی توانند از کربوکسی تراپی استفاده کنند:

مراقبتهای لازم برای بعد از کربوکسی تراپی

ورم بعد از کربوکسی تراپی

،24 ساعت بعد داز تزریق از استحمام بپرهیزند

اجتناب از آفتاب گرفتن بمدت یکماه بعد از تزریق

پرهیز از فعالیت سنگین

مصرف منظم داروی تجویز شده پزشک

در این مقاله درباره کربوکسی تراپی و موارد استفاده آن صحبت شد اینکه از گاز دی اکسیدکربن برای جوانسازی استفاده میشود و قبل و بعد از آن چه نکاتی باید رعایت بشود.زمانیک این گاز به بدن تزریق شود بدن بخاطر کمبود اکسیژن به آن ناحیه مراجعه کرد و اکسیژن رسانی میکند در نتیجه موجب ایجاد جریان خون در آن ناحیه شده و مواد مغذی را به بدن میرساند و این قسمت را ترمیم میکند.

مراقبتهای لازم برای بعد از کربوکسی تراپی
مراقبتهای لازم برای بعد از کربوکسی تراپی

در چه زمینه هایی از کربوکسی تراپی استفاده می شود؟

در چه زمینه هایی از کربوکسی تراپی استفاده می شود؟
در چه زمینه هایی از کربوکسی تراپی استفاده می شود؟

جراحی کربوکسی تراپی از بهترین، کم عوارض ترین و در انجام جراحی جزء راحت ترین جراحی های دنیا در زمینه ی پوست محسوب می شود.

 

کربوکسی تراپی عملی است که با تزریق گاز کربن دی اکسید (CO2) سبب جوان شدن پوست در نواحی مختلف بدن می شود و از جراحی کربوکسی تراپی برای نواحی مانند دست ها، پاها، پلک، گردن، صورت، باسن و … استفاده می کنند.

عمل کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت های قسمت های مختلف بدن، کم کردن چربی های بدن، برطرف شدن تیرگی اطراف چشم، ترک هایی که به خاطر حاملگی و چاق شدن بوجود آمده اند که اصلاحا استرچ مارک گفته می شود،

برطرف کردن چروک های صورت و گردن و پشت دست و مخصوصا اطراف چشم، درمان سوختگی های بدن، برطرف کردن شل شدن و افتادگی پوست، رشد موها، پسوریازیس یا پوسته پوسته شدن، درمان زخم های عروقی و درمان جای جراحی ها و بسیاری درمان های دیگر کاربرد دارد.

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی چقدر است؟

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت،

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی چقدر است؟
مدت ماندگاری کربوکسی تراپی چقدر است؟

عواملی مانند جنس پوست بیمار، سن بیمار که بهتر است افراد بالای 30 سال برای عمل کربوکسی تراپی اقدام کنند

به دلیل این که زمانی که شما به سن 30 سالگی می رسید اکسیژن پوست 25 درصد کم شده و سپس در 40 سالگی اکسیژن پوست 50 درصد کم می شود که در صورت کم شدن اکسیژن پوست شاهد چروک شدن پوست خود خواهید بود.

 علاوه بر سن بیمار موضوع هایی مانند آلودگی های اطراف، مصرف دخانیات سبب چروک شدن پوست می شوند و برای این که بعد از عمل کربوکسی تراپی مدت ماندگاری عمل پایین نیاید بهتر است از پوست خود به بهترین حالت ممکن مراقبت کنید.

دقت داشته باشید که حتما سن شما برای عمل کربوکسی تراپی بالای 30 سال باشد که مدت ماندگاری کربوکسی تراپی و نتیجه ی عمل کربوکسی تراپی موفقیت آمیز باشد. در عمل کربوکسی تراپی بیمار جوان تر برابر است با نتیجه ی بهتر و مدت ماندگاری کربوکسی تراپی در افراد جوان تر بیش تر خواهد بود.

عوامل دیگری مانند عوارش و واکنشی که پوست شما بعد از عمل کربوکسی تراپی نشان می دهد به مدت ماندگاری کربوکسی تراپی بسنگی خواهد داشت که معمولا واکنش پوست در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

معمولا مدت ماندگاری کربوکسی تراپی 6 تا 12 ماه است که مدت ماندگاری کربوکسی تراپی در افراد مختلف یکسان نیست و به عواملی که گفته شد مانند سن، جنس پوست و … بستگی دارد.

توجه داشته باشید که هر بار که عمل کربوکسی تراپی را انجام می دهید مدت ماندگاری کربوکسی تراپی بیشتر از عمل قبلی خواهد شد و اگر عمل کربوکسی تراپی و لیزر تراپی را به صورت همزمان انجام دهید، این شیوه مدت ماندگاری کربوکسی تراپی را بالا خواهد برد

و شما بیشتر از عمل کربوکسی تراپی خود و مدت ماندگاری آن راضی خواهید بود و همچنین جراحی به صورت همزمان کربوکسی تراپی و لیزر تراپی برای جراحی هایی مانند سیاهی بیش از حد در ناحیه تناسلی و  قسمت کشاله ران موثرتر خواهد بود.

نکته بسیار مهم در مدت ماندگاری کربوکسی تراپی این است که انتخاب جراح باتجربه و حرفه ای می تواند مدت ماندگاری کربوکسی تراپی را افزایش دهد و شما تزریق بهتری داشته باشید

و قطعا مدت ماندگاری کربوکسی تراپی بیشتر خواهد شد و رضایت بیشتری از عمل کربوکسی تراپی خود خواهید داشت.

عمل کربوکسی تراپی عمل ایمنی است؟

از آن جا که عمل کربوکسی تراپی جز عمل هایی محسوب می شود که مورد تایید سازمان غذا و دارویی ایالت متحده آمریکا (FDA) است می توانید نسبت به انجام کربوکسی تراپی اقدام کنید و در نظر داشته باشید که عمل های مورد تایید FDA مانند عمل کربوکسی تراپی بسیار مطمئن بوده و جز عمل های ایمن است و لازم نیست نگرانی درباره ی آنجام آن نداشته باشید.

عمل کربوکسی تراپی عمل ایمنی است؟
عمل کربوکسی تراپی عمل ایمنی است؟

 

کربوکسی تراپی از جراحی های بسیار پرطرفدار در آمریکا، کشورهای اروپایی و کشور عزیزمان ایران به حساب می آید

که قطعا در سال های آینده با توجه به تمایل بیشتر مردم به زیبایی و حفظ زیبایی خود افراد بیش تری طرفدار کربوکسی تراپی خواهند شد و این جراحی که کم ترین عوارض را دارد انجام خواهند داد.

عوارض هایی که عمل کربوکسی تراپی دارد مانند درد در محل تزریق، قرمز شدن، احساس سوزش  و در بعضی افراد کبودی دیده شده که نیازی به نگران شدن نیست این عوارض بسیار کوتاه مدت هستند و خیلی سریع از بین می روند.

درواقع عوارض در عمل کربوکسی تراپی به حدی کم است که می توان گفت کربوکسی تراپی از عمل های بدون عوارض محسوب می شود و همچنین از عمل های بسیار مفید و پرطرفدار است

که می توانید ناهنجاری های بدن خود را با این عمل مطمئن و ایمن برطرف کنید و نتیجه ی عمل کربوکسی تراپی حس خوبی را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.

 

 

 

چند جلسه برای جراحی کربوکسی تراپی نیاز است؟

بعد از یک جلسه انجام کربوکسی تراپی شما می توانید تغییر را ببینید ولی برای این که نتیجه ی بهتری در جراحی کربوکسی تراپی داشته باشید بهتر است 4 تا 6 جلسه کربوکسی تراپی انجام دهید مخصوصا برای کربوکسی تراپی قسمت صورت 4 تا 6 جلسه انتخاب بسیار خوبی می باشد.

معمولا مدت زمان هر جلسه کربوکسی تراپی 30 دقیقه می باشد.

مدت زمان جلسه از جلسه ی قبل تر بهتر است 2 تا 4 هفته باشد تا نتیجه ی بهتری از کربوکسی تراپی به دست آید.

نکته ی بسیار مهم این است که اکثر جراحی های زیبایی به تکرار نیاز دارند، عمل کربوکسی تراپی نیز به تکرار شدن نیاز دارد و همانطور که گفته شد بهتر است 6 ماه و حداکثر تا 12 ماه مجددا عمل کربوکسی تراپی را تکرار کنید و شادابی پوست را برای خود به ارمغان بیاورید.

دقت داشته باشید که زمان هایی که گفته شد باید توسط پزشک شما تایید شود و ممکن است زمانی که جراحی انجام می دهید بیش تر از 30 دقیق طول بکشد و فاصله جلسه ها با فرد دیگری تفاوت داشته باشد که همه ی این موارد به جراح شما بستگی دارد.

چه نکاتی بهتر است بعد از عمل کربوکسی تراپی انجام داد؟

اکثر جراحی هایی که انجام می شود بعد از جراحی پزشک ها توصیه می کنند که ورزش کردن را شروع کرده و موجبات سلامتی خود را برای طولانی مدت داشته باشید. بعد از جراحی کربوکسی تراپی نیز بهتر است ورزش کردن را شروع کرده و نوع ورزش کردن شما اصولی باشد.

دقت داشته باشید که انجام ورزش های سنگین و طاقت فرسا بعد از جراحی کربوکسی تراپی و بدون مشورت با پزشک خود ممکن است نه تنها برای شما مفید نباشد بلکه به شما آسیب نیز وارد شود.

نکته ی مهم بعدی این است که باید رژیم غذایی سالم داشته باشید و باید روزانه 8 لیوان آب مصرف کنید و میوه جات را فراموش نکنید و سعی کنید روزانه میوه مصرف کنید.

قطعا با رعایت رژیم غذایی سالم و تبدیل کردن رژیم غذایی سالم و مفید به سبک غذایی خود باعث بهتر شدن پوست خود خواهید شد و اگر نکات لازم را بعد از جراحی کربوکسی تراپی رعایت کنید می توانید مدت ماندگاری کربوکسی تراپی را افزایش دهید و حتی مدت ماندگاری جراحی کربوکسی تراپی را به بیش از یک سال برسانید.

با رعایت کردن نکات بعد از جراحی کربوکسی تراپی به خصوص در کم کردن سلولیت ها می توانید تا چندین سال تکرار جراحی کربوکسی تراپی را به تعویق بیندازید و مدت ماندگاری کربوکسی تراپی برای کاهش سلولیت ها بیش تر خواهد داشت.

اگر مدت ماندگاری عمل کربوکسی تراپی افزایش پیدا کند شما پول کمتری را بابت جراحی کربوکسی تراپی هزینه کرده و وقت کم تری در کلینیک ها و صرف این جراحی خواهید کرد.

احساس بیماران در انجام کربوکسی تراپی چگونه است؟

جراحی کربوکسی تراپی جز جراحی هایی محسوب می شود که بدون درد است و بدون درد بودن آن باعث شده طرفداران زیادی جذب این جراحی شوند و نسبت به انجام این جراحی اقدام کنند.

اکثر بیماران بعد از انجام جراحی کربوکسی تراپی احساس بسیار خوبی دارند و علت این احساس خوب رفع مشکلات ظاهری و بالا رفتن اعتماد به نفس در افراد است،

افرادی که ممکن است به علت چروک های صورت و شل شدن پوست و ریزش مو و دیگر مشکلات در ظاهر، احساس بدی داشته باشند که با انجام جراحی کربوکسی تراپی این مشکلات حل خواهد شد و با ظاهر معقول می توانند در جامعه حضور داشته باشند.

بیمارها بعد از انجام جراحی کربوکسی تراپی می توانند به روزمرگی های خود بپردازند و نیازی به بستری شدن و دوران نقاهت خاصی ندارد

ولی دقت داشته باشید که باید نکات بعد از کربوکسی تراپی را انجام دهید که مدت ماندگاری کربوکسی تراپی و نتیجه ی بهتری از این جراحی به دست آید و شما حس بهتری داشته باشید.

دیگر عامل در ایجاد احساس خوب و رضایت در بیماران پرداخت هزینه ی مناسب و قیمت مناسب عمل کربوکسی تراپی است که هر کسی می تواند این جراحی را انجام داده و زیبایی خود را حفظ کند.

دقت داشته باشید که انتخاب کلینیک و جراح برای عمل کربوکسی تراپی در ایجاد حس خوب یا حس بد در شما موثر خواهد بود و اگر جراحی را انتخاب کنید که ناوارد و بدون اخلاق خوب و حرفه ای باشد جراحی کربوکسی تراپی شما نتیجه ی موردنظرتان را نخواهد داشت

و حس بدی از انجام کربوکسی تراپی خواهید داشت و برعکس، انتخاب جراح کار بلد و بادقت و خوش اخلاق که جراحی شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد حس خوب و رضایت بخشی را به شما خواهد داد و قطعا شما مجددا برای جراحی کربوکسی تراپی اقدام خواهید کرد.

 

استفاده از گاز کربن دی اکسید عوارضی به همراه دارد؟
استفاده از گاز کربن دی اکسید عوارضی به همراه دارد؟

استفاده از گاز کربن دی اکسید عوارضی به همراه دارد؟

به کار بردن گاز کربن دی اکسید در جراحی کربوکسی تراپی خطرناک نیست و عوارضی به وجود نمی آورد. دقت داشته باشید که گاز کربن دی اکسید گاز سمی نمی باشد که شما را برای انجام کربوکسی تراپی نگران کرده و منصرف کند.

در حقیقت گاز کربن دی اکسید از ترکیب کربن و اکسیژن بوده که به کار بردن آن در جراحی کربوکسی تراپی نشاط را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

 

در نظر داشته باشید که اگر گاز کربن دی اکسید به طور مستقیم به رگ های شما وارد شود خطری شما را تهدید نخواهد کرد چون گازهای کربن دی اکسید کاملا بدون خطر می باشند

و با وارد شدن کربن دی اکسید به ناحیه ی تزریق، هموگلوبین به خاطر تمایل به دی اکسید کربن، اکسیژن را آزاد می کند و سپس به دی اکسید کربن وصل می شود که انجام این کار سبب تراکم اکسیژن خواهد شود و جریان خون را افزایش می دهد،

سپس با ایجاد کردن مویرگ های جدید باعث بازسازی شده و تولید کلاژن را افزایش می دهد که کلاژن بیشتر سبب جوانی بیشتر خواهد بود.

غلظت گازهای کربن دی اکسید در اندازه ی پایین و کم، بدون بو هستند و گازهای کربن دی اکسیدی که غلظت بیش تری داشته باشند بوی اسیدی و تندی خواهند داشت،

همچنین گاز کربن دی اکسید رنگ ندارد و به خاطر این که کربن دی اکسید از هوا سنگین تر می باشد در منطقه ای که قرار است پخش شود در پایین منطقه قرار می گیرد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس 

سابقه درخشان از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ و سایر خدمات زیبایی

سابقه  کار در زمینه زیبایی های زنان از سال 94 با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

یک پاسخ

 1. سلام خانم دکتر
  من ۵۹ سال دارم و مرد هستم و برای رشد مو و خون رسانی میخواهم کر بو کسی تراپی انجام دهم . برای جلوی سرم
  ولی از توضیحات کامل و جامع شما بسیار استفاده کردم و نسبت به دیگران خیلی کامل و خوب بود
  من ساکن مشهد هستم . لطفا یک دکتر خوب و با اخلاق و ماهر و منصف به من معرفی کنید.
  از محبت شما کمال تشکر را دارم
  ارادتمند چوگانیان ۰۹۱۵۱۱۵۶۴۹۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید